>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami - 22.03-02.03.2017

Status
Zamknięty.
M 47

maq0o0ne

Użytkownik
Pella-Mahut over22,5gema

W sobotę Pella dość nieoczkiwanie wyeliminował Dimitrova w dwóch setach. Wygląda na to że Dima zalicza lekki regres formy po dwóch wygranych turniejach i dobrym wyniku w AO gdzie uległ dopiero Rafie Nadalowi. Nie oglądałem co prawda sobotniego spotkania ale wywnioskować można, że ziemniakowi Pelli gra się tu całkiem dobrze i myślę, że powalczy z francuzem o awans do kolejnej rundy. Mahut z kolei pokonał w trzech setach Steve Johnsona tyle że w tym spotkaniu akurat nie popisał się amerykanin (lub co bardziej prawdopodobne nie leży mu styl francuza H2H 3:0 dla Manhanta). Niemniej spodziewam się zaciętego meczu być może 3-setówki.
Zastanawiam się jeszcze nad handi -4,5 dla Nishikoriego w spotkaniu z Verdasco choć wydaje się, że ten drugi złapał ostatnio wiatr w żagle i może to nie być spacerek dla Japończyka. Tymbardziej, że bilans remisowy 2:2 w tym dwie 3 setówki. Owszem przegrał ostatnio 2 razy ale z Murrayem i Nadalem czyli nie jakimiś pionkami. Pozatym ostyatnimi laty hiszpan dotarł w Miami do 3 rundy a kilka lat wczesniej do 1-16 wiec widać, że lubi tu grać. Co myślicie pany? +dla Nishi czy - Fernando?
 
K 1,9K

karamazov

Użytkownik
Pella-Mahut over22,5gema

W sobotę Pella dość nieoczkiwanie wyeliminował Dimitrova w dwóch setach. Wygląda na to że Dima zalicza lekki regres formy po dwóch wygranych turniejach i dobrym wyniku w AO gdzie uległ dopiero Rafie Nadalowi. Nie oglądałem co prawda sobotniego spotkania ale wywnioskować można, że ziemniakowi Pelli gra się tu całkiem dobrze i myślę, że powalczy z francuzem o awans do kolejnej rundy. Mahut z kolei pokonał w trzech setach Steve Johnsona tyle że w tym spotkaniu akurat nie popisał się amerykanin (lub co bardziej prawdopodobne nie leży mu styl francuza H2H 3:0 dla Manhanta). Niemniej spodziewam się zaciętego meczu być może 3-setówki.

Zastanawiam się jeszcze nad handi -4,5 dla Nishikoriego w spotkaniu z Verdasco choć wydaje się, że ten drugi złapał ostatnio wiatr w żagle i może to nie być spacerek dla Japończyka. Tymbardziej, że bilans remisowy 2:2 w tym dwie 3 setówki. Owszem przegrał ostatnio 2 razy ale z Murrayem i Nadalem czyli nie jakimiś pionkami. Pozatym ostyatnimi laty hiszpan dotarł w Miami do 3 rundy a kilka lat wczesniej do 1-16 wiec widać, że lubi tu grać. Co myślicie pany? +dla Nishi czy - Fernando?
Powinien to Kei wziąć. 2-0 prawdopodobne, ale Verdasco może wykorzystać moment słabości Japończyka i jedną partię wygrać. Raczej czysta 2 na Kei&#39;a do kombinacji
 
K 1,9K

karamazov

Użytkownik
Spotkanie: Paire-Young, ATP Maiami ✅ panowie łamali się jak WTA, ale Young dał radę
Godzina: 20:00
Typ: Young
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betsson
Analiza: Dzisiaj spotkanie Francuza Benoit &#39;a z reprezentantem gospodarzy Donaldem Youngiem. Bukmacherzy przewidują wyrównany mecz stąd brak kursowego faworyta. Do Amerykanina skłania mnie jego życiowa dyspozycja. Cały ten rok może zaliczyć do udanych, a w ostatnich tygodniach potrafili go pokonać tylko zawodnicy z najwyższej półki: Kyrgios i Nishikori. Paire wiadomo gorąca głowa, jeśli mecz nie ułoży się dla niego pomyślnie może odpuścić, a Young na pewno powalczy do końca.
 
nieznamsie 10

nieznamsie

Użytkownik
Ależ mnie wczoraj wkurvvił ten deszcz w Miami. Thiem zamykał mi grubą taśme i taka wpadka... Słowa złego nie powiem na Corica bo grał bardzo fajnie, pomijam 1 seta, ale mam przeczucie, że gdyby nie ten deszcz to Thiem by wziął tego 2 seta, a później mecz, bo z biegiem meczu coraz bardziej się rozkręcał, miał już 3 setowe, 2 tak łatwe do skończenia, że jak zepsuł to już nie wytrzymał i rakieta poszła w ruch...
Co myślicie nad taką kombinacją dzisiaj?
Delbonis +1,5 set - Struff
Verdasco - Nishikori
Chardy +1,5 set -
Fognini
Paire - Young +1,5 set
Nadal -
Kohl
Zastanawia mnie jeszcze Mahut z Pellą, może się ktoś wypowiedzieć na temat ostatniego meczu panów? Nie oglądałem żadnego z nich, ale czytałem że Mahut grał bardzo dobrze z Johnsonem, a Pella znowu pokonał Dimitrova, co też raczej łatwe nie było.
 
N 0

nexus1990

Użytkownik
Dmitrov znów coś z mózgiem albo z miłością tak jak nasza Isia która grała na poziomie moim w tenisa czy średnio zaawansowany jej tylko seks w głowie żałuję że nie postawiłem przeciwko bo jej tylko seks w głowie i juz nie będzie z niej raczej pożytku wiec następnym razem stawiam przeciwko niej a Mahuta mecz świetnie wyglądał z Johnsonem Mahut i ma serw i kończące odbicia chyba to jego najlepszy początek sezonu oby tak dalej a Pella raczej typowy clay wątpię czy da rade przestrzegam na granie na Chardy Fog to typowy egzekutor głowę juz ma stabilna i nie psuje dziecięcych piłek i serw tez ok
 
ranczo0123 471,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dmitrov znów coś z mózgiem albo z miłością tak jak nasza Isia która grała na poziomie moim w tenisa czy średnio zaawansowany jej tylko seks w głowie żałuję że nie postawiłem przeciwko bo jej tylko seks w głowie i juz nie będzie z niej raczej pożytku wiec następnym razem stawiam przeciwko niej a Mahuta mecz świetnie wyglądał z Johnsonem Mahut i ma serw i kończące odbicia chyba to jego najlepszy początek sezonu oby tak dalej a Pella raczej typowy clay wątpię czy da rade przestrzegam na granie na Chardy Fog to typowy egzekutor głowę juz ma stabilna i nie psuje dziecięcych piłek i serw tez ok
fajnie ze zabierasz glos w dyskusji ale na drugi raz zacznij uzywac znakow interpunkcyjnych bo nie idzie tego czytac
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Petzschner/Peya-Zverev/Zverev 2-1
Petzschner/Peya 1.90 b365
✅✅✅
Jeden z kilku bardzo ciekawie zapowiadających się meczów w Miami. Buki jednak widzą w Zverevach solidną parę, która w każdym meczu będzie się biła na maxa. Nie postrzegam iż aż tak. Wiadomo, że skupiają się na singlu, a debel zawsze będzie dla nich dodatkiem. Mają dobre zestawienie, prawa-lewa ręka, obaj nieźle serwują, ale widzę braki szczególnie u Alexa. Peya z Petzschnerem powracają do swojej współpracy, która szczerze mówiąc wyglądała nieźle. Filip wypadł z gry i pauzował, zaś Austriak najpierw grał z Kubotem, później z Paviciem, ale obie próby nie były jakoś wielce udane. Mimo tego miewał on dobre turnieje, gdzie prezentował się ze swoim partnerem bardzo dobrze. Tutaj może być podobnie, gdyż w pierwszej rundzie debel austriacko-niemiecki ograł triumfatorów z IW, czyli Klaasena z Ramem. Zrobili to dość przekonująco i wierzę, że to oznaka lepszej formy i dobrego przygotowania do tego turnieju. Na serwisie również powinni mieć atuty, a ich przewagę widzę szczególnie na siatce i może nawet w wymianach, które swoją charakterystyką odbiegają trochę od tego, co dzieje się w singlu. Mecz meczowi nierówny, ale jeżeli Alex z Filipem zagrają coś podobnego, co dwa dni temu, to powinni sobie tutaj poradzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
K 4

kakashi-hatake

Użytkownik
Delbonis (2,00) bet365

Kurs na Niemca na pewno był by zdecydowanie wyższy, gdyby nie, mimo wszystko ale efektowna wygrana z Simonem, który powiedzmy sobie szczerze - bez jakiegokolwiek zaangażowania. Po spotkaniu Delbponisa w Rio, dodam że oczywiście przegranym spotkaniu, ze Schwartzmanem byłem przekonany, że gorzej on już grać nie może. Masa błędów i to mnóstwo z &quot;serii&quot; tych niewybaczalnych, psute banalne smecze, pod siatką totalne &quot;nic?&quot;, momentami kompletne olewanie drugiego podania i przede wszystkim siła ta sama jak przy pierwszej próbie. Nie mogłem odpuścić by nie zobaczyć jego kolejnego spotkania, które rozgrywał w Sao Paulo z Kovalikiem i również nie było kolorowo mimo zwycięstwa, były proste auty z forhendu, ale w mniejszym stopniu niż z Diego. Wszystko wróciło do normy w spotkaniu z mimo wszystko małą rewelacją póki co, podkreślam póki co tego sezonu czyli z młodziuteńkim Norwegiem. Perfekcyjnie przy swoim podaniu nie dając jakichkolwiek szans na brejka (choć był chyba w końcówce 2 seta) Nie widziałem jego spotkania z Sousą więc się nie wypowiem, ale po wyniku nic dobrego na pewno stwierdzić nie można. Na prawdę dobry mecz z Del Potro na IW gdzie przegrał po tajbreku i do 3. Tutaj wygrana z Monaco po 2 taj i wczoraj maluteńka niespodzianka z Carreno. Jeśli Struff nie zacznie dobrze jak i nie skończy tego spotkania z dobrym % pierwszego to nie ma co liczyć na wygraną bo głównie podaniem ustawia sobie wymiany. Argentyńczyk zdecydowanie lepiej poruszający się po korcie i mający większy wachlarz zagrań powinien rzucać forhendem z jednej na drugą jeśli tylko będzie trafiał, ale od spotkania z DP widać progres w formie i po takim kursie polecam zagrać.

Mahut (1,66) bet365


Widzę, że wiele osób się zastanawia na ruszaniem Francuza a moim zdaniem zagrać w jego stronę to obowiązek. Dimotrov nie grał w tym spotkaniu na 100% i nikt nie jest mi w stanie wmówić, że było inaczej. Było to widoczne gołym okiem. Pella jest jednym z najgorszyc w całym turze jeśli chodzi o ten sezon no po prostu słabizna, że aż oczy bolą. Mahut powinien go samym bekhendem tutaj zmieść i pewnie tak będzie. Wiadomo, Francuz nie jest typowym singlistą, ale ma to swoje plusy bo jeśli chodzi o grę przy siatce to mało kto mu dorównuje. Łatwe zwycięstwo z Mmohem w dwóch setach, wczoraj po trzech setach zwycięstwo choć mogło się to skończyć zdecydowanie szybciej. Nie wyobrażam sobie, aby Pella był w stanie ograć Francuza.

Chardy (2,00) bet365

Jednym słowem, value. Chardy gra na prawdę solidnie tutaj czego po dwóch spotkaniach Foga nie można mimo wszystko powiedzieć. Włoch to jest zawodnik bez nóg a z zawodnikami w stylu Chardego nie da się tak grać przez całe spotkanie. Przecież on nawet nie będzie biegał do piłek rzucanych z forhendu z lewej do prawej przez Francuza. Oglądał ktoś spotkanie z Harrisonem? Tuż to Amerykanin nie chciał wygrać było to widać po jego zachowaniu na korcie, błędy kompletnie nie zrozumiałe i rzadko a wręcz wcale u niego nie spotykane. Sousa przegrał własną bronią bo jest to jeden z najbardziej agresywnie, ofensywnie - jak kto woli, grających w turze i albo mu siedzi albo nie. Chardy nie jakieś wybitne spotkanie z Cilicem który jest zdecydowanie pod formą, ale jak najbardziej występ na dobrym poziomie z jego strony. Spotkanie z Bagnisem, bez historii, zbytnio nie musiał się wysilać. Fognini staniem w jednym miejscu tego nie wygra a po takim kursie to obowiązek.
Nie zgodzę sie z tobą w sprawie Fogniniego. Oglądałem jego oba mecze i nie mozna powiedzieć ze chłop stoi w miejscu i nie biega. Szczególnie w meczu z Sousa widać było jego zaangażowanie w wymiany, przy szybko chodzącej piłce wynikającej z, jak sam napisałeś agresywnego stylu gry Portugalczyka. Nie polecam grania na Chardiego ani w ogóle na nikogo w tym meczu. Nie mowię ze Chardy nie wygra, a jeśli to zrobi to na pewno nie bedzie to jednostronne spotkanie
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
F. Verdasco - K. Nishikori over 21.5 1.83 ✅ unibet
Nishikori jakoś specjalnie łatwo nigdy nie miał z Fernando, więc oczekuję wyrównanych setów. A sam Hiszpan lubi napsuć krwi tym lepszym nawet jeśli daleki jest od formy. Poza tym Nishikori jakoś nie specjalnie błyszczy w tym sezonie, a fakt, że gra prawie jak u siebie tylko bardziej mnie przekonuje do tego typu.
 
K 4

kakashi-hatake

Użytkownik
Kuźwa! Oglądam sobie meczyk Paire z Youngiem (wiem wiem, Polska teraz gra, ale jakoś mam bardziej ochotę na tenisa, pewnie dlatego ze stawiałem xd). I bardzo lubię oglądać grę Francuza, jest szybki, ma świetny forehand i potrafi niezle wykańczać wymiany. Ale to co chłop wyczynia na korcie to jakaś tragedia, i mowię tu o jego zachowaniu. To rzuca rakieta bo mu zagranie nie wyszło, to kłoci sie z sędzia o to czy był out, ale jedna rzecz mnie po prostu rozwaliła. Na trybunach, gdzieś przy wejściu, które było za bramkami stał sobie ojciec z dziećmi które były ciekawe spotkania ( a widocznie nie mieli biletów na nie) i wyobraźcie sobie ze ten pajac Paire czekał aż sobie pójdą bo mu przeszkadzali w graniu. Żenada, tyle mogę powiedzieć o wymuskanym Francuziku. (Jakby co to stawiałem na Donalda, także nie mam jakiejś spiny do niego o to ze przegrywa xd)
 
dx2 233,8K

dx2

Użytkownik
Na Nadala jest kurs 1.66 przy stanie 0-4 w 1-szym secie. Ja bym sprobowal. Nadal gra tysieczny mecz w swojej karierze singlowej i niefajnie byloby przegrac.
Szkoda, ze nie wyczekalem. Po 1-szym secie jest @2.10.

Teraz to dobry kurs do ataku, jezeli ktos nie zagral wczesniej.

Czasem w bukmacherce okazja trafia sie sama ???? 0-6 6-2 6-3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rickross 71

rickross

Użytkownik
Querrey S.-Bautista R. 2 bet 365 1.61 ✅ 6-3 2-6 3-6
1/16 turnieju na Florydzie gdzie gospodarz bedzie podejmować hiszpana.Ja widzę tu duże szanse powodzenia,Sam ostatnio bardzo przyzwoite wyniki.Wygrany turniej w Acapulco lecz moim zdaniem dopisywało mu tam bardzo szczescie w meczach z nadalem i thiemem.Teraz mecz bedzie rozgrywany na wolniejszej nawierzchni i naprawde nie widze Querrey&#39;a w wymianach z regularnym hiszpanem.Jedyna szansa amerykanina jest serwis ale i Bautista posiada dobre podanie takze swoje powinien trzymac.Ostatni mecz obu panów w roku poprzednim na trawie wygrał hiszpan 2-1 to tylko potwierdza mój typ skoro Roberto wygrał z Samem na grassie gdzie gry praktycznie jest mało a serwis jest kluczowy, nie widze by było inaczej w Miami gdzie wymian bedzie wiecej. Spryt,szybkosc i dynamika za Hiszpanem. ja w to wchodze.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Panowie, co sądzicie o takim triplu na dziś:
Bautista
Kyrgios
Coric
AKO w okolicach 3.0.
Bautista zawodnik bardziej kompletny i wszechstronny. Amerykanin dobry serwis, ale pamiętajmy, że nawierzchnia jest nieco wolniejsza. A z głębi kortu widzę tutaj przewagę Hiszpana. Forma niezła u obu panów, ale wydaje mi się, że górą będzie Bautista.
Coric widać, że jest w wysokiej formie. W poprzedniej rundzie odprawił zawsze groźnego Thiema bez większych problemów. Mannarino? Nie przekonuje mnie, stracił seta z baardzo przeciętnym Lorenzi, a i z Beckerem nie poszło mu gładko. Sądzę, że Chorwat może się tu pokusić o 2:0 nawet.
Kyrgios typowo na dokładkę, nie wierzę w to, że dr Ivo senior będzie w stanie przeciwstawić się młodszemu, szybszemu i kompletniejszemu Kyrgiosowi, który jest w wysokiej formie.

Chętnie poznam Wasze opinie.
 
A 332

adriano778

Użytkownik
Roger Federer - Juan Martin DEL Potro 20:15
Juan Martin DEL Potro wygra seta iForbet 1.65

Federer jest w tym momencie naprawdę mocny, ale to nie znaczy, że nie do ogrania, Del Potro jeśli będzie miał swój dzień, to jak najbardziej może Szwajcara pokonać nawet jeśli ten zagra na wysokim poziomie

11:12 dla Federa oto bilans setów z ostatnich 7 pojedynków który mówi sam za siebie że ten mecz także patrząc przez pryzmat statystyk powinien być bardzo zacięty.


09.11.13 WTF Del Potro J. (Arg) Federer R. (Sui) 1 : 2
01.11.13 PAR Federer R. (Sui) Del Potro J. (Arg) 2 : 1
27.10.13 BAS Del Potro J. (Arg) Federer R. (Sui) 2 : 1
10.11.12 WTF Federer R. (Sui) Del Potro J. (Arg) 1 : 2
28.10.12 BAS Federer R. (Sui) Del Potro J. (Arg) 1 : 2
03.08.12 OG Federer R. (Sui) Del Potro J. (Arg) 2 : 1
05.06.12 FRE Federer R. (Sui) Del Potro J. (Arg) 3 : 2
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Miami (USA), twarda
Godzina: 18:20
Spotkanie: Sam Querrey - Roberto Bautista-Agut
Typ: 1
Kurs: 2,18
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Querrey w dobrej dyspozycji, forma na początku roku mu dopisuje. Wygrał turniej na nawierzchni twardej w Meksykańskim Acapulco, gdzie ograł kolejno Edmunda, Goffina, Thiema, Kyrgiosa i w finale Nadala. Szczęśliwie czy nie w formei jest a szczęście sprzyja lepszym jak to się mówi ;) Dzisiaj zagra z Hiszpanem Bautistą-Agutem, który z pewnością nie jest łatwym rywalem. Meczu spodziewam się zaciętego i dużo zależy od serwisu Amerykanina. Jak dobrze będzie serwował to myślę, że Hiszpan za dużo do powiedzenie nie będzie miał. Każdy wie jakim serwisem dysponuje Sam i jeżeli dziś będzie miał dobry dzień to Roberto ciężko będzie miał coś ugrać przy podaniu Querreya. Trochę takie gdybanie ale po prostu idę w stronę Amerykanina. Jest w dobrej dyspozycji w ostatnim czasie, gra u siebie przed własną publicznością i liczę na ten jego serwis. Po kursach wolę spróbować pograć w jego stronę.
⛔ 1-2 (6-3 , 2-6 , 3-6)

Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Miami (USA), twarda
Godzina: 18:15
Spotkanie: Adrian Mannarino - Borna Coric
Typ: 2
Kurs: 1,49
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Coric mimo młodego wieku jest dla mnie już teraz tenisistą lepszym jak jego rywal. Mannarino to bardzo nierówny gracz. Jak mu wychodzi to wychodzi wszystko ale jak przyjdzie lekki kryzys to psuje piłkę za piłką. Mananrino wprawdzie wygrał 2 turnieje w tym roku. Pierwszy na nawierzchni twardej w Nowej Kaledoni a drugi we francuskim Quimper ale obsada tenisowa w obu turniejach nie była zbyt wymagająca. Obaj tenisiści mają taki styl gry, że przebijają i liczą na błąd rywala. Gdyby Adrian tutaj wygrał to mnie by to tez nie zdziwiło ale gram na Coricia, bo on się ciągle rozwija a w grze Mannarino nie widać już żadnego postępu. Gra ciągle jedno a to samo i idę w stronę Chorwata. Na tym turnieju Borna w poprzedniej rundzie wyeliminował Thiema wygrywając dość gładko 6-1 , 7-5 a więc gracza dużo lepszego niż Mannarino i liczę, że z nim też sobie poradzi. Wprawdzie często w tenisie jest tak, że jak ktoś wygrywa z faworytem i potem gra w kolejnej rundzie, gdzie samemu jest faworytem to przegrywa ale mimo to proponuję zagrać na Coricia, bo wydaje się być mocniejszy w tym turnieju od swego rywala. On w przeciwieństwie do Adriana myślę, że w tym meczu podejmie większe ryzyko i będzie jednak próbował jakieś akcje rozpoczynać i szukać kończących piłek. Po stronie Francuza spodziewam się, że będzie głównie przebijał i liczył na błędy rywala. Jeżeli to nie nastąpi i Coric skończy kilka dobrych akcji to myślę, że Adrian się pogubi i będzie sam robił mnóstwo błędów.
⛔ 2-1 (6-4 , 2-6 , 7-6)
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Dzisiaj próbuję typów gemowych, bo wiele spotkań wydaje się być całkiem wyrównanych (bardziej niż wskazują na tu kursy).
Coric - Mannarino @ over 22,5 1,88 Unibet ✅
3-6 6-2 6-7 tutaj w sumie zgodnie z przewidywaniami - patologiczny mecz
Jak ktoś słusznie zauważył obaj przebijacy, obaj praktycznie żerują na cudzych błędach i zapowiada się tu długi mecz (prawdopodobnie 3 - setowy). Nie lubię Mannarino, przypomina bardziej panienkę na korcie, ale od czasu do czasu potrafi zaskoczyć czy też urwać tego jednego seta. Ten zawodnik ma też tendencję do sinusoidalnej formy podczas jednego nawet meczu. Przykładowo wygra 6-4, po czym odda kolejny 1-6 albo też i na odwrót. Nie wiem z czego to wynika, ale zauważyłem, że Adrian ma tak w bardzo wielu wypadkach, jest to niemal nieodłączny element oglądania jego tenisa (no może poza tym, że potrafi też koncertowo oddawać punkty za darmo jak coś nie zatrybi).
Naprzeciw dziś Coric, który w końcu przełamał swój fatalny bilans i doszedł ,,w sensowne miejsce&#39;&#39;. Czy forma wróciła? Wątpię. Dla mnie wygrana z Thiemem to bardziej porażka Dominica i nie szacowałbym jej jako wyznacznik formy, z Granollersem męczył się niemiłosiernie a Marcel formy nie ma w ogóle i wie o tym prawie każdy. Wygrał w Indian Wells z Zeballosem i aktualnie kursy na Chorwata lecą jakby różnica między nimi to były dwa poziomy. Czemu wszyscy tak myślą? Nie mam pojęcia. Ja jednak Francuzowi, znając jego możliwości także do końca nie ufam, dlatego gram tutaj na over gemowy. Z handicapem w stronę Mannarino może być tak jak pisałem i wynik 6-4 1-6 3-6 przykładowo mnie nie zdziwi.
Berdych - Mueller @ over 22,5 gema 1,78 Unibet ⛔

6-3 6-4...nagle sobie Czech przypomniał
Tutaj kolejny pojedynek, który dla mnie pachnie trzema setami. Mueller kontra Berdych czyli ustawianie wymian serwisem...kontra ustawianie wymian serwisem.
Ciężko jest stawiać i wygrywać na Berdychu. Zawodnik chimeryczny, forma średnia, kursy zazwyczaj przeszacowane jak gdyby był wielkim faworytem (a z obecną formą o to ciężko). Dzisiaj mamy 1,4 z gościem, który prawdopodobnie ma wszystko, czego trzeba, aby Czecha pokonać.
Mueller będzie trzymał swój serwis i tie - break wydaje mi się tu nieunikniony (o ile Czech się nie połamię albo Luksemburczyk nie dostanie impotencji na pierwszym podaniu). A jak z głową Tomasa czasami bywa...każdy wie. Mam tylko nadzieję, że nie podda się po przegranym pierwszym secie jak to miało miejsce w ich jedynym starciu do tej pory (7-6 6-1 dla Muellera).
Żeby nie było tak kolorowo, powiedzmy też, że Mueller równie dobrze może przegrać ten mecz. Ba, może nawet nie ugrać seta. Wątpię jednak, aby spotkanie skończyło się wynikiem 6-4 6-3 czy czymś w ten deseń. Obaj mają wszystko, aby trzymać swój serwis jak najdłużej. Zapowiada się długi mecz.
 
nieznamsie 10

nieznamsie

Użytkownik
Nikt nie idzie w stronę młodego Zvereva? Oglądałem jego mecz w IW z Kyrgiosem i jego gra bardzo mi się podobała, bardzo waleczny typ. 2 dni temu gładko wygrał z Lu 6-0 , 6-3. Nie widziałem Isnera ostatnio w akcji, oglądał ktoś może jego spotkanie z Belluccim? Po wyniku widze że to nie był jakiś łatwy meczyk dla Isnera. Kurs 1,58 bardzo mnie kusi.
 
N 0

nexus1990

Użytkownik
właśnie mi zamyka taśme na 440 zł i nie wiem czy cash out brać 220 zł chyba wezme cash out bo o ten mecz się boje zawsze ten ostatni mecz.... i dylemat. Zverev jak to Zverev , wymiana i kończące piłki ma serwis również na wysokim poziomie funkcjonuje a Isner? mi sie wydaje że tylko może postraszyć serwisem a że gra u Siebie to nie ma nic do rzeczy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom