>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Metz, Sankt Petersburg - 18.09-24.09.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Metz, Francja
Data rozgrywania: 18.09.2017 - 24.09.2017
Nawierzchnia: Indoor
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €482,060
Oficjalna strona turnieju: http://www.moselle-open.com/billetterie/places-grand-public
Lista Startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
http://www.oddsportal.com/tennis/france/atp-metz/
Miejsce: Sankt Petersburg, Rosja
Data rozgrywania: 18.09.2017 - 24.09.2017
Nawierzchnia: Indoor
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $1,000,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.spbopen.ru/
Lista Startowa: http://www.spbopen.ru/players
Drabinka: http://www.spbopen.ru/draws/main_event
Plan gier: http://www.spbopen.ru/index.php#
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/russia/atp-st-petersburg/
Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!
 
karnajl 3

karnajl

Użytkownik
V.Millot - K.De Schepper V.Millot 2,3
Millot prezentował się dobrze w turniejach rozgrywanych w Ameryce, przegrywając praktycznie tylko z dużo mocniejszymi rywalami np.2x z Querreyem. Odpuścił ostatnio mecz z Istominem w Stambule i dziś da z siebie wszystko żeby wygrać. De Schepper ostatnio grał głównie za ziemi i nie notował wielkich wyników, a w el.US open odpadł już w pierwszym meczu. Także według mnie kurs warty pogrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 18

crisardo

Użytkownik
Gdybym tylko mógł zobaczyć ten powrót Millota w pierwszym secie z 2-5 do 7-5 ale niestety streama nie było.
W drugim secie koncertowo potrafił obronić piłkę meczową po czym wygrał w tie-breaku. No no szacun dla Millota.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Baghdatis - Zeballos typ Zeballos kurs 2.7 Unibet⛔7-5 6-4
Moim zdaniem bardzo ciekawy typ do zagrania spotykają się dwaj weterani kortów ostatnio bez większych sukcesów. lepsze wrażenie moim zdaniem sprawia Zeballos jednak dobre wyniki raczej na kortach ziemnych. Trzeba jednak pamiętać, że Horacio w Petersburgu grał w finale w 2009 roku czyli potrafi odnaleźć się na hali. Badhdatis od kilku sezonów to cień niegdyś dobrego zawodnika najwyżej wrankingu 8 miejsce w 2006 roku po połfinałach w Melbourne i Wimbledonie. W bezpośrednich meczach 1-0 dla Cypryjczyka. Moim zdaniem mecz 50/50 dlatego łapię kurs 2.7 na Zeballosa moim zdaniem warto spróbować
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
20.09.2017, 13:00, Saint Petersburg, 1. round, indoors
Silva Dutra - Vesely Jiri @ 1.50 fortuna
Widziałem mecz Veseleho w Davis Cup z De Bakkerem w czeskiej Ct sport i do teho komentář ;-) Jiri owszem popełniał błędy,ale potrafił też zagrywać fenomenalne piłki kończące,momentami pokazywał różnorodność zagrań i ta jego lewa ręka fajnie pracowała. Wygrał to spotkanie .Mam wrażenie,że po ostatnich słabych występach będzie chciał się pokazać,bo widać w jego grze progres. Tutaj turniej na petrohardzie ,a Jiri ma doświadczenie na hali (24/29) w przeciwieństwie do jego przeciwnika,który na twardym pod dachem nie grywał!! Dutra Silva to typowy brazylijski ziemniak i dziwi mnie jego udział w tym turnieju. Gracz już pod tenisową emeryturę i może opłacało się przylecieć ;-). Ostatnie spotkanie w sierpniu na US Open przegrane z Mayerem. Rank 73-59 .No h2h
Rozmyślam też nad meczem Lajović - Pella @ 1.77 fortuna. Serb ostatnio wygląda solidnie (ograł L.Pouille, urwał seta Tsondze),a Pella tak jakby zniżkował,choć przegrane z solidnymi graczami Kukushkin, Goffin...Ktoś coś?
 
karnajl 3

karnajl

Użytkownik
D.Dzumhur - M.Baghdatis typ Dzumhur kurs 1.72
Dzumhur ma serię dobrych wyników: np. finał w Winston Salem, gdzie po drodze pokonał m.in. Edmunda i Chunga, w US Open odpadł z późniejszym półfinalistą Rublowem. Według mnie z takim graczem jak Baghdatis spokojnie powinien sobie poradzić.
Coś o formie Marcosa? Poczynaniach obu zawodników w hali? Bezpośrednich pojedynkach?/Macko18
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Marcos cholerka dobrze serwowal z Zeballosem. Ale z typem raczej sie zgadzam biorac pod uwage, ze Marcos jest w schylkowym okresie kariery. Dzumhur jest bardzo waleczny, miejmy nadzieje, ze jest w pelni sil bo z innym starym lisem Lorenzim wygral ledwo ledwo w pierwszej r.
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
Marcos cholerka dobrze serwowal z Zeballosem. Ale z typem raczej sie zgadzam biorac pod uwage, ze Marcos jest w schylkowym okresie kariery. Dzumhur jest bardzo waleczny, miejmy nadzieje, ze jest w pelni sil bo z innym starym lisem Lorenzim wygral ledwo ledwo w pierwszej r.
Ja również uważam że jest szansa na wygraną dzumhura ale .. widziem go ostatnio kilka razy i chlopak jest w goracej wodzie kąpany.dopuki idzie to ok ale jak sytuacja się komplikuje to nie panuje nad sobą.rzucanie rakietą, głośne komentarze do siebie, trenerów, widzów i wtedy źle to się kończy dla niego
Bagietka to stary cwany lis, on swoim przebijaniem może doprowadzić dzumhura do nerwowych reakcji tzn błędów
Dla mnie 50/50
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Mam zamiar grać Donskoj po 1.8 kursy proporcjonalnie ruszyły o 0,1-0,15. Turniej jest rozgrywany w Rosji, a Ruski jakoś się motywują przy grze przed własną publiką. Na przeciw niego, Joao Sousa, zawodnik raczej kojarzący mi się z clayem. H2H nieznaczący. Ani jeden ani drugi nie gra nic ciekawego na hardzie, ale Rusek gra dużo więcej, dodatkowo korty w hali mają trochę inną specyfikę, więc ktoś nie tykający nawet normalnych kortów twardych powinien raczej szybko paść z przeciwnikiem mniej więcej na swoim poziomie. Dodatkowo Sousa ostatnio rozgrywał spotkania Pucharu Davisa i ani jedno nie zakończyło się w 3 setach, co może odegrać jakąś rolę. Liczę, że Rusek będzie bardziej zdeterminowany do gry na wyniki, a Portugalczyk bardziej wpadł po wpisówkę.
 
T 823

thereignman

Użytkownik
W każdym turnieju w Rosji o tej porze roku zawodnicy, a tym bardziej &quot;Ruskie&quot; zagrają jak im każą ludzie z drugiego rzędu. Oczywiście nie każdy jest w tej grupie zawodników, ale Rosjanin może być i to z dużym prawdopodobieństwem. Jeżeli myślisz że przewidzisz &quot;fixa&quot; to jesteś w błędzie. Spotkanie Dzumhur vs Lorenzi. Spodziewałem sie ze Lorenzi jako dog weźmie mecz 2-0, a oni to zrobili live, tj Lorenzi przegrał 0-2, ale w każdym secie miał taką przewagę, a nawet piłki setowe..że już był w 99,99% zwycięzcą każdego z setów
Dziś ustawianie spotkań to nie to co kiedyś (ogrywanie buka) a przede wszystkim pranie brudnych pieniędzy, nie w kilku milionach, a w setkach nawet po przez własne firmy bukmacherskie. Trzeba być świadomym zagrożeń, a słowo &quot;fix&quot; nabiera nowego znaczenia w sporcie.
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Odnośnie meczu Sousa- Donskoy zdecydowanie idę w stronę Portugalczyka widziałem go nie raz jak gra na hali i Donskoy nawet do pięt mu nie dorasta. (wiem wiem ze forma tragiczna obecnie obu ale jeśli nie teraz to kiedy) Trudny mecz do typowania ale każdy kurs około 2 biorę z pocałowaniem ręki na Souse. Jedyne czego się obawiam to możliwego zmęczenie Sousy Davisem. Gdyby nie ten puchar to Sousa byłby faworytem ale myślę że i tak wygra z Rosjaninem. Pozdrawiam
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Nigdy bym nie postawił na Mullera po kursie około 1.25 wiadomo ze jego gra na hali jest bardzo skuteczna( fajniej to chyba za moich czasów grał tylko Francuz -Michałek Jądra) ale tam jak będzie tiebreak to może być różnie. Jutro myślę że Troicki dość spokojnie ogra Pelle po kursie około 1,8 sam bym wystawił kurs 1.4. No chyba że jest coś o czy nie wiem. Troicki jeśli przegrywa na hali to z kimś lepszym od siebie z całym szacunkiem dla Pelli ale hale to on widział na YT. Troicki zdominuje go swoją siłą i doświadczeniem. ps.Sousa dziś stosunkowo łatwo . Pozdrawiam
 
K 169

kameneq

:)
Ciekawym typem w St. Petersburgu jest dziś M. Youzhny. Płacą na niego w granicach @2.00...
Fognini nie jest geniuszem gry w hali + wiadomo jakie jest jego podejście do tenisa. To czy zagra &quot; serio &quot; układa się w stosunku 50:50, więc jakby nie było od początku mamy handicap ???? Czasy Youzhnego już minęły, ale jego slajsowana gra na pewno delikatnie mówiąc zdenerwuje Włocha, który powinien bić po autach. Po tym kursie jest to typ jak najbardziej do wzięcia. Jedyną nie wiadomą, jak zauważyli koledzy wyżej jest to turniej w Rosji, a tam nie wszystko musi być w porządku. Jednak liczę, że dziś ma wygrać nasz gracz i tak też to uczyni. Pozdrawiam ????
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Metz (Francja), twarda (w hali)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lucas Pouille - Marius Copil
Typ: 1
Kurs: 1,37
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na turnieju tenisowym w Metz. W tym spotkaniu idę w stronę faworyta. Pouille w pierwszej rundzie miał wolny los przez co przeszedł dalej natomiast Copil pokonał Włocha Giannessi 2-0 (6-3 , 6-2). Lucas jest dla mnie tutaj zdecydowanym faworytem i myślę, że niespodzianki nie będzie. Copil jest w ostatnim czasie kompletnie bez formy i przegrywa spotkanie za spotkaniem. W ostatnich turniejach na hardzie odpadał zaraz w swoich pierwszych spotkaniach i widać u niego obniżkę formy. Wprawdzie wreszcie się przełamał pokonując na tym turnieju Giannessi ale myślę, że po 2 spotkaniu pożegna się z turniejem. Pouille fajnie zaprezentował się na US Open i po turnieju w Stanach miał przerwę. Teraz wraca tym turniejem i myślę, że sobie z Rumunem poradzi. Lucas broni tutaj wielu punktów, bo w tamtym sezonie wygrał cały ten turniej więc z pewnością zależy mu tutaj na tym aby znów wygrać cały turniej. Na początek dostał gracza, którego forma jest daleka od optymalnej i myślę, że sobie szybko poradzi. Obaj tenisiści spotykali się ze sobą do tej pory 2 razy i oba spotkania wygrał Francuz. Dziś myślę, że wygra po raz trzeci.
⛔ 0-2 (6-7 , 6-7)
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Panowie jak widzicie dziś Souse? Tsonga tylko po wpisowe? Ładowałbym się w doga, ale jednak 161/60 Tsongi w hali trochę odstrasza. Kursy na Sousę już lecą, taką czutkę mam, że ci co mają zarobić na tym turnieju, zarobią właśnie tutaj.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Przeglądając sobie ofertę znalazłem chyba ciekawą propozycję na mecz De Scheppera z Miszą. Pierwsza moja myśl odnośnie tego meczu - pewna wygrana Miszy. Okazuje się jednak, że w tym roku panowie już ze sobą grali na hardzie i wygrał Francuz. Pogrzebałem bardziej i dotarłem do ciekawej statystyki: bilans Miszy Zvereva, zawodnika leworęcznego, z innymi zawodnikami leworęcznymi (a takim jest również De Shepper) w całej karierze wynosi 39-63 (na hardzie 28-36, przy wszystkich meczach 410-375). Żeby było ciekawiej, przez ostatni rok rozegrał jedenaście takich pojedynków i wygrał tylko jeden. W związku z tym polecam iść w stronę De Scheppera, który właśnie w hali poczyna sobie najlepiej (168-94) i może dziś nawet wygrać to spotkanie.
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Tsonga i wajcha przy 3-1 w 2 secie, udawanie kontuzji przy kursie 13,50 na Strufka. Hehehe
Rosja... Uprzedzalem! Tak samo live nie ma tam sensu, może 1/10 wejdzie bo jak narazie zawodnik będąc w dużym kryzysie się budził, dzis Tsonga już &quot;nie wrócił&quot;. Na live grę szkoda czasu i nerwów (to zwykła improwizacja). Spokojne, przemyślane typy pre-match poparte własnymi argumentami są efektywne i mają sens w dłuższej perspektywie, tylko to i nic więcej...
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Struff przyjechal z Portugalii gdzie gral 3 dlugie mecze na clayu + pewnie dlugie przygotowania, dzisiaj nastepna 3 setowka..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom