>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami - 22.03-02.03.2017

Status
Zamknięty.
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Albot-Seppi 2 @1.72
Słabo wczoraj, jeszcze ten Smyczek zawlail w decydujacym secie w tie-breaku i czynnik szczescia nawet nie dopisal. Sprobuje w strone Seppiego. Wloch to dobry tenisista, potrafi zagrac bardzo dobrze z duzo lepszymi graczami. Seppiego nie bylo w Indian Wells, wiec sadze ze bedzie sie straca. Albot przeszedl kwalifikacje, jest rozegrany, ale licze na Wlocha.
Struff-Simon 2 @ 1.35
Simon dobrze gral w tym duecie IW-Miami co roku. W Indian Wells sie nie nagral, wiec tutaj powinien wygrac kilka meczow. Korty sa wolne. Simon to klasowy gracz. Struff wczoraj pokonal Bedene, ale jednak czynnik zmeczenia u Slowenca zadzialal, chociaz przy 5-4 dla Struffa to Bedene mial pillke w grze na przelamanie, ktora byla rownoczesnie setowa. Mimo wszystko biore w kombinacji.
 
C 35

constantine

Użytkownik
Fognini F./Lindstedt R. - Muller G./Querrey S. 0-6 6-4 4-10
Typ: Fognini F./Lindstedt R. @2,35
Faworytem tej pary według bukmacherow jest para amerykansko-luksemburska. Moim zdaniem sa oni lekkim faworytem ale kurs na przeciwnika jest ciekawy. Co do meczu , najbardziej utytulowanym deblista bez watpienia jest szwed , ktory ma na swoim koncie kilkanascie wygranych turniejow. Fognini pojecie o deblu rowniez ma . Para szwedzko-wloska grala razem raz w tamtym roku wygrywajac turniej w chinach pokonujac takie pary jak Marach/Martin. Dyspozycja obu graczy w grze deblowej nie jest tak dobra jak w poprzednich latach ale nadal to sa dobrzy deblisci. Co do przeciwnikow graja ze soba od tego roku wyniki ciekawe szczegolnie wygrana nad Kontinenem i Peers ale po tym meczu byla juz gladka przegrana z para Klaasen/Ram. W tym roku Muller z Querreyem spotkali sie z Lindstedem wygrywajac 2-1 ale szwed wtedy gral w parze z Venusem . Uwazam ze chcacy grac Fognini jest lepszym deblista. Serwis po stronie pary Querrey/Muller ale gra z glebi kortu faworyzuje pare szwedzko-wloską Podsumowujac mysle ze warto zagrac ten typ gdyz uwazam ze mecz bedzie wyrownany a kurs 2,35 jest troszke przesadzony.
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
F.Tiafoe vs K.Kravchuk
Zakłady na sety: Tiafoe, Franc i s 2 - €“0 @ 1.80 ⛔ 7-5 5-7 6-1 Tiafoe jednak jeszcz e dzieciak.. miał 7-5 4-1 i jakimś cudem wtopił 2 seta z gościem bez formy..
Tiafoe, Franc i s To Win + Total Games Under 22.5: Tak @ 2.04 ⛔
Marathon
Starcie sąsiadów w ranking ATP (101. Tiafoe, 103. Kravchuk), ale aktualna forma dzieli ich o lata świetlne. Rosjanin chyba nie mógł zacząć sezonu gorzej, od początku roku bilans 2-9 i co gorsza seria 8 ostatnich przegranych meczów, a nie były to nieosiągalne nazwiska. Nie zdziwiłbym się jakby miejsce w drabince turnieju zawdzięczał zamrożeniu rankingu z lepszych czasów. Taki regres o tyle dziwi, że do tej pory hard court wydawał się jego ulubioną nawierzchnią. I lepiej już raczej nie będzie, bo Krawczuk niedawno skończył 32 lata, więc już bliżej niż dalej. Co innego wciąż nastoletni Tiafoe, któremu niektórzy wróżą niezłą karierę (ale takich młodych Amerykanów, którzy mieli zastąpić Samprasa, czy choćby Roddicka było już wielu). Forma w ostatnich tygodniach dobra (5-3 w ostatnich 8 meczach, a przegrane z Delpo czy Lajoviciem wstydu nie przynoszą), już w Miami 2 wygrane w kwalach. Generalnie czarnoskóry Jankes to żaden wirtuoz, raczej typowy produkt amerykańskich czyli mocny serw, oburęczny bekhend, a główna siła opiera się na forhendzie, mocnym i płasko bitym, w sumie standardowy arsenał w tych czasach. Nic specjalnego, ale na dołującego Rosjanina powinno z nawiązką wystarczyć, zresztą tydzień temu Tiafoe zlał go w Irving w niecałą godzinę oddając mu tylko 5 gemów. Dzisiaj widzi mi się powtórka w rozrywki.
 
nieznamsie 10

nieznamsie

Użytkownik
Typerzy co powiecie na temat meczu Dolgo - Jaziri ? Kursy na Dolgopolova cały czas rosną i zastanawia mnie dlaczego. Ostatnio miał jakieś problemy z kostką, sam o tym gadał w jakimś wywiadzie i kilka razy kreczował, ostatnio w IW wygrał seta z Kohlschreiberem i też skreczował, ale skoro podchodzi do gry to chyba wyleczony, przecież by nie ryzykował z kontuzją... Jaziri w IW też pokazał że grać potrafi ale myśle że kursy na niego są zawyżone. Co myślicie ?
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Pada w Miami a więc mam chwile na napisanie czegoś o kolejnych spotkaniach.
Cilic M. - Chardy J.
Typ: Cilic @1.28
To sa inne ligi, co prawda Cilic ostatnio nas nie zachwycal i była przegrana z Fritzem ostatnio ale on nie gra tak źle a wiec niespodzianka jest ale nie sensacja.
Niespodzianką jest tez to ze Chardy tu jeszcze gra ???? Myslałem ze Bagnis zagra lepiej i go wyeliminuje bo miał szanse...
Powierzchnia nie jest tu zbyt szybka ale siła uderzenia i gra zza linni jest po stronie Marina Cilica a więc pobieram (do taśmy).
Anderson K. - Nishikori K.
Typ: Nishikori @1.25
Koleny bet który musze pobrać jak widze dwoch zawodników z innych lvl&#39;i ????
Nishikoriego zna chyba każdy kto choć troche lubi tenisa, jest on w dobrej formie mimo ze przegrał w IW ze skarpetą który zagrał kapitalnie a Japonczykowi trafił sie słaby dzień. Anderson stary wygra ale nie ta klasa to Kei czy choćby taki Sock.
Regularność zagrań i technika przechyli szale zwycięstwa.
Warto tez zagrać w strone Verdasco @1.36 i ciekawy jestem kursu na Kyrgiosa (pytanie jak z jego kontuzja)
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Pada w Miami a więc mam chwile na napisanie czegoś o kolejnych spotkaniach.
Cilic M. - Chardy J.
Typ: Cilic @1.28
To sa inne ligi, co prawda Cilic ostatnio nas nie zachwycal i była przegrana z Fritzem ostatnio ale on nie gra tak źle a wiec niespodzianka jest ale nie sensacja.
Niespodzianką jest tez to ze Chardy tu jeszcze gra ???? Myslałem ze Bagnis zagra lepiej i go wyeliminuje bo miał szanse...
Powierzchnia nie jest tu zbyt szybka ale siła uderzenia i gra zza linni jest po stronie Marina Cilica a więc pobieram (do taśmy).
Anderson K. - Nishikori K.
Typ: Nishikori @1.25
Koleny bet który musze pobrać jak widze dwoch zawodników z innych lvl&#39;i ????
Nishikoriego zna chyba każdy kto choć troche lubi tenisa, jest on w dobrej formie mimo ze przegrał w IW ze skarpetą który zagrał kapitalnie a Japonczykowi trafił sie słaby dzień. Anderson stary wygra ale nie ta klasa to Kei czy choćby taki Sock.
Regularność zagrań i technika przechyli szale zwycięstwa.
Warto tez zagrać w strone Verdasco @1.36 i ciekawy jestem kursu na Kyrgiosa (pytanie jak z jego kontuzja)
Bagnis miał szansę? Kolego, chyba inne spotkanie widziałeś. Skłaniał bym się tutaj ku Chardy&#39;emu. Set dla Francuza jest dla mnie nie lada lokatą. Tak wolny hard wg mnie stawia Jeremy&#39;ego w dosyć jasnym świetle. Potrafi prowadzić długie wymiany z głębi kortu, przyspieszyć z forehanda też lubi tym bardziej że dysponuje dużą siłą. Marin jest ostatnio strasznie nieregularny, dużo wyrzuca, pierwszy serwis słabo funkcjonuje. Bagnis w całym meczu z Chardym, przy serwisie przeciwnika nie miał nawet przewagi, nie mówiąc o jakimkolwiek BP. Także serwis Francuzowi tutaj w Miami siedzi. Reasumując, nawet jeśli Cilic wygra to prawdopodobnie po 3 setach.
Chardy +1,5s @ 1,87 / bwin
@edit: Łatwo poszło, 1szy set dla Francuza ???? .
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Sock vs Nishioka (Nishioka + 4.5) kurs 1.72 BET365 ZWROT (Szkoda, zapowiadało się nieźle)
Twardo cisnę dalej w Japończyka. On w tej chwili jest w okrutnym gazie i stawiam na niego dalej. W tym roku już pokonał Socka i dzisiaj wierzę że też się postawi. Myślę że tym razem przegra, gdyż turniej w Meksyku a w USA to dla Skarpety inny rodzaj motywacji, ale przy swojej nieregularności nie sądzę aby rozgromił Japończyka, który gra sezon życia jak na razie.
Cilic vs Chardy over 21.5 kurs 1.72 BET365 ✅ Szkoda że zabrakło jaj żeby zagrać na win Francuza :?
Przy obecnej formie Chorwata także uważam że warto grać przeciwko niemu. Nawet gdy wygrywa mecze to po długich i męczących pojedynkach. Jak pisał kolega wyżej, Chardy przez poprzednią rundę przeleciał śpiewająco i myślę że twardo postawi się Cilicowi, zdając sobie sprawę że przy obecnej formie Chorwat jest jak najbardziej w zasięgu.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Jiri Vesely - Albert Ramos-Vinolas Typ: Albert Ramos-Vinolas -1.5 seta AH @ 2.25 Betsson
W pierwszej rundzie miałem pogranego Czecha z Haasem i oglądałem tamten mecz, także bazuję w dużej mierze na tamtym spotkaniu. Jiri zagrał słabiutko w pierwszym secie miał 4bp i żadnego nie wykorzystał, przy czym trzeba zaznaczyć, że to nie zasługa dobrej gry Niemca, tylko słabej Czecha. Koniec końców przegrał seta i musiał męczyć się z trzech partiach i z iguaną wink Vesely robił w tym meczu wiele prostych błędów na returnie. Grał dokładnie, ale nie za mocno, co wystarczyło na będącego jedną nogą już na sportowej emeryturze Haasa. W starciu z Hiszpanem już tak dobrze nie będzie. Hiszpan ma o wiele bardziej urozmaicony tenis i powinien ganiać po korcie 198 cm Czecha. Jiri w biegu odgrywa słabo, a i kondycyjnie też powinien paść, co zresztą już było widoczne w starciu z Haasem, które i tak nie było prowadzone w jakimś zawrotnym tempie. Hiszpan ma świadomość, że punktów za ćwierćfinał Rolanda Garrosa tak łatwo obronić nie będzie i już wcześniej stara się ich nabić możliwie jak najwięcej. Co najmniej trzecia runda Mastersa, to już niezły początek. Ze statystycznego obowiązku h2h 1:0 na korzyść Hiszpana (2:0 w 2014 na cegle).
 
K 4

kakashi-hatake

Użytkownik
Sock vs Nishioka (Nishioka + 4.5) kurs 1.72 BET365

Twardo cisnę dalej w Japończyka. On w tej chwili jest w okrutnym gazie i stawiam na niego dalej. W tym roku już pokonał Socka i dzisiaj wierzę że też się postawi. Myślę że tym razem przegra, gdyż turniej w Meksyku a w USA to dla Skarpety inny rodzaj motywacji, ale przy swojej nieregularności nie sądzę aby rozgromił Japończyka, który gra sezon życia jak na razie.

Cilic vs Chardy over 21.5 kurs 1.72 BET365

Przy obecnej formie Chorwata także uważam że warto grać przeciwko niemu. Nawet gdy wygrywa mecze to po długich i męczących pojedynkach. Jak pisał kolega wyżej, Chardy przez poprzednią rundę przeleciał śpiewająco i myślę że twardo postawi się Cilicowi, zdając sobie sprawę że przy obecnej formie Chorwat jest jak najbardziej w zasięgu.

Warto grać Nishioke, chłopak jest dla mnie fenomenem. Mimo słabego serwisu i średniego forehandu, Japoniec jest w stanie pokonywać najlepszych. Ciagle śni mi sie po nocach jego mecz z Wawrinką na IW, kiedy dwa razy serwował po mecz i przegrał. Mimo to warto stawiać na niego w jego spotkaniach, bo chłop walczy o każda piłkę i jest zmotywowany by wygrywać
 
mnyszu 95

mnyszu

Użytkownik
Warto grać Nishioke, chłopak jest dla mnie fenomenem. Mimo słabego serwisu i średniego forehandu, Japoniec jest w stanie pokonywać najlepszych. Ciagle śni mi sie po nocach jego mecz z Wawrinką na IW, kiedy dwa razy serwował po mecz i przegrał. Mimo to warto stawiać na niego w jego spotkaniach, bo chłop walczy o każda piłkę i jest zmotywowany by wygrywać
No właśnie warto czy nie warto? Patrząc na poprzedni mecz z drewnianym Thompsonem coś ewidentnie mu nie pasowało, jak połamał się w drugim secie myślałem że po zabawie a jednak ogarnął tego seta i mecz w ostateczności. Ale dawać kurs w okolicahc 4.0 to jednak przesada i też widzę value.
Nishioka 3.75 Całoroczny

Ps. Jakie prognozy pogodowe na dziś?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 4

kakashi-hatake

Użytkownik
* dla wszystkich tych którzy postawili dzisiaj na Fritza, widać że chłopak jeszcze młody i nie radzi sobie dobrze z nerwami, bo przegrać mecz ze stanu 5-2 i serwisie w drugim secie jest trudno.
A dodatkowo przykro patrzeć na Dolgopolova, chłop w końcu wypracował świetna formę (ostatnio choćby wygrana Rio de Janeiro), a meczy go kontuzja nogi ????
 
B 37

brawo-jasiu

Użytkownik
Valverde zgadzam się co do Twojego typu też bym tak to ujął Vinolas dał ciała na całej linii tak jakby nie chciał wygrać... Przełamuje Veselyego w na 4:3 i potem oddaje własne podanie.. Dziwny ten Vinolas nie raz się przekonałem że na niego warto grać ale na overy w meczu...
Johnson - Mahut 1 1,37
Johnsona cenię bo nie schodzi poza poziom to solidny zawodnik. Mahut za to rozregulowany, często chaotyczny. Amerykanin u siebie - stawiam na niego
Struff - Gilles 2 1,36
Gilles zawsze solidny w Miami. Co jak co ale z takimi &quot;grajkami&quot; jak Struff radzi sobie nie najgorzej. Niemiec wygrał z Bedene ale raczej z powodu przemęczenia tego ostatniego
Ależ mi głupio że wyskoczyłem z takimi typami ???? Johnson starał się ale kompletnie nie mógł sobie poradzić z rywalem. Mahut super serwis, gra przy siatce wszystko mu wychodziło. Jest w bardzo dobrej formie.
Natomiast to że Giles przegrał 6:1 6:1 to tylko świadczy że sobie zakpił ze sportowej rywalizacji i olał turniej - innego wytłumaczenia nie widzę.
Ogólnie turniej w Miami wygląda tak jakby wszyscy faworyci się zmówili i postanowili pooddawać swoje mecze.Teraz lepiej każdy &quot;pewny&quot; typ dzielić jeszcze przez dwa...
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Post do usuniecia jak sie pojawi odpowiedz, ale ogolem ogladal ktos Sock - Nishioka? Z jakiego powodu byl krecz? Bylo widac po Nishioce, ze cos mu dolega? Bo spogladajac z rana na wynik 4-2 dla Japonczyka i jego krecz lekko sie zdziwilem.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Wawrinka - Zeballos over 20,5 @ 2.0 Sbobet ⛔ brakło 2 gemy

Typ głównie przeciwko Wawrince. On często ma problemy w pierwszych rundach, a leworęczny Zeballos jest niewygodnym graczem. Argentyńczyk rok temu sprawił tutaj kilka niespodzianek i dotarł do 1/8 finału, więc w tym sezonie trzeba zrobić wszystko, aby obronić jak najwięcej punktów. Ma za sobą mecz 1. rundy, więc z nawierzchnią miał okazje się zapoznać. Wawrinka ma słaby bilans z leworęcznymi, jak na tą klasę zawodnika 58-34. Szwajcar w Indian Wells zaliczył bardzo dobry turniej. W Miami nie broni właściwie żadnych punktów. Oczywiście nie wróżę, że podłoży się tutaj, ale wcale nie będę zdziwiony, jak Zeballos wygra ten mecz. Linia, jak na tenis męski niska.

Federer - Tiafoe over 19 @ 1.86 Sbobet ✅ z palcem w d****

Tutaj podobna sytuacja, jak w meczu Wawrinki. Federer wygrał w Indian Wells, także myślę, że w Miami będzie miał regres formy. Tiafoe to nieobliczalny gracz, który zapewne da z siebie 120% w meczu z Federerem. W Miami już jest dobrze ograny, bo rozegrał już tutaj 2 mecze kwalifikacji i mecz 1. rundy. Kilka tygodni temu był w stanie powalczyć, jak równy z równym w meczu z Del Potro. Ogólnie to dobry sezon zapowiada się w jego wykonaniu. Linia 19 jest bardzo niska, więc nawet przy jakimś 6/4, 6/4 dla Federera będzie zakład trafiony.

Ferrer - Schwartzman 2 @ 2.17 Sbobet ✅ aż przykro się patrzy na tak bezsilnego Ferrera

Ferrer to jeden z tych graczy w tym sezonie, który warto mieć na liście do grania przeciwko nim. Moim zdaniem Hiszpan jest już 1 nogą po za tenisową karierą. Jego gra opierała się zawsze na solidności, regularności i przygotowaniu fizycznym. Niestety wieku i zdrowia nie oszuka. Jak na siebie robi w tym roku masę błędów. Dziś zagra z tenisistą swojego pokroju, jednak 10 lat młodszym. Zapewne mecz będzie obfitował w wiele długich wymian, a mega solidny Schwartzman powinien Ferrera &quot;zabić jego własną bronią&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Berdych vs Rublev (Rublev +4.5) @ 1.80 BET365 ⛔ nie doceniłem Tomka i teraz go nie lubię jeszcze bardziej, najgorsza rzecz kierować się uczuciami :zoltakartka:

Gram przeciwko Czechowi. Osobiście go nie lubię i jego gra ostatnio mnie nie przekonuje. Nie wygrywa, w tym sezonie, swoich spotkań w jakiś przekonywujący sposób, a nawet zdarzają mu się wpadki. Młody Rusek jest na fali wznoszącej. Zwycięstwa, w tym miesiącu, w 2 setach ze Struff J-L, Mayerem czy Chardym, sprawiają że mu ufam że się postawi. Berdych się po prostu robi co raz starszy (31 lat) i słabszy. Trzeba inwestować w młodych dobrze rokujących zawodników, którzy powoli wypierają tych starszych.

Jaziri vs Lopez 1 @ 1.83 BET365 ✅ męczył męczył i wymęczył zgodnie z oczekiwaniami

Tunezyjczyk mnie cały czas zaskakuje, więc dalej na niego gram. Widać że ma apetyt aby wreszcie osiągnąć jakieś sukcesy. Gra mocny i precyzyjny tenis i myślę że na wolnego Hiszpana to będzie wystarczający argument. Lopez ostatnio gra padakę, więc naturalnie stawiam na gościa, który jest w gazie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Post do usuniecia jak sie pojawi odpowiedz, ale ogolem ogladal ktos Sock - Nishioka? Z jakiego powodu byl krecz? Bylo widac po Nishioce, ze cos mu dolega? Bo spogladajac z rana na wynik 4-2 dla Japonczyka i jego krecz lekko sie zdziwilem.
Oglądałem to spotkanie. Niestety Japończyk jakoś krzywo stanął na stopie w 6 czy 7 gemie i nie był w stanie dalej biegać. Szkoda bo zaczynało się elegancko.
 
K 4

kakashi-hatake

Użytkownik
Oglądałem to spotkanie. Niestety Japończyk jakoś krzywo stanął na stopie w 6 czy 7 gemie i nie był w stanie dalej biegać. Szkoda bo zaczynało się elegancko.
Tez oglądałem to spotkanie i wielka szkoda, bo Japończyk był w gazie. Myśle, ze gdyby nie przerwa na deszcz to Nishioka grałby dalej, ale przez tą przerwę jego sztab dał mu znać ze nie warto ryzykować zdrowia dla jednego meczu.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
No nic, szkoda Nishioki zatem, ale warto obserwować, bo rozwinął się nie wiadomo kiedy. Ciekawe jak będzie sobie radził na mączce.
Co do dzisiejszych spotkań, jeden singiel.
Kuznetsov wygra @ 1,92 ⛔
trzeba sobie chyba darować tenis, bo co się dzieje ostatnio - niepojęte - Karlovic wygrywający seta 6-1...

Dr Ivo chyba aktualnie odcina kupony. Zawodnik totalnie bez wyrazu, bez formy i jakiejkolwiek chęci i pomysłu na rozwiązanie akcji (nawet ta jego gra przy siatce kuleje). Przegrywa mecze z zawodnikami, których normalnie by łyknął samym swoim serve &amp; volley. Co zabawne, jego rywal także wybitnie pod formą.
Miami nigdy nie służyło Karlovicowi. Przy odpowiednich warunkach i słonecznej pogodzie jego organizm szybko się męczy. Serwis nie zabija, w wymianach także brak pewności (to akurat opis stanu obecnego). Tutaj upatruje szansy Kuznetsova, którego uważam za solidniejszego, chociaż pogoda w Ameryce nie taka upalna jakby być mogła.
Rosjanin długo szukał formy czy też przełamania. Ono nadeszło i to w odpowiednim momencie, w tamtym roku odpadł tutaj dopiero z Kyrgiosem i Miami to ważny turniej na jego rozpisce. Myślę, że argumenty w postaci bardziej uniwersalnego tenisa, młodszego organizmu oraz lepszej gry technicznej będą tutaj kluczowe. Na trawie stawiałbym raczej na Ivo, ale dość wolny hard w Miami premiuje według mnie Andreya.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Verdasco-Nishikori 2 @1.25
Wydaje mi sie, ze Nishikori moze byc glownym kandydatem do tytulu. Nishikori ten tytul bedzie gonic przez cala swoja kariere dopoki go nie wygra. A czy sie uda. Na pewno szanse sa. Japonczyk wychowany zostal w Akademii Bolleteriego na Florydzie (ilez to razy juz o tym wspominano), ma tam dom w dzielnicy Miami i tam mieszka i na pewno jest to jeden z jego priorytetowych startow w sezonie. Rok temu juz Nishikori zagral swietnie i zagral w finale z Djokovicem. W tym roku sadze, ze moze sie juz udac wygrac. Nie ma Djokovica ni Murraya, ktoryz niespodziewanie w tym sezonie nie blyszcza i te szanse teoretycznie wydaja sie wieksze. Mam wrazenie, ze powaznie rozpatrzylbym stawianie na Nishikoriego do konca turnieju. Jedno jest pewne, Nishikori gra w Miami lepiej niz z w Indian Wells i tym razem tez tak bedzie. Verdasco w tym sezonie znowu gra troche lepiej, ale Nishikori w Miami cel ma zupelnie inny i tutaj liczy sie tylko final, czas wiec pomyslec nad jakims jednym-dwoma typami kombinacyjnymi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom