>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Kitzbühel, Waszyngton 3.08.2015 - 9.08.2015

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Miejsce: Kitzbühel, Austria
Data rozgrywania: 3.08.2015 - 9.08.2015
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €439,405
Oficjalna strona turnieju: http://www.generaliopen.com/en/
Lista Startowa: http://www.menstennisforums.com/showthread.php?t=658905
Drabinka: http://www.atpworldtour.com/posting/2015/319/mds.pdf
Plan gier: http://www.protennislive.com/posting/2015/319/op.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/austria/atp-kitzbuhel/
Miejsce: Waszyngton, DC, U.S.A.
Data rozgrywania: 3.08.2015 - 9.08.2015
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: $1,508,815
Oficjalna strona turnieju: www.citiopentennis.com
Lista Startowa: http://www.menstennisforums.com/showthread.php?t=658913
Drabinka: http://www.atpworldtour.com/posting/2015/418/mds.pdf
Plan gier: http://www.protennislive.com/posting/2015/418/op.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-washington/
Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Gombos-Dutra S. 2 @1.65

Obydwaj nie najgorzej, ale Dutra da Silva wydaje mi sie faworytem. Brazylijczyk juz tutaj gral i byl w 3 rundzie, a dla Gombosa bodajze to debiut. Gombos niedawno bo w czerwcu wygral challengera w Pradze. Mimo wszystko Dutra wyfdaje mi sie w lepszej formie, niezle gral w Bastad. Gombos silowo ma przwage, ale sadze ze im dluzej ten mecz bedzie trwac tym Dutra bardziej bedzie dochodzic do glosu, wiec tyouje zwyciestwo Brazylijczyka.
D.King-DevVarman 2 @1.45
DevVarman zaczal grac naprawde niezle teraz, co zdarzylo mu sie chyba pierwszy raz od jakis dwoch lat. Hindus moze cos ugrac, juz tu calkie mniezly wystep notowal, technicznie DevVarman duzo lepszy. Taki King nei ma doswiadczenia z takich turniejwo w ogole. Jak DevVarman nie wygra to bede zdziwony.
Montanes-Hanescu 1 @1.44
Montanes w Hamburgu gral naprawde dobrze, troche formy złapal. Hanescu ma problemy z wygrywaniem, wiec stawiam na Hiszpana.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Montanes-De Schepper 1 @1.35
Albert Montanes zlapal troche formy, przeszedl kwalifkacje w Hanmburgu, zagral dobrzy widowiskowy mecz z Mayerem, nawet ten piekny jednoreczny backhand funkcjonowal czasem jak za dawnych lat. Jest leciwy Hiszpan gotowy na lepsze granie w tym momencie, wiec na co on sie ma tu ogladac. Kenny De Schepper ten seozn ma narazie zdecydowanei slabszy, zwlaszcza na cegle. Francuz jest w stanie ograc tych slabszych i mniej znanych graczy, ktoryz sa nizej z reguly rozstawieni od niego, ale z tymi klasowymi to ostatnio dostaje ciagle becki, wiec stawiam na Alberta.

A.Gonzalez-J.P.Smith 2 @1.5

Australijczyk zdecydowanie ostatnimi miesiacami w formie. Alejandro Gonzalez to juz nei pamietam kiedy dobrze gral, wczoraj stracil seta z nieznanym mi Amerykaninem. Powinien byc chyba mecz bez historii.
Pella-Quigley 2 @2.55
Na moje oko to bukmacher sie machnal tutaj ostro. Eric Quigley naprawde ma mozliwosci i talent, a widzialem go ostatnio w Granby, wczoraj juz podejrzewalem, ze moze ograc Sugite, wiec dlaczego nei moglby ograc Guido Pelli, poniewaz weglug mnei Sugita ktory calkie mprzyzwoicie radzil sobie w Waszyngtonie w poprzednich latach to lepszy rywal niz Pella na amerykanksich kortach.
 
D 706

don1

Użytkownik
Montanes tym meczem potwierdził, że nie nadaję się już do gry w ATP. Chyba, żeby grali do jednego seta. W drugim secie bodajże 8 szans na przełamanie. W Trzecim lepiej było bo przełamywał już rywala, ale za każdym razem od razu oddawał swoje podanie. Schepper powinien polecieć szybko, bo wątpie, że nagle zaczął grać dobrze na ziemnej nawierzchni, ale nic trudno poczekamy jakiego rywala dostanie w I rundzie.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Haider-Maurer/Junaid-Begemann/Kubot 1-2
Begemann/Kubot 1.55 Unibet
✅✅✅ IZZI
Wysoki kurs na faworytów, ale to raczej typowe dla 250-tek. Widzę jednak sporo argumentów za Klapkami. Sumaryczne ogranie deblowe z pewnością po stronie Łukasza i Andre. Haider-Maurer nie grywa wiele w debla, a nawet gdy się za to zabiera to nie wychodzi mu to za dobrze. W tym sezonie 10 takich meczów i aż 9 porażek, wymowne. Junaid za to to rasowy deblista, jednak w ostatnich turniejach pokazywał się ze słabej strony. Mimo iż sprawił w parze z Bednarkiem niespodziankę, to nie grał dobrze. Stosunkowo słaby serwis oraz pozostałe elementy gry na niskim poziomie, tym się nie ogrywa lepszych par. Bez wątpienia taką jest zestawienie Klapka z Begemannem. Wprawdzie grają oni ze sobą po raz pierwszy, ale rywale mają podobny problem. W tej kwestii imo pomocne będzie ogranie deblowe, które pomoże im przezwyciężyć ten mankament. Podsumowując, ogranie, jak i same umiejętności deblowe są po stronie Polaka i Niemca, więc taki kurs pobieram z uśmiechem na twarzy.
Souza/Vesely-Erler/Kohlschreiber 2-0
Souza/Vesely 1.40 Unibet
✅✅✅ IZZI
Zestawienie austriacko-niemieckie przypomina mi bardzo debel z Hamburga, gdzie w parze mieliśmy Rafę z młodym Munarem. Dobry singlista z zaczynającym karierę juniorem. Nic dobrego to raczej nie wróży, co pokazał występ Hiszpanów w zeszłotygodniowej imprezie. Wprawdzie tutaj taka sklejka nie ma za rywali tak klasowej pary, jak ostatnio Rafa z Młodziakiem, jednak obaj, tak Joao, jak i Jiri coś w deblu na mączce próbowali. Brazylijczyk zaliczył ostatnio bardzo udany turniej w Bastad, gdzie w parze ze swoim rodakiem Belluccim doszli aż do półfinału. Czech za to nie święcił ostatnio sukcesów w grze podwójnej. Jednak nie oznacza to, że w ogóle nie ma podejścia do tej dyscypliny. Argumenty w postaci niezłego serwisu, jako takiej siatki i wymiany z linii końcowej posiada. Do tego dochodzi lewa ręka, która zawsze sprawia większe problemy. Na tle 18-letniego juniora powinien wyglądać co najmniej dobrze. Co do Kolby w deblu, to pisałem już przy jego grze w parze z Petzschnerem, gdy mierzyli się z Cabalami. Oczywiście grałem przeciwko Niemcom. Filipek nie jest żadnym wielkim deblistą, więc nie ma nawet jak pociągnąć gry będąc w parze ze słabszym partnerem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Gabashvili - Becker @1.61 Pinnacle
34-letni Niemiec powoli już kończy karierę. W tym roku wygrał zaledwie 8 z 25 spotkań.
Rosjanin bez szału ale u niego wygląda to znacznie lepiej.
/// Może coś więcej na ten temat? Wszyscy będą wdzięczni ???? /// Tarki16
 
M 676

mmichael83

Użytkownik
ATP Kitzbühel
Monaco Juan(38) Haase Robin(79)
over 21,5
Pinnacle 1,88

już w 1 rundzie zapowiada sie ciekawy mecz, bowiem spotykaja sie zawodnicy ktorzy lubia grac na ziemi i zwyciezali juz w austrii , Monaco w 2007 oraz final 2013 i sF w 2014,a haase wygrana w 2011,2012,oraz SF 2013,2014 -1r . ich mecze zazwyczaj sa zaciete,a jak to bywa na maczce, mecze sa dlugie wiec kazdy z nich zlapie jakis dołek co wykorzysta przeciwnik. Szanse na zwyciestwo sa moim zdaniem po 50/50 wiec latwiejwytypowac Over
 
S 378

songo

Użytkownik
ATP 500 WASZYNGTON

S. Groth - T. Bellucci 1,61✅ 7-6 ; 4-6; 6-3

Zagram przeciwko Brazylijczykowi poniewaz:

- jest to specjalista od gry na kortach ziemnych i tam buduje swoj tenisowy ranking

- nie ma w danej chwili zadnych punktow do obrony. Mamy okres wakacyjny...

- na kortach twardych grywa niezbyt czesto i bez wiekszych sukcesow.

- na amerykanskich kortach twardych w przewazajacej wiekszosci przegrywa. W tym roku z pieciu takich spotkan wygral dwa, rok temu z czterech meczow wygral jeden raz, a dwa lata temu wygral tylko dwa razy na 7 okazji

- niedawno, tzn. 1 sierpnia zakonczyl udany w jego wykonaniu turniej w Gstaad(Szwajcaria), potem szybki wylot do USA, wiec zostalo mu niewiele czasu na a) aklimatyzacje b) treningi

A rywalem jest ambitny Groth, ktory dopiero rok temu przebojem awansowal do pierwszej setki i poki co dosc mocno sie w niej trzyma (62 pozycja). Jest to zawodnik opierajacy swoja gre na piekielnie mocnym serwisie. Typowy serwisman. W Atlancie przegral po trzech setach z pozniejszym finalista, Baghdaitisem. Czyli mozna zalozyc, ze z forma u niego dosc dobrze.

Mysle, ze Sam odprawi z kwitkiem Brazylijczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
S 378

songo

Użytkownik
ATP 250 Kitzbuhel

Schwartzman - Ramos⛔
typ: 2 kurs 1,36 7/10

22-letni Argentynczyk (68 ATP) ostatnio przegrywa. Przegral 6 ostatnich spotkan z rzedu. W Paryzu po walce z Monfilsem, na trawie wiadomo bylo, ze nie ma wiekszych szans ze swoim stylem gry, wiec porazki z Badene czy Kyrgiosem zgodne z oczekiwaniami. W P. Davisa, ktorzy nie wszyscy gracze traktuja do konca powaznie przegral u siebie na ziemi z Lajovicem. Potem dwie porazki z Istominem i Cuevasem, rowniez na maczce. Nie wiem czy to chwilowy spadek formy spowodowany dosc niefortunnym terminarzem spotkan. Rywale byli naprawde nieprzecietni. Ale zla passa ciagle trwa i ja nie zamierzam grac na jej przelamanie, zwlascza gdy dzis po drugiej stronie stanie do walki z nim solidny Ramos (54 ATP). Hiszpan gorszych graczy od siebie zwykle ogrywa jak chce. Z lepszymi od siebie niewiele ma do powiedzenia. Ostatnio przegral po walce, 3 setach z wielce utalentowanym Fogninim. Wczesniej wtopil z Robredo 4-6 4-6. Wydaje mi sie, ze Ramos pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy. Ale z takim graczami jak Schwartzman powinien czesciej wygrywac niz przegrywac. Dzis licze, ze tak bedzie i dlatego stawiam na niego.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Nishioka - Zverev A. ---- Nishioka @ 2,41 Pinnacle ⛔
Po szybkim przejrzeniu danych i ostatnich wyników obu tych tenisistów pierwszą myślą było to, że to Nishioka będzie nieznacznym faworytem. Okazało się zupełnie co innego i zamierzam zagrać lekko w stronę Japończyka, bo z takimi młodymi graczami to nic do końca nie wiadomo. Nishioka czuje się w USA jak w domu. Gra dużo na amerykańskich turniejach, a ostatnio osiąga nawet niezłe wyniki. Doszedł do półfinału challengera w Granby, a później ćwierćfinału challengera w Lexington. W Waszyngtonie przechodził kwalifikacje i pokonał w nich Ginepriego oraz Dodiga. Pokonanie tego drugiego w dwóch setach musi robić jakieś wrażenie i daje opinię o wysokiej formie Nishioki. Przeciwnikiem będzie Alexander Zverev, który na hardzie nie ma jak do tej pory najlepszego bilansu. W tym roku pokazał się z dobrej strony w grze na trawie, a poza tym dobrze radzi sobie na clayu. Ostatnio grał w Europie na turniejach ATP w Bastad i Hamburgu. Radził sobie nieźle, ale przenosiny do USA i gra na hardzie to zupełnie inna sprawa niż granie na mączce w Europie. Wydaje mi się, że Nishioka może pokonać Zvereva, gdyż jest na przyzwyczajony do gry na hardzie, jest w dobrej formie, a Zverev może mieć trudności z przejściem z clay na hard.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Kitzbuhel:
Monaco J. - Haase R.
Powyżej 21 gemów ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 2/3 ▶

H2H 3:2 z lat 2007-2014. Ich trzy ostatnie mecze były dość zacięte i na to samo liczę dzisiaj. Kursy dość wyrównane, obaj są w podobnej średniej formie. Monaco pokonał po 3 setach Gulbisa w Hamburgu i przegrał dość gładko z półfinalistą Pouille. Rok temu zaliczył bardzo dobre wyniki w tym okresie gry, a w Austrii doszedł do półfinału.
Haase pokonał po 3 setach w Gstaad Granollersa, a później przegrał po zaciętych 2 setówkach z Carreno-Bustą który w ostatnich tygodniach radzi sobie całkiem nieźle. Rok temu osiągnął półfinał w Gstaad gdzie właśnie zatrzymał go Juan 6:4 7:6(4). Nie zdziwią mnie w tym meczu 3 sety.
Wynik: 6:2 1:1 @Edit: Monaco poddał mecz, był okropnie załamany w przerwie medycznej, bodajże jakiś ból w nadgarstku.
Novak D. - Bedene A.
Novak D. ::: 8,95 ::: Pinnacle ::: 0.5/3 ✅ :cool:
Novak D. +1,5 seta ::: 3,62 ::: Pinnacle ::: 0.5/3 ✅


Bedene to Słoweniec który za garść srebrników sprzedał swoją narodowość Wielkiej Brytanii. Dlatego też liczę na to, że może sprzedać mecz w pierwszej rundzie jakiegoś podrzędnego turnieju ATP Kitzbuhel w Austrii gdzie siedzibę ma bukmacher Bet-at-home.
Novak to gospodarz, 21 lat - na pewno zrobi wszystko by powalczyć u siebie na turnieju. Jak znam życie to wystawianie kursów na poziomie 1,01-1,08 na takich zawodników jak Bedene, w podrzędnych turniejach niższej rangi jest skrajnie nieopłacalne, przecież to nie jest Novak Djokovic.
Już kilka tygodni temu w Bogocie Baghdatis odpuścił mecz po podobnych kursach. Stepanek w Atlancie niestety wygrał w meczu o kursach znowu ponad 10. Kolejny tydzień i znowu duże kursy, stawiając takie mecze od Bogoty bylibyśmy na plusie i taką dewizą kieruję się też i w tym meczu.

Wynik: (2)6:7 6:4 6:1
ATP Washington:
Young D. - Haas T.
Haas T. ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 2/3 ⛔

Young pokonał raz Haasa w 2008 roku na turnieju w Los Angeles. Jednak ja o Donaldzie mam wyrobione zdanie o czym już pisałem. Facet jest kompletnie bez formy, dla mnie to zwykły przeciętniak który powinien grać na poziomie Challengerów. Ostatnio w Atlancie z Mullerem wygrał zaledwie 3 gemy.
Haas pomimo, że ma 37 lat nie stracił werwy do gry w tenisa. Wybiera tylko te turnieje na których chce grać, dlatego liczę na to, że będzie tutaj na ATP 500 dobrze przygotowany. Wrócił po długiej przerwie od tenisa z powodu kontuzji i w ostatnich meczach wcale nie grał tak źle. Walczył z zawodnikami lepszymi niż Donald Young jak np. Tomic, Seppi (finał Halle), Raonic (urwany set) na Wimbledonie, Mannarino (3 sety).
Wynik: 6:3 6:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
D 15

destiny

Użytkownik
ATP 250 Kitzbuhel

Schwartzman - Ramos
typ: 2 kurs 1,36 7/10
22-letni Argentynczyk (68 ATP) ostatnio przegrywa. Przegral 6 ostatnich spotkan z rzedu. W Paryzu po walce z Monfilsem, na trawie wiadomo bylo, ze nie ma wiekszych szans ze swoim stylem gry, wiec porazki z Badene czy Kyrgiosem zgodne z oczekiwaniami. W P. Davisa, ktorzy nie wszyscy gracze traktuja do konca powaznie przegral u siebie na ziemi z Lajovicem. Potem dwie porazki z Istominem i Cuevasem, rowniez na maczce. Nie wiem czy to chwilowy spadek formy spowodowany dosc niefortunnym terminarzem spotkan. Rywale byli naprawde nieprzecietni. Ale zla passa ciagle trwa i ja nie zamierzam grac na jej przelamanie, zwlascza gdy dzis po drugiej stronie stanie do walki z nim solidny Ramos (54 ATP). Hiszpan gorszych graczy od siebie zwykle ogrywa jak chce. Z lepszymi od siebie niewiele ma do powiedzenia. Ostatnio przegral po walce, 3 setach z wielce utalentowanym Fogninim. Wczesniej wtopil z Robredo 4-6 4-6. Wydaje mi sie, ze Ramos pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy. Ale z takim graczami jak Schwartzman powinien czesciej wygrywac niz przegrywac. Dzis licze, ze tak bedzie i dlatego stawiam na niego.
Granie po takim kursie na Ramosa to samobójstwo.Niech kazdy wróci sobie do poprzedniego tematu gdzie Schwartzman grał z Cuevasem i jak ten mecz opisywał Technican.Argentynczyk przegrał z Cuevasem jednak Ramos to nie jest ten sam poziom.Moim zdaniem dzisiaj Argentyńczyk wyjdzie zwycięsko a ten kurs ktory juz urósł do 3.10 na Pinnacle to prezent od buków.1.36 na Ramosa to śmiech na sali i czegoś takiego sie nie gra.
Tak to sie kończy szybkie 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Matosevic-Bemelmans 1 @1.7
Co dobrego mozna jak do tej pory napisac o sezonie Australijczyka? Nic. A mimo to dzis wydaje mi sie, ze Matosevic wygra. Tu juz nie ma na co czekac. Po US Series zostanie wlasciwie tylko azjatycka czesc sezonu i ehalowa europejska, a tam jakos nie kojarze Matosevica. Australijczyk to z waznych okresow w roku bardzo dobrze gral z reguly w Australii przed szlemem i oczywiscie Indian Wells i blysnal na na trawie rok temu w Queens i Wimbeldonie, tyle ze w tym sezonie z tych waznych turniejow nie wyszlo absolutnie nic. Zostaje jeszcze tylko te czasc amerykanska i tutaj wlasnie sasiadujace w kalendarzu Waszyngton i Montreal, gdzie Matosevic tez zwykl grac bardzo dobrze. Do kwalikfikacji w Montrealu moze braknac rankingu na moje oko, ale w Waszyngtonie Matosevic regularnie od 4 sezonow przechodzi conajmniej jedna runde, a byl tez cwiercfinal. Progres jest i kwalifikacje pokonane, a wygrana nad Austinem Krajickiem na pewno na plus. Byl jeszcze Matosevic w Atlanice i tam przegral z Kudla 5-7 2-6, ale biorac pod uwage fantastyczny wystep Kudli w turnieju to ten wynik nabiera innego znaczenia. Bemelmans chyba jeszcze tutaj nie gral w Waszyngtonie, jego forma jest zagadka, gdy przyjedzie na ta amerykanska czesc sezonu. Chociaz tez Bemelmans zagrac na amerykanskich kortach potrafi, czego dowiodl rok temu w Vancouver. Czas dziala jednak na korzysc Matosevica z kazdym meczem w mojej opinii i pora dla Australijczyka cos wygrac.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Estrella V. - Jarry N.
Jarry N. ::: 4,40 ::: Pinnacle ::: 0.5/3 ⛔
Jarry N. +1,5 seta ::: 2,31 ::: Pinnacle ::: 0.5/3 ✅


H2H 2:0 z roku 2014 na mączce, ale nawet na tej nawierzchni były to można powiedzieć zacięte mecze (2 setowe) to jednak z tie-breakami, a warto dodać, że ten cały Jarry z Chile ma dopiero 19 lat.
Powiem Wam, że niezłe jaja... Na matchstat Estrella nie ma wpisanego wieku i tak sobie myślę sprawdzę sobie w Googlach kiedy to on ma urodziny. Okazuje się, że 2 sierpnia czyli wczoraj - 35 lat i warto dodać, że właśnie w tym roku Estrella stał się najstarszym zawodnikiem który wygrał turniej ATP - trwało to dwa tygodnie, bo później wygrał jeszcze starszy Ivo Karlovic. Było to na pierwszym zorganizowanym turnieju w Quito (Ekwador). Dwa tygodnie później wygrał jeszcze Challeger na hardzie w Morelos (Meksyk) i to tak szczerze z jego dobrej formy w tym roku by było na tyle.
Na hardzie bilans w ATP 1-5 pokonał tylko Sugitę ostatnio w Bogocie po 3 setach. Później z Berrerem przegrał w 3 setach, ogólnie to można powiedzieć, że ten cały Estrella moim zdaniem dość często traci sety. Zresztą czego się spodziewać po zawodniku mierzącym około 173 cm.
Jarry dla porównania według Wikipedii ma prawie 2 metry, brakuje mu oficjalnie 1 cm więc serwis powinien mieć rażący.
Pomimo, że to młody chłopak, grał w większości na mączce to jednak na początku sezonu urwał set Troickiemu który był wtedy w wybornej formie (wygrany turniej w Sydney).
Znając mentalność ludzi z Ameryki Południowej lubią oni zabawę, a Estrellą przegrywając ten mecz będzie miał solidną wymówkę, że wczoraj miał urodziny. Zresztą wydaje mi się, że teraz jest daleki od formy z przed roku gdzie na hardach coś tam powalczył.
Jarry gra tutaj z dziką kartą, podobnie jak i dzisiaj Novak D. (nie mylić z Novakiem Djokovicem) w Kitzbuhel. Kolejny argument, że Estrella gra tutaj tak naprawdę o nic to fakt, że w następnej rundzie będzie czekał Big John aka Wieża Babel znany oficjalnie jako John Isner mierzący 208 cm. Po takim kursie moim zdaniem warto spróbować.
Wynik: 4:6 6:3 6:4 @Edit: Niewiele zabrakło, w trzecim secie Jarry miał 0:40 przy stanie 3:4.
2 tygodnie później Ivo wygrał delray beach i to aktualnie on jest najstarszym zawodnikiem który wygrał turniej atp
Racja dzięki za sprostowanie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Żeby być dokładnym to Estrella jest najstarszym zawodnikiem, który wygrał swój pierwszy w karierze turniej ATP Tour. Jarry może ma jakieś szanse, ale wydaje mi się, że jedynie na seta. Estrella broni w Waszyngtonie punktów i zapewne nie odpuści tak łatwo. Tak na marginesie to wcześniej podobnie jak Widzu zagrałem Estrellę w dublu z Giraldo. Co do najstarszego zwycięzcy turnieju ATP w erze Open odsyłam do wikipedii. Może kogoś zainteresuje:
https://en.wikipedia.org/wiki/ATP_World_Tour_records#Oldest_winners_of_a_singles_title
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
AKA SHAKAL szuka niespodzianek i dobrze bo w tenisie jest ich duzo ???? ale nie da sie ich wyjasnic ???? dlatego takie analizy smiesznie sie czyta ???? Dzisiaj w Austarii sie udalo, bo jak mozna bylo dac kurs 1,08 na Bedene? Co On jest Nadalem? A Novak gral na jednej nodze? Na korcie oczywiscie nie bylo widac roznicy i wygral ten ktoremu zalezalo i tyle ???? Ale tutaj mamy inna sytuacje ???? gramy na hardzie w USA a Jarry to typowy ziemniak i to z poziomu challangerow. Twoja analiza to jakies staty i kombinowanie ze Estrella mial urodziny itp no spoko, ale nie robmy sobie jaj to sa zawodowcy.
Jarrego pewnie na oczy nie widziales tak wnioskuje z analizy. Jego styl pasuje na kort twarde, bo gra bardzo ofesywnie, niezly serwis no ale mieszka gdzie mieszka i gra 90% na cegle ???? to taki typowy jezdzec bez glowy. zagra dwie efektowne pilki zeby 6 nastepnych zespsuc w banalny sposob.
Zagralem Estrella do dubla bo nie widze szans dla mlodego,`nie na hardzie za malo`ograny jest i w tym roku nic na hardzie nie ugra, niech rozegra wiecej meczy moze wtedy bedzie miec jakies wyniki. Narazie nie ma czego szukac z zawodnikami z challangerow. A Estrella lepszy w kazdym elemencie. Mecz z Sugita mial pod kontrola mial tam milion bp, ale slaba skutecznosc i uciekl mu 2 set, w trzecim juz dominacja. Powalczyl z Berrerem ktoremu swietnie sie tam gralo....`Zycze powodzenia w szukaniu niespodzianek, ale pisane w analize ze koles mial wczoraj urodziny itp bez jaj panowie bez jaj ???? `
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Bopanna/Mergea-Murray/Nestor 2-1
Bopanna/Mergea 1.73 betgun
✅✅✅ 2. i 3.set już IZZI
Wprawdzie Bopanny debiutują wspólnie na tej nawierzchni w tym sezonie, jednak wspomnienia mają dobre. Z innymi partnerami w tym roku grywali bardzo dobrze. Florin w parze z Inglotem doszli nawet do ćwierćfinału AO, a do tego dorzucili finał w Auckland, półfinał w Dubaju oraz ćwiartkę w IW. Rhona też pogrywał nieźle na betonie. Tytuły w Sydnei oraz w Dubaju to potwierdzają, a co ciekawe zdobywał je w parze z Nestorem. Jednak to już za nimi, teraz grają wspólnie i trzeba przyznać, że wychodzi im to bardzo dobrze. Półfinał Wimbledonu nie bierze się z przypadku, tak samo jak finał w Casablance oraz Halle, jak i tytuły w Madrycie i Stuttgarcie. Moim zdaniem takie wyniki pokazują, że para ta jest niezwykle uniwersalna. Potrafią grać na wolniejszych nawierzchniach, jak i szybszej trawie. Statystyki, jak i sama gra mówią to samo o ich występach na twardej nawierzchni. Na pewno dodatkowym atutem jest poprawienie serwisu przez Florina. Wcześniej można było go kojarzyć z dawania wielu okazji na przełamanie rywalom. Ostatnio zmieniło się to i Rumun coraz częściej notuje łatwe gemy serwisowe, a trzeba pamiętać, że dawniej było to charakterystyczne tylko dla jego hinduskiego kolegi z pary. Dodatkowo myślę, że obaj, tak Rohan, jak i Florin zapewniają ponadprzeciętny poziom na siatce i na linii końcowej, więc sumarycznie poziom ich gry predestynuje ich do robienia wyników, co widać we wspólnych statystykach tej pary. 22/7 w tym roku znikąd się nie wzięło i imo robi wrażenie. Co do ich rywali, Daniel po niezłym początku właśnie w parze z Boppaną wyraźnie spuścił z tonu dobierając sobie Paesa jako swojego deblowego partnera. Wystarczy zobaczyć na jego mecze w tym sezonie. Od momentu wejścia na mączkę, o ile nie wcześniej, wygląda to bardzo blado. Często leciał w 1R, chyba że wyjątkowo trafiał na jakąś ogórkową parę. Tutaj za partnera poczciwy Kanadyjczyk w parze będzie miał do czynienia z brytyjskim Paniczem, który w grze podwójnej jednak często się nie pojawia. W tym roku zaliczył całe 3 turnieje oraz jeden mecz w DC. Nieźle pograł w Monachium, gdzie z Rojerem zrobił półfinał, jednak Brytyjczyk był wtedy w niesamowitym gazie. Poza tym 1R w jego Queens w parze z Inglotem oraz 2R w IW, gdzie szczęśliwie w pierwszym meczu w parze z Kokki trafili na Rojerów pod formą. Najlepszy występ zdecydowania Andy zaliczył na DC, jednak tam jego determinacja i motywacja były na poziomie 200%. Dodatkowo miał naprzeciw siebie dobrego Mahuta oraz wątpliwego Tsongę. Na chęci zwycięstwa wraz z bratem udało mu się zrobić 3-1 i praktycznie awans Brytyjczyków do półfinału tegorocznej edycji DC. Tutaj już tak nie musi być. Po drugiej stronie siatki staną lepsi na ten moment debliści, już odpowiednio zgrani i zbilansowani w swojej grze. Widzę tutaj spore szanse dla pary hindusko-rumuńskiej, więc kieruję się w ich stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Granie po takim kursie na Ramosa to samobójstwo.Niech kazdy wróci sobie do poprzedniego tematu gdzie Schwartzman grał z Cuevasem i jak ten mecz opisywał Technican.
Jednak ktoś to czyta :cool::cool:
Jak się okazało, Schwartzman był easy dzisiaj.
Mimo, że po dzisiejszej porażce Pospisila z Sockiem mam tydzień wolnego od obstawiania, to postanowiłem podzielić się (jakby to napisał najlepszy typer na fejsbuku) moim &quot;dublem zabójcą&quot;:grin::grin::grin: A to tylko dlatego, że zdążyłem go już zagrać.
Haider-Maurer - Souza
Haider-Maurer 1.33 ✅✅
+
Youzhny - Lajovic
Lajovic 1.30✅✅
Haider-Maurer w pierwszym meczu w swojej ojczyźnie dostaje do gry Brazylijczyka Souze, który na dobrą sprawę od marca gra poniżej krytyki. Porażki z takimi zawodnikami jak Stephane Robert, Lindell, Ymer, Podlipnik-Castillo czy Laslo Djere nie napawają optymizmem.
Austriak natomiast urywał ostatnio sety takim zawodnikom jak:
- Dominic Thiem, który jest ostatnio w dobrej formie
- Vesely, gdzie Haider-Maurer był underdogiem (1.44-2.62)
Jako spory underdog (kurs 3.00) uporał się również z Klizanem w dwóch setach.
Zbierając wszystko do kupy, za Haiderem przemawiają umiejętności, aktualna forma jak i gra &quot;u siebie&quot;.
Co gra Youzhny to istny kabaret, jego ostatni mecz z Carreno-Bustą był tylko potwierdzeniem jego beznajdziejnej formy. Rosjanin prawdopodobnie myśli już o wakacyjnej wycieczce na amerykańskie korty.
Lajovic natomiast w tym roku na mączce pokonał chociażby Carreno-Bustę (od którego Youzhny dostał baty), Coricia i Verdasco. Udalo sie mu tez urwać seta Wawrince podczas French Open.
Prostszego betu nie idzie zagrać. No chyba, że Putin ustawi mecz pod Rosjanina, ale takich informacji to ja już nie posiadam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Daniell/Demoliner - Gimeno Traver/Schwartzman @1,66 bet365 (można znaleźć wyższy kurs, więc droga wolna :p ) ⛔⛔ Super TB katastrofa
Typ bardziej przeciwko parze Hiszpańsko-Argentyńskiej, aczkolwiek Daniell z Demolinerem również mają swoje atuty, które stawiają ich tu w moim odczuciu w roli faworytów.
Zacznijmy od faworytów tego spotkania. Para Brazylijski-Nowozelandzka gra ostatnio ze sobą dosyć regularnie osiągając bardzo przyzwoite wyniki. Tegoroczny bilans 10/5 jest niczego sobie. Co prawda Marcus Daniell nie jest wielkim entuzjastom kortów ziemnych, ale grać na nich jako tako potrafi. Demoliner to już inna para kaloszy, gdyż dla niego mączka jest ulubioną nawierzchnią. Widać, że się razem świetnie rozumieją. Przyzwoity występ na Wimbledonie, gdzie zaszli do trzeciej rundy (w drugiej przeciwnicy oddali mecz co prawda) odpadając z parą Erlich/Petschner późniejszymi półfinalistami. Wcześniej niezłe występy na poziomie challengerowym. Ogólnie powiedziałbym, że jest to para na pograniczu Challengerów i ATP Tour. W turniejach niższej rangi obydwaj panowie są bardzo mocni, natomiast w turniejach ATP dopiero powoli się przebijają (roczniki 89 więc jak na debla to jeszcze młodzi ???? )
Co do pary Schwartzman/Gimeno to jest to ich wspólny debiut co już samo w sobie sprawia ich w słabszej pozycji. Dodatkowo ich ostatnie wyniki deblowe są delikatnie mówiąc średnie. Przegrywają wszystko jak leci z kim by w parze nie grali od dobrych kilku miesięcy. Forma singlowa GT też pozostawia wiele do życzenia. Nie licząc spotkań Bundesligi ostatni mecz singlowy wygrał w 1 rundzie Rolanda w maju ???? trochę już czasu minęło. Schwartzman pokonał tu Ramosa, ale oprócz tego też ostatnie wyniki nie napawały optymizmem. Dodatkowo GT będzie dziś po meczu singlowym z Jurgenem Melzerem, który może okazać się długim i trudnym bojem.
Typ na parę Daniell/Demoliner w moim odczuciu wygrywający ???? !
Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Haider M.-J.Souza 1 @1.35
Joao Souza gra katastrofalnie. W Bastad przegral z Lindellem, zawodnikiem ktory do tamtej pory wygral 1 mecz na szczeblu ATP Tour. W Gstaad latwa porazka z Robertem. Po prostu nei widze, zadnych przeslanek do lepszych wynikow na ta chwile. Haider Mauer z kolei notuje niezle wyniki, potrafi wygrywac mecze i ogoleni notuje najlepszy sezon w karierze jezeli chidzi o glowny tour. Austriak gra przed wlasna publicznoscia i raczej nei w smak mu porazka w pierwszym meczu. Do kombinacji sadze dobry typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom