>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami, 21.03-01.04.2012

Status
Zamknięty.
G 92

granger

Użytkownik
Novak Djokovic - Andy Murray (+1.5) 2 @ 1.794 Pinn
H2H: 7:5
W przypadku tego spotkania odejdę od porównania mocnych stron obu tenisistów. To oczywiście dlatego, że obaj to ścisła czołówka ATP i decydująca może być forma dnia, lub po prostu odrobina szczęścia. W tym sezonie obaj panowie wygrali ze sobą po jednym spotkaniu, Szkot wygrał w Dubaju 2:0 i przegrał w Melbourne 3:2. To przede wszystkim skłania mnie ku takiemu typowi. Serb gra dalej bardzo pewnie, jest poza zasięgiem 99% graczy, ale Murray, inny typowy tenisista pod względem returnu (a to bardzo istotny czynnik w meczach z Djokovicem) potrafi go ogrywać. H2H bardzo wyrównany, nie spodziewałbym się łatwego zwycięstwa Novaka, skłaniam się bardziej w stronę Szkota, ale skoro bukmacherzy proponują takich kurs na seta dla Andy&#39;ego, biorę go bez zastanowienia.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Co sądzicie o typie na długość pojedynku Djoko-Murray? Unibet wystawił zakład under/over 101,5 minuty.Wydaje mi się,że nawet jeśli będą tylko 2 sety,to jest duża szansa że potrwają dłużej niż 1 godz 42 minuty.Co Wy na to?
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Co sądzicie o typie na długość pojedynku Djoko-Murray? Unibet wystawił zakład under/over 101,5 minuty.Wydaje mi się,że nawet jeśli będą tylko 2 sety,to jest duża szansa że potrwają dłużej niż 1 godz 42 minuty.Co Wy na to?
Na tej nawierzchni, myślę, że powinno wejść ;)



Djokovic - Murray
Djokovic wygra 1 seta i przegra mecz 9,0
1/10


Djoko dobrze wchodzi w mecz, Andy wręcz na odwrót, potrzebuje kilku chwil by się rozegrać. Myślę, że taki scenariusz jest prawdopodobny, szanse w całym meczu oceniam 50 na 50 także kurs na win Murraya też do pobrania.
 
gecko 32

gecko

Użytkownik
Myślę, że szkoda czasu na jakieś wyszukane argumenty. Nole nie wypuści z rąk kolejnego turnieju. Widać w nim złość, biega do wszystkich piłek. Mecz z Tipsarevicem Andy ledwo wyciągnął, z Nadalem walkover. Rok temu w Rzymie, gdy Djokovic był w szczytowej formie, kursy na niego w półfinale z Andym to było poniżej 1.20. Dlatego uważam że warto:

Djokovic @1.44
Pinnacle ✅✅
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
a ja mysle ze szkoda czasu na pisanie tych waszych wypocin o szukaniu argumentow, o tym kto ma mocny bh fh jak sie czuje na danej nawierzchni itd.. warto to obejrzec i tyle

christopher48 // Proszę o więcej szacunku dla innych użytkowników (głównie chodzi mi o słowo &quot;wypociny&quot;, ktory brzmi trochę lekceważąco). Poza tym jesteśmy na forum bukmacherskim i po to ono jest, żeby się starać analizować mecze i podawać typy. Pozdrawiam.
okej, mnostwo szancunku dla ciebie za nie usuniecie mojego postu tylko proste zwrocenie uwagi, wiecej modow twojego pokroju na swieta ;)
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Djokovic wygra pierwszy set 1,50 @ Unibet✅

Jeśli chodzi o caly pojedynek to jest dla mnie ciezki orzech do zgryzienia z wieksza procentowoscia na Djokovica, niemniej jednak tak jak napisal Maximus, Andy`emu slabo sie zaczyna mecze, i do tego nie jest w szczytowej formie. Mysle ze bet na wygrany pierwszy set jest wielce prawdopodobny.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Djokovic(-3g)-Murray 1 2,00 Bet365

No i mamy finał.Lekko można zagrać bo o ile dla mnie pewnie Djoko powinien wygrać to te h2h nieco odstrasza.Murray w szczytowej formie na pewno nie jest,widziałem go w meczu z Tipsarevicem i wrażenia na mnie nie zrobił,Serb wydaję się być w lepszej formie i dlatego spróbuje ten handicap bo kurs niezły i szanse według mnie spore ale tylko lekko bo te Brytyjczyk umie napsuć nerwów dla Novaka ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom