>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami, 21.03-01.04.2012

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Harrison, R - Starace, P DW 2:0 1.55
Harrison oczywiście obok Isnera to jedyna poważna nadzieja na jakiś fajny wynik w tym turnieju. Udane IW, opadł dopiero w 1/16 z Simonem po trzy setowej walce. Włoch skasował tylko wpisowe w IW oraz Dallas, dzisiaj będzie podobnie. Wolne korty odpowiadają obu tenisistą. Ryan to nie jest typowa szkoła Amerykańskiego tenisa, różni się od swoich kolegów, którzy polegają głownie na swoim podaniu i agresywnych zagraniach z FH. Włoch nie ma czym zaskoczyć młodego Amerykanina, wszystkie atuty po jego stronie dlatego też spodziewam sie łatwych dwóch setów.
Kubot, L - Karlovic, Ivo 1,70
Podczas ich spotkania w IW to Łukasz był dogiem po fajnym kursie w granicach 2,30. Wygrał mecz pewnie w 2 setach i teraz kursy się odwróciły. Nie lubię grać na niego jak jest faworytem, ale jest w naprawdę dobrej formie i jest jednym z nielicznych w turze któremu Ivo pasuje, w ciągu tych paru dni to nie mogło sie zmienić...
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Widze wszyscy równo dziś na KUBOTA ???? ale może być pogrom typerów ???? Ja w przeciwieństwie do WIDZA myślę, że dziś IVO może ten mecz wygrać a na pewno nie przegra go w 2 setach. Wg mnie typ na 3 sety jest bardzo prawdopodobny a kurs bardzo sympatyczny bo w Bet365 wynosi 2.25...
Owszem, bilans H2H pomiędzy tymi graczami to 3:0 dla Kubota ale ... ale wątpie, żeby IVO dwukrotnie z rzędu przegrał z naszym &quot;asem&quot;. Ostatnio IVO grał całkiem fajnie, w Zagrzebiu przegrał dopiero z M. Youzhny i to po bardzo wyrównanej walce 3setowej, w AO odpadł dopiero z Fedexem, wygrywając z Berlocqiem i Melzerem... Więc, jeżeli IVO będzie miał pierwszy serwis na poziomie przynajmniej 70% to bardzo trudno będzie naszymu Łukaszkowi go złamać ???? a tie break to domena IVO więc tutaj również plus w stronę &quot;chorwackiej strzelby&quot; !!
Ja na pewno nie zagram w tym meczu na Kubota - odważnym życzę powodzenia...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
drago 108

drago

Użytkownik
Przekonałeś mnie do gry na IVA. IVO faktycznie dominuje w tych tie-breakach. Z KUBOTEM wygrał w dwóch takich rozgrywkach 2 punkty, to faktycznie pogrom...
Na Wimbledonie Chorwat miał 72% trafności 1. serwisu, a mimo to Polak złamał go trzykrotnie. Poza tym o dziwo Karlović przez te 3 spotkania jeszcze ani razu nie przełamał Polaka. Fajny typ na 3 sety, ale fakt, faktem Kubot jeszcze nie stracił z nim seta. Wiadomo, wszystko kiedyś powinno się skończyć, ale Ivo wg mnie nie gra &#39;całkiem fajnie&#39;. Niby każdy mecz jest inny, ale Kubot wie jak pokonać dzisiejszego rywala i wygra ten mecz, jeśli nie poczuje się zbyt pewny siebie. Co do Zagrzebia to tam był indoor hard, więc warunki sprzyjające Ivowi, teraz mamy Miami a korty są zdecydowanie wolniejsze.
Typ na Polaka to w moim mniemaniu dobry bet, ale nie powinno się szaleć ze stawkami. ;)
Kubot 1.70 ⛔
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Kubot Lukasz - Karlovic Ivo @ 1.75

H2H 3:0, 0 ugranych setów przez Karlovica, w tym jedno spotkanie przed tygodniem. Kubot w dobrej formie w tym sezonie, przegrywa tylko z dobrymi zawodnikami. Ofensywny styl gry Polaka powinien przynieść efekty i Ivo będzie raczej bezradny na linii końcowej przy atakach Łukasza i prędzej czy później powinno dojść do przełamania serwisu Chorwata.

Kunitsyn Igor - Levine Jesse @ 1.55

Bilans Rosjanina w tym sezonie 2W/10L. Bardzo słabiutka gra. Levine prezentuje się dużo lepiej wygrał m.in challenger w Dallas. W IW porażka w 1 rundzie, teraz na pewno będzie chciał przed własną publicznością zajść dalej i mają takie przeciwnika nie powinno to stanowić żadnego problemu.

Stakhovsky Sergiy - Tomic Bernard @ 1.70

Tutaj kursy to jakiś kosmos. Tomic jest po prostu dużo lepszym zawodnikiem, z dużo większym potencjałem, formę w tym sezonie też prezentuje dużo lepszą od Ukraińca, więc 1.70 ja tu biorę bez chwili zastanowienia.

Bogomolov Alex Jr. - Muller Gilles @ 1.67

Tutaj też chyba ktoś się pomylił wystawiając kursy. H2H 0:4, wszystkie mecze wygrane 2:0 Bogomolov bardzo słaba forma w tym sezonie. Gra dużo poniżej możliwości i z taką grą nie ma czego szukać w pojedynku z Luksemburczykiem. Muller też nie zaczął tego sezonu w jakiś rewelacyjny sposób, ale w ostatnich meczach widać, że jest blisko dobrej formy. Widziałem jego mecze z challengera w Dallas i prezentował dobrą, równą grę. I to na Rosjanina na luzie powinno wystarczyć.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Przekonałeś mnie do gry na IVA. IVO faktycznie dominuje w tych tie-breakach. Z KUBOTEM wygrał w dwóch takich rozgrywkach 2 punkty, to faktycznie pogrom...
Na Wimbledonie Chorwat miał 72% trafności 1. serwisu, a mimo to Polak złamał go trzykrotnie. Poza tym o dziwo Karlović przez te 3 spotkania jeszcze ani razu nie przełamał Polaka. Fajny typ na 3 sety, ale fakt, faktem Kubot jeszcze nie stracił z nim seta. Wiadomo, wszystko kiedyś powinno się skończyć, ale Ivo wg mnie nie gra &#39;całkiem fajnie&#39;. Niby każdy mecz jest inny, ale Kubot wie jak pokonać dzisiejszego rywala i wygra ten mecz, jeśli nie poczuje się zbyt pewny siebie. Co do Zagrzebia to tam był indoor hard, więc warunki sprzyjające Ivowi, teraz mamy Miami a korty są zdecydowanie wolniejsze.
Typ na Polaka to w moim mniemaniu dobry bet, ale nie powinno się szaleć ze stawkami. ;)
Kubot 1.70
Powiem tak, jeżeli dojdzie do tie breaka to IVO powinien seta wygrać spokojnie. Kubot jeżeli chodzi o styl to ma taki sam jak właśnie IVO czyli s&amp;v zatem moim zdaniem szanse w tym meczu są na poziomie 50/50 z lekkim wskazaniem na IVO...
Kubot niestety w docydujących gemach danego mecza się często &quot;spala&quot; co miało miejsce ostatnio z Roddickiem, gdzie wygrał pierwszego seta w drugim prowadził 5:4 i miał serwis... i co się stało ? Roddick odłamał do zera na 5:5 po fatalnych zagraniach Kubota i wygrał później też tie breaka. Zatem, typ na WIN Kubota czy WIN IVO jest dla mnie o wiele bardziej ryzykowny niż 3setówka ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
Nie rozumiem skąd ta pewność, że jeśli dojdzie do tb to Ivo wygra seta? Powtórzę: &#39;Z Kubotem wygrał w dwóch takich rozgrywkach 2 punkty&#39;. Chorwat to nie jest automat, a jego wygrana w tb to nie jest pewniak. Czemu szanse są 50/50? Z Jakiej racji? Jeśli jeden gracz nie potrafi przełamać drugiego przez 3 spotkania to, gdzie tu 50/50? Zwłaszcza, że w Indian Wells na podobnej nawierzchni to mu się nie udało? Roddick to Roddick, a Karlovic to Karlovic.
Nie wykluczam opcji, że Chorwat w końcu złamie Polaka, wygra seta, czy mecz, ale przed meczem Kubot jest faworytem i wolę stawiać na niego.
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Powodzenia, ja wole bezpieczniejszy dla mnie zakład na 3 sety po o wiele lepszym kursie ....
Jaki bezpieczniejszy, skoro Kubot prowadzi z Karlovicem 7:0 ???

Powiem tak, jeżeli dojdzie do tie breaka to IVO powinien seta wygrać spokojnie.
A takie informacje skąd masz??? Tiebreaki Kubota 33/29. Karlovica 204/206. Kubot na plus, Karlovic na minus. To czemu Karlovic spokojnie ma wygrać???? Kurcze człowieku, wymyśliłeś sobie jakiś typ, który za wszelką cenę chcesz podtrzymać jakimiś informacjami, ale sorry, na razie piszesz same bzdury.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
No i co z tego, że prowadzi z nim 7:0 !!?? Boże, oglądałeś chociaż jeden mecz IVO albo Kubota w tym roku ? Widzę, że tylko statystyki są dla Ciebie najważniejsze... a gdzie aktualna forma graczy, gdzie charakterystyka profilu danego gracza ??? Eehhh, widzę, że jesteś dość nowy na tym forum i już &quot;kozaczysz&quot; ????
Statystyki to nie wszystko, zwłaszcza nie w ATP w którym już siędzę długi czas - z jakimi wynikami to sobie możesz pooglądać mój temat pod kątem właśnie tenisa.
Graj jednak jak tak bardzo chcesz na KUBOTA bo tak STATY mówią ???? nie mówię, że nie wygra tego meczu (może i wygra) ale na pewno nie wygra 2:0. Kto ma rację ? Okaże się po meczu...
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
No i co z tego, że prowadzi z nim 7:0 !!?? Boże, oglądałeś chociaż jeden mecz IVO albo Kubota w tym roku ? Widzę, że tylko statystyki są dla Ciebie najważniejsze... a gdzie aktualna forma graczy, gdzie charakterystyka profilu danego gracza ??? Eehhh, widzę, że jesteś dość nowy na tym forum i już &quot;kozaczysz&quot; ????

Statystyki to nie wszystko, zwłaszcza nie w ATP w którym już siędzę długi czas - z jakimi wynikami to sobie możesz pooglądać mój temat pod kątem właśnie tenisa.

Graj jednak jak tak bardzo chcesz na KUBOTA bo tak STATY mówią ???? nie mówię, że nie wygra tego meczu (może i wygra) ale na pewno nie wygra 2:0. Kto ma rację ? Okaże się po meczu...
Jakbyś był takim kozakiem na forum, jakim chciałbyś być i czytał moje poprzednie posty to byś wiedział, że nie przywiązuje za dużej wagi do statystyk, takich jak h2h. Jednak jak ktoś nie ugrał seta w 3 meczach to coś znaczy, szczególnie jak jeden z meczu odbywał się tydzień temu. Jakbyś się wysilił chociaż troszeczkę, na prawdę odrobinkę i przeczytaj mój poprzedni wpis, to byś zauważył, że właśnie napisałem o charakterystyce gracze, że styl Kubota, właśnie na Karlovica jest idealny, Kubot będzie go cisnął, a co Karlovic nagle zmieni się w Nadala i będzie go na luzie mijał przy siatce? No właśnie nie, Raczej będzie stał bezradny i jak będzie miał blisko piłkę, to coś tam samą ręką będzie próbował zagrać.
I nie nie nie. Nie po meczu okaże się kto miał rację. Tylko ty już teraz pokazałeś, swoje lekceważące podejście do tematu. Także pozdro i nie powodzenia.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jemu ewidentnie nie siedzi serwis a ty chcesz grac ze dojdzie tu do 3 setowki. Tak jak juz ktos wspomnial wyzej, Karlo nie polamal ani razu Kubota i ogolnie ma on problemy z przelamywaniem kogokolwiek ... wiec jedyne wyjscie tutaj to wygrana w tie breaku ale tak jak juz mowilem jego serwis funkcjonuje w tym roku bardzo slabo. Ostatnio lamal go Kubot pare razy a turniej wczesniej lamal go Matosevic, a ty na sile chcesz kazdemu wmowic ze to taki pewny typ? Daj spokoj ... nie mowie ze nie wejdzie ale twoje argumenty sa naprawde smieszne i zaden mnie nie przekonuje. Jesli Karlovic dzisiaj zaprezentuje serwis na optymalnym poziomie to wtedy inaczej bedzie wygladala sytuacja ale czy zaprezentuje? Nie masz pewnosci zadnej.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Za to Wy macie pewność widzę, że Kubot nie będzie popełniał takich banalnych błędów własnych jak z Roddickiem w ostatnim meczu ???? i gładziutko wygra z IVO 2:0 (bo mój typ na 3 sety jest negowany)... Eehhh, nie chcę nikogo przekonywać do mojego typu, grajcie co chcecie, to w końcu Wasze pieniądze.
Moim zdaniem (co podkreślam kolejny raz) lepszą propozycją jest granie na over 2,5 seta w meczu niż WIN Kubota ale grajcie sobie jak tam chcecie ... Jeżeli chodzi natomiast o to stwierdzenie: &quot;Karlo nie polamal ani razu Kubota i ogolnie ma on problemy z przelamywaniem kogokolwiek ... wiec jedyne wyjscie tutaj to wygrana w tie breaku&quot;
to proszę poniżej dowód kogo już w tym roku &quot;łamał&quot; IVO ... Youzhny np. jest ostatnio w dosyć dobrej formie (wygrał turniej w Zagrzebiu) i tam strasznie się męczył z IVO (paradoksalnie IVO wygrał jednego z setów 6:3 więc jednak udało mu się łamać niezłych graczy ???? )

Ivo Karlovic
10/2012 ATP Indian Wells (USA) Hard Lose L. Kubot 6-4 6-2 [Stats] 2.68 - 1.46
9/2012 ATP Delray Beach (USA) Hard Lose M. Matosevic 6-3 6-4 [Stats] 4.53 - 1.19
6/2012 ATP Davis Cup, JPN-CRO, 2-3 (JPN) I_Hard WIN G. Soeda 7-6(4) 6-1 6-4 [Stats] 1.35 - 3.16
I_Hard WIN K. Nishikori 6-4 6-4 6-3 [Stats] 2.43 - 1.55
5/2012 ATP Zagreb (CRO) I_Hard Lose M. Youzhny 7-6(10) 3-6 7-6(6) [Stats] 1.85 - 1.93
I_Hard WIN D. Sela 6-3 6-2 [Stats] 1.39 - 2.95
I_Hard WIN B. Kavcic 7-6(2) 6-3 [Stats] 1.28 - 3.57
3/2012 ATP Australian Open (AUS) Hard Lose R. Federer 7-6(6) 7-5 6-3 [Stats] 1.02 - 13.46
Hard WIN C. Berlocq 7-6(4) 3-6 6-3 6-4 [Stats] 1.28 - 3.65
Hard WIN J. Melzer 7-6(3) 7-5 6-3 [Stats] 2.39 - 1.56
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Ramos-Vinolas A. (Esp) - Bolelli S. (Ita) - 1 (1,5) - wydaje mi się że bardzo pewny typ ???? co sądzicie ??
A ty co sądzisz o tym meczu? Masz jakieś przemyślenia? Jakieś argumenty za Hiszpanem? Jakieś słabości Włocha? Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia to z chęcią cię wysłuchamy.

To taki mały apel do wszystkich co wchodzą tutaj tylko, aby zadać głupie pytanie &quot;co sądzicie o tym meczu?&quot; Ludzie, jeśli macie jakieś swoje przemyślenia na temat jakiegoś meczu to po prostu napiszcie co myślicie i jak ktoś będzie miał coś do skomentowania, dodania, poprawienia to na pewno to zrobi, ale gdy wasz cały wkład ogranicza się tylko do zadania głupiego pytania, to nie liczcie, że ktoś wam coś odpowie. Szanujmy się nawzajem.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Zastanawiam sie nad typem na Starace kurs w bet365 5.50... nie mam konkretnych argumentow za Wlochem jednak bede szukal moze dziury w calym jak to mowia... Ryan zagral ladnie w IW, zastanawiam sie jednak czy nie &quot;wyszed&quot; mu poprostu ten turniej i tyle..Poniewaz nie daje mi spokoju to iz widzialem Harrisona w meczu z Rochusem gdzie zagral naprawde cienizne, ze szok legnac tym samym w 2-0... A Rochus? no tez nie nalezy do wielkich... potem turniej w IW, gdzie bylem zaskoczony ze Amerykanin zaszedl az tak daleko... Dzis bedzie gral z doswiadczonym zawodnikiem i chyba to przemawia najbardziej za Wlochem,,, nie wiem jak wyglada sprawa kortu ale wydaje mi sie, ze sa dosc wolne co pasowalo by jak najbardziej Wlochowi... do tego nie najgorsze ostatnie mecze, moze nie wygrane ale takze nie oddane bez walki...
Tak jak mowie nie mam za wielkich argumentow, byc moze naciagane ale zagralem delikatnie Starace po 5.50 ...
pozdrawiam.
 
D 18

darkk7

Użytkownik
Kubot, L - Karlovic, Ivo 1,70

Statystyki przemawiaja na Kubota. Karlovic nie potrafi z nim grac. Jeszcze nigdy nie ugral zadnego setu. Lukasz ma patent na Ivo i na pewno go wykorzysta w tym meczu. Kurs jest dobry wiec warto z niego skorzystac.



Ramos - Bolleli typ 1 kurs 1.44

Ramos prezentuje sie dobra forma, jest bardziej doswiadczonym zawodnikiem. Wygral w tym sezonie z min. Verdasco , Gasquetem , Chela. Jak zaobserwowalem to doskonale radzi sobie w tie breakach. Wydaje mi sie ze nie powinien miec najmniejszego proeblemu z bolleli i powinien wg mnie wygrac 2;0.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Myslal ktos o stawianiu na Bubke? 2.75 niezly kurs, a Gulbis w formie nie najlepszej...?! Bubka gral w kwalifikacjach...zagral dobrze, bez szalu ale jest w turnieju. Bubka ostatnio pogryw troche w turniejach ATP co wychodzi mu niezle... Bardziej niz na skille Bubki stawialbym na slaba forme Gulbisa ktory, gra w tym sezonie malo i bez wynikow... Ostatni mecz z Llodra i to dosc dawno temu ... Ciekawe co zprezentuje dzis... moim zdaniem mozna na live grac na Bubke...set napewno w jego zasiegu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Grannolers/Nadal - Karlovic/Cilic @ 1.44 Bet365 ✅ 61 63

Nadal w formie , ostatnio razem z Lopezem wygrali w swietnym stylu IW. Widac ze Rafa wyraznie szykuje forme deblowa pod igrzyska a dzis ma za partnera nie Lopeza ale Granollersa. W sumie nie powinno byc problemow ze zrozumieniem mimo iz graja oficjalnie 1 raz bo Grannolers w debla potrafi grac i napewno od Marca Lopeza nie jest gorszy. Karlovic i Cilic czyli Drewno i połdrewno. Ten pierwszy ostatnio slabiej serwowal a ten drugi po kontuzjii nie jest w zbyt dobrej formie. Stawiam zdecydowanie na Hiszpanów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Simon-Bautista 1 1,18 ✅ under 21,5 1,80 ✅

Tutaj zdecydowanie na Francuza.Hiszpan gra tutaj od kwalifikacji,do tej pory już rozegrał trzy mecze i łącznie 9 setów.Francuz z dobrej strony pokazał się na Indian Wells,korty w Miami jak sami zawodnicy mówią wolniejsze niż w IW,co dodatkowo powinno pasować pod styl gry Simona.Bautsista ograł we w/w bojach Lorenziego,De Voesta oraz Seppiego,ale te 9 setów w nogach na pewno ma i wątpie aby jakoś mocno był w stanie się postawić Francuzowi.Dla mnie 2 pewne sety dla Simona.

Dimitrov-Chela 1 1,35

Bułgara skleje w jakiegoś dubla,ale jeszcze nie wiem jakiego.Dimitrov to kolejny niespełniony talent tenisa,był moment,że porównywano go nawet z Federerem,ale jego wyniki szybko sprowadziły wielu (w tym także mnie) na ziemie i wyraźnie podkreśliły,że Dimitrov już takim talentem nie będzie.Bułgar odpalił z Kukushkinem tracąc tylko 4 gemy i licze,że w końcu zagra jakiś turniej na poziomie,Chela nic wielkiego nie gra i jest zdecydowanie do ogrania.

Sądze też,że ktoś z dwójki Rosol,Haase wygra mecz kursy ok 2,50 to niezłe value według mnie ;)
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Dzisiaj oferta dość kiepska jeżeli chodzi o ATP (niskie kursy na faworytów) ale wyczaiłem jeden typ który moim zdaniem ma szanse powodzenia:
Robin Haase v Jurgen Melzer (Liczba setów 2-drogowo)
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 2.50

Melzer nieco się pogubił po fantastycznym turnieju w Memphis i przegrał ostatnie dwa mecze w Delray Beach i IW już w pierwszej rundzie... Tutaj też mu lekko nie będzie z Robinem i myślę, że mecz będzie bardzo zacięty jak ich już wcześniejsze pojedynki które również kończyły się 3setówkami:
Head-to-Head matches
15/2011 ATP Monte-Carlo (MON)ClayJurgen MelzerRobin Haase3-6 6-1 6-2 Second1.41-2.85
21/2008 ATP Poertschach (AUT)ClayJurgen MelzerRobin Haase6-3 4-6 6-2 Second2.23-1.64
Robin w pierwszej rundzie pokonał dosyć gładko Marinko Matosewica 63 64 i myślę z Melzerem na pewno tanio skróry nie sprzeda... Jak będzie to się okaże ale za taki kurs można śmiało spróbować takiej propozycji...
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Haase? czemu nie. Buki dość mocno faworyzują Austriaka w tym meczu, ale ja nie zamierzam skreślać tutaj szans Holendra. Robin udowodnił na przełomie ostatnich miesięcy ,że tutaj w Stanach zawsze grało mu się dobrze - chociażby pod koniec zeszłego sezonu. Może nie wystartował rewelacyjnie w ten sezon, ale na tych nawierzchniach mimo wszystko grać potrafi. Co prawda często utrudnia sobie życie na korcie, poprzez jego zawirowania w głowie, nie mniej jednak umiejętności posiada i to spore, które w przypływie formy potrafi odpowiednio wykorzystać. Melzer na pewno jest tutaj faworytem, tymbardziej że zaliczył bardzo dobry występ nie tak dawno w Memphis ogrywając chociażby Isnera czy Raonica. Później nieco gorzej, gdzie w kolejnych dwóch turniejach odpadał już w I rundzie i nie wiem tak do końca jak z jego dyspozycją. Nie spodziewam się tutaj jednostronnego meczu i walka powinna być wyrównana, jednak uważam że Robina stać na pokonanie Jurgena i tak też się skuszę na dobry początek.

Robin Haase - Jurgen Melzer @ 2,80 // Pinnacle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom