>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Miami - 22.03-02.03.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Miami, USA
Data rozgrywania: 22.03.2017 - 02.04.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP World Tour Masters 1000
Pula nagród: $6,993,450
Oficjalna strona turnieju: http://miamiopen.com/
Lista startowa: http://www.miamiopen.com/2017-player-list
Drabinka: http://www.miamiopen.com/2017-draws-and-order-of-play
Plan gier: http://www.miamiopen.com/order-of-play-and-draws
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-miami/
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!​
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
Na dzisiaj 2 ciekawe propozycje przeciwko graczom którzy jeszcze wczoraj grali w zupełnie innym miejscu:
1. Kukushkin M. - Gojowczyk P. 2 @ 1.83 Bet365
Gojowczyk ostatnio całkiem niezła forma, może ukąsić Kazacha który jeszcze wczoraj walczył i poległ z Brytyjczykiem. Wiemy jakie temperatury panują w tamtych okolicach, zmęczenie na pewno musi być gigantyczne.
2. Bemelmans R. - Kovalik J. 2 @ 2.10 Bet365
Podobna sytuacja, tylko tutaj odpada temat temperatur a wchodzi zmiana nawierzchni + dosyć spory dystans pomiędzy miastami w których gra Bemelmans. Patrzyłem trochę na loty z Drummondville do Miami - niema nic, trzeba się przemieścić do miasta obok, do tego jeżeli dobrze patrzyłem to wczoraj Bemelmans nie miał szans się tam dostać, więc 3.5h lotu w ten sam dzień co mecz. Kovalik ostatnio pod formą, ale może dzięki sprzyjającym okolicznościom coś uda mu się ugrać.

Podobna sytuacja co u Kukushkina jest u Bedene. Gaio może wirtuozem nie jest ale ukąsić potrafi, ostatnio całkiem przyzwoite wyniki. Do tego wiemy jak działa wygrany turniej na zawodnika. Gaio @ 4.0 Bet365 też do gry.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Raczej finaliści z Irving nie są do grubego grania, sprawdziłem jak w zeszłym roku sprawowali się finaliści z Irving w Miami, no i Marcel Granollers (triumfator Irving) przeszedł kwale Miami łykając przeciwników bez mydła, przeszedł 1 rundę ogrywając Fratangelo. Odpadł w 2 rundzie z Goffinem.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bedene w 2015 po wygraniu Irving odpadł w pierwszej rundzie kwalifikacji z Omarem Jasika (który znalazł się w kwalifikacjach dzięki dzikiej karcie) po kursie 3.50 w 3 setach. W następnej rundzie kwalifikacji Jasika również pożegnał się z turniejem.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
1. Kukushkin M. - Gojowczyk P. 2 @ 1.83 Bet365 Gojowczyk ostatnio całkiem niezła forma, może ukąsić Kazacha który jeszcze wczoraj walczył i poległ z Brytyjczykiem. Wiemy jakie temperatury panują w tamtych okolicach, zmęczenie na pewno musi być gigantyczne.
Też bym szedł tym tropem. Jeżeli mecz rzeczywiście odbędzie się dzisiaj to nie sądzę, żeby Kukushkin był w stanie się zregenerować i zmobilizować, a Gojowczyk całkiem dobrze się prezentował w IW. Poza tym, nie wiem jak Kukushkin doszedł do tego finału w Irving. Taki piach tam grali Panowie...
 
sllawkoo 4

sllawkoo

Użytkownik
Becker Benjamin - Souza Joao-Olavo 2 @ 2.75 bet365⛔
Becker ostatnio bez formy Souza też szału nie robi ale jednak forma chyba lepsza 2.75 wydaje sie mocno przesadzone.
Moja teoria spiskowa może trochę naciągana ale jednak, nie dalej jak miesiac temu Becker dostaje od niejakiego Santillan 6-1, 6-2 ten natomiast dostaje od Ruud 6-4, 6-4 który to przegrywa z moim faworytem za 2.75 Souza Joao-Olavo
Basilashvili Nikoloz - King Darian 2 @ 2.37 bet365 zwrot
Panowie spotkali sie 10 marca wynik 7-5, 7-5 dla Kinga.
Kurs raczej sterowany miejscem w rankingu a nie obecna forma zawodnika.

Jesli zbyt naciągane prosze o opinie ????
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Becker Benjamin - Souza Joao-Olavo 2 Bet365 2.75 Becker ostatnio bez formy Souza też szału nie robi ale jednak forma chyba lepsza 2.75 wydaje sie mocno przesadzone. Moja teoria spiskowa moze trochę naciagana ale jednak, nie dalej jak miesiac temu Becker dostaje od niejakiego Santillan 6-1, 6-2 ten natomias dostaje od Ruud 6-4, 6-4 który to przegrywa od mojego favoryta za 2.75 Souza Joao-Olavo Jesli zbyt naciągane prosze o opinie
Typ mi się podoba, też myślę, żeby pograć tutaj Souzę bo wyniki Beckera tragiczne ostatnio, a kurs jakby tego nie odzwierciedlał.
Natomiast, teoria jest do bani ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Moja teoria spiskowa może trochę naciągana ale jednak, nie dalej jak miesiac temu Becker dostaje od niejakiego Santillan 6-1, 6-2 ten natomiast dostaje od Ruud 6-4, 6-4 który to przegrywa z moim faworytem za 2.75 Souza Joao-Olavo
Tylko Souza wygrywał na mączce, a Becker przegrywał w Derlay na hardzie. Nie porównywałbym tak meczów z podobnymi przeciwnikami, bo nawierzchnia robi swoje. Brazylijczyk to typowy ziemniak i jasne jest, że tam radzi sobie najlepiej i w pojedynku z Beckerem właśnie na clayu to on byłby faworytem. Dodatkowo może nie widać tego po aktualnych wynikach, ale Niemiec radził sobie dobrze na amerykańskim hardzie, więc dlatego buki widzą w nim tutaj faworyta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Tylko Souza wygrywał na mączce, a Becker przegrywał w Derlay na hardzie. Nie porównywałbym tak meczów z podobnymi przeciwnikami, bo nawierzchnia robi swoje. Brazylijczyk to typowy ziemniak i jasne jest, że tam radzi sobie najlepiej i w pojedynku z Beckerem właśnie na clayu to on byłby faworytem. Dodatkowo może nie widać tego po aktualnych wynikach, ale Niemiec radził sobie dobrze na amerykańskim hardzie, więc dlatego buki widzą w nim tutaj faworyta.
Oglądałeś jego jakieś spotkanie w tym roku? Ja niestety nie. Gościu przegrał z Zekicem w AO, a potem z Sarmineto w challangerze. Później już miał trochę mocniejszych rywali i też nie dawał rady. To wygląda jak brak formy, a nie przypadek. Tym bardziej, że Ben ma już 36 lat.
 
S 68

skoti96

Użytkownik
Oglądałem Beckera z Giraldo nie dawno. Grałem na Santiago i się zawiodłem, grał bardzo słabo, a Becker nawet nawet... choć nigdy bym go nie grał po tym kursie po tym co gral np z Sarmiento.
Dlatego proponuje pograć Smyczka 1.60 iForBet przeciwko Giraldo. Smyczek zaprezentował fajny tenis w Irving, a także wcześniej w Delray i Memphis. Widać, że odzyskał formę po wcześniejszych problemach.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
a mam pytanko odnośnie nawierzchni w Miami? różni się od tej, która była w Indian Wells? czy premiuje serwismanów czy jednak nie? ktoś ma jakieś info i swoje może jakieś spostrzeżenia dotyczące nawierzchni w Miami? ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Podobnie wolna jak w IW, w dodatku bardziej wietrznie.
Souza ze swoimi parametrami i agresywnym stylem gry (serwis+fh, gra przy siatce) jak najbardziej potrafi się wkomponować w szybsze korty.
 
O 43

oles

Użytkownik
Basilashvili Nikoloz - King Darian 2 @ 2.37 bet365
Panowie spotkali sie 10 marca wynik 7-5, 7-5 dla Kinga.
Kurs raczej sterowany miejscem w rankingu a nie obecna forma zawodnika.

Jesli zbyt naciągane prosze o opinie ????
Basilashvili po wycofaniu się Murraya i Djoko ma zagwarantowany udział w turnieju głównym jako 1 z kwali?
Czy coś się pozmieniało?
 
arass1 172,3K

arass1

Użytkownik
Basilashvili po wycofaniu się Murraya i Djoko ma zagwarantowany udział w turnieju głównym jako 1 z kwali?
Czy coś się pozmieniało?
Jeżeli uda mu się pokonać Kinga to w następnej rundzie kwalifikacji można raczej śmiało wchodzić w zwycięstwo przeciwnika?
 
O 43

oles

Użytkownik
to jest dopiero pierwsza runda kwali wiec nikt niczego nie ma zagwarantowanego
Dlaczego? Nie jest czasem tak, że po wycofaniu się kogoś z turnieju głównego z automatu wchodzi gracz z 1 z kwali?
Edycja:
Ok juz wiem. Basilashvili jest teraz rozstawiony z 1 na skutek tego, że zawodnicy przed nim w rankingu wskoczyli do głównego za tych co się już wycofali.
Jeżeli teraz ktoś nowy sie wycofa to dopiero Basilashvili wskakuje do głównego.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
omg.. wchodzi pod warunkiem, ze jest to ostatnia runda kwalifikacji. a poza tym murray czy djoko wycofali sie przed startem turnieju, zanim rozlosowali drabinke i weszli w ich miejsce gracze z listy oczekujacych. jakby sie wycofali po losowaniu, wtedy dopiero ktos moglby liczyc na lucky losera
e: no wlasnie, dokladnie tak
 
dx2 225,5K

dx2

Użytkownik
Basilashvili-D.King 1 @1.57
Spotkali sie w kwalifkacjach do IW i wygral raczej zaskakujaco Darian King 7-5 7-5, a ze mialem wtedy postawione na Gruzina to do dzis sni mi sie pilka setowa, ktora mial Basilashvili w drugim secie przy stanie 5-4 przy serwisei Kinga. Ogolnei sporo nonszalancji bylo w tym meczu ze strony Gruzina i jeszcze wiecej niewykorzytsanych szans na przelamania. Wtedy Basilashvili mi zabral, wiec licze ze teraz odda bo kurs jest tym razem duzo lepszy.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Podobnie wolna jak w IW, w dodatku bardziej wietrznie.
Souza ze swoimi parametrami i agresywnym stylem gry (serwis+fh, gra przy siatce) jak najbardziej potrafi się wkomponować w szybsze korty.
Na kilku stronach patrzyłem to jednak statystycznie wypada, że jest trochę szybsza.
Souza też mi się podobał, ale ja wchodzę w Kovalika. Wydaje się, że taki wolny hardzik to bardzo dobra nawierzchnia dla niego. Rok temu zaprezentował się świetnie jak na challengerowca w IW (przegrał w 2r z Thiemem po 2 TB).
Ostatnio odpadł szybko w Irving, więc spokojnie mógł się przygotowywać do Miami.
Z durgiej strony Bemelmans, który jeszcze wczoraj wieczorem grał finał w Kanadzie. To bardzo ofensywny grajek, który sprawdza się głównie na hali. Nie widzę go na takim wolniejszym hardzie outdoor, w dodatku jeszcze ten aspekt zmęczenia po turnieju w Dramondville.
Można jeszcze dodać, że panowie spotkali się w zeszłym roku na kwalach AO, gdzie jest szybszy ten hard niż w tych marcowych mastersach, czyli preferujący bardziej Bemelmansa (Kovalik dobry claycourter) i również wygrał Słowak 2-0.
Kovalik @1,80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom