>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo - 16.04-23.04.2017

Status
Zamknięty.
H 430

hanii

Użytkownik
Sorry za offtop ale ta ruska strona podawana przez kogoś tutaj nie działa. Gdzie oglądacie mecze? jakieś legitne strony by sie przydały
Polecam założenie konta na unibecie, większość meczy leci ????
Mój typ na dzisiaj:
Bopanna R./Cuevas P. - Klaasen R./Ram R. ✅
Typ: 1
Kurs 1,94 betathome
Jeśli chodzi o singiel również kieruję się w stronę Wawrinki, dlatego też wydaje mi się, że Cuevas będzie podwójnie naładowany podczas debla, wątpię aby jednocześnie odpadł z obu rozgrywek. Ponadto Klassen/Ram zaczynają łapać lekkie wypalenie jak to mają w zwyczaju po zdobyciu mocnego tytułu. Clay nigdy nie był ich mocną stroną w przeciwieństwie do pary na którą dzisiaj stawiam. Co ciekawe chciałbym zwrócić uwagę również na statystykę, a mianowicie nie licząc ustawionego meczu jak na razie ostatnie mecze wchodzą po niższych kursach, a taka passa zbyt długo nie może trwać, chociaż kursy bukmacherów są rozbieżne na ten mecz - jedni wystawiają w roli faworytów Bopanne z Cueavasem, natomiast drudzi Klaasena i Rama.
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Wawrinka-Cuevas, zwycięstwo Wawrinki za 1,45 (Fortuna)

Szybko, bo mecz za chwilę się zaczyna. Wawrince czasem rzeczywiście może brakować koncentracji i pewne mecze po prostu olewa, ale też bez przesady. To jest zawodowy tenisista i nie po to gra, żeby przyjechać i odpaść, szczególnie w imprezie tej rangi. Nie zapominajmy, że to impreza Masters Series, a więc po Szlemach najbardziej prestiżowa.

W Indian Wells zagrał w finale z Federerem, później w Miami przegrał ze Zverevem, ale było to przy okazji jego urodzin i ja bym z tego zbyt pochopnych wniosków nie wyciągał. Wygrywał tą imprezę w 2014 roku już, rok temu przegrał z późniejszym triumfatorem, Rafą Nadalem więc ten turniej na pewno mu odpowiada i lubi tutaj grać. Od wspomnianej porażki z młodszym z braci Zverevów nigdzie nie grał więc czasu na przygotowanie na pewno miał sporo i na nabranie odpowiedniej świeżości również.

Cuevasa na pewno nie można lekceważyć, bo na mączce grać potrafi. Zresztą to taki all around player, bo nieźle poczyna sobie również na szybszych nawierzchniach. Dwukrotnie dochodził do 3 rundy French Open, wygrał parę turniejów niższej rangi na ziemi, a w tym roku zwyciężył w Sao Paolo. Wawrinka jest jednak o klasę lepszym zawodnikiem, wygrywał już French Open, Monte Carlo, a w Madrycie i Rzymie był w finale. Jak Wawrinka zagra na 100% swoich możliwości, to o wynik jestem spokojny.
 
nostradamuss 133

nostradamuss

Użytkownik
Pablo Carreno Busta - Novak Djikovic
1 + handicap 5.5 gemów, Unibet 1.73
2:6, 6:4, 4:6 ✅
Passa 5 meczów ✅ ✅ ✅
Możliwości Serba każdy zna. Może on pokonać każdego w stylu 6:2,6:0 jeśli jest w optymalnej formie. Problem dla niego tkwi w tym, że w tym roku jak na razie nie prezentuje więcej niż 60-70 procent tego co potrafi. Pisałem o tym wcześniej, że wygrał w tym roku tylko jeden turniej i miał kilka solidnych wpadek. Tutaj w Monte Carlo pokonał Simona gdzie stracił seta. W jego grze widać brak pewności siebie, nie jest solidny. Oczywiście dzisiaj może odpalić to sport i wszytko może się zdarzyć. Jego rywal to Hiszpan, aktualnie 19 rakieta świata, jest to jego najlepszy ranking. On radzi sobie najlepiej właśnie na kortach ziemnych. Tutaj pokonał nieobliczalnego Foga w trzech setach i młody​ talent z Rosji 6:4, 6:4. Carreno można porównać nieco z Simonem bo jego gra opiera się na regularności oraz grze z kontry tylko robi to mocniej. Grali raz ze sobą własne tutaj gdzie Hiszpan dostał po dupie 6:1, 6:0 w 2014 roku. Lecz teraz Pablo ma więcej doświadczenia a Novak nie jest w pełni sobą. Moim zdaniem Hiszpan nawiąże walkę i wygrana Serba w stylu 6:4, 6:3 zamyka kupon na plus.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Stuff vs Schwartzman. Struff 2.55 sportingbull
Po dzisiejszych slabych typach musza przyjsc lepsze.
Biore Struffa z racji tego , ze w poprzednim meczu trzymal serwis. Mecz Schwartzmana gdzie panowie nie wiedza co to serwis i lamia sie jak w Wta mnie nie przekonuje. Struff tak jak pisalem kiedys jak ma dzien to wszystko trafia, jak nie to porazki, jednakze, chyba trafil z forma i dzis rowniez powinien zagrac dobry mecz. Schwarztman jak ogladalem jego mecze, wyglada na goscia, ktoremu jak nie idzie to nawet nie stara sie walczyc, brak mu cojones i widac to w jego meczach. Struff z ta forma i agresywna gra wezmie ten mecz jak byk.
0:2 . tragedia Struff
Carreno busta vs Nole. Carreno busta wygra seta 2.2
Nole nadal nie swoj, meczarnie z Simonem. Carreno lubi maczke i stac go dzis na urwanie serbowi seta, serbowi, ktory nie jest w formie i oddaje latwe punkty. Bedzie to wg mnie bardzo wyrownane spotkanie, pamietajmy, ze gracze &quot;gorsi&quot; na mecze z &quot;najlepszymi&quot; potrafia sie bardziej spiąć i dzis licze , ze Carreno bedzie chcial sie pokazac z jak najlepszej strony, brac Nole na 2:0 to tak jakby wyrzucic 100 zlotych na ziemię .
Drugi set dla Carreno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Zverev z Nadalem gra jak nie Zverev. Nadal wszystko wyciaga i mozna smialo powiedziec ze wybiegal sobie ten mecz. Zverev dal dupki w tym spotkaniu i to ostro..
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
Zverev przegrał ten mecz w szatni.
Co do Djokovica nie zgadzam się z Pikarafa17 - Djoko wygrał z kapitalnie grającym Simonem, ja łatwo oddanych punktów nie widziałem, stawiam na Nole 2:0
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Zaraz rozpetam burze, mam wrazenie, ale tez czuje ze ten wpis powinien sie pojawic.
Naprawde straszne jest to co niektorzy ludzie wypisuja na tym forum o meczach tenisowych (zwlaszcza jak sie przeczyta ten dzial z typami na zywo). Szczyt patologii.
Z cala stanowczoscia stwierdzam, ze ludzie w zdecydowanej wieksozsci nie ogarniaja to co dzieje sie na korcie tenisowym i nie potrafia powiedziec czy mecz byl dobry czy zly.
Tak patrze na swoje typy w tym turnieju i widze 3/5 i odniose sie do tych meczow, w ktorych sie nadzialem. Nie wiem jak ludzie moga mierzyc mecz iloscia przelaman i wypisywac takie herezje. Odnosze sie do tych meczow, ktore zle wytypowalem, czyli Bautisty ze Schwartzmanem i Thiema z Goffinem.
Jak czytam, ze te mecze byly slabe bo &quot;bylo duzo przelaman&quot; to z pelna odpowiedzialnoscia stwierdza, ze osoby, ktore pisza ze te mecze byly slabe sie kompromituja. Wsyztskich meczow nikt nie widzial, ale powiem smialo, ze Bautista ze Schwartzmanem zagrali jeden z najlpeszych meczow tego turnieju. Mecz Schwartzmana z Bautista byl tak &quot;slaby&quot; (oczywiscie &quot;slaby&quot; pisze tutuaj ironicznie), ze Schwartzman pozamiatal dzis ziemie Struffem. Na szczescie Schwartzman zagra z Nadalem i Ci co wypisuja te glupoty moze sie jutro dowartosciuje, bo jednak ciezko spodziewac sie porazki Nadala mimo wszystko.
Poziom głupoty niektorych na forum zdecydowanie sie nasila. Mogliby obejrzec tysiac meczow, a nie potrafiliby powiedziec czy mecz byl dobry czy zly bo i tak jedynym wykladnikiem jest liczba przelaman. Chyba nalezaloby wspolczuc. Juz czekam na te espertyzy tych od &quot;przelaman&quot; i &quot;sprzedawan&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
F 2

fairbuk

Użytkownik
Sorry za offtop ale ta ruska strona podawana przez kogoś tutaj nie działa. Gdzie oglądacie mecze? jakieś legitne strony by sie przydały
Na eFortuna wiele meczów leci, a transmisje się nie tną. Można oglądać też na telefonie/tablecie dzięki ich aplikacji. Co prawda na pełnym ekranie oglądać nie da rady, ale podobnie jak na Bet365 można sobie poradzić programem Magical Glass ;)
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Cuevas @1.68 - Pouille Unibet ⛔ 0-6, 6-3, 5-7
Cuevas przegrywa 3 seta ze stanu *5-4 30-0
Ciekawy, dość niespodziewany mecz 1/4 finału w Monte Carlo. Teoretycznie powinni tu grać Stan i Tsonga, ale jak widzimy jest to turniej niespodzianek. W tym meczu niespodzianki nie upatruję i widzę wygraną Urugwajczyka.
Nie jest tajemnicą, że Cuevas jest ściśle topowym graczem jeśli chodzi o korty ziemne. 6 tytułów, wszystkie na clayu. Jego atutami są świetna gra z głębi kortu, poruszanie się po korcie. Bardzo dobrze gra kątowo, serwis z mocnym kickiem. Cechuje się także dużą regularnością, gra z dużym topspinem głębokie piłki pod końcową linię. Typowy clayowy baseliner, idealny styl gry pod nawierzchnię ceglaną. Forma wysoka, świetnie rozpracował dzisiaj Wawrinkę, widać że dobrze się tutaj czuje.
Jeśli chodzi o Francuza to też nie jest mu obca gra na mączce, natomiast nie jest to jego specjalność, jest to tzw. all-court player. Styl gry pod dosłownie każdą nawierzchnię z racji tego, że jest zawodnikiem bardziej ofensywnym niż Cuevas. Dysponuje mocnym serwisem i forehandem, z backhandu też potrafi przyśpieszyć. Jest jednak mniej regularny niż Cuevas, natomiast on zapewne będzie stroną bardziej naciskającą i przyśpieszającą. Pouille będzie upatrywał szansy w krótkich wymianach, podczas gdy Cuevas będzie przeciągał i starał się trzymać Lucasa daleko od końcowej linii głębokim Topspinem.
Przewaga Francuza na pewno jest na serwisie i mocy uderzenia, Cuevas ma większy repertuar jeśli chodzi o technikę użytkową, skróty tak ważne na cegle, gra kątowa, mocno rotujące piłki. Pouille odrzucony od linii końcowej będzie miał ograniczony arsenał w ataku, będzie na pewno stroną z większą ilością niewymuszonych błędów.
Moim zdaniem Pablo jest po prostu lepszym graczem na tej nawierzchni i w tym meczu warto go pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Panowie pytanie za 100 punktów czy myślicie, że jutro Murray/Soares podkładają się &quot;cudownej&quot; parze deblowej czy może tego cyrku już za dużo ???? ?
 
nostradamuss 133

nostradamuss

Użytkownik
Albert Ramos - Marin Cilic
Unibet 1.54, 2
6:2, 6:7, 6:2 ⛔ Cilic w trzecim secie mógł mieć podwójne przełamanie a przegrał 6 gemów z rzędu :/
Nie ma co ukrywać, że Hiszpan ma jeden z najlepszych jak nie najlepszy sezon do tej pory. Jest 24 na świecie, to jego najlepszy ranking. W tym roku bilans na clayu ma 14/5, statystki dobre lecz patrząc obiektywnie to pokonał z lepszych grajków tylko Murraya. Sukces owszem lecz pamiętajmy, że Szkot tutaj miał nie wystąpić ze względu na kontuzję łokcia. Ramos zagrał dobry mecz, było dużo znakomitych wygranych punktów. Szkot biegał niemiłosiernie gdzie w mojej opinii zgrał poniżej swoich możliwości, zbyt czytelnie. Z Cilicem grał 4 razy i wygrał tylko raz na hardzie w 2011 roku 2:0 pozostałe mecze to dominacja Chorwata nawet na ziemnych kortach. Hiszpan nie wygrał od tamtego czasu nawet seta. Marin w tym sezonie dno!!! 5 porażek których teoretycznie nie powinno być. Ten turniej to jego jakby przełamanie. Pokonał gładko Chardego 6:3, 6:0, jeźdźca bez głowy i psychiki Berdycha 6:2, 7:6 (do zera w taju). Cilic preferuje ofensywny styl gry, czuje się najlepiej w ciągłym ataku, w obronie jest znacznie gorszy. Jeśli serwis będzie mu siedział to Ramos będzie miał kłopot. Będzie dla niego zupełnie inny mecz niż z Andym. Obrona kontra atak, moim zdaniem wygra Cilic który ostro na treningach trenował z Djoko. Czy w dwóch czy trzech setach to już ciężko stwierdzić. Aktualnie mam passę 5 meczów trafionych z rzędu ;)
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Panowie pytanie za 100 punktów czy myślicie, że jutro Murray/Soares podkładają się &quot;cudownej&quot; parze deblowej czy może tego cyrku już za dużo ???? ?
Byłbym zdania, że w ćwierćfinale już jest więcej oczu zwróconych na każdy mecz i turniejowe trójki powinny zagrać swój tenis. Limit chamstwa w meczach Areondo i Nysa powinien się wreszcie skończyć, bo dwa ostatnie pojedynki to byłą bardziej parodia, niż debel. Chociaż kto wie, czy osoby odpowiedzialne za to nie pociągną dalej tego &quot;pięknego snu&quot;, ale to już byłoby przegięcie do kwadratu, bo jeżeli chodzi o umiejętności, to Jamie z Bruno biją swoich rywali nie o dwie, czy trzy klasy, ale liczyłbym to w dziesiątkach. Goście z poziomu ITFów kontra zwycięzcy szlemów. Jednak tak samo było w przypadku Rojerów, którzy przecież prowadzili 4-1, a jak się skończyło każdy wiedział... Czysto sportowa analiza nie wypaliła w ostatnich meczach &quot;tenisistów&quot; z Monako i Francji, więc obawiam się o ten pojedynek i o sportowe fair-play.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Ramos V.-Cilic 2 @1.45
Typ jest niby spekulacja, poniewaz meczow nie moglem zobaczyc, ale widze ze leca kursy na Cilica i to chyba przypadek nie jest. Cilic to widze, ze niszczy 1-szym serwisem na razie w tym turnieju. Z Chardym oddal tylko 1 czy 2 punkty, Berdych tez tego jego serwisu praktycznie nie ruszyl. Akurat jak Cilic wyskakuje z takim wysokim procentem wygranych pilek po 1-szym serwisie to jest dobrze. Wydaje mi sie, ze Chorwat jest nielze przygotowany.
Do tej pory Cilic zaliczyl w swojej karierze jeden cwiercfinal w historii swoich startow w Monte Carlo, ale on chyba sie nastawia n wynik. Jako ciekawostke dodam, ze Cilic jest rezydentem Monte Carlo, ale takich tenisistow jest troche wiecej (mozna to podsumnowac krotkim zwrotem &quot;patrz podatki&quot;).
Ramos dzis zaskoczyl bardzo pozytwynie, ale Murray tez za dobrze nie gral. Niech zgadne jak ten mecz wygladal. Probowal grac z Ramosem z glebi kortu, co akurat jest domena Ramosa. Cilic na pewno tak nie zagra i on wejdzie w kort glebiej dzieki swojej sile i tutaj taki baseliner jak Ramos przypuszczam bedzie miec duzy problem na koncowej linii. Zreszta jak to bardzo czesto bywa, tenisista ktory sprawia duza niespodzianke i pokonuje topowego zawodnika rownie czesto przegrywa w kolejnej rundzie. Od razu przypomnial mi sie Vasek Pospisil, ktory ogral na Indian Wells Murraya, a w nastepnej rundzie przegral z Lajovicem. Murray na razie ten sezon tez tragiczny. Niby ten typ jest spelulacja, jak zaznaczylem, ale cos mi sie wydaje ze Cilic jest gotowy na dobra gre i sprobuje wyciagnac z tego turnieju maksa. Wezme wiec taki typ na Cilica do kombinacji.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP debel: Monte Carlo (Monako), ziemna
Godzina: 15:30
Spotkanie: Kontinen H / Peers J - Bopanna R / Cuevas P
Typ: 1
Kurs: 1,41
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Wydaje mi się to dziś być najlepszym typem z tenisa. Kontinen z Peers mają dużo więcej spotkań ze sobą rozegranych niż ich rywale, którzy grają ze sobą w parze od niedawna. Dodatkowo Cuevas przystapi do tego pojedynku deblowego po swoim spotkaniu singlowym, w którym zmierzy się z Pouille. Wątpię, że będzie się tutaj w deblu &quot;zabijał&quot; o zwycięstwo. Jeżeli w singlu awansuje dalej myślę, że w deblu będzie się oszczędzał aby być lepiej wypoczętym do kolejnego spotkania singlowego a jeżeli dziś w singlu odpadnie to nie wiem czy wystarczy mu motywacji do walki na całego w tym deblu ;) Tak czy siak uważam, że Kontinen z Peers będą lepiej przygotowani na to spotkanie niż para Bopanna / Cuevas i dla mnie oni sa tutaj mocnymi faworytami.
⛔ 1-2 (6-3 , 3-6 , 11-13)
EDIT:
Tego to się wogóle nie spodziewałem
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
Goffin ma dziś szanse? Djoko wyraźnie pod formą,ale koniec końców i tak wygrywa.Myślę,że set Goffina pewniak.
Skoro pewniak to za ile go grasz ? Za wszystko co masz ?
Może i seta ugra ale sądze ze mimo wszystko djokovic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom