>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami - 22.03-02.03.2017

Status
Zamknięty.
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Zdecydowanie zaczekalbym i obstawil ten mecz na live. Roger wczoraj już tak nie błyszczal i gdyby nieco więcej szczęścia i umiejętności miał Bautista to by wczoraj pokonał króla. Ten sezon jest niesamowity dla Federera ale kiedyś musi złapać zadyszke i czuję że będzie to w najmniej spodziewanym momencie. NA IW wyglądał nieco lepiej. W Miami nieduże problemy z Tiafoe i Bautista, zobaczymy jak to będzie z Czechem
Wszystko prawda tylko, ze Berdych sam jest w slabiutkiej formie, a w wymianach nie ma szans. Musi miec dzien konia na serwisie. Mysle, ze ta runde przejdzie, ale w nastepnej trafia na Zvereva/Kyrgiosa i tam juz mozna grac przeciwko niemu.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Wszystko prawda tylko, ze Berdych sam jest w slabiutkiej formie, a w wymianach nie ma szans. Musi miec dzien konia na serwisie. Mysle, ze ta runde przejdzie, ale w nastepnej trafia na Zvereva/Kyrgiosa i tam juz mozna grac przeciwko niemu.
Co to za brednie? Sprawdziłeś wogóle z kim gra Berdych?
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Wszystko prawda tylko, ze Berdych sam jest w slabiutkiej formie, a w wymianach nie ma szans. Musi miec dzien konia na serwisie. Mysle, ze ta runde przejdzie, ale w nastepnej trafia na Zvereva/Kyrgiosa i tam juz mozna grac przeciwko niemu.
Patrząc na liczbę niewymuszonych błędów Federera wczoraj to wystarczy, że Czech będzie przebijał piłkę ponad siatką i bierze mecz ???? A tak całkiem poważnie jeśli Federer pokaże się tak jak z DelPo chociaż to bierze to 2:0, ale jak pojawią się problemy i jego serwis nie będzie tak efektywny jak w IW chociażby to Szwajcar może mieć problemy z Czechem, nie mówiąc już o niewymuszonych błędach, które zdarzały się za często wczoraj; szczególnie przy 2 serwisie Hiszpana, gdzie powinien go kończyć jednym strzałem z returnu.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Patrząc na liczbę niewymuszonych błędów Federera wczoraj to wystarczy, że Czech będzie przebijał piłkę ponad siatką i bierze mecz ???? A tak całkiem poważnie jeśli Federer pokaże się tak jak z DelPo chociaż to bierze to 2:0, ale jak pojawią się problemy i jego serwis nie będzie tak efektywny jak w IW chociażby to Szwajcar może mieć problemy z Czechem, nie mówiąc już o niewymuszonych błędach, które zdarzały się za często wczoraj; szczególnie przy 2 serwisie Hiszpana, gdzie powinien go kończyć jednym strzałem z returnu.
Wszystko pięknie, ładnie. Tylko, że pepik należy do tych graczy, którzy na samo nazwisko Federer reagują pełnymi gaciami.
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Co to za brednie? Sprawdziłeś wogóle z kim gra Berdych?
Czytaj ze zrozumieniem. Berdych gra z Federerem i nie ma szans na wygrana, chyba ze bedzie dzien konia na serwisie i mega slaby mecz Rogera. Dlatego napisalem, ze Federer go pojedzie i potem mozna grac przeciwko niemu.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Czytaj ze zrozumieniem. Berdych gra z Federerem i nie ma szans na wygrana, chyba ze bedzie dzien konia na serwisie i mega slaby mecz Rogera. Dlatego napisalem, ze Federer go pojedzie i potem mozna grac przeciwko niemu.
Hmm, z Twojego wpisu wynika raczej, że ten, który ma przejść tą rundę to Berdych. Ja powiem tak. Fedex idzie po tyuł. Jak trzeba się spiąć to gra tak jak z Del Potro. Z leszczami gra tak aby wygrać jak najmniejszym nakładem sił.
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Hmm, z Twojego wpisu wynika raczej, że ten, który ma przejść tą rundę to Berdych. Ja powiem tak. Fedex idzie po tyuł. Jak trzeba się spiąć to gra tak jak z Del Potro. Z leszczami gra tak aby wygrać jak najmniejszym nakładem sił.
Tylko ciekawe na ile oganizm pozwoli. Jak trafi na Kyrgiosa, to nie wiem czy nie poleci, bo kiedys musi odpuscic, czy to teraz czy w nastepnych turniejach. Nie bedzie gral caly sezon na takich obrotach, nie ma szans. Takze warto obserwowac jego spotkania i nie ladowac slepo w wygrane, bo on nie ma 18 lat.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Tylko ciekawe na ile oganizm pozwoli. Jak trafi na Kyrgiosa, to nie wiem czy nie poleci, bo kiedys musi odpuscic, czy to teraz czy w nastepnych turniejach. Nie bedzie gral caly sezon na takich obrotach, nie ma szans. Takze warto obserwowac jego spotkania i nie ladowac slepo w wygrane, bo on nie ma 18 lat.
Przecież on nie będzie grał w każdym turnieju jak leci. Powybierał sobie najsmakowitsze kąski i będzie łykał po kolei. Było Indian Wells będzie i Miami.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Kubot/Melo - Murray/Soares 2 1.75 Sbobet ⛔
W Indian Wells w półfinale doszło do identycznego pojedynku. Właściwie to Murray i Soares mieli wygrany mecz. Pokpili sprawę, bo inaczej tego nie można nazwać. Prowadzenie 1-0 w setach 4-2 w drugim secie i serwis.
Myślę, że Brytyjczyk i Brazylijczyk wyciągnęli z tamtego meczu wnioski i tym razem nie dojdzie do tego typu sytuacji. Uważam ich za lepszą parę deblową od Kubota i Melo. Polak i Brazylijczyk w końcu zrobili jakiś dobry wynik razem (finał IW), ale wciąż sądzę, że potrzeba im więcej czasu na zgranie.
 
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
Fognini-Nishikori 2 @1.35
Niby ryzyko wydaje sie nieadekwatne i moze i tak jest, ale ciezko postawic przeciwko Japonczykowi tutaj. Nie chce juz byc monotematyczny i wspominac, ze Nishikori mieszka w Miami i tutaj uksztaltowal sie jako tenisista. Nishikori wczoraj &quot;umieral&quot; na korcie z Delbonisem, bral przerwe medyczna, co nie wrozy dobrze, ale on wciaz bedzie chciec wygrac. W tamtym sezonie Nishikori gral w Miami znakomicie i zagral w samym finale, ktory przegral przeciwko Djokovicowi, ale Serb byl w tym okresie kariery, ze wygrywal wtedy wszystko jak leci. Przypomne, ze Djokovic w 1-szej polowie ubieglego sezonu totalnie zdominowal rozgrywki i wygral 5 z 6 najwazniejszych turniejow do czerwca, a w tym szostym byl w finale (Serb wygral Australian Open, pozniej w Indian Wells, Miami, Madrycie, byl finalista w Rzymie, a calosc ukoronowal swoim pierwszym w karierze triumfem na French Open).
Tym razem Nishikori moze takiego wrazenia w Miami i nie robi. Mial bardzo trudny mecz z Verdasco, chociaz Hiszpan postawil mega trudne warunki i trafil wiele niesamowitych pilek. &quot;Jezyk ciala&quot; w meczu z Delbonisem tez okropny i tam bylo widac ogromne zniechecenie u Japonczyka.
Tyle, ze Nishikori wciaz liczy sie w grze o tytul tutaj i on ten tytul bedzie gonic do konca swojej kariery ze wzgledu na miejsce. Z drugiej strony, wcale bym sie nie zdizwil jakby Nishikori wygral po tych mekach dzis w dwoch pewnych setach.
Zreszta o czym tutaj dyskutowac? Ostatnio wyczytalem, bodajze przed meczem z Verdasco, ze Nishikori od sezonu 2014, wygral 14 ze swoich 16 rozegranych meczów na kortach w Miami (jeden mecz oddal Nishikori tutaj walkoverem Djokovicowi w 2014 roku, mimo ze wczesniej Nishikori pokonal w tym turnieju Federera tez) i komentarz jest zbyteczny.
Mozna zarzucic, ze Japonczyk sie meczy i ze gra slabiej, ze kuleje mu zdorwie, ale w jego przypadku to staly punkt programu. Nishikori jednak wie, ze musi zagrac duzo lepiej, a wchodzimy juz w ta faze turnieju, ze trzeba grac duzo lepiej i tego sie spodziewam po Nishikorim. Jestem swiadomy teoretycznie nieadekwatnego ryzyka, o ktorym wspominalem na poczatku, ale nic innego nie przychodzi mi do glowy jak taki typ kombinacyjny, bo z czegos ten kurs trzeba nazbierac, kolokwialnie mowiac.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Fognini vs Nishikori Fognini win 3.5 bet365

Wloch wedlug mnie wygra z kitajcem. Ogladalem oba mecze i wloch wygladal bardzo solidnie z Youngiem.. 1 set to bylo zniszczenie amerykanina. Kazdy zna Froga i wie ze ma duze umiejetnosci . Wczoraj solidnie na Forhandzie i w porownaniu do meczu Keia z Delbonisem byl to tenis na wyzszym poziomie. Japoniec meczyl sie niemilosiernie z argentynczykiem. Jego gra byla szarpana, niepewna i moze to byc spowodowane tym , ze ma Kei problemy z kolanem. Bral kilka razy medicale. Delbonis nie wygral z Keiem , gdyz byl slabszy technicznie i nie potrafil wykorzystac swojej przewagi. Od stanu 2:1 dla Delbonisa w 3 secie kompletnie sie wylaczyl argentynczyk . Nie wytrzymal presji, ze moze ograc kitajca. Fog nie odpusci tego meczu jak ujrzy iskierke , ze moze wygrac. Podsumowujac: obaj swietni technicznie, wczoraj lepszy mecz wlocha, problemy z kolanem u kitajca . Wloch wygra ten mecz wg mnie. Powodzenia . Daj reputke jak moj typ dzis wejdzie , a szanse sa ogromne.

6:4 6:2 Fognini .. Miazgggaaaaaa.. Problemy japonca ze wczoraj , ponad dwugodzinna gra .. Wloch musial to wziac .
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Fognini +1,5 seta @ 1,8 Betsson ✅
Fognini to klaun na korcie i ciężko w ogóle brać typy z nim na poważnie. Gdy jednak nie jest faworytem kursowym, często potrafi mile zaskakiwać i idę w tę stronę, szukając dzisiaj czegoś bardziej ambitnego niż wygrana Japończyka po 1,36, która nie jest tak pewna jak wskazywałby na to kurs.
Nie ukrywam też, że Nishikori to dla mnie taki ,,ukryty pajac&#39;&#39; i nie przepadam za nim. Możliwe, że jestem przewrażliwiony, ale Japończyk zazwyczaj jak mu nie idzie, bierze przerwę medyczną...Wiele razy widziałem, że nawet nie widząc niczego podejrzanego w poruszaniu poza gestykulacją, nagle zaczynało mu coś dolegać - mimika jakby cierpiał katusze. Potem jak gdyby nigdy nic grał i to z bardzo dobrym skutkiem (cudowna japońska szkoła regeneracji).
Idę zatem w seta Włocha. Z początku chciałem zagrać jakiś handicap gemowy albo sumę gemów, ale stwierdziłem, że w tym wypadku wynik 6-1 czy też 6-2 w którymś z setów jest prawdopodobny i ciężko przewidzieć, w którą stronę. O specyfikacji obu zawodników wiadomo wiele, obaj są chimeryczni, miewają przestoje oraz okresy bardzo dobrej gry.
W grze Włocha ostatnio pojawiło się trochę więcej opanowania, ma papiery na grę, penetrujący forehand i na pewno nie odda tego meczu od tak (chociaż już i takie spotkania w jego przypadku widziałem, niemniej jak pisałem - nigdy nie wiadomo, co ma w głowie). Tutaj chodzi tylko o seta a Japończyk w tym turnieju stracił go chociażby z Delbonisem czy też Verdasco, dlatego liczę na to, że straci go również z Włochem, który podle mnie znajduje się w lepszej formie od Argentyńczyka oraz co najmniej podobnej do Hiszpana (biorąc tę dwójkę za punkt odniesienia).
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
M 23

mambak

Użytkownik
Włoch i to zdecydowanie. Argumenty, że ktoś mieszka na korcie więc powinien wygrać mecz bądź cały turniej, bez względu na formę jaką prezentuje a prawda jest taka, że Japoniec wygląda tutaj słabiutko, są co najmniej śmieszne. Rachunek jest prosty: Fognini gra tutaj solidnie a Nishikori męczy pałę...serwis nie pomaga a w wymianach b. niepewnie. Miałem dać seta dla Włocha ale &quot;DX2&quot; upewnił mnie w przekonaniu co do tego kto będzie zwycięzcą całego meczu. Ja widzę to tak: W pierwszym secie pełna dominacja Foga a drugiego seta być może już nie zobaczymy.
Fabio Fognini - Kei Nishikori @ 3,30 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kamil18afc 55

kamil18afc

Użytkownik
Starcie Fogniniego z Nishikorim dość obszernie omówione, a co powiecie o pojedynku Nadala z Sockiem? Moim zdaniem Hiszpan rozprawi się z Amerykaninem i zamelduje się w półfinale.
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
Stawianie czegokolwiek, kiedykolwiek na Włocha sugerując się tym, że lepiej wyglądał w ostatnim meczu niż jego kolejny przeciwnik jest troszeczkę naiwne. Dlaczego? Ano z dwóch powodów: Fognini to czajnik i każdy interesujący się tenisem o tym wie, więc nie wiadomo kiedy mu coś odpali(poza tym co z tego, że łatwo ograł Younga? ktoś widział mecz z Sousa? z wyniku 5:1 w pierwszym secie, bronił setbola w tie-breaku), po drugie gra z Nishikorim (a nie znowu z jakimś Youngiem czy Harrisonem, którzy jak serwis nie siedzi nie wiedzą co zrobić z piłką na korcie), i tyle wystarczy aby nie stawiać na Włocha. Jedyny sposób w jaki Nishikori przegra ten mecz to wtedy, gdy skreczuje...lub gdy dokończ mecz z jakimś bólem. Dlatego jak dla mnie under 21.5 gema w tym meczu ze wskazaniem na japońca po 1.90✅ w całorocznym
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Stawianie czegokolwiek, kiedykolwiek na Włocha sugerując się tym, że lepiej wyglądał w ostatnim meczu niż jego kolejny przeciwnik jest troszeczkę naiwne. Dlaczego? Ano z dwóch powodów: Fognini to czajnik i każdy interesujący się tenisem o tym wie, więc nie wiadomo kiedy mu coś odpali(poza tym co z tego, że łatwo ograł Younga? ktoś widział mecz z Sousa? z wyniku 5:1 w pierwszym secie, bronił setbola w tie-breaku), po drugie gra z Nishikorim (a nie znowu z jakimś Youngiem czy Harrisonem, którzy jak serwis nie siedzi nie wiedzą co zrobić z piłką na korcie), i tyle wystarczy aby nie stawiać na Włocha. Jedyny sposób w jaki Nishikori przegra ten mecz to wtedy, gdy skreczuje...lub gdy dokończ mecz z jakimś bólem. Dlatego jak dla mnie under 21.5 gema w tym meczu ze wskazaniem na japońca po 1.90 w całorocznym
Czyli Twoim zdaniem trzeba stawiać patrząc na nazwisko czy miejsce w rankingu?
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
Czyli Twoim zdaniem trzeba stawiać patrząc na nazwisko czy miejsce w rankingu?
w tym przypadku, tak. jeśli nie wiesz kto to jest Fognini to życzę powodzenia w stawianiu na niego. mało razy już tak było, kiedy miał wygrywać dużo prostsze pojedynki z DUŻO mniej doświadczonymi graczami i też niby był w formie i też niby widać było, że mu się chciało itd, itp i co? i klops... w skrócie jeśli chodzi o Włocha to ja na niego w życiu złotówki nie postawie nawet gdyby miał grać w życiowej formie(niby)...
 
M 23

mambak

Użytkownik
A no tak, gra przecież z NISHIKORIM wiec zapewne przegra bo to nie Young jakiś ???? , który był tutaj chyba w swojej życiówce a Kajtaniec słabo, powtarzam, SŁABO tutaj wygląda.
 
M 23

mambak

Użytkownik
Tak nie wiemy kto to Fognini...stawianie na niego gdy jest w roli faworyta nie ma najmniejszego sensu...tutaj jestem przekonany, że pajacowania nie będzie a przy obecnej dyspozycji(obecnej), nie na przestrzeni kilku turniejów, tylko tu i właśnie teraz, to on jest faworytem i nie można się z tym nie zgodzić
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
Tak nie wiemy kto to Fognini...stawianie na niego gdy jest w roli faworyta nie ma najmniejszego sensu...tutaj jestem przekonany, że pajacowania nie będzie a przy obecnej dyspozycji(obecnej), nie na przestrzeni kilku turniejów, tylko tu i właśnie teraz, to on jest faworytem i nie można się z tym nie zgodzić
jesteś przekonany, że nie będzie pajacowania? a skąd to przekonanie? powiedział Ci przy kawie? tak jak pisałem wyżej(gdybyś czytał ze zrozumieniem może nie byłoby tej rozmowy) po nim nigdy nie wiadomo kiedy się spodziewać &quot;pajacowania&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom