>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Halle & Londyn, 11-17.06.2012

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Denys Mochłanov - Ilija Bozoljac @ 1.66 Bet365 (promocja) ⛔
Serb przegral bo zmarnowal 11 bp , w kluczowym gemie nie wykorzystal az 4

Serb w profesjonalnej grze ma jakies doswiadczenie w grze na trawie i zeszlym sezonie dotarl do 2 rundy Queens a 2 lata temu rozegral udany Wimbledon gdzie sprawil bardzo duze problemy samemu Rogerowi Federerowi. Denys doswiadczenie niemal zerowe dlatego dziwie sie dlaczego takie kursy na ten mecz. Promocja!

Marco Trungelliti - Dusan Lajovic @ 1.57 Bet365 ⛔

Tutaj oboje nie mieli wiekszej stycznosci z ta naweirzchnia jednak tak narodowo patrzac to jakos Serba predzej na widze trawie niz Argentynczyka. Lajovic zreszta na kortach szybkich ma dosc dobre statystyki natomiast Marco raczej cale zycie clay. Wybór prosty na Lajovica.

Michal Przysiezny - Denis Kudla @ 2.62 Bet365 ⛔

Przysiezny jest 453 natomiast Denis Kudla zajmuje 179 miejsce w rankingu. Przepasc chcialo by sie powiedziec jednak wiadomo nie od dzis ze rankingi nie graja i czesto ta roznica w levelu gry pomiedzy 500 miejscem a 200 jest bardzo nie wielka. Przysiezny czesto problemy z kontuzjami i teraz zdecydowal sie na powazny start w kwalifikacjach do Queens gdzie mozna uzyskac spora ilosc pkt w porownaniu do futuresow gdzie ostatnio wystepowal. Dalo by mu to mozliwosc powrotu na wyzszy level i uzyskanie przyzwoitego rankingu. Denis Kudla i europa? Jankes swoja dobra pozycje zawdziecza wystepom na wlasnym terenie , w Europie tacy tenisci praktycznie nie istnieja. Stawiam na Przysieznego bo Kudla jest w jego zasiegu tym bardziej ze Polak wydaje sie powracac do lepszej formy. Dobre wystepy u skosnych to potwierdzily.

Misha Zverev - Radu Albot 2-0 @ 1.61 Bet365 ✅

Halle a wiec turniej ktory Misha moze lubic bo osiagal tutaj 2 razy z rzedu cwiercfinaly. Nawierzchnia powinna mu sprzyjac. Skoro na Roland Garros ze swoims stylem poradzil sobie bardzo dobrze to tutaj tym bardziej powinien zaliczyc udany wystep.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Mischa jest strasznie nierówny. Na RG grał bardzo dobry tenis, zdecydowanie lepszy od tego co są w stanie zaprezentować solidni challengerowcy. A później? Dostał po dupie od JPSmitha, zawodnika, który dopiero się będzie przebijał do challi, bo póki co to taki solidny zawodnik, ale na futuresy. Niemniej drugi serwis Albota powinien być regularnie atakowany.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Ruben Bemelmans - Marco Trungelliti ✅
Typ: Ruben Bemelmans; @1,27
Toto-Mix


Kwalifikacje do Queen&#39;s. Ruben Bemelmans to tenisista, który lubi grać na szybkich oraz bardzo szybkich nawierzchniach. W zeszłym roku w analogicznym okresie grał w Halle, gdzie po przejściu kwalifikacji, w 1. rundzie spotkał się z Tomasem Berdychem i był to świetny mecz (choć przegrany) ze strony Belga (z tego co pamiętam to Bemelmans miał piłkę meczową w TB 2. seta ). Rywalem Rubena będzie dziś Trungelliti, który to ogromną większość swoich meczów w karierze rozegrał na mączce i dla którego dwa pierwsze mecze kwalifikacyjne były pierwszymi spotkaniami w karierze na grassie. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest Bemelmans i nie widzę tutaj innej opcji jak jego wygrana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
astorre 64

astorre

Użytkownik
Stebe - Berlocq 1 , 1.49 Pinn.

Polecam , Stebe u siebie odbija mocno , jest graczem lepszym i wszechstronniejszym , krótko trafnie i na temat , nie pasuje to do usunięcuia niemniej typ 90% trafiony.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Stebe - Berlocq 1 , 1.49 Pinn.

Polecam , Stebe u siebie odbija mocno , jest graczem lepszym i wszechstronniejszym , krótko trafnie i na temat , nie pasuje to do usunięcuia niemniej typ 90% trafiony.
Ogólnie rzecz biorąc graczem lepszy jest Brelok, nie podałeś głównego argumentu - teoretycznie - przemawiającego zas Stebe - grass. Chociaż ja osobiście nie polecam, Niemiec pokazał się w ub. sezonie w Halle, potem przeszedł kwale Wimbla i 0/3 z Dimitrovem. To były jego jedyne występy na trawce. Berlocq z kolei wiadomo - ziemniaczek, jednak w zeszłym roku w Eastbourne pokazał się naprawdę z dobrej strony, najpierw 2/0 z Dolopolovem a potem 6/3 6/7 6/7 z zawsze groźnym na trawie Olo Rochusem. W Wimbledonie także 5 setów z Karolem Beckiem, który uwielbia trawę. Co ciekawe, świetnie serwował, sporo asów. Ja polecam lekko Carlosa @2,7, zważywszy iż ten sezon ma naprawdę udany, myślę że na trawie może coś powalczyć, na pewno z zawodnikami pokroju Stebe.

Raonic v Petzschner over 21,5 @1,8

Zdecydowanie polecam. Peczner bez formy, fatalny sezon ale w końcu nadchodzi grass , zagra u siebie, broni finału w ub. sezonie. Właśnie rok temu pokonał tu 2/1 Raonicia. @1,15 na Milosa to śmiech jak dla mnie, over pokrywa wynik 6/4 7/5. Filip świetnie podaje, Raonic wiadomo. Warto pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nieminen, Jarkko - Kubot, L 2 ✅

Krótko, ich mecze są zawsze bardzo wyrównane. Na grass&#39;ie bez wątpienia to Łukasz ma przewage. Jego styl jest idealny pod takie korty. Wystarczy zobaczyć zeszło roczne mecze Łukasza na Wimbledonie. Kurs szaleństwo, no ale pewnie mecz będzie wyrównany ale warto zaryzykować.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
O21,5 ????
niziutka ta linia u Peczny biorąc pod uwagę grass ????
Raonic wiadomka... serwis, a to na trawie potęga, a Niemiec nie powinien lamić, więc TB jeden będzie
też mi się wydaje to bardzo fajnym betem ????
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Guillermo Garcia-Lopez - Nicolas Mahut

Jak dla mnie to na jutro chyba jedno z pewniejszych spotkań. W deszczowym Londynie na kortach Queen&#39;s Clubu spotkają się zawodnicy, którzy już trochę lat spędzili grając w tenisa. Mam tu na myśli Hiszpana Guillermo Garcia-Lopez oraz Francuskiego zawodnika Nicolasa Mahuta.

Faworytem w mojej ocenie jest Mahut, który utkwił chyba nie jednemu w głowie swoim występem na Wimbledonie w 2010. Właśnie wtedy stoczył on mega długi pojedynek z Isnerem, który zakończył się w ostatnim secie wynikiem 70 do 68 dla Amerykanina. Mahut może nie jest największym zwolennikiem trawy, ale osiąga on na tej nawierzchni nie złe wyniki. W ubiegłym roku w tym turnieju długo nie pograł, gdyż w pierwszej rundzie wygrał z Goldingem brytyjskim zawodnikiem, który zagrał w turnieju głównym dzięki dzikiej karcie (6-3 6-4). Następnie przegrał on z Verdasco. Ostatnio Mahut gra całkiem całkiem, wygrał podczas Roland Garros ze słabym Roddickiem oraz wyrzucił z turnieju zwycięzcę z juniorskiego French Open Klizana. Następnie przegrał z Federerem, urywając mu seta. Odpoczął już po Paryskich zawodach i spokojnie może przygotowywać się do Wimbledonu.

Hiszpan już od jakiegoś czasu spada w rankingu, a jego gra wygląda co raz gorzej. W French Open szybko przegrał z Llodrą, następnie próbował swoich szans w zawodach w Prostejovie, jednak bez rewelacji. Pokonanie Veselyego, który nie jest nikim wielkim, a następnie przegrana z Cervenakiem. Jak widać po ostatnich wynikach formą nie grzeszy i nie ma co się spodziewać, że jutro coś się wielkiego zmieni w jego formie i wygra on to spotkanie. W ubiegłym roku między Roland Garros, a Wimbledonem zagrał on w jednych zawodach, a mianowicie na turnieju w Angielskim Eastbourne, jednak nie był to udany start. Jeden mecz i to przegrane spotkanie z Devvarmanem w szybkich dwóch setach. Podczas Wimbledonu wygrał jedno spotkanie z Gobulevem i to po kreczu, a w następnej rundzie przegrał z Karolem Beckiem 1:3. Garcia-Lopez nigdy nie lubił grać na trawiastej nawierzchni.

W mojej ocenie Mahut spokojnie powinien wygrać to spotkanie. Kurs jest całkiem nie zły patrząc na ostatnią formę Hiszpana. W mojej ocenie nie ma co liczyć na dobry występ Garcia-Lopeza. Ostatni słabo grał i teraz będzie podobnie. Mahut na Rolandzie bardzo dobrze sobie poczyniał, więc teraz powinno być tak samo. Fakt, że woli on trawę od ziemi jeszcze bardziej mnie przekonuje do zagrania tego typu.


Typ: Nicolas Mahut # 1.45 Betsafe ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
.
Raonic v Petzschner over 21,5 @1,8
Zdecydowanie polecam. Peczner bez formy, fatalny sezon ale w końcu nadchodzi grass , zagra u siebie, broni finału w ub. sezonie. Właśnie rok temu pokonał tu 2/1 Raonicia. @1,15 na Milosa to śmiech jak dla mnie, over pokrywa wynik 6/4 7/5. Filip świetnie podaje, Raonic wiadomo. Warto pograć.
Podpisuje się pod tym typem. Na bet365 dopiero co dodali linie i jest 20,5 @ 1,83 , także zachęcam póki ciepłe ????
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Bemelmans - Jaziri @ 1,49 ✅ 6/4 1/6 6/3
Jakoś nie wyobrażam sobie Maleka na trawie. Rubens zagrał świetnie przeciwko zwycięzcy challengera w Nottingham - Beckerowi, będąc naprawdę blisko wygranej. Miał spore szanse na sprawienie olbrzymiej niespodzianki. Tutaj, powinien odnieść zwycięstwo nad Tunezyjczykiem, który najlepiej gra na mączce.
Mahut - GGL @ 1,44 ✅ 6/4 6/2
Nicolas zawsze był monsterem na trawie i nie powinien mieć problemów z ograniem Guillermo. Jest w dobrej formie, co pokazał na RG ugrywając seta samemu Federerowi.
Raonic - Petzschner +4,5g @ 1,92 ✅ 7/6 7/5
Handi ustawione dość wielkie. Obaj drewniani, bazujący na serwisie, Niemiec gra u siebie, broni punktów. Widzę tu wyrównany mecz, coś koło 7-6 6-4 Raonić albo niespodzianka i zwycięstwo Petzschnera.
Nalbandian - V.Pospisil @ 5,54 ⛔ 4/6 6/2 6/2
Niestety, ale Argentyńczyk to już wrak człowieka, sportowca sprzed lat. Kontuzje go wyniszczyły totalnie. Słabo porusza się po korcie, kiepsko z kondycją, return daleki od ideału. Vasek ma dobry serwis i ciężko go przełamać. Może być tutaj niespodzianka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Stebe Cedrik-Marcel Berlocq Carlos? Na Berlocqa kurs w bwin to 3.05 a w rankingu dzielą ich 54 pozycje na korzyść Berlocqa. Patrząc na ostatnie wyniki obu zawodników też nie widać nic co mogło by przemawiać na korzyść Stebe skąd więc taki kurs?


Dramat.... wiesz w ogole z w tenisie wystepuja rozne nawierzchnie ?
Wiem, dlatego pytam tu o waszą opinie na temat tego meczu... Berlocq naprawdę gra tak słabo na trawie czy może Stebe tak dobrze?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Stebe Cedrik-Marcel Berlocq Carlos? Na Berlocqa kurs w Bwin to 3.05 a w rankingu dzielą ich 54 pozycje na korzyść Berlocqa. Patrząc na ostatnie wyniki obu zawodników też nie widać nic co mogło by przemawiać na korzyść Stebe skąd więc taki kurs?
Dramat.... wiesz w ogole z w tenisie wystepuja rozne nawierzchnie ?

Wiem, dlatego pytam tu o waszą opinie na temat tego meczu... Berlocq naprawdę gra tak słabo na trawie czy może Stebe tak dobrze?
Ogolnie Brylok malo gral na kortach twardych (hard i grass) za to Stebe staty bardzo dobre. Miedzy soba nie grali nigdy wiec tez nie ma porownaniu. Dla mnie no bet.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Wiem, dlatego pytam tu o waszą opinie na temat tego meczu... Berlocq naprawdę gra tak słabo na trawie czy może Stebe tak dobrze?
Berlocq to ziemniak, nie trawie nie gra za często, a nawet na swojej ulubionej ziemi w Rolandzie, zebrał baty od śmiesznego Rosola, także jego forma musi być tragiczna, tak myślę
Dla mnie Stebe dw 2-0 spodziewam się łatwego zwycięstwa.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Garcia-Lopez nigdy nie lubił grać na trawiastej nawierzchni.
Z początku chciałem ci wytłumaczyć dlaczego trawa idealnie pasuje do stylu gry GGla, ale w sumie wystarczy spojrzeć na jego wyniki na tej nawierzchni. I to nie tylko te z zeszłego roku.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Dustin Brown - Philip Kohlschreiber 1 6.5 bwin ⛔ 6:7/6:7
Nawierzchnia idealna dla szalonego Browna.Na trawie potrafi grać jak mało kto i jego serve &amp; volley jest bardzo efektowne i skuteczne.Kohlschreiber to zawodnik klasowy jednak na tak szybkiej nawierzchni jaką jest bez wątpenia grass nie trzeba dużo żeby toczyć wyrównane boje z teoretycznie dużo lepszymi rywalami.Brown jest idealnym zawodnikiem na szybkie nawierzchnie(ofensywny styl gry, świetny serwis,znakomicie gra pod siatką,ma bardzo mocny forehand, bardzo ryzykowny choć nieregularny return i niezle operuje slajsem).Nie widze wielkich szans żeby Kolba mógł przełamać Browna jeśli ten będzie trafiał regularnie 1-szym serwisem.Możliwe nawet 2 tie-breaki.Uważam że kolorowe sznurówki przyniosą dzisiaj szczęście Raście i pokona on swojego bardziej utytuowanego rodaka.
Kursy na handicap setowy są śmieszne i wynoszą 2.95 +1.5 seta dla Browna .Taki zakład t o praktycznie pewne pieniądze bez większego ryzyka ???? .⛔
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Brown potrafi grać na trawie jak mało kto ? Mógłbym prosić o statystyki jego gry na tej nawierzchni ? Z tych z których korzystam stwierdziłbym zupełnie coś innego. Rozumiem, że styl gry Dustina sprzyja jego grze na grassie, ale jego wyniki na trawie nie powalają, więc o co tu chodzi.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
też nie wiem ocb. Przecież tu pewne 2-0 dla Kohliego, który bardzo dobrze gra na trawce i broni pkt za zwycięstwo tu..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Brown wale nie jest takim dzikiem na trawie jak np. Mahut. Może i gra S&amp;V itp ale widziałem go w tamtym roku w Newport gdzie zawsze jest śmieszna obsada i nic ciekawego nie pokazał. Philipp zawsze gra świetny tenis w Halle i ma duzą szanse na dobry wynik, w 1r nie będzie miał większych problemów

Polecam Mahuta, liczyłem na trochę większy kurs ale trudno...
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
nie wiem czy warto Mahuta po 1,40 łapać. GGL to nie jest jakiś ogórek na trawie. Co rok w Eastbourne finał albo półfinał, 3R, 2R Wimbledonu.. wyniki raczej nie przypadkowe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom