>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami - 22.03-02.03.2017

Status
Zamknięty.
S 45

sinekk

Użytkownik
w grze Rogera widać już było wczoraj zmęczenie turniejem szczególnie w drugim i trzecim secie, Berdych przegrał wygrany mecz, bo po prostu psychika mu szwankuje, i nie wytrzymuje presji grając z mocnymi zawodnikami.
myślę że dziś Kyrgios potwierdzi swoje aspiracje do czołówki ATP, i po zaciętym meczu odprawi Rogera do domu, nie umniejszam oczywiście sukcesów Rogera, bo to wielki tenisista, ale po prostu jego wiek może dziś dać o sobie znać.
typ
Kyrgios N. - Federer R. 1 (2,38 Betsson)
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Dzisiaj kompletny hit,gratka dla fanów tenisa,w tym mnie,bo gra moich dwóch ulubionych zawodników,którzy już od Indian Wells wygrali dla mnie kupe forsy, Federer-Kyrgios.Czekałem na ten mecz i wiedziałem,żę on nastąpi,miałem tylko nadzieję,że w finale.W finale Indian Wells niestety choroba położyła Kyrgiosa i niestety ich mecz nie nastąpił,a mega na niego czekałem.Chciałbym Was spytać jakie typy macie na ten mecz,ja osobiście gram set Kyrgiosa,over 21,5 i tie-break w meczu,ten ostatni za drobne.Nie wiem,kto przechyli szale zwycięstwa na swoją korzyść,ale wiem,że to będzie bardzo wyrównany mecz,widzę tu 3 sety,lub dwa bardzo wyrównane sety nawet z dwoma tie-breakami.Wiadomo jak ciężko przelamac serwis obu Panów,w przypadku Kyrgiosa to już kilkanaście meczów z tego co pamętam,a moze więcej,w przypadku Federera,dopiero Berdych wczoraj przerwał passę,trwającą podobnie długo co u Kyrgiosa. Może bardzo minimalnym faworytem dla mnie jest Kyrgios,Federer może w końcu nabrać zadyszki,co we wczorajszym meczu minimalnie mogliśmy dostrzec,Berdych napsuł dużo krwi Szwajcarowi,ale wiadomo Fedex to król.Kyrgios dla mnie aktualnie topowy zawodnik,razem z Federerem top 2.Jest w mega gazie,gram na Niego regularnie od Indian Wells,oglądam każdy jego mecz,chłopak jest niesamowity,już w IW mówiłem,że jedyny,który go aktualnie może pokonać to Federer,choć myślę,że Kyrgios serwisem może dzisiaj zapewnić sobie zwycięstwo,ale nie odważyłbym się stawiać na czyjś win.Dlatego reasumując set Kyrgiosa gram grubo,jakiś dodatni handicap na Kyrgiosa tak samo,over gemów za mniejszą stawkę,ale nadal pewnie,no i tie-break w meczu myślę,że duże prawdopodobieństo,że padnie. Co do drugiego meczu,to nie rozumiem kompletnie kursów.Gram grubo handi +5,5 gemów na Foginiego,można też za mniejszą sumę set Foginiego,ale też myślę,że duża szansa. Co o tym myślicie?
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Godne uwagi jest zagranie na wygraną Nadała w turnieju , kurs okolo 2.5. Dlaczego w ten sposób, Fognini to postać, która leży Nadalowi, mimo iż jest w niezłej formie to ten pojedynek powinien zakończyć się w 2 setach na korzyść Nadala. Drugi półfinał to starcie dwóch świetnych zawodników, gdyby nie zmęczenie Fedexa nie dawalbym szans Kyrgiosowi, bo to nadal bananowe dziecko. W meczu z Karlovicem w pewnym momencie zaczął pajacowac, skończyło się to obowiązkiem grania kolejnego,trzeciego seta. Zatem, niezależnie od wyniku pojedynku Kyrgiosa z Fedexem to Nadal powinien wejść do finału po pierwsze o kilka godzin wcześniej, po drugie mniej zmęczony turniejem. W mojej opinii warto się temu przyjrzeć, subiektywna ocena szans ;)
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Pinnacle
???? Nadal - Fognini +6.0 gemów @1.44
???? Federer - Kyrgios Powyżej 21.5 gemów @1.39
@2.00

Włoch ewidentnie jest w formie, więc uważam, że odbierze pare gemów Nadalowi, który ostatnio też gra nieźle, ale nie demoluje rywali. W meczu Federera z Kyrgiosem spodziewam się przynajmniej jednego tie-breaka, bo troche nie potrafię sobie wyobrazić, jak któryś z nich przełamuje drugiego. H2H 1 mecz (6:7,7:6,7:6) dla Rogera.
Roger ten mecz przegrał... ????
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Miami (USA)
Godzina: 01:00
Spotkanie: Kyrgios N. vs Federer R.
Typ: Kyrgios +1.5 seta ✅✅✅ bylo close ale siedzi!
Kurs: 1.5
Bukmacher: Betsson/Unibet
Analiza:
Stary mistrz Federer kontra mlokos Kyrgios wschodzaca gwiazada tenisa. Tak w skrocie mozna okreslic to spotkanie. Wczoraj bylo widac juz zmecznie turniejowa karuzela u Szwajcara. Gdyby Berdych nie byl tak slabym mentalnie zawodnikiem to wykorzystal by w 3 secie w tie breacku przewage 6-4 przy swoim serwisie. Tego jednego punktu brakowalo mu zeby odprawic Federera. Tak sie jednak nie stalo. Decydujacy punkt w meczu Berdych przegral a pozniej juz Fedex tego nie oddal. Trzy setowka na pewno bardzo wymeczyly i tak juz lekko podmeczonego Rogera a tutaj w nastepnej rundzie czeka na niego Nick. Kangur ostatnio w znakomitej formie. Zagrywka to po prostu klasa swiatowa top 3 moim zdaniem. Zverev troche napsul krwi Nickowi i mimo ze mial w 2 secie w tie breaku pilke meczowa przy stanie 6:4 i wlasnym podaniu to Niemiec obronil sie a pozniej fantastycznymi absolutnie kosmicznymi zagraniami wygral seta. Koniec koncow Kyrgios w 3 secie wzial to spotkanie i dlatego teraz czeka nas fantastyczny mecz z Federerem. Moim zdaniem Kyrgios tutaj na spokojnie wygra tego seta. Serwis jest, ogromna sila uderzen jest, precyzja jest, znakomite katowe rozrzucajace zagrania rowniez sa do tego dochodzi Federer bardzo juz zmeczony ktorego rownie dobrze tutaj juz moglo nie byc. Ide w bezpieczny wariant ze Kyrgios wygra seta aczkolwiek wydaje mi sie ze on to moze wygrac. Natomiast +1.5 seta po kursie 1.50 moze szalu nie robi ale moim zdaniem najlepsza opcja na ten mecz. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Co do Kyrgiosa to czy on czasem znow nie odda meczu walkowerem ??
Gral Nick po meczu Rogera, do tego 2h40 min na korcie i zaczynaja juz o 1:00 kolejne spotkanie.. Jak Nick wyjdzie na kort widze tu wynik 2:1 dla Federera.
Opcja z Federerem trafna.
Nadal vs Fognini Fognini wygra seta 2.25
Dlugo myslalem nad tym typem ale czemu nie. Fog gra agresywnie, Nadal tez ladnie w Miami , mecz powinien byc zaciety i moze nie widze tu hurra optymizmu jak z Keiem co do wygranej Foga to mysle, ze seta Rafie urwie.. Dla bardziej odwaznych Rafa win 2:1 po 4.2 bet365.
Co do meczu Foga.. Drugi set juz lepszy ale nie wytrzymal przy stanie 5:5 a szkoda, bo w Tie breaku mialby szanse na seta z Rafa.
 
dx2 223,7K

dx2

Użytkownik
Nadal (-4,5 gema)-Fognini 1 @1.7 &lt;przyslowiowa bulka z maslem&gt;

A ja szukam czegos bardziej wartosciowego w strone Nadala niz tylko jego wygrana. Nadal na pewno mysli juz o finale, tenisista jest lepszym. Fognini odniosl sukces, ale ten ostatni mecz znowu zamazuje obraz. Fognini pokonal Nishikorego glownie przez zla gre Japonczyka. Te mecze meczone Nishikorego z Verdasco czy Delbonisem nie byly przypadkiem i Nishikori w tym roku nie byl w tak dobrej formie jak zwykle w Miami. Nadal jest faworytem tego meczu, mamy juz polfinaly, wiec zaowdnicy osiganeli swoj optymalny poziom, wiec sadze ze Nadal ma szanse wygrac z zapasem gemowych, stad taki typ proponuje.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Co do Kyrgiosa to czy on czasem znow nie odda meczu walkowerem ??
Gral Nick po meczu Rogera, do tego 2h40 min na korcie i zaczynaja juz o 1:00 kolejne spotkanie.. Jak Nick wyjdzie na kort widze tu wynik 2:1 dla Federera.
Nadal vs Fognini Fognini wygra seta 2.25
Dlugo myslalem nad tym typem ale czemu nie. Fog gra agresywnie, Nadal tez ladnie w Miami , mecz powinien byc zaciety i moze nie widze tu hurra optymizmu jak z Keiem co do wygranej Foga to mysle, ze seta Rafie urwie.. Dla bardziej odwaznych Rafa win 2:1 po 4.2 bet365.
A co to on pierwszy raz gra z dnia na dzień ? Ma 21 lat i świetną kondycje, poprzedni mecz z Federerem oddał walkowerem poprzez problemy żołądkowe. Czemu niby miał się przestraszyć Federera? Pokonał wcześniej Djoko 2:0, mimo że ten był w nie najlepszej formie, ale mimo wszystko to niedawny nr 1 rankingu. Grą na pewno nie odstawał TOP10.

Nadal (-4,5 gema)-Fognini 1 @1.7

A ja szukam czegos bardziej wartosciowego w strone Nadala niz tylko jego wygrana. Nadal na pewno mysli juz o finale, tenisista jest lepszym. Fognini odniosl sukces, ale ten ostatni mecz znowu zamazuje obraz. Fognini pokonal Nishikorego glwoenie przez zla gre Japonczyka. Te mecze meczone Nishikorego z Verdasco czy Dlebonisem nie byly przypadkiem iNishikori w tym roku nie byl w tak dobrej formie jak zwykle w Miami. Nadal jest faworytem tego meczu, mamy juz polfinaly, wiec zaowdnicy osiganeli swoj optymalny poziom, wiec sadze ze Nadal ma sznase wygrac z zapasem gemowych , stad taki typ proponuje.
Może i jest lepszym tenisistą, ale czy ja wiem czy w Miami pokazuje się z dużo lepszej strony od Foga? No nie sądzę. W meczu z Nishim grałeś na Japońca po jakimś niesamowicie niskim kursie, będąc przekonanym wręcz, że bierze go 2:0 mimo formy jaką prezentuje. &quot;mamy juz polfinaly, wiec zaowdnicy osiganeli swoj optymalny poziom&quot; - no właśnie - ZAWODNICY, a nie sam Nadal. Może i kitajec nie zagrał najlepszego meczu, ale mimo wszystko nie umniejszaj gry Włocha, który wyglądał naprawdę dobrze w tym spotkaniu.
 
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Zawsze jeżeli Nadal zagra w końcowej fazie turnieju z kimś kto znalazł się tam niespodziewanie ( np. Fognini) to zadaję sobie pytanie: Z kim wcześniej grał ten szczęściarz i jak doszedł tak wysoko...
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
No i final Roger vs Nadal .. CO myslicie Roger znow zmiecie Rafe z kortu ?? Wygrana w AO po ladnym meczu, potem w Indian Wells 6:2 6:3 .. Roger lepsza gra, bardziej agresywna, jednym zdaniem jest w formie szwajcar. Jednakze z Nickiem gral az 3h15, Rafa 1h30, czy to czasem nie wplynie na wygrana Rafy ? Normalnie gralbym grubo szwajcara, jednak patrzac na to, ze Rog ostatnie 2 mecze ciezkie, ja uwazam, ze Rafa wygra Miami. WIec typuje na Rafe po 2.0 kursie bet365 I ciekaw jestem waszych typów, czy widzicie tak jak ja czy jednak Rog, pomimo tylu godzin na korcie.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
No i final Roger vs Nadal .. CO myslicie Roger znow zmiecie Rafe z kortu ?? Wygrana w AO po ladnym meczu, potem w Indian Wells 6:2 6:3 .. Roger lepsza gra, bardziej agresywna, jednym zdaniem jest w formie szwajcar. Jednakze z Nickiem gral az 3h15, Rafa 1h30, czy to czasem nie wplynie na wygrana Rafy ? Normalnie gralbym grubo szwajcara, jednak patrzac na to, ze Rog ostatnie 2 mecze ciezkie, ja uwazam, ze Rafa wygra Miami. WIec typuje na Rafe po 2.0 kursie Bet365 I ciekaw jestem waszych typów, czy widzicie tak jak ja czy jednak Rog, pomimo tylu godzin na korcie.
Nie sądzę, że ta różnica w czasie spędzonym na korcie odegra kluczową rolę. Mecz jest w niedzielę o 21 naszego czasu, więc Roger ma 1,5 dnia na regenerację. Zapewne po tym turnieju zrobi sobie jakąś przerwę od tenisa, więc w finale może dać z siebie 200%. Federer znalazł w tym sezonie patent na Nadala. O ile w Australii jeszcze mecz był wyrównany i wygrać mógł zarówno jeden, jak i drugi, tak ich ostatni mecz w Indian Wells to już bezapelacyjna dominacja Szwajcara. Nadal tradycyjnie będzie ogrywał backhand Rogera, ale ten spisuje się w tym sezonie świetnie. Zwłaszcza płaskie uderzenie po linii daje Szwajcarowi, jak nie bezpośredni punkt, to otwiera mu drogę do skończenia akcji przy sieci. Nie będę przytaczał H2H tych zawodników, bo każdy wiem, jak to porównanie wygląda. Zresztą, nie ma to teraz większego znaczenia. Roger cały czas jest w świetnej formie i nie sądzę, żeby Rafa znalazł na niego sposób w niedzielnym finale. Serce mówi co innego, bo Rafie kibicuję przeszło 10 lat, ale rozum mówi: bierz Rogera 1.78 unibet ✅ Federer 6-3 6-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nie sądzę, że ta różnica w czasie spędzonym na korcie odegra kluczową rolę. Mecz jest w niedzielę o 21 naszego czasu, więc Roger ma 1,5 dnia na regenerację. Zapewne po tym turnieju zrobi sobie jakąś przerwę od tenisa, więc w finale może dać z siebie 200%. Federer znalazł w tym sezonie patent na Nadala. O ile w Australii jeszcze mecz był wyrównany i wygrać mógł zarówno jeden, jak i drugi, tak ich ostatni mecz w Indian Wells to już bezapelacyjna dominacja Szwajcara. Nadal tradycyjnie będzie ogrywał backhand Rogera, ale ten spisuje się w tym sezonie świetnie. Zwłaszcza płaskie uderzenie po linii daje Szwajcarowi, jak nie bezpośredni punkt, to otwiera mu drogę do skończenia akcji przy sieci. Nie będę przytaczał H2H tych zawodników, bo każdy wiem, jak to porównanie wygląda. Zresztą, nie ma to teraz większego znaczenia. Roger cały czas jest w świetnej formie i nie sądzę, żeby Rafa znalazł na niego sposób w niedzielnym finale. Serce mówi co innego, bo Rafie kibicuję przeszło 10 lat, ale rozum mówi: bierz Rogera 1.78 unibet
Nie wierze, ze Roger wygra.. Rafa poprawil serwowanie i widac, ze jest zawziety na ten turniej, gdyby Rog nie gral 3h wzialbym ROga ale po meczarniach z Kyrgiosem watpie by ogral Nadala.. 1.5 dnia to wcale nie jest tak duzo, zeby starczylo sil na kolejne 3 h.. wg mnie Rafa bedzie trzymal pilke w korcie w kazdej wymianie az w koncu szwajcarowi zabraknie sil..
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Nie wierze, ze Roger wygra.. Rafa poprawil serwowanie i widac, ze jest zawziety na ten turniej, gdyby Rog nie gral 3h wzialbym ROga ale po meczarniach z Kyrgiosem watpie by ogral Nadala.. 1.5 dnia to wcale nie jest tak duzo, zeby starczylo sil na kolejne 3 h.. wg mnie Rafa bedzie trzymal pilke w korcie w kazdej wymianie az w koncu szwajcarowi zabraknie sil..
No może na 3h nie starczyłoby mu sił, ale Szwajcar weźmie Rafe w zdecydowanie krótszym czasie. Nie wyobrażam sobie, żeby przegrał ten finał po tym co prezentuje w IW i Miami. - Muszę patrzeć naprzód. Jak utrzymać zdrowie i motywację na turnieje, do których jestem zgłoszony? Nie chciałbym grać za dużo i zamęczać się podróżami. Nie zamierzam występować tylko po to, żeby zrobić komuś przyjemność. Nie o to w tym wszystkim chodzi - mówił Roger Federer na jednej z konferencji prasowej już w Miami. Ma 35 lat i wie dobrze, na co go stać i na co pozwala mu jego ciało. Jeden z komentatorów Sky Sports bodajże podczas jednego z meczów Federera w Miami powiedział &quot;Ma 35 lat, a biega jak 25-latek&quot;; całkowicie się z nim zgadzam. 1,5 dnia to sporo, odpocznie i ogra Hiszpana ponownie, może już nie tak łatwo jak to było na IW, ale nie widzę innej opcji.

Roger Federer win @1,70 Forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 3

scyzor33

Użytkownik
JA nigdy nie próbuję przewidywać rozstrzygnięć gdy grają między sobą wielcy zawodnicy. To że Federer wygrywał z Nadalem w tym sezonie dwa razy nie powinno mieć większego znaczenia. Moim zdaniem zadecyduje dyspozycja dnia. Obaj zawodnicy mogą dać z siebie 100% bo kolejny poważny turniej dopiero za dwa tygodnie w Monte Carlo.
 
mabic 0

mabic

Użytkownik
Federer nie zagra w Monte Carlo. Występ tam uzależniał od tego jak mu pójdzie w Miami, na ten moment ma finał więc komplet meczy. Z tego wynika, że nie będzie się tam pchał mimo, że ma taką możliwość jeszcze. Do Madrytu też nie jest zgłoszony, więc sezon ceglany potraktuję raczej ulgowo. Także tutaj może rzucić wszystkie siły jakie ma ale czy wygra to ciężko przewidzieć, dwa ich poprzednie pojedynki odpuściłem, tutaj zrobię tak samo.
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Federer vs Nadal 2 @ 2.05 dafabet

Ide w strone Nadala. Będzie krótko i zwięźle. Federer wygrywa ostatnie mecze na styku. Pojawiło się zmęczenie i nie wierze, że dalej będzie tak dobrze grał. I tu dosyć ważna informacja Federer nigdy nie wygrał z Nadalem 3 spotkań pod rząd więc dzisiaj myśle powtórzy sie tradycja. Nadal swoje mecze gładko wygrywa tylko z kolbą miał przestój, ale tutaj czuje, że pokaże charakter.
 
R 0

rvn10

Użytkownik
Federer vs Nadal 2 @ 2.05 dafabet

Ide w strone Nadala. Będzie krótko i zwięźle. Federer wygrywa ostatnie mecze na styku. Pojawiło się zmęczenie i nie wierze, że dalej będzie tak dobrze grał. I tu dosyć ważna informacja Federer nigdy nie wygrał z Nadalem 3 spotkań pod rząd więc dzisiaj myśle powtórzy sie tradycja. Nadal swoje mecze gładko wygrywa tylko z kolbą miał przestój, ale tutaj czuje, że pokaże charakter.
Kolego Federer wygrał już trzy spotkania z rzędu z Nadalem.Wygrał z nim A Bazylei na Australian Open i w Indian Wells dzisiejsza wygrana będzie czwarta !!

Pozdrawiam
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Kolego Federer wygrał już trzy spotkania z rzędu z Nadalem.Wygrał z nim A Bazylei na Australian Open i w Indian Wells dzisiejsza wygrana będzie czwarta !!

Pozdrawiam
Zanim zaczniesz zawracać dupe za przeproszeniem to sprawdź dokładnie. Rozgrywali exibition po drodze i tam wygrał Nadal ????
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Federer vs Nadal 2 @ 2.05 dafabet

Ide w strone Nadala. Będzie krótko i zwięźle. Federer wygrywa ostatnie mecze na styku. Pojawiło się zmęczenie i nie wierze, że dalej będzie tak dobrze grał. I tu dosyć ważna informacja Federer nigdy nie wygrał z Nadalem 3 spotkań pod rząd więc dzisiaj myśle powtórzy sie tradycja. Nadal swoje mecze gładko wygrywa tylko z kolbą miał przestój, ale tutaj czuje, że pokaże charakter.
Równie dobrze można napisać, ze Nadal gra w finale Miami od 2005 roku co 3 lata i ani razu tutaj nie wygrał. Szwajcar prezentuje się dobrze i widać, że spina się na mecze z najlepszymi, inaczej zamiast niego w finale grałby Kangur.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom