>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Memphis, Buenos Aires, Rotterdam - 13.02-19.02.2017

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dolgopolov - Tipsarevic

typ : zwyciestwo Dolgopolov 2.02 pinnacle
Dolgopolov - 1.5 seta 3,03
pinnacle

Hm Tutaj te kursy na Dolgopolova moim zdaniem mocno przesadzone.
Fakt że Oleksandr gra przez ostatnie pół roku mocno ponizej oczekiwań ale są jakby pierwsze jaskółki powrotu do formy.
Owszem bilans ostatnich 10 spotkań 8 porażek 2 zwycięstwa ale spójrzmy na przeciwników:Nadal , Ferrer , Anderson , Querrey , Miller , Monflis , Ram
do tego wygrana z Coricem , i z Berdychem choć tutaj Tiebreack do dziesięciu zamiast decydującego seta.

Tipsarevic odwrotnie można powiedzieć że ostatnio wrócił do tenisa przez duże T znowu jest w pierwszej setce rankingu ATP i świetny bilans ostatnich 10 meczy: 9 zwycięstw i jedna porażka ale przeciwnicy z wyjatkiem Belluciego i Gimeno Travera eufemistycznie rzecz ujmująć nie najmocniejsi okolice drugiej setki i niżej.
W h2h 1 do 1 Tipsarevic kiedyś zawodnik numer 8 , Dolgopolov kiedyś zawodnik numer
13 i z pozoru mecz 50/50 ale ja tu widzę spore szanse dla Dolgopulova na przełamanie się.O ile zdrowie pozwoli powinien wyjść z tego spotkania zwycięsko.
W większości elementów jest od Serba lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Z dzisiejszych spotkań próbuję starć na mączce w Buenos. Jedna propozycja w stronę faworyta i jedna w stronę ,,doga&#39;&#39;.
Monteiro - Estrella
Monteiro wygra @ 1,66 Bet365 ✅ łatwe 2-0 w setach, Estrella odpoczywał
Starcie dwóch gości spisujących się chyba najlepiej na clay&#39;u. W tym sezonie Monteiro bez błysku (nawet słabo bym powiedział), ale w zeszłym na mączce właśnie osiągał kilka ciekawych wyników i to głównie na turniejach południowo-amerykańskich (i może w Europie jak chociażby w Gstaad). Naprzeciw stanie Estrella, który zrobił ,,to co miał zrobić&#39;&#39; w poprzednim turnieju (okraszonym wielkimi mękami i trzysetówkami, ale obronił tytuł) i wydaje mi się, że w Buenos nie będzie miał takiego ciśnienia na wynik. Ma już swoje lata, nigdy wcześniej tu nie grał a rywal na pewno będzie zdeterminowany (to będzie jego pierwszy mecz na mączce w tym sezonie, więc ciężko też stwierdzić, czego się spodziewać). Liczę tu przede wszystkim na młodość oraz kalkulacje ze strony starszego zawodnika, który poza Quito mnie nie zachwycał (jak on wygrał na Australian Open ten mecz to nie wiem do dziś...).
Zeballos - Sousa
Zeballos wygra @ 2,5 Bet365 ⛔ Sousa za dobry, Zeballos bez argumentów 0-2 w setach
Szczerze przyznam, że po kursie rzędu 2,0-2,2 bym tego nie ruszał, ale tak myślę, że warto spróbować. Zeballos to waleczny grajek, stworzony głównie pod mączkę, będzie grał na swojej ziemi i ma nienajlepszy okres za sobą, zatem potencjalnie nie wydaje się być ciekawym wyborem. Dlaczego miałby się przełamać na Joao?
Sousa to chimeryczny zawodnik, jak mu siedzi to potrafi sprawić problemy największym, ale często popełnia przy tym wiele ,,podpalających się błędów&#39;&#39;. Nie ma w tym turnieju niczego do udowodnienia to raz, w tym sezonie miał świetny turniej w Auckland, po czym na Australian Open nie sprostał gospodarzowi, co pokazuję tylko jego naturę. Wydaje mi się, że Zeballos może przetrzymać Portugalczyka, zmusić do trochę dłuższych wymian a w tych momentach zobaczymy szansę na błędy albo też winnery ze strony Portugalczyka. Oczywiście musimy także wziąć pod uwagę lekko załamujący występ w Quito Horacio i to lekko niepokoi w tym typie, ale jak już mówiłem - tutaj ze stawką nie szalejemy. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Data: 14.02.2017 21:45
Spotkanie: Coric B. - Khachanov B.
Typ: 2
Kurs: 1.57
Bukmacher:

Analiza: Zacznijmy od tego ze stawiam dziś na młodego wilka bo ma on zaledwie 20 lat! Ranking jaki juz złapał to 48 pozycja a więc nieźle.
Młody jest w dobrej dyspozycji ostatnio, stoczył niesamowita 5-cio setówke z Troickim na Davis Cup czy powalczył z bardzo dobrze grającym Paire. Jak na tak młody wiek posiada fajny forhand oraz mocny serwis.
Teraz główny argument typu - Coric Borna w dołku! W tym roku nie wygral nic, ośmieszył się lekko w meczu z Bedene, z Dolgopolov&#39;em na AO przegrał dośc łatwo a powiedzmy szczerze nie gra on ostatnio zbyt dobrego tenisa.
Coric to pompowany talent ale bez formy i dziś jeśli Rosjanin włoży wole walki w mecz to to wywalczy bez dwóch zdan! Coric musiałby dostać olśnienia a to jest sport i tu forma nie wchodzi z meczu na mecz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
ATP 250 Memphis
02:30
Fritz T. - Lu Y.H.
Typ: Lu Y.H. wygra 2-0 w setach
Kurs : 3.30
Pinnacle

Typ trochę w ciemno, bo kto wie co ma w głowie Lu, jaką forme i zamiary co do turnieju w Memphis. Chłopina zrobił sobie przerwę po AO. Ale trzeba domniemywać, że pracował nad formą i jadł dużo ryżu (jak to Azjata). Lu ostatnio dobrze się prezentował. Grał tkzw sztywny tenis tj serwis prawidłowo, mało szans na przełamanie dawał rywalom, a z glebi kortu stabilnie, pewnie i mocno. Można odnieść wrażenie że forma jest, a przyjechał do Memphis po sukces i tylko z zamiarem poważnej gry. Ważne w tej konfrontacji jest to, iż Lu preferuje przeciwników w postaci tenisowych drwali, a takim jest dzisiejszy rywal. Fritz to młody Amerykanin. Ostatnio za dużo rezygnuje, tj ewidetnie widać w jego startach w Chalangerach, że gra na pół gwizdka. W meczach gdzie się przykłada na maxa, jak chociażby pojedynek z rodakiem Harrisonem, wyraźnie uwidacznia się jego brak rytmu i regularności. Daje dużo szans na przełamanie każdemu rywalowi. Jak nie wchodzi mu soczysty serwis to ma ogromne problemy ze swobodą gry. Zresztą jego styl to gra na jedno tempo, bardzo przewidywalna. Wygląda to tak, że Fritz gra wygrywający punkt, bądź popełnia nie wymuszony, czyli zagrywa siatke, out itp. Brakuje mu kordynacji i szybkości, praca nóg na niskim poziomie. Gdy jest w formie jego ofensywna gra robi wrażenie, ale tej formy nie ma, a on sam się męczy swoją grą. Lu ma dziś ułatwione zadanie, jest mistrzem zagrań z kontry (dobry defensor), a temu stylowi służy jednowymiarowy tenis jaki obecnie prezentuje Fritz. Mam nadzieję że Lu przyjechał do Memphis zostawić trochę zdrowia na korcie, a nie tylko zwiedzić miasto Elvisa (gdzie naprawdę nie ma co zwiedzać, a Warszawa już ciekawsza), więc Lu dziś musi mocno gryźć kort.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Fritz-Y.H.Lu 1 @1.78 ✅ wyobraznia i inwencja tworcza zadecydowala chyba ????
Ciekawy mecz na papierze teoretycznie, ale typowalbym wygrana mlodego Amerykanina. Fritz przede wszystkim jest finalista z Memphis z ubieglego roku, wiec na pewno nastawia sie optymistycznie. Mlody Amerykanin rozegral ostanio troche wiecej meczow w ramach przygotowan, a u Yen Hsuna Lu nie wiadomo jak to wygladalo. Fritz dwa tygodnie temu zagral w finale challengera w Dallas, a w tamtym gral w San Francisco, gdzie przegral w 1 rundzie w 3 setach z Ze Zhangiem. Biorac pod uwage fakt, ze Zhang wygral nastepnie calego challengera, to ten wystep Fritza taki zly mimo wszystko nie byl. Wydaje mi sie, ze z kazdym meczem forma mlodego Amerykanina idzie w gore. Nie mozna powiedziec, ze Lu nie zna tego turnieju, poniewaz grywal tutaj dosc czesto, ale w jego przypadku to istna hiperbola tzn. zdarzyl sie jeden dobry wystep i bodajze polfinal, byly wystepy bardzo przecietne oraz byly tez edycje turnieju, gdzie Lu przegrywal na dzien dobry. Ciezko naprawde wyrokowac co poczynial Lu w ramach przygotowan, a Fritz jednak zagral dwa challengery halowe i bierze udzial w turnieju,w ktorym zrobil jak dotad najlepszy wynik w swojej niedlugiej karierze. Wiecej czynnikow motywacyjnych widze tutaj po stronie Fritza, wiec sprobuje zagrac w strone Amerykanina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Za niedlugo to ludzie beda sie obrazac i nie zgadzac, bo ktos oddal typ w inna strone niz oni. Czy to jest madre? A ja zagram sobie na Fritza i zabroni mi ktos ?
Trochę wyobraźni, inwencji twórczej i umiejętności przewidywania trzeba zaprezentować ...
Wyobraznie i umiejetnosc przewidywania to zweryfikuje wynik po meczu, czyz nie ?
Cytuje pierwsze zdanie z postu nr 24: &quot;Typ trochę w ciemno&quot;.
Zabawne jest zarzucac komus opieranie typowania na podstawie wynikow, a samemu typowac w ciemno, ale ja sie nie znam.
W porzadku, ide strzelic focha, bo moj typ jest odwrotny, wiec musze sie obrazic na caly swiat.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Muller G.(+3g) – Tsonga J-W. 1 @ 1.77 (1xBet) | 3.5/10j ⛔

Ostatnie spotkanie jutrzejszego dnia w Rotterdamie. Dwóch doświadczonych tenisistów powalczy o awans do ćwierćfinału. Na początek zwrócę uwagę na poprzednie pojedynki obu panów.



Jak widać Tsonga, mimo, iż jest dużo bardziej utytułowanym tenisistą, nie potrafi znaleźć sposobu na ofensywnie grającego Mullera.

Luksemburczyk jest jak wino, czym starszy tym lepszy. Świadczy o tym jego obecna pozycja w rankingu, która jest jego najwyższą w karierze. Do tego w tym roku wygrał w końcu pierwszy turniej rangi ATP. Myślę, że śmiało można powiedzieć, że jest on w życiowej formie.

Muller prezentuje na korcie niewygodny styl gry. Lewa ręka. Świetny serwis i ciąg do siatki. Do tego jest tenisistą inteligentnym i posiada duży bagaż doświadczenia. Na szybkiej hali w Holandii jego styl gry sprawdza się idealnie. W spotkaniu 1. rundy nie stracił serwisu i powinien w meczu z Tsongą kontynuować seryjne wygrywanie swoich podań.

Jeśli chodzi o Francuza to w tym sezonie wyniki są niezłe. Daleko jednak do dyspozycji, którą oczekuje się od tego zawodnika. Miałem okazję oglądać jego spotkanie w Doha z Berdychem. Tam wszystko rozgrywało się przede wszystkim na serwisie, Tsonga nie wytrzymał mentalnie. Kolejny występ tego zawodnika, który obserwowałem to ćwierćfinał Australian Open z Wawrinką. Miał być wielki mecz, ale Francuz ponownie zawiódł i przegrał dość wyraźnie w 3 setach. W Rotterdamie, w 1. rundzie, Tsonga grał z młodziutkim Tsitsipasem. Wygrał w 2 setach, ale stracił swoje podanie 3 razy. Jeśli powtórzyłby ten wyczyn w meczu z Mullerem to nie będzie miał czego szukać, bo Luksemburczyk spokojnie „wyserwuje” swoje.

Handicap, który proponuję jest dość bezpieczną opcją, ponieważ w tym spotkaniu sety mogą decydować się w tiebreakach. Uważam, że ten mecz nie ma faworyta. Wygrać tutaj może każdy, bardzo prawdopodobne 3 sety, zresztą bukmacherzy już podwyższają linię gemową do 25,5. Dla lubiących wysokie kursy dobrą opcją jest pogranie wygranej Mullera po kursie ponad 3,0. Ja jednak zostanę przy bezpiecznej opcji +3g.
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
to jest sport i tu forma nie wchodzi z meczu na mecz!
hehehehe, ależ trzeba być głupim żeby napisać takie zdanie ???? to jest właśnie sport i forma może przyjść jak i zniknąć nawet w ostatniej piłce/sekundzie meczu, gdyby było inaczej to buki dawno by zbankrutowały ???? radzę zmienić forum ????
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Delbonis-J.Sousa 1 @1.62
Na argentynskiej ziemi to wypadaloby postawic na Argentynczyka.Delbonis na nawierzchni ziemnej jest swietny. Zastanawialem sie dlaczego Delbonis nie gral dla reprezentacji Argentyny z Wlochami i czy tu nie bylo jakiegos urazu, ale to doszukac sie takiej informacji nie moge. Wydaje mi sie, ze sam Delbonis, ktory wygral dla Argentyny Puchar Davisa i zawsze mogli na niego liczyc, tym razem postanowil odpuscic ten tie w Davis Cupie. Jezeli tak faktycznie jest, to mamy dwa turnieje w najblizszych dwoch tygodniach, gdzie Delbonis powinien sie starac.
W Buenos grac wypada, ale zaraz w nastepnym tygodniu mamy najwazniejszy turniej na cegle w Ameryce Poludniowej, czyli Rio de Janeiro. Niby Delbonis nie dotarl w Buenos nigdy dalej niz do cwiercfinalu, ale powod tego jest zupelnie inny. On zawsze trafial na Nicolasa Almagro, ktory zwykl tutaj grac swietnie. Tak bylo tez w tamtym seoznie, gdzie Delbonis pokonal w 3 mega emocjonujacych setach Fogniniego w 1 rundzie, a pozniej w kolejnym emocjonujacym meczu byl minimalnie gorszy od Almagro, ktory pozniej znalazl sie w finale. Joao Sousa zagral w Buenos boddajze dwie edycje, ale dwukrotnie przegral w 1 rundzie i patrzac w jego wyniki. Sousa to niezly gracz, ale to Buenos nie do konca mu sluzy jak na razie. Delbonis znowu troche moze mowic o pechu. W razie wygranej spotka sie prawdopodobnie z Nishikorim i to bylby mecz, na ktory czekalaby argentynska widownia. Taki mecz jednak bardzo zweryfikowalby forme i pomoglby zarowno Japonczykowi jak i Argentynczykowi sadze. Na razie bardzo dobry kurs na Delbonisa, wiec gram.
Young-Opelka 1 @1.8
Dzwigneli kursy na Younga to czemu nie. Young z Mannarino mega zaciety mecz. W 2-im secie Mannarino byl bliski przelamania na 5-2 i gdyby to zrobil byloby pewnie po meczu. Duzo walki, duzo techniczengo tenisa. Younga ciezko przewidziec, ale Young robil tutaj niezle wyniki. Spotkali sie raz w Atlancie w tamtym sezonie, czyli miescie Youga i wygral Opelka, pora na rewanz sadze.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Klizan - Kohlshreiber ::: 1 ✅
Pinnacle @2,389
Oglądał ktoś wczoraj Klizana z Verdasco? Jak wyglądał ten mecz? Ja widziałem Kohlshreibera z Pouille. Lucas odpuścił sobie ten mecz. Na początku jeszcze próbował ale przestała mu się układać gra i się rozsypał. Kolba niczego nie pokazał. Ostatnio jakoś bez formy Philip. Chciałbym tutaj zagrać w stronę Klizana ale czekam na Wasze opinie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Ja gram Klizana. Z Verdasco zrobił sobie przerwę w drugim secie ale 1 i 3 set grał na bardzo dobrym poziomie. Jak wytrzyma psychicznie to bierze to.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Klizana z Verdasco w pierwszym secie wyrównana gra. W drugim wygladalo jakby Verdasco mial to wziac, po przelamaniu w pierwszym gemie Klizan odpuscil zupelnie. Role sie odwrocily w 3-cim, Verdasco zaczal robic unforced i poplynal. Co najmniej kilka razy wywrotki kursów i na koniec wygral ten ktorego rynek nie faworyzowal, przez caly czas kursy byly jakby Verdasco mial to w kieszeni.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Ferrer - Berlocq over 21.5 gema
@1.97
Unibet
⛔ Ferrer dał ciała
Typ na jutro. Pojedynek dwóch 34-latków, którzy lubią turniej w Buenos Aires. Ferrer wygrywał go w latach 2014, 2013 i 2012, a Berlocq jest tu gospodarzem i również osiągał dobre wyniki, choćby półfinał w 2015 roku, gdzie powalczył z Nadalem.
Ferrer ubiegły sezon dość średni, a w tym nie lepiej, porażki z Haase i Thompsonem. Na AO się zmobilizował, ale nie wystarczyło to na pokonanie Bautisty-Aguta. Wiadomo, że mączka to jego ulubiona nawierzchnia, jest tu faworytem, ale to jest dla niego w tym rok na niej pierwszy mecz, może chwili potrzebować aby złapać rytm. Argentyńczyk ma za sobą już trzy mecze na clayu w tym roku, ograł tutaj Kovalika, ograł Lorenziego oraz powalczył z Seppim. Ferrer powinien podejść do tego turnieju po ostatnich niepowodzeniach na sto procent, ale nawet w takim wypadku Berlocq jest zawodnikiem, który na swojej ziemi i również ulubionej nawierzchni będzie walczył i spokojnie możemy oglądać trzysetówkę, albo dwa wyrównane sety, które pokryją typ.
Co ciekawe, ostatni mecz w 2014 roku w Bastad (clay) wygrał Berlocq w dwóch setach. Ogólnie grali tylko dwa razy.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Atp Rotterdam
godzina 19.30
spotkanie : Alexander Zverev - Dominic Theim
Typ Theim zwycięstwo 2:0 kurs 3,5 Ladbrokes ( w pinnacle jest lepiej 3,74 ale gram to za deobne na 3 kuponach aco , ponadto LADBROKES rozlicz krecz)

analiza:po pierwsze w h2h 3:1 dla Dominka , wszystkie 4 mecze w ubiegłym roku i zawsze padały sety po obu stronach ,więc lekko pachnie mi to dwu setowym spotkaniem.3 razy na ziemi wygrywał Austriak i raz na Hardzie Rosjanin z niemieckim paszportem.Theim ostatnimi czasy gra dobrze jednak brakuje tego czegoś i moim zdaniem najwyższa pora na jakiś dobry występ.
Zverev w tym momencie ewidentnie w gazie świeżo wygrany turniej w Montpellier.
Fantastyczny występ w drodze do finału pokonanych dwóch Francuzów (Tsonga , Chardy) i Bedene po ciężkich 3 setowych meczach a w finale 2:0 zwycięstwo z Ryśkiem na własnych śmieciach.To robi wrażenie.
Jednak z drugiej strony tylko patrzeć jakiegoś słabszego występu.
Wiele na to nie postawie , odpadnięcie w pierwszej rundzie zaraz po wygraniu turnieju to żadna reguła ale zdarza się , wcale nie tak rzadko i wcale nie gorszym tenisistom niż młody Zverev. Czy dzisiaj znowu się zdarzy ??Zobaczymy.
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Louis? Jak mamy rozumieć podstawy Twojego typu? To chyba nic innego jak czysta intuicja tak? Nawet w Twojej analizie pobierasz w pewnym sensie Zvereva. Stwierdzasz że jest ewidentnie w gazie, pokazujesz jego wygrane z mocnymi nazwiskami, wytykasz Austriakowi ostatni turniej, że czegoś mu brakuje. h2h byłoby mocnym argumentem jakby wyglądało jakieś 8:1. A takie jakie jest w rzeczywistości za wiele nie wnosi. Sam typuje Zvereva. A już z pewnością nie zagrałbym na 2:0 dla Thiema, który ma ostatnio problemy. Niemniej jednak życzę Ci powodzenia ;)
A. Zverev @ 1.72 Bet.365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Robredo/Sa @1,8 Unibet XD

Dla mnie to bet dnia. Jedynym deblistą w tym gronie, do tego mega przeciętnym jest Sa, a będzie partnerował mu wracający do regularnej gry Tommy. No właśnie, Robredo na pewno będzie chciał grać jak najlepiej, bo po prostu tego potrzebuje w celu dojścia do optymalnej formy. To samo Sa, będzie mu zależało, ale dlatego, że po prostu gra tylko debla i to jego specjalizacja. Na przeciwko dziad Robert, który odpadł z singla(ważne) i każdy mecz deblowy jaki widziałem z jego udziałem to małe zaangażowanie tym bardziej teraz po odpadnięciu z turnieju singlowego. Lorenzi raczej nie będzie odpuszczał, ale jest zmęczony po maratonie w Quito, do tego ten mecz rozegra zaraz po swoim spotkaniu singlowym. Jego zmęczenie na pewno im nie pomoże. Podsumowując, wszystko przemawia za hiszpańsko/brazylijską parą i grubo w nich wjeżdżam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ebden/Tomić - Bury/Lu 2 @ 1.83 bet365⛔

W tym pojedynku idę w stronę pary Bury/Lu. Tomicia w deblu nie widzę coś tam pogrywa od czasu do czasu ale wyniki marne, A Bury natomiast to typowy deblista. Ma sporo wygranych turniejów challengerowych. Na twardej nawierzchni czuje się dobrze. Wcześniej z powodzeniem występował z Sijlestromem czy Begemanem. Mimo że przeważnie w challengerach, ale wiecej meczy na plus niz na minus, W parze z doświadczonym Lu mogą zrobić ciekawą sklejkę, Kursy za bardzo wyrównane, Myślę że na parę Australisjka powinny być większe bo w mojej opini faworytami to oni nie są.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Podstawą mojego typu są mądrości ludowe innaczej przysłowia:
Raz na wozie raz pod wozem.
Live is like rolercoster.
Jest czas na łowienie ryb i czas na suszenie sieci.
....i to się często sprawdza.
oczywiście intuicja też.
Pamiętam w 2014 roku Tsonga sprawił małą sensację wygrywając Montral i zagrał tam jakiś kosmos dość powiedzieć że zlał Djokocica 6:2 6:2 i wszyscy komentatorzy się zachwycali.Dwa dni potem bodajże w Cincinnatti Tsonga w pierwszej rundzie dostaje lanie od powracającego do formy Youzhnego 6:1 6:4 i nawet się nie zbliża do dyspozycji z przed trzech dni.Pamięam to dokładnie bo Tsonga wtedy popsół mi parę fajnych kuponów zresztą nie tylko mnie wszyscy wtedy piali zachwyty nad Tsongą.
Takich przykładów jest mnóstwo.
Niedawno nasz skoczek o tyczce skoczył 6 metrów pobił rekord życiowy i Polski a za dzień czy dwa na następnym mitingu strącił 3 razy ledwie 5.83 o ile dobrze pamiętam.
Oczywiście tenis to nie skok o tyczce ale Zverev jest teraz w życiowej formie (własnie pobił swój rekord życoiowy) czy może tą formę utrzymać?na pewno ale to bardzo trudne raczej na pewno zaliczy jakiś dołek wiekszy bądz mniejszy w najbliższej przyszłości.
Wczoraj Dolgopolov się przełamał nie zdziwię się jak Theim się dzisiaj przełamie.
Intuicja mi mówi że Alexander Zverev będzie w najblizszych dniach&quot; suszył sieci&quot;
ryb własnie nałowił:)
Czy dzisiaj wygra z Theimem? Nie twierdzę że na pewno ni!e ale jakiś słabszy mecz powinien mu się w najbliższym czasie przydarzyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom