>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Memphis, Buenos Aires, Rotterdam - 13.02-19.02.2017

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tsonga - Muller win Muller 2.92
jak dla mnie mecz 50/50 w dodatku Muller nieco zyskuje na hali i po takim kursie chyba dobry pomysł spróbować Luxemburczyka.
H2H 2 :1 dla Tsongi ale na hardzie 1:1 do tego dochodzą dwa mecze z 2007 chelengerowe które oba wygrał Muller.No i ostatni ich mecz na Igrzyskach w Rio też Gilles. więc za spokojną stawkę leworęki Luxemburczyk.
pinnacle
 
S 22

siudinho

Użytkownik
Witam. Tak szybko bo z telefonu.
Johnson Smyczek 1 1.25 Dla mnie Johnson to taki zawodnik który nie zawodzi. Z kim ma wygrac wygrywa z kim przegrac przegrywa/. Smyczek od długiego czasu po za pierwsza setka. To juz nie to smo co kiedys, kiedy ogrywał Johnsona.
Cilic - Coric - 1,22 ostatnio zadyszka u chorwata ale ale teraz wraca na własciwe tory. Borna zrobił niespodziankę i przeszedł w 1 Ruska ale na tym wystarczy.
Hasse Goffin 2 1,18 Myślałem że goffin nie bedzie spinał sie na ten turniej bo nie broni prawie żadnych pkt ale w 1 rundzie pewne zwycięstwo nad kuznetsovem więc i ten mecz powinien gładko wziąć
Rojer Tecau - Lopez Lopez 1,6 Da mnie bet dnia , po meczu Hiszpanów czekałem na kogo trafią i wiedziałem że bede dawał przeciwko nim. Hiszpanie w pierwszym meczu w 1 secie dużo szczescia przeciwko gospodarzom gdyby nie przełamali na 7:5 to w tie breaku różne rzeczy mogłby sie dziać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Berdych T. – Gasquet R. 2 @ 2.33 (Marathonbet) | 5/10j ⛔
Dziś poznamy wszystkich ćwierćfinalistów turnieju w Rotterdamie. Jako pierwsi na kort wyjdą Berdych i Gasquet. Bukmacherzy w tym spotkaniu widzą faworyta w osobie Czecha, ja jednak jestem innego zdania.. Myślę, że to właśnie Francuz awansuje do kolejnej rundy.
Oglądałem spotkanie Berdycha z 1 rundy. Tomas zaprezentował się nieźle, wygrał w 2 setach z Mariusem Copilem. Jednak podczas spotkania korzystał z pomocy medycznej, co nie wróżby dobrze, jeśli chodzi o dalszą część turnieju. Copil miał kilka momentów w tym spotkaniu, aby „ugryźć” Czecha. Brak doświadczenia i ogrania na takim poziomie zadecydował, że przegrał w 2 partiach.
Richard Gasquet na pewno nie przestraszy się Berdycha. Znają się bardzo dobrze, w końcu rozegrali ze sobą 16 spotkań (bilans 9-7 dla Czecha). Na pewno na serwisie Gasquet będzie odstawał, jednak w innych elementach gry powinien szukać swoich szans. Będziemy tutaj mieli pojedynek sporej siły z bajeczną techniką.
Francuz w zeszłym tygodniu nie obronił tytułu w Montpellier, więc zapewne do Rotterdamu przyjechał z małym niedosytem. O zmęczeniu nie ma mowy, bo Richard rozegrał tam 4 spotkania, w tym tylko jedno 3-setowe. Myślę, że ten turniej w Montpellier może wyjść na plus. Gasquet jest w rytmie meczowym, na podobnej nawierzchni, w podobnych okolicznościach.
Natomiast Berdych, który rozegrał do Australian Open dopiero jedno spotkanie, w którym już narzekał na zdrowie, nie wygląda na dobrze przygotowanego. Po takim kursie grzech nie spróbować na Francuza, nawet za dość solidną stawkę.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Buenos Aires (Argentyna), ziemna
Godzina: 01:00
Spotkanie: Thiago Moura Monteiro - Tommy Robredo
Typ: 1
Kurs: 2,16
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Tutaj kursy to dla mnie jakiś żart. Buki w roli faworyta widzą Robredo !? Bez żartów. Hiszpan lata swojej najlepszej gry ma już dawno za sobą, teraz jeszcze stara się coś ugrać, taki ostatni podryg zmierzającego ku zakończeniu kariery tenisisty. Tamten rok dla Robredo całkowicie stracony ze względu na kontuzje stopy. Pojawił się pod koniec roku ale po tych kilku miesiącach przerwy nic wielkiego nie ugrał co zrozumiałe, raczej traktował kolejne turnieje jako dochodzenie do formy. W tym roku wraca na korty tym turniejem i wprawdzie w swoim pierwszym spotkaniu w Buenos Aires sprawił niespodziankę eliminując Włocha Fogniniego, to ale w tym spotkaniu z brazylijskim tenisista nie wróżę mu sukcesu. Monteiro na cegle jest bardzo solidnym graczem i w odróżnieniu do Fogniniego gra według mnie zdecydowanie równiej, bo Włochowi często się zdarza, że coś się u niego zablokuje, zagotuje się i przegrywa z teoretycznie słabszym rywalem. Pod tym względem Monteiro cenię wyżej i myślę, że pokona Robredo, który na cegle w ostatnim roku miał zdecydowanie mniej rozegranych spotkań niż Brazylijczyk i mam nadzieję, że to ogranie na cegle też tutaj w tym meczu będzie widoczne. Buków kompletnie nie rozumiem czemu takie kursy wystawiły. Dla mnie faworytem jest Monteiro i raczej niższe kursy powinny być na jego wygraną, niż na zwycięstwo Robredo. W takim wypadku polecam iść zdecydowanie w stronę zwycięstwa Monteiro, bo on po prostu jest na ten moment w dużo wyższej dyspozycji i drugiej wygranej Hiszpana na tym turnieju myślę, że nie będzie.
✅ 2-0 (6-3 , 6-4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Thiem - Zverev
Oglądał ktoś wczorajsze spotkanie między Austriakiem i Niemcem? Skłaniam się, żeby zagrać dzisiaj na Simona @2,39 (pinnacle). Dominicowi wróciła chęć grania czy to była raczej porażka Zvereva?
Mecz stał na wysokim poziomie, ale przychodziły takie momenty że Zverev wszystko psuł, tak bardzo mu nie zależało na wygranej, po triumfie w Montpellier postanowił na pewno odpocząć.
Dzięki Ted. Skoro Thiem zmobilizowany, żeby znowu coś ugrać to Simon @2,39 za mało jak dla mnie. Linie dobrze wystawione. No bet.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mecz stał na wysokim poziomie, ale przychodziły takie momenty że Zverev wszystko psuł, tak bardzo mu nie zależało na wygranej, po triumfie w Montpellier postanowił na pewno odpocząć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Buenos Aires
godzina 17.55 (może ulec zmianie )
spotkanie : A.Dolgopulov - P.Quevas
Typ ilość setów over 2.5
kurs 2.37
Bet365
analiza:
To ja znowu próbuję znaleźć 3 setowe spotkanie.Alexander i Pablo spotkali się dotychczas tylko raz w 2014 roku ale właśnie na clayu i to dokładnie w tym turnieju.
Wtedy 3 lata temu kursy Dolgopolov 1,33 Cuevas 3.25 dzisiaj bukmacherzy typują odwrotnie Cuevas 1.53 Dolgopolov 2.38.
Wtedy 3 lata temu wygrał Ukrainiec po zaciętym meczu a w decydującym secie grali Tiebreacka , którego Alexander rozstrzrygnoł 7:5 na swoją kożyść.
Wiele się nie zmieniło przez te ostatnie 3 lata u obu zawodników , Cuevas dostał się do pierwszej pięćdziesiatki i od kilku lat jest jednym z topowych zawodników grających na mączce ale do ścisłego topu jakoś wejść mu się nie udaje.Dolgopolov miewa lepsze i gorsze okresy ale poniżej pewnego poziomu nie schodzi , ponadto jest dość wszechstronny i bywa groźny na każdej nawierzchni.
Jak dla mnie faworyta w tym meczu wskazać trudno a set po obu stronach bardziej prawdopodobny niż 2:0 dla któregoś z graczy.
 
F 0

fanxtar

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Rotterdam (Holandia), twarda w hali
Godzina: 19:30
Spotkanie: Grigor Dimitrov - Denis Istomin
Typ: 2. zawodnika wygra seta
Kurs: 2,1
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dimitrov gra ostatnio sporo meczów. Po dobrym występie na AO i wygranym turnieju w Sofii na własnej ziemi Grigor rozgrywa kolejny turniej w Rotterdamie. Nie sądzę, by był zmęczony - nie oszukujmy się, profesjonalni tenisiści wiedzą jak rozkładać siły by radzić sobie z obciążeniami. Nie zawsze jednak udaje się utrzymywać odpowiednią koncentrację, zwłaszcza gdy dostaje się rywala, którego przecież niedawno odprawiło się z kwitkiem (3-1 na AO 2017). Nie wiem jakie plany ma Dimitrov na ten turniej, to niby ATP 500 ale zaraz trzeba myśleć o grze w Indian Wells czy Miami, więc nie uważam, by Bułgar wypruwał sobie żyły tutaj, chociaż drabinka mu sprzyja (w drugiej ćwiartce Cilic, Berdych, Tsonga, Klizan). Wczoraj wygrana ze starszym Zverevem nie bez problemów, dzisiaj natomiast rywalem będzie Istomin, który swoje opus magnum w tym sezonie ma już za sobą (wygrana z Nole&#39;m). Jak już wspomniałem - w dużo ważniejszym turnieju Denis urwał seta dużo bardziej zmotywowanemu Dimitrovowi, więc dzisiaj myślę, że będzie podobnie.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
TODAY, 21:00, Buenos Aires, quarterfinal, clay

Lorenzi P / Robert S - Carreno Busta P / Cuevas P
Lorenzi P / Robert S win 1 set @ 2.60 sts

Oglądałem wczorajsze spotkanie deblowe Lorenzi/Robert-Robredo/Sa i to było tenisowe lanie (6-2,6-1).Panowie zagrali naprawdę dobry mecz na tle przeciwników,mimo,że faworytami nie byli.Dużo luzu w grze,komunikacji na korcie.Obaj panowie odpadli z singla,ale widać,że razem dobrze się im gra i chcą jeszcze powalczyć w Buenos.Fajnie patrzało się na ich swobodę i taką przyjemności z gry.
Teraz również faworytami nie są i spotkają się z dużo silniejszą deblową parą.
Obaj panowie grają jeszcze w turnieju singla. Busta jutro z Vinolasem,Cuevas dzisiaj z Dolgopolovem (a zaraz po tym debel).Liczę,że para Lorenzi/Robert zaskoczy swoich wyżej rozstawionych przeciwników w pierwszym secie.

TODAY, 22:00, Memphis, round of 16, indoors

Mikhail Kukushkin (KAZ) - Darian King (BAR)+1,5 seta @1.55 bwin

Kazach nie zagrał z Brownem przez niedyspozycje Dustina,wcześniej pokonał słabego Beckera.Ogólnie w tym sezonie jego gra wygląda przeciętnie.
King wygrane z Ito i Tomicem. Myślę,że nie odda łatwo tego meczu,bo przeciwnik w zasięgu.
Stat W/L (3/5-6/3).Rank 103-140

????
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Berlocq-T.Monteiro 1 @1.55
Jedno jest pewne, ze Berlocq zostawi na serce na korcie. Jak juz wspominalem, przy okazji meczu Berlocqa z Kovalikiem, dla Argentynczyka ubiegly rok byl stracony przez pasmo wiekkszych i mniejszych urazow, a przeciez to swietny gracz, ktory wygrywal turnieje. Wiadomo, ze z Ferrerem tez bylo ciezko postawic na Berlocqa i moze Ferrer nie jest juz tym graczem, co jeszcze dwa sezony temu, ale wynik tez pokazal, ze Berlocq teraz forme ma. Gramy raz jeszcze wiec na Berlocqa. Tutaj widac czysta determinacje. On juz w Pucharze Davisa pokazal, ze sa symptomy powrotu do dobrego grania. Zreszta jak ktos widzial mecze Berlocqa dla reprezentacji w Davis Cupie 2-3-4 sezony temu, to bedzie wiedziec o czym mowie.
Monteiro jeszcze nie ma tych wynikow az tak duzo dobrych. Brazylijczyk mocno wszedl do toura rok temu w tym okresie w brazylijskich turniejach, pokonujac sensacyjnie m.in. Tsonge w Rio. Ciezko mi sie wypowaidac na temat jego gry, poniewaz normalny czlowiek nie bede przeciez ogladac meczow miedzy 1 a 3 w nocy, wstajac do pracy, ale typowac przeciwko rozpedzonemu Berlocqowi w Buenos nie zamierzam.
Chcialem wziac Thiema do kombinacji po wczorajszych meczach jeszcze, ale widze ze zaszaleli z kursem, ze nie ma co, wiec podziekuje...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 22

siudinho

Użytkownik
Huey Mirnyi - Ebden Tomic 1 kurs 1.36 bet365
Doświadczona para deblowa kontra sklejka turniejowa ktora kiedys tam chwile ze soba pograla . Ebden z Tomiciem zaskoczyli mnie w 1 rundzie , myslalem ze poleca z Bury Lu. Tomic już po za turniejem wiec nie sadze zeby sie spinal na debla
 
S 22

siudinho

Użytkownik
Berdych Klizan 2 kurs 5 bet365
Szukamy niespodzianki. Klizan dobrze trzyna serwis, biegowo tez . Tomek od jakiegoś czasu pod forma . za mala stawke mozna probowac
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Rotterdam
godzina 12.30
spotkanie : T.Berdych - M.Klizan
Typ : ilość setów over 2,5
kurs 3.25
bet365
Analiza: Na pierwszy rzut oka wynik w tym meczu to 2:0 dla Berdycha ale kurs 3.25 na 3 sety kuszący więc postanowiłem zaryzykować.
H2H 4:0 dla Tomasa i 3 razy wygrywał bez straty seta ale na US open 2014 wygrał dopiero w 5-ciu setach więc czasem Klizan potrafi się postawić.
Tutaj Słowak powinien być mocno zmotywowany bo broni tytułu i punktów , do tego zaliczył już dwie rundy pokonując Verdasco i Kolbę po dosyć zaciętych meczach.
Dzisiaj liczę że ponownie Martin powalczy z Berdychem , o zwycięstwo będzie bardzo trudno ale o seta może się pokusić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Cilic - Tsonga (-2g) ::: 2 ZWROT
Pinnacle @2.020
Mój pierwszy typ na dzisiaj to Tsonga z małym ujemnym handi. Coś złego dzieje się z Ciliciem ostatnio. Nie wiem jakie to ma podłoże ale wyniki mizerne od początku roku i widać to po grze. Wczoraj się męczył z Coriciem, który gra tragiczny piach według mnie. Borna już zmęczony w trzecim secie, w ogóle nie potrafił utrzymywać szybszych wymian, a i tak nie było do końca jasne czy Marin to weźmie.
Tsonga gra swoje, całkiem przyzwoicie ale w ważnych meczach jakby czegoś brakowało. Ci najlepsi są od niego mocniejsi psychicznie i chyba bardziej im zależy bo Tsonga w ćwierćfinale z Wawrinką grał jakby na pół gwizdka. On chyba nie ma ambicji na wygranie szlema. Ze słabszymi rywalami wygrywa warunkami fizycznymi. Ze Zverevem zaczął trochę pajacować i go pokarało bo Niemiec gra naprawdę świetnie.
Wydaję mi się, że po prostu Francuz jest w lepszej dyspozycji fizycznej i to zadecyduje.
Goffin (+1,5s) - Dimitrov ::: 1 ✅
Pinnacle @1,84
Kurs na seta dla Goffina też przykuł moją uwagę. Wszystkie pięć setów w tym roku co prawda wziął Grigor ale obstawiam, że ciężko mu będzie utrzymać taki poziom gry w kolejnym spotkaniu. Wczoraj w Istominem spadek koncentracji mógł go kosztować seta ale Uzbek nie wykorzystał okazji. W drugim secie przyznaje, że Bułgar był w transie. Czasami się zdarza, że graczowi po prostu wszystko wychodzi. Kilka zagrań było naprawdę pięknych. Warto tutaj zaznaczyć, że Istomin nie grał źle. Na prawdę ostatnie wyniki Denisa to nie przypadek, gość zaczął prezentować ciekawy tenis.
Moja teoria jest taka, że Grigor może być już trochę zmęczony psychicznie. Dużo się działo wokół niego ostatnio. Presja na nim ciąży od AO bo oczekiwania są teraz duże. Wygrany turniej w domu. A widzę po Goffinie, że jest głodny jakiegoś ważnego zwycięstwa. David ma spokojnie papiery, żeby ukraść tego seta dzisiaj.
Thiem (-1,5s) - Herbert ::: 1 ⛔
Pinnacle @1,729
Postanowiłem zagrać jeszcze Thiema 2:0 dzisiaj. Rewelacyjnie grał wczoraj, nie widać tych grymasów i humorów, które mu towarzyszyły w Sydney i Brisbane. Simona grał swoje ale taka przebijanka na Thiema to za mało kiedy jest w formie. Grał agresywnie, serwis wchodzi, stabilna gra cały mecz. W ogóle nie widzę szans Herberta przy takiej dyspozycji Dominica. Zwlekałem z tym zakładem bo wiemy, że Thiem lubi oddawać sety, szczególnie pierwsze. Jednak jego gra mocno mnie przekonała, wydaję mi się, że jest na tyle zmobilizowany po nieudanym starcie sezonu, że będzie kontrolował całe spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dimitrov - Goffin 3,3 pinnacle

Tutaj można by próbować nawe Goffina za drobne tylko patrzeć jak Dimitrov z kimś wtopi.
To może być dobry pomysł na ewentualną płaską progresję .
Ubiegłtygodniowi finaliści Estrella , Lorenzi , Gasquet i Zverev wszyscy już poodpadali .
Dzisiaj dołączy do kolekcji kolejny finalista z Soffi David bądź Grigor.
Oczywiście z H2H 6:0 wynika że Goffinowi Dimitrov wybitnie nie leży ale każda seria kiedyś się kończy (ostatnimi czasy Cilic zaliczył pierwsze zwycięstwo z Djokovicem za 15 -tym podejściem )
Goffina czeka bardzo trudne zadanie ale gdyby coś zmienił , zaatakował to kto wie.
Pewnie jeszcze nie dzisiaj ale kiedyś w końcu ta wygrana przyjdzie.
Mimo wszystko Dimitrov raczej dzisiaj wygra ale w kolejnych rundach też jest z kim przegrać Theim bądź Herbert ewentualnie ktoś z czwórki Klizan, Berdych ,Tsonga bądz Cilic.
ZWŁASZCZA W WYPADKU DWÓCH OSTATNICH BUŁGAROWI SŁABO IDZIE:
Cilic 4:0
Tsonga 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Pedzacy;6317780]Herbert zagrał dziś mecz życia. Tak dobrze serwującego zawodnika już dawno nie widziałem

Hm jeżeli Thiem przegrał z panienką Herbertem to była to ustawka na maksa...Widziałem go ze Zverevem - piękny mecz, wygrał z Simonem... Z tego co widzę Thiem jest śliski jak piskorz i grać na niego można raczej tylko w Wielkich Szlemach. Bo kursy są na niego liche a przegrywa kiedy ma plan przegrać... Pewnie teraz się pakuje grać na mączce (jego najlepszej nawierzchni) i śmieje się z frajerów w kułak...
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Pewnie ze Thiem zalezy bardziej na Rio gdzie du,y hajs leY na ziemii, dziwilo mnie czemu juz teraz nie polecial do Buenos ograc Nishikoriego.
Smialo mozna stawiac ze Nishikorii wygra Buenos a pozniej Rio. To co gra na ziemii to jest kosmos a watpie by ktos tam bedzie w stanje go powstrzymac skoro graja takie tuzy jak Ferrer Fognini Cuevas czy w/w Thiem.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Pewnie ze Thiem zalezy bardziej na Rio gdzie du,y hajs leY na ziemii, dziwilo mnie czemu juz teraz nie polecial do Buenos ograc Nishikoriego.

Smialo mozna stawiac ze Nishikorii wygra Buenos a pozniej Rio. To co gra na ziemii to jest kosmos a watpie by ktos tam bedzie w stanje go powstrzymac skoro graja takie tuzy jak Ferrer Fognini Cuevas czy w/w Thiem.
Chyba jedynie Dołgo w swoim szaleństwie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom