>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Halle & Londyn, 11-17.06.2012

Status
Zamknięty.
beb 95

beb

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis, ATP Halle
Spotkanie: Haas - Garnollers-Pujol
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Tommy Gaas to bardzo zasłużony zawodnik. Karierę profesjonalną zaczynał w 1996 roku, w okolicach 2001 był nawet numerem 2 rankingu ATP. Zacząłem od tego by unaocznić, iż mamy rok 2012 od tych wydarzeń minęło dość sporo czasu a Haas nie jest już taki &quot;świeży w kroku&quot;. Trzeba przyznać, że gra bardzo dobrze, nikt mu tego nie ujmuję , ostatnio nawet zaliczył 6 meczy w RG (nawierzchnia ziemna nie tak jak tutaj - trawiasta) ponieważ musiał przejść przez kwalifikację. Pierwszy mecz zakończył niespodziewanie szybko z powodu kreczu Tomica. Z drugiej strony kortu zobaczymy Granollersa, 26 letniego zawodnika który zaczął odnosić właśnie w tym momencie największe sukcesy życia i jego forma ciągle rośnie. Ostatnie turnieje (Madryt, Rzym, Roland Garros) kończył przegrywając z czołówką. Jeżeli gra mecz z czołówką ATP przegrywa i to znacząco nie jest w stanie ugrać nawet seta, jednak Haas to nie jest już czołówka ATP. Myślę, że jutro Haas nie da sobie rady z młodym przeciwnikiem i jego czas powoli przemija. Głównym motywem tego typu jest wiek zawodników oraz ogląd na pare meczy gdzie obserwowałem grę obu.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
@BeB
akurat wiek tutaj jest marnym argumentem, bo gra na trawie nie wymaga wielkich nakładów sił
ja widziałem mecz Marcela, nie jest to zawodnik na trawę, ogranicza się do akcji defensywnych i o ile, z panem Zverevev aka UE przynosiło to pkt, to z Tommym zabraknie mu offensywnych zagrań
Haas na własnych śmieciach, lepiej czujący się na trawie powinien ograć Hiszpana
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
heh, analiza na Lu kolegi BeBa też przed meczem wydawała mi się trochę śmieszna i kompletne z kosmosu, a okazało się, że utarł nosa znawcom z tego działu, którzy polecali Ivo po 1,25 ;) Oczywiście tu beż żadnych złośliwości do Widza czy Kukli, ale może chłopak ma po prostu nosa :]
 
beb 95

beb

Użytkownik
@BeB
akurat wiek tutaj jest marnym argumentem, bo gra na trawie nie wymaga wielkich nakładów sił
ja widziałem mecz Marcela, nie jest to zawodnik na trawę, ogranicza się do akcji defensywnych i o ile, z panem Zverevev aka UE przynosiło to pkt, to z Tommym zabraknie mu offensywnych zagrań
Haas na własnych śmieciach, lepiej czujący się na trawie powinien ograć Hiszpana
A tam nie ma znaczenia, garnollers jest szybszy niż on, i tak to prawda gra defensywnie ale tym typem chce zaznaczyć tylko że nie jest skazany na przegraną. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Oczywiście nie jest to typ do grania za grube pieniądze ale niespodzianka jak najbardziej w tym meczu może być.

@Blaise
Spoko 2 razy mi nie wejdzie i będę jak Eddie &quot;the Eagle&quot; dla tego forum. Przynajmniej będą mnie kojarzyć:razz ???? Dla niewtajemniczonych, taki typek co skakał na nartach i robił to tak źle że został legendą)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Bolelli, S - Malisse, X 1,65

Którko, po takim kursie na pewno nie odpuszcze tego meczu. Belg świetnie czuje się na trawie, przyjemnie patrzy się na jego gre. Włoch już zrobił dobry wynik, jak Xmen zagra na swoim normalnym poziomie spokojnie zamknie mecz w dwóch setach.

Lopez - Anderson 1,70

Nie grałem na Feliciano w dzisiejszym meczu, ponieważ szybko skreczował na RG... no ale dzisiaj wygrał, po walce. Ze zdrowiem chyba wszytsko ok, w takim wypadku biorę w ciemno. Anderson na trawie strasznie nieporadny, widziałem jego mecz w 1r, Hiszpan przerasta go na tej nawierzchni pod każdym wzgledem....

Polecam jutro jakieś fajne handi na Roger-Vasselin. Francuz potrafi grać na trawie(nie wielu jest takich zawodników) mecz może i nie wygra, chodz kto wie. Na pewno będzie to wyrównany mecz....
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 14

goldengate121

Użytkownik
Mahut N. (Fra) - Dimitrov G. (Bul) 1,73
Super kursik jutro na znakomitego rekordziste najdluzszego meczu na trawie który pokonał dzisiaj jedynke turnieju czyli bd miał dużo pewności w grze . Mahut na trawie czuje się jak ryba w wodzie wiadomo dobry serwis i ciągłe ataki do siatki co najwazniejsze również wytrzymywał wymiany z Andym także o jego grę jestem spokojny.Znajduje się w dobrej formie w 1r. bez problemowo pokonał hiszpana jakiegos ale dzisiaj rozwalenie murraya zrobilo na mnie wrazenie zwlaszcza ze gral u siebie brytyjczyk. No nie wierze że nagle po pokonaniu jedynki grającej na własnych śmieciach odpadnie z Dimitrovem w następnej rundzie.
Kohlschreiber - Kubot 1s. over 9.5 1.70
Kolba rok temu wygrał ten turniej ale w 1 rundzie strasznie się męczył z czarnoskórym Brownem 7-6 7-6. Rok temu w r 16 w 1s. był under 6-3 Kolba win z Dolgopolovem. Jednak był wtedy w super formie a nie to co teraz męczy się strasznie np. na RG same overy praktycznie. Kubot łatwo skóry nie sprzeda i jak nawet KOOLBA zacznie serwis to widzę duże szanse że będzie ciekawe widowisko a jak to bywa na trawie wynik 6-4 to normalka.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Jeśli Garcia-Lopez to dla ciebie &quot;jakiś Hiszpan&quot; to radzę odstawić bukmacherkę albo naprawdę mocno się w nią wgłębić bo jeśli GGL jest ci nieznany to jesteś kompletnym amatorem i kokosow w bukmacherce z pewnością nie zgarniesz.

Co do samego typu to czuje w kościach,że Dimitrov odpali w tym turnieju i jutro pokona Mahuta,owszem Francuz nieźle w tym turnieju ale Bułgar potrafi grać w tenisa choć to niespełniony talent,po 2 łabałbym Dimitrova imo value jak dla mnie.
 
G 14

goldengate121

Użytkownik
Jeśli Garcia-Lopez to dla ciebie &quot;jakiś Hiszpan&quot; to radzę odstawić bukmacherkę albo naprawdę mocno się w nią wgłębić bo jeśli GGL jest ci nieznany to jesteś kompletnym amatorem i kokosow w bukmacherce z pewnością nie zgarniesz.

Co do samego typu to czuje w kościach,że Dimitrov odpali w tym turnieju i jutro pokona Mahuta,owszem Francuz nieźle w tym turnieju ale Bułgar potrafi grać w tenisa choć to niespełniony talent,po 2 łabałbym Dimitrova imo value jak dla mnie.
93 w rankingu 20-18 na trawie tak dla mnie to jakiś hiszpan.
A kogo on tam pokonał Mullera który ma mocny serwis a jak mu nie wejdzie to wymianach jest naprawde cieńki. Nie widzę szans jutro izi Mahut rozniesie tego rumuna czy tam bułgara który rozegrał jedynie 30 meczy przy ponad 100 Mahuta to bd miało również znaczenie w jutrzejszym spotkaniu.
 
C 334

copper

Użytkownik
Garcia-Lopez to nie jakiś Hiszpan tylko uznany zawodnik w ATP i trudno go lekceważyć. Murray sam się rozwalił, olał kibiców i obronę punktów z zeszłego roku. Pokazał żałosny tenis a przede wszystkim olewający stosunek do meczu i kibiców. Psychika Murraya to temat na pracę doktorską. Moim zdaniem jeśli nawet Mahut wygra to nie rozniesie Dimitrova. Skłaniałbym się ku overovi. Dimitrov przez wielu uznawany jest za bułgarskiego Federera i wielki talent...póki co niespełniony.
 
G 92

granger

Użytkownik
Witam po krótkiej przerwie ;) Dorzucę swoje trzy słowa do dyskusji:
Granollers - Haas ✅ Osobiście tego meczu nie gram, ze względu na kurs, nie zmienia to faktu, że Tommy jest zdecydowanym faworytem, trawa to jego żywioł a Halle to jeden z jego ulubionych turniejów (tu zdobył ostatni tytuł w 2009). No i nie zapominajmy, że jeszcze 3 lata temu dotarł na Wimbledonie do półfinału, co świadczy o tym, że mimo upływu lat nadal czuje się znakomicie na trawie, w końcu tu może popisac się swoją znakomitą techniką. Moim zdaniem wygra to spotkanie pewnie, Marcel zaledwie kilkanaście spotkań na trawie w karierze, większośc przegranych i jutro powinno byc podobnie.
Grigor Dimitrov - Nicolas Mahut 1 @ 2.36 Pinnacle ✅
Mahut wczoraj sensacyjnie pokonał faworyta turnieju - Andy Murray&#39;a. Z jednej strony trzeba przyznac, że zagrał bardzo dobry mecz, z drugiej warto dodac, że Szkot specjalnie się nie przyłożył i sporo oddał rywalowi za darmo. Mahut to oczywiście niezwykle groźny zawodnik na trawie, bardzo często biega do siatki, posiada jeden z najlepszych serwisów w turze i po prostu znakomicie czuje się na tym typie nawierzchni. Jutro czeka go jednak bardzo trudny mecz. Na pewno po dzisiejszym meczu poczuł się Francuz pewnie, pytanie czy okaże się to dla niego pomocne, czy nadmierna pewnośc przypadkiem go nie zgubi. Kto zna się na tenisie wie kim jest Dima. Bułgar to jeden z największych talentów w Top100 i jeden z kilku kandydatów do TOP10 w przyszłości (moim zdaniem razem z Tomicem i ewentualnie Raonicem będą stanowili o sile ATP już za kilka lat). Grigor świetnie czuje się na szybkim korcie, ma znakomitą technikę, dobrze serwuje, uderza piłki płasko, co jest niezwykle przydatne na trawie. Warto dodac także nienaganną grę przy siatce oraz umiejętnośc zagrania skutecznego passing-shota. Przypomnę też, że 4 lata temu triumfował w juniorskim Wimbledonie. Reasumując, wymieniłem wszystkie atuty Dimitrova, ktoś spostrzegawczy zauważy, że wszystkie jego atuty posiada także Murray, nawet na wyższym poziomie, jest też bardziej doświadczony i grał u siebie a mimo to przegrał. Jednak tak jak już wspomniałem, Andy&#39;emu ten mecz nie wyszedł, słabo serwował, nie potrafił skutecznie minąc ani zaatakowac. Dziś spodziewam się zupełnie innego meczu i zwycięstwa młodziana z Bułgarii (21 lat).
Co prawda zastanawiałem się długo nad overem gemowym, ale Pinnacle jeszcze takiego zakładu nie wystawiło, zresztą skoro Grigor pokonał dziś gładko Mullera, który także ostatnio wyglądał dobrze, nie zdziwię się jeśli jutro w podobnym stylu wygra z Mahutem. Zastanawiałem się też nad Kubotem, ale obiektywnie oceniając Kolba wcale nie jest gorszym tenisistą na trawie, ba w przeszłości osiągał dużo lepsze wyniki od Łukasza na tej nawierzchni, w Halle wiele razy był w półfinale, finałach, w 2011 wygrał nawet turniej. Z Brownem zagrał bardzo słabo, moim zdaniem powinien przegrac, miał sporo szczęścia w pierwszym secie, Dustin nieudolnie poruszał się po korcie w tie-breaku, trudno będzie o drugi tak przeciętny mecz tego gracza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Hewitt/Roddick - Lu/Querrey @ 1.72 Unibet 10/10 ✅

Querrey dopiero co skonczyl dlugi ciezki mecz z Rochusem z ktorym wygral 2-1. Lu tez niemial Latwo i tez wygral po 3 setach. Oboje moga czuc napewno lekkie zmeczenie a niedlugo beda musieli zagrac deblowe spotkanie.Hewitt odpadl dzisiaj 0-2 z dobrym na trawie Karlovicem , Roddick gra dopiero jutro. Oboje doswiadczeni , stworzyli ciekawy duet a biorac pod uwage fakt ze oboje na trawie sa jednymi z najlepszych tenisistow 21 wiieku to stawiam ich tutaj w roli zdecydowanego faworyta. Hewitt malo gral w tym sezonie i tej gry bedzie napewno glodny.Obydwoje maja zajebisty bilans na trawie czuja sie na niej najlepiej i osiagali w przeszlosci najlepsze wyniki w swojej karierze. Ten Duet moze w tym turnieju wypalic i dzis powinni na spokoju ogarnac Skosnego i Querreya ktorzy tak jak wspominalem maja w nogach ciezkie mecze singlowe.

Mecz przelozony na jutro wiec zmiejszam skale na 9/10

Oprocz Roddick/Hewitt mam jeszcze na dzisiaj 2 swietne typy:

Steve Darcis - Feliciano Lopez @ 1.52 Pinnacle ✅

Hiszpan w zeszlym sezonie QF na Wimbledonie i 2 runda w Queens gdzie byl bardzo blisko pokonania Roddicka. 2 lata temu pokonal Nadala w Queens. Lopezik ma idealny styl na trawe i bardzo dobre podanie i z Darcisem powinien bez problemu wygrac. Belg w 1 rundzie mial problemy z ziemniakiem-emerytem Ramirezem Hidalgo ktory na trawie ma bilans 0/7 i nie nadaje sie do gry na tej naweirzchni. Wynik 7-6 7-5 to wstyd dla Darcisa i dzisiaj nie powinien zagrozic doswiadczonemu rywalowi.


Ramirez Hidalgo/Marrero - Malisse/Norman @ 1.35 Expekt ✅

Pamietam Normana gdy gral na Wimbledonie z Moodie gdzie w 2009 i 2010 roku osiagneli 2 krotnie polfinal a ich skutecznosc wygranych spotkan na trawie to 70.83%. Mimo iz Norman to 41 letni emeryt to jednak na trawie w deblu wiek az tak bardzo nie przeszkadza i wciaz mozna grac na wysokim poziomie. Z Malisse Dick tez w przeszlosci zagral kilka turniejow i bilans maja bardzo dobry bo 15/5. Miesiac temu panowie zaliczyli final w Monachium gdzie rozegrali bardzo dobry turniej a to przeciez clayl. Panowie razem nie grali nigdy na trawie ale oboje na tej naweirzchni sa kozakami i z takimi przeciwinikami jak Hidalgo/Marrero nie powinni miec problemow. Hiszpanie to claycourterzy i tutaj poprostu niemaja szans aby wygrac z dwoma dobrze serwujacymi przeciwnikami.
Wszystko ladnie powchodzilo , jedynie Lopezik troszke napedzil strachu ale w 3 secie powrocil do tego co gral w 1 secie i Darcis przy jego serwie nie istnial. Hewitt/Roddick troche pomeczyli ale i tak dali rade wygrac bez koniecznosci grania super TB. Szkoda tylko ze w 2 rundzie pechowo trafili na Mirny/Nestor bo bedzie im bardzo ciezko wygrac. Malisse/Norman bez problemowo zniszczyli Hiszpanow co bylo do przewidzenia poniewaz czuja sie na tej nawierzchni jak ryby w wodzie. Dzisiaj kolejny ciekawy dzien i miejmy na dzieje ze bedzie ladna pogoda.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wczoraj wpadka na Ivo i spore rozczarowanie na Andym.
Pierwszy miał już w drugim TB sytuację 5*-3... ale przegrał. Nie było to może największe rozczarowanie roku ale przyznam się bez bicia, że księgowałem triumf 2-0.
Andy to osobna historia. Sam nie wiem jak podchodzić do jego kolejnych spotkań...
Ostatnio mam mało czasu na analizę i opisywanie spotkań... a kursy szaleją w porównaniu do RG. Zapomniałem już jak to jest na tych mniejszych turniejach.
Pierwszy mecz do pojedynek Mahuta.
Francuz był dla mnie faworytem w pierwszej rundzie ale i w drugiej, po cichu (bardzo cichu ;) ) liczyłem na niespodziankę. Udało się pokonać Murraya co już samo w sobie jest świetnym rezultatem.
Licze na powtórkę z rozrywki i świetną grę Nicolasa. Serwis funkcjonuje bardzo a Andy nie należy do zawodników, których łatwo złamać na trawie więc i return wygląda bardzo przyzwoicie.
Czas, żeby Francuz raz na zawsze pozbył się problemów z głową a ten turniej na pewno może mu pomóc. Za rywala ma dziś Dimitrova, który nie należy oczywiście do słabych graczy i na trawie zawsze może &quot;odpalić&quot; ale jednak jest na tyle chimeryczny, że gram przeciwko niemu. Poprzednie rundy to raczej łatwe zwycięstwa z gorszymi rywalami. Dziś zupełnie inny poziom serwisu to i złamać rywala będzie o wiele trudniej.
H2H to 2:1 dla Bułgara. Żaden pojedynek nie odbył się na trawie ale w każdym mieliśmy od jednego do dwóch TB (w trzy-setowych pojedynkach 2, w dwu-setowych 1). Takie rozstrzygnięcie któregoś z dzisiejszych setó jest BARDZO prawdopodobne.

Nicolas Mahut - Grigor Dimitrov ⛔
Mahut (-1,5 s)

6/10 @ 2,80
Pinnacle

Nicolas Mahut - Grigor Dimitrov ✅
TB w meczu

8/10 @ 1,83
Bet365


Drugie spotkanie to pojedynek Feliciano i Kevina. Lopez wygrał swój pierwszy mecz 2:1 i mimo, że nie zachwycił... jest dla mnie faworytem w tym spotkaniu. Kevin zagrał bardzo przeciętnie z Wardem a ze Stakhovskym męczył się do momentu kreczu Ukraińca. Z grą jaką prezentował nie ma czego szukać z grającym co raz lepiej (to założenie ale mocno w nie wierzę) Lopezem. Jeśli Feli ma w końcu powalczyć w Wimbledonie o coś więcej niż 3 runda to czas mocno przygotować się do tego turnieju.

Kevin Anderson - Feliciano Lopez ⛔
Lopez

5/10 @ 1,709
Pinnacle

Kevin Anderson - Feliciano Lopez ⛔
Lopez
(-1,5 s)
2/10 @ 3,08
Pinnacle


Później postaram się dopisać coś jeszcze
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Fleming/Hutchins - Darcis/Rochus @ 1,65 ✅
Ćwierćfinaliści Wimbledonu 2011, kontra niziutcy Belgowie, z których tylko Rochus ma pojęcie o grze deblowej - wygrał lata temu RG na cegle w parze z Xmanem, faworyt może być tu tylko jeden - Brytyjczycy. H2H 1-0 w dwóch krótkich setach.
Lopez - Anderson @ 1,74 ⛔ prawo masówki - zawsze graj przeciwko ekspertom z FB
Feliciano trochę męczył się z Darcisem w singlu, ale ten mecz powinien skończyć się w dwóch setach. Było 6/3 *3/2 40/15 i Lopez stanął totalnie i zrobiło się 3/6. Anderson jeszcze gorzej, oddawał swoje podania w meczu ze Stachowskich regularnie, wygrał tylko dzięki kontuzji Ukraińca. W pierwszej rundzie fatalny mecz z Wardem, ledwo co wygrany. Jeżeli Hiszpan nie będzie miał kłopotów ze zdrowiem, powinien gładko wygrać.
Querrey - Benneteau @ 1,55 ✅
Julien zagrał TRAGICZNIE przeciw Tatsumie Ito, dużo psuł, serwis też dość przeciętnie, oddawał punkty seriami. Na jego szczęście Japończyk się zagotował i oddał praktycznie wygrany mecz. Sammy tego na pewno nie zrobi. As będzie gonił wygrywający serwis i Julien przegra po raz 5 (na hardzie, tudzież grassie grali 4 razy, wszystkie mecze dla Jankesa).
Bhupathi/Bopanna - Baghdatis/J. Murray @ 1,45 ✅
Hindusi dwa ostatnie mecze wtopa, ale grali na cegle, chyba najmniej lubianej przez nich nawierzchni. Tutaj na trawie nie powinni dać złudzeń przecietnemu Jamie Murray&#39;owi i rzadko grającemu debla Cypryjczykowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
harvey 967

harvey

Użytkownik
Nicolas Mahut - Grigor Dimitrov
Spotkanie trzeciej rundy rozgrywanego w Londynie turnieju. Na kortach Queen’s Club spotkają się Francuz Nicolas Mahut oraz Bługar Grigor Dimitrov. Faworty ? W opinii bukmacherów jest to Mahut, ja jednak nie odbierałbym szans młodemu Dimitrovowi.
Mahut jak wiadomo na trawie radzi sobie całkiem dobrze. W tym turnieju pokonał dość pewnie w pierwszej rundzie Hiszpana Garcie-Lopeza. Wczoraj natomiast w drugiej rundzie wygrał z nadzieją Brytyjskiego tenisa, czyli Andego Murraya. Andy był niekwestionowanym faworytem w tym spotkaniu jednak nie udało mu się pokonać dobrze dysponowanego Francuza. Oglądaliśmy trzy setowy pojedynek, który zakończył się TieBreakiem (Mahut 6:3 6:7 7:6). Mahut w wywiadzie udzielonym po meczu, powiedział, że bardzo lubi kort centralny i lubi na nim grać. Kilka lat temu pokonał na nim przecież samego Rafaela Nadala. Mahut dobrze porusza się po trawie i pewnie serwuje, ciężko jest mu odebrać serwis.
Dimitrov to młody zawodnik, jednak już puka do czołowej 50 światowego tenisa. Mierzy 188 cm a co za tym idzie posiada bardzo dobry serwis co udowodnił we wczorajszym meczu z Gillesem Mullerem. Pokonał swojego rywala 7:6 6:4, jednak przez całe spotkanie Muller nie miał ani jednego break pointa, co świadczy tylko i wyłącznie o tym jakże dobry jest serwis Bułgarskiego zawodnika. Po pierwszym trafionym serwisie zanotował, aż 91% wygrywanych piłek. W pierwszej rundzie również pewnie pokonał Bobbego Reynoldsa. Jak na razie idzie jak burza, a z każdym meczem serwuje oraz gra co raz lepiej.
Jaki typ na to spotkanie, dla mnie tylko jeden over gemowy w pierwszym secie. Obydwaj zawodnicy serwują bardzo pewnie i wątpię, by w pierwszym secie któryś z nich odda swój serwis. Nie zdziwię się jak zobaczymy TieBreak właśnie w pierwszej odsłonie. Lepszy z tej pary spotka się ze zwycięzcą pojedynku Lopez/Anderson, także jest duża szansa nawet na półfinał dla wygranego. W mojej ocenie typ na over 9.5 gema śmiało mogę ocenić jako 9/10.

Typ: over 9.5 gema 1 set # 1.75 Betsafe ✅✅✅

Łukasz Kubot - Philipp Kohlschreiber
Druga runda silnie obsadzonego turnieju w Niemieckim Halle. Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie pomiędzy Naszym Łukaszem Kubotem, a gospodarzem turnieju Philippem Kohlschreiberem. Kursy silnie spadają na Niemca, lecz wątpię by było to spowodowane jakimś urazem Łukasza.
Kubot jak wiadomo potrafi serwować i nie raz już to udowadniał. Kto wie, może jest to jego ostatni sezon na tym poziomie jakim gra. Dlatego, trzeba wykorzystywać każdą szansę i nie ma co kalkulować. W pierwszej rundzie pewnie pokonał Nieminenam który nic ciekawego nie zaprezentował. Kubot jednak pokazał, że dobrze się czuje na trawie w Halle. Serwował bardzo skutecznie co potwierdzają statystyki. Przez całe spotkanie Fin nie miał, ani jednej szansy na przełamanie rywala. Kubot musi dobrze się przygotować do Wimbledonu, bo jak wiadomo broni sporo punktów (w ubiegłym roku 4 runda).
Kohlschreiber, który miewa dobre występy, jednak przeplata je z tymi gorszymi. W pierwszej rundzie po dwóch TieBreakach pokonał Dustina Browna. Jak wiadomo każdy Niemiecki zawodnik na turniejach w swoim kraju gra bardzo solidnie i ambitnie. W meczu z Brownem serwis Kohliego był na przyzwoitym poziomie. Po razie oddali swoje podanie. Kohlschreiber to obrońca tytułu z przed roku, co utwierdza mnie w tym, że dobrze się czuje na kortach w Halle.
W mojej opinii podobnie jak do poprzedniego meczu, będzie to pojedynek zacięty. Z pewnością w pierwszym secie powinni zawodnicy skutecznie utrzymywać swoje podanie. Obydwaj posiadają serwis, który nie jest łatwy do złamania. Łukasz nie raz pokazywał, że potrafi grać z dobrymi zawodnikami. Nawierzchnia jest szybka, dlatego również w tym meczu zdecydowałem się na over gemowy w pierwszym secie.

Typ: over 9.5 gema 1 set # 1.61 Bet365 ✅✅✅
Dwie pefffki szybko na plus ???? jak to sezon na trawie chłopaki utrzymują swój serwis trzeba to wykorzystać ???? $$
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Kevin Anderson - Feliciano Lopez @ 1.61 Bet365 ⛔

Afrykaniec nie wyglada tutaj najlepiej , meczarnie z Wardem i szczesliwe zwyciestwo z Stachem nie wystawiaja mu najlepszej opinii w tym turnieju. Lopez na trawie ma sporo do zaoferowania. Jego styl tutaj idealnie pasuje. Robi fajne slajsy , czesto atakuje skutecznie siatke i ma bardzo dobre podanie o czym przekonal sie wczoraj Darcis. Co prawda byla chwila kiedy Belg w 2 secie przelamal 2 razy zrzedu serwis Lopeza ale musialo to wynikac z jakiejs dekoncentracji . Wystarczy spojrzec na 1 i 3 set gdzie Felek wygrywal swoje podania W iscie ekspresowym tempie.

Fleming/Hutchins - Darcis/Rochus @ 1.50 Bet365 ✅

Brytyjczycy polaczyli na dobre sily w 2010 roku i od tamtego momentu ich wspolna gra wyglada naprawde dobrze. Na szybkich kortach wygrywaja ponad 70% pojedynkow a trawa to nawierznia na ktorej z pewnoscia bardzo dobrze sie czuja. W zeszlym sezonie rozegrali tutaj dobry turniej , co prawda tylko 2 runda ale mieli meczowe w Super TB grajac przeciwko Bhupathi/Paes ulegajac 13-15. Ubiegloroczni cwiercfinalisci Wimbledonu powinni sobie poradzic z Belgami ktorzy nic wielkiego razem nie prezentuja. Rochus kiedys sukcesy w deblu mial ale to dawo temu. Fleming/Hutchins u siebie a wiec motywacaj bedzie ogromna.
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Kobut-Kohlschreiber -czy będzie tie break w meczu +
TAK 2,2 bet365
Licze na aktywnosc polaka w tym meczu,ale gra na terenie niemca ktory broni tytulu. Ogolnie trawa im sprzyja wiec spodziewam sie wyrownanego meczu . Jak serwis bedzie wchodzil to nie widze wiekszych szans na przelamanie.
Mahut-Dimitrov - czy bedzie Tie break w meczu
TAK 1,83 bet365
NIkt nie widzial jak gra mlodzian na trawie,ale po statystykach widac ze wczoraj ciezko go było przelamac. Dobrze serwuje i gra agresywnie. O francuzie nie musze za wiele pisac po tym co wczoraj zrobil. Jest w ostatnich tygodniach w niezlej formie,ale 1 set bedzie zaciety poki bedzie para w rekach.

Anderson-Lopez 2 1,6 bet365
Poki Kevin bedzie dobrze agresywnie gral i dobrze serwowal tym dłużej Lopez nie zrobi Sobie drzemki. A jak takowa sie przytrafi to mysle ze i tak przeciwnik tego nie wykorzysta i nie wygra meczu.
Cilic-Rosol suma gemów w meczu
over 20,5 1,83 bet 365
Nie widzialem słowaka na trawie,wiem ze dobrze serwuje stad pewnie wygrana z bagieta,Cilic potrafi zagrac nierowno,stad widze szanse na dluzszy mecz
Tipsarevic-Lu suma gemów w meczu
over 19,5 1,57 bet365
Jak ktos obstawiał na Karlovica to chyba nie widzial nigdy tajwanczyka na trawie ktory ograł 2 lata temu Rodicka na wimbledonie. Jest to bardzo inteligentny gracz,doswiadczony,a na trawie umiejscowienie uderzenia odgrywa duza role,a on potrafi zawiazać nogi przeciwnika. janko w formie i lubi na trawie grać,mecz moze trwac godzine,ale bez przelaman.
Nalbandian-Roger-Vasselin 2 3,4 bet365
Ktos kilka dni temu napisal ze argentynczyk to wrak czlowieka,owszem zdrowie mu nie dopisuje,ale bardziej mni emartwi ze tlumaczy sie na konferencjach kontuzjami,wiec psychicznie chyba jest o wiele slabszy niz był. Wyniki ostatnie jego takze nie sa przekonujace. A francuz pokazal sie z niezlej strony z (slabym juz) Andym,ale to zawsze Andy...wiekszosc wymian byla dla francuza,niezle serwuje i szybka nawierzchnia jest dla niego. Widze wiec szanse dla niego,jak bedzie grał rowno i 1szy serwował to Dawid sie posra i w koncu odda serwis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Cilic, M - Rosol, L over 20,5 1,80

Zazwyczaj omijam overów/udenrów jak ognia, w mojej opinie to loteria... Jednak tutaj się skusze, obym tego nie żałował. Cilic zniszczył wczoraj swojego rywala, no ale Rosol widać na trawie świetnie się czuje, ograł wczoraj Bagiete. Wystarczy jeden naprwdę wyrównany set zeby pogryć over...
 
G 92

granger

Użytkownik
David Nalbandian - Eduardo Roger-Vasselin 2 @ 3.18 Pinnacle
Wieczorem na kortach w Queens powinno dojśc do bardzo ciekawego spotkania, choc prognozy nie są rewelacyjne, po 17 można spodziewac się deszczu w Londynie. Przechodząc do meczu, David to oczywiście tenisista o dużo większych możliwościach na każdej nawierzchni, w końcu 10 lat temu grał w finale Wimbledonu. Od tego czasu dużo się zmieniło i mimo, że Nalbi robił w ostatnich latach dobre wyniki w poszczególnych turniejach, to ostatnio jego forma ewidentnie jest średnia. Na cegle nie zrobił żadnego dobrego wyniku, może na trawie będzie łatwiej, tu na pewno liczyc się będą inne aspekty, na razie ograł dwóch graczy, o dośc specyficznym stylu gry, bardzo ofensywnym, myślę, że byli to dla niego stosunkowo łatwi przeciwnicy (Pospisil i Bemelmans). Tym razem czeka go mecz z dużo lepszym technicznie rywalem, który gra zupełnie inny tenis, oparty na dokładności i sprycie. Francuz prezentuje się tu bardzo dobrze, równie dobrze funkcjonuje jego serwis (o dziwo) i to może byc kluczem do zwycięstwa z miewającym częste przestoje Davidem. Typ na pewno lekko ryzykowny, widzę jednak spore value i spróbuje to wykorzystac.
 
marcop. 4

marcop.

Użytkownik
Co sądzicie o jutrzejszym meczu Dimitrov&#39;a z Andersonem?
Kurs na Bułgara zachęcający, a dziś zagrał całkiem niezłe spotkanie z Mahutem;)


od razu sobie powiedziałem po przegranym kuponie z Mahutem, że cisnę Grigora w następnej rundzie, ale on czasem potrafi niezłą kaszankę odwalać po dobrych meczach. Z takim Andersonem raczej problemów mieć nie powinien, pod warunkiem, że zagra to co dotychczas. Warto także powiedzieć, że rok temu na trawce rozwalił drewniaka z RPA 63 62, więc nie mam nic przeciwko powtórzeniu tego rezultatu.
dzięki za analizę, też liczę, że pójdzie za ciosem i jak Ty też na niego stawiasz to nie mam złudzeń;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
od razu sobie powiedziałem po przegranym kuponie z Mahutem, że cisnę Grigora w następnej rundzie, ale on czasem potrafi niezłą kaszankę odwalać po dobrych meczach. Z takim Andersonem raczej problemów mieć nie powinien, pod warunkiem, że zagra to co dotychczas. Warto także powiedzieć, że rok temu na trawce rozwalił drewniaka z RPA 63 62, więc nie mam nic przeciwko powtórzeniu tego rezultatu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom