>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami, 21.03-01.04.2012

Status
Zamknięty.
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Jeszcze dodałbym do tego wolniejsze piłki.
W IW były Head&#39;y chyba najszybsze dostępne piłki, choć te na IW były bardziej &quot;puchate&quot;. W Miami będą Penn&#39;y, czyli wg moich informacji piłki dość ciężkie i wysoko odbijające się.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Odesnik, W - Sugita, Y 2,52
Korty są mega wolne, chyba takie warunki sprzyjają Amerykaninowi. Odesnik preferuje wolne korty, najlepiej czuje się na cegle, wiec warunki dla niego naprawę dobre. Japończyk, jak dla mnie jeden z największych talentów w turze, systematycznie to potwierdza. W Challangerach solidnie, kilka 1/4... Ciągły awans w rankingu, w wymianach jest w stanie spokojnie poustawiać Odesnika. Lubi pograć kilka dłuższych akcjo poustawiać przeciwnika, nie jest typem strzelca, który gra na 2,3 piłki. Jak będzie dzisiaj regularny to może spokojnie ograć Odesnika, a kurs...
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Miami 20-45, 19.03.2012r
Bautista Agut - De Voest
typ; 2-0
2.75
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy kwalifikacyjnej do turnieju atp w miami Hiszpan, Roberto Bautista Agut spotka sie z reprezentantem republiki poludniowej afryki, Rikiem de Voestem. Faworytem spotkania jest Hiszpan. Obaj panowie rywalizowali ze soba jak do tej pory raz, bylo to dokladnie miesiac temu w kwalifikacjach do turnieju w Marsylii, wygral pewnie Hiszpan w dwoch setach. Dzis sadze, ze jest jeszcze wiekszym faworytem. We Francji obaj panowie mieli doczynienia z kortem szybkim, a o takim nie moze byc mowy w Miami. Korty sa wolniejsze nawet od tych w Indian Wells, co preferuje hiszpana, ktory jak wiadomo najlepiej czuje sie na korcie twardym , potrafi rowniez grac jednak na kortach wolniejszym. De Voest natomiast nie jest tak wszechstronnym zawodnikiem. Ponadto Rik ma juz swoje lata, ma juz ich na karku 32, a sukcesow singlowych ni widu nie slychu. Natomiast Hiszpan ma dopiero 24 lata, napewno jest w lepszej kondycji fizycznej i notuje ostatnimi czasy duzo lepsze wyniki od reprezentanta RPA. Nie widze mozliwosci w tym meczu innego wyniku niz pewnego zwyciestwa reprezentanta Hiszpanii.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Roger-Vasselin-Ward 1 ✅

Na Brytyjczyka już czas.Dzisiaj miał szczęście bo trafił na Golubeva,który chyba po prostu sobie mecz olał i gładko przegrał 0-2.Ward przełałamał tym samym passę 6 kolejnych porażek,forma słaba więc u Warda.Francuz potrafi grać i dobrze się czuje się hardzie,choć tutaj nieco wolniejszy hard to i tak sądze,że Roger sobie bez problemów poradzi ze słabym Wardem.Dzisiaj Francuz się nie wysilił,wygrał seta i jego rywal skreczował także powinien być w pełni gotów do gry ;)

Rufin-Bagnis 1 ✅

Tutaj zdecydowana 1.Bagnis w ogóle mnie nie przekonuje a Rufin prezentuje się nieźle ostatnimi czasy.Ograł już tutaj Zeballosa 75 61,który w mojej opinii jest lepszym graczem niż Bagnisem.Argentyńczyk co prawda ograł dzisiaj 2-0 Prodona,ale duże lepsze wrażenie na mnie robi gra Francuza i warto według mnie na niego postawić.

Kamke-Veic 1 ⛔

Kamke dla mnie wydaje się być dużo pewniejszy,umiejętnościami wg mnie dużo bardziej przewyższa Veica.Chorwat miał 0-4 z Zemlją ale zrobił 7-5 i zaraz wygrał przez krecz.
 
D 18

darkk7

Użytkownik
Rufin-Bagnis 1

Tutaj zdecydowana 1.Bagnis w ogóle mnie nie przekonuje a Rufin prezentuje się nieźle ostatnimi czasy.Ograł już tutaj Zeballosa 75 61,który w mojej opinii jest lepszym graczem niż Bagnisem.Argentyńczyk co prawda ograł dzisiaj 2-0 Prodona,ale duże lepsze wrażenie na mnie robi gra Francuza i warto według mnie na niego postawić.
Uwazalbym na ten typ. Ja jednak gdybym mial obstawic bardziej sklanialbym sie do wygrania Bagnisa. Atrakcyjny kurs a szanse okreslam 50/50
 
D 18

darkk7

Użytkownik
A z moich typow polecam dzis Benoit Paire - Goffin. Paire w tym sezonie wygral z Ferrero Chela i o maly wlos ogralby Almagro w drodze do cwiercfinalu w Mexico. kurs 1.75. Fakt faktem mial 3 setowke ale jednak uwazam ze jest bardziej doswiadczonym zawodnikiem anizeli Goffin.

Do tego dorzucilbym Kamke po kursie 1.35, wydaje mi sie ze Tobias nie powinien miec ciezkiego meczu i gladko powinien ograc Veica,
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Co sądzicie o tych zawodnikach? Bachinger, Chiudinelli, Phau, Garcia-Lopez na dzisiejsze mecze? Nie widziałem w akcji od dłuższego czasu żadnego z nich, więc fajnie gdyby ktoś pomógł wyrzucić ewentualną minę ;) Odpowiednio wynagrodzę + za pomoc ????
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Bardzo dobrym typem wydaje się być skośnooki niemiec a więc Phau. W przeciwieństwie do swojego dzisiejszego przeciwnika trochę sobie pograł już w tym roku z zawodnikami renomowanymi i łatwiej określić jego dyspozycje. O Russelu niedawno pisałem, 34 lata na karku, co chwile jakieś żałosne wpadki. Aż dziw bierze, że przebrnął 1szą rundę ze Smyczkiem. Tenis niemca (jeśli mu się chce) ogląda się z przyjemnością, płynny jednoręczny backhand daje mu sporo punktów. W dłuższych wymianach powinien rozrzucać Russela po korcie.
Phau 1.6
I że już jedynie kilka minut do rozpoczęcia meczu to może ktoś złapie na live. Bardzo kusi kursik na Simone Bolelliego. Serra kolejny z weteranów, wydaje mi się po prostu, że obecne umiejętności Francuza już zostały zweryfikowane ostatnio przez takich graczy jak Marchenko, Jaziri czy Ljubicic. Bolelli ma sporą szansę aby awansować dalej, dobrze ułożyła mu się drabinka wątpie żeby przegrał ten mecz, a kurs ... sam zachęca do gry.
Bolelli 2.3
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Bardzo dobrym typem wydaje się być skośnooki niemiec a więc Phau. W przeciwieństwie do swojego dzisiejszego przeciwnika trochę sobie pograł już w tym roku z zawodnikami renomowanymi i łatwiej określić jego dyspozycje. O Russelu niedawno pisałem, 34 lata na karku, co chwile jakieś żałosne wpadki. Aż dziw bierze, że przebrnął 1szą rundę ze Smyczkiem. Tenis niemca (jeśli mu się chce) ogląda się z przyjemnością, płynny jednoręczny backhand daje mu sporo punktów. W dłuższych wymianach powinien rozrzucać Russela po korcie.

Phau 1.6
Tak opisałeś Russela że 34 lata i w ogóle a przecież Phau nie jest lepszy ;) Przecież ma 33 lata :razz: Także nie jest tak kolorowo jak piszesz :;/: Jak dla mnie mecz no bet - wszystko będzie zależeć od dyspozycji dnia
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dimitrov, G - Kukushkin, M 2,55
Już chyba nikt nie ma wątpliwości, iż z Bułgara wielkiego tenisisty nie będzie. Oczywiście go nie przekreślam, ale w najbliższych miesiącach nie liczę na zmianę. Grigor właśnie wypadł z pierwszej setki, no ale to nic dziwnego. Gra bardzo mało, a jak już gdzieś wystąpi to i tak osiąga marne wyniki. Kukushin po genialnym AO(4r) rozegrał jedno ale bardzo dobre spotkanie w DC, przegrane po 5 setach z Ferrero. Na pierwszy turniej wybrał Miami i jestem pewien, iz jest dobrze przygotowany fizycznie. Oboje w tym sezonie rozegrali naprawdę małą ilość spotkań, nie wiem czemu buki tak faworyzują Bułgara, Kazach tp materiał na topowego gracza, oby to jutro udowodnił.
Z pewniaków 1r wartych gry wybrałem: Belluciego, Harrisona oraz Istomina, polecam ten tripel.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Kurs co prawda nie powala na nogi, jednak Blake w mojej opini choć jest tutaj gospodarzem będzie miał spore problemy z Rosjaninem. Amerykanin w tym sezonie rozegrał tylko jedno spotkanie, gdzie dostał lanie od swojego rodaka Sweetinga w dwóch setach w zaledwie 45 minut. W jego przypadku sądze, że potrzeba nieco czasu by wejść w odpowiednie tory, bo na pewno stać go jeszcze na wiele ale moim zdaniem jeszcze nie tym razem. Na Denko choć nie lubię powierzać pieniędzy, tak w tym sezonie gra regularnie i kilka fajnych występów mimo wszystko zaliczył. Stawiam tutaj na Rosjanina.

Nikolay Davydenko - James Blake @ 1,50 // Pinnacle ✅ 4-6 , 6-4 , 6-4
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
1,72 na Querreya?! Buki chyba nieco przesadziły z tym kursem.Sam na hardzie w tym sezonie ujemny bilans i trzeba go poprawiać.Ebden wyskoczył na IW ale kogo on ograł tak naprawdę?Challengerowca Estrelle,Rama co nic nie gra w tym roku,przeciętnego Kunitsyna,chimerycznego Bennetau czy Fisha bez formy?Mnie on nie przekonuje.Argumentów więcej widze po stronie Amerykanina,w końcu ta maszyna serwisowa musi zeskoczyć a teraz dobra okazji.Obaj głównie grę opierają o serwis,ale dla mnie Sam ma lepszy niż Ebden i w wymianach według mnie lepszy i taki kurs pobieram.

Querrey 1,72 Bet365

Kunitsyn-Levine 1 2,30 Bwin ✅

Lekko na Rosjanina można,0-6 na hardzie w tym roku.Levine 3-5 ale te 3W to z graczami pokroju Kunitsyna,więc upatruje szanse Rosjanina.Wiecznie przegrywać nie będzie,Levine do ogrania ale typ bardziej na przełamanie Kunitsyna aniżeli na jego dobrą grę etc ;)
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Pierwsze doniesienia z Key Biscayne mówią o tym, że tegoroczne korty są wyraźnie szybsze w porównaniu z rokiem ubiegłym.
Ale wyraźnie szybsze wcale nie musi oznaczać, że szybkie, w ubiegłym mieliśmy doczynienia z bardzo wolną nawierzchnią to w tym roku może być ona wolna, ale już bez przedrostka bardzo. ????
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Za żadne skarby nie grałbym Mahuta! Gonzalez kończy karierę, jest to jego ostatni turniej, dlatego też z całą pewnością zagra na 200% swoich możliwości. Nie jest już tym samym graczem co kiedyś, jednak myślę, że jeśli się zmobilizuje i nie będzie popełniał aż tak rażącej liczby błędów, wówczas spokojnie może powalczyć z Mahutem. Francuza oglądałem ostatnio w Dallas i niczym mi nie zaimponował. &quot;Mr Forehand&quot; jest, a w zasadzie był moim ulubionym tenisistą i nie wyobrażałbym sobie grać przeciwko niemu w takich okolicznościach.
Gonzalez @2.50
 
go2grzes 7

go2grzes

Użytkownik
N. Mahut - F. Gonzalez Typ: 1 ✅
Kurs: 1.606
Pinnaclesport
Tak kurs biorę z pocałowaniem ręki. 31- letni Fernando kończy tutaj karierę, nie trzeba chyba opisywać że miał niemałe sukcesy w swojej karierze ale jak dla mnie zostanie niespełnionym talentem sukcesywnie wyniszczanym przez kontuzje. Aktualnie o jego grze nie można powiedzieć nic pozytywnego, zresztą on sam zdał sobie sprawę że nie warto tego ciągnąć nawet do RG na tak niskim poziomie. Gra bardzo mało, spadł do 3 setki ATP i szkoda że w takich okolicznościach kończy karierę.
Mahut w innej sytuacji, pnie się w górę i ostatni sezon był jego najlepszym w karierze. Ostatnimi czasy może gra trochę mniej skutecznie ale też nie odpadał w pierwszym rundach chyba że grał z Federerem ????
Obaj zawodnicy zupełnie w innej fazie kariery i niestety ale szykuje się na pożegnanie Fernando
Do tego zagram Nalbandiana z Darcisem po 1.227 ✅ - analiza po ostatnim turnieju chyba zbędna...
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Tyle że Gonzalez już od dawna nie ma żadnych mozliwości, trudno sobie wyobrazić żeby miał wieksze szanse w tym meczu, to już jest poziom Challengerowy, gość gra taka tragedie że stawiac na niego to bezsens.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jesli chodzi o mecz Gonza to podpinam sie do BuzzerBeatera. Moze i gral ostatnio piach ale tez nie do konca bo wygral z Montanesem (po kreczu ok ale jednak 1seta to on wygral), wygral z Vinolasem ktory ostatnio na clayu gral bardzo dobrze i dopiero przegral z Ferrerem po walce 2:6 4:6 ale nie ma co tutaj pisac o Ferrerze ktory jest absolutnym TOP&#39;em jesli chodzi o clay. Oczywiscie nawierzchnia inna ale hard tutaj nie jest zbyt szybki jak juz nie jedna osoba pisala. Nie wiemy w jakiej formie do konca na chwile obecna jest Gonzo bo minal caly miesiac podczas ktorego mial duzo czasu na zlapanie lepszej formy i przede wszystkim tak jak mowil Pan FH ma tutaj zakonczyc kariere wiec zepnie sie na 101% i da z siebie absolutne maksimum zeby chociaz przjesc ta 1 runde a przeciwnika z wysokiej półki to on nie ma! Od jednego emeryta juz Mahut dostal baty w Dallas ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom