>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Miami, 19-30.03.2014

Status
Zamknięty.
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
Becker B.-Jaziri M. ⛔ 6-3, 3-6, 2-6
| TYP: 1 | KURS: 1.65 |
Milenium
Ide w stronę Niemca w tym meczu. W swoim wcześniejszym meczu z kwali Miami ograł bez straty podania utalentowanego Francuza Pierre-Hugues Herbert. Teraz na jego drodze do turnieju glownego staną Tunezyjczyk Jaziri. Przewaga Niemca w rym meczu powinien być dużo lepszy serwis oraz to ze gra już trzeci turniej z kolei na hardzie w USA. Ich jedyny mecz zakończony zwycięstwem Jaziriego nie powinien mieć większego znaczenia, gdyż był rozgrywany na cegle i w dodatku w Tunisie, czyli w domu Tunezyjczyka.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Becker akurat oddał swój mecz. Zaraz po golubievie to on ma pierwszeństwo do udziału w turnieju jako LL. A więc mimo wygranego pierwszego seta przegrywa mecz. Oczywiście wszystko zaczyna się po tym, jak kazach wygrywa swój mecz. Po prostu cyrk. Który to już raz. ? Czy debilni organizatorzy nie skumaja tego że najwyżej rozstawiony powinien grać ostatni swój mecz? Chociaż ATP ma to gdzieś aby kasa się kręciła. Akurat nie płaczę z tego powodu bo przegrał bo i tak drugi mecz mi nie wszedł ale po piszę jak jest.
a więc Becker gra w turnieju głównym :)
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
Kamke T. - Bedene A.

typ: Kamke⛔ ⛔
@1.52
Betclic
Kamke zagra z 3 lata młodszym Bedene, Niemiec dużo bardziej doświadczony i utalentowany, jest również wyżej w rankingu, dziś grają o awans do turnieju głównego, H2H dla Niemca, rok temu wygrał w dwóch setach. Dziś będzie trudniej, w półfinałach turnieju kwalifikacyjnego obaj pewnie wygrali swoje pojedynki 2:0, warto tutaj dodać że Słoweniec męczył się dość długo z Odesnik W. , ostatecznie wygrał 4-6, 5-7. Jeżeli jego gra dziś będzie wyglądała podobnie nie ma szans na granie dalej na turnieju w Miami.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Przysiężny - Montanes 1 @ 1,50
Bet365

Jeśli z nadgarstkiem Michała jest wszystko w porządku, a podobno jest to ten kurs dobry. Dziennikarz Eurosportu pisał na swoim fanpage&#39;u, że rozmawiał z Michałem telefonicznie, a ten go oznajmił, że jest w porządku i jutro gra na maxa. Montanes na hardzie to nie ma co pisać, typowy ziemniak i za Michałem przemawia wszystko. Serwis, płaskie granie z FH i BF. Jedynym planem Montanesa może być przebijanie i liczenie na błąd, jeśli Michał zagra na optymalnym poziomie to odniesie pewne zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Przysiężny - Montanes 1 @ 1,50
Bet365

Jeśli z nadgarstkiem Michała jest wszystko w porządku, a podobno jest to ten kurs dobry. Dziennikarz Eurosportu pisał na swoim fanpage&#39;u, że rozmawiał z Michałem telefonicznie, a ten go oznajmił, że jest w porządku i jutro gra na maxa. Montanes na hardzie to nie ma co pisać, typowy ziemniak i za Michałem przemawia wszystko. Serwis, płaskie granie z FH i BF. Jedynym planem Montanesa może być przebijanie i liczenie na błąd, jeśli Michał zagra na optymalnym poziomie to odniesie pewne zwycięstwo.
Niby masz racje, ale Russell też przebijał w Memphis i jednak z nim wygrał, serwis porównywalny, Montanes serwuje dosyć specyficznie, niby ziemniak ale bardziej doświadczony i na hardzie potrafi ogrywać takich leszczy jak Ołówek, fh napewno lepszy po stronie Hiszpana, 1bh porównywalny, nawierzchnia przemawia na + za Polakiem ale Hiszpan nie jest chłopakiem do bicia przez takich przeciwników, jakby grali na hali to stawiałbym na Polaka, jakoś nie chce mi się wierzyć w zwycięstwo naszego zerowca ale wszystko się może zdarzyć nie widzę przewagi żadnej poza nawierzchnią ale tak jak pisałem Hiszpan to doświadczony gracz i mecz powinien być zacięty, ja lekko zaryzykuje na Hiszpana,forma Polaka niewiadoma, Montanes wyglądał solidnie w Sao Paulo
Typ Montanes 2,50 Bet365 ✅ Ołówek do strugania ołówków
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Przysiężny - Montanes 1 1.50 8/10
Hmm, kolega wyżej przeciwko Ołówkowi, a ja jednak inaczej i sądzę, że skończy się zwycięstwem Polaka. To, że hard to raz, Polak będzie miał na pewno sporą przewagę przy swoim podaniu, bo Montanes nie jest jakimś mistrzem returnu, jak i obrony, bardzo solidny, ale nie wydaje mi się, że jak Przysiężny się rozpędzi, nabierze pewny rytm, to tutaj Hiszpanowi będzie baaardzo ciężko na jakikolwiek sukces. Moim zdaniem końcowe zwycięstwo będzie należało do Polaka.
Granollers - Gabashvili 1 1.53 6/10 bet365
Gabashvili nie jest w jakiejś konkretnej formie, oczywiście jest zawsze niewygodny do grania, ale Marcel mógł trafić gorzej, a nie trafił źle i jeśli w Miami chce zrobić jakiś wynik, to trzeba ogarnąć Gabę. Marcel słabo sezon zaczął, ale nie ważne gdzie gra i na jakiej nawierzchni, jakiś tam poziom prezentuję i liczę, że w tym spotkaniu zaprezentuje się lepiej, bo generalnie jest w moim przekonaniu lepszym tenisistą, bardziej ułożony, myślący na korcie.
Carreno-Busta - Sousa 1 2.50 4/10 bet365
Nie wiem skąd taka różnica kursowa bo o ile Sousa jak i Careno czują się najlepiej na mączce, to ta nawierzchnia nie jest jakaś super szybka w USA, tak więc detale będą decydować o zwycięstwie, a Busta robi duży progres na przeciągu 2 lat, ciężko się z nim gra i na chłopaka musi uważać dokładnie każdy, a stawianie przeciwko niemu, jest bardzo ryzykowane, pewnie nie raz każdy się przekonał o tym. Nie rozumiem kompletnie dlaczego taki kurs, a pewnie on będzie spadał. Bardziej mi tu &quot;pachnie&quot; w stronę Hiszpana.
Giraldo - Baghdatis 2 1.90 10/10 bet365
Polecę na maksa jutro w stronę Bagiety, pomimo tego, że jego forma nie jest wysoka i można negować pewne rzeczy to w końcu dalej Bagieta, który w swojej karierze już nie takich zawodników jak Giraldo pokonywał. Giarldo nie pasuje mi w ogóle na hard, od czasu do czasu oczywiście pogrywa, ale najlepiej spisuje się na mączce. Siła jest po stronie Cypryjczyka, jeśli nie będzie brakowało regularności to Cypryjczyk czuję, że zmiecie Santiago. Dostał WC, a czuję, że ten turniej potraktuje jak najbardziej poważnie, bo można było wiele razy odczuwać, że mniej &quot;popularne&quot;, czy mniej &quot;ciekawe&quot; turnieje Bagieta odpuszcza, to tutaj zarówno miejsce, klimat, kasa, nie jest taka zła, by dalej przejść, a na to go stać z tym rywalem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Giraldo - Baghdatis 2 1.90 10/10 Bet365
To jest przyjacielu takie 10/10 jak wczoraj nieokrzesany Evans który wchodzi dopiero do ATP. ????
Druga sprawa to jak można typować Przysiężnego po 1,50? A później na forum jest płacz, że &quot;sprzedał mecz&quot;, &quot;ma niepoukładane w głowie&quot; itd. Moim zdaniem jest wiele innych ciekawszych meczów z lepszymi kursami. Ogólnie uważam, że w dzisiejszym dniu będzie spory przesiew i wygra sporo dogów.
???? Granollers-Pujol M. - Gabashvili T.
Gabashvili T. ::: 2,32 ::: Pinnacle ::: 2/10

Granollers faworytem? Zapytam, jak długo?! Hiszpan od początku roku prezentuje bardzo słaby poziom. Ktoś powie, że na turnieju w Indiach odniósł dwa zwycięstwa, ale warto dodać, że w meczu z Paire, Francuz prowadził w 3 secie 1:5 i ostatecznie przegrał mecz. Ogólnie to Hiszpan wygląda bardzo słabo w tym roku, a jak ktoś przegrywa w Sao Paulo z takim tenisowym tuzą jakim jest bez wątpienia Martin Klizan to tylko musi świadczyć o jednym. Granollers-Pujol jest obecnie bez formy. Do tego nie brał udziału w Indian Wells. Gabashvili to też nie jest tenisowy &quot;AS&quot;, ale momentami gra tenis z innej planety i odnosi w pełni zasłużone zwycięstwa. Oglądałem go na Australian Open gdzie zaprezentował się naprawdę solidnie i również widziałem go w meczu na Indian Wells z Nicolasem Mahutem. Facet zagrał genialny mecz! Serwis solidny, a w niektórych wymianach Francuz nie mógł się nadziwić, jak ten &quot;Rusek&quot; wyciąga niebotyczne piłki. Teimuraz Bagashvili wziął jeszcze udział w turnieju Challengera w Irving gdzie odniósł jedno zwycięstwo, ale myślę, że zagrał tam tylko po to by utrzymać formę turniejową i nie wypaść z moim zdaniem dobrej formy przed Mastersem w Miami (przez wielu ekspertów nazywanym 5 Wielkim Szlemem).
Wynik: 4:6 3:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
interbulls 15

interbulls

Użytkownik
Jeremy Chardy (FRA) - Juan Monaco (ARG) - #1# 1.53 Bet365✅
Zdecydowanie H2H na korzyść Juana Monaco 6-1, ale znaczenie zmienia nawierzchnia jeśli spojrzymy na dotychczasowe spotkanie jeszcze na hardzie się nie spotkali. Obecna forma Monaco nie pozostawia komentarza zaledwie 3 wygrane mecze w tym roku. Chardy też bez rewelacji ,ale na tej nawierzchni zdecydowanie lepiej się czuje od Argentyńczyka i odnosi lepsze wyniki. W tym roku przegrywa z czołowymi zawodnikami niezły występ w AO. Teraz trafia na Monaco zawodnika który specjalizuje się w grze na clayu która mu w tym roku zbyt nie wychodzi i daleko jest od swojej optymalnej dyspozycji. Wydaje mi się ,że mimo kursu mecz może być dosyć zacięty ,ale biorąc pod uwagę z kim w tym roku na hardzie Francuz przegrał to większych szans na zwycięstwo Juanowi nie daje.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Druga sprawa to jak można typować Przysiężnego po 1,50? A później na forum jest płacz, że &quot;sprzedał mecz&quot;, &quot;ma niepoukładane w głowie&quot; itd. Moim zdaniem jest wiele innych ciekawszych meczów z lepszymi kursami.

???? Przysiężny- Montanes dla Mecz WYNIK 75 67 36 ✅ a nie mówiłem ????
KURS: 2.50
Bet365

Święte słowa SHAKALA!! Nie wiem jak można grać chimerycznego Michała po takich kursach z zawodnikiem bardzo solidnym, który ostatnio całkiem fajnie pokazał się w Sao Paulo ??? Że niby jak ktoś preferuje CLAY to nie potrafi grać na HARD? Zawsze mnie śmieszą takie argumenty... Dla mnie ten mecz będzie bardzo wyrównany a po takim kursie na Montanesa wchodzę z pocałowaniem ręki. Nie raz już Ołówek pokazywał swoja fanaberie na korcie i w zasadzie już nic mnie nie zdziwi w wykonaniu tego grajka. Grali ze sobą raz - na HARD - w 2010 roku na AO i górą był Montanes. Dziś będzie podobnie moim zdaniem.


????Gonzalez A. - Jaziri M. dla Mecz WYNIK 76 61 ✅ słusznie mi tu coś nie grało...
KURS: 2.37
Bet365

Albo ja tutaj czegoś nie rozumiem, albo jest coś o czymś nie wiem ??? Jaziri tutaj faworytem ??? Niby z jakiej okazji ??? Owszem może Tunezyjczyk bardziej niż Gonzalez preferuje HARD ale ... przecież Kolumbijczyk pokazał na IW że potrafi powalczyć i na tej nawierzchni pokonując Mannarino, Dodiga i urywając seta trumfatorowi tej impezy - Djokovicowi !! Na mnie ten walczący chłopak zrobił tym występem duże wrażenie, bo jeszcze rok temu bujał się po Chellengerach głównie w Ameryce południowej, żeby ciułać punkty... No i swoje wywalczył! A Jaziri ? Dla mnie to kolejny grajek z dużego grona HOT HEAD. Owszem potrafi zagrać solidnie i pokonać faworyzowanego przeciwnika ale z drugiej strony często jak jest faworytem to zalicza wtopy. Na pewno mecz będzie na styku, ale dla mnie większe szanse na WIN ma Goznalez. A po takim kursie to bardzo chętnie spróbuję w jego stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Ebden Matthew-Kubot Łukasz 1, Pinnacle Sports 1.85 ✅ 4:6, 6:4, 6:4

VS.


Mecz zawodników którzy są pod formą. Nie ma co się oszukiwać ale Lubinianin poza deblem ostatnim czasy i nie mam tutaj na myśli bieżącego roku wiele nie ugrał. Rok 2014, bilans spotkań 2 wygrane, 6 porażek. Początek roku można każdą porażkę wybaczyć każdemu ponieważ to początek sezonu, w Doha pokonał najpierw Gimeno-Travera aby później odpaść po batalii trzech setów z Gulbisem,także wstydu mu to nie przyniosło. AO, porażka w 5 setach z Davydenko,ok można wybaczyć dobry mecz po walce, Montpellier w I rundzie porażka 2:1 z Monfilisem,niby porażka no ale nie w marnym stylu i nie z byle kim. Rotterdam to wygrana z młodym talentem Kokkinakisem po kreczu i od tego momentu zaczęły się porażki moim zdaniem których nie powinno być,a mianowicie z Berrerem, Goffinem w Acapulco i Stakhovskim w Indian Wells. Taka ciekawostka, Kubot na hardzie pozytywny wynik miał ostatnio w 2009 roku. 2010 8/8, 2011 5/7, 2012 6/10, 2013 4/10, 2014 1/4. Ebden to typowy gracz na hard i szybkie nawierzchnie, jego bilans na tej nawierzchni to 258/151 przy 120/99 Kubota,a warto wspomnieć, że Matthew jest młodszy od Polaka o 5 lat. Można powiedzieć,że Australijczyk jest w lepszej sytuacji ponieważ jego spadek formy zaczął się w tym roku a, nie kilka sezonów wcześniej jak u Łukasza. Różnica jest taka,że Ebden w poprzednim roku grał większość w challengerach,a Polak w ATP. Przedstawiłem dużo statystyk,wiem. Summa summarum uważam,że Matthew wygra z naszym Polakiem,ponieważ jest lepszym i bardziej perspektywicznym
tenisistą.

Jeśli skorzystałeś/aś z mojego typu, kliknij &quot;dzięki&quot; to motywuje. ;)
Jeśli nie weszło to przepraszam ale nikt nie każe Ci go stawiać,ja tylko proponuje. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 55

meggie1

Użytkownik
Albo ja tutaj czegoś nie rozumiem, albo jest coś o czymś nie wiem ??? Jaziri tutaj faworytem ??? Niby z jakiej okazji ??? Owszem może Tunezyjczyk bardziej niż Gonzalez preferuje HARD ale ... przecież Kolumbijczyk pokazał na IW że potrafi powalczyć i na tej nawierzchni pokonując Mannarino, Dodiga i urywając seta trumfatorowi tej impezy - Djokovicowi !!
Malek Jaziri - Alejandro Gonzalez
typ: 1
kurs: 1,62 (expekt)

Pomyliłeś Gonzalezów - ten, który gra z Jazirim jest z Salwadoru, rocznik 1995. Ja tu zdecydowanie stawiam na Jaziri - łatwo przeszedł kwalifikacje i gra z zawodnikiem &quot;No name&quot;.
 
dx2 224,4K

dx2

Użytkownik
Lacko-De Schepper 1 @1.45
Jak dla mnie to widze tutaj pewna wygrana Slowaka. Lacko w koncu zaczal grac lepiej, bardzo udane kwalifkacje, co rok gra w Miami i chociaz nie udalo mu sie wyjsc poza 2 runde to jednak kilka bardzo dobrych meczow rozegral z bardzo dobrymi rywalami tutaj. Z drugiej strony siatki Kenny De Schepper. Tak, tak ...wiemy, bardzo mocy serwis, bla bla bla, ale co dalej, poniewaz Francuzowi w wymianach z glebi kortu duzo brakuje, a ze korty w Indian Wells i Key Biscayne slyna z tego, ze gra sie wolniej to tym bardziej wydaje mi sie, ze szanse debiutujacego w tym turnieju Francuza sa mizerne. Bukmacherzy juz zaczeli opuszczac kurs na Slowaka, ale niestety rano kursu dostac nie moglem, wiec gram od reki z wyprzedzeniem, niezaleznie co bukmacherzy zaczna tutaj wyrabiac z kursami.
Bogomolov-Robert 1 @1.6
Chcialem napisac w strone Amerykanina, ale wciaz zapominam, ze Bogomolov wrocil do reprezentowania Rosji. Bogomolov to jest bardzo dobry tenisista, ktorego oglada sie naprawde z przyjemnoscia, szkoda tylko ze tak rzadko to pokazuje. Swietnie gral na przyklad ostatnio w Memphis, a pozniej przyszly znowu te mecze, bez ambicji chyba. Bogomolov bardzo pewnie przebranal etap eliminacji, gdzie wrecz zdemolowal dwoch troche mniej wymagajacych graczy czyli Tatsume Ito i Filipa Krajinovica, oddajc im ledwo kilka gemow w meczach. Stephane Robert zagral bardzo dobrze na Australian Open, gdzie osiagnal zyciwoy sukces w postaci bodajze 4 rundy (pisze z pamieci, wiec w razie czego mozna mnie skorygowac), ale ostatnio jest duzo slabiej. Bogomolov czlowiek rezydujacy na Florydzie, wiec to jak zwykle jakis tam dodatakowy plus pod katem mobilizacji, ale tak naprawde Alex Bogomolov najbardziej zaslynal w tym turnieju pokonaniem swego czasu Andy&#39;ego Murraya i mysle, ze teraz tez bedzie conajmniej dobrze i smialo moze sobie poradzic z francuskim tenisista.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Michał Przysiężny - Albert Montanes (+1.5 seta) ✅ 1-2
Wiadomo, że Montanes na hardzie nigdy dobrych wyników nie osiągał, ale przecież nie położy się na korcie, a nasz gracz ostatnio przegrywa w 1 rundach, w tym roku pokonał tylko Zeballosa na AO i nic nie wskazuje dzisiaj na łatwe 2-0 Polaka.
Betsafe 1.49
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Andrey Golubev v Ivan Dodig dla Mecz WYNIK 61 16 46 ⛔ po walce ale jednak poległ
KURS: 2.50
Bet365

Myślałem o tym typie od rana i mi nie dało ???? Ostatecznie zdecydowałem się go zagrać. Jakoś wg mnie za wysoki ten kurs na Adreya, który tutaj pewnie przebrnął przez kwale pokonując bez straty seta Copila i Dzumhura. Kazach ja złapie formę to potrafi być groźny a Dodig ostatnio nie przekonuje. Porażka z Stakhovskim i Gonzalem na pewno mu chluby nie przynoszą. Dziś spotyka się z kwalifikantem i na pewno łatwej przeprawy mieć nie będzie... Po takim kursie, stosując się do zasady &quot;nie graj przeciw kwalifikantowi&quot;, żal nie spróbować.

H2H 2:2 - w 2010 i 2011 spotykali się właśnie na tym turnieju - za pierwszym razem wygrał Golubev, w następnym starciu Dodig, więc teraz wypada znów na Kazacha (pół żartem pół serio oczywiście) ????
 
oskarx 41

oskarx

Użytkownik
???? Paul Henri-Mathieu - Ivo Karlovic | 2 | @1.66 6:7 (3) 6:7 (5) ✅✅✅ :cool: Ponad 20 asów ????
Nie wiem czemu jeszcze nikt nie wziął pod uwagę tego meczu. Francuz męczył się w kwalifikacjach z Huta Galungiem i Bemelmansem, ktorzy nie są wymagającymi zawodnikami i wygrywał dopiero w trzecim secie. Z Rubenem to już wogóle śmiech na sali, w drugim secie miał 5:2 i dostał baty.
Uważam, że z Karloviciem takie granie nie przejdzie. Po pierwsze Ivo jest w formie, udowodnił to w Memphis dochodząc do finału, w Acapulco przegrywając z Dolgopolovem w ćwierćfinale, który jak wiadomo był w gazie. Ostatnio z nieprzewidywalnym Wawrinką. Jeśli dalej będzie tak serwował jak serwuje i forma nie uciekła to spodziewam się tu dwóch tie - breaków dla Karlovica, bądź nawet przełamania Francuza, jeśli ten będzie grał jak z kolegami z kwalifikacji.
Po prostu nie wierze w porażkę Karlovica z takim przeciwnikiem, jeśli chorwat potrafi wygrać dwa tygodnie temu z Isnerem w dwóch setach.
 
paull 145

paull

Użytkownik
Carreno Busta - Sousa
typ: Handicup -2,5 gema Sousa
kurs:1,82 Bet365

4-6 6-7✅

Chyba dla żadnego z nich korty twarde nie należą do ulubionych. Jest już środek marca a Hiszpan nie wygrał jeszcze ani jednego meczu na tej nawierzchni. Po prawdzie Joao również nie ma się czym szczycić ale liczę w tym spotkaniu na jego minimalnie większe doświadczenie. Pablo to jeden z tych zawodników, który w poprzednim sezonie brylował na kortach Challengerowych. Grał z tygodnia na tydzień nie opuszczając żadnego. Ciężka praca się opłaciła bo jest numerem 64. Portugalczyk jest moim zdaniem o wiele bardziej &quot;opierzonym&quot; zawodnikiem. Z tego co sięgam pamięcią ma już na koncie wygraną w turnieju ATP. Bodajże w hali ale swoje musiał wyszarpać. I cóż, własnie na tym minimalnie większym doświadczeniu bazuje swój typ. Styl gry mają raczej do siebie podobny. Mocne serwisy, pewne bekhendy, gotowość do długiego przebijania i wywieranie presji. Liczę jednak na to, że nr.1 Portugalskiego tenisa wykorzysta tą szanse na wyśrubowanie swojego rekordu jeśli chodzi o ranking to losowanie bardzo sprzyjało a mając w pamięci jego grę ( nie licząc z Nadalem w Rio) jest w stanie sprostać temu zadaniu.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nieminen 1,45 BAH
Po takim kursie śmiało można grać, niektóre buki mają około 1,35 i to są właściwe kursy a i tak do gry... Tomic nie grał od AO, wraca po długiej kontuzji a i przed kontuzją nie błyszczał formą. Teraz pierwszy turniej od wielu tygodni, nie przed własną publiką w wiemy jak On wiele traci jak nie gra w Austrlii, nie ma mowy wg mnie tu o jakieś super dyspozycji po prostu przyjechał do Miami bo kto by nie chciał... zagra w turnieju ale miał pecha w losowaniu i trafia na zawsze soliednego Nieminen ????
Jarko powalczył w IW z genialnie dysponowanym Bautista-Agut, widać ze wrócił do formy bo na hali w Eurupie grał fatalnie ale w IW wraca na właściwe tory i dzisiaj pewnie spokojnie zajmie z Tomicem ???? solidna gra, mało błedów... to w pelni będzie wystarczało na kangóra po formie i pewnie po kilku imprezach w klubach Miami...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Tomic Bernard-Nieminen Jarkko 1 handicap +3.5 gemów, Pinnacle Sports 2.10 0:6, 1:6⛔, 28 min, 20 sekund.... jednak ślady kontuzji są widoczne BARDZO :zoltakartka:To teraz czas na zabawę.

BYŁ TO NAJKRÓTSZY MECZ W HISTORII ATP ! ????

VS.


Kolega Widzu typuje wygraną Nieminena, ja pójdę trochę w drugą stronę. Napisał,że Tomic nie błyszczał formą,a ja mam odmienne zdanie ponieważ na początek roku w Hopman Cup przegrał z Raonicem 7:6, 6:1, wygrał z Seppim 4:6, 6:3, 6:2 oraz z Panfilem 6:1, 6:4. Kolejno doszedł do finału w Sydney pokonując po drodze takich zawodników jak Granollers, Kavcic, Dolgopolov, Stakhovski no i w AO krecz z Nadalem po pierwszym secie. Także moim zdaniem na pewno forma była lepsza niż gorsza. Pomijając granie na hali,Davis Cup,kogo pokonał Nieminen na hardzie? Duckworth, Sela (5 setów), Brandsa (który jest cieniem zawodnika), Mayera Floriana (po kreczu). Jeśli Kavcic czy Young pokonywali Jarkoo,to dlaczego nie może teraz zrobić tego nieokiełznany Australijczyk. No właśnie.... kontuzja nogi....ale z tego co wyczytałem, Tomic czuje się dobrze,ale rzeczywistość to zweryfikuje. Stawiam,że Tomic pokryje wyżej wymienione handi.

Jeśli skorzystałeś/aś z mojego typu, kliknij &quot;dzięki&quot; to motywuje. ;)
Jeśli nie weszło to przepraszam ale nikt nie każe Ci go stawiać,ja tylko proponuje. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom