>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Madryt Masters Series

Status
Zamknięty.
mozi 552

mozi

Użytkownik
Spotkanie: Murray - Monfils
Typ: 2
Kurs: 2,90
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

Murray wczoraj zagrał średnio bardzo srednio dużo psuł, wyrzucał. Serwis bez rewelacji 4 asy i dotego 3 podwójne błędy nie wyglądają za dobrze na tej nawierzchni i na mecz z Monfilsem. Ogólnie po pierwszym serwisie szło mu dzisiaj nieźle ponad 80% wygrywał, a po drugim fatalnie 50 % wygranych piłek po drugim serwisie mówi samo za siebie dodając do tego że tylko 54% pierwszego serwisu mu dzisiaj weszło wychodzi nieciekawa statystyka. Ogólnie jego gra wczoraj była nieciekawa ale ja się boję się że dzisiaj znowu zacznie grac i może byc Monfilsowi grac z nim bardzo ciężko ale jeśli utrzyma wczorajszą formę to mocno serwujący Monfils powinien to wygrac i mam nadzieję że tak się też stanie.

PS. Jeśli chodzi o Federera to sam nie wiem. Del Potro gra świetnie ale Federer to jednak uznana marka ja tu gram over gemowy :]
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Twoja analiza to praktycznie same statystyki z wczorajszych meczow. W którym Murray bez wiekszych problemow ogral swojego rywala.... Monfils jest w gazie gra duzo chyba za duzo w ostatnich dniach, Murrayh przegoni go kilka razy po korcie zagra kilka cerpliwych akcji i ogra &quot;pajaca&quot; ja gram dzisiaj zdecydowanie na Murray!
a co do meczu Del Potro popieram tym na over gemow ????
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Spotkanie: Karlovic I. - Simon G.
Typ: Will there be a tie-break in the match? TAK
Kurs: 1.60
Bukmacher: Interwetten
Analiza:
W dniu dzisiejszym o godzinie 21:30 powinno się rozpocząć spotkanie ćwierćfinałowe turnieju Masters rozgrywanego w Madrycie, w którym zmierzą się Chorwat Ivo Karlovic z Francuzem Gillesem Simonem. Faworytem bukmacherów jest Chorwat, który widać, że jest w formie serwisowej, bo o takiej tylko może być mowa. Chorwat w dwóch spotkaniach zaserwował aż 44 asy serwisowe. Podczas dwóch meczy, które rozegrał do tej pory z Robinem Soderlingiem i Novakiem Djokoviciem, rozstrzygnięcia każdego z setów kończyły się w tie - breakach zawsze na korzyść Chorwata. Natomiast dzisiejszy rywal Karlovicia, Simon rozegrał o jedno spotkanie więcej niż Chorwat. Wszystkie spotkania Francuza były to tzw. &quot;trzysetówki&quot;. W drodze do ćwierćfinału pokonał w pierwszej rundzie Rosjanina Igora Andreeva, później James&#39;a Blake&#39;a i Robby&#39;ego Ginerpi&#39;ego. W ciągu 9 setów, które rozegrał dwa sety kończyły się tie - breakami, które kończyły się na jego korzyść. Sądzę, że w dzisiejszym meczu zobaczymy co jednego tie - breaka, bo jest to bardzo prawdopodobne.
 
M 0

michalkow1

Użytkownik
Ivo Karlovic - Gilles Simon typ:1 kurs:1.69 pinnacle Tenis: Hiszpania, ATP Mutua Madrileńa Masters, Madrid 2008 (17.10.08 21:30)
Nawierzchnia idealnie pod Ivo. Bardzo szybka i Ivo maksymalnie wykorzystuje jej możliwości. Niesamowita skuteczność w obu meczach pierwszego serwisu, regularnie w granicach 20 asów i bardzo duża liczba piłek wygrywających. Jak się wygrywa z Sodą, który jest w świetnej dyspozycji czy Djoko to jest coś.
A Simon dużo łatwiejsza drabinka. Jakby wczoraj przegrał z Gineprim to nie mógłby mieć pretensji do nikogo.
Dodatkowo Simon nie ma jakiegoś rewelacyjnego minięcia, a Ivo z racji swojej gry, a także z taktyki Francuza będzie skracał grę i raził wolejem. Generalnie taktyka powinna być prosta. Każda możliwość pójścia do siatki przez Chorwata powinna skutkować atakiem, bo Simon co ma najlepszego to niesamowita regularność z głębi kortu, a przy szybkiej grze i dużej ilości ataków (co pokazał wczoraj Ginepri) Francuz się gubi.
 
M 0

maciasb

Użytkownik
Jak dla mnie nie da się serwować cały czas na tak wysokim poziomie, kiedyś w końcu musi przyjść kryzys dla Karlovica. A w wymianach będzie mu ciężo z Simonem, który dobrze czuje się z głębi kortu. Nawet jak nie będzie tutaj serwował fenomenalnie to i tak uważam, że będzie ganiał Karlovica. Nawet jak dojdzie do tie-break to tak samo, słabsza chwila Karlovica na 2-3 piłki i 6-7 w plecy. Można się upierać, że Simona już powinno nie być w tym turnieju (7/6 (7) z Andreevem, 6/4 z Blakiem, 7/6 (6) z Gineprim, wszystko w trzecich setach), ale wydaje mi się, że to jest właśnie jego gra, &quot;masowanie&quot; się z przeciwnikiem, a każde takie zwycięstwo daje mu pewności siebie.
Bardzo trudno przewidzieć, bo co znowu 7-6 7-6 dla Karlovica?
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
o jakim ty kryzysie gadasz? On serwuje jak maszyna 90% jego gry to serwis a zobacz ktory jest w rankingu i jak pokonal Djokovica... Simon nie jest jakims super dobrym grajkiem i na pewno nie poradzi sobie z Ivo tzw. z jego serwisem. Kurs jak najbardziej wart ryzytka 1.65 biore w ciemno:jezora:
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Federer - Murray
Typ: 2:0
Kurs: 2.0
Buk: bet365
Analiza
Roger po dłuższej przerwie prezentuje się w Madrycie dobrze, w 4 rundzie rozegrał swój najlepszy mecz podczas tego turnieju wygrywając z odkryciem tego sezonu Argentyńczykiem Del Potro 6:3 6:3, wcześniej wygrał w 2 setach z Stepankiem i Tsongą. Jego przeciwnik Murray gładko pokonał jak zawsze nieobliczalnego Monfilsa, w pierwszej swoim meczu rozniósł lucky loosera z kwalifikacji Bolelliego, a w drugim meczu stoczył wyrównany pojedynek z Cilicem (7:5 7:6). Widać że Federer jest w gazie, a jako że jest fenomenem tenisa, powinien i z Murrayem poradzić sobie w 2 setach. Grali ze sobą 4 razy, na razie jest 2:2, ostatni raz spotkali się w finale US Open i wygrał gładko w 3 setach Federer
 
szary 0

szary

Użytkownik
o jakim ty kryzysie gadasz? On serwuje jak maszyna 90% jego gry to serwis a zobacz ktory jest w rankingu i jak pokonal Djokovica... Simon nie jest jakims super dobrym grajkiem i na pewno nie poradzi sobie z Ivo tzw. z jego serwisem. Kurs jak najbardziej wart ryzytka 1.65 biore w ciemno:jezora:
Należy tez dodać że Simon od początku gra bardzo męczące pojedynki więc nie sądze żeby miał na tyle sił żeby ganiać Karlovicia po korcie...
Runda / Czas meczu Simona / Czas meczu Karlovica
1 / 2h 9m / BYE
2 / 1h 25m / 1h 49m
3 / 2h 35m / 1h 42m
Jak widać zwłaszcza wczorajszy pojedynek był bardzo męczący dla Simona i to musi się dzisiaj odbić. To Karlovic będzie prowadził ten pojedynek i bardzo liczę że skutecznie.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
No i turniej w Madrycie który wkracza w decydującą faze. Na jutro widze trzy arcyciekawe spotkania: pierwsze to Federer - Murray w którym faworyta nie trzeba nikomu przedstawiac. Roger Federer wreszcie w wielkiej formie i sądzę że bezproblemu rozprawi się z Andym Murrayem którego przecież nie tak dawno pokonał w finale Us Open. Myślę jednak że Szkota stac na urwanie seta Federerowi co oczywiście będzie trudne i podejrzewam że tak się nie stanie ale za większą stawkę postawie czystą 1 na Szwajcara. urs w granicy 1,20 - 1,30 tylko ale mecz pewny przynajmniej teoretycznie.

Drugie spotkanie to mecz Nadal - Karlovic (podejrzewam że wygra swój półfinał z Simonem jest 5:4 i serw Ivo). Sądzę że kursy na zwycięstwo Hiszpana będą w granicy 1,20 maksymalnie i dlatego chyba ten mecz odpuszczę bo nieprzewidywalny Karlovic ze swoim serwisem może dociągnąc do dwółch czy nawet trzech tie-breaków i tam sprawic niespodziankę. Sądzę że DW 2:0 jest zupełnie bez sensu, a jeśli kursy na 1 będą wyższe niż 1,30 można to będzie zagrac chociaż szczerze w to wątpie.

No i trzecie moim zdaniem najciekawsze jutrzejsze spotkanie:
M. Fyrstenberg/M. Matkowski - J. Coetzee/W. Moodie 1 - 1,80 w Bwin. Sądzę że Polska para walcząca o udział w kończącym sezon turnieju Masters będzie wstanie nawet wygrac ten turniej, a na pewno przynajmniej powtórzyć wyczyn z zeszłego roku gdy dotarli do finału. Kurs 1,80 to wielki prezent i ja z niego skorzystam. Dodam tylko że Polacy dzisiaj rozprawili się z parą Nestor/Zimonjic więc sądzę że awans do finału to tylko formalnośc.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Dalej nie doceniajcie Del Potro i Simona ????

Dodatkowo Simon nie ma jakiegoś rewelacyjnego minięcia, a Ivo z racji swojej gry, a także z taktyki Francuza będzie skracał grę i raził wolejem. Generalnie taktyka powinna być prosta. Każda możliwość pójścia do siatki przez Chorwata powinna skutkować atakiem, bo Simon co ma najlepszego to niesamowita regularność z głębi kortu, a przy szybkiej grze i dużej ilości ataków (co pokazał wczoraj Ginepri) Francuz się gubi.
Simonek całkowicie zaprzeczył twojej tezie, wielu tenisistów z top 10 mogłoby się od niego uczyć jak Karlovicia mijać ????
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Ten człowiek przerasta w tym sezonie wszystkich tenisistów. Chodzi tu oczywiscie o Simona. Policzcie ile on już wygrał przegranych spotkan ? Ile bronił mecz boli... Wielki szacunek bo nie każdy tak potrafi i nie ma tu mowy o farcie tylko o umiejętnosciach, wczoraj w 3 secie 0-3 i to z Karlovicem !!!!! Z kazdym innym tenisistą bym jeszcze powiedział że jest szansa nadrobienia tego 1 przełamania ale z Ivo ? Który trafiał w tym meczu 70% pierwszego serwisu z czego prawie 80% piłek to piłki wygrane ... masakra. A tu Simon łamie bez żadnego problemu Karlovica doprowadza do tie breaka i Ivo może tylko pomachać do kamery i pożegnać sie z turniejem, dziś trzymam kciuki za Francuza w meczu z Nadalem.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ten człowiek przerasta w tym sezonie wszystkich tenisistów. Chodzi tu oczywiscie o Simona. Policzcie ile on już wygrał przegranych spotkan ? Ile bronił mecz boli... Wielki szacunek bo nie każdy tak potrafi i nie ma tu mowy o farcie tylko o umiejętnosciach, wczoraj w 3 secie 0-3 i to z Karlovicem !!!!! Z kazdym innym tenisistą bym jeszcze powiedział że jest szansa nadrobienia tego 1 przełamania ale z Ivo ? Który trafiał w tym meczu 70% pierwszego serwisu z czego prawie 80% piłek to piłki wygrane ... masakra. A tu Simon łamie bez żadnego problemu Karlovica doprowadza do tie breaka i Ivo może tylko pomachać do kamery i pożegnać sie z turniejem, dziś trzymam kciuki za Francuza w meczu z Nadalem.
W pierwszym secie Karlović dwa razy go przełamywał i Simon dwa razy go dochodził, ostatni raz przy stanie 4-5 ???? Nie wiem, czy zwróciłeś uwagę, ale ja jeszcze nie widziałem, żeby ktoś tak genialnie returnował Karlovicia, a ten return w trzecim secie na początku tie-break&#39;a to poezja ???? Dodatkowo Karlović bardzo dobrze w tym meczu serwował, szczególnie w trzecim secie. Dzisiaj sądzę, że Simon, jeżeli mu starczy sił na szansę powalczyć z nadalem :spokodfhgfh:
 
M 0

maciasb

Użytkownik
Tak jak mówiłem, gorsza chwila dla Karlovica - nie siedzi jedyneczka i niestety jest bezradny. W czołówce nie ma miejsca dla zawodników, którzy chcą wygrywać dysponując tylko jednym atrybutem.
Chyba Nadal to dla Simona bariera trochę nie do przejścia, tym bardziej, że to Nadal będzie rozprowadzał Simona po lini końcowej. Wczoraj Lopez grał naprawdę nieźle, a i tak cały pojedynek był pod dyktando Rafy.
Jak dla mnie 2:0 za niski kurs by grać, chociaż nie widzę tu innego scenariusza.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Tak jak mówiłem, gorsza chwila dla Karlovica - nie siedzi jedyneczka i niestety jest bezradny. W czołówce nie ma miejsca dla zawodników, którzy chcą wygrywać dysponując tylko jednym atrybutem.
???? W tym cały szkopuł, że Karlović nie miał problemów z serwisem, a Simon returnował jego pierwszy serwis, do którego niektórzy boją się nawet ruszać lub nie mają zielonego pojęcia, gdzie piłka poleci
 
M 0

maciasb

Użytkownik
Jak ja bym opierał całą swoją grę tylko na serwisie, to 4 razy z rzędu w gemie nietrafiony pierwszy serwis uważałbym za duży problem. A po drugim dochodziło do wymian z końca kortu, które wygrywał Simon.
Dlaczego Karlovic ograł Djokovica?
Bo Djokovic zrobił po 2 błędy w tie-breakach a Karlovic non-stop serwował bezbłędnie. Tak nie da się w nieskończoność...
 
midel 189

midel

Użytkownik
Jak ja bym opierał całą swoją grę tylko na serwisie, to 4 razy z rzędu w gemie nietrafiony pierwszy serwis uważałbym za duży problem. A po drugim dochodziło do wymian z końca kortu, które wygrywał Simon.
Dlaczego Karlovic ograł Djokovica?
Bo Djokovic zrobił po 2 błędy w tie-breakach a Karlovic non-stop serwował bezbłędnie. Tak nie da się w nieskończoność...
Dochodziło do wymian, bo Simon umiejętnie returnował i nawet jak Karlović miał ogromną przewagę i szedł do siatki to Gilles potrafił go znakomicie mijać ????
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Kazdy tez pewnie mysli ze Karlovic potrafi grac tylko przy 1 podaniu, przy drugim jego taktyka jest takze bardzo prosta ale jakze skuteczna i nie ma znaczenia czy jestes Djokovicem czy Simonem. Dlugi slice pod nogi i bieg do siatki gdzie wiadomo radzi sobie niezle, jak to napisal kolega midel wczoraj miniecia Simona byly poezyjne i naprawde zadko Ivo wykazywal slabosc bo ustawial sie idealnie do gry wolejem przy siatce ale co z tego ... ? Fajnie by bylo zobaczyc final Simon - Murray ????
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Fajnie by bylo zobaczyc final Simon - Murray ????
prosze bardzo ???? Simon szczesliwie wygrał, niesamowity gracz ???? . Jutro stawiałbym na Murraya, zagrał dziś świetny mecz z Federerem, Simonowi wg zbraknie sił jutro na wygranie turka. Mimo to nie obstawie tego meczu na zwyciezce
 
midel 189

midel

Użytkownik
prosze bardzo ???? Simon szczesliwie wygrał, niesamowity gracz ???? . Jutro stawiałbym na Murraya, zagrał dziś świetny mecz z Federerem, Simonowi wg zbraknie sił jutro na wygranie turka. Mimo to nie obstawie tego meczu na zwyciezce
Szczęśliwie to mógł Nadal wygrać, bo Simon miał już 6:5 i swój serwis :jezora:
To może przypomnę mój komentarz wcześniejszy
Dalej nie doceniajcie Del Potro i Simona ????
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
na jutro Murray w 99% pewniak, ze wygra. Wczesniej juz go obstawialem, ze bedzie zwyciezca tego turnieju i w koncu jest w finale. Teraz pozostaje dopelnienie formalnosci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom