>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Marsylia, Memphis & Buenos Aires, 18-24.02.2013

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Marseille
???? Granollers M. - Muller G. (2)6:7 (1)6:7 ⛔
1,65 Bet-at-home

Gasquet R. - Muller G. 6:2 4:6 (5)6:7

Najciekawszą piłką meczu była ta w samym środku 2 seta, gdzie sędzia liniowy dostała asa prosto w jaja! Nawet się nie uśmiechną, tylko jak człowiek z żelazną maską powrócił do swojej pracy i patrzył w linię.

Richard w pierwszym secie od początku meczu był zmotywowany, co zaowocowało szybkim przełamaniem. Pod koniec nastąpiło jeszcze drugie i Gasquet wygrał gładko 6:2, Muller odbijał jego serwis po autach, nie wytrzymał dłuższych wymian, przy dobrej grze Francuza wyglądał naprawdę słabo.

W drugim secie nie zanosiło się na to, że Gasquet tak frajersko straci swoje podanie. Kompletnie się nie przyłożył wtedy do swojego serwisu. Przy stanie 4:5 doszło do dziwnej sytuacji. Gasquet miał przewagę, do tego wygrał następną piłkę po linii, ale sędzia orzekł, że nie wywołał &quot;Sokolego Oka&quot; i zaczęli znowu od stanu 40:40. Muller ostatecznie wygrał set 4:6 po dość dużej kontrowersji.

Trzeci set zaczął się od wygrania swojego podania do zera przez Francuza. Po następnym gemie już jest 2:0 po podwójnym błędzie Mullera, choć był to wyrównany gem. Później gra toczyła się już od serwisu do serwisu, aż do stanu 5:3 30:0 i Gasquet przegrywa swoje podanie. Wszystko rozstrzyga się w tie breku którego Gasquet przegrywa do 5 ze stanu 3:1.
Tak właśnie wyglądał przebieg meczu, Francuz go przegrał na własne życzenie, plusem dla Luksemburczyka na pewno jest dobry serwis, ale w wymianach nie wyglądał już tak dobrze. Do tego często było go widać w grze pod siatką.
Grannolersa również oglądałem i tak jak dobrze wiemy, może i nie ma mocnego serwisu to dłuższe wymiany wytrzymuje. Czasami w meczu z Monfilsem który grał jak zawsze (rzucanie rakietą, rzucanie się na kort, humorki, kontuzje = standard) Marcel wizytami pod siatką (umiejętność z gry deblowej) kończył wymiany. Gael czasami grał dobrze, czasami psuł, ale to Hiszpan nie pozostawił złudzeń co do jego dalszego zwycięstwa. Grannolers może i niezbyt często w singlu bierze udział na turniejach w hali, ale jak już w nich startuje to osiąga jakiś sukces tak jak to bywa na turniejach w Valencii pod koniec roku.
Obaj Panowie przed tym meczem mają niezbyt specjalny bilans zwycięstw/porażek więc tutaj są na równi.
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Reister J. (Ger) - Bedene A. (Slo) 2 @ 1.50 Bet365
Fragement analizy uzytkownika szpil:
Reister jest w formie, ale... Nie pokonał on wcale aż tak genialnych graczy do tej pory. Jak przychodzi mu pograć z kimś solidniejszym to po prostu przegrywa i to właśnie nastąpi dzisiaj, bo po tym co Bedene pokazał w meczu z Zeballosem, jestem w stanie powiedzieć, że jest solidny. Jeżeli Bedene utrzyma dyspozycję z meczu z Zeballosem, nie widzę cienia szans nawet na ugranie seta przez Reistera.
Musze przyznac, ze tez uwazam to za bardzo ciekawy typ. Mialem (nie)przyjemnosc ogladac mecz Slowenca z Zeballosem. Wydawalo mi sie, ze Argentynczyk wygra, a tymczasem Sloweniec gral naprawde bardzo ladnie i nie bal sie zadnej wymiany. Oczywiscie tez juz bylo w 3 secie po przelamaniu sporo frustracji u Zeballosa, ale Bedene trzymal poziom. Ciekawy gracz.
Troche trudno tylko powiedziec jak to sie ma do gry Reistera, bo Niemiec ma juz mecze wyniesione z kwalifikacji plus wygrana nad Alundem i chyba czuje sie dobrze, a na wyniki po niepowowodzeniachw Vina i Sao mu pewnie zalezy. Niemniej jednak ciekawy typ, bo warto sledzic poczynania Slowenca z tego co pokazal w 1 meczu.
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Roger Vasselin E. - Tursunov D.
Typ: 2:0.
Kurs: 2,20 (Fortuna)
Stawka 4/10
Witam! ???? w dzisiejszej ofercie zaciekawił mnie mecz Francuza z Rosjaninem. Tursunov w ATP ostatnia nic szczegolnego nie osiaga ,ale buki chyba daja az 1,50 na win Rogera ze wzgledu na dobra gre Tursunova w kwalifikacjach. Ja mimo wszystko polecam zagrac 2:0 , Francuz u siebie ,forma jest i umiejetnosci na pewno wiele wyzsze niz u Tursunova. Wedlug mnie bedzie tu gładkie ,szybkie 2:0 co po takim kursie grzechem bylo by nie grac ???? pozdro.
5:7 2:6 , a Roger Vasselin ? jakieś nieporozumienie. ⛔
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Debel

Isner/Querrey vs Kubot/Nestor
Typ:2
Unibet
2,00

Nie jestem wielkim znawcą debla, ale widzę tu value. Isner i Querey to znane nazwiska, ale ich miejce to singiel i tam osiągają najlepsze wyniki. Nie grali razem jeszcze w tym roku, ale ich 3 ostatnie wspólne mecze z zeszłego sezonu (Paryż, Walencia, Nicea) to totalne fiasko i porażki ze średnimi deblami tj Gonzaez/Lipski czy Marach/Polasek. Rok temu na tym turnieju odpadli po 2. meczu. Isner obecnie totalnie bez formy (od Paryża wygrał tylko 3/9 gier)- w nocy przegrał z Istominem w dwóch setach, Sam gra dalej i potraktuje ten mecz jako przetarcie. Po drugiej stronie siatki Nestor i nasz rodak Kubot, którzy zagrają razem po raz pierwszy jeśli się nie mylę, ale obaj są doświadczonymi deblistami i automatyzm zadziałać powinien. Polak w singlu ograł 2 dni temu Harrisona i gra dalej. Nestor osiągał mnóstwo sukcesów w parze z Zimonjicem czy Knowlesem. To deblowa żywa legenda, która ma na koncie 21 finałów wielkoszlemowych,a w tym 10 tytułów. W roku 2013 miał grać z Hindusem Bhuphatim - nie wiem co tam się zadziało i skąd ta zmiana. Dziś gra z Kubotem, ale to żaden problem w meczu z wielkimi tyczkami, singlistami. Dodam tylko, że debel Kubot/Nestor to turniejowa 3.
nie moge sie z Tobą zgodzić niestety. Kubot awansowal do kolejnej rundy singla w Memphis i na pewno bardziej skoncentruje sie na grze pojedynczej , pozatym Nestorowi stuknęła juz 40stka i zawodnik ten juz raczej powoli odchodzi ze świata tenisa na dobre. Isner odpadł w singlu ,wiec jedyna jego nadzieja na powalczenie u siebie to DEBEL ???? obydwoje z Querreyem maja potezny serwis co daje im duzy atut w tym meczu. Przypominam ze wlasnie ta para w 2010 roku wygrala turniej deblowy w Memphis ????
Isner / Querrey @1,72 / 2/10 ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Memphis i ATP Buenos Aires
???? Malisse X. - Young D. 1:5 ⛔
???? Almagro N. - Kuznetsov A. 7:6(5) 6:2 ✅
AKO: 1,73 Bet-at-home
Donald Young wyrobił sobie zła markę w poprzednim roku, a przecież miał to miał być talent. Xavier jest bardziej doświadczony od przeciętnego Donalda, którego ostatnie wyniki z graczami pokroju Challenger mnie nie przekonują. Malisse Xavier ostatnio przegrał w San Jose z Isnerem. Może i Malisse nie jest tenisowym wirtuozem to jednak daje mu większe szanse przeciwko Donaldowi Youngowi.
Kuznetsov tak jak myślałem przeszedł Volandriego który kilka dni temu jeszcze miał zakładany bandaż na stopę. Almagro po szybkim odpadnięciu z poprzedniego turnieju jest w bojowym nastroju na kolejne zwycięstwa. Jest znacznie lepszy od swojego przeciwnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 160

peter42

Użytkownik
Berlocq-Nalbandian 3-6,6-2,3-6
typ Nalbandian 1,66
Bet365


Taki mały szlagier dla Argentyńczyków w 1rundzie, dwoch zawodnikow gospodarzy a jeden z nich to ulubieniec miejscowej publiki. Nalbandian w Buenos zawsze trzymał poziom,czesto sie tutaj odradzał tenisowo, a w pierwszej rundzie tego turnieju odpadł bodajze w 2001r. Teraz drabinka bardzo trudna bo juz w drugiej rundzie prawdopodobnie bedzie czekał David Ferrer czyli tenisowe Himalaje na tej nawierzchni. Najpierw trzeba sie jednak uporac z Berlocqiem który podobnie jak David pozostawił po sobie niezłe wrazenie w ostatnim turnieju w Sao Paolo. Obaj przegrali z Nadalem,Berlocq ugrał seta ,Nalbandian ten mecz kompletnie zawalił 3-0 w drugim secie by przegrac 3-6. Wiem ze Carlos to bardzo grozny zawodnik na tej nawierzchni ,ale Nalbandian jak dotychczas miał na niego patent 3 razy ogrywajac go gładko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Berlocq-Nalbandian
typ Nalbandian 1,66
Bet365


Taki mały szlagier dla Argentyńczyków w 1rundzie, dwoch zawodnikow gospodarzy a jeden z nich to ulubieniec miejscowej publiki. Nalbandian w Buenos zawsze trzymał poziom,czesto sie tutaj odradzał tenisowo, a w pierwszej rundzie tego turnieju odpadł bodajze w 2001r. Teraz dabinka bardzo trudna bo juz w drugiej rundzie prawdopodobnie bedzie czekał David Ferrer czyli tenisowe Himalaje na tej nawierzchni. Najpierw trzeba sie jednak uporac z Berlocqiem który podobnie jak David pozostawił po sobie niezłe wrazenie w ostatnim turnieju w Sao Paolo. Obaj przegrali z Nadalem,Berlocq ugrał seta ,Nalbandian ten mecz kompletnie zawalił 3-0 w dugim secie by przegrac 3-6. Wiem ze Carlos to bardzo grozny zawodnik na tej nawierzchni ,ale Nalbandian jak dotychczas miał na niego patent 3 razy ogrywajac go gładko.

Nie neguję typu lecz trzeba mieć na względzie, że Nalbandian po półrocznej przerwie doszedł od razu do finału i teraz fizycznie może być troszkę słabszy. Dość powszechne jest odpadanie finalistów w pierwszych/drugich rundach kolejnego turnieju, a wyjątkiem od tej reguły jest jedynie ścisła czołówka do której David w tym momencie się nie zalicza. Już w meczu z Nadalem było widać, że opadał trochę z sił oddając 6 kolejnych gemów. Jak będzie - zobaczymy, ja osobiście pograłem lekko Berlocq 2-0 licząc na to, że zakwaszony organizm faworyta po prostu nie wytrzyma trudów kolejnego turnieju w krótkim odstępie czasowym pomimo, dobrych jak myślę chęci pokazania się przed własną publiką.
 
maciaba 2

maciaba

Użytkownik
Ten mecz Berlocq&#39;a z Nalbandian&#39;em non stop przesuwają. Nie wiem czy to działanie celowe bukmacherów czy co. Błędne podawanie godziny i daty spotkania albo przesuwanie. Początkowo o ile pamiętam mieli grać 19.02 jakoś wieczorem. Później 20.02 czyli dziś, przez chwile 21.02, teraz znowu dziś. Najpierw o 23:30 teraz o 18:30 i sukcesywnie tylko przesuwają godziny. Sam postawiłem tez na Berlocq&#39;a ale sugerując się tym, że Nalba jest bardziej zmęczony. Jak oni tak będą ten mecz przesuwać i przesuwać to gracze zyskują czas na regeneracje.

???? Granollers M. - Muller G.
1,65 Bet-at-home

Tak właśnie wyglądał przebieg meczu, Francuz go przegrał na własne życzenie, plusem dla Luksemburczyka na pewno jest dobry serwis, ale w wymianach nie wyglądał już tak dobrze. Do tego często było go widać w grze pod siatką.
Grannolersa również oglądałem i tak jak dobrze wiemy, może i nie ma mocnego serwisu to dłuższe wymiany wytrzymuje. Czasami w meczu z Monfilsem który grał jak zawsze (rzucanie rakietą, rzucanie się na kort, humorki, kontuzje = standard) Marcel wizytami pod siatką (umiejętność z gry deblowej) kończył wymiany. Gael czasami grał dobrze, czasami psuł, ale to Hiszpan nie pozostawił złudzeń co do jego dalszego zwycięstwa. Grannolers może i niezbyt często w singlu bierze udział na turniejach w hali, ale jak już w nich startuje to osiąga jakiś sukces tak jak to bywa na turniejach w Valencii pod koniec roku.
Obaj Panowie przed tym meczem mają niezbyt specjalny bilans zwycięstw/porażek więc tutaj są na równi.
Widziałem mecz Muller&#39;a z Gasquet&#39;em i powiem szczerze, że byłem pod wrażeniem gry Muller&#39;a w przeciwieństwie do kolegi, którego cytat widać powyżej. Gasquet wydawałoby się, że jest w rewelacyjnej formie, był zdecydowanym faworytem tego meczu (mimo porażki z Baghdatis&#39;sem).

Wnioskując co nieco z powyższej wypowiedzi można stwierdzić, że Grannolers wygrał z aktorem, a Muller z poważnym graczem w formie. Do tego w wielkim stylu w ostatnim secie w TB wygrał 7-5 po pięknym zagraniu spod siatki po przekątnej. Tak ważny moment gry, 1-1 w setach i w ogóle nie bał się atakować Gasquet&#39;a podchodząc pod siatkę do tego przy nieswoim podaniu. To pozwala śmiało stwierdzić, że jest raczej wytrzymały psychicznie. Oczywiście nie mam zamiaru tutaj ignorować Grannolers&#39;a. Po tym co widziałem wczoraj patrząc na grę Muller&#39;a ciężko wytypować kto wygra. Ja tutaj będę szukał TB (1.9 bet365)✅ albo powyżej 2,5 seta (2.25 bet 365)⛔. Drugi kurs jest ewidentnie łakomym kąskiem.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Julien Bennetau v Jerzy Janowicz 1 @2,00 Unibet
Widząc te kursy jestem w szoku.. Julien w formie naprawde bardzo wysokiej. Świetny turniej w Rotterdamie. Nie sugeruje sie nawet zwycięstwem z Fedexem(Szwajcar grał kaszanke, fatalny serwis) ale regularnością Francuza. Znakomicie pod siatką. Dopiero w finale zatrzymany przez Del Potro - po bardzo dobrym spotkaniu. Dzisiaj męczył się trochę z młodym rodakiem, w 1 secie problemy ale TB już mistrzowski, 2 set pełna kontrola. Jurek ostatnio bez szału, buki zapewne sugerują się gładkim ograniem Rosola. Jak dla mnie Bennet jest lepszy graczem. W dodatku jest w lepszej dyspozycji. Liczyłem na @1,5 @1,6, dostaję @2,00. Jest cudnie. No naprawde dawno nie byłem tak zaskoczony, tym bardziej, że gra u siebie. W 2010 grał tu w finale. Polecam - nie dla psychofanów Janowicza, ale rozsądnych panów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja bym uwazam na to spotkanie - nie wiem czy Benek po sukcesie w Rotterdamie przyjechal tu z zamiarem jak najdluzszej obecnosci w turnieju, bo w deblu juz oddali mecz z Llodra Mahutowi ewidentnie.
Jezeli bylby to wielki szlem albo inny prestizowy turniej to bralbym grubo Juliana, ale w tej sytuacji nie bede zdziwiony jego porazka.
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Julien nigdy w życiu nie odpuści Marsylii. Gra u siebie, odpuścił debla bo jest zmęczony po Roterdamie i chce przełozyć siły by dojść jak najdalej albo nawet i wygrać. Gdyby podchodził do turnieju z zamiarem &quot;oddania&quot; meczu w 2 rundzie, to czemu nie puścił rodaka w 1szym secie w tie-brakeu i tam nie poddał by ten pograł dalej? Dla mnie złoto na Benneteau. Jeśli się nie mylę to z obecną formą francuza Janowicz długo w tym meczu nie poskacze.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Julien nigdy w życiu nie odpuści Marsylii. Gra u siebie, odpuścił debla bo jest zmęczony po Roterdamie i chce przełozyć siły by dojść jak najdalej albo nawet i wygrać. Gdyby podchodził do turnieju z zamiarem &quot;oddania&quot; meczu w 2 rundzie, to czemu nie puścił rodaka w 1szym secie w tie-brakeu i tam nie poddał by ten pograł dalej? Dla mnie złoto na Benneteau. Jeśli się nie mylę to z obecną formą francuza Janowicz długo w tym meczu nie poskacze.
Tak samo jak Rysiek miał nie odpuscic nawet jakis kolo pisał jaki to ważny turniej dla Ryska a on sprzedał mecz bo jak nazwac 3 set 5:2 i przegrac mecz sprzedanie rzeczy nazywamy po imieniu a nie jakies oddanie tylko sprzedaż
W tenisie juz mnie nic nie zdziwi rózne cuda sie zdarzały przytocze niedawny przykła Kliżana 5:1 w TB 3 seta i co ugrał 1 punkt a oddał 7 to jak to nazwac nagle zapomniał jak sie gra w tenisa nie badzmy dziecmi panowie i panie


christopher48 // To już nie pierwsza Twoja wypowiedź w takim stylu. Wcześniejsze w większości są oczywiście usunięte. Tym razem pozostawię post i jednocześnie apeluję, abyś trochę dał sobie na wstrzymanie z tymi &quot;sprzedanymi meczami&quot;. To, że spotkanie ma dziwny przebieg, to od razu nie świadczy, że jest ustawione. Pozdrawiam.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Witam,

Panowie i Panie, nie popadajmy w herezje. Nie myslmy co bedzie tylko co jest gdyz zobaczmy co sie dzieje w ogolnym Turnieju w Marsyli. Przegrana i Gasqueta i Paire mnie nie zdziwila a dlaczego? za duzo &quot; Francuzow&quot; by bylo, wiec po czesci popieram uzytknownika po wyzej ze mecz zostal sprzedany. Ale nie odchodzac od tematu, spojrzmy na obecna sytuacje. Tsonga po dosc wyczerpujacym meczu z Davydenko wygral w dwoch setach, i pozostaja nam SIMON, BENNETEAU, i dobrze spisujacy sie LLORDA. Dla znajacych sie na Tenisie nie bedzie niespodzianka jesli SIMON swoj mecz wygra z Bautista, wiec tak naprawde mamy juz dwoch Francuzow w 1/4. Pozostaje nam LLORDA z Del Potro jak i Benneteau, wiec tak naprawde czekamy na poczatek meczu llordy z Del Potro gdzie typuje zwyciestwko Argentynczyka co sprowadza nas do wygrania BENNETEAU z Janowiczem i to nie tylko pod moim wlasnym systemem analizy, ale jakze doswiadczonego Francuza z jeszcze mlodym Janowiczem.

A wiec:

DEL POTRO WIN 1.30 BET365 ✅
BENNETEAU WIN 1.82 BET365 ⛔
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Tak samo jak Rysiek miał nie odpuscic nawet jakis kolo pisał jaki to ważny turniej dla Ryska a on sprzedał mecz bo jak nazwac 3 set 5:2 i przegrac mecz sprzedanie rzeczy nazywamy po imieniu a nie jakies oddanie tylko sprzedaż
W tenisie juz mnie nic nie zdziwi rózne cuda sie zdarzały przytocze niedawny przykła Kliżana 5:1 w TB 3 seta i co ugrał 1 punkt a oddał 7 to jak to nazwac nagle zapomniał jak sie gra w tenisa nie badzmy dziecmi panowie i panie
Akurat Twój post był dziecinnym poziomie. Wałki i wałeczki były, są i będą w każdej dyscyplinie sportu jednak Wy już wszędzie widzicie ustawki. Dla Was cały świat jest ustawiony łącznie z wszystkimi wydarzeniami sportowymi.

Zastanów się nad tym po co Rysiek miałby &quot;sprzedać&quot; Mullerowi? Ja nie widzę żadnego powodu.

Po pierwsze Muller nie bronił żadnych punktów w przeciwieństwie do Gasqueta. Po drugie Muller ma w drabince Granollersa (której już pokonał), dalej prawdopobonie Tipsę a w półfinale ktoś z trójki Berdych/Benek/Janowicz więc szanse na sukces bliskie zeru. Po trzecie pula nagród w tym turnieju nie powala (w porównaniu do innych).

Gdy dopuścisz do siebie fakt że nie wszystkie niespodzianki są ustawione będzie to widział nieco inaczej, choćby nawet tak jak ja to widzę. Rysiek formą sypie jak z rękawa od samiuśkiego początku roku (1 styczeń), obecnie mamy 21 luty więc mineły prawie 2 miesiące. Myślisz że jest on robotem? Słabszy moment musiał przyjść. Co do Mullera, na hali potrafi trzymać serwis, poza tym miał 6 porażek z rzędu (nie liczę zwycięstwa z młodym Bourgue który kręci się koło 7 setki) więc w końcu musiał się przełamać a gdzie to zrobić jak nie na nawierzchni na której ma najwięcej atutów?
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Julien nigdy w życiu nie odpuści Marsylii. Gra u siebie, odpuścił debla bo jest zmęczony po Roterdamie i chce przełozyć siły by dojść jak najdalej albo nawet i wygrać. Gdyby podchodził do turnieju z zamiarem &quot;oddania&quot; meczu w 2 rundzie, to czemu nie puścił rodaka w 1szym secie w tie-brakeu i tam nie poddał by ten pograł dalej? Dla mnie złoto na Benneteau. Jeśli się nie mylę to z obecną formą francuza Janowicz długo w tym meczu nie poskacze.
Julien gra przynajmniej kilkanaście takich meczy u siebie w sezonie więc to,że nigdy w życiu nie odpuści Marsylii to slaby argument,Jurek nieźle ciśnie tutaj serwisem,Benek po zeszło tygodniowym może spuścić z tonu ;)
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Cilic vs Sijsling
Handicap setów Sijsling +1,5 e:✅✅✅
Unibet
2,5

Kurs wysoki, więc warto grać. Sijsling to gracz halowy i nawierzchnia typu hard jest dla niego. 2 dni temu pokonał Melzera w dwóch setach (jeden set po TB), więc moc i dyspozycja serwisowa chyba go nie opuściła, skoro wygrał to fizyczne starcie. Wcześniej w Roterdamie sprawił sensację eliminując Tsongę, ale następnie odpadł z Klizanem. Nie jest wirtuozem, ale takie turnieje jak Memphis dają mu okazję, by wygrywać i osiągać dobre wyniki ze światową czołówką. Zdecydowanym faworytem meczu jest Chorwat Cilic. Marin 10 dni temu wygrał turniej u siebie w Zagrzebiu pokonując Jużnego, Melzera, Kavcica i Zemlję. Generalnie w tym roku Cilic przegrał tylko 2 mecze (Paire, Seppi), ale nie grał z nikim z topu. Wydaje mi się, że po sukcesie może pojawić się u niego lekkie rozprężenie, co oznacza kłopoty w dzisiejszym meczu. Chorwat zmierzył się już w Memphis ze swoim rodakiem Dodigiem i oddał mu pierwszego seta, co przyjmuję jako dobry znak przed dzisiejszym meczem.


R.Williams vs A. Dolgopolov
Typ:1 e:trzeba było grać handi:p 1:2⛔
Unibet
3,7

Skusił mnie ten kurs, bo wydaje się trochę przegięty biorąc pod uwagę dyspozycję Amerykanina: 8 wygranych spotkań z rzędu, nie przegrał w lutym ani razu, bilans w tym roku 11/3. Pod wygranej w Challengerze w Dallas nie przegrał jeszcze meczu, na swoim terenie, na dodatek w hali to bardzo solidny zawodnik. Fakt, że ogrywał głównie graczy ze swojego podwórka (Ginepri, Johnson,Smyczek,Kuznetsov, Ram czy też kanadyjczyk Dancevic), ale jednak szacun dla niego, bo pokazuje niezły serwis, dobry forehand i opanowanie. Dziś jego rywalem jest jeden z tych, których lubię - Ukrainiec Dolgopolov grający niekonwencjonalnie i nieprzewidywalnie. Dolgo fatalnie zaczął rok: po wygranej z Nieminenem na początku stycznia (Brisbane) przegrał 5 kolejnych spotkań w Australii. Zrobił sobie przerwę i przełamał się w lutym w Pucharze Davisa ze Słowakami (Lacko, Martin). W Memphis ograł już słabego Niemca Phau, ale ciężko powiedzieć co pokaże starciu turniejowym z dobrym zawodnikiem będącym na fali. Widzę value w tym meczu, więc odpuszczam sobie granie handi i biorę czysty win na Amerykanina.


no i jeszcze jedno zdarzenie z Memphis godne uwagi
wszyscy mi to odradzają, ale się uparłem:p

Hewitt vs Istomin
Typ:1 e:lipa totalna⛔⛔⛔
Bwin
2,5

Kilka lat temu kursy byłyby inne, ale cóż... taka jest rzeczywistość, że to Uzbek jest dziś faworytem. Przyznaję, że ma przyzwoite wyniki, ale z drugiej strony ma trochę farta, bo nawet jak trafia na znane nazwisko to akurat bez formy (np ostatnio Isner czy wcześniej Verdasco lub Klizan). A więc w Memphis ma już na rozkładzie Isnera, wcześniej w San Jose uległ Raonicovi, a wygrywał z Beckerem i Sweetingiem. Na AO pokonał Sijslinga i przegrał z Seppim po 5. setach. A co z Lleytonem? gra w kratkę i dużo zależy od dyspozycji danego dnia a czasem i godziny hehe - w Memphis pokonał go Querrey (wygrał 2 TB, a Hewitt jednego seta wygrał do 1:p), a wcześniej Kangur wygrał praktycznie przegrany mecz z Kavcicem. No dziwnie gra i już... mega nieregularny jest, ale na szczęście ma jeszcze przebłyski. Dlaczego więc Australijczyk, a nie Uzbek? zauważyłem, że Istomin nieźle radzi sobie z wysokimi, mocno walącymi chłopami (dziwnie to brzmi ???? . Ma przecież na koncie Isnera, Sijslinga czy Sweetinga, a i z Raonicem grał dobrze i nie był bez szans. Natomiast jak gra z mniejszym, ruchliwym graczem (u Hewitta dojdzie do tego dobry backhand) to się nieco gubi (patrz mecz Chińczykiem Wu). Grali ze sobą 2 razy i jest 1:1. Ostatni mecz 13.01.2013 na korzyść Istomina 7:5, 7:5, ale to było dopiero noworoczne przetarcie.Moim zdaniem po 3 setach wygra legendarny Australijczyk. Come on!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szpil 313

szpil

Użytkownik
Ramos A. (Esp) - Mayer L. (Arg) 2 @ 2.62 Bet365
Bardzo odważny typ, Ramos jest w formie i przegrywa w tym sezonie z dobrymi graczami. Ale bardziej mnie interesuje Mayer, który osiąga bardzo dobre wyniki na cegle, wczoraj pokazał co potrafi z Bollelim, który ostatnio też ma świetną formę. Sądzę, że własne ściany mogą trochę mobilizować i pomagać Argentyńczykowi. Na logikę biorąc ten mecz, to stawiałbym Ramosa, ale wczoraj miało miejsce tyle ciekawych niespodzianek, że dzisiaj zaryzykuję i postawię na gospodarza.
Mayer L. @ 2.62 1j Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Krótko mówiąc jakoś nie cenię Janowicza i jego umiejętności, ale patrząc na ten mecz to jak najbardziej ma szansę wygrać. Benneteau już w tym spotkaniu z rodakiem nie zachwycił, jego rywal miał sporo szans na przełamanie, wydaje się, że Francuz czuje lekkie zmęczenie bo jakby nie było to 10 spotkanie singlowe ( pamiętajmy, że grywa też debla ) w ciągu 15 dni. Wycofał się z debla bo wiedział, że nie podoła już fizycznie ale i tak będzie miał problemy.
Janowicz jakby nie było wypoczęty bo w Rotterdamie szybko odpadł, z Czechem pokazał dobry tenis, serwis swój trzyma także szykuje się być może dość zacięte spotkanie. Moim zdaniem stawianie na Francuza nie jest opłacalne, bardzo możliwe, że 1 set zadecyduje o całym spotkaniu, ale w 3 setowym meczu Janowicz może mieć przewagę.
I śmieszy mnie kurs na Kubota w swoim meczu z Russelem, który pewnie pokonał Bogomolova groźnego, a nasz rodak męczył się z Harrisonem. Śmiało wydaje się można grać na Amerykanina, ale lepszą opcją wydaje się jeszcze +1,5 seta bo Kubot regularnością nie grzeszy, do tego 2,40 na korcie wczoraj to trochę jest czasu.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Krótko mówiąc jakoś nie cenię Janowicza i jego umiejętności, ale patrząc na ten mecz to jak najbardziej ma szansę wygrać. Benneteau już w tym spotkaniu z rodakiem nie zachwycił, jego rywal miał sporo szans na przełamanie, wydaje się, że Francuz czuje lekkie zmęczenie bo jakby nie było to 10 spotkanie singlowe ( pamiętajmy, że grywa też debla ) w ciągu 15 dni. Wycofał się z debla bo wiedział, że nie podoła już fizycznie ale i tak będzie miał problemy.
Janowicz jakby nie było wypoczęty bo w Rotterdamie szybko odpadł, z Czechem pokazał dobry tenis, serwis swój trzyma także szykuje się być może dość zacięte spotkanie. Moim zdaniem stawianie na Francuza nie jest opłacalne, bardzo możliwe, że 1 set zadecyduje o całym spotkaniu, ale w 3 setowym meczu Janowicz może mieć przewagę.

I śmieszy mnie kurs na Kubota w swoim meczu z Russelem, który pewnie pokonał Bogomolova groźnego, a nasz rodak męczył się z Harrisonem. Śmiało wydaje się można grać na Amerykanina, ale lepszą opcją wydaje się jeszcze +1,5 seta bo Kubot regularnością nie grzeszy, do tego 2,40 na korcie wczoraj to trochę jest czasu.
Że kiedy? Kubot grał w poniedziałek. Dzisiaj jest czwartek. Na pewno będzie bardzo zmęczony...
Naprawdę nie wiem, po co pisać takie głupoty. Chyba tylko po to, żeby wzniecić dyskusję.
Bogomolov groźny, a Harrison to pusiak, no na pewno ????
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Że kiedy? Kubot grał w poniedziałek. Dzisiaj jest czwartek. Na pewno będzie bardzo zmęczony...
Naprawdę nie wiem, po co pisać takie głupoty. Chyba tylko po to, żeby wzniecić dyskusję.
Bogomolov groźny, a Harrison to pusiak, no na pewno ????
Z datami strzeliłem gafe, ale bez jaj, że Harrison to mocny rywal, koleś kompletnie bez formy, a Kubot takie męczarnie. Co do Bogomolova to nie jest jakiś mega zawodnik ale myślałem, że spokojnie pojedzie Amerykanina, a tutaj nawet nie podjął walki... Ja osobiście sam daje +1,5 na Russela, a jeżeli masz inne zdanie to napisz argumenty na Kubota, chętnie sam poczytam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom