>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami, 21.03-01.04.2012

Status
Zamknięty.
G 32

gosc83

Użytkownik
Napiszę w ten sposób, że jeśli te problemy z kolanem nie są na tyle duże by Nadal mógł skreczować lub mieć grymasy bólu chociażby, to widzę wygraną Hiszpana, ładne value ale dziwi mnie ten kurs przyznaje normalnie byłby w granicach 1.45 max, hm może ktoś coś o czymś wie i się podzieli tą &quot;niezwykle cenną&quot; informacją?Byłbym pewny w takim wypadku jak pisałem na 80%wygranej, będę wdzięczny za jakieś info,aha dodam że jeszcze nie ma kursów na poszczególne Handicapy czy sety w meczu Juana z Djoko, ale z zamkniętymi oczami stawiam HC na Juana(BUKI NIE ODZWIERCIEDLAJĄ OBECNEJ FORMY ZAWODNIKÓW, W WIĘKSZOŚCI KIERUJĄC SIĘ NAZWISKIEM, ILOŚCIĄ WYGRANYCH POZYCJĄ NR 1 W RANKINGU)kurs na wygraną 1.08 żenujący, czekam na Handicap a wtedy grubo na Juana, pozdrawiam.
 
go2grzes 7

go2grzes

Użytkownik
Djokovic - Monaco
Typ: Monaco +5.5 gema
Kurs: 2.020
Pinnaclesport
Juan gra życiówkę na hardzie. Wczoraj ograł Fisha u siebie aż miło było patrzeć mimo że bukmacherzy wystawili kurs 2.90. Fakt faktem że Fish bez formy i gra aktualnie ot tak sobie znacznie poniżej możliwości gracza z pierwszej dziesiątki ATP. Kilka zagrań Monaco budziło jednak respekt. Djoko gra teraz bardzo dobry tenis ale już nie tak kosmiczny jak rok temu. Pojawiają się błędy i może nie przegra meczu o finał ale linia do pokrycia. Grali 3 razy ze sobą na hardzie 3 razy górą Djoko ale zawsze +5.5 wchodziło nawet mimo tego że raz grali do 3 setów w ramach wielkiego szlema.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Napiszę w ten sposób, że jeśli te problemy z kolanem nie są na tyle duże by Nadal mógł skreczować lub mieć grymasy bólu chociażby, to widzę wygraną Hiszpana, ładne value ale dziwi mnie ten kurs przyznaje normalnie byłby w granicach 1.45 max, hm może ktoś coś o czymś wie i się podzieli tą &quot;niezwykle cenną&quot; informacją?Byłbym pewny w takim wypadku jak pisałem na 80%wygranej, będę wdzięczny za jakieś info,aha dodam że jeszcze nie ma kursów na poszczególne Handicapy czy sety w meczu Juana z Djoko, ale z zamkniętymi oczami stawiam HC na Juana(BUKI NIE ODZWIERCIEDLAJĄ OBECNEJ FORMY ZAWODNIKÓW, W WIĘKSZOŚCI KIERUJĄC SIĘ NAZWISKIEM, ILOŚCIĄ WYGRANYCH POZYCJĄ NR 1 W RANKINGU)kurs na wygraną 1.08 żenujący, czekam na Handicap a wtedy grubo na Juana, pozdrawiam.
1.45 z Murrayem? Chyba ci sie cos pomylilo. Na poczatku kursy byly wystawione 1.6 - 2.2 i byly ok. Chyba ze jestes oddsmakerem i znasz sie na tym lepiej twierdzac ze maxymalny kurs powinien byc w granicach 1.45? I tak Nadal na pewno nie skreczuje a ta kontuzja wcale taka grozna nie jest zapewne. A kursy rosna bo sie ludzie rzucili na Szkota i tyle. Ja tez bym tu na Rafe na pewno nie postawil. Forma obu Panow nie jest nawet wysoka
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Murray A. v Nadal R. 2 1.67 Gamebookers zwrot

W pierwszym półfinale dzisiejszego dnia dojdzie do arcyciekawego pojedynku. Bukmacherzy faworyzują Hiszpana, ale kursy z godziny na godzinę maleją na Szkota. Wynikiem tych spadków wydaje się być rzekoma kontuzja kolana Nadala. Nie wydaje mi się aby uraz był na tyle istotny aby znacząco wpływał na grę Rafy, bądzmy poważni jakby stan Rafy był na tyle poważny, to by raczej odpuścił sobie ten turniej nie ryzykując pogłębienia kontuzji. Zwłaszcza mając na uwadze zbliżający się wielkimi krokami Roland Garros. Nie ma co się oszukiwać obaj zawodnicy nie są w swojej szczytowej formie, powiedziałbym że raczej w przeciętnej. W AO Murray doszedł do półfinału przegrywając z Djoko, był już jedną nogą w finale, ale dała o sobie znać jego słaba głowa;) W Dubaju udał mu się rewanż na Nole, ale już w finale przegrał dosyć wyraźnie z Rogerem. W IW przegrał w pierwszym swoim pojedynku z Garcia-Lopezem. Jak widać Andy w tym sezonie nie potrafi wygrywać w ważnych pojedynkach, a bez wątpienia dzisiejszy półfinał do takich należy. Rafie także możemy zarzucić, że nie potrafi wygrywać w tym sezonie ważnych pojedynków, ale znamy jego mocną psychikę, która jak dla mnie będzie kluczowa w dzisiejszym meczu. Warto też wspomnieć o nawierzchni, o ile w początkowej fazie tego turnieju podchodziłem do tego aspektu sceptycznie, tak po obecnych wynikach, sądzę że będzie dużym hendicapem w stronę Nadala. Vamos Rafa

Djokovic N. v Monaco J. 1 1.07 Gamebookers✅

Z całym szacunkiem dla osiągnięć w tym turnieju dla Argentyńczyka, ale nie ma najmniejszych szans z Nole, kurs marny ale jak ktoś lubi &quot;lokaty&quot; to śmiało może dorzucić do kuponu na podbicie;)
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Jak dla mnie Murray to wygra. Nadal nic ciekawego, w dodatku drobna kontuzja. Gra zdecydowanie zbyt krótkie piłki, nieraz w połowę kortu. W dodatku jak na siebie popełnia trochę błędów. Murray to nie Tsonga. Gra sprytniejszy tenis, potrafi trzymać piłkę w korcie i świetnie kontratakować... w dodatku jeden z najlepszych returnów w tourze. Może i nie grał na zbyt wysokim poziomie z Tipsarevicem, ale on już tak ma. Z przeciętniakami może się męczyć, gra niewyraźnie. Kiedy jednak przychodzi spotkanie ze ścisłą czołówką, z reguły mobilizuje się 2-krotnie i jego poziom gry się automatycznie poprawia. Po tak wysokim kursie value ogromne!
Andy Murray @2.20
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
go2grzes 7

go2grzes

Użytkownik
Nie mozna tez zupelnie zapomniec o problemach zoladkowych murraya w meczu z tipsarevicem. To chyba z tego powodu przegral 6 gemow z rzedu zanim zaczela dzialac tabletka. Byc moze bylo to jednosniowe ale trzeba wspomniec.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Roy Napisał:
&quot;1.45 z Murrayem? Chyba ci sie cos pomylilo. Na poczatku kursy byly wystawione 1.6 - 2.2 i byly ok. Chyba ze jestes oddsmakerem i znasz sie na tym lepiej twierdzac ze maxymalny kurs powinien byc w granicach 1.45? I tak Nadal na pewno nie skreczuje a ta kontuzja wcale taka grozna nie jest zapewne. A kursy rosna bo sie ludzie rzucili na Szkota i tyle. Ja tez bym tu na Rafe na pewno nie postawil. Forma obu Panow nie jest nawet wysoka&quot;
Chodziło mi że ten kurs byłby taki jak napisałem max gdyby Nadal był w formie nie pamiętacie w poprzednich meczach jakie kursy były ,bywały po 1.30 na Nadala ze szkotem, zgadza się część ludzi się rzuciła na Szkota a powodem mogą być problemy zdrowotne bo jeśli nie to stawiam na tego drugiego pomimo że za jego grą nie przepadam,
druga sprawa to że Nadal właśnie nie jest w jakiejś chociażby stałej formie dlatego buki wystawiły taki kurs jak widać, ale nie dają mi motywacji te 3setowe, poprzednie pojedynki szkota, trudno mecz ze wskazaniem na Nadala ale za to piękne VALUE poniżej ZE STAWKĄ 10/10
Djokovic-Monaco
Typ:Monaco +5,5gema
Kurs:1.85
Bukmacher:Expekt
Przeglądając oferty odrazu pierwsza mi się rzuciła w oczy, mianowicie nr.1 zagra ze świetnym na chwilę obecną Argentyńczykiem, wielu już skreślało go z Roddickiem który pokonał Federera(przegrał tylko na własne życzenie, gdyby wygrał turniej dla niego oczywiście)nie wspomnę o spotkaniu z Fishem, to nie przypadek że wszystkich gładko pokonywał, ranking w tym momencie nie ma nic do rzeczy tylko DYSPOZYCJA OBYDWU ZAWODNIKÓW, nie twierdzę że Nole jest poniżej formy jest w średniej ale za to Argentyńczyk jest w mega kosmicznej dlatego nie mam żadnych wątpliwości co do wejścia typu, drugie duże value po spotkaniu z Fishem, waaarto pozdrawiam.
__________________
 
gecko 32

gecko

Użytkownik
Roy Napisał:
&quot;1.45 z Murrayem? Chyba ci sie cos pomylilo. Na poczatku kursy byly wystawione 1.6 - 2.2 i byly ok. Chyba ze jestes oddsmakerem i znasz sie na tym lepiej twierdzac ze maxymalny kurs powinien byc w granicach 1.45? I tak Nadal na pewno nie skreczuje a ta kontuzja wcale taka grozna nie jest zapewne. A kursy rosna bo sie ludzie rzucili na Szkota i tyle. Ja tez bym tu na Rafe na pewno nie postawil. Forma obu Panow nie jest nawet wysoka&quot;
Chodziło mi że ten kurs byłby taki jak napisałem max gdyby Nadal był w formie nie pamiętacie w poprzednich meczach jakie kursy były ,bywały po 1.30 na Nadala ze szkotem, zgadza się część ludzi się rzuciła na Szkota a powodem mogą być problemy zdrowotne bo jeśli nie to stawiam na tego drugiego pomimo że za jego grą nie przepadam,
druga sprawa to że Nadal właśnie nie jest w jakiejś chociażby stałej formie dlatego buki wystawiły taki kurs jak widać, ale nie dają mi motywacji te 3setowe, poprzednie pojedynki szkota, trudno mecz ze wskazaniem na Nadala ale za to piękne VALUE poniżej ZE STAWKĄ 10/10
Djokovic-Monaco
Typ:Monaco +5,5gema
Kurs:1.85
Bukmacher:Expekt
Przeglądając oferty odrazu pierwsza mi się rzuciła w oczy, mianowicie nr.1 zagra ze świetnym na chwilę obecną Argentyńczykiem, wielu już skreślało go z Roddickiem który pokonał Federera(przegrał tylko na własne życzenie, gdyby wygrał turniej dla niego oczywiście)nie wspomnę o spotkaniu z Fishem, to nie przypadek że wszystkich gładko pokonywał, ranking w tym momencie nie ma nic do rzeczy tylko DYSPOZYCJA OBYDWU ZAWODNIKÓW, nie twierdzę że Nole jest poniżej formy jest w średniej ale za to Argentyńczyk jest w mega kosmicznej dlatego nie mam żadnych wątpliwości co do wejścia typu, drugie duże value po spotkaniu z Fishem, waaarto pozdrawiam.
__________________
Moim zdaniem w obu przypadkach trochę przesadziłeś. Djokovic w pierwszym secie wygranym z Ferrerem 6-2 po prostu zjadł Hiszpana, pełna kontrola i co chwila kapitalne zagrania. Tie-break w drugim secie to jak dla mnie sprawa tylko i wyłącznie zmęczenia Novaka, wymiany były w niewiarygodnym tempie, chwilami można było odnieść wrażenie, jakby grali na jakimś dużo szybszym korcie. Takiego Nole miło oglądać, nie mów więc że jest w średniej formie.
Z kolei Monaco oczywiście gra wspaniały turniej, jednak Fish, szczerze mówiąc gra tylko na tyle, na ile mu pozwala przeciwnik. Zupełnie nie przypomina zawodnika sprzed ok. pół roku, potrafi teraz seriami popełniać głupie błędy (jak chociażby 3 czy 4 siaty z rzędu w 2. secie z Monaco).
Typ, że Monaco ugra 7 gemów wydaje się jednak dość prawdopodobny, jest chyba jedną z najciekawszych opcji w tym spotkaniu. Bez sensu raczej jest stawianie na Novaka DW 2-0 po kursie 1.30.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
harvey 967

harvey

Użytkownik
Djokovic N. - Monaco J. (+5.5 gema) - 2 1.90 Betsafe

Drugi z półfinałów, który został zaplanowany na ok 1.00 w nocy naszego czasu. Los tak się ułożył, że numer jeden światowego tenisa, czyli Serb Novak Djokocvic, zagra z czarnym koniem tego turnieju, a mianowicie Juanem Monaco. Faworytem niekwestionowanym jest Nole, który w tym turnieju jeszcze nie stracił seta.

Opisywać Novaka mija się z celem, bo każdy zainteresowany wie co ten chłopak potrafi na korcie. Widziałem dwa spotkania jego podczas turnieju w Miami, mecz z Gasquetem oraz wczorajszą potyczkę z Ferrerem. W obu spotkaniach Novak miewał wzloty oraz spadki formy, jednak w najważniejszych momentach zaciskał zęby i wygrywał. Zazwyczaj pod koniec seta przy podaniu przeciwnika, było widać większe zaangażowanie Serba w walce o punkty. Novak jednak według mojej opinii nie jest w szczytowej formie. Porażka w ubiegłym tygodniu w półfinale Indian Wells z Isnerem nie była dla mnie przypadkowa. Podanie Djokovica nie jest tak pewne jak na przykład podczas Australian Open. Jak wiadomo jest to chyba najlepiej returnujący zawodnika w całym cyklu. Te spadki formy lub brak skoncentrowania było widać między innymi podczas końcówki meczu z Ferrerem, gdzie mając podanie na mecz oddał je.

Monaco z każdym meczem dostawał wiatru w żagle i jego gra była co raz lepsza. W spotkaniu z A-Rodem, wszystko wyglądało bardzo ładnie z punktu widzenia Amerykanina w pierwszym secie, prowadził z przełamaniem i już zaraz miał mieć podanie na seta i wtedy nikt nie wie dlaczego Roddick stanął na korcie. Uraz ? Rozkojarzenie ? Nie wiem i chyba nikt dokładnie tego nie umie powiedzieć. Jednak trzeba spojrzeć na to z punktu widzenia Argentyńczyka, który zaczął prowadzić mądre wymiany, a zdekoncentrowany Andy zaczął psuć raz za razem. Monaco pokazał, że gra którą nie raz stosował na kortach ziemnych, czyli wymiany do czasu błędu przeciwnika, była efektowne, ale jakże efektywne. W ćwierćfinale, w meczu z Rybka chyba nikt nie zdawał sobie sprawy, że Juan rozprawi Mardego, w dwóch setach, dwóch jakże szybkich i pewnych setach. Jego gra wygląda na prawdę solidnie i dobrze. Nie popełnia zbyt dużo błędów. Podanie uważam, że również jest na całkiem nie złym poziomie i Novak może mieć z nim trochę problemów.

W takich spotkaniach, może wydarzyć się praktycznie wszystko, bo Novak, może wygrać to w dwóch szybkich i pewnych odsłonach, ale też gra może przybrać rodzaj cios dla cios i wtedy tak łatwo już nie będzie. We wszystkich spotkaniach jakich dotychczas Djokovic grał w Miami taki handicap wystarczyłby do tego, by przeciwnik miał więcej wygranych gemów. Dziś moje przeczucie oraz forma obu zawodników pozwala mi sądzić, że Monaco jest wstanie powalczyć. Uważam nawet, że może on postawić większy opór w tym spotkaniu, niż wczoraj Ferrer. Ze stawką bym nie przesadzał, jednak powtórzę się, ale sądzę, że 5,5 gema już na starcie dla Monaco pozwoli mu być lepszym w ilości wygranych gemów.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Monaco +6 1.60 Pinnacle⛔

W pełni zgadzam się z Harveyem. Typ opieram na tym co widziałem do tej pory na tym turnieju. Monaco praktycznie zyciowa forma, korty mu idealnie lezą, moze mi się wydaje ale mam wrazenie, ze w ostatnim czasie mocniej potrafi uderzać niz kiedyś, psychicznie bardzo mocny (po przełamaniu powrotnym Fisha w kolejnym gemie znowu go przełamał w dobrym stylu), bardzo podekscytowany, ma to coś. Owszem, Roddick i Fish nie są w formie ale Juan ich nie pokonał, on ich zniszczył, do tego wygrana z zawsze groznym Monfilsem, robi wrazenie. O Djokoviciu cięzko cokolwiek pisać, kazdy wie co to za gracz, raczej poza zasięgiem Juana ale +6 jak na mecz do dwóch setów to bardzo duzy handicap. Bardziej się opłaca zagrać +5,5 po znacznie lepszym kursie ale jakos przeczucie mi podpowiada, zeby tym razem wziąć +6.

Lutek, ja nie wiem gdzie ty grasz, kazdy normalny buk za walkower daje zwrot.

Edit: W drugim secie kilka razy przy gemie serwisowym Djokovica miał 30-0 albo 40-0, przełamał tylko raz.
 
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
Popieram typ Toudiego w 100 %. Jutro finał gry podwójnej, a tu taka cisza? Chyba buki przesadziły z kursami powyżej 2 na debel Mirnyj/Nestor. Macie jakieś info albo coś? Od początku na nich liczę i mam nadzieje, że wygrają ten turniej.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Monaco +6 1.60 Pinnacle
W pełni zgadzam się z Harveyem. Typ opieram na tym co widziałem do tej pory na tym turnieju. Monaco praktycznie zyciowa forma, korty mu idealnie lezą, moze mi się wydaje ale mam wrazenie, ze w ostatnim czasie mocniej potrafi uderzać niz kiedyś, psychicznie bardzo mocny (po przełamaniu powrotnym Fisha w kolejnym gemie znowu go przełamał w dobrym stylu), bardzo podekscytowany, ma to coś. Owszem, Roddick i Fish nie są w formie ale Juan ich nie pokonał, on ich zniszczył, do tego wygrana z zawsze groznym Monfilsem, robi wrazenie. O Djokoviciu cięzko cokolwiek pisać, kazdy wie co to za gracz, raczej poza zasięgiem Juana ale +6 jak na mecz do dwóch setów to bardzo duzy handicap. Bardziej się opłaca zagrać +5,5 po znacznie lepszym kursie ale jakos przeczucie mi podpowiada, zeby tym razem wziąć +6.
Bet365 na handi +6 Monaco daje 1,9
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Bardziej się opłaca zagrać +5,5 po znacznie lepszym kursie ale jakos przeczucie mi podpowiada, zeby tym razem wziąć +6
+5,5 i +6 to jest to samo. Zresztą Bet365 płaci tyle samo za oba zdarzenia ????
 
go2grzes 7

go2grzes

Użytkownik
nie jest bo na bet365 masz ten handicap 3-drogowo i tam +6 to to samo co 5.5 ale na pinnacle 2-drogowo i przy +6 zwrot stawki dlatego niższy kurs.
Na betfair macie jeszcze +5.5 monaco za prawie 2 kurs.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Aż się wtrącę. Droga Monaco, który jest w &#39;kosmicznej formie&#39; to Lu po kreczu, Monfils w 3 setach, ARod i Fish... A teraz Djokovic. Przeskok jest ogromny, jeśli chodzi o rywala. Djokovic jest w niezłej formie. No i tyle wystarczy...
Djoko -5.5g
@1.85 ✅
@Katalończyk buki nie przesadziły z kursami, bo z jakiego powodu? Stepanki łoją od AO i przegrali tylko z Nadal/Lopez. Kurs kusi, ale faworytów.
 
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
Aż się wtrącę. Droga Monaco, który jest w &#39;kosmicznej formie&#39; to Lu po kreczu, Monfils w 3 setach, ARod i Fish... A teraz Djokovic. Przeskok jest ogromny, jeśli chodzi o rywala. Djokovic jest w niezłej formie. No i tyle wystarczy... Djoko -5.5g @1.85
@Katalończyk buki nie przesadziły z kursami, bo z jakiego powodu? Stepanki łoją od AO i przegrali tylko z Nadal/Lopez. Kurs kusi, ale faworytów.
czyli odradzasz grać na nestorów?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom