>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells, 08-18.03.2012

Status
Zamknięty.
villa16 32

villa16

Użytkownik
Marin Cilic - David Nalbandian 2 @1.40 Betsson ✅
Cilic od października rozegrał jeden mecz który przegrał z Jarkko Istominem, także widać, że forma jeszcze nie ta. Nalbandian natomiast doszedł do półfinału na cegle w Buenos Aires by dwa dni potem odpaść z Giraldo. W pierwszej rundzie dość pewnie pokonał Starace, w 1 secie było trochę walki potem już gładkie 6-0. Nalbandian jest to wg mnie jeden z najlepiej returnujących graczy w turze, najbardziej walecznych i bardzo dobrze mu się gra przeciwko takim drewniaczkom jak Cilic. Podsumowując: długa przerwa w grze Cilica, bardzo dobre returny Nalbandiana oraz także h2h w którym jest 3-0 dla Davida przemawiają za tym, że dzisiaj Argentyńczyk wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.
Nieminem nie Istominem :]
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Ja mam pytanie do Was dotyczące spotkania Djokovicia z z Andersonem. Czy na prawdę Anderson nie ma żadnych szans? Kurs nawet u buka stacjonarnego wynosi 9!! Serb ostatnimi czasy odpoczywał po Australian open miesiąc czasu i od tego momentu rozegrał w Dubaju 4 mecze, 3 wygrane i ostatni przegrany przekonująco z Murrayem, i jeden mecz tutaj z Golubevem 6-3, 6-2.
I teraz można mieć pytanie czy Novak wrócił już na swój poziom? Ja wiem że Anderson jest drewniany, ale jest na prawdę w gazie i jego serwis ciężko jest złamać, także na prawdę spotkanie może być niezwykle ciekawe, a kurs na Djoko 1,03 co najmniej śmieszny.
Co do dzisiejszego meczu Berdycha z Roddickiem to zgadzam się Lutkiem89 - wprawdzie ciężko Tomasowi grało się ze Stachovskim ale w gruncie rzeczy nie dał się ani razu przełamać Ukraińcowi, a Roddick wygrał, a w zasadzie Kubot podarował zwycięstwo Amerykaninowi. Dzisiaj Czech powinien dopisać kolejne zwycięstwo do swojego CV.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Ja mam pytanie do Was dotyczące spotkania Djokovicia z z Andersonem. Czy na prawdę Anderson nie ma żadnych szans? Kurs nawet u buka stacjonarnego wynosi 9!! Serb ostatnimi czasy odpoczywał po Australian open miesiąc czasu i od tego momentu rozegrał w Dubaju 4 mecze, 3 wygrane i ostatni przegrany przekonująco z Murrayem, i jeden mecz tutaj z Golubevem 6-3, 6-2.
I teraz można mieć pytanie czy Novak wrócił już na swój poziom? Ja wiem że Anderson jest drewniany, ale jest na prawdę w gazie i jego serwis ciężko jest złamać, także na prawdę spotkanie może być niezwykle ciekawe, a kurs na Djoko 1,03 co najmniej śmieszny.

Co do dzisiejszego meczu Berdycha z Roddickiem to zgadzam się Lutkiem89 - wprawdzie ciężko Tomasowi grało się ze Stachovskim ale w gruncie rzeczy nie dał się ani razu przełamać Ukraińcowi, a Roddick wygrał, a w zasadzie Kubot podarował zwycięstwo Amerykaninowi. Dzisiaj Czech powinien dopisać kolejne zwycięstwo do swojego CV.
nie widzę innej opcji niż zwycięstwo Nole. Próbowałbym tylko 2:0 dla Nole, gdyż 1,03 na czysto się nie opłaca zwyczajnie. Anderson to nie Murray z którym ostatnio Nole przegrał. Mecz z Andersonem nie zweryfikuje formy Nole w przypadku gdyby Serb wygrał załóżmy 2:0. Zweryfikuje dopiero mecz z graczem pokroju Murray&#39;a, Federera, ktoś kto mógłby kilka razy postawić Novaka pod ścianą, przycisnąć, próbować narzucić swój styl gry. Można byłoby jakoś ewentualnie próbować gemowo grać na Andersona, gdyż jedyne co może być dotkliwe dla Djoko, to strata kilku gemów, ale nie seta.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Hmmm ja osobiscie pogralem na handi Andersona + skromnie Anderson WIN po kursie 15...
Widzialem mecz Nole z Tipsa i prawde mowiac Nole nie gral rewelacyjnie... Wazne ejst to iz mecze obu panow zawsze byly zaciekle i Tipsa dobrze gral z Nole...Tylko, ze teraz nalezy spojrzec na to tak, ze w nastepnym meczu Nole odpada z Andym?! Ktos powie, ze chcial przygotowac sie na turniej w USA, ale jak dla mnie to Nole zawsze lubil turniej w Dubaiu i nie mozna traktowac tego, ze sie &quot;podlozyl&quot;...
Pierwsze spotkanie i pasztet z Golubeva, tylko nie nalezy zapominac, ze Kazach to troche nie ten poziom, do tego jego tenis czyli jedno reczne bh jak i fh nie pasuja na tak wolne korty... Jeszcze dodam, ze juz Stahovsky w Dubaiu nie dal sie tak latwo ograc...
Andersona ostani mecz jaki widzialem to z Samem, gdzie zagral takie dno, ze szkoda gadac... Potem wygral turniej w Beach jednakze jego obsada nie byla rewelacyjna, ciekawe jak pogrywal w tym turnieju czy cos sie w grze poprawilo....
Mozna pisac i pisac... jednak ja uwazam, ze Anderson bedzie klasowym rywalem dla Nole tak jak Andy ktory pokonal go w Dubaiu...
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Hmmm ja osobiscie pogralem na handi Andersona + skromnie Anderson WIN po kursie 15...
Widzialem mecz Nole z Tipsa i prawde mowiac Nole nie gral rewelacyjnie... Wazne ejst to iz mecze obu panow zawsze byly zaciekle i Tipsa dobrze gral z Nole...Tylko, ze teraz nalezy spojrzec na to tak, ze w nastepnym meczu Nole odpada z Andym?! Ktos powie, ze chcial przygotowac sie na turniej w USA, ale jak dla mnie to Nole zawsze lubil turniej w Dubaiu i nie mozna traktowac tego, ze sie &quot;podlozyl&quot;...
Andersona ostani mecz jaki widzialem to z Samem, gdzie zagral takie dno, ze szkoda gadac... Potem wygral turniej w Beach jednakze jego obsada nie byla rewelacyjna, ciekawe jak pogrywal w tym turnieju czy cos sie w grze poprawilo....
Mozna pisac i pisac... jednak ja uwazam, ze Anderson bedzie klasowym rywalem dla Nole tak jak Andy ktory pokonal go w Dubaiu...
Jakie ty argumenty podales za Andersonem? Ja nie widze zadnych. Nastepna sprawa, kto niby twierdzi ze Djokovic odpadl w Dubaju zeby przygotowac sie do IW? Skad ty to wziales, z kosmosu? Djokovic odpadl bo byl slabszy i tyle. Ogolnie nie neguje typu na handi ale przedstaw jakies normalne argumenty a nie piszesz bajki ... I jeszcze jedno, nie porownaj moze Murraya do Andersona bo to juz kompletna kpina. A tak na marginesie to co tzn, ze Anderson bedzie klasowym rywalem dla Nole?
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Stasiek Wawrinka - Gilles Simon 1 1.53 Bet365 ⛔

Wbrew pozorom zapowiada się całkiem interesujące spotkanie. Lubię graczy preferujących uderzenia jednoręcznym backhandem, a do takich zawodników zalicza się Szwajcar. Nie jest on takim wirtuozem w tym elemencie jak jego kolega Roger, czy Francuz Gasquet, ale przyłożyć Stasiek potrafi.

Simon wiadomo, flegmatyczny styl grania, tu przebije, tam przebije, jeszcze raz przebije, czasami uderzy mocniej. Trzyma długo piłkę w korcie, nie każdy przeciwnik to lubi, ale Wawrinka powinien spokojnie dać dzisiaj radę. Gilles ostatnio słabiutko, wybrał się na tournee po Ameryce Południowej, gdzie w ciągu 3 turniejów zdołał wygrać aż jedno spotkanie. Dostał dwukrotne bęcki od Berlocqa i raz od Nalbandiana. Niezbyt udana wycieczka, a forma na Masters też nie wydaje się być wysoka. W pierwszym meczu męczarnie z Dudi Selą. Nie widziałem spotkania, ale podobno Simona nie powinno już być w turnieju, no cóż, czego nie zrobił Izraelczyk, powinien zrobić Stasiu.

Wawrince podróż po Ameryce Południowej udała się znacznie lepiej. Dwa osiągnięte półfinały to dobre wyniki, więc w stosunkowo dobrym humorze Stasiek rozpoczął zmagania w Indian Wells. Też na początku nie miał łatwo bo dopiero w 3 setach pokonał Ginepriego, ale jak to się mówi, pierwsze koty za płoty. Stasiek już raz pokonał Simona, dzisiaj wszystko wskazuje na to, że zrobi to po raz kolejny. Simon słaba forma i wątpię, żeby dal radę, chyba, że Szwajcara złapie panujący tam okrutny virus ; ) Kurs dobry, raczej warto.

edit : Wtopa, Stasiek bez wiary, dużo błędów, no i masz, Simon gra dalej.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
N. Almargo - S. Giraldo - 1 (1,40) ✅
bet365
Ładny kurs na Hiszpana który jest w niezłym gazie. N. Almargo już grał w tym roku na hardzie w Australii z Kolumbijczykiem i wygrał gładko w dwóch setach. Teraz będzie zapewne trudniej. Co prawda Kolumbijczyk pokonał K. Nikoshiri, jednak ten ostatnio ma zadyszkę nie brałbym tego zwycięstwa za wyznacznik w każdym razie. Wcześniej Kolumbijczyk się męczył w trzech setach z J. Chardym. Hiszpan także zaczął bez fajerek turniej. W pierwszym meczu męczył się w 3 setach z Amerykaninem, który jednak grał u siebie. Stawiałbym tutaj mimo wszystko na Hiszpana który ma dosyć udany sezon jak do tej pory.
by scotratez
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Lopez/Nadal - Dolgopolov/Malisse 2 @2.54 Unibet ⛔
tutaj typ bardziej &quot;na czuja&quot; bo widzę value w takim kursie na Dolgo i XMena. Lopez gra praktycznie tylko w deblu, w singlu nie istnieje, niestety wiele o jego grze powiedzieć nie mogę bo widziałem go w akcji może raz czy dwa, w grze singlowej Nadal przy siatce to równie dziwny widok jak Raonic biegający po korcie niczym Ferrer, do tego Lopez zazwyczaj gra z innymi Hiszpanami, z Nadalem rzadko między innymi w Szanghaju gdzie odpadli w pierwszej rundzie z Kas/Peya. Malisse ma na swoim koncie parę dobrych występów deblowych głównie z Knowlesem, Dolgopolov umie grać kombinacyjnie, dobrze wychodzą mu woleje, skróty i szybka gra. Grali już kiedyś ze sobą na Roland Garros gdzie doszli do drugiej rundy. Uważam, że tutaj znaczenie właśnie będzie miało to, że Dolgo wydaje mi się bardziej pasować do gry deblowej niż Rafa i tutaj może być różnica, bo między Lopezem a XMenem jakiejś przepaści ani nawet dużej różnicy nie widzę. Po takim kursie można spróbować.

// mieliście rację ;)
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Lopez/Nadal - Dolgopolov/Malisse 2 @2.54 Unibet

tutaj typ bardziej &quot;na czuja&quot; bo widzę value w takim kursie na Dolgo i XMena. Lopez gra praktycznie tylko w deblu, w singlu nie istnieje, niestety wiele o jego grze powiedzieć nie mogę bo widziałem go w akcji może raz czy dwa, w grze singlowej Nadal przy siatce to równie dziwny widok jak Raonic biegający po korcie niczym Ferrer, do tego Lopez zazwyczaj gra z innymi Hiszpanami, z Nadalem rzadko między innymi w Szanghaju gdzie odpadli w pierwszej rundzie z Kas/Peya. Malisse ma na swoim koncie parę dobrych występów deblowych głównie z Knowlesem, Dolgopolov umie grać kombinacyjnie, dobrze wychodzą mu woleje, skróty i szybka gra. Grali już kiedyś ze sobą na Roland Garros gdzie doszli do drugiej rundy. Uważam, że tutaj znaczenie właśnie będzie miało to, że Dolgo wydaje mi się bardziej pasować do gry deblowej niż Rafa i tutaj może być różnica, bo między Lopezem a XMenem jakiejś przepaści ani nawet dużej różnicy nie widzę. Po takim kursie można spróbować.
jednak 2 lata temu Hiszpanie wygrali ten turniej :], a wIr. pokonali wg mnie znacznie lepszą parę niż ich dzisiejsi przeciwnicy, bo Llodra/Zimonijc to klasa (krecz Francuza wczoraj to wg żaden argument przeciw temu deblowi)
jak to w deblach warto grać dogi, ale wg mnie ok dobrane kursy
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
@Hogan

Pominales fakt lub poprostu nie wiesz o tym ze Dolgopolov/Malisse rok temu niespodziewanie wygrali ten turniej w dosc nie oczekiwanych okolicznosciach bo wszystko po 2-1. Rozegrali 5 trudnych meczy gdzie dali nawet rade z Bryan/Bryan.



w 2 polowie roku nie grali juz razem i oprocz wymeczonego w wielkim stylu IW wiecej sukcesow na koncie niemaja. Nadal widac ze traktuje tutaj debla bardzo powaznie a wyeliminowanie w 1R Llodra/Zimjonic w stosunku 6-4 6-4 to tylko podkresla. Rafa to gry deblowej pasuje bo jest wrzechstronnym tenisista i w grze przy siatce nie wypada slabiej od takich Dolgopolovow wiec nie zgodze sie ze to jakos specjalnie dziwny widok gdy Hiszpan jest przy siatce. Spotkaja sie ze soba 2 pary deblowe ktore wygrywaly tutaj w ostatnich 2 latach tyle ze w 2010r Hiszpanie zrobili to po mistrzowsku tracac tylko 1 seta po drodze , natomiast Belgo-Ulkrainska para wymeczyla zwyciestwo wygrywaajc wszystkie spotkania po 2-1. Hiszpanie sa faworytami i w ich strone wlansie typuje.

Lopez/Nadal @ 1.57 Bet365
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Kolejny dzień zmagań :
Od razu rzuca się spotkanie z wyrównanymi kursami a więc bratobójcze starcie Andujara z Albertem Ramosem. Obaj nie kojarzą się raczej z wielkimi wynikami na kortach twardych, h2h 2-1 dla Andujara (wszystkie spotkania na mączce), dziś buki faworyzują młodszego z Hiszpanów i ja jednak też skłaniałbym się do tego typu. W tamtym sezonie Ramos kilkukrotnie potrafił zaskakiwać, również w tym oglądając jego mecz z Berdychem na AO miałem wrażenie, że może dojść do niespodzianki. Porażki z takimi zawodnikami jak Wawrinka, Berdych czy Almagro ujmy na pewno nie przynoszą. W ostatniej rundzie zwycięstwo nad Gasquetem wydaje mi się głównym powodem dla którego oddam typ na Ramosa. Wiem, że będzie to mecz walki a Albert nie raz pokazywał, że kluczowe momenty spotkań potrafi przechylić na swoją stronę wygrywając już praktycznie przegrane mecze.
Świetnie dysponowany jest inny z Hiszpanów Nicolas Almagro, na którego gram od kilku turniejów konsekwentnie. Giraldo też ciekawy grajek, jednak dziś chyba nie powinien urwać nawet seta Nicolasowi. Oboje potrafią wbić gwoździa serwisem więc jakiś over gemowy też bardzo prawdopodobny.
Benneteau J./Tsonga J.W. - Mayer F./Nieminen J. - co tu dużo pisać Tsonga wypoczęty ledwo się rozgrzał a już Llodra oddał mu mecz, grali z Julienem już wiele razy w tamtym roku więc z komunikacją nie powinno być problemów. Mayer/Nieminen? To taki zlepek, który nie ma prawa tutaj nic ugrać. Żaden z nich nie błyszczy przy siatce, woleje Niemca to też nie jest mocna strona. Jeśli francuzi odprawili tutaj do domu tak ograny debel jak Bhupathi/Boppana z wynikiem 2-0 to dzisiaj powinno być podobnie.
Ramos 1.75
Almagro 1.55
Banek/Tsonga 1.4
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
N. Almargo - S. Giraldo - 1 (1,40)
bet365
Ładny kurs na Hiszpana który jest w niezłym gazie. N. Almargo już grał w tym roku na hardzie w Australii z Kolumbijczykiem i wygrał gładko w dwóch setach. Teraz będzie zapewne trudniej. Co prawda Kolumbijczyk pokonał K. Nikoshiri, jednak ten ostatnio ma zadyszkę nie brałbym tego zwycięstwa za wyznacznik w każdym razie. Wcześniej Kolumbijczyk się męczył w trzech setach z J. Chardym. Hiszpan także zaczął bez fajerek turniej. W pierwszym meczu męczył się w 3 setach z Amerykaninem, który jednak grał u siebie. Stawiałbym tutaj mimo wszystko na Hiszpana który ma dosyć udany sezon jak do tej pory.
by scotratez
Ja bym się zastanowił dwa razy jednak. Giraldo był objawieniem turnieju w Buenos Aires pozostawił pokonanych w boju takich graczy jak: Berlocq, Granollers czy Nalbandian.
Almagro gra słabo w tym sezonie co było widać w meczu z Verdassco (BA). W meczu z Querryem (IW) Amerykanin popełnił &quot;wór&quot; niewymuszonych błędów. Wiadomo, że Almagro jest graczem emocjonalnym a Kolumbijczyk potrafi grać konsekwentnie i mocno tak, że można się zirytować.
Ja raczej skłaniałbym się w stronę handicapu +3,5 na Giraldo ale obejrzę kilka gemów na żywo.
Uważam, że są bezpieczniejsze kursy na dziś w okolicach 1,4 np Wawrinka
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Uważam, że są bezpieczniejsze kursy na dziś w okolicach 1,4 np Wawrinka
Ja dzisiaj zagram Wawrinkę, kurs 1,53 w Pinnacle, a Simon jest w ogóle bez formy... Wygrał w IW z Selą po męczarni, a Wawrinka świetnie grał w Acapulco. Mimo, że nawierzchnia jest inna, ale nie różni się aż tak bardzo, więc spokojnie można zagrać ????
 
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
Ostatnio bardzo malo czasu na gre nie mowiac juz wogole o byciu aktywnym tutaj jednak jak moge cos powiem od siebie w wolnej chwili. Generalnie dzisiaj widze mozliwosc poteznego zysku na tenisie duzo ciekawych meczow dla typera mozna dobre kombosy zlozyc ale przyjrzyjmy sie doklaniej meczom. Anderson w turnieju jeszcze sobie nie pogral, rozstawiony w pierwszej BYE potem w/o teraz Djoko. Poprzedni turniej pokazal ze strony Djoka ze potrzebowal resta ale na Idnian Wells mysle ze jest przygotowany i gotowy do bojow teraz dwa wazne turnieje w Indian i potem w MIami i 2 tygodnie przerwy mysle ze bedzie mocny w tym turnieju mysle ze nie da seta Kevinovi. Dalej 2 Hiszpanow i oni stoczyli ze soba napewno 2 razy tyle meczow co moga podawac statystyki osobiscie odradzam typ rozegraja to miedzy soba 50 - 50 dla mnie. ALmagro dal rade Querreyowi po wypadzie na maczke wraca do formy hardowej teraz przeciwnik mysle ze w sam raz na 2:0 ale kto wie Giraldo potrafi zaskoczyc i moze seta urwie ale na to nie ryzykowalbym ???? . Roddick juz jedna noga poza turniejem jednak moze odetchnac tym razem sie udalo cos tam zarobi juz ma dusze czysta bo jak widzi na przeciwko teraz Berdycha to widzac swoja nie najlepsza forme ten mecz juz przegra w szatni. Bedzie walczyl probowal ale mysle ze 2:0 dla Berdycha ktory musi ciagle pokazywac ze jest tuz tuz za czolowka ATP i chce wiecej jeden z mlodych ambitnych aby wygrac ten turniej i w miare realny. Garcia Lopez wygral z Murrayem co jest dla mnie normalnie ... niespodziewane ???? . Nie wiem co tam sie stalo ale nie sadze zeby stalo sie to drugi raz. Teraz gra z Harrisonem zawodnikiem gospodarzy ogladalem jego mecz z Troickim i powiem ze robi mile wrazenie gra ofensywnie jest w nawet dobrej formie niezle serwuje moj faworyt meczu. Simon szuka drogi aby sie odnalezc jezdzi ciagle gra niewazne czy wyniki sa czy nie i powiem wam ze beda z niego ludzie jeszcze. Teraz ciezki mecz bo nie ma co liczyc na latwizne, Wawrinka jest za solidny gra na dobrym poziomie nawet jak forma nie jest rewelacyjna ale przede wszystkim prowadzi ciagle rakiete do rotacji a Simon lubi wchodzic na pilke i grac z pol woleja szczegolnie backhandem i tutaj zapowiada sie ciekawy mecz dla mnie bez wyraznego faworyta. Mahut to nie Isner, uwazam ze John wygra moze nie latwo ale jednak da rade z Monaco. Mordka Fisza mysle ze nie straci seta musi wracac do gry juz nie raz pokazal swoje aspiracje. Ebden jakims super grajkiem nie jest gra dobrze na sredniowysokim poziomie teraz ma test uwazam ze Mardy pokona go moze straci seta kto wie. Verdasco ostatnio w niezlej formie ale z Del Potro mysle ze dostanie 2:0 bez gry wiekszej ale slowa uznania widac ambicje chlopaka i chce wrocic moze niedlugo bedzie forma optymalna. Federer bedzie mial mozliwosc sprawdzenia swojego returnu a bedzie musial grac go bardzo dobrze. Raonic hitter serwisowy jestem ciekaw Federer pokazal ze jest w formie gra dobrze i oczywiscie faworyt meczu ale stawiam na 1 tie break w meczu mysle ze w 1 secie. Tsonga powinien poradzic sobie ze Stepankiem ale moze byc otwarty mecz. Tipsarevic mysle ze nie da seta Nalbandianowi i to bede gral mocniej. Czekamy na mecze najelpszych z najlepszych @!
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Stanislaw Wawrinka - Gilles Simon
Typ: Wawrinka
Kurs: 1,53
Bukmacher: Pinnacle

Na dziś na razie jeden zakładzik, gdzie niski kurs, ale typ wydaje mi się dużo pewny. Stanislaw Wawrinka super zagrał w okresie na mączce, gdzie w Acapulco doszedł aż do półfinału, gdzie przegrał z Fernando Verdasco. Były to dobre mecze Szwajcara na tej nawierzchni i myślę, że powinien dać sobie rade z przebijaczem jakim jest Simon, który z kolei w beznadziejnej formie. Łatwe przegrane i tylko w IW wygrał z Selą po męczarniach. Kurs jest myślę spokojnie do grania po takiej stawce i śmiało grajcie!
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Ja bym się zastanowił dwa razy jednak. Giraldo był objawieniem turnieju w Buenos Aires pozostawił pokonanych w boju takich graczy jak: Berlocq, Granollers czy Nalbandian.
Almagro gra słabo w tym sezonie co było widać w meczu z Verdassco (BA). W meczu z Querryem (IW) Amerykanin popełnił &quot;wór&quot; niewymuszonych błędów. Wiadomo, że Almagro jest graczem emocjonalnym a Kolumbijczyk potrafi grać konsekwentnie i mocno tak, że można się zirytować.
Ja raczej skłaniałbym się w stronę handicapu +3,5 na Giraldo ale obejrzę kilka gemów na żywo.
Uważam, że są bezpieczniejsze kursy na dziś w okolicach 1,4 np Wawrinka
Almagro odpadł bo był przemeczony najpierw puchar daivisa potem dwa finały pod rzad w ciagu dwóch tygodni jedno zwyciestwo z Volandrim i wtopa 1:2 z Ferrerem
Almagro obok Harrisona to na dzisiaj z meskiego tenisa wydaja sie najpewniejsze typy w szczególnosci ze hard jest jaki jest wolny na maxa a Almagro ma regularnosc nie to co jego rodak G.Lopez który woli szybszy hard i gra z Harissonem który wydaje sie wracac do formy przypomne ze rok temu Harrison odprawił hiszpana 2:Garcia Lopez pokonał Andiego ale wiadomo ze szkot lubi czasem jak to nazwywa kolega serve&amp;volley PUSIACZYC
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Ja bym się zastanowił dwa razy jednak. Giraldo był objawieniem turnieju w Buenos Aires pozostawił pokonanych w boju takich graczy jak: Berlocq, Granollers czy Nalbandian.
Almagro gra słabo w tym sezonie co było widać w meczu z Verdassco (BA). W meczu z Querryem (IW) Amerykanin popełnił &quot;wór&quot; niewymuszonych błędów. Wiadomo, że Almagro jest graczem emocjonalnym a Kolumbijczyk potrafi grać konsekwentnie i mocno tak, że można się zirytować.
Ja raczej skłaniałbym się w stronę handicapu +3,5 na Giraldo ale obejrzę kilka gemów na żywo.
Uważam, że są bezpieczniejsze kursy na dziś w okolicach 1,4 np Wawrinka
wyjątkowo słabo:razz: 2 wygrane turnieje, w AO 4R, a przegrał po TB z dobrze dysponowanym wtedy Berdychem
nie wiem czy widziałes mecz z Verdasco, ale Nico tam grał przeciętnie, troszkę od niechcenia, spowodowane to było jak napisał kolega wyżej trudami poprzednich turniejów, a Verdasco wraca powoli na właściwe tory

Querrey u siebie zawsze groźny, a błędy pewnie spowodowane przyswajanie się do nawierzchni, hard, ale wolny
Almagro jest emocjonalny, ale przy Giraldo nie wygląda to już aż tak źle:]
h2h 3-0, z czego jeden mecz w tym sezonie 64 62
wg mnie kursy są dobrze dobrane i jednak zdziwię się porażką Cygana bardziej, niż Wawrinki, który tez potrafi być chimeryczny
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Anderson jest naprawdę F A T A L N Y.
Widziałem go ostatnio kilka razy. Szczególnie zapadł mi w pamięci set z Roddickiem, gdzie przegrał 2-6. A jak ARod gra wszyscy wiemy. Potem oglądałem pojedynek z Matuseviciem... Masakra z jego strony, serwis żenada, wymiany to już w ogóle szkoda gadać. Jak dla mnie under 20 games to pewniak.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Anderson jest naprawdę F A T A L N Y.
Widziałem go ostatnio kilka razy. Szczególnie zapadł mi w pamięci set z Roddickiem, gdzie przegrał 2-6. A jak ARod gra wszyscy wiemy. Potem oglądałem pojedynek z Matuseviciem... Masakra z jego strony, serwis żenada, wymiany to już w ogóle szkoda gadać. Jak dla mnie under 20 games to pewniak.
Tak tak szczególnie że spokojnie Matosevia ograł tym samym wygrywając turniej a wcale słabo Australijczyk nie grał, nawet wczoraj całkiem niezle sobie radził z wielkim Delpotro w pierwszym secie.
Anderson jest dobrym tenisistą, osiąga dobre wyniki na hardzie i trudno go złamać, twoje stwierdzenie że jest fatalny można potraktować jako kompletny absurd.
Co do meczu to nie mam wątpliwości że wygra Djokovic, ale takiego underu bym nie grał, tym bardziej że nie wiadomo czy Djoko bedzie chciał zniszczyć rywala, najważniejsze jest zwycięstwo, może będzie chciał dłużej popykać.
Polecam na noc Berdycha, Almagro.
Dick nie ma szans na nawiązanie walki z Czechem, ja tu widze nawet 2-0 dla Tomasza, Almagro również wyższa klasa, tym bardziej że Giraldo specjalnie na hardzie grać nie potrafi.
Inser raczej bez większych problemów powinien wyserwować zwyciestwo z Monaco, przewaga serwisu ogromna ale o tym każdy wie ????
Wawrinka totalny no bet, niby całkiem niezle pogrywa, teoretycznie powinien wygrać, ale Simon to taki gość który jest ciężki do ogrania, i wymaga dużej cierpliwości, wydaje mi się że będzie wyrównany mecz ze wskazaniem na Szwajcara.
Również złotówki bym nie postawił na Harrisona, Garcia grać potrafi, jak dla mnie to lepszy tenisista, mógł dostać wiatru w żagle po sensacyjnej wygranej z Murrayem, co prawda Andy nie był wymagającym rywalem(całkiem przeszedł obok meczu) ale komfort psychiczny po zwycięstwie nad kimś tak Murray zafundował sobie niewątpliwie.
Ryan typowy średniak, bez żadnych osiągnięć w ATP, dla mnie to taki drugi Donald Young.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom