>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells, 08-18.03.2012

Status
Zamknięty.
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Harrison jak na gracza, który jeszcze nie może do końca odnaleźć swoich umiejętności oraz wykorzystać w pełni atutów jakie posiada dość dobrze wszedł w ten sezon. Nie licząc Australii - tutaj w Stanach do tej pory nieźle. W kwalifikacjach z Cippolą po wyniku można sądzić, że bez problemów pokonał Włocha ,który do lamerów na pewno nie należy. Troicki jak to Troicki.. raz na wozie raz pod wozem, ogólnie nie przepadam za tym tenisistą, przebłyski swoje miewa ,ale posiada strasznie nieokrzesany temperament przez który często utrudnia sobie życie na korcie. Kilka zwycięstw w tym sezonie już zaliczył, ale ostatni mecz z Potro czy Darcisem do wyczynów jego nie należał i nie sądze, by był tutaj w jakimś stopniu wielkim zagrożeniem dla młodego Jankesa. Ostatni raz grali w Szanghaju w zeszłym sezonie i sam miałem wtedy okazję typować zwycięstwo Ryana, który był nawet w nieco gorszej dyspozycji niż teraz i Troickiego bez większych problemów ograł. Stawiam na młodego wilka.

Ryan Harrison - Victor Troicki @ 1,84 // Pinnacle (7/10) ✅ 7-6, 6-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
ARod &amp; Fish @ 1.86 ✅ 46 76(5) 63, 62 32 Seppi ret.
ARod był u mnie rok temu skreślany ze trzy razy jak nie lepiej po porażce z Cipollą w Madrycie, po Wimbledonie, po USO i przed spotkaniem w Azji z Dimitrovem które o dziwo wygrał.
Amerykanin aktualnie gra ciągle to samo tylko zwalnia tempo, jest jakiś zagubiony ostatnio dorwałem z nim stary wywiad że w wieku Samprasa czy Agassiego którzy jeszcze grali na najwyższym poziomie on prawdopodobnie będzie grał na konsoli i zajadał się hamburgerami, co już pokazuje zdjęcie poniżej sprzed 2-3 tygodni.
Andy jak już nie raz było pisane dużo krótkiego slajsu, fh już nie kończy wymian i nie ściąga rywali w kozi róg, coraz częściej ARod podchodzi do siatki kiedy w ogóle nikomu takie coś nie przychodzi do głowy co jest jego największym problemem.
Łukasz wiadomo jego największy mankament to te podwójne błędy przez głęboki serwis którego zbytnio nie miesza, na tej nawierzchni ciężko grać jednostajnie s&amp;v czy chip and charge kozioł jest tutaj ogromnie wysoki co daje rywali więcej czasu by podejść i zakończyć wymiane dzisiaj widzę że jeszcze jakoś na swoim wózku Andy pojedzie daje.
Mardy na tych nawierzchniach grać potrafi i jest bardzo groźny dla każdego, a narazie poczatek sezonu słaby więc trzeba zabrać się do roboty.
Seppi trochę polepszył grę ale jednak swoim wrzucaniem piłki i czekanie na błędy rywala z lekkim zarysem ofensywy to na pewno nie to na Indian Wells.
Fish podobnie gra, lecz świetnie wyczuwa te podłoży ma dobry timing i wie kiedy podejść do siatki czy w półkortu po bardzo niezłym mocnym fh czy 2bh, dzisiaj obaj Amerykanie powinni się zameldować w kolejnej rundzie.

Wspomniane zdjęcie ARoda sprzed 2-3 tygodni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 13

jrq-

Użytkownik
Radziłbym Ci uważać z Simonem. Nie gra w tym sezonie absolutnie nic, taki Berlocq dwa razy go zlał. Sela w poprzednich turniejach w USA całkiem nieźle grał. Kurs zachęca raczej do gry na Dudiego. Typem dnia wydaje mi się być Harrison, głównie z uwagi na beznadziejną dyspozycję Troickiego.
Zgadza się, Simon fatalnie, jednak kiedyś trzeba się przełamać. A Sela owszem, wyniki jako takie, jednak widziałem go z Matoseviciem i dość kiepsko to wyglądało.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Mahut-Monaco 2 1,53 5/10 Bet365 ✅ 46 75 36

Mahut ogólnie na hardzie potrafi wykręcić niezły wynik,ale tutaj mi się nie widzi.Hard na Indian Wells jest jednym z najwolniejszych w tourze,przy czym szanse Argentyńczyka na zwycięstwo znacząco wzrastają.Francuz w R1 ograł Pospisila 6-3 6-2,ale teraz rywal dużo bardziej wymagający.Monaco może serwisem nie poraża,ale jako tako on fukcjonuje,w wymianach natomiast według spora przewaga po strone Argentyńczyka.Co prawda ostatnio nawet kreczował Monaco,ale mam nadzieje,że już wyleczył swój uraz i w pełni pokaże swoje umiejętności.W razie poddania się któregoś z zawodników jest zwrot ;)

Przeczucie coś mówi,żę też Kolba wygra bo Anderson mimo tego tryumfu w Delray Beach jakoś mnie nie przekonuje a kurs na Niemca zachęca.

e:

ARod &amp; Fish 1000zł @ 1.86;)
Uważałbym na ten mocny dubel.Fish jest chimeryczny a Seppi serwis ma niezły i może być dla Rybki ciężko złamać Włocha.Mardy nie błyszczy w tym sezonie,porażki z Olivettim czy Fallą chwału mu nie przynoszą.Gra niby w USA,ale jakoś mnie nie przekonuje.Włoch co prawda to inna półka w tenisie,ale potrafi być groźny i jak serwis mu będzie siedział może zrobić niespodziankę.

Roddick w ogóle mnie nie przekonuje.Nie lubie stawiać przeciwko Polakom,bo potrafią sprawiać niespodzianki wtedy gdy nie trzeba ???? Tutaj jednak będe kibicować Łukaszowi,bo wydaje mi się,że Roddick jest do ogrania.Kubot w R1 ograł Karlovica,co powinno go podbudować i jak w przypadku Seppiego sporo będzie zależeć od jego podania,choć trzeba podkreślić,że jak już Roddick przegrywa w tym sezonie to z najlepszymi
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Haas pojawia się w różnych turniejach i pomimo swojego stażu w tenisie potrafi nie raz przysporzyć problemów, tak było przedwczoraj chociażby z Nieminenm, który zauważyłem że nieco gorzej radzi sobie na otwartych kortach niż w hali. Dziś niemca czeka starcie z Hiszpanem i nie sądze, by miał równie łatwą przeprawę jak z wyżej wspominanym finem. Marcel najlepiej czuje się na cegle, ale na twardych kortach grać potrafi, tymbardziej tutaj gdzie dodatkowo nawierzchnia do najszybszych nie należy. Tym razem Granollers.

▶ Marcel Granollers - Tommy Haas @ 2,00 // Pinnacle ✅ 6-3, 2-6, 6-3

Z Bagietą jak i Lalo w tym sezonie bywało różnie i choć patrząc wstecz na wyniki obu graczy, to chyba lepiej przedstawiał się Marcos. Zauważyłem jednak, że Lopez do większych imprez przykłada się bardziej i w porównaniu do Marcosa te rezultaty osiąga lepsze. Umiejętnościami Hiszpan na pewno nie ustępuje Bagiecie i mógłbym nawet rzec, że w swojej optymalnej formie mógłby go pokonać, nawet tutaj na twardych. Arsenał do tego posiada dość urozmaicony ze swoim s&amp;v czy świetnym bh. Na mniejszym szczeblu, może i bym próbował Baghdatisa, ale tutaj na Mastersie po takim kursie nie zawaham się strzału na Lopeza, a na pewno nie będzie to jednostronny mecz.

▶ Feliciano Lopez - Marcos Baghdatis @ 2,44 // Pinnacle ⛔ 2-6, 4-6

Ferrer to zdecydowany faworyt w tym meczu, ale na pewno nie można odebrać jakichkolwiek szans na walkę młodego wilka z Bułgarii. Grisha to wielki talent, troszkę co prawda niepoukładany jeszcze, ale stać go na wyrównany mecz z Ferrerem. W I rundzie wygrał pewnie z Dodigiem i nie sądze, by myślał zakończyć na tym swój etap w tym turnieju. +5 to spory HC z szansą pokrycia. W poprzednim meczu zeszłego sezonu oglądałem ich mecz w Cinncinatti, gdzie Dimitrov stoczył bardzo wyrównany mecz z Hiszpanem, a przy lepszych wiatrach mógł go nawet wygrać.

▶ David Ferrer - Grigor Dimitrov +5 @ 1,93 // Pinnacle ⛔ 6-2, 6-3
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Wydawało mi się, że napisałem logiczne uzasadnienie dlaczego Murrayowi zdarzają się takie wtopy jak ta dziś w nocy, nie stosowałem żadnych inwektyw, trudno jest mi więc zrozumieć dlaczego moderator uznał, że ten post tu nie pasuje. Zresztą połowa moich postów ukazujących się w tematach tenisowych jest kasowana przez jakiegoś moderatora, trudno, żeby te działy się rozwijały przy takich okolicznościach.
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Bardzo dobry typ na Granollersa dał Luntek. Tommy gdy gra swoje spotkania można spodziewać się wszystkiego. Wiadomo, że po kolei w głowie to on poukładane nie ma i nawet z jego wiekiem nic sie nie zmienia. Marcelo jest wymagającym zawodnikiem, potrafi zaskoczyć grając z nawet o wiele wyżej klasyfikowanymi rywalami, kursy podchodzące po 2.0 zachęcają do grania na Hiszpana.
Ponadto Istomin 1.35 i Verdasco 1.4. Chela ciągle zaskakuje mnie swoimi występami gdyż byłem pewny, że w tym roku już nie jest w stanie nigdzie zaistnieć. Tutaj jednak progi dla weterana z Argentyny znacznie już się podnoszą. Istomin świetnie spisuje się na twardych nawierzchniach, finał w San Jose mówi sam za siebie. Oprócz tego grał już w Memphis, Delray Beach. Chela przetarł się na hardzie jedynie na AO więc prawie 3 miechy temu, ponadto jeszcze nie tak dawno w meczu z Alberto Ramosem miał spore problemy ze zdrowiem wzywając lekarza i przegrywając wygrany mecz. Drugi mecz bardzo ciekawy, Verdasco dochodząc do finału w Acapulco udowodnił, że pod formą na pewno nie jest. Sweeting potrafi zrobić niespodziankę, również w tym roku już kilka spotkań do przodu jednak zwyciężał z zawodnikami całkowicie bez formy jak Young, Blake czy teraz w pierwszej rundzie Stebe, który z dyspozycją z roku 2011 nie ma nic wspólnego.
Dziś szukając niespodzianki oddałbym typ na Belluciego z Melzlerem (2.85). Uważam, że Brazylijczyk jest wciąż niespełnionym zawodnikiem. Moim zdaniem ma on duże możliwości i spory repertuar zagrań. Powinien to być dla niego mecz na przełamanie. Do tego typu zachęca mnie ostatnia wpadka Jurgena z Smyczkiem, wiadomo mecz meczowi nierówny i turniej też innej rangi lecz dla mniej odważnych +1.5 seta dla Thomaza wydaje się być bardzo dobrą opcją. Ja dziś zagram czystą dwójeczke. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 0

dik

Użytkownik
Widze, że ten temat ma niezłą skuteczność
Co myślicie o jutrzejszych meczach
Harrison vs Gonzalez 1,55
Isner
vs Monaco 1,37
Wawrinka Simon 1,65
+ Bryan w deblach z Granollers/ Lopez na wynik 2:0
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Butorac/Soares-Monaco/Nishikori 1 1,40 6/10 Bet365

Butorac z Soaresem grają ze sobą od paru tygodni i całkiem,całkiem im to wychodziło na poprzednich turniejach.Monaco i Nishikori zlepek na potrzeby turnieju,który nie ma prawa przejść dalej.Raczej 2-0 ;)

Muller(+4,5g)-Tipsarevic 1 1,66 5/10

Tipsa jest faworytem,ale czy musi przejść dalej?Dla mnie nie jest to takie pewne..Muller posiada bardzo dobry serwis i w gruncie rzeczy trudno jest go przełamać,dodatkowe 4 gemy zapasu robią tutaj sporą różnice na korzyść Mullera.Reprezentanta Luksemburga z Tomicem pokazał się z bardzo dobrej strony i licze,że dzisiaj też pokaże charaker i mocno powalczy z Serbem.

Darcis-Dolgopolov 2 1,44 4/10 Bet365

Dolgopolov przynajmniej level wyżej od Belga i powinien to udowodnić.Darcis może i ograł Younga,ale Amerykanin jest dla mnie po prostu słaby i to niczego nie dowodzi.Darcis zawodnik na mocno obsadzony challenger a nie na Indian Wells.

Malisse-Stepanek 1 2,25 2/10 Bet365

Typ na czuja.Belg już tutaj bez problemów ograł Reynoldsa i licze,że dzisiaj ogra Czecha.Stepanke nieźle sobie radzi na hardzie,ale te jego wyniki jakoś mnie mimo wszystko nie przekonują.Z pewnością Xaviera stać na wygraną i sądze,że mocno powalczy.

Cilic-Nalbandian 1 3,00 1/10 Bet365

Według mnie warto spróbować.Nalbandian kompletnie do mnie nie trafia,owszem Cilic jest drewniany,w dodatku po kontuzji,ale jak serwis będzie siedział to kto wie.Chorwat zawsze groźny a Nalba nie jest taki pewny.Kurs zachęca.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Marin Cilic - David Nalbandian 2 @1.40 Betsson ✅
Cilic od października rozegrał jeden mecz który przegrał z Jarkko Istominem, także widać, że forma jeszcze nie ta. Nalbandian natomiast doszedł do półfinału na cegle w Buenos Aires by dwa dni potem odpaść z Giraldo. W pierwszej rundzie dość pewnie pokonał Starace, w 1 secie było trochę walki potem już gładkie 6-0. Nalbandian jest to wg mnie jeden z najlepiej returnujących graczy w turze, najbardziej walecznych i bardzo dobrze mu się gra przeciwko takim drewniaczkom jak Cilic. Podsumowując: długa przerwa w grze Cilica, bardzo dobre returny Nalbandiana oraz także h2h w którym jest 3-0 dla Davida przemawiają za tym, że dzisiaj Argentyńczyk wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Widział ktoś Melzera? To, co on dzisiaj wyprawiał woła o pomstę do nieba. Szkoda mi ludzi, którzy wydali pieniądze na bilety i stracili czas, by pooglądać &quot;mecz&quot; w jego wykonaniu. Co drugą piłkę słał w aut, sprawiał wrażenie jakby nie wiedział, co on w Indian Wells robi. Dużo gorzej niż na treningu, nic mu nie pasowało, wszystkie uderzenia grane od niechcenia. Każdy zawodnik z czołowej dwusetki pojechałby go bez większych problemu. ????
W Memphis grał na bardzo wysokim poziomie i z ogromnym zaangażowaniem. IW to jak wiadomo Masters, a wyglądało to na trening po grubej imprezie. Austriak chyba na kacu...
Ten mecz jest kolejnym przykładem, dlaczego w tej dyscyplinie nigdy nie możemy być niczego pewni. Wstaniesz lewą nogą, żona Cię zdradzi, bachory nie dadzą spać, masz katar, źle się czujesz - którykolwiek z tych czynników może w dużym stopniu wpłynąć na późniejszą grę tenisistów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Almagro N./Knowles M.- Mirnyi M./Nestor D.

✅1.40 Biaorusin,Kanadyjczyk

Hm, w zasadzie nie ma co analizowac. Najlepszy debel swiata nie przepusci takiej kasy i nie odpadnie w 1 rundzie. Argument lekko &quot;sloganowy&quot; ale co mam więcej dodać.

Almagro to doskonały grajek, dał mi już zarobić nie dawno na mączce, ale granie debelka przez hiszpana wydaje mi się odrobinę naciągane, w parze gra z dobrym deblistą ale to za mało na GIGANTÓW !


Andre@

@ Na turnieju szaleje grypa zołądkowa (jelitowa), pół Kalifornii lata do ubikacji i apteki !!!

@ Merenque - sorry, ale wypadły mi inne wazne rzeczy, nadrobimy innym razem, turniej WTA długi - POZDRAWIAM !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
N. Almargo/M.Knowles - M. Mirnyi/D. Nestor - 2 (1,40) ✅
bet365
Zgadzam się z moim dobrym kolegą Andre! Panowie mają co prawda już trochę lat na karku, jednak przez pierwszą rundę powinni się przecisnąć. W zasadzie to najstarszym zawodnikiem jest M. Knowels ponieważ ma 40 lat. Nie wiem czy N.Almargo grał już z M. Knowlesem ale ja przynajmniej żadnego ich wspólnego meczu nie odnalazłem. W każdym bądz razie po takim kursie rzecz jasna warto zagrać na liderów.
małe przejęzyczenie miałem na mysli słowo faworytów ;)
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Widział ktoś Melzera? To, co on dzisiaj wyprawiał woła o pomstę do nieba. Szkoda mi ludzi, którzy wydali pieniądze na bilety i stracili czas, by pooglądać &quot;mecz&quot; w jego wykonaniu. Co drugą piłkę słał w aut, sprawiał wrażenie jakby nie wiedział, co on w Indian Wells robi. Dużo gorzej niż na treningu, nic mu nie pasowało, wszystkie uderzenia grane od niechcenia. Każdy zawodnik z czołowej dwusetki pojechałby go bez większych problemu. ????

W Memphis grał na bardzo wysokim poziomie i z ogromnym zaangażowaniem. IW to jak wiadomo Masters, a wyglądało to na trening po grubej imprezie. Austriak chyba na kacu...

Ten mecz jest kolejnym przykładem, dlaczego w tej dyscyplinie nigdy nie możemy być niczego pewni. Wstaniesz lewą nogą, żona Cię zdradzi, bachory nie dadzą spać, masz katar, źle się czujesz - którykolwiek z tych czynników może w dużym stopniu wpłynąć na późniejszą grę tenisistów.

Usprawiedliwieniem dla Melzera jest fakt, że jest kolejną ofiarą szalejącego w Kalifornii wirusa.
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Raonic Milos - Berlocq Carlos 2:0 @ 1.59

1.59 i rośnie? a w części w ogóle wycofują? O co kaman? Jeśli ktoś wie coś o czym ja nie wiem to dajcie znać, ale jeśli nie ma żadnych ukrytych informacji o których nie wiem to to będzie miazga. Berlocq i hard? Hahahah, dobry żart. Nie gra on na twardych kortach, bo po prostu nie potrafi tam grać i chyba tyle w temacie Berlocqa, coś tam w tym sezonie na clayu gra, ogrywa jakiś średniaków, ale nic specjalnego. Raonic + hard? Tak, to jest to. Połączenie idealne. Zawodnik, który w zeszłym sezonie pojawił się i od razu zawitał w czołówce. W tym sezonie tylko potwierdza, że będzie wielki. Świetny serwis, świetna ofensywna gra z głębi kortu, co daje efektowny ale i efektywny tenis. Także dla Berlocqa, każdy gem wygrany przy swoim podaniu będzie sukcesem, a o przełamaniu to nie ma co marzyć.

Almagro Nicolas - Giraldo Santiago @ 1.56

Tutaj też za bardzo nie rozumiem kursów. Różnica klas pomiędzy tymi 2 zawodnikami kolosalna. O Almagro ostatnio pisałem. Jest to ścisła czołówka. Giraldo to jest kilka półek niżej. Dopiero ubiegłoroczny sezon rozegrał cały w głównych turniejach, wcześniej grywał głównie challengery, ale nie pokazał nic szczególnego, bo po prostu nie ma umiejętności, aby przeskoczyć pewien poziom i dla niego jakieś 2,3,4 rudny to jest max co może osiągać. Forma też na korzyść Hiszpana, który bardzo dobrze zaczął sezon więc, to powinno być bardzo łatwe zwycięstwo.

Garcia-Lopez Guillermo - Harrison Ryan @ 1.50

Tutaj już krótko, bo późno się robi. Grali ze sobą prawie równy rok temu, w 2 rundzie Indian Wells i 2:0 wygrał Harrison i nie widzę powodu, aby teraz było inaczej. U Hiszpana bardzo wyraźny regres formy, ubiegłoroczny sezon bardzo słaby i w tym raczej nic nie wskazuje na poprawę. Harrison szczerze mówiąc mnie nie zachwyca, ale jakiś tam postęp zrobił i skoro wygrał w zeszłym roku to i teraz nie powinien mieć problemów.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Nie mozna miec pretensjii do Melzera bo to nie jego wina ze zlapal wirusa. Brawo za to ze podjal wyzywanie ale niestety sila wyzsza nie pozwolila mu wywalczyc korzystny wynik.

Na początku tygodnia wirus żołądka dopadł Philippa Kohlschreibera, Andreasa Seppiego, Magdalenę Rybarikovą i Bethanie Mattek-Sands. Niemiecki tenisista wycofał się z imprezy przed swoim drugim meczem. Seppi i Rybarikova zrezygnowali w tracie spotkań drugiej rundy, a Mattek-Sands, która odpadła w pierwszej rundzie, wciąż rywalizuje w grze podwójnej.

+ Monfils , Melzer i chyba Zvonareva.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 32

gosc83

Użytkownik
&quot;Tutaj już krótko, bo późno się robi. Grali ze sobą prawie równy rok temu, w 2 rundzie Indian Wells i 2:0 wygrał Harrison i nie widzę powodu, aby teraz było inaczej. U Hiszpana bardzo wyraźny regres formy, ubiegłoroczny sezon bardzo słaby i w tym raczej nic nie wskazuje na poprawę. Harrison szczerze mówiąc mnie nie zachwyca, ale jakiś tam postęp zrobił i skoro wygrał w zeszłym roku to i teraz nie powinien mieć problemów&quot;
A czy wygrana nad Murrayem w tak prestiżowym turnieju nie zrobiła na was wrażenia?chyba że coś dolegało Szkotowi to byłbym wdzięczny za informację bo jeśli nic nie dolegało to nie ma kompletnie argumentów do grania na Harrisona
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
&quot;Tutaj już krótko, bo późno się robi. Grali ze sobą prawie równy rok temu, w 2 rundzie Indian Wells i 2:0 wygrał Harrison i nie widzę powodu, aby teraz było inaczej. U Hiszpana bardzo wyraźny regres formy, ubiegłoroczny sezon bardzo słaby i w tym raczej nic nie wskazuje na poprawę. Harrison szczerze mówiąc mnie nie zachwyca, ale jakiś tam postęp zrobił i skoro wygrał w zeszłym roku to i teraz nie powinien mieć problemów&quot;
A czy wygrana nad Murrayem w tak prestiżowym turnieju nie zrobiła na was wrażenia?chyba że coś dolegało Szkotowi to byłbym wdzięczny za informację bo jeśli nic nie dolegało to nie ma kompletnie argumentów do grania na Harrisona
Excuse moi, ale nie widzę jakiejkolwiek szansy, żeby dobrze dysponowany szkot przegrał z GGLem i to w taki sposób. Albo grypa, albo potężnie rozregulowana psychika, albo cokolwiek
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Wspominałem ostatnio trochę na temat Juana Monaco i jego regularności na korcie, jednak w starciu z &quot;big serverami&quot; bywa to w jego przypadku różnie. Już niewielkie problemy wydawałoby się, że miał z Mahutem, ale prawdziwe zaczną się zdecydowanie dziś z Isnerem. Isner to ciężki gość do przebicia, tymbardziej jeśli mu serwis wchodzi i dodatkowo na kortach w USA gdzie zawsze te wyniki osiągał lepsze niz gdziekolwiek indziej.

Roddick nieco pod formą. Wymęczył zwycięstwo z Kubotem i teraz czeka go o wiele trudniejszy przeciwnik. W optymalnej formie Jankesa trochę bym się wahał grać przeciwko niemu, ale w aktualnych okolicznościach myślę że Berdych wygra tutaj pewnie. Thomas sezon zalicza bardzo udanie i z wyjątkiem kilku graczy z TOPki, z pozostałymi raczej nie miał problemów i powinien tutaj konsekwentnie deklasować.
John Isner &amp; Thomas Berdych @ 1,82 // Pinnacle ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom