>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Montpellier, Zagrzeb & Vina del Mar, 04-10.02.2013

Status
Zamknięty.
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Łukasz Kubot wylosował czeskiego tenisistę Lukasa Rosola w I rundzie turnieju ATP World Tour 250 w Zagrzebiu, ale z powodu kontuzji kostki zmuszony był wycofać się z rywalizacji.
Łukasz Kubot urazu nabawił się we Wrocławiu, gdzie przyczynił się do zwycięstwa Polski nad Słowenią w ramach rozgrywek o Puchar Davisa. Kontuzja okazała się na tyle poważna, że lubinianin zmuszony był zrezygnować z udziału w niedzielnej grze singlowej oraz wyjazdu do chorwackiej stolicy.:;/:
źródło: sportowe fakty pl
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Hanescu/Norman - Butorac/Hanley
Typ: Butorac/Hanley -1,5s @ 2,20

Dziś w Montpellier nie zobaczymy turnieju głównego singlistów, no ale są jeszcze deble, wpadł mi w oko jeden typ mianowicie wygrana w dwóch setach pary Butorac/Hanley, którzy grają ze sobą już spory czas przeciwko &quot;łapanej&quot; parze Hanescu z Normanem. Faworytem oczywiście B/H dobre wyniki w tym sezonie do tej pory, natomiast Norman to oczywiście dobry deblista, Hanescu nieco gorszy, ale brak zgrania jest tutaj najważniejszym czynnikiem. Lubię stawiać przeciw takim parom, w większości udaje się być na plus, mam nadzieję, że dziś będzie podobnie i zobaczymy pewną wygraną w dwóch setach pary Butorac/Hanley.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 26

krzysgd

Użytkownik
dyscyplina: tenis, kwalifikacje Zagrzeb
spotkanie: Petzschner - Skugor
typ: powyżej 20,5 gemów ⛔ powrót z mączki
kurs: 1,83
bukmacher: Bet365

Phillip Petzschner, wiadomo, solidny niemiecki deblista darmo serwisu nie odda. Ma za sobą 2 dwusetówki w eliminacjach, więc idzie mu w zagrzebskiej hali dość gładko. W tym roku wystąpił w kwalifikacjach do AO i odpadł w II rundzie tychże z rodakiem Begemannem. Ostatnio wystąpił w Heilbronnie, gdzie w I rundzie wyeliminował luksemburczyka Mullera, w II padł w 2 setach z rakiety Oliviera Rochusa mimo wyserwowania 14 asów przy 7 df.

Za niecałą godzinę naprzeciw stanie reprezentant gospodarzy, dwumetrowiec (203 cm wzrostu) Franco Skugor, dość solidny serwismen, choć sklasyfikowany dopiero na 595 pozycji rankingu (najwyżej był 147 w 2011 roku). Ostatnio grał w kolumbijskiej Bucamarandze, gdzie przeszedł kwalifikacje i odpadł w II rundzie z solidnym argentyńskim &quot;ziemniakiem&quot; Alundem. W sumie w 5 meczach rozegrał tam aż 14 setów. Lubi walkę. W 4 spośród tych meczów wyserwował na mączce po kilka asów.

Dodatkowo na następujących dwóch przesłankach opieram swój typ:
1 - Mocno podającego Skugora ciężko będzie Niemcowi przełamać,
2 - Gospodarzowi powinny tradycyjnie pomagać także ściany czytaj liniowi.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Śmiech na sali dzisiejsze spotkania,najpierw Tursunov (nie grałem go ) wygrywa bardzo pewnie 6-1 seta by przegrać 2 następne z Olaso,wyglądało to słabiutko w wykonaniu Tursunova,co by jednak nie mówić na niego to co pokazał dzisiaj De Schepper to jakaś masakra,jak serwis nie siedział to nic nie grał Francuz,owszem o niebo lepiej niż wczoraj z Rodriguesem grał Menendez ale Schepper mnóstwo punktów mu oddał przez swoje błędy i walenie na pałę,jak grał spokojnie to np odłamał a jak się podpalał to punkty raz za raz leciały na konto Hiszpana.Jednym słowem fatalna postawa gospodarza.
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
DevVarman-Berrer 2 @1.45 bwin
Turniej dla Berrera absolutnie wyjatkowy. 3 ostatnie lata w wykonaniu Niemca to 2 finaly i jeden polfinal. W 2010 Berrer przegral 3-setowy final z Cilicem, w 2011 przegrany final z Dodigem. W koncu rok temu Berrer przegral polfinal z Youzhnym po bardzo widowiskowym meczu, a prawdopodobnie gdyby wygral ten polfinal to wysnuje wniosek, ze wygralby Niemiec caly turniej, poniewaz w finale czekal Slowak Lacko, ktory byl bez szans z Youzhnym w tamtym meczu. Berrer wiadomo serwis i atak, mowiac w skrocie, ale to sie sprawdza w tym turnieju. Dodatkowo 3 pewne zwyciestwa w kwalifikacjach oraz wygrany challaneger w Heilbronn tydzien temu. DevVarman nieduzy tenisista,sila wlasciwie zadna, wszystko oparte na technice. DevVarman mial spora czesc ubieglego roku stracona i uzywa tutaj chronionego rankingu, ale trafil jak sie wydaje fatalnie i nawet checi chyba nie wystrarcza. Mam nawet spore watpliwosci czy taki kurs zostanie, ale jesli tak to oczywiscie gram.
 
N 31

nazz

Użytkownik
Po dwóch dużych przegranych typach na Berrera przeciwko Haase w 2008 roku nie gram na niego. Może to mój uraz psychiczny, a może co innego. Ma chłop jaja i gra bez pardonu, ale wydaje mi się, że jednak jest też znacznie ograniczony. Może to takie wrażenie, ale lubię stawiać na graczy z potencjałem. A DevVarman napsuł krwi Janowiczowi na AO. Berrer jest w formie, bo od 3 lat szykuje formę na ten okres, ale Dev Varman był wymieniony przez któregoś z topowych graczy jako jeden z trzech najtrudniejszych graczy. Ogólnie nie polecam.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis ATP Zagrzeb
Spotkanie: I. Karlovic vs G. Dimitrov
Typ:1 ✅✅✅ E: 7:6, 7:6
Kurs: 3,50
Bukmacher:Unibet
Analiza:

Turniej jest w Chorwacji, więc Ivo jest u siebie. Sezon zaczął tragicznie - 2 mecze w tym roku i 2 wtopy: na AO 3:0 przegrał ze Smyczkiem, a ostatnio oddał mecz (retired) Dancevicowi w Niemczech. Jedyne co zwraca uwagę to wygrany 1 set w tie breaku, bo potem miał kłopoty zdrowotne. Bułgar z kolei jak zawsze podreślam jest na wyrost nazywany &quot;nowym Federerem&quot; i potwierdzają to wyniki ostatnich tygodni. Dobrze zaczał sezon - finał w Brisbane z Murrayem, ale potem już przegrywał na czysto i kompletnie bez walki pierwsze mecze w Sydney i na AO. Rankingowo Bułgar jest na 40. miejscu a Chorwat na 122. , ale liczę na przełamanie się Karlovica na własnym terenie. Główny atut to jak wiadomo serw, bo biegać za dużo to on nie będzie, ale na słabego ostatnio Grigora to wystarczyć powinno. Polecam też jeszcze bardziej bezpieczny typ na handicap setów. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mozi 552

mozi

Użytkownik
Klizan @ 1.36 ✅ + Berrer @ 1.36 zwrot B365 (10/10)
Najlepsza opcja na dziś jeśli chodzi o Zagrzeb. Berrer, dla którego turniej ten to ulubiony event w Tour, zawsze czuł się tu świetnie i chyba w żadnym innym turnieju, tak regularnie nie punktował. Specyficzny kort i ekscentryczna publika ewidentnie mu służą. Devvarmanowi brakuje atutów tutaj, mistrz defensywy będzie mógł pokazać co potrafi, ale gdy przyjdzie co do czego to Niemiec weźmie górę. Wielka przewaga w postaci serwisu utwierdza mnie w przekonaniu, że mecz zakończy się szybkim 2:0. Klizan, sensacja ubiegłego sezonu ma ostatnio bilans 0:6, czas na odblokowanie, szczęście dopisało, bo wylosował rywala, który niczym specjalnym się nie wyróżnia. Matteo Viola to rzemieślnik, regularny, z przyzwoitym serwisem i returnem, ale brak mu błysku i potencjałowo pozostaje daleko, daleko za plecami Słowaka. Martin na RuKortHardzie wygrywał pod koniec ubiegłego roku turniej w St.Petersburgu, mecz powinien być jednostronny, kłopoty z serwisem, które ostatnio ma faworyt tego meczu (zresztą ten element nigdy nie był jego największym atutem) tutaj jest dodatkowo zneutralizowany, bo podanie Violi, nie powinno robić na nim większego wrażenia, tym bardziej, że Klizan potrafi znakomicie returnować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 52

d0ri3nt3s

Użytkownik
ATP Vina Del Mar
Berlocq - Kuznetsov @ 3.00 ⛔ 6:2 6:1
bet365
Wynik tego spotkania typuję na korzyść Rosjanina. Pomimo niekorzystnego H2H sądzę, że tym razem jest w stanie wygrać ze swoim przeciwnikiem. Typ opieram na świetnej postawie Kuznetsova podczas AO. Druga sprawa to fakt, że niedawno w Pucharze Davisa Berlocq zagrał dosyć wyniszczający pojedynek z Kohlschreiber&#39;em, a z racji, że nie jest już najmłodszy to może się to odbić na jego zdrowiu. Przeciwnie wręcz Rosjanin. Młody, wybiegany, ze sporymi szansami na dużą karierę. Do tego dochodzi świetny bilans na Clayu w zeszłym roku (50/14) co przy Berlocq&#39;u wygląda skromnie (17/13). Nie stracę w niego wiary nawet jeśli wtopi pierwszego seta, bo podejrzewam, że Berlocq chcąc oszczędzać siły będzie starał się od razu ustawić przeciwnika do porządku. Niemniej widziałem kilka spotkań Kuznetsova i niezły z niego walczak. Jeśli ktoś jest innego zdania co do typu - niech się tutaj wypowie i przedstawi swoje argumenty. Chodź nie będę z nimi dyskutował to chętnie je przeczytam a później zweryfikuję.
Oczywiście tradycyjnie polecam sprawić sobie surebeta jeśli takowa okazja się nadarzy (jeśli ktoś będzie miał zakłady LIVE, bo widzę, że póki co bet365 nie przewiduje). Niemniej wierzę, że Kuznetsov &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot; jak mawiał klasyk...
 
aquadiva 10

aquadiva

Użytkownik
Z Kuznetsovem bym uwazal. Bedzie to jego pierwszy turniej i gra o cos na maczce od 16 listopada gdzie ostatnio przegral z Veicem. Prawie 3 tygodnie bez gry turniejowej ... troche pewnosci moglo mu zniknac a samo bieganie nie wystarczy. Napewno ma potencjal ale sklanialbym sie zdecydowanie na Argentynczyka, ktory caly cykl twardy przeszedl, zagral Davis Cupa na maczce i zostal zwyciezca w meczu z Kohlschreiberem ktory byl ostatnimi czasy w narawde dobrej formie. H2H dla Berlocq zarowno hard jak i maczka, zaden argument nie przemawia mi dzis za Rosjaninem
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
a na maczce i zostal zwyciezca w meczu z Kohlschreiberem ktory byl ostatnimi czasy w narawde dobrej formie.
Kholi skreczowal przy 5-4 dla niego w 5 secie wiec musialo sie cos powaznego stac. Niewiadomo jak by sie to skonczylo.
Martian Klizan - Matteo Viola 2-0 @ 1.90 Bet365
Niewidze tutaj szans dla Violi , Klizan trafil na idealnego rywala aby po ostatnich wtopach nabrac troche pewnosci siebie. Słowak na tej naweiechni czuje sie swietnie o czym swiadczym zeszloronczny triumf w Petersburgu. Ma on wiecej atutow od Violi ktory we wszystkich 3 kwalifikacyjnych meczach mial bardzo przecietne zeby nie napisac slabe statystyki serwisowe. Klizan easy 2-0.
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Mannarino - Darcis typ 1 Bet-at-home 1.5
Polecam dziś zagrac na Francuza z oczywistych w względów. Gra u siebie, jest w dużo lepszej formie od Darcisa, który od dłuższego czasu nie może wygrac pojedynku z graczem prezentującym jakis poziom. Mannarino natomiast ma bardzo dobry początek sezonu. Wygrał turniej w Nowej Kaledonii gdzie Darcis odpadł w drugiej rundzie ze Słowakiem Martinem. W AO odpadł dopiero z Del Potro. Dla mnie najlepszy Bet dzisiejszego dnia.
Hajek - Sela typ 2 Bet-at-home 1.4
Tutaj podobnie jak w poprzednim meczu jeden z zawodników jest kompletnie bez formy. Mowa tu o Hajku. Sela gra solidnie i to powinno bez problemów wystarczyc na Czecha.
Del Bonis - Pella typ 1 Bet-at-home 1.55
Pojedynek dwóch Argentyńczyków gdzie zdecydowanie wyżej stawiam leworęcznego Del Bonisa. Bez najmniejszych problemów przeszedł przez kwalifikacje i moim zdaniem może namieszać w tym turnieju( sorry w 2 rundzie ma Nadala ???? ), bo powiedzmy sobie szczerze, nie jest zbyt mocno obsadzony. Pella na pewno jest obiecującym graczem i w sezonie 2012 osiągał dobre wyniki w challengerach w Ameryce południowej, ale do Del Bonisa mu jeszcze daleko.
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
ATP Vina Del Mar
Berlocq - Kuznetsov @ 3.00
bet365

Wynik tego spotkania typuję na korzyść Rosjanina. Pomimo niekorzystnego H2H sądzę, że tym razem jest w stanie wygrać ze swoim przeciwnikiem. Typ opieram na świetnej postawie Kuznetsova podczas AO. Druga sprawa to fakt, że niedawno w Pucharze Davisa Berlocq zagrał dosyć wyniszczający pojedynek z Kohlschreiber&#39;em, a z racji, że nie jest już najmłodszy to może się to odbić na jego zdrowiu. Przeciwnie wręcz Rosjanin. Młody, wybiegany, ze sporymi szansami na dużą karierę. Do tego dochodzi świetny bilans na Clayu w zeszłym roku (50/14) co przy Berlocq&#39;u wygląda skromnie (17/13). Nie stracę w niego wiary nawet jeśli wtopi pierwszego seta, bo podejrzewam, że Berlocq chcąc oszczędzać siły będzie starał się od razu ustawić przeciwnika do porządku. Niemniej widziałem kilka spotkań Kuznetsova i niezły z niego walczak. Jeśli ktoś jest innego zdania co do typu - niech się tutaj wypowie i przedstawi swoje argumenty. Chodź nie będę z nimi dyskutował to chętnie je przeczytam a później zweryfikuję.

Oczywiście tradycyjnie polecam sprawić sobie surebeta jeśli takowa okazja się nadarzy (jeśli ktoś będzie miał zakłady LIVE, bo widzę, że póki co bet365 nie przewiduje). Niemniej wierzę, że Kuznetsov &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot; jak mawiał klasyk...
Nie chcę się czepiać ale jakie znaczenie ma &quot;wyniszczający pojedynek&quot; rozgrywany 5 dni temu ?! to są zawodowi sportowcy, całe życie trenują i są przygotowani na takie mecze. To że Berlocq skończył kilka dni temu 30 lat nie znaczy, że dziś będzie poruszał się jak dziadek o lasce po 5 setowym meczu z Kohlshreiberem. Nie wystarczy napisać, że chcesz poszukać niespodzianki i pograć underdoga ?
Kuznetsov ciekawy zawodnik dobrze zamiata serwisem i backhandem, ale moim zdaniem to wciąż półka niżej niż Argentyńczyk i set to max dzisiaj.

mój typ: Berlocq 1,36 , 2:0 2,00 , Bet365 / 6:2 6:1 ✅ any questions ? skrajny idiotyzm górą !:razz:

edit: Blaise żeby była jasność nie zagrałem tego typu, tylko proponuję go głównie dlatego, że kolega wyżej wypisuje jakieś bzdury o wyniszczającym pojedynku z Kohlim, nie jest to dla mnie argument do gry Rosjanina.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja również skłaniam się w stronę Ruska.
przede wszystkim ten kurs to jest mega value! Nie wiem czy kolega lothar chciał grać koniecznie przeciwko koledze, którego post cytował, ale granie Warlocqa po kursie 1,36 to dla mnie skrajny idiotyzm - sorry. Kuznetsov świetnie czuje się na mączce, dla Carlosa to też ulubiona nawierzchnia, ale Andrey jest znacznie wszechstronniejszym zawodnikiem, mającym potencjał w ofensywie przeciwnie do Argentyńczyka. Pokazał to przeciwko Monaco na AO. Młody zawodnik, z każdym rokiem powinien poprawiać swoje umiejętności i ranking. Dziś już jest wyżej od Berlocqa, a rok powinien kończyć min. w top50.
Nie przeczę, że górą weźmie jednak doświadczenie Carlosa, za którym przemawiają także czynniki geograficzne, ale Kuznetsov nie jest na straconej pozycji i w kursie oferowanym nam przez buki jest naprawdę spore value.
Kuznetsov @ 3,30 Marathonbet
Paire+Klizan+Sijsling+Rosol @ 2,11 Bet365✅:spokodfhgfh:
Krótko:
Paire początek sezonu nie najgorszy. Na pewno nie można powiedzieć, że jest w jakieś fatalnej dyspozycji, dlatego nie powinien mieć problemów u siebie z Hiszpanem.✅
Klizan bardzo słabo na początku roku, ale przegrywał z niezłymi zawodnikami z touru. Dziś dostaje przeciętnego challengerowca, który nie ma kompletnie serwisu i daje się łamać jak Aga R. ✅
Sijsling dobrze wystartował, znakomity występ w deblu na AO i dzisiaj nie może mieć problemów ze słabym gospodarzem.✅
Rosol nic specjalnego, ale oglądałem go w deblu w Davisie i nie wyglądał źle. Miał grać tu z Kubotem, dali mu jednak kwalifikanta - młodego Chorwata, który może i pokonał jakieś znane nazwiska w świecie challów jak Greul czy Capkovic, ale Czech ze swoim serwisem to już wyższa półka.✅
Będę w szoku jeśli padnie tu jakaś niespodzianka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Mannarino - Darcis typ 1 Bet-at-home 1.5
Dla mnie najlepszy Bet dzisiejszego dnia.
Ja bym się wstrzymał z tym typem, a na pewno nie jet to pewniak dnia. Jeśli miałbym typować wygranego to wskazałbym na Belga.
Darcis przełamał się w Pucharze Davisa i nie będzie wiecznie dostawał batów, a Francuz to rywal, z którym może spokojnie wygrać.

✅✅✅ e: miałem jednak rację ????
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
tenis: Montpellier, godz. 12:00
spotkanie: Adrian Mannarino (Fra) - Steve Darcis (Bel)
typ: 1 ⛔
kurs: 1,55
bukmacher: Betgun

Obaj panowie uczestniczyli w tym roku w tych samych turniejach.Nie spotkali się ze sobą bezpośrednio, ale można przyjąć, że pojedynek &quot;korespondencyjny&quot; wypadł na korzyść Francuza.
W Australian Open Mannarino przegrał 3:0 z Del Potro, żaden wstyd, jednak bez straty seta przeszedł kwalifikacje, bo z racji rankingu (aktualnie 161) musiał. Wcześniej Francuz błysnął wygrywając turniej w Noumei na antypodach, gdzie w finale wygrał 2:0 (6-4, 6-3) ze Słowakiem Martinem.

Steve Darcis (94 na liście ATP) w ubiegłym weekendzie wystąpił w meczu Pucharu Davisa przeciwko Serbii. Nie znalazł się w pierwszym składzie. Jedynie w niedzielnym meczu &quot;o pietruszkę&quot; wygrał 2:0 z deblistą Zimonjicem. Na kortach w Melbourne zaliczył tylko 1 rundę i po gładkim 0:3 z Kohlschreiberem pożegnał się z pierwszym tegorocznym wielkim szlemem. Wcześniej zagrał w Noumei, gdzie w II rundzie musiał uznać wyższość późniejszego finalisty Martina 0:2 (2-6 i 3-6).

Uważam, że Francuz znajduje się aktualnie w dość wysokiej dyspozycji i będzie w tym roku piął się w górę klasyfikacji indywidualnej ATP. Jednak Belg jest zawodnikiem zawsze groźnym. Dlatego też nie typuję czystego 2:0 dla Mannarino (2,20 w Bet365 ⛔). Sądzę jednak, że Darcis na dzień dzisiejszy, mimo wyższego rankingu, jest zawodnikiem nieco słabszym od Mannarino.
----------------------------------------------------------------------
Miałeś Pan rację Panie Kubamajcher.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
tenis: Montpellier, godz. 12:00
spotkanie: Adrian Mannarino (Fra) - Steve Darcis (Bel)
typ: 1
kurs: 1,55
bukmacher: Betgun
Obaj panowie uczestniczyli w tym roku w tych samych turniejach.Nie spotkali się ze sobą bezpośrednio, ale można przyjąć, że pojedynek &quot;korespondencyjny&quot; wypadł na korzyść Francuza.
W Australian Open Mannarino przegrał 3:0 z Del Potro, żaden wstyd, jednak bez straty seta przeszedł kwalifikacje, bo z racji rankingu (aktualnie 161) musiał. Wcześniej Francuz błysnął wygrywając turniej w Noumei na antypodach, gdzie w finale wygrał 2:0 (6-4, 6-3) ze Słowakiem Martinem.
Steve Darcis (94 na liście ATP) w ubiegłym weekendzie wystąpił w meczu Pucharu Davisa przeciwko Serbii. Nie znalazł się w pierwszym składzie. Jedynie w niedzielnym meczu &quot;o pietruszkę&quot; wygrał 2:0 z deblistą Zimonjicem. Na kortach w Melbourne zaliczył tylko 1 rundę i po gładkim 0:3 z Kohlschreiberem pożegnał się z pierwszym tegorocznym wielkim szlemem. Wcześniej zagrał w Noumei, gdzie w II rundzie musiał uznać wyższość późniejszego finalisty Martina 0:2 (2-6 i 3-6).
Uważam, że Francuz znajduje się aktualnie w dość wysokiej dyspozycji i będzie w tym roku piął się w górę klasyfikacji indywidualnej ATP. Jednak Belg jest zawodnikiem zawsze groźnym. Dlatego też nie typuję czystego 2:0 dla Mannarino (2,20 w Bet365). Sądzę jednak, że Darcis na dzień dzisiejszy, mimo wyższego rankingu, jest zawodnikiem nieco słabszym od Mannarino.
Ja bym nie był taki pewny i stanowczy w stwierdzeniu,że &quot;Darcis na dzień dzisiejszy, mimo wyższego rankingu, jest zawodnikiem nieco słabszym od Mannarino&quot;. Moim zdaniem to nie do końca prawda... Wiem, że pewnie się sugerujesz występami z tego roku gdzie Mannarino wygrał Chelengera w Noumea no ale zerknij z kim on tam grał ... Nie miał w zasadzie z kim przegrać ???? Moim zdaniem to będzie bardzo wyrównany 3 setowy pojedynek i dla mnie o wiele lepszym typem niż WIN Mannarino jest na pewno poniższy:
✅ ✅ ✅
???? Adrian Mannarino - Steve Darcis (+1.5 seta) WYNIK 46 w pierwszym secie :cool: &gt;&gt; WYNIK 46 67
KURS: (1.65)
EXPEKT
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Dev Varman - Berrer 1 Pinnacle 3,90
(Witam wszystkich ponownie! ???? )
Może to i prawda, że Berrer dwa i trzy lata temu czuł się w Chorwacji świetnie. Prawdą też jest, że jest wyżej w rankingu od Hindusa (choć uważam, że gdyby nie kontuzje Dev Vermana, to byłby on na podobnym miejscu co Niemiec, a może i wyższym. W kursach widzę w mojej opinii value. Hindus zachwycił mnie w meczu z naszym JJ. Każdy kto oglądał mecz był pod wrażeniem jego fenomenalnej gry. Nawierzchnia się nie zmienia, gramy w hali. Jeśli Somdev zagra podobnie jak w Australii, to naprawdę ma duże szanse na zwycięstwo. +4,5 gema na Hindusa w bet 365 po 1,66! Naprawdę polecam.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
KUPON #2013_luty_41
???? Mate Pavic (+1.5 seta) - Philipp Petzschner dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 2.70
Stawka: 30j | Do wygrania: 51j
Expekt

Philipp jest wg. mnie zawodnikiem grającym bardzo nonszalancko... Czasami przegrywa gładko pierwszego seta, żeby później walczyć jak lew i wygrać mecz... Ogólnie bardzo nie lubie jego gry i tych słynnych piłkarkich getrów ????
Jeżeli Petzschner zlekceważy młodego Chorwata (a jest na to spora szansa) to typ jak najbardziej z sporymi szansami na sukces po fajnym kursie.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Blaz Kavcic - Aljaz Bedene @ 1,66 Pinnacle ⛔ [6-7 6-3 6-3]

Bazujący na regularności Kavcic nie ma predyspozycji do gry w szybkiej hali. Nie zaskoczył też niczym w Hali Stulecia, grał swoją młóckę rodem z kortów ziemnych. Bedene swoje największe sukcesy także osiągał na clayu, ale sporo grał m.in w hali na jesieni i przenosi dobre wyniki także na nawierzchnie szybsze niż cegła. Odpuścił jednak pojedynek Pucharu Davisa z powodu kontuzji nadgarstka, ale okoliczności w jakich się to odbywało (tajemnicza nieobecność, późne informacja o nieobecności) wskazują moim zdaniem na małe ryzyko przerwy w treningach. W takim wypadku Aljaz ma w Zagrzebiu większe szanse niż wskazuje na to kurs.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom