>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells, 10-20.03.2011

Status
Zamknięty.
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Djokovic – Federer 1 1,67 (10/10) – boylesports

Djokovic w tym sezonie jest bezkonkurencyjny, wygrał już 19 spotkań i żadnego nie przegrał. Myślę, że obecnie tylko Nadal jest w stanie z nim grać na równym poziomie. To co prezentuje na tą chwile Federer to będzie za mało na Serba.
Pewnie jeszcze kiedyś Federer wygra turniej i pokona Djokovicia, ale na pewno nie w takiej formie w jakiej jest obecnie. Brakuje mu przede wszystkim pewności siebie, którą obecnie ma właśnie Novak.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
vs


Novak Djokovic - Roger Federer (H2H 8-13)
Typ: Roger Federer 2-1 @ 5.00 Bet365 3/10
Typ: Roger Federer @ 2.37
Bet365 8/10

Teraz kazdemu sie wydaje ze Novak Djokovic bedzie niezniszczalny i kazdego bedzie niszczyl i wygrywal mecz za meczem. A ja tu widze zwyciestwo Federera. Dlaczego Federer mialby dzis nie wygrac ? Tylko dlatego ze Serb wygral z nim 2 ostatnie mecze bez straty Seta ? I gniecie swoich rywali? Jakby pokonal 5 takich federerow to mozna bylo by byc pewnym ze tego orginalnego tez pokona ale tak nie jest. Roger tez jest w wysokiej formie przegral tylko 2 mecze w tym sezonie i to wlasnie z Djokovicem nie liczac pokazowki gdzie ulegl Nadalowi , polfinal AO , zwyciestwo w Doha i final w Dubaju to bardzo dobre wyniki. Owszem zdarza mu sie wiecej porazek ale tak jest bynajmiej od 2008r , chwilowe slabsze momenty a potem znow gra na najwyzszym poziomie, jak przegrywa to przewaznie z Nadalami, Djokovicami i podobnej klasy zawodnikami no poprostu z czolowka. Juz we wczorajszym meczu Djokovica widzialem ze Serb mial troche problemow z Gasquetem , ogolnie to mu serwis zbytnio nie pomagal , mocno sie irytowal i nawet mimo korzystnego wyniku mial ochote uszkodzic rakiete. Federer praktycznie zawsze spokojny i skoncetrowany na maxa grajek , jestem pewien ze wygra jesszcze jakiegos szlema w swojej karierze. Tak naprawde ciezko jest do konca ocenic jak potoczy sie ten mecz a ocena kolejnego spotkania na podstawie wynikow z innymi tenisistami i H2H czesto sie nie sprawdza. Wszystko weryfikuje kort podczas meczu a Szjwacar jest tej klasy zawodnikiem ze pewnie nie raz zdola sie odegrac na Serbie. Federer tez potrafi ogrywac Nole bez straty seta , dzalo sie tak 2 razy pod koniec poprzedniego sezonu w Szanghaju i finalowym turnieju Masters Cup w Londynie. Szwajcar gra naprawde dobrze i podobnie jak Nole nie stracil jeszcze seta w IW. Ciezki mecz do rozpracowania ale jestem za Fedexem i Król Roger tez jest w formie , dowodem na to jest final debla i polfinal singla w tym samym turnieju. Zaraz pewnie Ludziska obstawiajacy Djokovica rozjada mnie swoimi wypowiedziami ale jestem na to gotowy c&#39;mon ;)

czekam na typy na Feda i argumentacje, że to król, że jest wspaniały i że tym razem to już na pewno się uda
Doczekales sie ????

Chyba tylko ja i Lionel21 jestesmy za Federerem. W kazdym badz razie klasyk tenisa ktory napewno warto obejrzec , powodzenia wszystkim!
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Potro
Dyscyplina : Tenis ATP Indian Wells
Spotkanie : Rafael Nadal - Juan Martin Del Potro
Typ : 2
Kurs : 2,9
Bukmacher : Betsson
Analiza : Podstawowym argumentem, który według mnie przemawia za Argentyńczykiem jest fakt iż kiedy jest w optymalnej formie to ogrywa Hiszpana bez problemu. Świadczą o tym ich trzy, a zwłaszcza dwa ostatnie spotkania. Co prawda było to dwa lata temu, potem przyszła kontuzja Juana i teraz ten powrót, jednak chyba to już jest ta wysoka formą którą Argentyńczyk wygrywał pamiętne US Open kiedy wyciągnął z Fedexem z 0-2. Teraz pytanie: czy to już jest ta forma? Del Potro ma lepsze warunki fizyczne na tę nawierzchnię. Atomowy serwis to jego atut. Nadal jest zwinniejszy i szybszy ale jak bombardowanie, nie tylko z serwisu będzie dzisiaj wychodziło Juanowi, to wygra ten mecz.
 
dexter24 0

dexter24

Użytkownik
vs


Novak Djokovic - Roger Federer (H2H 8-13)
Typ: Roger Federer 2-1 @ 5.00 Bet365 3/10
Typ: Roger Federer @ 2.37
Bet365 8/10

Teraz kazdemu sie wydaje ze Novak Djokovic bedzie niezniszczalny i kazdego bedzie niszczyl i wygrywal mecz za meczem. A ja tu widze zwyciestwo Federera. Dlaczego Federer mialby dzis nie wygrac ? Tylko dlatego ze Serb wygral z nim 2 ostatnie mecze bez straty Seta ? I gniecie swoich rywali? Jakby pokonal 5 takich federerow to mozna bylo by byc pewnym ze tego orginalnego tez pokona ale tak nie jest. Roger tez jest w wysokiej formie przegral tylko 2 mecze w tym sezonie i to wlasnie z Djokovicem nie liczac pokazowki gdzie ulegl Nadalowi , polfinal AO , zwyciestwo w Doha i final w Dubaju to bardzo dobre wyniki. Owszem zdarza mu sie wiecej porazek ale tak jest bynajmiej od 2008r , chwilowe slabsze momenty a potem znow gra na najwyzszym poziomie, jak przegrywa to przewaznie z Nadalami, Djokovicami i podobnej klasy zawodnikami no poprostu z czolowka. Juz we wczorajszym meczu Djokovica widzialem ze Serb mial troche problemow z Gasquetem , ogolnie to mu serwis zbytnio nie pomagal , mocno sie irytowal i nawet mimo korzystnego wyniku mial ochote uszkodzic rakiete. Federer praktycznie zawsze spokojny i skoncetrowany na maxa grajek , jestem pewien ze wygra jesszcze jakiegos szlema w swojej karierze. Tak naprawde ciezko jest do konca ocenic jak potoczy sie ten mecz a ocena kolejnego spotkania na podstawie wynikow z innymi tenisistami i H2H czesto sie nie sprawdza. Wszystko weryfikuje kort podczas meczu a Szjwacar jest tej klasy zawodnikiem ze pewnie nie raz zdola sie odegrac na Serbie. Federer tez potrafi ogrywac Nole bez straty seta , dzalo sie tak 2 razy pod koniec poprzedniego sezonu w Szanghaju i finalowym turnieju Masters Cup w Londynie. Szwajcar gra naprawde dobrze i podobnie jak Nole nie stracil jeszcze seta w IW. Ciezki mecz do rozpracowania ale jestem za Fedexem i Król Roger tez jest w formie , dowodem na to jest final debla i polfinal singla w tym samym turnieju. Zaraz pewnie Ludziska obstawiajacy Djokovica rozjada mnie swoimi wypowiedziami ale jestem na to gotowy c&#39;mon ;)



Doczekales sie ????

Chyba tylko ja i Lionel21 jestesmy za Federerem. W kazdym badz razie klasyk tenisa ktory napewno warto obejrzec , powodzenia wszystkim!
taki jak wczoraj Wickmayer miała roznieść Bartoli ???? im więcej osób stawia na Novaka tym coraz bardziej jestem przekonany że zwycięscą meczu będzie Roger. Już niedługo się dowiemy ????

Go RF !
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Ferdek - Djoko
1
2.20 ⛔ bet at home

Koledzy powyżej napisali tyle że bym się musiał powtarzać. Myslę że w tym meczu główną rolę odegra tzw : psycha ! Jak szwajcar bedzie skoncentrowany tylko i wyłącznie na meczu to wygra. Bo na konferencji prasowej po ich ostatnim meczu : powiedział że w trakcie meczu nie mógł się skoncentrować a jego myśli były obok ?. Jak się bedzie bał swojej gry i nie wrzuci na luz to przegra. Djoko jest ciut, ciuteniek w lepszej dyspozycji, moze on dzisiaj nie wytrzyma presji. Licze na Króla !!! Ferdek musi grać swoją ofensywną grę, rozwinąć skrzydła i przejąć inicjatywe ! Serb moze się spalić bo to on jest w roli faworyta, zobaczymy !?Andre@


---

I ja się przekonałem dobitnie że w Męskim Tenisie nastąpiła nowa era ! Król odchodzi i powoli pakuje walizki, została mu jeszcze trawa. Na dzień dzisiejszy Ferdek przegrywa z Djoko i Nadalem, a i jak dla mnie to by wtopił dzisiaj z Deel Potro !



@nie mogę patrzeć na wyraz twarzy Ferdka - ma tak kwasną mine jakby za kare musiał grać...hm, w trzecim secie miał w pewnym momencie szanse odjechać Serbowi, ale niestety Djoko go zniszcył swoją determinacją i walecznością i oczywiscie umiejetnościami, Serb ma pewniejszy bekhend i forhend. Ferdek miał dzisiaj tragiczny 1 serwis a jego bekhend był smieszny na &quot;młoty&quot; Serba. Żegnaj królu - Twój czas dobiega końca...idą nowe czasy - dziadki na emeryture - młodziez do kasy jest w kolejce. Jutro nie mam zielonego pojęcia kto wygra w finale, tylko mozna postawić jakiś over gemowy.

---

Andre@
 
G 35

gesio

Użytkownik
Dolgopolov/Malisse - Federer/Wawrinka
Federer/Wawrinka @1.4
Federer/Wawrinka zdecydowanie lepsze umiejętności deblowe po ich stronie..W końcu w 2008r. w Pekinie wywalczyli złoto na olimpiadzie..Przed tym turniejem ogłosili,że będą grali razem w szlemach przygotowując się do Olimpiady w Londynie w 2012..
Po za spotkaniem z Gasquetem/Bennetau..trzy bardzo pewne i zdecydowane zwycięstwa nad solidnymi parami tj.
Mirny/Nestor,Knowles/Mertinak czy Lopez/Nadal..
Dolgo/Mallise to największe zaskoczenie..Obaj do tej pory bardzo przeciętnie w deblu..a tutaj w każdym spotkaniu po 3setach pokonali kilka b.silnych par tj. braci Bryan,Bopana/Quereshi (mimo,że ci w nienajwyższej formie w tym roku) i braci Murray..
Serwis zdecydowanie po stronie Szwajcarów..Roger doskonała gra przy siatce,obaj bardzo dobrze mijają..Dla mnie są zdecydowanymi faworytami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
ATP - DEBEL: Indian Wells (USA)
DOLGOPOLOV/ MALISSE VS FEDERER/ WAWRINKA
Typ: FEDERER/ WAWRINKA wygrają 2-0
Kurs: 2.00
Buk: Bet365
Analiza:
Czas na finały w Indian Wells. W nocy z soboty na niedziele około 1.00 rozpocznie się finał debla panów w którym na przeciw siebie staną Roger Federer/ Stanislas Wawrinka i Alexandr Dolgopolov/ Xavier Malisse. Ja uważam że w tym finale faworytem jest debel Szwajcarski i powinien wygrać ten mecz w dwóch setach. Dla debla Dolgopolov/Malisse jest to pierwszy turniej gry razem i od razu taki wielki sukces. Po drodze sprawili wiele sensacji, w 1 rundzie wygrali 2-1 z deblem Berdych/Tipsarevic, następnie sprawili największą niespodzianke bowiem wygrali z braćmi Bryan 2-1. Jednak na pewno te mecze będą miały wielkie dla nich znaczenie bowiem następne dwa mecze czyli ćwierćfinał z Boppana/Quereshi i w półfinale z Murray/Murray równieź wygrywali 2-1. Tak więc nie bywałe szczęście po ich stronie bo jak wiadomo w tenisie deblowym 3 set to tiebreak do 10 punktów i wtedy wiele też zależy od szczęścia. Podsumowując ten turniej 4 pojedynki 3 setowe na pewno będą miały też znaczenie dla nich fizyczne. Ogólnie Dolgopolov grywał deble najczęściej z Andreevem ale nie osiągał takich sukcesów jak tutaj a Malisse raczej rzadko grał deble. Tym bardziej wszystkich zadziwiło to co tutaj osiągneli. Ich rywale to para Szwajcarska. Federer/Wawrinka wygrali w 1 rundzie z Nestor/Mirnyj bez najmniejszych kłopotów 2-0 ( 6-1 6-2 ). Druga runda to dla nich najtrudniejszy mecz bo wygrali dopiero w 3 setach z Bennetau/Gasquet. Ostatnie dwa pojedynki już zdecydowanie dla nich 2-0 z deblem Knowles/Mertinak i 2-0 z Lopez/Nadal. Widać że ci zawodnicy czują się dobrze w deblu, bardzo dużym plusem dla nich jest to że są z jednego kraju i łatwo im się dogadać. Po drodze w turnieju szło im gładko, Zresztą o czym tu gadać są to mistrzowie olimpijscy w deblu z Pekinu. Moim zdaniem Dolgopolov/Mallise nie mają szans ponieważ mogą bardziej odczuwać zmeczenie deblowe, rywale to mistrzowie olimpijscy, do tego są z jednego kraju i w tym turnieju stracili tylko 1 set i wiedzą że rywale wygrywają pojedynki 3 setowe i nie będą chcieli dopuścić do Champions Tiebreak.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Nadal-Djokovic typ Nadal powiem tyle oszaleli 2.10!!!!! wczoraj Fedka pokonałby del Potro w cuglach słaby mecz tyle ile razy walił w siatke czy auty to szok a Nole z całym szacunkiem jakby szwajcar zagrał dobry mecz nie bardzo dobry tylko dobry to by spokojnie go ograł widać zmęczenie u serba a Nadal zagrał dobry mecz z Potro początek słaby ale póżniej to już jego koncert fajny meczyk trzyma poziom no nie ma bata jeśli zagra serb tak jak wczoraj to zanosi się na pogrom jestem obiektywny bo ostatnio 5 razy obstawiałem na Dżokera i wchodził gładko ale dzisaj przegra.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dolgopolov/Malisse , najwieksza niespodzianka Indian Wells.

Para Ukrainsko - Belgijska wygrala wszystkie 5 meczy z ciezkimi rywalami po 2-1. Szacunek!

Wyniki:

F Dolgopolov/Malisse - Federer/Wawrinka 64 67 107
SF Dolgopolov/Malisse - Bopanna/Qureshi 36 63 108
QF Dolgopolov/Malisse - Murray/Murray 67 63 108
R16 Dolgopolov/Malisse - Bryan/Bryan 75 67 107
1R Dolgopolov/Malisse - Berdych/Tipsarevic 46 64 108

Mistrzowskie TB do 8 lub 7 wiec musieli miec stalowe nerwy :browar565:
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Dolgopolov/Malisse , najwieksza niespodzianka Indian Wells.

Para Ukrainsko - Belgijska wygrala wszystkie 5 meczy z ciezkimi rywalami po 2-1. Szacunek!

Wyniki:

F Dolgopolov/Malisse - Federer/Wawrinka 64 67 107
SF Dolgopolov/Malisse - Bopanna/Qureshi 36 63 108
QF Dolgopolov/Malisse - Murray/Murray 67 63 108
R16 Dolgopolov/Malisse - Bryan/Bryan 75 67 107
1R Dolgopolov/Malisse - Berdych/Tipsarevic 46 64 108

Mistrzowskie TB do 8 lub 7 wiec musieli miec stalowe nerwy :browar565:
a takie frytki czy kuboty co cale zycie ze soba graja nie moga mastersa wygrac... to mnie smuci
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
a takie frytki czy kuboty co cale zycie ze soba graja nie moga mastersa wygrac... to mnie smuci
“For sure we were doing that the whole tournament, so I wasn&#39;t really nervous in the final,” Dolgopolov said of playing the Match Tie-break. “We had a lot of luck throughout the tournament. You don&#39;t want to lose it because you&#39;re nervous or something. You get lucky, you win; if not, you lose. We just went for it and got a bit of luck as well in the final.”

proste :]

Ogarnij polskie znaki i duże litery :!:
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
“For sure we were doing that the whole tournament, so I wasn&#39;t really nervous in the final,” Dolgopolov said of playing the Match Tie-break. “We had a lot of luck throughout the tournament. You don&#39;t want to lose it because you&#39;re nervous or something. You get lucky, you win; if not, you lose. We just went for it and got a bit of luck as well in the final.”

proste :]

Ogarnij polskie znaki i duże litery :!:
ta pewnie najlepiej niech polacy sie tlumacza brakiem szczescia
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gju 134

gju

Użytkownik
Żegnaj królu - Twój czas dobiega końca...idą nowe czasy - dziadki na emeryture - młodziez do kasy jest w kolejce.
taki tekst to można było napisać parę lat temu ???? a już na pewno kilkadziesiąt miechów temu.
co do finału. mam problem. po 3 gemach meczu Rafa - Juan musiałem wyjść. a były to gemy, które śmiało można ocenić jako jeden wielki błąd Rafaela. walił niemiłosiernie po autach. i przy 0-3 zdąrzyłem już pomyśleć, że Nadal w formie na takie wybryki sobie nie pozwala.
liczę, że ktoś tu się odważy napisać jakąś ciekawą analizę odnoszącą się do wczorajszych meczów, bo to mogłoby jakoś naprowadzić. analizy, że ten król i kiedyś tam wygrał...czy coś w ten deseń nie mają większego sensu ????
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Rafael Nadal - Novak Djokovic 1 @ 2,17 pinnacle sports
Finał turnieju w Indian Wells i jedna z nielicznych okazji, żeby obstawić zwycięstwo Rafaela Nadala po tak znakomitym kursie! Zdecydowanie tutaj widzę value. Bukmacherzy ocenili szanse tych zawodników w finale po statystykach, sprzyjających Serbowi, który wygrał kilkanaście spotkań z rzędu. Chwała mu za to, ale w nieskończoność nie będzie wygrywał, tym bardziej, że za 2 tygodnie zawodnicy przenoszą się na korty ziemne, na których Serb nie jest taki mocny. W pierwszych spotkaniach w Indian Wells Djokovic gromił rywali - Golubeva, Troickiego czy Gulbisa. Małe problemy zaczęły się w meczu z Gasquetem, jeszcze większe z Federerem. Wczoraj Djokovic musiał bronić aż 9 breakpointów, Federer miał naprawdę ogromne szanse na wygranie tego meczu, lecz nie wytrzymał psychicznie najważniejszych piłek. To odróżnia Novaka od Rogera - Serb potrafi się maksymalnie skoncentrować i w najważniejszych momentach nie odpuszcza - żeby wygrać punkt, trzeba się bardzo wysilić. Wreszcie Novak trafia na godnego siebie rywala - maszynę - Rafaela Nadala, który przebija niemal wszystkie piłki, czasami niewiarygodne. Wczoraj pokazał, co potrafi w meczu ze znakomicie serwującym Del Potro. Zdołał się podnieść, odrobić stratę przełamania i stosunkowo szybko zakończyć pierwszą partię 6:4. Bardzo mocny przy swoim serwisie, znakomity forehand, często obiegał backhand, by kończyć akcje. Myślę, że forehand to będzie jego mocna strona w finale. Nadal potrafi atakować i fizycznie moim zdaniem lepiej wygląda od Novaka, który raz po raz patrzy na swoje kolano, tak jakby miał z nim jakieś problemy.
Faworytem w tym spotkaniu powinien być Rafael Nadal, ale bukmacherzy widocznie sugerują się passą Novaka. Djokovic ma co raz większe problemy z utrzymaniem swojego podania - jeśli nie będzie trafiał pierwszym serwisem Nadal nie będzie miał większych kłopotów. Drugi serwis w ostatnich spotkaniach Novaka funkcjonował przeciętnie.
Mój typ: Rafael Nadal @ 2,17 pinnacle sports
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nadal, Rafael - Djokovic, Novak 2,12

No i mamy mój finał marzeń, czyli starcie nr1 z najlepszym tenisistą w tym sezonie, niepokonanym Novakiem Djokovicem. Rafa przegrał jeden mecz i to grając praktycznie na jednej nodze, wiec to prawdziwe starcie gigantów(mecze Nadalvs Federer przechodzą w zapomnienie) Widziałem wczoraj mecz Rafy z Del Potro i poza pierwszymi fragmentami meczów Hiszpan grał swój najlepszy tenis, masa pięknych winnerów, nie robił błędów i co najważniejsze wygrywał te ważne piłki. Tego np. brakowało wczoraj Rogerowi dlatego został znowu pokonany. Rafa zagrał świetnie i jak tak zagra dzisiaj to Nole nie powinien tego meczu wygrać. Serb ciągle ma przestoje w grze wczoraj dał dużo szans Rogerowi na przełamanie, serwis na pewno nie jest już taką super bronią. Kto jak nie Rafael ma przełamać tą wspaniałą passe Nole? Starcie dwóch wybitnych rakiet na pewno zdecyduje dyspozycja dnia, no ale podobnie jak w dwóch ostatnich meczach między tymi panami wygra Hiszpan, po takim kursie trzeba brać. Liczę na świetne widowisko, iż mam nadzieję, że Nadal potwierdzi, iż jest numerem jedne na świecie, vamos!
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Nadal bije właśnie rekord najłatwiejszej drabinki do finału w historii.
R1: Bye
R2: De Voest (162)
R3: Sweeting (105)
R4: Devvarman (84)
1/4: Karlovic (239)
1/2: Del Potro (90)
Ani jednego tenisisty z Top80 przed finałem! To jest osiągnięcie ????
Rafael po kontuzji to nie jest ten sam zawodnik, który wygrywał seryjnie mecze i finały Wielkiego Szlerma. Już w meczu z Karlovicem ewidentnie było widać, że jest jakiś nieswój. Wczorajsze spotkanie z Del Potro tylko to potwierdziło. Hiszpan od samego początku miał spore problemy, popełniał błędy i nie był w stanie zagrywać swoich wyrzucających forehandów. Wiecie dlaczego wygrał? To Argentyńczyk na własne życzenie przegrał. W ważnych momentach nie funkcjonował serwis, nie był w stanie wyrzucać poza kort Hiszpana, który gdyby nie szybkość - nie poradziłby sobie.
Djokovic natomiast od samego początku wygląda świetnie dysponowanego. Jest &quot;on fire&quot;, bardzo pewny siebie i nie sądzę, by ktokolwiek na tej nawierzchni był w stanie go zatrzymać. Wyniki które ostatnio uzyskuje oraz chociażby styl gry mówią same za siebie. Wczoraj w spotkaniu z Rogerem miał masę genialnych zagrań, nie bał się grać ofensywnie, a najbardziej cieszy mnie fakt, iż Serb nie ma większych problemów na siatce. Serwis u niego funkcjonuje zdecydowanie lepiej aniżeli u Nadala - myślę, że jeśli nie będzie większych niespodzianek powinien zrewanżować się wówczas za przegrany finał US Open.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Nadal bije właśnie rekord najłatwiejszej drabinki do finału w historii.
R1: Bye
R2: De Voest (162)
R3: Sweeting (105)
R4: Devvarman (84)
1/4: Karlovic (239)
1/2: Del Potro (90)
Ani jednego tenisisty z Top80 przed finałem! To jest osiągnięcie ????
Rafael po kontuzji to nie jest ten sam zawodnik, który wygrywał seryjnie mecze i finały Wielkiego Szlerma. Już w meczu z Karlovicem ewidentnie było widać, że jest jakiś nieswój. Wczorajsze spotkanie z Del Potro tylko to potwierdziło. Hiszpan od samego początku miał spore problemy, popełniał błędy i nie był w stanie zagrywać swoich wyrzucających forehandów. Wiecie dlaczego wygrał? To Argentyńczyk na własne życzenie przegrał. W ważnych momentach nie funkcjonował serwis, nie był w stanie wyrzucać poza kort Hiszpana, który gdyby nie szybkość - nie poradziłby sobie.
Djokovic natomiast od samego początku wygląda świetnie dysponowanego. Jest &quot;on fire&quot;, bardzo pewny siebie i nie sądzę, by ktokolwiek na tej nawierzchni był w stanie go zatrzymać. Wyniki które ostatnio uzyskuje oraz chociażby styl gry mówią same za siebie. Wczoraj w spotkaniu z Rogerem miał masę genialnych zagrań, nie bał się grać ofensywnie, a najbardziej cieszy mnie fakt, iż Serb nie ma większych problemów na siatce. Serwis u niego funkcjonuje zdecydowanie lepiej aniżeli u Nadala - myślę, że jeśli nie będzie większych niespodzianek powinien zrewanżować się wówczas za przegrany finał US Open.
Najłatwiejsza? Nie żartuj. Zarówno Ivo Karlovic ( upgraded version ) jak i del Potro sięgają duużo dalej wgłąb. Del Potro ma gwarantowane miejsce w pierwszej piątce już po tym sezonie ( w mojej opinii ) a Karlovic, jak będzie grał tak jak grał w tym turnieju to kto wie, kto wie, na pewno pierwsza dwudziestka, może do 10 wskoczy. Poza tym Devvarman ostatnio też jest w świetnej jak na Niego formie.
Więć buzzer, jeśli już piszesz komentarz, to nie pisz takich głupot.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Nadal bije właśnie rekord najłatwiejszej drabinki do finału w historii.

R1: Bye
R2: De Voest (162)
R3: Sweeting (105)
R4: Devvarman (84)
1/4: Karlovic (239)
1/2: Del Potro (90)

Ani jednego tenisisty z Top80 przed finałem! To jest osiągnięcie ????

Rafael po kontuzji to nie jest ten sam zawodnik, który wygrywał seryjnie mecze i finały Wielkiego Szlerma. Już w meczu z Karlovicem ewidentnie było widać, że jest jakiś nieswój. Wczorajsze spotkanie z Del Potro tylko to potwierdziło. Hiszpan od samego początku miał spore problemy, popełniał błędy i nie był w stanie zagrywać swoich wyrzucających forehandów. Wiecie dlaczego wygrał? To Argentyńczyk na własne życzenie przegrał. W ważnych momentach nie funkcjonował serwis, nie był w stanie wyrzucać poza kort Hiszpana, który gdyby nie szybkość - nie poradziłby sobie.

Djokovic natomiast od samego początku wygląda świetnie dysponowanego. Jest &quot;on fire&quot;, bardzo pewny siebie i nie sądzę, by ktokolwiek na tej nawierzchni był w stanie go zatrzymać. Wyniki które ostatnio uzyskuje oraz chociażby styl gry mówią same za siebie. Wczoraj w spotkaniu z Rogerem miał masę genialnych zagrań, nie bał się grać ofensywnie, a najbardziej cieszy mnie fakt, iż Serb nie ma większych problemów na siatce. Serwis u niego funkcjonuje zdecydowanie lepiej aniżeli u Nadala - myślę, że jeśli nie będzie większych niespodzianek powinien zrewanżować się wówczas za przegrany finał US Open.
wkoncu wypowiedz z ktora sie zgadzam(nie chodzi mi akurat o rankingi a o reszte wypowiedzi), sam mialem cos takiego napisac ale jestem chwilowo zajety

DelPotro slabo od poczatku turnieju bo ogladalem jego mecze ale tutaj oczywiscie chwalony Nadal ze go pokonal, Ivo przez glupote przegral, a reszta to pionki
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Małe problemy zaczęły się w meczu z Gasquetem, jeszcze większe z Federerem. Wczoraj Djokovic musiał bronić aż 9 breakpointów, Federer miał naprawdę ogromne szanse na wygranie tego meczu, lecz nie wytrzymał psychicznie najważniejszych piłek.
Proszę Cię, nie pisz dla ogółu takich herezji, że typ na Djoko wziął się ze statystyk. Djoko do meczu z Federerem większych problemów nie miał. Serwis funkcjonował bardzo dobrze - faktycznie w meczu ze szwajcarem mogę się przyczepić, ale to akurat można wrzucić do dyspozycji dnia. Wygrywa swoje mecze efektownie, gromiąc rywali z niższej półki. A teraz popatrz na mecz Nadala z Karlovicem. Jego zachowanie po meczu - ryk radości pokazywało jak wymęczone było to zwycięstwo. Z Del Potro też miał problemy, jednak hiszpan również popełniał błędy. Kurs wziął się stąd iż Djoko może okazać się tym który wykorzysta błędy Nadala i nie da się dogonić jak Potro wczoraj czy zgromić w drugim secie jak Karlovic. A co do kolana, nie szukałbym tu sensacji, bo Djoko znany jest z tego, że po skończonej akcji patrzy się błagalnie w górę lub w doł i mamrocze różne rzeczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom