>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Miami, 23.03-03.04.2016

Status
Zamknięty.
M 127

matand

Użytkownik
Dokładnie tak jak pisze kolega wyżej - ten chłopak ma naprawdę wszystko i może kiedyś sporo namieszać, ale póki co to właśnie psychika jest jego najgorszą cechą. Przykład meczu z Nadalem, ale tak samo bardzo dobrze pamiętam jego mecz z Ciliciem w Montpellier, kiedy przy ważnych piłkach coś psuł i rzucał rakietą. Sam mecz zagrał świetnie i oczywiście wygrał, ale mimo wszystko zachowanie często jeszcze szczeniackie.
Aczkolwiek sam typ jak najbardziej powielam i sam mam w planie zagrać coś w kierunku młodego Niemca. ;)
Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dobrze, że mamy 1 rundę w Miami już za sobą. Naprawdę niekiedy jak się patrzy na % grających, ruch kursów, spadki/wzrosty, a później taki Coric, Chung, Mayer, Inglot D./Lindstedt R. itd. przegrywają swoje mecze po niebotycznych kursach to o uśmiech na twarzy nie jest trudno. ????
Wydaje mi się jeszcze dzisiaj dobrym pomysłem typ na Ferrera który swego czasu był tutaj dosłownie o CENTYMETRY (sprawdźcie sobie na YT końcówkę 3 seta z Murrayem w 2013 roku) od zwycięstwa w całym turnieju i Verdasco który gra z Chardym kompletnie bez formy w tym roku.
???? Federer R. - Del Potro J.
Del Potro J. +1,5 seta ::: 1,95 ::: 1/3 Pinnacle Sports ▶
H2H 15:5 z lat 2007-2013, rzecz można że to typowy tenisowy klasyk. JMDP zasłynął z tego, że podczas US Open w 2009 roku przełamał w końcu beton szlemowy top 3 (Federer, Nadal, &quot;Djokovic&quot; w cudzysłowie bo Serb jeszcze wtedy nie był aż tak mocny jak jest teraz) i wygrał ten turniej. Później dopiero Andy Murray wygrał w 2012 roku US Open poza tą wyżej już wspomnianą trójką legend wielkich szlemów, Szkot też rok później w końcu triumfował na upragnionym przez Anglosasów Wimbledonie. Do roku 2016 do tego jakże małego grona dołączyli jeszcze tylko Wawrinka x2 i Cilic x1. To tylko pokazuje jak wielka jest przepaść pomiędzy ścisłym topem, a resztą stawki.
Wracając już do meczu to Federera i JMDP łączy fakt, że wracają po przerwie spowodowaną przez kontuzję. Co prawda Argentyńczyk już trochę gra ten tenis w ostatnim czasie i to z całkiem niezłym rezultatem bo na &quot;dzień dobry&quot; od razu zaliczył półfinał turnieju w Delray Beach (ATP 250), a później w Indian Wells bardzo mocno powalczył z zawsze solidnym Berdychem w drugiej rundzie nie wykorzystując masę BP na przełamanie. Jednak z meczu na mecz jego gra powinna wyglądać coraz lepiej.
Federer? Tego Pana chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Najważniejszą informacją jest to, że nie grał on nic od Australian Open gdzie doszedł do półfinału turnieju przegrywając kolejny raz z Djokovicem. W międzyczasie miał operację kolana i teraz cały tenisowy świat będzie patrzył na Szwajcara, co u niego słychać z formą. W Miami miał nie grać więc powinno być ciekawie. Na pewno po takim kursie nie ruszałbym Rogera ze względów oczywistych.
Wynik: Mecz się nie odbył
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 230,9K

dx2

Użytkownik
Troicki-Cervantes H. 1 @1.3 e x p ✅ nie zasluzyl na wygrana, 4 mp, ale siedzi i uratowal kombinacje
Nieduzy kurs. Niby na pozor nic specjalnego w typie na Serba nie ma, w Indian Wells przegral od razu w 2 rundzie (1 runda wolny los) z Leonardo Mayerem. W duecie Indian Wells-Miami jednak to tym wiodacym turniejem jest zdecydowanie Miami i te wyniki na kortach Key Biscayne sa duzo lepsze. Dla porownania bilans zwyciestw do porazek Serba w IW po tej edycji 5-8, w Miami natomiast mamy 9-7, a warto dodac, ze w tym dwukrotnie 4 runda. Dla Inigo Cervantesa ubiegloroczny i ten sezon na pewno sa bardzo dobre. Hiszpan wybornie w tamtym roku gral w challengerach i na koniec roku to chyba on wygral ATP Challenger Finals, jezeli mnie pamiec nie myli. Teraz Cervantes gra duzo w glownym tourze, wygrywa od czasu do czasu. Oczywiscie wiekszosc zwyciestw przychodzi przede wszystkim na kortach ceglanych, ale w Indian Wells i tutaj w Miami na turniejach rangi ATP 1000 tez mecz wygral i to duzy sukces, wiec na pewno troche euforii po tych wygranych meczach jest. Serwis bardzo przecietny, ale ambicji i umiejetnosci gry z glebi kortu na pewno nie brakuje. Troicki tutaj zagra jednak duzo lepiej jak to czyni w Miami i nie spodziewam sie, zeby mial przegrac na przyslowiowe dzien dobry, a Serb moze tutaj jeszcze nacisnac duzo bardziej klasowego gracza, gdy forma dopisze. Do kombinacji wydaje mi sie dobry typ.
Mysle jeszcze nad typem na Ferrera. Dla Hiszpana Miami to prawie ze, no prawie ze (bo jednak Paryz u Davida to niewatpliwie tysiecznik nr 1), taki drugi Paryz, jezeli idzie o &quot;tysieczniki&quot;. Jeden wrecz genialny turniej tutaj mial Ferrer. Poczkekam jeszcze mimo wszystko na Ferrera w tym turnieju. Nie pamietam kiedy Ferrer ostatni raz byl w tak slabej formie jak miesiac temu, gdzie nawalil w Rio de Janeiro i dal sie zdeklasowac Thiemowi i odpadl w Acapulco w swoim 1-szym meczu.
 
a150pl 101

a150pl

Użytkownik
Uważałbym na mecz Federera
Szwajcar urazu lewego kolana doznał dzień po odpadnięciu w półfinale z wielkoszlemowego Australian Open. Z tego powodu pauzował cały luty i początek marca, opuszczając starty w turniejach w Rotterdamie, Dubaju i Indian Wells.
W piątek wraca na korty, wcześniej niż planował, w turnieju ATP w Miami Open. Pierwotnie szykował się dopiero na kwietniowe zawody w Monte Carlo.
- Przypuszczam, że taki ruch kolanem wykonywałem milion razy w życiu. Kiedy mi &quot;chrupnęło&quot; nie zastanawiałem się długo, co się stało, co będzie dalej. Nie mam zbyt wielkich oczekiwań co do turnieju w Miami - to miła zmiana. Po prostu chcę zobaczyć, w którym momencie jestem, jaką mam formę - powiedział 17-krotny triumfator turniejów wielkoszlemowych.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Mecz nie o ruszenia nie wiele wiadomo o dyspozycji Ferrera. Miesiac bez oficjalnego spotkania, moze pojechac Jankesa 6-2 6-4 a moze byc 3setowa batalia bo iAmerykanin jest zdolny do niespodzianek i pokonywania u siebie graczy z top 20 jak ma dzien.
Na dzisiaj widze fajne 4 mecze do grania na czysty win
Lopez-Nishioka +- 1,25
Thiem- Groth 1,2
Goffin- Granollers 1,4
Zverev- Johnson 1,65
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Guillermo Garcia-Lopez @1,66 Pinnacle ⛔ 2/6 4/6
Świetny technik dysponujący sporym arsenałem zagrań. Tutaj w większości spotkania trzeba mozolnie budować akcje i być cierpliwym. Dwu/trzystrzałowcy prędzej czy później pękną lub wykończą się sami.
Gilles Simon @1,42 Marathonbet ✅ 7/5 6/1
Lata temu Monaco potrafił rozpracować tenis Francuza, ale teraz sporo się pozmieniało. Argentyńczyk wraca po półrocznej przerwie do gry i ma na rozkładzie tylko Cecchinato w domu oraz Dodiga tutaj, który to wyglądał jakby pił przez tydzień. Wcześniej była porażka z Berrerem i krecz z Gimeno-Traverem, także nie jest dobrze. To niemożliwe, żeby wrócić po takim czasie, prezentować taki tenis i odstrzelić kogoś takiego jak Simon na wolnym hardzie. Zawodnika pierwszej 20-ki obowiązują pewne standardy.
Inigo Cervantes +1,5 seta @1,85 Pinnacle ✅ 7/6 6/7 6/7
Troicki z pewnością dużo lepszy, ale nic się nie zmieniło i miewa swoje odchyły. Cervantes robi stały progres, jest bardzo regularny i przede wszystkim nieźle serwuje, więc ma potencjał, aby nie być tak łatwo łamanym jak wielu kolegów z cegły. Zagrał już tutaj jeden mecz, w którym to odesłał w dobrym stylu dzieciątko z Rosji. Liczę na to, że Viktor trochę się tutaj pomęczy, bo rywal nie jest łatwy i, co ważne, potrafi się odgryźć swoim forehandem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
pingwin66 308

pingwin66

Użytkownik
V. Pospisil - Sousa. J 2 / 1.85 STS 7:6 6:7 2:6✅
Ostatnie wyniki Portugalczyka na hardzie budzą trwogę (porażki z Delbonisem, Berdychem, Haase, Bautistą), jednak mam nadzieję na jego dzisiejsze przełamanie. Na IW przegrał po walce z Delbonisem (6:7, 4:6), który to rozegrał najlepszy turniej na hardzie, pokonując samego Panicza. Sousa to walczak, z mocną głową, bardzo fajnie poruszający się po korcie, nie pęka przy długich wymianach.
A Kanadyjczyk? Największym atutem jest tu serwis, jednak nie tak mocny i stabilny jak serwis Raonica czy Isnera. Widziałem mecz Pospisila z Simonem na IW, gdzie po łatwym wygraniu pierwszego seta, w kolejnych dwóch ugrał JEDNEGO gema... Żal było patrzeć jak w trzeciej partii miotał się po korcie jak dziecko, bliski płaczu.
Ich ostatni mecz miał miejsce w ubiegłym roku w Walencji (na hali), gdzie właśnie po walce (6:4, 6:4) zwycieżył Portugalczyk. Uważam, że dziś będzie podobnie.
Życzę udanego dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Sam Groth - Dominic Thiem, 1 handicap + 4.5 gemów, Pinnacle Sports 1.66
5:7, 2:6 ⛔
Bitym faworytem w tym spotkaniu jest młody Austriak z 1993 roku, z 14 miejsca ATP i jak tak dalej pójdzie to zawita w pierwszej 10. Thiem to mega uniwersalny tenisista, jak na taki młody wiek. Bardzo groźny jest na hardzie ale najlepiej czuje się na mączce.
W tym roku jegi forma jest naprawdę imponująca ponieważ wygrał aż 22 mecze i tylko 5 przegrał. Zaliczył półfinał w Brisbane, 3 rundę Australian Open, wygrał w Buenos Aires, doszedł do półfinału w Rio de Janerio czy wygrał w Acapulco. Na chwilę obecną poza młodością to nie ma słabych stron. Ponieważ forhend jak i bekhend jest kompletny, serwis bardzo mocny. Chłopak nie boi się długich i mocnych wymian, potrafi skończyć z każdej ze stron. Dla mnie baja bongo!
Jego rywalem będzie starszy o 6 lat Australijczyk, Sam Groth z 77 miejsca gdzie jego rekord to 53 lokata. On w przeciwieństwie do przeciwnika sezon ma katastrofalny ponieważ przegrał aż 9 meczów, wygrywając przy tym tykko dwa. Sam fakt, że on ma wiekle porażek daje sporo do myślenia.
Najgorsze u Grotha w tych meczach były rozmiary porażek. Były to zazwyczaj jednostronne mecze gdzie nie siedział mu serwis, a Groth bez serwisu to jak Polak w sandałach i skarpetkach czyli ch *wy.
Kangur to zupełnie inny gracz jak Austriak. Bekhend ofensywny ma bardzo ubogi, może on razem z Hanescu bić się o najbardziej patologiczny bekhend w całym turze. Jego slajsy są bardzo groźne o ile są dobrze lokowane ponieważ po slajsach Groth biega do siatki a tam jest groźny.
Podsumowując...jeśli wyspiarz będzie dobrze serwował i krył dobrze sieć to powinien powalczyć i ten handicap pokryć. Tym bardziej, że trzeba pamiętać o tym iż młodzi gracze często nie lubią grać z serwis menami. Moim zdaniem Groth powalczy tym bardziej, że rozegrał tutaj już pierwszy mecz i na ogranie a Dominic jeszcze nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 0

pit263

Użytkownik
No ktoś tu mówi, że oglądał jego ostatnie spotkania(Ramosa) ale chyba nie ostatnie. Męczył się z Gonzalezem to już coś mówi i pod koniec spotkania miał kontuzje, dokładniej coś z udem. On w ogóle wyjdzie na to spotkanie?
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Gasquet R. - Ramos A. 2 @ 4.5

Dla wielu z was ten typ będzie po prostu szaleństwem, dla tych osób proponuję Ramos + 1,5 seta. Czym argumentuje swój typ ? Niczym innym jak solidną grą Ramosa na powierzchni twardej. Oglądałem jego ostatnie spotkania i mogę powiedzieć, że jest w bardzo dobrej formie.
Typu nie neguje, ale czy widziałeś jego ostatni mecz z Gonzalezem? Ja bym tego bardzo dobrą formą nie nazwał, baaaa, nawet dobrą to za dużo powiedziane ;)
 
P 7

pablitos85

Użytkownik
Tak jak pisałem wcześniej (nie wiem dlaczego post zniknął?) to pisanie o wrodzony darze wygwywania z najlepszymi jest Przesadą!od czasów wygranej z Fedexem 6 kolejnych porażek pod rząd na hardzie!o Kyrgiosie można napisać że grajek dobry ale z Gorącą Głową często i lubi pajacowac na korcie! Rysiek w tym roku Mało grał ale za to dość dobrze i w nim upatruje faworyta dzisiejszego meczu jak koledzy wcześniej opisywali Ramos przechodził jakieś męczarnie z Gonzalezem (nie wiem nie widziałem) stąd pisanie o wysokiej formie Ramosa jest trochę kpiną ;)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Tak jak pisałem wcześniej (nie wiem dlaczego post zniknął?) to pisanie o wrodzony darze wygwywania z najlepszymi jest Przesadą!od czasów wygranej z Fedexem 6 kolejnych porażek pod rząd na hardzie!o Kyrgiosie można napisać że grajek dobry ale z Gorącą Głową często i lubi pajacowac na korcie! Rysiek w tym roku Mało grał ale za to dość dobrze i w nim upatruje faworyta dzisiejszego meczu jak koledzy wcześniej opisywali Ramos przechodził jakieś męczarnie z Gonzalezem (nie wiem nie widziałem) stąd pisanie o wysokiej formie Ramosa jest trochę kpiną ;)
Doprawdy wielka sztuka jest upatrywanie faworyta w kursie 1.222.Brawa dla tego pana!
Kolega dal pierwszy post kurs 5.00 wiadomo ze troche podkoloryzuje bo jak inaczej podejsc do kursu 5 a tu juz eksperci kontruja ze kurs 1.222 jest faworytem no wielkie mi co chlopie zablysnales.Daj sie wykazac jak nie trafi 5 takich typow to wtedy wyjdzie ⛔ ale narazie daj spokoj.
Takie posty powinny byc kasowane bo ktos kto chcialby pograc kurs 5 po takim czyms zacznie sie wahac a potem sie okaze ze Ramos wygra I co?
Kasowac gownoposty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 37

rosomak1986

Użytkownik
Granollers-Goffin Typ :1 kurs 2.76 Niestety przegrał 4-6,4-6⛔
Bukmacher:Betathome
Witam jestem nowy na Forum.Proponuje dzisiaj zagrac na Hiszpana,który jest ostatnio w swietnej formie i odprawia swoich przeciwników bardzo szybko.Wiadomo ,że Goffin to już uznana marka,ale nigdy mnie nie przekonywał do końca.Po półfinale w Indian moze przyjść moim zdaniem gorszy występ.A kurs zachęca do grania na Hiszpana:grin:polecam
 
M 138

misi3kk

Użytkownik
Kurs zachęca, ale nie wiem czy to jest dobry pomysł. Goffin może Cię nie przekonywać, ale osiągnął półfinał w końcu w Indian Wells. Tu nawierzchnia podobna, więc mu to będzie pasować. Od półfinału minęło kilka dni więc miał czas na regeneracje. Dla Granollersa będzie to ósmy mecz w ciągu tygodnia, wczoraj miał dzień przerwy, ale to i tak mało. Gdyby nie ten turniej w Irving to kursy na Davida byłyby jeszcze mniejsze, bo wcześniej groszek nic szczególnego nie pokazywał. Hiszpan już nie raz mnie zawiódł. Moim zdaniem David to bierze.
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Youzhny vs Paire 2 @ 2.10 bet365 bardzo dobra gra Paire`a ✅✅
Lubie grać na francuza kiedy nie jest faworytem. Nie poszło mu na IW to licze, że w Miami będzie chciał zabawić troche dłużej i nadrobić pare punktów rankingowych. Na pewno Youzhny to nie jest zawodnik, który będzie trzymał regularność przez całe spotkanie i tym samym wytrącał Paire`a z równowagi. Pomyślałbym, że jest w dobrej formie przez fakt, że cisnął w Challengerach jednakże porażka z Jazirim pozostawia wątpliwości. Gulbisa ograł 2;0, niby gładko ale jak patrze w statystyki z meczu to moge wnioskować, że Łotysz zagrał piach.
Paire to lepszy zawodnik, może tu być 3 setówka bo Benoit przyzwyczaja do tego, że jeden set to ma dramatyczny. Turniej wysokiej rangi, czuje że powalczy.
Federer vs Del Potro 2 @3.25 bet365 ODWOŁANE !
Roger po kontuzji. Jak tylko pojawiło się info, że wraca na turniej w Miami to pomyślałem, że gram przeciwko niemu. Del Potro, spoko. Pobieram.
Myśle, że spora nieregularność może wdać się w szeregi Rogera po tym meczu. Wiadomo, że to klasa i on 3/4 zawodników by pokonał nawet jakby z rok nie grał, ale Argentyńczyk wie, że jeśli ma wrócić do tenisa na najwyższym poziomie to zwycięstwo z Federerem jest dziś konieczne. Myśle, że wyjdzie mega zmotywowany na ten mecz a Roger zagra asekuracyjnie i nie będzie cisnąć. Mecz na pewno warty obejrzenia z reacji starcia dwóch wielkich nazwisk.
Djoković vs Edmund
Liczba setów: Powyżej 2,5 @ 7,50 ⛔ bet365

Instynktownie ,za drobne. Licze, że stanie się to samo co w starciu z Fratangelo czyli jakieś słabsze wejście w turniej Djokovicia. Może nie zmotywuje się na Edmunda a brytyjczyk w pierwszym secie dobrze poserwuje i jakimś cudem to wygra.
Takie mecze często chce się wygrać jak najmniejszym nakładem sił, ale jak na złość rywal gra coś przeciwnego od założeń przed meczowych
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Federer vs Del Potro 2 @3.25 bet365

Roger po kontuzji. Jak tylko pojawiło się info, że wraca na turniej w Miami to pomyślałem, że gram przeciwko niemu. Del Potro, spoko. Pobieram.
Myśle, że spora nieregularność może wdać się w szeregi Rogera po tym meczu. Wiadomo, że to klasa i on 3/4 zawodników by pokonał nawet jakby z rok nie grał, ale Argentyńczyk wie, że jeśli ma wrócić do tenisa na najwyższym poziomie to zwycięstwo z Federerem jest dziś konieczne. Myśle, że wyjdzie mega zmotywowany na ten mecz a Roger zagra asekuracyjnie i nie będzie cisnąć. Mecz na pewno warty obejrzenia z reacji starcia dwóch wielkich nazwisk.
Wg livesports mecz Federer vs Del Potro odwołany. Ktoś coś wie więcej ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
twitter:
Federer isn&#39;t playing Miami, out with flue
// zastanawia mnie to , Zaballos juz dawno np mogl opuscic Miami, albo wiedzial wczesneij albo czekaja do ostatniego momentu
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
twitter:
Federer isn&#39;t playing Miami, out with flue

// zastanawia mnie to , Zaballos juz dawno np mogl opuscic Miami, albo wiedzial wczesneij albo czekaja do ostatniego momentu
A gdzie mial uderzac? W Miami cieplo, dobra pogoda, wiec ja bym sie nie ruszal. Ma zaplanowany start w Leon za kilka dni, daleko nie ma...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom