>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Dubaj, Delray Beach & Acapulco, 27.02-04.03.2012

Status
Zamknięty.
marian78 20

marian78

Użytkownik
w meczu Mahut - Lopez widzę spore value
czy mi sie tylko wydaje ? : &gt;
Lopez ostatnio ciągle coś partoli, ciągłe problemy z ręką
a Mahut chyba wszystko w porządku, Mahut na twardej chyba nie jest
łatwy do ogrania , dobrze myślę?
 
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
TURNIEJ W DUBAJU
Lopez - Mahut
Na celwonik biore pierwszy mecz jakim bedzie wystep Feliciano Lopeza z Hiszpanii przeciw Nicolasowi Mahutowi playerowi z Francji. Mecze miedzy tymi panami były do tej pory zawsze zacięte konczac sie w 3 setach, polecam na zagranie tie breaka w tym meczu. Na serwisie jeden lepszy od drugiego sa to niewatpliwie najlepsze działa obu zawdoników i na tym repertuar zaskoczeniowy Mahuta sie konczy. Natomiast Feliciano cały czas pnie sie do góry do magicznej &quot;top 10&quot;. Ma super przygotowanie akcji pod serv &amp; volley, mowie tu o &quot;shot approach&quot;. W odroznieniu od wielu jednorecznych backhandow Feliciano gra wyjatkowo duzo pilek ze slajsu, ma to uderzenie i kazda jego boczną czy wsteczna rotacje opanowana do perfekcji a na takiej nawierzchni pilka po slajsie jest bardziej niewdzieczna niz 160 km/h forehand. Ostatniej wpadki z Mathieu nie rozpatrywalbym w kontekscie tego meczy gdyz tenisista francuski jest super ofensorem i jak ma dzien konia czy nawet dobry jest wyjatkowo groźny (był zapowiadającym się talentem na dominacje w tenisie meskim). Obecnie w meskim tenisie serwis odgrywa jedna z glownych ról w odniesieniu zwyciestwa czy sukcesu a tego tym panom nie brakuje. Mysle ze moga byc 3 sety dla Felka i minimum 1 tiebreak, byc moze kazdy set bedzie tiebreakiem.
Del Potro - Dolgopolov
Tenisista z Argentyny wyraznie wrócił do swojej formy w której pokonywał Federera w US OPEN pokazujac wybitny tenis. Mysle ze potencjal Juana pozwoli moj wejsc minimum do top 5 osobiscie stawiam ze zdetronnizuje Djokovica i bedzie rzadzil (pod warunkiem zdrowia). Po drugiej stronie bardzo utalentowany mlody Ukrainiec, niestety martwi mnie jego rozwoj troche stanal, w dodatku styl gry podlega mocnej dyskusji uzywa duzo emocji podczas gry i jego forma glownie zalezy od nastawienia w danym momencie. Ma problemy z koncentracja a w tym meczu musi pokazac bardzo skuteczny serwis. Obaj panowie dysponuja mocnym serwisem natomiast wahania Alexandra w waznych momentach robiac podwojne jest jego dziurą nad ktora caly czas trenuje. Del Potro na linii koncowej plaski uchwyt i wchodzi na pilke oferujac widowiskowy styl gry. Grali ze soba 1 raz wygral Juan 2:0 i stawiam ze podobnie bedzie i dzis.
Berdych powinien sobie poradzic ale znajac jego humorki uwazalbym na granie przeciw Beckerowi
W deblu Llodra/Zimonjic glowni faworyci turnieju deblowego, Knowle/Peya rowniez powinni poradzic sobie z kwalifikantami i ciekawy mecz deblowy Paes/Tipsarevic - Lindstead/Tecau, lekko faworyzuja tą druga pare ja mysle ze talent deblowy Paesa (czucie pilki przy siatce ma wybitne i wyjatkowe myslenie podczas gry) + polaczenie umiejetnosci singlowych serba moze byc mocną mieszanką a kurs ok 1.90 zachęca 2:1 stawiam
 
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
TURNIEJ D DELRAY BEACH
Isner - Levine
Wiekszosc osób Jessiego Levine juz powinna kojarzyć w koncu niedawno grał z naszym Łukaszem Kubotem przegrywając w dwóch setach. Widać ze Jessie zafundowal sobie Tournee po Ameryce ale nie ma w tym wiekszeg polotou. Dla Johna turniej wazny, jest rozstawiony z numerem 1 co nie zdarza sie rzadko. Podobnie jak i Roddick zrezygnowal z batalii swiatowej ktora aktualnie toczy sie w Dubaiu i wybrali duzo gorzej obsadzony turniej. O Isnerze juz wiadomo wiele napewno serwisem pokazal co potrafi jest to jeden z najlepszych albo najlepiej serwujacy tenisista jest bardzo wysoki natomiast jego koordynacja ruchowa jest wyjatkowa sprawna jak przy tych gabarytach wiec niejeden super player bedzie mial z nim problem tym bardziej na nawierzchni sztucznej. Postawili na zdobywanie punktow w takim turnieju a widzac drabinke nie jest ona najlepsza dla Johna po drodze Tomic, Roddick, Anderson w formie ... kurs niski ale sadze ze dobry na podbicie.
Melzer - Smyczek
Jurgen swiezo upieczony zdobywca turnieju pokonujac Milosa Raonica i niejednokrotnie go przelamujac (co jest naprawde wyczynem) pokazal ze jest w dobrej formie, moze oprzec gre na serwisie (a serwis lewusa nie jest zawygodny), bedzie sie skupial glownie na deblu z Petzchnerem ale jest okazja kilka rund w singlu przejsc a przeciwnik nie z za wysokiej polki.
Anderson powinien w 2 setach poradzic sobie z kwalifikantem, jak rowniez bardzo szybki Kohlshreiber z Olivierem Rochusem (chyba najnizszy w tourze). Ten drugi mecz wydaje sie ze bedzie bardziej zaciety moze nawet Olivier zdola urwac seta natomiast Philip lubi nawierzchnie twarde lubi koncowki gier na nich (ten okres gry) i mysle ze atrakcyjny kurs.
Ktos wypowiadal sie odnosnie meczu Cilica ... podzielam zdanie dlugo bez gry, Jarko solidny lewus ktory ma ciekawe pomysly na gre i nie jest latwym rywalem jak Cilic bedzie mial jakies slabosci tego dnia moze poplynac
W deblu faworytami Bryanowie, nie ma za wielu dobrych par ale mecz Marka Knowles&#39;a z Xavierem Malisse wydaje sie byc ciekawy. I Xavier i Alex to zdecydowanie singlisci roznica taka ze za partnerow Bogomolov ma &quot;nie wiem kogo ???? &quot; natomiast Belg zagra w parze z doswiadczonym 40 letnim Knowles&#39;em niegdys numer 1 meskiego debla a wiek przy deblu nie jest na tyle istotny jak doswiadczenie, rutyna (wiedziec gdzie pilke poslac) myslalem nawet nad 2:0 po dobrym kursie
 
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
TURNIEJ W ACAPULCO
Jedni graja na kortach twardych inni dla odróżnienia wybrali już mączkę. Więc w turnieju głównym od razu 7 Hiszpanów, 5 Argentyńczyków, miłośnicy cegły. A Turniej interesujący spora pula do zgarnięcia a łowców nie brakuje. Ferrer rozstawiony z numerem 1 i bardzo mozliwe ze spotka sie w nastepnej rundzie z Łukaszem Kubotem ???? . W górnej połówce za dużo zamieszania nie powinno być, SImon na korcie ziemnym to w głównej mierze nazwisko (gra świetnie ale na hardzie). Natomiast dolna połówka wskazuje więcej ciekawych postaci. Juz w pierwszej rundzie zagra Wawrinka z emerytowanym Ferrero ???? . Jak widać Hiszpan bez tenisa zyc nie moze, umiejetnosci ma niebanalne natomiast przygotowanie fizyczne i wytrzymałość która potrzeba na Wawrinke mogą byc pod znakiem zapytania. Stanislas szuka dobrych wynikow postawil na tenis jest ciagle pod presją kort ziemny mu nie przeszkadza, z racji tego ze po drodze nie ma wyjatkowych rywali prognozuje mu połówke... ale to maks bo .. z dołu drabinki leci Nicolas Almagro który wlasnie ostatnio pokonal Szwajcara. Dla Alamgro turniej wydaje sie stosunkowo łatwy do zarobienia pkt i $ oczekuje na finał Ferrer/Almagro.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Falla zdeklasował Fisha, a Ty piszesz, że równie dobrze mogło być 3-0 dla Rybki?
To, że wygrał 3-0( 2 razy po tiebreaku) nie znaczy że to była deklasacja. Więcej szans na breaka miał Fish ale Falla dobrze się bronił. Patrząc na wynik nie mów, że to była deklasacja. Wystarczy spojrzeć na statystyki i widać, że mecz był wyrównany o czym świadczą 2 tiebreaki...a skończył się jak się skończył..ale słowo deklasacja jest tutaj nie na miejscu
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Troicki vs Darcis
Typ: Troicki 1.50 Sportingbet
Troicki 2-0 2.20 Sportingbet

Vitkor Troicki to 26-letni Serb o świetnych warunkach fizycznych, mocnym serwisie, przyzwoitym returnie. Świetnie porusza się po korcie. Gra płaski FH zza linii końcowej oraz oburęcznym BH. Może i jest nieco graczem chimerycznym, widziałem go w tym sezonie raz, nie jest to jego wybitnie dobry sezon. W Rotterdamie zagrał dwa dobre mecze, po czym w QF trafił na Del Potro który jest w świetnej formie i rozbił biednego Serba 6/0 6/1. Troickiemu kompletnie nic wtedy nie wychodziło, Del Potro wystarczyło zwykłe przebijanie do wygranej. Od tego meczu minęło 11 dni, Troicki odpuścił ubiegły tydzień i skupił się na treningach. Jestem pewny, że przeanalizował wraz z trenerem wszystkie błędy z tamtego meczu i wyciągnęli wnioski.
Darcis to tylko przeciętny challengerowiec o bardzo słabych warunkach fizycznych, od czasu do czasu zawita do jakiegoś turnieju ATP ze słabym skutkiem bo zwykle kończy na pierwszych-drugich rundach. Ze względu na warunki, jak wspomniałem (zaledwie 173cm wzrostu) serwuje technicznie, kątowo, przez co jest łatwym ogniwem do przełamania. Return słaby, gra defensywnie zza linii końcowej czekając na błąd lub sam popełnia wyrzucając na aut, bądz w siatke. Jest to zawodnik na wolniejsze nawierzchnie typu mączka. Darcis grał tu raz i poleciał w pierwszej rundzie w 2009 roku z GGL (Garcia-Lopez). Troicki gra tutaj pierszy raz w karierze. Nigdy ze sobą nie grali. Zobaczymy co obaj pokażą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
John Isner - Jessie Levine
Typ: over 22,5
Kurs: 1,99

Na dziś wieczór przygotowałem 1 typ. Mianowicie ostatnio często używany zakład, czyli over 22,5gema. Sądzę, że w tym meczu duże prawdopodobieństwo takiego wyniku, iż zarówno Isner jak i Levine posiadają dobry, mocny serwis i ciężko o przelamania. Co prawda John jest faworytem tego meczu i jest lepszym tenisistą, ale w obecnej formie sądzę, że młodszy z Amerykaninów ma szanse na ugranie potrzebnych gemów do mojego zakładu. Widziałem kilka meczów Levine i prezentował się bardzo dobrze, na poziomie Challengerowym i kwalifikacji nie przegrał 7 meczy z rzędu. Osttania porażka z Kubote, ale Amerykanin nie poddał się bez walki przegrywając 6:7, 4:6. Jeśli ten wynik się powtórzy nie będę miał nic przeciwko. Myślę, że w tym meczu zobaczymy TB, ale wszystko się okaże po 21.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Ryba poza swoim terenem w Stanach nieco kuleje z formą, a widać to bardzo dobrze od początku całego sezonu. Różnie to z nim jest i przeplata sobie tak z turnieju na turniej zwycięstwa z porażkami. Tutaj w Dubaju I runde przeszedł gładko, jednak wyczynem tego nazwać nie można, bowiem Beck fachowcem wielkim nie jest i Ryba mimo wszystko prezentuje się lepiej. Jutro jednak progi o wiele wyższe, bowiem po drugiej stronie Rosyjski twardziel, niezwykle waleczny Misha vel. Colonel. Śledziłem kilka jego meczów w tym sezonie i można powiedzieć, że trzyma solidny level wygrywając chociażby turniej w Zagrzebiu, wcześniej odpadł tam co prawda już w I rundzie AO, jednak powiedzmy sobie że był to błąd przy pracy. Urozmaicenie w grze posiada spore, przedewszystkim nieźle dotychczas serwował, w wymianach też nienajgorzej wykorzystując swój mocny fh czy miły dla oka 1-handed bh. Return skuteczny i tymbardziej rzucał mi się w oczy kiedy grał z Karlovicem, któremu momentami sam serwis nie wystarczał, a o ile pamiętam potrafił go nawet dwukrotnie przełamać. Nie oglądałem dzisiejszego meczu z Gasquetem, który skreczował przy II secie, więc nie wiem co tam się stało, jednak przychyliłbym się tutaj bardziej na strone Mikhaila, bo moim zdaniem Fish aktualnie wcale nie jest lepszym graczem, a 9 wygranych z 12 spotkań Rosjanina w tym sezonie mówi samo za siebie.

Mardy Fish - Mikhail Youzhny @2,60 //Bwin ✅ 3-6 , 6-7
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Kei Nishikori @1,45 ✅ - u niektórych zwrot
H2H 0-2, lecz da się to uzasadnić. Pierwszy mecz w 2008, a wtedy Kei... a, no - tego, kto to był Kei? W drugim meczu kontuzja.
Oglądałem Montanesa z Monaco - z przymusu, oraz z Volandrim. Hiszpan już nie ma pomysłu na grę, jest co prawda ceglarzem lecz nic nie ma do zaoferowania. Gra balony na środek, nie ma już tej siły w uderzeniach. Serwis średni, zdarza się sporo podwójnych na mecz. Jego jedne uderzenie które dało mu seta z Monaco, to ostry fh kierowany w sam róg który spychał Argentyńczyka, a tak resztę dołożył Juan przez swoje UE.
Kei to waleczny chłopak, co prawda nie lubi grać na cegle - ale jego styl gry o dziwo pasuje tam. Umie bardzo dużo przebijać bez swoich błędów, precyzyjnie rozgrywa akcje, ma dobre slajsy które dobrze zmieniają rytm gry - a Montanes niezbyt lubi atakować z niskich piłek, taki już człowiek.
jest to ATP500, więc obaj pograją na maksimum. Wg mnie w następnej rundzie Nisha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marian78 20

marian78

Użytkownik
Hm, Chiudinelli będzie z +6.5 gema nad Murrayem ?
patrząc na pierwszy mecz chyba tak, no ale tak jak z Mahutem pewności nie mam
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Murray-Chiudinelli
Typ:2
Kurs:10
Bukmacher:Expekt
Do ciekawego pojedynku dojdzie dziś w Dubaju gdzie faworyt zmierzy się z nieźle dysponowanym Szwajcarem, typ nie opieram na wygranej Chiudinelliego lecz na &quot;przegranej&quot; Murraya, wczorajszy mecz z Niemcem był porażający, nie wiadomo w którym momencie Szkot mógł skreczować zachowywał się tak jakby miało to nastąpić w każdej chwili, Szwajcar pokonał dobrze dysponowanego Davydienkę choć tu mógł być mały przekręt. Kurs warty zagrania tym bardziej że Murray nie musi tego turnieju wygrać bo ma przed sobą potężniejszy w Indian Wells, warto zagrać u buka który rozlicza krecz jako wygraną, ja stawiam jak zawsze w Expekcie, pozdrawiam.
 
P 161

poozon

Użytkownik
A na dzisiaj :
Roddick A. - Istomin D. kurs 2,62 stawka 3.5j , William Hill typ Istomin
01 Mar 2012, ATP Delray Beach

Roddick bez formy Istomin wręcz przeciwnie . Amerykanin od czasu Mukowiscydozy nie jest tym samym zawodnikiem zostało nazwisko . W tym roku jeszcze nabawił siękontuzji ( Hamstring ) i jego wyniki są żałosne . Kurs Obecnie w 2,62 max będzie 2,1 . Grali 2 tyg temu Istomin pewne 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 47

all_in

Użytkownik
Federer(-5.5)-Lopez F. 2 1,45 ✅ 7:5 6:3
będzie tie-break 3,65 ⛔ szkoda 1. seta, było blisko
Ogólnie miałem dodatnie handi pograć już wczoraj na Llodre, przynajmniej wstałem z takim zamiarem. Niestety uznałem jednak że gorąca głowa Llodry, jeżeli jego 1. serwis nie będzie funkcjonował na wysokim % i niski poziom umiejętności gry z linii końcowej- slajsy będzie wodą na młyn dla Feda i po prostu pkt będą zdobywały się same. Niestety juz 1. set zadecydował o tym że wycofanie się z tego rynku było najlepszym co mogłem zrobić. 2. runda w Dubaju i teraz trochę level wyżej aczkolwiek znowu Fed vs s&amp;v. Tym razem jednak upatruje że Lopez o wiele bardziej napsuje krwi niż Michał wczoraj. H2H 9:0 na korzyść Ferdka, lecz nie ma co brać pod uwagę tych wyniki gdyż tylko dwa pojedynki były rozegrane w 2011r. ale na mączce reszta 2008 w dół. Co rzuca się w oczy Feli dosyć dobrze spisuje się w meczach ze światową czołówką. Nie licząc Nadala, czy to Federer, czy Djokovic, czy Murray, czy Berdych pojedynki te przeważnie nie są szybkimi zjazdami do bazy. Federer natomiast jak wszystkim wiadomo stara się nie forsować swojej gry. To dzięki temu był tyle czasu na 1. miejscu w rankingu, umiał rozłożyć siły i na pewno pomaga mu w tym ta lekkość którą ma na korcie. Czuje niebezpieczeństwo przyspiesza. Ostatnio Nieminen pokazał właśnie jak Fed podchodzi do meczów z takimi przeciwnikami. Preferuje podobny styl Jarko co Nieminen. Nie ukrywam że liczę na tie-break w którymś z setów co powinno ułatwić pokrycie handi.
 
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
DUBAI
W turnieju póki co bez wiekszych niespodzianek (moze porazka Davydenko, ale dla mnie to nie nowosc i ja na jego punkcie juz dawno przezorny jestem i zawsze bede), faworyci pną sie do góry i juz w drugiej rundzie zapowiadają sie bardzo ciekawe mecze. Szwajcar Roger Federer zmierzy sie z Feliciano Lopezem tenisistą pelnym ambicji. Sadze ze nie bedzie to latwy mecz dla Federera ale mimo wszystko uda mu sie utrzymac kontrole nad meczem, a wiadome kto posiada wiekszą kontrole buduje przewage. Atut mocnego serwisu w tym meczu nie jest zaspecjalnym atutem (dzieki talentowi wrodzonemu Rogera jego biomechanike i timing) pozwalaja mu latwo kontrowac sile serwisową co nie raz pokazywal niszczac returnem bombowy serwis Roddicka, nieraz Karlovica czy Isnera wiec atut Feliciano odpada dopoki bedzie mu siedzial % pierwszego bedzie mecz pozniej popłynie. Felek posiada wyjatkowy slajs bardzo skuteczny alez znowu argument z drugiej strony slajs najlepszy,dynamiczny z boczna rotacją - to potrafi Federer i nie powinien miec wiekszych problemow do awansu. Del Potro i Tsonga powinni gładko poradzic sobie i zmierzyc rakiety w nastepnej rundzie. W Debla dobry mecz zapowiada sie u naszych chlopakow mysle ze wygrają 2:0 (pozdrawiam Darka Fyrstenberga ???? )) ) dobra droga do finału dobre losowanie grzech nie wykorzystać ale życie weryfikuje.
 
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
DELRAY BEACH
Isner zmierzy sie ze Sweetengiem, zdecydowanym faworytem John natomiast odradzam granie tego typu Ryan lubi hard na tym sie wychowal jest nawet niezle dysponowany. Tomic pokonujac Haasa po calkiem niezlym meczu zagra z niespodzianką ktora pokonała Melzera, mam na mysli Smyczka. Tym razem nie powinno dojsc do niespodzianki Tomic mierzy w wygranie turnieju chce sie szybko wspiac w tym roku w rankingu aby byc wyzej rozstawianym i mysle ze wygra 2:0. Andy zagral calkiem dobry mecz niestety Niemiec mial na tyle szczescia tego dnia ze udalo mu sie ukrasc seta. Juz na poczatku meczu Andy powinien wykorzystac szanse (a miał 2 BP) i wyjsc z przelamaniem na prowadzenie ale jego umysł zrobił swoje a potem juz nie dogonił. Reszta mecz pod jego wodzą napewno chce zmazać plame krytyki co za nim chodzi i pokazac ze jest ciagle numerem 1 USA (poki co spadl za Isnera, napewno to dla niego cios) z drugiej strony Istomin ktory prezentuje sie naprawde dobrze jest w dobrej formie i czeka go wazny test czy jest gotowy grac z lepszymi zawodnikami, stawiam 2:0 Andy. Jeszcze jeden mecz ktory mnie zainteresowal to pojedynek Kohlschreibera z Dodigiem. Stawiam na Philipa gładko wygrał w 1 rundzie jest w dobrej formie lubi tournee po USA i mysle ze jest w stanie wygrac turniej, ale po drodze wiele przeszkod dzisiejsza nalezy jeszcze do tych latwiejszych. Mysle ze ich starcie ktore poprzednio wygral Philip nie bedzie w tym meczu mialo wiekszego znaczenia (nie siadze na psychice Ivana).
Wiadomosc z ostatniej chwili: z debla wycofali sie Melzer/Petzschner (jak widac nie zalezalo im za bardzo na tym turnieju, efekt widoczny)
 
mateo717 0

mateo717

Użytkownik
Mamy zupełnie inne wyobrażenia co do meczu Istomin-Andy . Andy cały czas nie prezentuje się najlepiej , na przeciętnego niemca bombowy serwis wystarczył , ale to nie już ten sam poziom co Denis . Zerknij sobie tylko na wynik z przed dwóch tygodni . Istomin wygrał bez przeszkód 2-0 . Jutro będzie podobnie .
Roddick A. - Istomin D. - 2,10 1j
Roddick A. - Istomin D. +1.5 -1,40 3j
 
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
ACAPULCO

Numer 1 David Ferrer latwy pierwszy mecz a teraz to nie bedzie wiedzial czego sie spodziewac bo sam Kubot tego nie wie. Moze on zagrac fenomenalnie a moze zagrac jak ciapa, ale ryzyko jest podszyte pod tym meczem. Mayer wraca po przerwie i wyglada dobrze nie wypadl z rytmu jest wysoko w rankingu wiec przewaga psychiczna gra na jego korzyść. Andujar dobry solidny zawodnik wszystko w zasadzie potrafi (adekwatnie do swojego poziomu) pytanie czy w tym meczu to wystarczy ? byc moze ja uwazam ze nie da rady jest po prostu sredniakiem natomiast warunki (kort ziemny) Andujar uwielbia w koncu wychowal sie na tym, stawiam 2:1 dla Mayera. Carlos w dobrym nastroju odprawil Simona ktory ostatnio nic nie gra. Dla Simona to tylko kolejna porazka nie pierwsza nie ostatnia ale Carlos zupelnie inaczej to odbiera. Ogral tenisiste z czolowki ATP moze byc jeszcze bardziej uskrzydlony, jest w formie gra dobre mecze, niestety czasami nie wystarcza ale fakt ze po drugiej stronie wloski &quot;weteran&quot; daje mozliwosc myslenia w przod gdyz w przypadku wygranej obu panow jest realna szansa na dojscie do połówki turnieju (po drodze nie ma ani Almagro, Ferrera czy Wawrinki) a to taki czynnik grajacy role poza kulisami ???? . Ramos zagra z Wawrinka ktory nie mial wcale latwego meczu z Ferrero i balem sie ze bedzie niespodzianka ale dal rade pierwszy mecz w turnieju z soba (za duzo na maczce nie gral ostatnio) widac ze ambicjonalnie planuje forme na RG. To co buki robia na Verdasco to nie wiem co im sie dzieje ... Verdasco przygasl to fakt ale umowmy sie umiejetnosci on ma wyjatkowo ponad przecietne. Ostatnim czasy polozyl wiekszy nacisk na debla z Marrero troszke swobodniej do singla podchodzi moze odpoczywa jeszcze w meczu z Volandrim po takim kursie to szok. Teraz kurs podobny ale rywal zupelnie inny, Chela jest solidnym zawodnikiem z ktorym trzeba zagrac mecz nie ma co liczyc ze sam sie wygra, bo takie zdarzaja sie rowniez ???? . Chela zawodnik weteran lubi maczke swietnie czuje sie na niej ale nie lubi grac przeciw leworecznym zawodnikom. Gra mnostwo schematow ktore rzeczywiscie dzialaja ale zapomina chyba ze na lewusa schemat ma byc ale odwrotny bo inaczej kara leci - taki slang. Nie musi byc to latwy mecz widac ze Verdasco zmeczyl sie szybkimi kortami wiec kto wie moze na maczce sie obudzi a duzo nie trzeba aby wygrac. Almagro powinien bez straty seta odprawic Paire&#39;a i wychodzac naprzod myslami czekam na mecz Almagro - Verdasco (takie pojedynki lubi Verdasco) ale wczesniej kazdy z nich musi zrobic swoje.

W Deblu stawiam ze turniej wygra Lopez/Granollers lub Verdasco/Marrero

U pań Vinci pnie sie coraz wyzej kolejna rywalka podobnego pokroju co poprzednia i oczekuje podobnego wyniku. Errani goni po turniej, Pennette warto zagrac - jesto ona himeryczna ale chyba wybrala taki turniej aby sie troche podbudowac i powygrywac meczow a przeciwniczka w sam raz na rozpykanie. Cikawy mecz widze Larsson przeciw Duque, bardzo wysoki kurs mysle ze o wiele przesadzony faworyzowana Duque, uwazam ze zawodniczki prezentuja podobny poziom a wrecz lekka przewage dawalbym Larsson

Mateo717 - zgadzam sie ze nie prezentuje sie najlepiej i bierz pod uwage ze niemiec nie mial wcale lekkiego serwisu dlatego dociagnal to przelamanie w 1 secie dobrze serwowal. Rzeczywiscie Andy doznal porazki 2:0 i tutaj wlasnie widze pewne zastosowanie z ksiazki Brada Gilberta ktory opisywal postac Andyego ... to chlopak pelen ambicji z amerykanskiego snu wiec ma swoje ego. To ego przeszkadzalo mu wiele razy ale Andy doznajac ostatnio wielu porazek zaczyna mentalnie dojrzewac wbrew pozorom. W dodatku wracajac do tej ksiazki pamietam jak przestawiano Andyego jako fightera ktory lubi rewanze (przez dlugi czas zanim nie dominowal Roger Andy pokazywal ponadprzecietne zdolnosci wlasnie w meczach po porazkach przeciw Szwajcarowi). Taka sytuacja nastepuej dokladnie w tym meczu stad uwazam ze Andy go pojedzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
ATP Delray Beach

Ernie nieoczekiwanie (przynajmniej dla mnie) pokonał wczoraj Falle i tym samym zaliczył pierwsze zwycięstwo w ATP tego sezonu. Najciekawszy jest w tym wszystkim fakt, że od niezłego występu na kortach Amerykańskich w zeszłym sezonie, później jego gra stopniowo zaczęła się sypać i praktycznie nic nie wygrał a ni nie osiągnął przez reszte sezonu. Talent posiada, jednak z ambicjami bywa u niego różnie. Odnoszę czasami wrażenie, że to tylko zabawa a nie tenis w jego wykonaniu. Ok, wygrał z Fallą, jednak przedstawianie go w roli faworyta z Darcisem to nieco dziwna sytuacja moim zdaniem. Darcis może wielkim asem nie jest, ale zdecydowanie prezentuje regularniejszy poziom i kilka ciekawych potyczek na swoim koncie posiada w tym sezonie, jak chociażby finał challengera w Dallas, nienajgorszy występ w San Jose ,gdzie pokonał Stepanka czy pogonił nieco Benneteau. Nie mówiąc już że pokonał wczoraj Troickiego. Nie mam pojęcia co w danej chwili może zaprezentować Gulbis, ale znając jego sposób bycia; w jeden dzień może mu się chcieć, w drugi już nie. Stawiam tutaj na Belga.

Ernest Gulbis - Steve Darcis @2,39 // Pinnacle ⛔ 6-7, 6-1, 6-3
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Granollers M. - Giraldo S. 1,75 0:2 ⛔
Kolejna peffa dnia niczym Youzhny.
Giraldo przeszedł tutaj do następnej rundy bo dał mu fory Nalbandian który zagrał beznadziejny mecz. Zresztą w tym roku Kolumbijczyk jeszcze nikogo ciekawego nie ograł, a z lepszymi zawodnikami po prostu przegrał.
Hiszpan moim zdaniem jest w o wiele lepszej dyspozycji, do tego gra tutaj na mączce jego ulubionej nawierzchni. Z Belluccim zagrał fajne spotkanie, a nie zapominajmy, że Bellucci bronił tutaj punktów z półfinału 2011 do tego dwa tygodnie temu odpadł w półfinale po 3 setach z kapitalnym Włochem Volandrim.
Już na turnieju w Holandii Hiszpan pokazał, że jest w dobrej dyspozycji. Stoczył tam zacięty pojedynek Kolbą oraz w deblu doszedł z Lopezem do półfinału. Serwis trzyma na przyzwoitym poziomie, a gra z kortu na Giraldo powinna spokojnie wystarczyć.
 
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
Lutek89 - cale nieszczescie Gulbisa zaczelo sie od gier juniorskich. Jak wiadomo talent ma ponad przecietny a jako dowod i wizytowka moze byc to ze byl sparingpartnerem Rogera wiele lat (kiedy Roger byl w top formie) takze wiele slyszal sam i wiele potrafi niewatpliwie. Natomiast nie wie jak to wykorzystac ... w zyciu wszystko latwo mu przychodzilo, jest z bardzo bogatej rodziny, juz jako kadet czy mlody junior na turnieje latał swoim samolotem a to pokazuje zle podejscie do tematu i niespelnione nadzieje rodzicow ktorzy wylozyli kupe pieniedzy na niego sadzac ze to wystarczy. Nic bardziej mylnego ... On oczywiscie gre poprawil ale przez blokade mentalną nastapila personalna blokada rozwoju zawodnika. Teraz jez juz za pozno na zmiane swojego podejscia do tenisa i niestety sadze ze on juz taki bedzie do konca kariery a wiazalem z nim wieksze nadzieje kilka lat temu i jego zwyciestwo z Kolumbijczykiem rzeczywiscie moze go napawac optymizmem bo on jest mistrzem pierwszej rundy i przegrywania 0:2 takze brawa ze mu wyszlo zobaczymy co dalej ... łatwiejszej połówki nie mogl wylosować i zobaczymy moze zajdzie dalej ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom