>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Dubai, Acapulco, Sao Paulo 22.02-28.02.2016

Status
Zamknięty.
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Jak oscylujecie szanse Holendra z Ukraińcem?
Teraz puściłem J. Larsson na live po 3.75 solo i szukam jeszcze jakiejś perełki bez akumulacji. Na pewno będę próbował też McHale.
Ale wracając do pytania, bo na Dolgo po takim kursie się nie opłaca grać, tylko tak myślę, jak on dojdzie do tego pojedynku, bo w sumie jak wczoraj zmotywował się pokonać Ferrera, to teraz nie wiadomo czy będzie mu się chciało starać przeciwko słabiej notowanemu Haasemu... Przedmeczowy kurs na Holendra 3.0 bardzo kusi, ale nie oglądałem ani jednego ani drugiego wczoraj
Larrson moze byc wtopa ona ma slabe podanie ogladałem ja z Shelby bo miałem pograną na Shelby ale zobaczymy może trafiłeś , McHale też gram za stawkę jak w analizie to ci polecam , Dolgo ogarnie warto go grać nawet po takim kursie Haase to jeden z paru tenisistów co powinni byc wpisani na czarną listę nie graj nic w jego stronę jeśli chcez zarobić , hmmmm interesuje mnie Sam nie wiem co mysleć on czasami przechodzi koło meczu ale tu wyglada dobrze , wiem pokonal Japonczyka ale Japonczyk średnio wygląda w tym sezonie nie wiem macie jakieś sugestie na ten mecz ?
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Kyrgios @2.20 bet365 KRECZ = ZWROT
Użytkownik dx2 idealnie odzwierciedlił to co chciałem napisać. Tu może być krecz z obu stron. Jednak ja ide w strone kangura bo jest to bardziej opłacalne, jak nie będzie szło to skreczuje a bukmacher rozliczy mi to jako zwrot. Jeżeli jednak to Kyrgiosowi zacznie iść lepiej to na live będe starał się zamknąć mecz w dobrym momencie.
Forma zdecydowanie za Kyrgiosem. Stawiałbym go nawet w finale przeciwko Djokoviciowi i rozważałem opcje, że Ci dwaj spotkają się w półfinale. Wawrinka może za bardzo chcieć wygrać, za dużo spięcia, agresji przede wszystkim w momentach kiedy Nick będzie bardzo dobrze prowadził gre. Presja zwycięstwa będzie spoczywać bardziej na Wawrince.
To zawsze będzie siedziało w banii Szwajcara kiedy będzie stać naprzeciwko Kyrgiosa bo to jednak było publiczne znieważenie na oczach jakby nie mówić całego świata bo sprawa miała dość szeroki rozgłos.
Australijczyk na przegraną jest zabezpieczony kreczem więc myśle, że prędzej pójdzie w tą strone niż da wygrać po grze Wawrince, ale na chwile obecną wydaje mi się zawodnikiem w lepszej formie a jak wygląda ta forma to mieliśmy okazje się przekonywać w ostatnich tygodniach.
PS. zawsze może być tak, że jak nie będzie szło Kyrgiosowi to może rzuci jakąś ciekawą anegdotke w strone Wawrinki. Wtedy to już chyba Dana White z UFC będzie musiał dzwonić do zawodników czy nie chcą rozstrzygnąć sprawy w klatce a nie na korcie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
piopul 57

piopul

Użytkownik
Larsson miała przed chwilą medicala, wygrała pierwszego seta. Więc przy trzecim secie i przełamaniu możliwy krecz.
Dolgo i Haase to trochę dwie skrajności, bo jeden i drugi lubi przejść obok meczu. Tutaj jest też możliwość trzech setów, najbardziej właśnie zniechęca mnie do Ukraińca to, że pokonał Ferrera, a jemu może to sprawić większą satysfakcję niż dojście np. do finału i wygranie z jakimś powiedzmy Fritzem, który jest dla niego totalnym randomem.
A jak już piszę o tym młodym, to właśnie bardziej w jego stronę bym się kierował. Querrey to dziadyga już, wygrał poprzedni turniej, ograł Nishikoriego, sam chyba do końca jeszcze w to nie wierzy i tutaj powinien zakończyć swój turniej. Fritz z nową szkołą tenisa powinien sobie z nim poradzić przy dłuższych wymianach dobrze gra z linii końcowej. Bardziej też byłbym w jego kierunku, bo każda dobra passa się kończy i teraz taki los powinien spotkać Sama ???? tym bardziej, że nie tryska energią, bo trochę lat na karku już ma i w nogach drugi turniej z rzędu.
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Kyrgios @2.20 bet365
Użytkownik dx2 idealnie odzwierciedlił to co chciałem napisać. Tu może być krecz z obu stron. Jednak ja ide w strone kangura bo jest to bardziej opłacalne, jak nie będzie szło to skreczuje a bukmacher rozliczy mi to jako zwrot. Jeżeli jednak to Kyrgiosowi zacznie iść lepiej to na live będe starał się zamknąć mecz w dobrym momencie.
Forma zdecydowanie za Kyrgiosem. Stawiałbym go nawet w finale przeciwko Djokoviciowi i rozważałem opcje, że Ci dwaj spotkają się w półfinale. Wawrinka może za bardzo chcieć wygrać, za dużo spięcia, agresji przede wszystkim w momentach kiedy Nick będzie bardzo dobrze prowadził gre. Presja zwycięstwa będzie spoczywać bardziej na Wawrince.
To zawsze będzie siedziało w banii Szwajcara kiedy będzie stać naprzeciwko Kyrgiosa bo to jednak było publiczne znieważenie na oczach jakby nie mówić całego świata bo sprawa miała dość szeroki rozgłos.
Australijczyk na przegraną jest zabezpieczony kreczem więc myśle, że prędzej pójdzie w tą strone niż da wygrać po grze Wawrince, ale na chwile obecną wydaje mi się zawodnikiem w lepszej formie a jak wygląda ta forma to mieliśmy okazje się przekonywać w ostatnich tygodniach.
PS. zawsze może być tak, że jak nie będzie szło Kyrgiosowi to może rzuci jakąś ciekawą anegdotke w strone Wawrinki. Wtedy to już chyba Dana White z UFC będzie musiał dzwonić do zawodników czy nie chcą rozstrzygnąć sprawy w klatce a nie na korcie ????
Dlatego chyba nie zagram w unibet bo tam krecz jest rozliczany nie jako zwrot lecz jako win lub lost więc chyba pójdę zagrac ten zakład do innego bukmachera jeśli są przesłanki do kreczu ;) . Co do meczu dużo już jest powiedziane to wydaje mi się wszystko w tym meczu zależy właśnie nie od Wawrinki a od Nicka . Może nie jest doświadczony jak Stan ale ma lepsze warunki do gry w tenisa jak będzie grał tak jak ostatnio zmiecie go i taka jest prawda , doceniam Wawrinkę owszem ale jego predyspozycję mogą nie wystarczyć żeby go pokonać , sami wiecie jak coś idzie to po prostu idzie leje ostatnio każdego kogo napotka jak popadnie i to nie są wygrane przypadkowe on na tle przeciwnika wygląda poziom dwa wyżej , to jest spora przesłanka żeby zagrać na Nicka na ten moment i robię to, wchodzę w ten zakład tak jak Kokkinakis w &quot;lube&quot; Wawrinki :grin::grin:✅

Piopul własnie widziałem na relacji bet że była kontuzja dzięki za info , co do Ukrainca obaj czasami są siebie warci ale Ukrainiec stabilniejszy ???? , Co do Fritza to cchyba najcięższy mecz do typowania jak dla mnie nie umiem sie zdecydować ... Fajnie też wygląda Dimitrov na dziś a co grasz jeszcze na dziś ?
Sam mi wskoczył post poniżej do usunięcia
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Sam Querrey @1,66 bet365✅
Sam Querrey win 2:0 @2,62 bet365⛔

Pojedynek pomiędzy Fritzem z Querreym powinien być ciekawą konfrontacją. Taylor to młody talent, ostatnio gra bardzo dobrze. Na szczególną pochwałę na pewno można zaliczyć finał w Memphis gdzie przegrał dopiero z Keyem. W tym roku pokonał np: Sele, Berrera, Zvereva.M, Beckera, Johnsona, czy nawet Chardego. Więc potencjał ma.
Ale tym razem ma rywala z innej półki. Sam, niszczy wszystkich po kolei. Wygrał turniej w Delray Beach, pokonując ( De Bakkera, Krajicka, Smyczka, Del Potro, Rama ), tutaj rozprawił się już z Selą, i Nishikorim, gładko w 2 setach. Gościu jest w gazie, ma mocny serwis, i dobry płaski FH. Doświadczeniem tak że, zjada swojego dzisiejszego rywala. Nawet jeśli technicznie jest ubogi, to nadrabia serwisem. Fritzowi brakuję jeszcze doświadczania aby wygrywać wszystko jak wlezie, i biorąc pod uwagę to co w tej chwili robi Sam nie daję mu szans nawet na seta. Taylor już dużo udowodnił ale z tak serwującym i regularnym zawodnikiem, nie ma po prostu szans !
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Cervantes H.-Delbonis 2 @1.4
Delbonis na pewno w bardzo dobrej formie, a nie zagral az tak wielu meczow w Buenos i Rio. W Buenos Aires pokonal Fogniniego i przyszla porazka w 3 setach po niezwykle zacietym meczu z Almagro. W Rio dwa wygrane mecze i porazka z triumfujacym Pablo Cuevasem. Nie jest az tak duzo gry, tym bardziej ze w tutaj w Sao Paolo w 1 rundzie byl wolny los i dopiero wczoraj Delbonis pokonal bardzo wymagajacego Schwartzmana. Delbonis ten turniej juz wygrywal, tylko ze wtedy w Sao Paolo grano w hali, ale Delbonis wydaje sie byc tak czy siak w bardzo dobrej formie. Graczem na pewno jest bardzo dobrym i noz mi sie w kieszeni otwiera jak czytam, ze to nie ta klasa co najlepsi. A ja przypomne, ze bodajze 3 sezony temu Delbonis gral w finale bardzo prestizowego turnieju europejskiego ATP500 w Hamburgu z Fabio Fogninim i serwowal na mecz. Koniec koncow nie udalo sie zdobyc tego tytulu, ale taki wynik tylko (jak zwykle zapomniany) dobitnie pokazuje jaki to jest potencjal, a do reprezentacji Argentyny na Davis Cup tez nie powoluja graczy pierwszych z brzegu. Inigo Cervantes na pewno jest po swoim najlepszym sezonie w karierze. Hiszpan blyszczal w challengerach i na finalach challnegerowych w listopadzie, na pewno dobrze ulozony zawodnik technicznie, ale jak przychodzi do starcia z tymi bardzo wyrozniajacymi sie graczami to jednak gora jak dotad jest ta druga opcja, wiec taki typ do kombinacji mysle ze bedzie niezly.
F.Lopez-Baghdatis 2 @1.95
Lopez walczy juz o swoj trzeci final w Dubaju w karierze. Baghdatis najdalej byl w polfinale, ale tez legitymuje sie w tym turnieju bardzo dobrymi meczami z czolowka swiatowa i zawsze z reguly trzyma wysoki poziom, wiec spotyka sie tutaj dwoch graczy dobrze czujacych sie na tych kortach. Ale dla niektorych dobre wystepy tych zaowdnikow to przypadek pewnie. Duzo sie nad tym meczem zastanawialemm, ale sprobuje w strone Baghdatisa. Lopez duzo punktuje, ale przed wszytskim 1-ym serwisem, drugi serwis jest juz newralgiczny. Czestotliowsc trafiania w turnieju wynosi okolo 50%, wiec to nie jest duzo i tu bedzie szansa Baghdatisa. Baghdatis silowo tez calkiem niezly, ale dyspozycja tutaj wyglada dobrze. Wiadomo jak sie gra z Bautista. Tak Bagdhatsi czestotliwosc trafiania 1-ego seriwsu mial cos 36 % tylko (!), ale zdolal wygrac 2-im serwisem z Hiszpanem ponad polowe rozegranych pilek, a to z takim technicznie dobrym graczem jak Bautista, tylko swiadczy o tej dobrej grze w korcie. Poza tym jak to czesto bywa, nie zawsze po wygranej nad kims wielkim tak jak to zrobil Lopez z Djokovicem, ta wygran swiadczy o wielkosci, a raczej o niedyspozycji tej wielkiej gwiazdy. Jakos bardziej czuje wygrana Baghhdatisa w moim mniemamiu i tak sprobuje.

Dolgopolov-Tomic 1 @1.66
 
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Lopez - Baghdatis
Baghdatis @ 2.00 B365
✅
Cypryjczyk w formie, na ostatnich turniejach odprawiał z kwitkiem kilku niezłych graczy, wczoraj odstrzelił nabuzowanego Bautistę. Zapewne wyczuł szansę na finał po tym, jak jego potencjalny oprawca Djokovic wypadł przez kontuzję oka. Lopez nie zagra swojego pierwszego meczu w życiu, wczoraj dzielnie grał z Djokovicem pewnie trzymając podanie, więc na pewno postawi się Cypryjczykowi i możemy być świadkami zaciętej walki. Mecz 50/50, stawiam więc przeciwko faworytowi bukmachera, według mnie Bagieta zagra w finale (i przegra) z Kyrgiosem.
Kyrgios - Wawrinka
Kyrgios @ 2.00 B365
KRECZ = ZWROT
Tutaj sytuacja podobna, dwóch wyrównanych zawodników, zapowiada się mecz walki. Wyżej sporo był pisane o tym meczu i jego ew. podtekstach. Ja idę w Kyrgiosa, bo Wawrinka nie wywarł na mnie zbyt dobrego wrażenia, mógł odpaść wcześniej. Australijczyk za to w gazie, wczoraj klepiąc Berdycha 2:0 grając na pół gwizdka utorował sobie drogę do kolejnego finału w ciągu ostatnich dni. Jak pisałem wyżej, po odpadnięciu Djoka każdy będzie chciał uszczknąć jak najwięcej z tego turniejowego tortu. Mecz będzie wyrównany, gram w stronę będącego w lepszej formie i lepiej wycenionego przez buka Kyrgiosa.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Wawrinka win @1,72 bet365 zwrot, heh zgwałcił by go ...

Może Stan mógł odpaść wcześniej ale tego nie zrobił, do czego nas przyzwyczaił. On musi się rozkręcić, często nie za dobre wchodzi w pierwsze mecze, wiadomo wahania gry oczywiście też z jego strony nie zabrakło. Dlatego wydaję wam się że, jest na straconej pozycji. Ale chcę przypomnieć że, to jest Wawrinka człowiek ze znakomitym BH, dobrym kierunkowym serwisem, i fajną agresywną grą. Jeśli wejdzie na swój poziom może, pokonać każdego w turze. Jasne to co ktoś wcześniej napisał o przykrym incydencie z udziałem obu panów z pewnością podziała motywacyj nie na Stana. Tutaj odprawił z kwitkiem Staha, Kolbe, Skugora.
Kyrgios jest w formie, wygrał turniej w Marsylii, nie dając szans swoim rywalom. Tutaj wygrał już z Klizanem, Berdychem i Kukushkinem. Jego serwis sieje spustoszenie, widać że, jego gra jest połączeniem luzu z agresją. Po prostu bawi się na korcie. Strasznie ciężko jest go złamać. Ale to jest już jego 9 gra w ciągu 10 dni, to tez jest człowiek i spodziewam się że, może mieć to spore znaczenie w tej konfrontacji. Nick w końcu zwolni niedługo dużo ważniejsze turnieje, i to na nich bd. chciał być w 100% dyspozycji.
Dla mnie to Stan wyjdzie zwycięski z tego pojedynku.

Lopez vs Baghdatis over 23,5g @1,83 bet365 ✅

Widzę że, leci masówka na Bagiete, no może i to być dobry typ ale ja idę bezpieczniej w moim odczuciu i stawiam na over g. Dużo z was nie docenia Feliciano, a możecie mi uwierzyć że, ten turniej jest dla niego bardzo udany. Zaserwował ponad 30 asów Rosolowi i GGL, ponad to jest bardzo regularny. Na szczególną uwagę zasługuję jego 1 serwis. O Marcosie można powiedzieć to samo, w ciągu ostatnich paru dni przeżywa druga młodość, zniszczył Troickiego, Pospisila, Aguta. Bagieta może i w tym roku bd. przekonuję ze względu na pojedyncze wygrane z całkiem przyzwoitymi graczami, Lopez pomimo że, nie imponował wynikami, tutaj wydaję się być w dobrej formie.
Nie odważył bym się wskazać tutaj wygranego w tym starciu.
Obaj panowie wyeliminowali już takich zawodników że, spodziewam się tutaj ostrej i wyrównanej walki, obaj dysponują ogromnym potencjałem przy serwisie. To będzie wojna nerwów, a wygra w niej silniejszy psychicznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
gracz17 56

gracz17

Użytkownik
Canabis zgadzam się z twoją opinią !
W dodatku Stan pokaże gówniarzowi gdzie jego miejsce za komentarz podczas grania w Montrealu gdzie powiedział do Stana &quot;Kokinakis puka twoją dziewczyne&quot;
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Lopez - Baghdatis
Typ: 2 ✅
Kurs: 2,0 (MarathonBet)
Stawka: 5/10j

Baghdatis od początku sezonu prezentuje się bardzo solidnie. W sumie w tym roku przegrał tylko z Klizan&#39;em, Gasquet&#39;em i Tsongą. Te porażki wstydu nie przynoszą, tym bardziej, że ma na rozkładzie kilka fajnych nazwisk. Wczoraj w spotkaniu z Bautistą-Agut&#39;em imponował świetną dyspozycję.
Lopez po kuriozalnym kreczu Djokovicia znalazł się w półfinale. Nie gra źle w tym sezonie, ale jednak myślę, że troszkę gorzej, niż wspominany wyżej Cypryjczyk. Jak wiemy Hiszpan gra często serwis&amp;wolej. Ta taktyka jest bardzo skuteczna na szybkich nawierzchniach, a tej w Dubaju bym do takich nie zaliczył.
Spójrzmy na statystyki. Lopez to gracz leworęczny z jednoręcznym BH. Popularny &quot;Bagieta&quot; z leworęcznymi ma świetny bilans 53-28. Z graczami stosującymi jednoręczny BH, również ma dodatni bilans 81-71. Myślę, że na ten moment jest graczem lepszym, w wyższej formie i to on jest faworytem tego pojedynku.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Stan trzyma poziom, ale nie jest on na swoich najwyższych obrotach. Często daje się łamać, nawet tym zawodnikom z niższej półki
Bzdura. Gołym okiem widać, że opierasz się tylko na wynikach Stasia nie oglądając jego spotkań. Stachu trzyma poziom? Jego obecna forma w porównaniu do tego co było jakiś czas temu to niebo a ziemia, więc nie opowiadaj takich bzdur bo tylko wprowadzasz ludzi w błąd.
Ja dziś proponuję, tak :

Lopez vs Baghdatis
over 10.5 gema w 1 secie |2,37| bet.365

To będzie równy mecz bez dwóch zdań. Baghda jest w formie, to fakt a szczególnie lubi grać z typowymi przebijakami, ale nie pokusił bym się dziś o jego zwycięstwo chodź takiej opcji nie wykluczam. Cypryjczyk ma zwykle problemy z serwisem, chodzi głównie o wyrzut piłki, jest ich mnóstwo w każdym spotkaniu, ale trafić pierwszym też fajnie potrafi. W dłuższych wymianach Lopez raczej nie ma czego szukać, ale na pewno będzie ich unikał a Baghda wręcz przeciwnie. Lopez jest dośc ofensywnym zawodnikiem i szuka szybkiego punktu, dość fajny forhend i Cypryjczyk będzie dziś musiał na prawdę sporo biegać. Lopez serwisem nie grzeszy i myślę, że nie da się połamać, na pewno nie kilka razy. Jeśli Bagietka będzie trzymał swój serwis to o Lopeza się nie martwię i spokojnie 7-5 albo i tb będą panowie w pierwszym secie grali. Jak najbardziej polecam ten typ!
Ogólnie dziwie się, że ludzie gracie na Cypryjczyka, Lopez na pewno mu nie pasuje tak jak inni zawodnicy i ja tutaj chyba jako jedyny idę w stronę Hiszpana. Lopez 1,80
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Kyrgios Nick - Wawrinka Stan 2:0, Pinnacle Sports 3.67
4:6, 0:3 krecz ⛔⛔⛔
Piszę z telefonu więc przepraszam za błędy z góry. Faworytem w tym slotkaniu według bukmacherów jest Szwajcar. Szwajcar którego nie powinno być w tym turnieju już po pierwszej rundzie. Wawrinka ze Stakhovskym wygrał w słabym stylu. Pierwszego seta przegrał 7:5 gdzie miał serwis na zwycięstwo, na początku pierwszego seta też stracił podanie. Szerokość grał źle a Ukrainiec nie potrafił tego wykorzystać. W następnej rundzie męczył się w pierwszym secie se Skugorem który jest w okolicy 170 miejsca ATP. Tak prawdę zaprezentował się dość dobrze w meczu z Kohlschreiberem gdzie pokonał go 7:5, 6:1. Stanowi zarzuca się bardzo często braku motywacji w mniejszych turniejach, bo na wielkich szlemach widać pewność siebie aż za bardzo. W tym turnieju łamał już rakietę czy wrzeszczał coś do siebie. Stan uważany jest za faworyta ponieważ jest o wiele bardziej doświadczony od rywala, ma 2 wielkie szlemy na koncie i jest znany już od lat.
Jego przeciwnikiem będzie, Australijczyk Nick Kyrgios który jest młodszy o 10 lat. Lecz Kangur w ostatnich czasach jest w życiowej formie i nie jest to określenie na wyrost. Aktualnie ma serię 8 meczów bez porażki gdzie stracił tylko jednego seta, wygrał swój pierwszy tytuł ATP! A pokonał min. 2:0 Berdycha x2, Cilica czy Gasqueta. Te wyniki naprawdę imponują ale jeszcze bardziej imponuje gra Nicka. Od zawsze słyną on z genialnego, mocnego serwisu oraz bardzo szybkiego forhendu. Jego największą wadą od zawsze był bekhend ale w ostatnich tygodniach impinuje również skutecznością w tym elemencie.
W bezpośrednich pojedynkach jest remis 1:1 gdzie pierwszy raz spotkali się w 2015 roku na trawie i wygrał tam Stan 6:3, 6,4 a póżniej w Montrealu przy prowadzeniu Kyrgiosa 6:7, 6:3, 4:0 rywal poddał mecz. Stawiając na taki typ kieruje się formą w ostatnich dniach i moim zdaniem Kyrgios jest tutaj faworytem i może wygrać w dwóch setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Kyrgios - Wawrinka 2 1,72 bet 36 5 ZWROT ;/



Strasznie dziwne odczucia mam do tego meczu, kompletnie nie wiem jak się za niego zabrać, zawsze lubiłem Stana, ale teraz to cień Stana sprzed choćby dwóch lat. Kyrgios niesamowity poziom, lecz widziałem w meczu z Berdychem jego przemęczenie (?) ból pleców i to jest najważniejsze jak wyjdzie dziś do tego meczu. Stan również podobno ma jakieś &#39;zatargi&#39; z Kangurem więc obaj panowie tak mi się wydaje będą podwójnie zmotywowani. Zdaje sobie sprawę, że obecnie w lepszej formie jest Kangur... ale widziałem wczorejszy mecz zarówno Kangura jak i Wawrinki i ja jednak spróbuję zagrać w stronę Stana, może to będzie błąd, ale trudno spróbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Bzdura. Gołym okiem widać, że opierasz się tylko na wynikach Stasia nie oglądając jego spotkań. Stachu trzyma poziom? Jego obecna forma w porównaniu do tego co było jakiś czas temu to niebo a ziemia, więc nie opowiadaj takich bzdur bo tylko wprowadzasz ludzi w błąd.
Bzdura? Skąd wiesz czy oglądam czy nie? Widze godnego następce wróżbity Macieja. Praktycznie od poczatku stycznia Stan wygrywa więc trzyma poziom, bo nie jest to łatwe by ciągle wygrywać, ale wiele meczy pozostawia dużo do życzenia... często wygrywa po kiepskim meczu, co pare osob potwierdza w swoich analizach, więc gdzie te bzdury to ja nie wiem. Uważam że jak na tego zawodnika obecna forma jest dość daleka od jego najlepszej. Więc sam nie wprowadzaj ludzi w błąd ;)
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
F.Lopez - M.Baghdatis 1 unibet 1.87 ⛔⛔
Bardzo szanuję typy AKA SHAKAL i bardzo często je gram za co bardzo mu dziękuję za fajne analizy ,ale w tym wypadku pozwolę sobie nie zgodzić z nim . Na przeciw siebie staną Hiszpan który miewa czasami różne foszki czy tzw humorki i Cypryjczyk pseudonim &quot;Bagieta&quot; człowiek zagatka ,nietuzinkowy, czasami genialny , czasami też wzbudzający śmiech widzów . Jak ja widzę to spotkanie ? Napewno bedzie sporo śmeichu i fantastycznych zagrań lecz kieruję sie ku Hiszpanowi , wiem ze H2H wygląda okazale na korzyśc Cypryjczyka ale te spotkania były bardzo bardzo dawno teraz są innymi zawodnikami . Bagieta ma problemy z serwisem jak wspominali przedmówcy co widziałem w relacji także w tym upatruję szansy , Lopez gdy bedzie trzymał serwis to powinien to wygrać . Zobaczymy jak będzie ja idę osobiście w stronę Lopeza, do tego tak jak wczoraj pisałem Nick + Nick 1.5 set ZWROT! za stawke . Powodzenia ????

Przeczucie i argumenty mnie myliły w tym typie , Bagieta mimo nerwów w końcu złamał Lopeza , szacunek za typy na Bagiete ;)
 
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Kursy z Fortuny

Cuevas @ 1.19 ✅+ Delbonis @ 1.52 SUPEROFERTA ⛔+ Carreno Busta @ 1.42 ✅+ Baghdatis wygra seta @ 1.36✅

Cuevas – klasowy gracz w bardzo dobrej formie, broni tutaj tytułu, po tym tygodniu przerwa w rozgrywkach ATP aż do Indian Wells, także mimo ostatnio kliku ciężkich meczów powinien się jeszcze spiąć na ten turniej. Miesiąc temu ograł swojego rywala na mączce w dwóch setach.
Delbonis – również bardzo solidna firma, wytrzymuje długie wymiany, przydałoby się trochę punktów zdobyć po średnim początku sezonu.
Teraz bardzo krótko o ich rywalach, Cervantes jak i Monteiro ostatnio błysnęli, kilka zwycięstw ze znanymi graczami, ale po części tamci sami się przyczynili do takich rezultatów, tutaj bardziej utytułowani rywale powinni mocno się postawić.

Carreno Busta – bardzo solidny grajek, król challengerów, solidny w wymianach, waleczny, ma szansę na niezły wynik w turnieju, na pewno nie odpuści. Jego rodak jakby półka niżej mimo wszystko, co ciekawe grali ze sobą 6 razy w 2013 roku w przeciągu 5 miesięcy i wszystkie mecze wygrał Carreno. Od tamtego czasu sporo się mogło zmienić, ale jak już to właśnie Carreno Busta zrobił większe postępy.

Myślę, że szczegółowe rozpisywanie się i tworzenie elaboratów o poszczególnych elementach gry każdego z powyższych graczy nie ma sensu patrząc na dotychczasowy przebieg tegorocznych turniejów na mączce i wielu zaskakujących wyników…

Baghdatis w ogóle dla mnie jest niewielkim faworytem meczu z Lopezem. Cypryjczyk dobrze returnuje i świetnie potrafi minąć, co powinno być kluczowe z graczem lubującym się w taktyce serwis-wolej jakim bez wątpienia jest Hiszpan. Jak będzie dochodzić do dłuższych wymian to Marcos będzie górą. Wczoraj Cypryjczyk wykazał się imponującą regularnością i jak tak dalej będzie grał to powinien mieć niezwykle udany sezon.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Dolgopolov - Tomic 1,72 Bet365
Ukrainiec bardzo solidnie wygląda w tym turnieju niezle serwuje zaskakuje returnem i większość zagrań na bajkowym poziomie, h2h na jego korzyść i ja również upatruje value w tym kursie, co do jego przeciwnika widziałem wczorajszy mecz Tomica z innym ukraincem Marchenką i musze stwierdzić że to Marchenko sam się połamał miał przecież 5:4 i podanie w drugim secie i oddał gema za darmo, Tomic gra zbyt wolno i schematycznie a do tego słabo serwuje, myślę że Ukrainiec wygra ten mecz i tak też stawiam
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Lajovic @1,60 Marathonbet ✅ 6/3 4/6 6/0
Wydaje mi się, że Serb od początku roku jest w dobrej formie. Pięciosetówka w drugiej rundzie Australii z Agutem, niedawno niezły występ w Buenos Aires i teraz - po uprzednim wyeliminowaniu Paire - faza ćwierćfinałowa w Sao Paulo. W poprzednim sezonie również grał tutaj dobrze, gdzie zaliczył fazę 1/4 po drodze pokonując Verdasco i Andujara.
Pomijając jednak powyższe, typ kieruje bardziej przeciwko Portugalczykowi. Mógł już polecieć z Andujarem, który prezentuje obecnie żałosny poziom. Uratowały go jednak problemy i końcowy krecz rywala. Giraldo też nie wszedł jeszcze w sezon. Poza tym należy do tego grona zawodników, którzy dużo nie potrzebują, aby wykończyć się samemu.
Grali ze sobą trzykrotnie, wszystkie mecze na piasku. Lajovic prowadzi 2:1 i ciekawostką jest fakt, że to jedne zwycięstwo Gastao miało miejsce w kwalifikacjach do brazylijskiego turnieju w 2014 roku. Bazując na tym można zauważyć progres 25-latka z Belgradu od tamtego czasu.
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Lajovic @1,60 Marathonbet
Wydaje mi się, że Serb od początku roku jest w dobrej formie. Pięciosetówka w drugiej rundzie Australii z Agutem, niedawno niezły występ w Buenos Aires i teraz - po uprzednim wyeliminowaniu Paire - faza ćwierćfinałowa w Sao Paulo. W poprzednim sezonie również grał tutaj dobrze, gdzie zaliczył fazę 1/4 po drodze pokonując Verdasco i Andujara.
Pomijając jednak powyższe, typ kieruje bardziej przeciwko Portugalczykowi. Mógł już polecieć z Andujarem, który prezentuje obecnie żałosny poziom. Uratowały go jednak problemy i końcowy krecz rywala. Giraldo też nie wszedł jeszcze w sezon. Poza tym należy do tego grona zawodników, którzy dużo nie potrzebują, aby wykończyć się samemu.
Grali ze sobą trzykrotnie, wszystkie mecze na piasku. Lajovic prowadzi 2:1 i ciekawostką jest fakt, że to jedne zwycięstwo Gastao miało miejsce w kwalifikacjach do brazylijskiego turnieju w 2014 roku. Bazując na tym można zauważyć progres 25-latka z Belgradu od tamtego czasu.
Oglądałem mecz z Giraldo i nie miał nic do powiedzenia. Elias bardzo dobrze i konsekwentnie grał w tym meczu beż żadnego podpalania. Ja bym się pokusił granie na Portugalczyka bo jest obecnie w świetnej formie na mączce co pokazują wyniki.
E: Przypomniało mi się w dodatku, że wyciągnął konsekwencje z przegranej z Giraldo 2:0 i takim samym wynikiem wczoraj mu się odwdzięczył.
 
piopul 57

piopul

Użytkownik
Lajovic v Elias @ 2.5 bet365
Ide w strone Portugalczyka. Dlugiego eseju mi sie nie chce pisac bo jestem na telefonie. Lajovic jak dla mnie nie jest w swojej najlepszej dyspozycji. Czesto wyrzuca pilki na aut wczoraj bylo widac w meczu z Paire ze w waznych momentach sie podpalal i nie trafial, on chyba slabo radzi sobie z presja, a dzisiaj bedzie ja miec od poczatku, bo w danym meczu jest niby bardziej faworyzowany. Elias zas gra od poczatku sezonu bardzo dobrze, eliminowal tez w tym czasie wiele nazwisk, na pewno nie zabraknie mu koncentracji i mobilizacji, jak wyczuje Lajovica to moze go zmiesc nawet w 2 setach. Czuje tu niezly value tym bardziej ze Portugalczyk jest teraz swiezszy od Lajovica, a w dodatku jest w gazie nakrecony swoimi wynikami.

Dolgopolov v Tomic @ 1.66 bet365
Na poczatku bylem sceptycznie nastawiony do Ukrainca, ale teraz sle uklony. Myslalem ze mu tak gladko nie pojdzie z Holendrem, ale tym tylko udowodnil mi, ze jest w fenomenalnej dyspozycji i jak sie zepnie to moze polozyc nawet czolowke. Tomic jakos mnie nie zachwyca od AO. Nie reprezentuje poki co nic co mogloby za nim przemawiac. W dodatku te wczorajsze meki z drugim slabiej notowanym Ukraincem, nie dalo sie na to momentami patrzec. Dzisiaj bezkonkurencyjnie gram na Dolgo. Tomic moze sie powoli pakowac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom