>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo, 15-22.04.2012

Status
Zamknięty.
roy. 187

roy.

Forum VIP
I co podróż , zmiana strefy to nie ma żadnego znaczenia ?? A pisząc , że Haase w słąbej dyspozyji sugerujesz się pewnie ostatnim spotkaniem , więc pewnie o kilku faktach nie wiesz
I co śmieszne 1,35 zaatakujesz ??
Ostatnim meczem? Zartujesz sobie ... przeciez Haase w tym roku gra totalny piach nawet pomijajac jego ostatnia wtope!
Nie wydaje mi sie zeby Monaco bedac w takiej formie po Miami i Houston mialby odpadac w 1 rundzie z Holendrem, podroz rzeczywiscie moze dac sie we znaki ale i tak sadze ze ten mecz wygra.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
I co podróż , zmiana strefy to nie ma żadnego znaczenia ?? A pisząc , że Haase w słąbej dyspozyji sugerujesz się pewnie ostatnim spotkaniem , więc pewnie o kilku faktach nie wiesz
ma ale bez przesady, przecież z lotniska od razu nie będzie grał meczu...
poza tym Haase to dziad jest, głowa nie pracuje za dobrze, skill też średni i jeśli Monaco normalnie podejdzie do meczu to go zniszczy, a Holender po kilku wymianach będzie sie grzał i walił po autach jak lubi
I co śmieszne 1,35 zaatakujesz ??
Lepiej trafić 1.35 niż nietrafić 5.00
 
P 161

poozon

Użytkownik
ma ale bez przesady, przecież z lotniska od razu nie będzie grał meczu...
jeśli Monaco normalnie podejdzie do meczu to go zniszczy
Lepiej trafić 1.35 niż nietrafić 5.00
Pfff to samo mogę napisać lepiej zaryzykować po kursie 5,0 gdzie przy takich argumentach jest szansa niż nie trafić po 1,35 ale argument dałeś .
No na pewno nie będzie grał prosto z lotniska , ale też bzdury pisze klapki na oczy i nie widzisz różnicy w czasie i zmęczenia po turnieju i locie . ehh brak słów

Dla ciebie bez znaczenia ma to , że kiedy w europie była 19 w houston 13 kiedy Monaco konczył tam była 15 u nas 21 .
Przykład :
Niech będzie , że spakował się i wyleciał o 20 ( u nas wtedy 2 w nocy ) dodaj sobie do tego 10-12h i masz duże przesunięcie czasowe zakład , z tego co piszesz wnioskuje że nigdy nie byłeś w USA i nie wiesz jak człowiek czuje się po powrocie do Europy i aklimatyzacji
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Pfff to samo mogę napisać lepiej zaryzykować po kursie 5,0 gdzie przy takich argumentach jest szansa niż nie trafić po 1,35 ale argument dałeś . No na pewno nie będzie grał prosto z lotniska , ale też bzdury pisze klapki na oczy i nie widzisz różnicy w czasie i zmęczenia po turnieju i locie . ehh brak słów Dla ciebie bez znaczenia ma to , że kiedy w europie była 19 w houston 13 kiedy Monaco konczył tam była 15 u nas 21 . Przykład : Niech będzie , że spakował się i wyleciał o 20 ( u nas wtedy 2 w nocy ) dodaj sobie do tego 10-12h i masz duże przesunięcie czasowe zakład , z tego co piszesz wnioskuje że nigdy nie byłeś w USA i nie wiesz jak człowiek czuje się po powrocie do Europy i aklimatyzacji
Niestety wiekszosc poza statystykami zawodnikow nie uznaje innych argumentow wiec nie ma co z nimi w ogole wchodzic w dyskusje hehe ;).
Haase + Starace zagralem juz 2 dni temu bo argumenty wybitne a jak bedzie jutro sie okaze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 161

poozon

Użytkownik
Niestety wiekszosc poza statystykami zawodnikow nie uznaje innych argumentow wiec nie ma co z nimi w ogole wchodzic w dyskusje hehe ;).
Haase + Starace zagralem juz 2 dni temu bo argumenty wybitne a jak bedzie jutro sie okaze.
W sumie racja . Najlepiej podać typ i nie czytać co potem tam za głupoty wypisują , bo do nie których żadne argumenty nie trafiają . A nawet jak jutro Haase nie wejdzie to nie ma co płakać na 10 takich typów z takim info niech wejdzie 3 już jest +
Liczy się przede wszystkim value
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Gdyby na przeciwko Monaco stał ktoś inny, aniżeli Haase to może bym się skusił. Pamiętam w zeszłym roku ograł na clayu Montanesa, Lopeza, ale w tym sezonie to najlepiej mu się nie powodzi. Jego pojedynek z Ouahabem to już w ogóle śmiech na sali. Widok nędzy i rozpaczy. Na jutro przewiduję dwa scenariusze. Jeden, tak chętnie głoszony przez &quot;poszukiwaczy&quot; value, i ten drugi, bardziej prawdopodobny, który ja przewiduję. Monaco wychodzi na pełnej **** i zmiata Holendra z kortu. Sukces w Houston powinien zadziałać mobilizująco na Argentyńczyka i nawet zmiana klimatu w awansie do kolejnej rundy nie powinna mu przeszkodzić. Juan od kilku miesięcy prezentuje się naprawdę dobrze i wątpię, aby jutro miało się coś zmienić. Po zmianie strefy czasowej podobno 3 dzień jest najbardziej krytyczny, więc jutro będzie się czuł jak świeżak : P
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
W sumie racja . Najlepiej podać typ i nie czytać co potem tam za głupoty wypisują , bo do nie których żadne argumenty nie trafiają . A nawet jak jutro Haase nie wejdzie to nie ma co płakać na 10 takich typów z takim info niech wejdzie 3 już jest + Liczy się przede wszystkim value
Roznica jest zasadnicza. Wtopimy na Haase to przez minute nie bede czul zdenerwowania ani zalu. Ale jakbym wtopil na 1,35 Monaco to caly dzien chodzilbym podkur****ny ze jak naiwniak wtopilem na takiej minie.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jego pojedynek z Ouahabem to już w ogóle śmiech na sali. Widok nędzy i rozpaczy.

Jeśli chodzi o formę Haase to nie sugerujcie się jego ostatnim spotkaniem z Lamine Ouahab sam wtedy grałem Ouhaba . Haase zawijał się z tego turnieju jak najszybciej i odpusćiłmecz . Poszukajcie sobie w necie co go tam spotkało mówi , że już więcej tam nie jedzie na ten turniej . Na starcie go okradli a warunki w hotelach to były takie , że wolał kupy nie robić kilka dni niż iść do łazienki

tyle.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Up

Faktycznie ciekawe info co zmienia diametralnie postać rzeczy. Mimo wszystko i tak forma Holendra nie napawa optymizmem przed jutrzejszym spotkaniem. Jedyna nadzieja w zmęczeniu Monaco, w co ja osobiście nie wierzę. Zobaczymy jak będzie jutro, porobiły się dwa obozy, jeden z nich będzie miał rację.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Dla ciebie bez znaczenia ma to , że kiedy w europie była 19 w houston 13 kiedy Monaco konczył tam była 15 u nas 21 .

Przykład :

Niech będzie , że spakował się i wyleciał o 20 ( u nas wtedy 2 w nocy ) dodaj sobie do tego 10-12h i masz duże przesunięcie czasowe zakład , z tego co piszesz wnioskuje że nigdy nie byłeś w USA i nie wiesz jak człowiek czuje się po powrocie do Europy i aklimatyzacji
pfff, może i ma, ale na pewno nie kolosalne, to nawet wiem po sobie
Monaco nie gra jutro, więc tą różnicę spokojnie można nadrobić, Dolgopolov w tym czasie obskoczył by dwa melanże i jeszcze na dziwki poszedł, nadrobić może nie w 100%, ale wystarczająco, żeby nie potykać się o wlasne nogi, co na Haase powinno byc wystarczajace
Pfff to samo mogę napisać lepiej zaryzykować po kursie 5,0 gdzie przy takich argumentach jest szansa niż nie trafić po 1,35 ale argument dałeś .
ofc ze mozesz, tylko to bzdura, swoje ryzykowanie zostaw dla siebie, albo trafiasz, albo nie, co to ma do rzeczy że sprobowales? pudło to pudła
Liczy się przede wszystkim value
haha, j/w (sorki, ale śmieszą mnie takie rzeczy, wjebałem, ale valju bylo!! ???? )
a tak w ogole, ja nie napisalem, ze gram na Monaco, ale akurat podwanie zmeczenia jako glownego argumentu jest smieszne, potem sie czyta na forum, ze ktos ma goraczke i przegra, ktos bral medicala i byl blady to przegra, czy tez, jak np dzis, ze Tomic przegral iles tam spotkan na clayu pare lat temu ????

no offence ????
Roznica jest zasadnicza. Wtopimy na Haase to przez minute nie bede czul zdenerwowania ani zalu. Ale jakbym wtopil na 1,35 Monaco to caly dzien chodzilbym podkur****ny ze jak naiwniak wtopilem na takiej minie.
a kto Ci karze grac? nikt, grasz jak uwazasz, ja tam nie widze roznicy , wtopa to wtopa, nie wazne jaki kurs
 
P 161

poozon

Użytkownik
Monaco nie gra jutro, więc tą różnicę spokojnie można nadrobić
I to wystarczy za cały komentarz jak jesteś poinformowany , drogi kolego jutro jest ostatni dzień 1 rundy i nie ma możliwości gry w środę no chyba , że opady deszczy

pfff, może i ma, ale na pewno nie kolosalne, to nawet wiem po sobie
Rozumiem , że byłeś w USA rozegrałeś kilka spotkań i wróciłeś do Europy by na następny dzień pograć w turnieju
ze ktos ma goraczke i przegra
To są tak zwane insidery i z takiego czegoś powinno się robić typy . A taki przykład miałeś np. w spotkaniu Dolgopolov Kubot i co wtedy było
 
J 13

jrq-

Użytkownik
I to wystarczy za cały komentarz jak jesteś poinformowany , drogi kolego jutro jest ostatni dzień 1 rundy i nie ma możliwości gry w środę no chyba , że opady deszczy
fakt, mój błąd, GRA JUTRO, źle spojrzałem:
http://www.monte-carlorolexmasters.com/Schedule/Live-OOP.aspx?EventId=0410&amp;amp;Year=2012&amp;amp;Seq=4
To są tak zwane insidery i z takiego czegoś powinno się robić typy . A taki przykład miałeś np. w spotkaniu Dolgopolov Kubot i co wtedy było
no dobra, ale było też wiele przypadków, że takie rzeczy się nie sprawdzały
moim zdaniem po prostu nie będzie to kluczowe i tyle w temacie ode mnie
sam tego nie gram, więc życzę Wam powodzenia, niech siądzie jak stawiacie i tyle ode mnie pozdro
 
P 161

poozon

Użytkownik
sam tego nie gram, więc życzę Wam powodzenia, niech siądzie jak stawiacie i tyle ode mnie pozdro
Pzdr już nie męczę , ale sam widzisz , że nie jesteś pewien tego co piszesz , bo skoro tak bronisz swoich racji to nie bałbyś się postawić na Monaco
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
W sumie racja . Najlepiej podać typ i nie czytać co potem tam za głupoty wypisują , bo do nie których żadne argumenty nie trafiają . A nawet jak jutro Haase nie wejdzie to nie ma co płakać na 10 takich typów z takim info niech wejdzie 3 już jest +
Liczy się przede wszystkim value
Ale o co ci chodzi? To ja nie moge miec swojego zdania typujac Monaco bo nie rozumiem? To, ze ty stawiasz na Haase to twoja sprawa. Mowisz o zmeczeniu i ja zdaje sobie sprawe ze Juan moze byc zmeczony. Tylko, ze nawet zmeczony spokojnie powinien Holendra ograc ktory jak juz pisalem w tym sezonie nie gra NIC. Tak jak ktos napisal wyzej gdyby ktos inny gral na przeciwko niego to wtedy bym pomyslal ale nie Haase. Nie narzucaj swojego zdania innym bo kazdy ma swoje.
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Trochę śmieszy mnie ta dyskusja. Taka gadka, aby tylko gadać. Argumenty w stylu przegra bo tak, wygra bo tak. Spoko. A pewnie nikt nawet nie sprawdził takich podstawowych informacji o której Monaco miał samolot, o której wylądował, jak spędził kolejny dzień, czy cały przespał, czy jakoś próbował się dostosować do nowej strefy czasowej, czy w ogóle odbył jakiś trening na kortach w Monaco. Jak chcecie grac ten mecz to przydałoby się dowiedzieć przynajmniej tych kilka faktów.

Tak ogólnie co do Monaco to w Montecarlo nigdy sobie za dobrze nie radził, na 4 starty tylko 1 przeszedł 2 rundę(odpadł w 3).
Mówienie, że ta długa podróż nie będzie miała wpływy na Argentyńczyka jest delikatnie mówią głupie, bo nie ma takiej możliwości, aby tego nie odczuł. Jedni odczują mniej, ini więcej, ale każdego to dotknie.

JrQ- jeśli ciebie śmieszy value, to sorry, ale ja nie wiem co ty w ogóle robisz przy bukmacherce. Przecież to jest podstawa tego &quot;sportu&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 161

poozon

Użytkownik
Myślę , że to was powinno zainteresować wpis z przed 3 h
Feliciano Lopez
On the way to Monte-Carlo and tomorrow match against Wawrinka..!!
Wygląda na to , że jeszcze nei dotarł do MC
Też jakoś późno wziął się za podróż
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
W oczy rzuca się jedna bardzo dobra pozycja do zagrania ...
Youzhny - Gil 1 1.6
Jedyne co może przemawiać za Portugalczykiem to fakt że Misza nie grał od turnieju w Dubaju. Umiejętności zdecydowanie po stronie Rosjanina, jeśli dobrze przepracował ten miesiac moze w tym turnieju namieszac. Warto przypomniec swietny turniej w Zagrzebiu oczywiście to nie ta nawierzchnia ale samo zwycięstwo świadczy, że Youzhny może być w gazie. W Dubaju odpadł z Rogerem więc wymagania wzrosły. Tutaj naprzeciw niego staje zawodnik, który na mączce poległ już w tym roku z takimi zawodnikami jak Marti, Delbonis czy Robert. Zwycięstwo Ruska to w tym wypadku jedyne wyjście ...
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Ale o co ci chodzi? To ja nie moge miec swojego zdania typujac Monaco bo nie rozumiem? To, ze ty stawiasz na Haase to twoja sprawa. Mowisz o zmeczeniu i ja zdaje sobie sprawe ze Juan moze byc zmeczony. Tylko, ze nawet zmeczony spokojnie powinien Holendra ograc ktory jak juz pisalem w tym sezonie nie gra NIC. Tak jak ktos napisal wyzej gdyby ktos inny gral na przeciwko niego to wtedy bym pomyslal ale nie Haase. Nie narzucaj swojego zdania innym bo kazdy ma swoje.
a daj spokoj, próbują popierać ten swój typ na tego marnego Holenderskiego grajka jakimiś teoriami, a tak naprawdę nikt nie wie co siedzi w głowie Juana i jak zareaguje na podróż etc.
Można gdybać, po pierwszym meczu będzie wiadomo więcej a teraz to wróżenie z fusów, trafia na takiego leszcza że teoretycznie nie powinien mieć żadnych kłopotów, o odpuszczaniu nie ma mowy, jedyne co może zagrozić Monaco to ta zmiana czasu, a i tak pewnie się skonczy tak jak zwykle w takich sytuacjach i peffka forum w plecy :grin:
2-0 dla Argentynczyka, ale raczej nie stawiał bym pieniędzy w tym meczu.

Liczy się przede wszystkim value
Bez urazy
Tylko dla kogo Value to jest Value, najpierw zadaj sobie takie pytanie, to że to według Ciebie taki kurs na holendra to Value nie musi wiele znaczyć.
Skąd wiesz jakie czynniki uwzględnili bukmacherzy...wystawiając kurs
 
P 161

poozon

Użytkownik
nie wie co siedzi w głowie Juana i jak zareaguje na podróż etc.
Można gdybać, po pierwszym meczu będzie wiadomo więcej a teraz to wróżenie z fusów, peffka forum w plecy :grin:
Bez urazy
Tylko dla kogo Value to jest Value, najpierw zadaj sobie takie pytanie, to że to według Ciebie taki kurs na holendra to Value nie musi wiele znaczyć.
Skąd wiesz jakie czynniki uwzględnili bukmacherzy...wystawiając kurs
No właśnie nie wiadomo jak będzie się czuł Monaco , nikt tego nie wie i dlatego kurs 4,75 to jest value , w normalnych okolicznościach to nie byłoby value . Zadałem sobie pytanie i widocznie buki nie uwzględniły tych czynników skoro już ścieły kurs 5,12 na 3,5 Pinnacle .
peffka forum w plecy :grin:
Czy ktoś użył taki słów ?? Nikt tu nie pisał o peffce , więc nie wprowadzaj w błąd
PS . Nigdy nie napisałem , że Haase jest faworytem , ale dla mnie szanse są 66 - 33 % dla MOnaco w tych okolicznościach , więc kursy powinny być na starcie 1.5 - 3.0 a nie 1.19 - 5.17 jak zaproponował Pinnacle czy tak ciężko zrozumieć czym się różni faworyt od value ??
 
P 161

poozon

Użytkownik
W oczy rzuca się jedna bardzo dobra pozycja do zagrania ...
Youzhny - Gil 1 1.6
Jedyne co może przemawiać za Portugalczykiem to fakt że Misza nie grał od turnieju w Dubaju
I to , że Youhzny wraca po kontuzji palca prze którego nie trenował . Drugi fakt Gil już zaznajomił się kortami przechodząc kwalifikacje . Po trzecie dobrze tutaj się czuje zobacz wyniki również z 2011 roku
Gil 6:1 6:3 zmiótł rywala :smile:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom