>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Londyn, Halle 10.06-16.06.2013

lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: TenisATP Halle
Spotkanie: Roger Federer – Tommy Haas AHC (0:3 gemów, remis = zwrot)
Typ: 1
Kurs: 1,81
Buk: Pinnacle

Dziś o godz. 13:00 w półfinale turnieju ATP w niemieckim Halle zmierzą się reprezentant gospodarzy Tommy Haas i Szwajcar Roger Federer. Haas to 11. Rakieta Świata, Król Roger jest aktualnie 3. w rankingu ATP.

Zacznę od Niemca – w turnieju w Halle (pierwszy turniej na kortach trawiastych dla tego tenisisty w tym sezonie) rozegrał 2 mecze – najpierw ograł Łotysza Gulbisa 7:6 (7:5) 6:4, potem wygrał w dwugodzinnym, trzysetowym pojedynku z Gaelem Monfisem 6:7 (4:7) 6:3 6:3. 35-letni Niemiec ma 187 cm wzrostu, jest graczem praworęcznym z oburęcznym backhandem. Jest to gracz odnoszący sukcesy na twardej i ceglanej nawierzchni, jednak na trawie również radzi sobie solidnie. Grał tylko dwukrotnie w czasie swojej kariery w finale turnieju na trawie – w obu przypadkach było to w Halle i za każdym razem wygrywał - w 2009 ograł Novaka Djokovicia, w 2012 Rogera Federera. Kolejnym atutem Niemca będzie gra przed własną publicznością. Ostatni mecz obu panów to właśnie wspomniany triumf w finale sprzed roku.

Dlaczego więc polecam grę na Króla Rogera? Po pierwsze – forma w tym turnieju. Najpierw Szwajcar ograł Cedrika-Marcela Stebe 6:3 6:3 w nieco ponad godzinę gry, potem pokonał 6:0 6:0 Misze Zvereva. Zwycięstwo ćwierćfinałowe zajęło Federerowi ledwie 40 minut! Na ogranie dwóch reprezentantów gospodarzy potrzebował wiec mniej czasu niż Haas na ogranie Monfisa. Przystąpi wiec do tego meczu bardziej „świeży” niż Haas, który rozegrał w ciągu ostatnich 48h aż o 24 gemy więcej niż Szwajcar. Roger mierzy 185 cm wzrostu, jest graczem praworęcznym, z jednoręcznym backhandem, w swojej karierze 12. krotnie wygrywał turnieje na trawie, w tym 7-krotnie Wimbledon, 5-krotnie turniej w Halle. Kolejnym argumentem jest nieco lepsza postawa Rogera w ostatnich turniejach – co prawda obaj tenisiści odpadli w RG na etapie ćwierćfinału, jednak przed paryskim turniejem Niemiec zaliczał wpadki przed np. szybkie odpadniecie z turnieju w Rzymie (Federer finał), walkower z Nieminienem.

Obaj panowie zadebiutowali w grze deblowej, rozgrywając mecz z Melzerem i Petzschnerem. Haas i Federer przegrali 6:7 4:6.

Nie ukrywam tego, iż jestem ogromnym fanem Rogera Federera. Stawiam na niego dla tego, iż wydaje mi się że wchodzi w mistrzowską formę przed Wimbledonem. Pokonał dwóch, co prawda nie należących do światowego topu (166. i 156. miejsca w rankingu ATP), zawodników gospodarzy. Haasa zna bardzo dobrze, ma coś do udowodnienia za ubiegłoroczną porażkę. Wierze w jego umiejętności i doświadczenie potwierdzone 12. triumfami na turniejach trawiastych. Wygrana w dwóch setach jest bardzo realna i tego życzę Szwajcarowi jak i wszystkim jego kibicom.

 
K 2

krzysiek92pl

Użytkownik
Lleyton Hewitt v Marin Cilic
over 23.5 1.99 Betfair
Tie-break played YES 1.59 Betfair

Po dzisiejszych meczach najmniej spodziewanym wynikiem na to spotkanie będzie gładkie 2:0 . Cilic w tym turnieju wychodził już z różnych opresji , w trzecim secie z Lopezem był już pod ścianą a mimo to pokazał , że potrafi grać pod presją co u niego raczej zawsze było bolączką . Mecz z Berdychem koncertowo , nie dał się przełamać co świadczy o tym że serwis się go trzyma w Halle . Jeśli mecz miałby się skończyć w 2 setach to prawdopodobnie też w tie-breaku co spokojnie over powinno nam pokryć . Natomiast Hewitt pozytywnie mnie zaskoczył swoją postawą szczególnie w meczu z Del Potro gdzie na pewno faworytem nie był , zagrał dobre spotkanie i po trzysetówce wygrał .
Co do tie breaka Cilic z obecną dyspozycją nie puści łatwo swojego podania , Hewitt natomiast jak każdy wie mimo wieku nadal na trawce dobrze gra więc Tie-break jak najbardziej wyczekiwany w tym meczu .
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Halle
???? Federer R. - Haas T.
Haas T. +3,5 gemów ::: 1,81 ::: Pinnacle ::: 3/10

Grali ze sobą aż 14 razy, ale rok temu właśnie tutaj w Niemczech wygrał doświadczony Tommy Haas który aktualnie przeżywa drugą młodość. Daję mu większe szanse na zwycięstwo w tym meczu niż w 2012 roku. Niemiec jest pewny na korcie, gra u siebie, a miejscowi kibice liczą na niego, że powtórzy sukces z przed roku. Mecz prawdopodobnie będzie na styku i nie wykluczone są jakieś tie-breaki dlatego też przy typie zabezpieczam się dodatnim handicapem.
Roger na trawie jak zwykle groźny, ale nie wróżę mu sukcesu w tym sezonie na kortach trawiastych. Psychicznie coraz gorszy, a w Niemczech jak na razie ograł dwóch ogórków. Szwajcar raczej nie lubi grać na korcie gdy kibice będą dopingować swojego gospodarza, świetny przykład tenisowej jak i psychicznej nieudolności zaprezentował nam Roger podczas meczu z Tsongą na Roland Garossie.
Wynik: 3:6 6:3 6:4 ✅
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Federer-Haas 2 4.00 Bwin
Federer ograł ostatnio rywwala 6:0 6:0. To z pewnością napawa wszystkich optymizmem. Ja z kolei twierdze że Roger powoli się wypala. Psychika coraz gorsza. Ostatnio jego zagrania nie są już tak dobre jak były kiedyś. Haas zagra przed swoją publicznością i będzie chciał obronić tytuł. W tamtym roku obaj tenisiści spotkali się w finale gdzie szwajcar przegrał 7-6 6-4. Dzisiaj zapowiada się bardzo zacięte spotkanie. Federer jak dotąd trafił na słabych rywali i tak właściwie to będzie jego pierwszy sprawdzian formy. Myślę że może sobie nie poradzić. Szanse w tym meczu oceniam 50-50 ale kurs jest warty zagrania na niemca.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Federer-Haas 2 @4.00
Wedlug mnie kurs jak najbardziej wart ryzyka. Federer, Haas i Kohlschreiber budowali historie tego turnieju w ostatnich 10 latach, jak juz wspominalem. Federer 5 tirumfow, Haas 2 triumfy. W tym ubiegloroczny final Haasa z Federerem wygrany przez Niemca. Wtedy kursy na Szwajacara byly duzo mniejsze o ile dobrze pamietam, a nie przeszKodzilo Haasowi wygrac to meczu i turnieju. Federer nie wygra juz AO, USO czy FO. Federowi do wygrania zostal moze co najwzyej 1 szlem w zyciu, oczywiscie Wimbledon, ale i o to bedzie bardzo ciezko. Na Wimbledonie w formie do 3 wygranych setow, Federer bylby fawortytem, ale tutaj w Niemczech ... Federer slabnie w oczach z miesiaca na miesiac. Nadal, Djokovc i Murray juz sa poza jego zasiegiem, a od ostaniego sezonu w waznych turniejach zaczeli ogrywac go juz Berdych i ostatnio Tsonga. Haas trzyma wysoka forme, nawet na French Open w przegranym meczu z Djokvicem trzyma sie bardzo dobrze i latwo meczu nie oddal, mimo ze skonczyalo sie wygrana Serba w 3 setach. Poza tym najwiekszym atutem Haasa moze byc fakt, ze zagral dwa trudne mecze z Gulbisem i Monfilsem. Nie rozumiem natomiast jarania sie wynikiem 6-0 6-0, bo ze Stebe Federe pozostawil slabiutkie wrazenie. Mysle, ze skonczy sie wynikiem bliskim. W ciemno widze jeden tie-break w tym meczu, ale nie bede szukac takiego zakladu. Po takim kursie smialo zaryzykuje wygrana Haasa, bo nawet niewielka kwota moze cos dac tutaj.
P.S. Nie rozumiem tez jak w Queens albo na WImbledonie mozna grac przeciwko Hewittowi, i to niezaleznie czy Australijczyk wygra czy przegra, ale jak to mowia kazdy dysponuje swoim pieniadzem.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
M. Youzhny/R. Gasquet - over 22.5 @ 1.98 (Pinnacle) ⛔ 6:3, 6:2
Najpierw mecz Rosjanina i Francuza. Takim nawet mocnym faworytem jest Gasquet, gra tutaj swoje, ogral Mayera i Melzera bez jakichs wiekszych problemow. Dzis zapewne bedzie chcial odeslac Rosjanina z kwitkiem i zagrac w finale, ale czy bedzie mial latwa przeprawe?
Jego przeciwnikiem jest Youzhny, ktory spisuje sie tutaj nie mniej swietnie. Gimeno Traver pomine, ale ograny Nishikori oraz gospodarz Kohli robia wrazenie, szczegolnie wczorajsza gladka wygrana. Rosjanin swietnie serwuje, ciezko go przelamac. Nie przewiduje gladkiego lania dla niego, ba - jak najbardziej moze ten mecz wygrac i value w typie na jego win po kursie 2,81 jakies jest. Ja jednak zostane przy overze, Rysiek to porzadny gracz i 2:0 nie powinien dostac, bez przesady. Uwazam, ze beda tutaj 3 sety.
L. Hewitt/M. Cilic - over 23.5 @ 2.02 (Pinnacle) ✅ 4:6, 6:4, 2:6
Na drugi mecz wybralem rowniez over w meczu Hewitt&#39;a wraz z Cilic. Hewitt chyba zaskoczyl sporo osob swoja swietna gra, Querrey, Dimitrov oraz Del Potro naprawde robia wrazenie. Widac, ze trawa to jego zywiol i czuje sie tutaj jak ryba w wodzie. Dzis bedzie go czekac trudny mecz, widzialem wczoraj Cilic&#39;a i jego forma serwisowa jest swietna. Uwazam, ze Hewitt bedzie mial ciezko z przelamywaniem go. Tak samo jak wyzej, moze byc zaciety mecz.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Tenis, ATP Londyn 15.06 14:15
Hewitt - Cilic
typ: Cilic - 2.5 gem ✅ 16-12 ładnie pokryte mimo 3 setów. ✅
2.17
Pinnacle

Półfinał turnieju ATP Queens w Londynie na kontach trawiastych. Spotkają się w nim Chorwat Cilic i weteran z Australii Hewitt. Skład tego półfinału dosyć niespodziewany. Hewitt ostatnio wydaję się być w niezłej dyspozycji aczkolwiek trzeba przyznać, że w spotkaniach szczególnie z Dimitrovem i Del Potro to przeciwnicy w dużej mierze pozwolili się pokonać. Za Australijczykiem przemawia doświadczenie i na pewno duże umiejętności na takiej nawierzchni ale ten etap turnieju to powinny być już za wysokie progi. Cilic na tych kortach czuje się jak ryba w wodzie. Trzeba przyznać, że w ubiegłym roku to właśnie on triumfował w tej imprezie i trzeba bronić punktów. Teraz także spisuje się dobrze. Zdecydowanie pokonał groźnego Dodiga, w zaciętym boju wygrał z doświadczonym Lopezem a wczoraj po bardzo dobrym meczu w dwóćh setach odprawił faworyta Czecha Berdycha. Cilic nie powinien dawać zbyt wielu szans przeciwnikowi przy swoim serwisie a Hewittowi jak nie będzie siedział serwis to będzie miał ogromne problemy. Handicap niewysoki a kurs spory, na pokrycie może wystarczyć jedno przełamanie.
 
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Federer, Roger – Haas, Tommy
Liczba Gemów
Typ: Over 22.5 @ 1.78 unibet ✅ 3-6 6-3 6-4
Liczba Tie-breaków
Typ: Over 0.5 @ 1.97 unibet ⛔

Buki chyba trochę zgłupiały po tym wczorajszym rowerku Rogera ze Zverevem, ale przecież po drugiej stronie siatki nikogo nie było, więc nie wiem o co tyle hałasu. Dzisiaj Szwajcar tak łatwo mieć nie będzie, a wiele wskazuje, że czeka go bardzo trudny mecz, bo Haas osiągnął chyba życiową formę. Do tego w Halle czuje się jak w domu, jest wyluzowany, dobrze się czuje na korcie i to widać w jego grze. Niemiec serwuje jak dziki, pierwszy serwis trafia blisko na poziomie 70%, z czego zgarnia blisko 90% punktów, więc trudno się dziwić, że jeszcze nikt go nie przełamał (tylko raz musiał bronić breakpointa), a przecież nie grał z ogórkami jak Roger, tylko z dobrze usposobionym Gulbisem i szalejącym Monfilsem. Roger oczywiście słusznie jest faworytem, bo to ciągle najlepszy typ na trawę, a jego tenis jest stworzony do tej nawierzchni, ale dzisiaj będzie miał ciężką przeprawę. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że obaj będą mieć w głowie, że rok temu w tym samym miejscu Haas nie oddał Rogerowi nawet seta. Obaj panowie świetnie serwują, ich gemy serwisowe były praktycznie niezagrożone, dzisiaj oczywiście może się to zmienić, ale jak dla mnie to tie-break w przynajmniej jednym secie jest pewnym typem, a to powinno zapewnić również over gemowy. Rok temu było 7-6 6-4 dla Haasa i taki wynik mnie urządza, ale osobiście wydaje mi się, że ten półfinał rozstrzygnie się na pełnym dystansie. W każdym razie dla mnie sprawa wyniku końcowego jest otwarta, dlatego wolę skupić się na typach gemowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Roger Federer v Tommy Haas (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK 36 63 ... :cool:✅ ładnie i przyjemnie
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 2.75
Bet365
Dla mnie w tym zdarzeniu jest duże VALUE, bo szczerze to wątpię, aby jeden lub drugi gracz wygrali 2:0. Wg mnie będzie sporo walki w tym meczu, Fedex na pewno będzie chciał powetować zeszłoroczną porażkę, a Tommy wiadomo - na pewno się Rogerowi postawi. Wolę zagrać 3setówkę bo fajnym kursie niż OVER po kursie znacznie niższym.
Co do Fedexa to owszem może i rywali miał słabych, no ale tzw. &quot;rowerki&quot; na poziomie ATP zdarzają się przecież stosunkowo rzadko i na pewno nie można tego faktu bagatelizować. Zverev to nie jest chłopiec do bicia, a tak przecież Fedex zlał. Widziałem Rogera z Stebe i miał kilka momentów, w których tracił koncentracje i grach chwilowo słabiej. Myślę, że w meczu z Tommym koncentracja na pewno będzie większa, ale bez kilku momentów przestoju na pewno się nie obędzie po stronie Fedexa - Tommy tylko będzie na to czekał jak stary, cwany lis.
Wielu tutaj z Was stawia na Tommego. Będzie o to ciężko wg mnie, bo mimo że rok temu wygrał z Fedexem to kiedy wygrał wcześniej ??? Bardzo dawno temu -
2/2006 ATP Kooyong (AUS). Bilans H2H też znacznie na korzyść Fedexa i wg mnie dziś to Federer będzie lepszy, ale Tommy na pewno powalczy urywając seta Szwajcarowi. Ktoś wspominał o zmęczeniu Haasa, że zagrał więcej gemów. To prawda, ale dajcie spokój z takimi tezami, to są zawodowcy, całe życie grają i na pewno mecz nawet po meczu 3 setowym są tacy zawodnicy jak Haas potrafią się w pełni zregenerować, aby na drugi dzień być w optymalnej dyspozycji. Wg mnie ten argument to pudło raczej.
Podsumowując, zwycięzcę wg mnie ciężko tutaj typować, pewnie wygra Fedex, ale może druga sensacja się stanie faktem i wygra Haas??? Nie wiem, ciężko to przewidzieć, ale wiem że będzie walka na całego i wątpię, żeby w dwóch setach się skończyło - po takim kursie w to wchodzę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 203

krolwta

Użytkownik
Federer - Haas
Typ: Roger 2:0 nic // krol jest nagi...
Kurs:1,72 bet365
Roger jest krolem trawy i szukanie niespodzianki ze haas wygra tudziez wygra seta jest imo ev- 11-2 maja panowie bilans wiec kurs 3,75 jest ev-. roger wczoraj wygrywajac rowerkiem pokazal, ze jest glodny sukcesu. Wszystko moze byc, niemniej jednak 6:3 6:2 dla rogera. GL
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Andy Murray - Jo-Wilfried Tsonga dla Mecz (1.40) WYNIK 46 63 62 ✅ :browar565: ANDY !!
???? Lleyton Hewitt(+1.5 seta) - Marin Čilić dla Mecz (1.45) WYNIK 46 64 26 ✅
KURS: 2.03
Stawka: 100 | Do wygrania: 103 PLN
Expekt

Taki jeszcze oto dubelek mi wpadł w oko ???? Hewitt wczoraj w spotkaniu z DelPo pokazał klasę i wygrał, no ale nie oszukujmy się, nie był to najlepszy dzień Juana, grał po prostu słabo, popełniał sporo błędów własnych. Nie ujmuje to oczywiście wygranej Hewittowi i widać po nim, że na prawdę mu zależy tutaj coś więcej ugrać. Finał w zasięgu ręki, ale po drugiej stronie Cilic !! No i tutaj zaczynają się schody, gdyż Chorwat w Londynie czuje się nadwyraz dobrze. Rok emu wygrał, teraz już QF, więc na pewno te korty mu służą. Ciężko trochę tutaj typować zwycięzcę, ale wg mnie Hewitt seta spokojnie powinien urwać Cilicowi. Grali ze sobą raz, w zeszłym roku, na trawie też w Londynie - wygrał Australijczyk. Dziś pewnie będzie podobnie i to &quot;kangur&quot; zamelduje się w finale, ale ja gram ostrożniej po wczorajszym nie najlepszym dniu - na seta na Hewitta.
W drugim meczu Andy z Tsongą. Tutaj wiele nie będę pisał, Andy u Siebie powinien przejść Francuza i zameldować się w finale. Andy bez straty seta pokonał groźnych na trawie rywali takich jak Becker czy Mahut. Oglądałem wczoraj spotkanie Andego z Beckerem i mimo dobrej postawy Niemca Andy kontrolował spotkanie i w zasadzie nie było momentu zagrożenia. Tsonga natomiast męczył się zarówno z Sijslingiem jak i Rogerem-Vasselinem. Z Kudlą poszło gładko bo serwis siedział, ale jakoś Tsonga od półfinału RG się posypał mentalnie wg mnie i dziś Andy nie da mu większych szans.
 
P 29

przem_l

Użytkownik
Hewitt - Cilic
Typ: Hewitt
Kurs: 2,20
Sportingbet
Ja widze tutaj ciezki do obstawienia mecz, Ale skłonilem sie postawic na Hewitta. Przekonuje mnie fakt ze w swojej karierze jego bilans na trawie to 102/29 (W/L) plus to ze dobrze czuje sie w Queens. Do tego dodam ze jest w formie, rozgrywa dobre spotkania w tym turnieju. Miał on troche trudniejszych rywali co Cilic, mimo ze nie byli w wysmienitej formie. Mój typ bazuje bardziej na doswiadczeniu jakie ma Hewitt w grze na grassie oraz dotychczasowa forma do ktorej nie mam wielkich zastrzeżeń.
Zapomnialem przypomniec ze Hewitt pokonal rok temu Cilica na grassie na Igrzyskach.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Pierdoły pisane na siłe.

Berdych ranking 6 lubi gre na trawie i dobrze tu gra.

Del Potro come back po kontuzji, słaba forma ranking 8.


Dimitrov kompletnie bez formy w Londynie 28 raking

Lopez super gracz na traweranking slaby 39 ale nikt chyba nie powie, ze Hiszpan gorszy an grassie

Russell ranking 97 przeciętny challendzerowiec nękany kontuzjami, w Europie nic nie wygrywa

Dodi 54 raking forma średnia ale on na trawie grać potrafi, świetny deblista, dobry serwis i woleje

Podusmowanie kolegi wyżej:

miał on troche trudniejszych rywali co Cilic
No jak można takie pierdoły wypisywać? Głowa mała...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Halle
???? Youzhny M. - Gasquet R.
Youzhny M. +3,5 ::: 1,70 ::: Pinnacle ::: 3/10
2,80 na Rosjanina to lekka przesada. H2H 4:4, a Youzhny potrafi grać na trawie. Tutaj w Niemczech w dobrym stylu pokonał faworyta bukmacherów Kohlschreibera w dwóch setach po przełamaniach. Wcześniej pokonał zawsze groźnego Japończyka Nishikoriego. Gasquet nigdy nie był wirtuozem na kortach trawiastych i na przestrzeni ostatnich lat nie osiągał on na tej nawierzchni jakiś większych sukcesów. Panowie zapewne większą część meczu będą razić siebie jednoręcznym backhandem. Przy typie zabezpieczam się dodatnim handicapem przy ewentualnych tie-brekach.
Wynik: 6:3 6:2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 2,4K

promark

Użytkownik
???? Youzhny M. - Gasquet R. 1 @ 2.75 Pinnacle ✅✅✅✅ izzi 2-0 (6/3)(6/2)
Czekałem na wystawienie kursów na ten mecz i ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłem piękny kurs w stronę Youzhnego. Francuz jak i Rosjanin na trawię potrafią grać bardzo dobrze, Youzhny pokonał 2 razy w roli underdoga Nishikoriego i Kohlschreibera, gdzie z Niemcem który jest bardzo mocny na trawie i grał u siebie rozprawił się szybko i bezproblemowo 2-0. Francuz pokonał ostatnio bardzo przeciętnego Melzera oraz Mayera (z którym się męczył bo przełamał tylko 1 raz). Dla mnie znaczącą rolę odegra serwis, Rosjanin posiada mocniejszy oraz w tym turnieju nieźle mu siedzi. Widzę w kursie spore value także w singlu pogram za średnią stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
I 8

ironpl

Użytkownik
Dyscyplina: TenisATP Queens
Spotkanie: J.W Tsonga- Andy Murray
Typ: over 23,5 gema ✅ iiizzziii :grin:
Kurs: 1,83
Buk: comeon

Spotkanie Szkota z Francuzem. Obaj na trawie w formie dalekiej od ideału, Murray odpuścił sobie claya ze względu na kontuzję i jeszcze nie jest w pełni dyspozycji co pokazał wczoraj z Beckerem (na co był bardzo wkurzony i wielokrotnie przepraszał fanów na fb). Tsonga z kolei gra jakby mu się nie chciało i nie zależało, wczoraj z Kudlą mógł wygrać wyżej gdyby nie brak determinacji, porusza się wolno, psuje proste piłki, rundę wcześniej z Holendrem stracił seta...jednakże jest to ciągle gracz światowego formatu, i na spotkanie z Szkotem motywacji mu nie będzie brakowało. Osobiście obstawiam finał Murray-Hewitt, ale uważam że Joe dzisiaj nie podda się bez walki. Kurs 1,45 na Murraya nie do przyjęcia, w 1,83 na overa widzę value
 
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Andy Murray – Marin Cilic
Suma Gemów
Typ: Powyżej 22 @ 1.73 pinnacle ✅ 5-7 7-5 6-3
Handicap Setów
Typ: Marin Cilic (+1.5 Sets) @ 2.56 pinnacle ✅

Chyba wymarzony dla organizatorów finał: obrońca tytułu kontra faworyt gospodarzy. Kurs na Murraya zdecydowanie przesadzony, głównie dlatego, że Andy gra w Queens po prostu przeciętnie, ale też przez to, że Cilic w tym tygodniu prezentował się bardzo solidnie. Wracający po kontuzji Murray przez cały tydzień szukał regularności, ale raczej jej nie znalazł. Praktycznie w żadnym meczu nie wyglądał jak dominator (oprócz meczu z beznadziejnym Matoseviciem), sporo błędów i nieregularności sprawiło, że te mecze były bardziej wyrównane niż powinny. Z przeciętniakami jak Mahut czy Becker taka gra kończyła się po wyrównanych, ale jednak dwóch setach. Wczoraj z dobrze serwującym Tsongą już tak gładko nie było i Murray musiał oddać seta. Mam wrażenie, że dzisiaj możemy mieć powtórkę z rozrywki, bo Cilic zdecydowanie odżył na trawie i prezentuje to co ma najlepsze. Przede wszystkim świetnie wykorzystuje swój atomowy serwis, który daje mu sporo łatwych punktów (77% punktów po pierwszym serwisie) w tym aż 44 asów. Biorąc pod uwagę, że miał zdecydowanie trudniejszą drogę do półfinału, bo musiał ograć albo ścisłą czołówkę (Berdych), albo graczy stworzonych na trawę (Dodig, Lopez, Hewitt), to kurs na Chorwata przedstawia się jako spore value. Obrona tytułu będzie niezwykle trudnym zadaniem, ale wobec niewyraźnej formy Murraya i swojego dobrego runu w Queen’s Club, wydaje się, że Cilic ma atuty, by przynajmniej doprowadzić do wyrównanego pojedynku. Wspomnienie zwycięskiego finału sprzed roku również nie będzie działać na jego niekorzyść. Never underestimate the heart of a champion. Osobiście spodziewam się, że sprawa tytułu rozstrzygnie się na pełnym dystansie trzech setów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
P 991

parodia

Użytkownik
Chciałbym tylko zadać pytanie ???? Czy tylko mi się wydaje, że Jużny jak widzi Federera to czuje to samo co Roger gdy widzi Rafę? Pamiętacie ostatni mecz na Wimbledonie? Jużny został ośmieszony. Dlatego:
Under 18,5 @3.75 Unibet
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Przede wszystkim Cilić wygrał tu w zeszłym roku bo świetnie mu się ułożyła drabinka (Ebden, Rosol, Lu, Querrey,Nalbandian) więc ja bym tak nie przeceniał jego genialności na trawie.
Wczoraj przełamywał go Hewitt a Andy na returnie jest zdecydowanie jednym z najlepszych tenisistów na świecie. Szybkość też jest po stronie Brytola (W mojej opinii nawet misiaczek Tsonga jest szybszy od Chorwata).
Murray jedynie wolno wchodzi w mecze na tym turnieju i to jedyna szansa Cilića (który jest też gorszy kondycyjnie)
Ja tutaj sensacji nie upatruję w tym meczu.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Na pewno Murray łatwo mieć nie będzie. Finał poważnego turnieju, dwóch dobrych graczy, a na faceta, który wygrał przed rokiem prawie 6 kurs. Co ciekawe nie gra z Nadalem, Rogerem czy Djokovicem. No to już dziwne samo w sobie. Jedyne co tu warto wg mnie to handicap gemowy. Może i będzie 2-0 dla Szkota ale raczej nie szybko, łatwo i przyjemnie. Cilic gra bardzo solidnie na trawie. Handi 4,5 wygląda najbezpieczniej coś typu 3-6 6-7 to chyba max co on może przegrać. Zresztą mnie nie zdziwi nawet wygrana Cilica w całym meczu.
Cilic +4,5 g. 1,70 3/10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom