>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Halle & Londyn, 11-17.06.2012

Status
Zamknięty.
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
póki co nie pada, więc ja przynajmniej nie widzę przeciwwskazań, żeby zaczęli, ale może oni właśnie czekają na deszcz? Nic innego do głowy mi nie przychodzi patrząc na plan działań organizatorów.

e: challenger w Nott zaczeli.
 
A 0

axwello

Użytkownik
Play has been delayed due to weather conditions. We will review again at 12pm and provide a further update. @ Chyba jednak pada
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
to jest bardzo zastanawiające, bo obczaiłem sobie webcamy z kilku miejsc w Londynie i wszędzie jest pochmurno, ale ewidentnie nie pada. Tymczasem nad Queens Clubem jakaś chmurka się zebrała i tylko tam pada? To jest doprawdy bardzo ciekawe.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
wystarczy że korty schną... I już nie mogą grać. Prognozy mogą też mówić, że zaraz będę oberwanie chmury.

Trzeba spokojnie czekać.
Do usunięcia
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
a jak stawiasz?;) podpowiem, że z tamtego samego powodu z którego przerywają od tygodnia wszelakie turnieje w Europie, a niektóre jak w Londynie w ogóle nie zdążyły się rozpocząć.
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
a jak stawiasz?;) podpowiem, że z tamtego samego powodu z którego przerywają od tygodnia wszelakie turnieje w Europie, a niektóre jak w Londynie w ogóle nie zdążyły się rozpocząć.
To dlaczego Zverev z Granollersem grają dalej.?
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
PANOWIE, proszę tutaj nie robić śmietnika.​


Oczywiście niektóre posty dotyczące pogody są bardzo przydatne i jak najbardziej na miejscu.

Jednak pisanie co pół godziny: dlaczego cały czas pada?; wydaje się być niepotrzebne. Trzeba po prostu cierpliwie czekać.

I jeszcze jedno: tak jak napisał PhillipS: KORT CENTRALNY w Halle ma zadaszenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Hewitt/Roddick - Lu/Querrey @ 1.72 Unibet 10/10 ✅

Querrey dopiero co skonczyl dlugi ciezki mecz z Rochusem z ktorym wygral 2-1. Lu tez niemial Latwo i tez wygral po 3 setach. Oboje moga czuc napewno lekkie zmeczenie a niedlugo beda musieli zagrac deblowe spotkanie.Hewitt odpadl dzisiaj 0-2 z dobrym na trawie Karlovicem , Roddick gra dopiero jutro. Oboje doswiadczeni , stworzyli ciekawy duet a biorac pod uwage fakt ze oboje na trawie sa jednymi z najlepszych tenisistow 21 wiieku to stawiam ich tutaj w roli zdecydowanego faworyta. Hewitt malo gral w tym sezonie i tej gry bedzie napewno glodny.Obydwoje maja zajebisty bilans na trawie czuja sie na niej najlepiej i osiagali w przeszlosci najlepsze wyniki w swojej karierze. Ten Duet moze w tym turnieju wypalic i dzis powinni na spokoju ogarnac Skosnego i Querreya ktorzy tak jak wspominalem maja w nogach ciezkie mecze singlowe.

Mecz przelozony na jutro wiec zmiejszam skale na 9/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Roger-Vasselin, E - Roddick, A 1,32

Karlovic, Ivo - Yen-Hsun Lu 1,31

1,73

2j

Jak dla mnie optymalny dubel na dzisiaj. Roddick oczywiście sezon na cegle z przymróżeniem oka, ale grass pełen ogien. Rywal na pewno grozny, zapowiada się wyrównany mecz, pewnie jakieś TB, jednak jankes to król trawy- musi wygrywać takie mecze. Karlovic dzisiaj świetny mecz z Hewittem. Serwis marzenie, pod siatką klasa, świetnie sie porusza+ firmowe slajsy. Ma wszytsko co musi miec gracz aby odnosić sukcesy na trawie....
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Zapomniales dodac ze Ivo swietnie returnowal wiec to nie tylko slabsza gra Hewitta ale dobra Chorwata. Lu nie powinien miec szans przy takim serwisie rywala.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jak nie pamiętasz to nie pisz... po ciemku...
Bardzo dobrze to pamiętam.
Dla mnie wtedy to był pokaz aktorstwa. Kontuzja - ok, pewnie była bo na Wimbledonie też kreczował (o ile mnie pamięć nie myli) ale przecież mecz z Seppim był przerywany przez deszcz, a jako że gonił ich czas (Wimbledon) to nie mogli go przełożyć na następny mecz na co nalegał Tipsa... i przed tym wypadkiem i PO nim.
Tak czy siak nie lubię zawodników, którzy kreczują przy meczowej, serwisie rywala na mecz etc. Mógł &quot;stać&quot; do końca meczu.
Szkoda bo Tipsa stracił wtedy trochę w moich oczach.


Wczoraj świetny trawiasty dzień.
Szkoda, że Radek nie wykorzystał BP w 10 gemie drugiego seta bo mógł to skończyć w dwóch i byłoby świetnie ale i tak jest bardzo dobrze.
Na dziś:

Ponownie Stepanek! Radek pokazał wczoraj, że trawa to zupełnie inna bajka. Wszedł na wyższy poziom niż w meczach na cegle i... powinien zanotować dalszą poprawę gry. Dziś za rywala będzie miał średniego Stebe. Niemiec nie pokazał nic wybitnego z ziemniakiem Berlocqiem i ledwo awansował do kolejnej rundy. Radek powinien go zjeść w dwóch szybkich setach

Radek Stepanek - Cedrik-Marcel Stebe
Radek 2-0

8/10 @ 1,90
Bet365



Kolejnym betem jest Ivo. Bałem się, że po spadkach już nie zdarzę zagrać Chorwata po przyzwoitych kurach ale Unibet dalej śpi.
Historia ta sama co wczoraj tyle, że rywal dużo słabszy.
Tak jak wczoraj byłem pewien przewagi tak dziś spodziewam się totalnej dominacji.
Ivo Karlovic - Yen-Hsun Lu
Ivo 2-0

8/10 @ 1,80
Unibet


Ostatnia propozycja to... emeryt. Roddickowi co raz bliżej do zakończenia kariery ale tak długo jak nie powiesi rakiety na ścianie - będzie groźny na trawie. Francuz wybitnym graczem nie jest i dziś nie powinien mieć za dużo do powiedzenie w meczu z byłą pierwszą rakietą świata.

Edouard Roger-Vasselin - Andy Roddick
Andy 2-0

5/10 @ 1,926
Pinnacle
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Oprocz Roddick/Hewitt mam jeszcze na dzisiaj 2 swietne typy:

Steve Darcis - Feliciano Lopez @ 1.52 Pinnacle ✅

Hiszpan w zeszlym sezonie QF na Wimbledonie i 2 runda w Queens gdzie byl bardzo blisko pokonania Roddicka. 2 lata temu pokonal Nadala w Queens. Lopezik ma idealny styl na trawe i bardzo dobre podanie i z Darcisem powinien bez problemu wygrac. Belg w 1 rundzie mial problemy z ziemniakiem-emerytem Ramirezem Hidalgo ktory na trawie ma bilans 0/7 i nie nadaje sie do gry na tej naweirzchni. Wynik 7-6 7-5 to wstyd dla Darcisa i dzisiaj nie powinien zagrozic doswiadczonemu rywalowi.


Ramirez Hidalgo/Marrero - Malisse/Norman @ 1.35 Expekt ✅

Pamietam Normana gdy gral na Wimbledonie z Moodie gdzie w 2009 i 2010 roku osiagneli 2 krotnie polfinal a ich skutecznosc wygranych spotkan na trawie to 70.83%. Mimo iz Norman to 41 letni emeryt to jednak na trawie w deblu wiek az tak bardzo nie przeszkadza i wciaz mozna grac na wysokim poziomie. Z Malisse Dick tez w przeszlosci zagral kilka turniejow i bilans maja bardzo dobry bo 15/5. Miesiac temu panowie zaliczyli final w Monachium gdzie rozegrali bardzo dobry turniej a to przeciez clayl. Panowie razem nie grali nigdy na trawie ale oboje na tej naweirzchni sa kozakami i z takimi przeciwinikami jak Hidalgo/Marrero nie powinni miec problemow. Hiszpanie to claycourterzy i tutaj poprostu niemaja szans aby wygrac z dwoma dobrze serwujacymi przeciwnikami.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
a co myślicie o meczu Nalbandian - Bemelmans, czy warto zagrać HG 4,5 dla Bemelmansa?, obaj wczoraj nie zachwycili. David z Pospisilem przegrał 1 seta, Belg z Jazirim też jednego stracił. Według mnie to nie musi być jednostronny mecz, więc handi wydaje się dobrym rozwiązaniem.
D. Nalbandian - Bemelmans HG ( 0 - 4,5 ) 2 @ 1,70 Totolotek
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Andy Murray - Nicolas Mahut ✅
Typ: Nicolas Mahut +4,5 gemy; @1,90
Tobet


Nicolas Mahut lubi i potrafi grać na trawie - ponad 100 meczów w karierze już rozegrał na tej nawierzchni - jest to bardzo duża liczba jak na grass. Jego rywalem będzie nie byle kto, bo sam Andy Murray - obrońca tytułu. Szkot także potafi świetnie grać na trawie. Mamy zatem mecz dwóch zawodników, którzy bardzo dobrze czują się na tej nawierzchni. Wiadomo, że tutaj jest różnica przynajmniej dwóch klas, jeśli chodzi o umiejętności, ale na trawie trochę się ta różnica zmniejsza. Mahut może spokojnie powalczyć, nawet z najlepszymi, na trawie - kluczem będzie trzymanie własnego serwisu - Francuz potrafi to robić na grassie. Jakiś TB niewykluczony. Podsumowując, liczę na to, że Nicolas pokaże swoje walory na grassie i stoczy w miarę wyrównany mecz.
 
beb 95

beb

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Londyn
Spotkanie: Karlovic - Lu
Typ: 2
Kurs: 4.50
Buk: Bet365
Analiza : Według rankingu Karlovic jest 56, a Lu 57, jednak jak wszyscy wiedzą ranking nie jest dobrym wyznacznikiem przy stawianiu. Obecna forma obu panów pozostawia wiele do życzenia. Na pierwszy ogień Karlovic: wczorejszy mecz wygrał z Hewittem (2:0), po dość luźnym meczu, po prostu Hewitt tak jak i Karlovic to już trochę dziadki, i nie umniejszając wygranej jednak Hewitt to już nie to. Jeszcze wcześniej przegrana na RG z Schwankiem, o nim mam marne zdanie, o dziwo w maju zdarzyło mu się nawet przegrać z Davydenko który ostatnio zaczął grać na poziomie ITF. Teraz pora na LU, jest on również tak jak jego przeciwnik w złej formie, za co się nie zabierze w ostatnich miesiącach to przegrywa, jedynym punktem zahaczenia jest jego wygrana z Kunitsynem. Wygrał po bardzo zaciętym meczu i grał na prawdę świetnie! Z taką grą powinien poradzić sobie z Karlovicem. Nie będzie to szybki i prosty mecz ale taki kurs aż prosi się o wzięcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Roddick - RV +4.5g 200zł @ 1.40 ✅ 46 64 57
Dawno mnie tutaj nie było, ale jednak nowa praca przyciska coraz bardziej do muru i nie daje tyle czasu co kiedyś by popisać swoje inwidualne spostrzeżenia dla znajomych czy osób trzecich, ale dzisiaj zorganizowałem taki czas i trafiły się bardzo fajne spotkania dzisiaj.
Tak jak u góry napisane ARod kontra RV. Jankesa ostatni raz widziałem w meczu z Mahutem, Jankes niczym już nikogo nie zaskoczy jedynie może zaskoczyć swoich &quot;chciejstwem&quot; do gry które jest bardzo rzadko, niby trawa u niego pokłada niewydobyte chęci, nadzieje na dobry sezon, rok temu po półfinale w Queens ARod strasznie mnie nabrał na to że będzie czarnym koniem na Wimbledonie bo grał solidnie na tle Verdasco czy Lopeza ale jednak to oni nie przykładali tak ręki do tego turnieju, co w tym sezonie nie wiem czy ARod będzie w stanie zajść w ogóle do III r.
Francuz bardzo urozmaicony tenis, ruchliwy chłopak, dosyć ofensywny, nie powiem lubię chłopaka i oglądać jego grę, nie raz gromadził kłopoty takim graczom jak Murray czy Berdych jest w stanie grać z takimi rywalami na styku tym bardziej z ARodem na trawie przy jego szybkiej grze po cichu liczę na niespodziankę ale bede zadowolony po niezłym spotkaniu i wyniku na styku.
Nalbandian - Bemelmans +5.5g 200zł @ 1.45
Argentyńczyk o Ormiańskim pochodzeniu to kolejny, lub nawet pierwsza osoba z tych gigantów sprzed lat która jednak schodzi ze sceny, rekord niewymuszonych błędów w DC z Ciliciem, niespodziewana porażka w Belgradzie czy ostatnio przegrana z Ungurem czy wygrana z Tsonga, świetny mecz z Murrayem to już prawdziwa sinusoida u Daviego i jednak dzisiaj ma bardzo niedocenionego rywala który wreszcie będzie wchodził w ten najwyższy cykl na który czekam w jego wykonaniu, no gdzieś z 3 lata.
Ruben talent czystej wody z Belgii, dłużej grający w cyklu ale chyba mniej znany niż ostatnio Goffin. Stylizowany na Nadala ale w większości w wyglądzie plus dodać można grę z lewej ręki. Bardzo ofensywny gracz w hali czy na trawie to jest jego żywioł, świetnie plasuje serwisem i próbuje szybko kończyć piłki co wychodzi mu w nadmiar bardzo dobrze, przy siatce też jest obeznany, tak jak pisałem o RV że pokręcił nie raz Murrayem czy Berdychem, rok temu Ruben miał od groma MP z Berdychem w Halle których nie wykorzystał, dwa lata temu postraszył Kolbe na trawie czy rok temu nie miał już sił w piątym secie na Wimbledonie z Benneteau. Gracz jest naprawde uzdolniony lecz często w kwalifikacjach lub meczach które z urzędu powinien wygrać coś u niego pękało ostatnio wiedzie mu się lepiej i jest odpowiednim rywalem na Argentyńczyka.
RV +4.5g &amp; Bemelmans +5.5g 100zł @ 2.03
Wszystkie dzisiejsze kursy to oczywiście rekin rynku naziemnych bukmacherów czyli stary poczciwy profek który teraz ma tylko 6% podatku więc na promocji zbliżyli się do panstw które mają podatek pokroju 2%, 3% czy 5% w szczególności są to kraje Bałkańskie w których przy takim podatku obstawianie internetowe nie jest aż wypromowane i nie uczęszczane jak np. u nas, handicapy fajne jak ktoś ma chęć niech się przejdzie pogoda niezła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom