>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Halle & Londyn, 11-17.06.2012

Status
Zamknięty.
G 92

granger

Użytkownik
Co do Dimitrova to także sądzę, że powinien wygrac, chociaż kurs nie jest powalający biorąc pod uwagę klasę rywala. Z Andersonem z głębi kortu tak łatwo nie będzie, na pewno Bułgar nadzieje się na kilka kontr, nie będzie miał też tylu sytuacji do prostych minięc. Bułgar wydaje się byc faworytem, chociaz ja z typem jeszcze się wstrzymam, zobaczymy co się stanie z kursami przed meczem, na razie jak dla mnie za nisko (przynajmniej 1.9 do grania).
Yen-Hsun Lu - Janko Tipsarevic 1 @ 2.20 Bwin
Jutro o 12 ten mecz zostanie wznowiony. Po 1 secie prowadzi Lu i muszę przyznac, że jestem pod wrażeniem jego gry. Dużo kombinacyjnych akcji, sporo ciekawego tenisa, widac ze znakomicie czuje się na trawie. O tym, że Lu potrafi grac na tej nawierzchni nie muszę chyba nikomu mówic, dwa lata temu był w 1/4 Wimbledonu i to nie był przypadek. Tipsarevic chaotyczny, popełniający więcej błędów, jeśli obraz spotkania diametralnie się nie zmieni to kolejny faworyt może pożegnac się z turniejem.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Rafael Nadal - Philipp Kohlschreiber ✅
Typ: Philipp Kohlschreiber +4 gemy (dwudrogowo); @2,090
PinnacleSports

Philipp Kohlschreiber:
-broni tutaj tytułu sprzed roku (w poprzednich latach także zaliczył w Halle kilka bardzo dobrych występów)
-gra u siebie w kraju, co ma znaczenie, bo jednak tenisiści zwykle podchodzą do takich turniejów na większej mobilizacji
-ma dobry bilans w karierze na grassie
-mecze z Brownem oraz Kubotem skończył na świetnym procencie piłek wygranych po trafionym pierwszym serwisie

Jego rywalem będzie dziś Nadal, który jest przynajmniej o kilka klas lepszym tenisistą od Kohlschreibera. Należy jednak pamiętać, że Hiszpan jest tuż po zapewne najważniejszym dla siebie turnieju w sezonie. W mecz finałowy RG z Djokovicem na pewno włożył 100% zaangażowania. Myślę, że w związku z tym turniej w Halle traktuje trochę treningowo, co oczywiście nie oznacza, że musi słabiej zagrać, bo jeżeli nadarzy się okazja, to może oczywiście nawet wygrać tą imprezę i nikogo to nie zdziwi.

Myślę, że Philipp Kohlschreiber będzie dziś bardzo zmobilizowany. Oczywiście gdyby to był mecz na Wimbledonie, to by była zupełnie inna bajka (czyli pewna wygra Nadala, który w GS-ach czuje się jak ryba w wodzie). Jednak tutaj mamy turniej ATP250 (choć jest to oczywiście prestiżowa 250-tka ;-) ) plus te walory Kohlschreibera, które wypisałem na początku. Podsumowując, myślę, że będzie to w miarę wyrównamy mecz i Niemiec pokryje handicap +4 gemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 32

hardrigar

Użytkownik
Milos Raonic v Roger Federer (Tie-break w meczu) TAK 1,61
Szczerze mówiąc bardziej obawiam się, że to Roger pozwoli się przełamać, niż Raonic. Liczę jednak, że Szwajcar będzie chciał pograć przed Wimbledonem aby być w optymalnej formie i nie odpuści tak łątwo na tym etapie rozgrywek. Jeżeli wszystko będzie przebiegało tak jak powinno to gwarantowane 2 może nawet 3 tie-breaki.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Radek Stepanek - Mikhail Youzhny @ 1.63 Sportingbet ✅

Mecz zapowiadajacy jako jeden z tych ciezkich dla Youzhnego ale mysle ze sobie poradzi ze starszym przeciwnikiem. Rosjanin caly sezon jak narazie rowna dobra forma czego nie mozna powiedziec o Radku ktoremu raz na 3 turnieje uda sie zaliczyc dobry wystep. Czech wymeczyl zwyciestwo nad Seppim po to by gladko ograc slabego Stebe. Youzhny natomiast pewna wygrana z Haase i ciezki ale dobry i przekonujacy win po 3 setach z bardzo groznym Dolgopolovem. Rosjianin gra tutaj pewnie i daje malo szans na przelamanie swoim przeciwnikom dlatego zdecydowanie jestem za nim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Halle (Niemcy)
Data: 15.06.2012 god.14:00
Spotkanie:R. Nadal - P. Kohlschreiber (Wygra przynajmniej jednego seta)
Typ: P. Kohlschreiber
Kurs: 3.25
Bukmacher: williamhill
Analiza:

Rafa po wielkim sukcesie i wywalczenia Szlema z French Open, nagle w szybkim tępię zmienia korty na trawiaste. Co jak co, ale moze byc to odczuwalne w jego grze w paru najbliszych spotkaniach. W Halle nie startował w zeszłym sezonie to i nie ma pkt. do obrony, podejrzewam nie potraktuje tego turnieju jako nadrzędny cel. A troche regeneracji z drugiej strony bardzo by mu sie przydało. Kolba natomiast lubi grac w Halle, nie raz osiagał bardzo dobre rezultaty własnie tutaj. Na pewno podejmie walke, gra przy własnej publiczności która powinna na pewno poniesc go do dobrej gry. Z Rafa nigdy mu nie szło w bezpośrednich spotkaniach na dziewięć rozegranych jak dotąd przegrał wszystkie, ale trzeba zaznaczyć nie raz był blisko sprawienia niespodzianki i wielokrotnie urywał seta lecz w ostatecznym rozrachunku ulegał . Kurs na Kolbe atrakcyjny jest, jednak spróbuje z handi zagrac i miec na starcie 1,5 seta na plus po tez dobrym kursie. W koncu w pieciu spotkaniach potrafił urwać seta, to czemu by nie urwał na własnym terenie.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Grigor Dimitrov - Kevin Anderson

Turniej w Londynie wchodzi w decydującą fazę, dlatego można spodziewać się coraz ciekawszych pojedynków. Czas ma ćwierćfinał, w którym zagrają Bułgar Grigor Dimitrov oraz zawodnik z RPA Kevin Anderson.

O Dimitrovie pisałem wczoraj przed spotkaniem z Mahutem. Dawałem mu szanse na pokonanie Francuza, jednak nie spodziewałem się, że uda mu się to dokonać tego szybko i to w dwóch seta. Wczoraj Grigor pokazał swoją wielką ambicję i walkę do końca, kiedy to w pierwszym secie przegrywał 4:5, a Mahut miał podanie na seta. Udało się odłamać serwis i wygrać seta po TieBreaku. Wczoraj bardzo dobrze serwował, a zwłaszcza w drugim secie w którym przegrał zaledwie dwa punkty po swoich serwisach. Widać, że ta bardzo szybka trawa leży młodemu Dimitrovowi.

Anderson, który po małych problemach w pierwszej rundzie z Wardem, powoli się rozpędza. Co prawda w drugim meczu ze Stakhovskym był już spisywany na porażkę, bo ewidentnie tamten mecz mu nie wyszedł. Jednak los się do niego uśmiechnął i Ukrainiec skreczował. Wczoraj w meczu z Feliciano Lopezem, Kevin pokazał się z dobrej strony. Serwis bardzo pewny i bardzo skuteczny. Wygrane spotkanie po dwóch TieBreakach, w których to Anderson popełnił mniej błędów od rywala. Pokazał, że w tym turnieju po małych problemach ma szansę grę w półfinale.

W mojej ocenie dziś będziemy mieli okazję zobaczyć dwóch bardzo dobrze serwujących zawodników. Obydwaj pokazali, że właśnie serwis jest ich chyba najlepszą bronią. Wątpię by któryś z zawodników był w stanie odebrać swojemu rywalowi serwis przynajmniej w pierwszym secie. Co jak co ale i Anderson i Dimitrov powinni utrzymywać swoje serwisy do TieBreaka.


Typ: over 9.5 gema 1 set # 1.53 Betsafe ✅✅✅


Milos Raonic - Roger Federer

Turniej w Halle, który jest lepiej obsadzony, niż zawody w Londynie daje nam okazję zobaczyć na prawdę bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie, a mianowicie Milos Raonic będzie chciał w końcu pokonać Rogera Federera.

Po zawodach Rolanda Garrosa przyszedł czas na zmianę nawierzchni. Raonic, który ze swoim bardzo dobrym serwisem będzie jeszcze groźniejszy, niż miało to miejsce na innych nawierzchniach. W pierwszej rundzie pokonał Petzschnera 7:5 7:6. Było widać, że Milos trochę spokojnie wchodził w tamten pojedynek, przyzwyczajał się do trawy. Następnie szybko rozprawił się z Chińczykiem Zhangiem. Przez te dwa spotkanie i te całe cztery sety jakie Raonic rozegrał pokazał, że jego serwis jest naprawdę mega bronią. Nie dał ani jednej szansy swoim rywalom na oddanie swojego serwisu.

Roger, który do Halle przyjechał bo troszkę się pokłócił z organizatorami w Londynie. W ubiegłym roku z French Open zagrał od razu na Wimbledonie. Tym razem postanowił swój kalendarz wzbogacić o zawody w Halle. Roger, którego nie trzeba nikomu przedstawiać czuje się na trawie bardzo, ale to bardzo dobrze. We wczorajszym pierwszym meczu z Mayerem, zagrał przyzwoicie. Serwis bardzo dobry, pewny i skuteczny. Niemiec miał tylko jednego break pointa, ale nie udało mu się go wykorzystać. Roger z pewnością chciałby tu wygrać i pokazać, że forma przed Wimbledonem jest.

W mojej ocenie kolejne spotkanie, który powinno zakończyć się w pierwszym secie TieBreakiem. Obydwaj bardzo dobrze serwujący i nie powinni mieć problemów z wygrywaniem swoich podań. Jak dla mnie nie ma co więcej kalkulować tylko grać over 9.6 gema w pierwszym secie.


Typ: over 9.5 gema 1 set # 1.40 Betsafe ✅✅✅

Superancko znowu szybko, łatwo i przyjemnie ????
 
C 334

copper

Użytkownik
Ja tez w tych meczach widzę małą liczbę przełamań i być może nawet 3 setowe mecze. Zagrałem więc w Totomixie overy w tych meczach ponieważ tam sa korzystne linie po 23,5. U innych bukmacherów widziałem 24,5.

Over 23,5 Federer-Raonic kurs 1,75 ✅ 36gemów 6-7 6-4 7-6
Over 23,5 Dimitrov- Anderson kurs 1,75 ✅ 29 gemów 4-6 6-4 6-3
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
David Nalbandian - Eduard Roger Vasselin 2-0 @ 1.90 Bet365 ⛔

David moze nie jest w najwyzszej formie ale to wciaz bardzo niebezpieczny tenisista ktorego stac na bardzo ale to bardzo duzo. Zagral w tym sezonie kilka dobrych meczow a tutaj choc go nie ogladalem to dosc pewnie wygrywa bowiem pokonal latwo Pospisila i Bemelmansa. Nalbandian jest na tyle doswiadczonym zawodnikiem ze moim zdaniem wykorzysta fakt ze kilku faworytow odpadlo z turniejow i wygra ten turniej. Vasselin moze i pokonal Roddicka ale Jankes zmarnowal meczowa a Francuz mecz wczesniej ledwo wygral z Korolevem. Licze na Latynosa ze pewnie wygra kolejny mecz ????
 
P 6

paulsien

Użytkownik
Radek Stepanek - Mikhail Youzhny @ 1.63 Sportingbet
Mecz zapowiadajacy jako jeden z tych ciezkich dla Youzhnego ale mysle ze sobie poradzi ze starszym przeciwnikiem. Rosjanin caly sezon jak narazie rowna dobra forma czego nie mozna powiedziec o Radku ktoremu raz na 3 turnieje uda sie zaliczyc dobry wystep. Czech wymeczyl zwyciestwo nad Seppim po to by gladko ograc slabego Stebe. Youzhny natomiast pewna wygrana z Haase i ciezki ale dobry i przekonujacy win po 3 setach z bardzo groznym Dolgopolovem. Rosjianin gra tutaj pewnie i daje malo szans na przelamanie swoim przeciwnikom dlatego zdecydowanie jestem za nim.
z całym szacunkiem, ale wydaje mi się że Stepanek ma do zaoferowania ten groźny serve&amp;volley, a Youzhny, z głębi kortu może miec ciężko, jedyne w czym można upatrywać zwycięstwo Józka to zmęczenie Radka, Tipsa też jest solidny, powinien wyciągnąć wnioski z wczorajszego dnia, dla mnie betem dnia jest oczywiście dzisiaj Dimitrov, Anderson mnie jakoś na trawie nie przekonuje, oglądałem jego spotkanie z Wardem i nie grał najlepszego tenisa, Dimitrov ma całą plejadę znakomitych zagrań i mam nadzieję że to dzisiaj wykorzysta!
Dimitrov 1,85
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Zastanawia mnie dzisiejsze spotkanie Dimitrova z Nalbandianem, nie wiem jak to się stało że David wygrał wczoraj dwa mecze :] Dziwi mnie to że Xawier nie wykorzystał takiej szansy z Argentyńczykiem. Nie widziałem tych meczy bo pracowałem, ale patrząc na grę Bułgara to jutro kurs 1,9 na Niego to prezent. David rozegrał 6 setów jednego dnia tak więc może mieć poważne problemy kondycyjne. Szczerze to nawet gdyby Nalbandian grał dzień po dniu to i tak skłaniał bym si do gry na Dimitrova, Coś czuję że jutro kursy będą spadać - byle David nie poddał się przed rozpoczęciem spotkania ;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
wiesz co tak samo rozkminiałem dzisiaj, na live nawet chciałem przed 3 (6 w dniu) setem grać Malisse, ale na moje szczęście, jak się potem okazało, nie było tego meczu w betssonie.
W sumie Nalbi już powinien polecieć w 2 setach z Vasselinem, ale jakoś się broni. Może rzeczywiście idzie po zwycięstwo w całym turnieju jak prof napisał?
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Grigor Dimitrov - David Nalbandian @ 1.80 Bet365 ✅

Połfinal dla Dimitrova to i tak bardzo dobry wynik (najlepszy w karierze) a Nalbandian bardzo zmotywowany ze nawet wyciagnal wydawalo sie przegrany mecz z Vasselinem. Poradzil sobie tez z Malisse choc stracil 1 seta wiec widac ze musi byc naprawde bojowo nastawiony w tym turnieju. Dla mnie Nalba to wygra. Wczoraj Dimitrov w 1 secie ruszal sie gorzej od drewnianego Andersona , potem sie dopiero ogarnal i udalo mu sie wygrac jednak doswiadczenie Nalbandiana moze wziasc gore w tym meczu , dawno on nie wygral turnieju bo przez wiele kontuzjii wypadl ze stawki wiec widzac taka szanse przed soba jest wstanie to wykorzystac. Nie ogladalem zadnego meczu Argentynczyka bo nie bylo streamow ale sadzac po statystykach z Malisse musial zagrac zdecydowanie lepiej niz z Vasselinem. Z Francuzem mial 7 asow i 14 podwojnych natomiast z Belgiem 10 asow i 2 podwojne i 91% wygranych pilek przy pierwszym serwie. Jedziemy z Davidem do konca ????
 
E 6

elp

Użytkownik
no bukmacherzy widać dali promocje na Nalbandiana. Też myślę, że w tym meczu faworyt jest tylko jeden. Trochę niepewności daje jednak pojedynek z Rogerem, gdzie Dawid przegrał set, ale mam nadzieje, że dzisiaj będzie gładko.
 
K 1

kub222

Użytkownik
nie znam się dobrze na tenisie ,ale trochę tam wiem i nie wiem czy potwierdzicie ,że Querrey gra dobrze na trawie i nie jest bez szans w meczu z Ciliciem a kurs jest bardzo dobry 2,4
 
P 6

paulsien

Użytkownik
Nie wiem jak Wy, ale dla mnie faworytem w meczu jest Dimitrov. Wczoraj może zagrał 1szego seta jak Rasiak, ale wydaje mi się że czuje się jak ryba w wodzie na trawie. Kogo Nalbandian pokonał na tej trawie Malisse&#39;a Roger-Vasselina, Bemelmansa, Pospisila? Drabinkę miał łatwą ale dzisiaj wcale może nie być tak kolorowo. Grigor świetnie sobie poradził z tymi Big servami typu Anderson, Mahut. Dla Bułgara półfinał to wyczyn, ale myślę że dzisiaj sobie poradzi i na finale się ktoś pojawi z Mouratoglou Tennis Academy ????

Dimitrov @ 1,8
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
nie znam się dobrze na tenisie ,ale trochę tam wiem i nie wiem czy potwierdzicie ,że Querrey gra dobrze na trawie i nie jest bez szans w meczu z Ciliciem a kurs jest bardzo dobry 2,4
Masz racje , Querrey jest bardzo dobry na trawie. Wygral ten turniej w 2010 roku i osiagnal 4 runde Wimbledonu. Z pewnoscia ma on spore szanse w starciu z Cilicem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Nie wiem jak Wy, ale dla mnie faworytem w meczu jest Dimitrov. Wczoraj może zagrał 1szego seta jak Rasiak, ale wydaje mi się że czuje się jak ryba w wodzie na trawie. Kogo Nalbandian pokonał na tej trawie Malisse&#39;a Roger-Vasselina, Bemelmansa, Pospisila? Drabinkę miał łatwą ale dzisiaj wcale może nie być tak kolorowo. Grigor świetnie sobie poradził z tymi Big servami typu Anderson, Mahut. Dla Bułgara półfinał to wyczyn, ale myślę że dzisiaj sobie poradzi i na finale się ktoś pojawi z Mouratoglou Tennis Academy ????

Dimitrov @ 1,8
Jeżeli uważasz, że Mahut i Anderson mają jakieś nadziemskie serwisy to chyba nie oglądałeś żadnego meczu Isnera i Raonica. Typ na miejscu i bukmacherzy najprawdopodbniej szukają szansy Bługara w tym, że Nalbandian będzie zmęczony po dwóch wczorajszych 3 setówkach. Doświadczeniem i tak jest moim zdaniem faworytem właśnie Argentyńczyk. Na trawie Dimitrov się czuje jak ryba? Śmiech, 12-9 w swojej karierze temu zaprzecza. Nalbandian o wiele lepiej się prezentuje pod tym względem i 1,9 brałbym pewnie w ciemno gdyby nie to, że grał wczoraj 2 spotkania.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Jeżeli uważasz, że Mahut i Anderson mają jakieś nadziemskie serwisy to chyba nie oglądałeś żadnego meczu Isnera i Raonica.
To, że Isner i Raonic mają najlepsze serwisy w tourze nie zmienia faktu, że Mahuta i Andersona można nazwać &quot;big servami&quot;, bo zdecydowanie serwisy to ich czołowa broń.
Śmiech, 12-9 w swojej karierze temu zaprzecza
Dlaczego zaprzecza? Sezon na trawie jest króciutki, niektórzy zawodnicy przez całą karierę nie rozgrywają 20 meczy na tej nawierzchni. Dimitrov rok w rok gra w kilku turniejach, notuje niezłe wyniki i ta nawierzchnia idealnie odpowiada jego stylowi gry. Pomijam już fakt, że wygrał juniorskiego wimbledona.
Swoją drogą nie 12/9 tylko 14/11, jeśli chodzi o seniorskie wyniki.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ostatnio kompletnie nie ma czasu pisać ale mecze śledzę. Czasem ze streamem, czasem tylko cyferki... pewne wnioski można wyciągnąć i choć trawa jest dla mnie póki co mało łaskawa (a zapowiadało się zupełni inaczej) to dziś mam nadzieję, na przełamanie gorszej passy.
Pierwsze spotkanie to pojedynek Cilic - Querrey.
Amerykanin według mnie powinien już polecieć z Dodigiem. Obstawiałem ten mecz, nie wyszło... ale to co zobaczyłem to słaby w wymianach Amerykanin, notorycznie nie wytrzymujących wymian i masa szczęścia, która pozwoliła złamać w 1 secie.
Wcześniejsze spotkania Cilicia to wygrane z Ebdenem, Rosolem i małą rewelacją turnieju Lu. W ostatnim meczu widzieliśmy krecz, w pozostałych zwycięstwa w dwóch setach. Marin nie zachwycał (szczególnie z Rosolem) ale jednak wygrywał bez problemów.
Sam do tej pory pokonał Rochusa, Istomina, Benka i Dodiga.
Radził sobie z zawodnikami posiadającymi mocny serwis... ale jednak we wszystkich byłz góry ustawiany w roli faworyta, choć 3 z 4 spotkań kończył dopiero w trzecim secie.
3 lata temu panowie spotkali się w Wimbledonie. 3:2 wygrał Chorwat. Dziś spodziewam się dużo krótszego spotkania, pewnego serwisu Marina i wygranej 2:0 (być może z TB w którymś z setów).

Marin Cilic - Sam Querrey
2:0

6/10 @ 2,25
Tobet

Marin Cilic - Sam Querrey
2:0

6/10 @ 2,25
Tobet

Kolejne propozycja ze spotkania Grigor Dimitrov - David Nalbandian.
Bułgar mocno uderzył mnie po kieszeni w tym turnieju. Wierzyłem w Mahuta ale Grigor pokazał klasę wychodząc z opresji i łamiąc w najważniejszym momencie. Potem było już tylko lepiej i do końca kontrolował sytuację. Pozostałe mecze to wygrane z Reynoldsem, Mullerem i Andersonem (tu też liczyłem na porażkę Bułgara). Sporo TB ale też zaledwie 9 setów w 8 spotkaniach.
Nalba to inna historia. 2:1 z Pospisilem, 2:0 z Bemelmansem, 2:1 z Vasselinem i ostatnie 2:1 z Xmanem. Na pewno nie jest to mistrzowska forma. Często słyszę głosy, żeby nie robić z Nalby emeryta. Fakt, może nie warto go opisywać jako wrak tenisisty ale... czy nie trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać, że koniec jest już blisko?
Nie mam czasu przytaczać dokładnych statystyk ale Nalba grał z Malissem naprawdę słabo. Drugie podanie? Lepiej nie opisywać. Jeśli z Grigorem będzie miał podobne osiągi to będzie łamany notorycznie. Szkoda spadków - teraz już kursy nie powalają... ale dalej! widzę value w kursach proponowanych na Dimitrova.
Sam złapałem nieco wcześniej ale mimo wszystko zachęcam i teraz:

Grigor Dimitrov - David Nalbandian
Grigor

8/10 @ 1,885
Pinnacle

Grigor Dimitrov - David Nalbandian
Grigor
-1,5
4/10 @ 3,17
Pinnacle


Trzeci propozycja z turnieju w Niemczech.
Kolba gra z Haasem i jest w tym spotkaniu faworytem. Prawidłowo? Absolutnie tak.
Daleko mi do zachwytów nad grą i postawą Filipa w większość turniejów. Chimeryczny gracz z gorącą głową... potrafi przegrać mecz w każdej sytuacji. Tu jednak gra bardzo przyzwoity tenis. Nie ma się co przesadnie zachwycać wygraną nad Nadalem ale... to jednak wymowne.
Haas zagrał z Tomiciem (krecz) ze ziemniakiem Granollersem i z popełniającym masę błędów Berdychem. Dość powiedzieć, że T-Bird w ostatnim gemie w meczu popełnił 2 DFy.
Dziś dwaj Niemcy powinni zaserwować ciekawe widowisko. To ich 3 spotkanie, 3 na trawie, 3 w Halle. Do tej pory jest 1-1... po dzisiejszym dniu lepszy bilans powinien mieć Kolba.

Philipp Kohlschreiber - Tommy Haas
Kolba

7/10 @ 1,709
Pinnacle

Teraz krócej o deblach:
Zdecydowanie faworyci dzisiejszego półfinału w Queens to Mirnyi/ Nestor. Rywale - Butorac/ Hanley, mimo że przeszli dwie rundy bez większych kłopotów, staną dziś w oko w oko z triumfatorami RG, którzy ostatnio nie zwykli tracić setów... Dziewiąte 2:0 pod rząd?
Proszę bardzo!

Mirnyi/ Nestor - Butorac/ Hanley
2:0

8/10 @ 1,72
Bet365
 
W 16

waldekwojtala

Użytkownik
Kukla widzę pocisnął na Dimitrova, widzi value a ja zagram jednak na Nalbandiana.


Mój typ nie jest podparty jakimiś mocnymi argumentami. Dimitrova nie widziałem w Queen&#39;s Park w ani jednym meczu ale z tego co słyszałem wielkich meczów nie rozegrał choć pokonać Mahuta i Andersona na trawie nie jest łatwo. Nalbandian na 4 mecze - 3 wygrane 3 setówki, moim zdaniem musiał się po tym poczuć w głowie mocno, rywale może nie z najwyższej półki ale waleczni, którzy nie poddają meczy jak nie idzie. Co do stylu i formy , to nie ma co go opisywać bo każdy wie kim jest David.
Młody Bułgar na pewno do ogrania, kurs na Nalbandiana ponad 2 można dostać czyli nie jest faworytem według buków i dobrze - to według mnie jest value. Z Malisse chały nie grał, powinien być pewny siebie i myślę że warto spróbować na Argentyńczyka.

Nalbandian 2.13 Pinnacle Sports 2:0 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom