>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Dubaj, Delray Beach & Acapulco, 27.02-04.03.2012

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Dubai Duty Free Tennis Championships

Miejsce: Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
Data: 27.02.2012-03.03.2012
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: hard
Pula nagród: $1,700,475
Oficjalna strona: http://www.dubaidutyfreetennischampionships.com/



Delray Beach International Tennis Championships

Miejsce: Delray Beach (USA)
Data: 27.02.2012-04.03.2012
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: hard
Pula nagród: $442,500
Oficjalna strona: http://www.yellowtennisball.com/online2/



Abierto Mexicano Telcel

Miejsce: Acapulco (Meksyk)
Data: 27.02.2012-03.03.2012
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: clay
Pula nagród: $1,155,000
Oficjalna strona: http://abiertomextenis.com.mx/
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Hanescu, Capdeville &amp; Bagnis @ 1.19 ✅ 46 Hanescu ret., 75 61, 64 64
Porządny trypel na wieczór, rywale o pare klas gorsi od swoich rywali. Turniej nie dla picu bo półmasters.
 
K 9

katmai1916

Użytkownik
Lacko - Zemlja ogórek typ. 1 1.33 bet365 ✅

Lacko jest w świetnej formie co pokazal ostatnio w AO. Zemlja to jakis ogorek ???? Całkiem przyzwoity kurs, powinno byc łatwo. ????
 
N 0

nowy

Użytkownik
Dingsaller ma racje że Zemlja to nie &quot;ogórek&quot; ???? Jednak nie zmienia to faktu, że Lacko jest w tym meczu zdecydowanym faworytem. A swoją drogą każdy wie jakie rzeczy dzieją się czasami w Davis Cup wiec nie ma co patrzeć nigdy na ten puchar
 
P 161

poozon

Użytkownik
Nieminen - Cilic 4j kurs 1,96 Pinnacle
27 Feb 2012, 17:00
Turniej Derlay Beach
http://www.jutarnji.hr/povratak-marina-cilica---osjecam-se-kao-da-sam-pusten-s-lanca- -jedva-cekam-meceve-/1007506/
Cilic wraca . Miał kilku miesięczna przerwę spowodowana kontuzja . Jesli dobrze rozumiem ten artukuł jest głodny gry ale dopiero ostatnie 10 dni trenował bez bólu , to za mało ,żeby w pełni się przygotować
Mój typ Nieminen
kursy
http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-delray-beach-2012/nieminen-jarkko-cilic-mari n-1015666/#home-away;2
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Marin Cilic nie grał od 07.11.2011. Wtedy to rozegrał spotkanie w Paryżu z Verdsaco.
To może być, ba - nawet jest ciekawy typ. Nieminen jest w ciągłej grze. Mimo, że nie szło mu najlepiej w dwóch spotkaniach w Rotterdamie, to z Federerem grał naprawdę pięknie przez cały 1wszy set przy swoich podaniach, a także trzymał poziom w drugim. Niestety potem zabrakło motywacji i Wazelina w dobrej dyspozycji odesłał go do domu.
Wątpię, aby Jarkko wyszedł na kort i pomagał koledze, bo ten dopiero co wrócił do gry. Impreza w Delray Beach z rangi 250 jest ewidentnie taką, w której Fin przy swojej, bardzo agresywnej ofensywie może walczyć o wszystko. Są tu gracze jego pokroju i ciut lepsi, jak Troicki czy Roddick (choć - to do dyskusji)
Cilic potrzebuje wejść w sezon, a to jest średni moment na to. Do tego warto dodać - choć stary - wynik meczu na Wimbledonie 2008. To zawsze gdzieś na końcu głowy siedzi, dlatego ja nie wierze aby Marin w swoim pierwszym meczu po ok. 3 miesiącach grał od razu tak, jak umie najlepiej. A gra na połowę swoich możliwości nie powinna, ba, nawet nie ma prawa starczyć na tego rywala.
J Nieminen @1,66 ✅✅✅
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Novak Djokovic - Cedrik-Marcel Stebe +7,5 gema 1,72
Buki przesadziły z tym handi. ATP to nie WTA, tutaj przy swoim serwisie na pewno zaowdnik ugra te 5 gemów, a przynajmniej powinien. Wątpie aby Nole chciał od początku grać na maxa i zniszczyć Stebe oddając mu 2 czy 3 gemy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 72

ratek3

Użytkownik
Novak Djokovic - Cedrik-Marcel Stebe poniżej 17,5 gema kurs 1,55

Według mnie Djoko zmiecie z kortu Stebe. Myślę, że Stebe nie będzie tu miał wiele do powiedzenia
 
salva 22

salva

Użytkownik
Matthew Ebden v Denis Istomin 0-2 ✅

Wszystko po prostu wszystko wskazuje na zwycięstwo Istomina, oprócz H2H w którym przegrywa 1-0. W rankingu jest wyżej. Na hardzie obaj panowie czują się dobrze. To co do mnie przemawia aby zagrać dzis Istomina to forma obu zawodników. Ebden raz wygrywa, raz przegrywa. Natomiast jego przeciwnik jest w mega formie. Turniej w San Jose przegrał z Roanicem w finale. Ostatni turniej przegrał co prawda w 1 rundzie, ale ze zwyciężcą turnieju Melzerem(który pokonał Roanica 2-0). Jak widać Uzbek przegrał ostatnio z czołówką światową. Jak dla mnie grzech nie zagrać Uzbeka w takiej formie. Denis Istomin @ 1,36
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roy. 187

roy.

Forum VIP
Novak Djokovic - Cedrik-Marcel Stebe +7,5 gema 1,72

Buki przesadziły z tym handi. ATP to nie WTA, tutaj przy swoim serwisie na pewno zaowdnik ugra te 5 gemów, a przynajmniej powinien. Wątpie aby Nole chciał od początku grać na maxa i zniszczyć Stebe oddając mu 2 czy 3 gemy...
NA PEWNO ugra ? Nie no smieje sie do monitora. Ile gemow oddal Djokovic w pierwszych 3 rundach AO w tym roku. Odpowiednio: 2, 6, 2. Z: Lorenzim, Giraldo i Mahutem. Na kolejne rundy nie patrze bo byli to juz zawodnicy innego pokroju. W tamtym roku Djokovic rozpieprzal kazdego ile chcial i jak chcial a ty tutaj piszesz ze jakis pionek Stebe NA PEWNO ugra 5gemow? ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
POWINNIEN- tak napisałem. Stebe to nie jest pionek. Ty na pewno jestes super znawcą tenisia i nie kojarzysz go. Koleś to objawienie zeszłego sezonu... Nie bede Ci tego tłumaczył, znacie się lepiej. 5 gemów jest spokojnie do ugrania, to 1r Djoko nie grał od AO, na pewno nie będzie szalał. Kto będzie miał racje zobaczymy po 17. Bez odbioru, nie bede dyskutował z takimi specjalistami jak Wy, za krótki jestem ????
 
eriksson88 16

eriksson88

Użytkownik
Główny typ na dzisiaj to mecz Lukasa Lacki z Sergiejem Bubką jr. w I rundzie turnieju w Dubaju. Zastanawiało mnie, dlaczego Bubka jako zawodnik końca drugiej setki znalazł się w głównej drabince sporego turnieju (ranga ATP 500, dla niezorientowanych trzecia po GS i ATP 1000). Przespał się z córką emira czy stary załatwił?! Okazało się, że jednak stary zadziałał (w rzeczywistości rok temu wszedł z kwali, wygrał z kreczującym Ljubą i odpadł w II rundzie z Gasquetem).
Teraz na poważnie. Dzika karta dla Ukraińca moim zdaniem kompletnie niezrozumiała. Koleś nie grał blisko miesiąc, bo miał akurat zmianę w kopalni w Doniecku, a jak grał - to z marnym skutkiem. Liczyłem na jego przełamanie w starciu z Finem Heliovaarą na turnieju w Kazaniu i srodze się zawiodłem. Dlatego teraz stawiam, że w meczu zostanie rozegranych PONIŻEJ 21 GEMÓW (Pinnacle, kurs 1.93).
Czas odpowiedzieć - dlaczego. Primo, w kwalach do AO Lacko zmiótł w dwóch setach Bubkę. Poza tym, doszedł do III rundy turnieju głównego, gdzie uległ Nadalowi. Zagrał, również na kortach twardych, świetny turniej w Zagrzebiu, gdzie dotarł do finału (przegrał ze świetnie dysponowanym Jużnym).
Bubka w tym sezonie nie ma się czym pochwalić - w rankingu leci, atutów nie widzę, biorąc pod uwagę jego formę, to za drobne bym grał nawet niższą linię.
A tak to 8/10 po wspomnianym wyżej kursie.
Dla chętnych podaję jeszcze z krótkim opisem dubel (choć będzie to już powielenie wypowiedzi innych jak dostrzegłem):
Nieminen - Cilic [1 2] 1 ~1,65
Ebden - Istomin [1 2] 2 ~1.35-1.40 i/lub [handi] -3,5 gema Istomin ~2.0
Cilic w tenisa nie grał od listopada z powodu kontuzji. Jarkko ciągle w grze, część meczów zasługuje na uwagę, chociażby przegrany - ale nie bez walki - mecz z Rogerem w Rotterdamie. Cilic słynie z silnego serwisu i gry ofensywnej, podobnie jak Fin. Mój typ determinuje fakt, że nie wydaje mi się, żeby Chorwat od razu zaskoczył.
Istomin z kolei jest w bardzo dobrej formie. Ostatnie dwie porażki to przegrane z Raoniciem (zwycięzca turnieju w San Jose i finalista z Memphis) oraz Melzerem (zwycięzca Memphis). Uzbek miał kilka dni wolnego i raczej jeśli ma to na niego wpłynąc, to jedynie pozytywnie. Ebden to nie jest ogórek, ale ostatnio przegrał z Reynoldsem w Memphis (choć w 3s i po 2TB). Niemniej, uważam, że wypoczęty Istomin to zawodnik obecnie lepszy od Australijczyka. H2H 1:0 dla Ebdena za zwycięstwo w Brisbane w 2011 roku, ale wtedy obaj byli w trochę innej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marko87 214

marko87

Użytkownik
Single @ 1,85 ✅
Tennis ATP Dubai - 16:00
N. Djokovic-C. M. Stebe(+8) 2

Wg mnie handi zawyżone. Nie wydaje mi się, żeby Djoko tutaj szalał od pierwszej rundy tym bardziej, że nie grał od AO i nie wiadomo w jakiej kondycji fizycznej obecnie się znajduje. Djoko w ostatnich latach zdominował bezkonkurencyjnie ten turniej wygrywając tu w ostatnich trzech latach od roku 2009. Jednak w swoich 15 pojedynkach jakie tutaj rozegrał od 2009 roku ani razu nie pokrył tak dużego handi. Wątpię też aby udało mu się to dzisiaj. Jego przeciwnik nie jest wcale anonimowym zawodnikiem. Popularny &quot;Ced&quot; miał jest młodym zawodnikiem bo jest z rocznika 1990. Gra od 3 lat, ale to właśnie ubiegły sezon był dla niego wspaniały. W rankingu ATP awansował w nim o ponad 300 pozycji co spowodowało, że obecnie jest na 72 miejscu. Jego największą zaletą jest leworęczny forehand po linii. Z pewnością jest to największy talent naszych zachodnich sąsiadów i nie sądzę żeby został dziś on zdemolowany przez &quot;Nole&quot;. N. Djokovic-C. M. Stebe
6-4 6-2

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Novak Djokovic - Cedrik-Marcel Stebe +7,5 gema 1,72

Buki przesadziły z tym handi. ATP to nie WTA, tutaj przy swoim serwisie na pewno zaowdnik ugra te 5 gemów, a przynajmniej powinien. Wątpie aby Nole chciał od początku grać na maxa i zniszczyć Stebe oddając mu 2 czy 3 gemy...
Stebe jest leworęcznym tenisistem i sądzę, że nawet taki tenisista jak Novak będzie musiał ogarnąć to lekko a Stebe nie jest jakimś pionkiem i potrafi serwować. Powinien ugrać 5 gemów, Djoković dawno nie grał, więc nie będzie raczej forsował tempa...

Ja gram tak samo ;) Stebe +7,5 @ 2,07
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Lukas Lacko vs Sergiej Bubka
Typ: Lacko 2-0 1.69 Sportingbet

Zaczynamy turniej w Dubaju, w którym pula nagród wynosi aż 1 700 000 $. Jest to najlepiej opłacony turniej w tym tygodniu. Pod lupę wziąłem mecz Słowaka z Ukraińcem. Jeden z pewniejszych betów dzisiejszego dnia. Lacko kwalifikant, pokonał anonimowego Maqdasa 2-0 oraz wczoraj Zemlje 6/4 6/4. Lacko to bardzo solidny challengerowiec, czasami powalczy w turniejach ATP. Jest to zawodnik nieregularny, dlatego jest stworzony na szybsze nawierzchnie. Posiada idealny wzrost jak na tenisiste, 188 cm a co za tym idzie posiada solidny, mocny serwis. Returnować potrafi, szczególnie zawodników słabszego pokroju. Świetnie porusza się po korcie, gra zza linii końcowej FH i oburęcznym BH. W tym sezonie osiągnął finał w Zagrzebiu. Bilans na hardzie w tym roku 8/2, przegrał tylko z Sijslingiem i Nadalem. Sergiej Bubka to syn świetnego skoczka w zwyż, do dzisiaj rekord ojca nie został pobity (a był robiony w latach 90), nie poszedł jednak w ślady taty i został tenisistą. Nie najlepiej mu to wyszło, bez większych sukcesów, obecnie w rankingu pod koniec drugiej setki. Dostał tutaj dziką kartę, jednak wątpie, aby to wykorzystał. Jedyne co ma nie złe to serwis, ale jeśli on nie siedzi to Ukrainiec leży... return na słabiutkim poziomie, podobnie w wymianach znacznie odstaje. Popełnia masę nie wymuszonych błędów. Bubka jest bez formy, poleciał w pierwszej rundzie w Heilbronn i Kazaniu, a przeciwników miał jak najbardziej w swoim zasięgu. W historii spotkań pomiędzy tymi tenisistami jest 2-1 dla lepszego czyli Słowaka, wszystkie mecze na hardzie, w tym roku już Lacko pokonał Bubke na AO w kwalach 6/2 6/4, dzisiaj liczę na podobny wynik.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Patrzę na tę analizę powyżej i zastanawiam się czy wy tak nadal na poważnie, czy już sami z siebie żartujecie?
Zaczynamy turniej w Dubaju, w którym pula nagród wynosi aż 1 700 000 $. Jest to najlepiej opłacony turniej w tym tygodniu.
gra zza linii końcowej FH
Sergiej Bubka to syn świetnego skoczka w zwyż, do dzisiaj rekord ojca nie został pobity (a był robiony w latach 90)
Dlaczego jeszcze nie napiszesz o fryzurach każdego z zawodników - to ma istotny wpływ na ich samoocenę.

Co do samego typu - Lacko tu rzeczywiście nie powinien mieć większych problemów, z głębi kortu będzie nękał Ukraińca mocnymi piłkami, a ten w defensywie średnio się odnajduje. Warto jednak unikać grania na konkretny wynik w setach na szybkich nawierzchniach - a tu w Dubai jest szybko - ponieważ zawodnik samym serwisem może sobie wyserwować seta (mecz niby też, ale to się zdarza dużo rzadziej). Bubka ma mocne podanie. Zresztą Lacko to nie jest mentalny tytan, przestoje mu się zdarzają.

Teraz na Lacko nie można już złapać 1,3, więc i value nie ma w tym żadnego. Ja dodałem sobie do tego Denko, który szczęśliwie trafił na Chiudinelliego. Szwajcarowi regularności starczy na kilka uderzeń, no i to raczej w sytuacji gdy przeciwnik go za mocno nie kontruje. Denko w ostatnim czasie gra mocno, głęboko, szybko i łapie przy tym naprawdę ostre kąty - to powinny wystarczyć by wypunktować słabo broniącego i nie za dobrze poruszającego się Chiudinelliego.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Zaczynamy turniej w Dubaju, w którym pula nagród wynosi aż 1 700 000 $. Jest to najlepiej opłacony turniej w tym tygodniu.
Uważasz, że to jest mało znaczący czynnik w sporcie - pieniądze ?? Bo wg mnie to akurat podstawa obecnego sportu w tym i tenisa, więc wyśmianie akurat tego argumentu wg mnie jest nie na miejscu.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Novak Djoković - Cedrik Marcel Stebe
Typ: Stebe + 7,5g
Kurs: 2,07
Na dziś znalazłem ciekawy typ, a mianowicie pojedynek pierwszej rakiety świata z raczej Challengerowym tenisistą jakim jest Niemiec, Stebe. Novak nie rozegrał jeszcze żadnego meczu od Australian Open, dlatego też sądzę, że nie będzie forsował tempa i myślę, że nie rozgromi bardzo szybko Niemca, który owszem potrafi dobrze serwować, ale Novak jak jest w formie to może być huragan. Leworęczny tenisista posiada mocne, dobre uderzenia i sądzę, że ugra te 5 gemów potrzebnych do trafienia typu, zakładając, że Novak wygra w 2 setach ;) Linia według mnie przesadzona, bo gra Novaka stoi pod znakiem zapytania, ale trzeba z tego skorzystać i zagrać za drobne ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom