>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Montpellier, Zagrzeb & Vina del Mar, 04-10.02.2013

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Montpellier
???? Gasquet R. - Benneteau J. 6:1 4:6 6:1 ✅
1,35 Bet-at-home
Przy tym typie wystarczy napisać tylko, że Gasquet jest lepszym tenisistą i do tego jest w formie. W tym roku Richard wygrał już turniej w Doha, na AO pokazał się z dobrej strony gdzie odpadł dopiero ze swoim kolegą Tsongą po 4 setach. Na David Cupie 2 razy pewnie wygrał, wczoraj pokonał Monfilsa w niezłym stylu. H2H dość odległe, ale jest 2:0 dla Gasqueta bez straty seta (2010 i 2007 rok).
Benneteau to półka niżej, w tym roku osiąga dość dobre wyniki, ale jego rywale nie byli najwyższych lotów. Na tym turnieju w 1 rundzie grał z Ungurem który skreczował, a później trafił mu się Hanescu który jak każdy wie woli grać na kortach ziemnych. Oczywiście Julian potrafi grać na halach i patrząc na poprzednie lata ma dość dobry bilans gier pod dachem, ale większość tych meczy albo były na poziomie challenger, albo na jakimś egzotycznym turnieju np. w Malezji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Jeremy Chardy v Paolo Lorenzi 2 @3


Petarda na dziś. Spodziewałem się kursów po @1,8. Lorenzi jest w formie, 2/3 z Ciliciem to nie był jednorazowy wystrzał. Gra bardzo pewnie, dużo kończy. Buki chyba sugerują się ćwierćfinałem na AO Francuza, fakt zagrał bardzo dobry turniej ale to był hard. Mimo lepszego bilansu na mączce Jeremy mnie nie przekonuje, poza tym jak nie ma swojego dnia to sporo psuje a w meczu z regularnym Włochem będzie musiał sporo się nabiegać. Wczoraj stracony set z młodziutkim Garinem dobrze nie wróży. Co tu dużo gadać, ogromne value.
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Tripelek

Jak dla mnie trzy najpewniejsze mecze na dzisiaj...
Richard Gasquet - Julien Benneteau 1.35✅
Jan Hajek - Michael Llodra 1.13✅
Rafael Nadal - Daniel Gimeno-Traver 1.15✅
Handicap na sety ( 0 : 1.5 )

AKO 1,75✅

Gasquet spokojnie powinien pokonać starszego kolege tak jak z resztą napisał Shakal wyżej, Llodra bardzo dobrze gra we Francji, bardzo dobry serwis, bogate doświadczenie, bardzo dobra gra przy siatce, Czech tutaj raczej nie bedzie miał nic do powiedzenia. No i wracający w naprawde dobrej dyspozycji Nadal, był w ostatnim meczu bardzo regularny, dobry % serwisowy, bez błędów podwójnych, 4 asy, 11 szans na przełamania przy tym dając tylko jedną, Traver to nie ta półka, Nadal przejdzie ten turniej jak burza.

Do tego zastanawiam sie nad Dodig&#39;iem ostatnio presentuje się naprawde dobrze w przeciwieństwie do Ruska, który traci sety, gra nierówno, Doding gra u siebie, lubi ten turniej, mocno trzyma swoje podanie, potrafi zaskakiwać w wymianie. Jedyna niewiadoma dla mnie to taka, że Rusek też tutaj gra i grał nieźle i może to być dla niego turniej na odbudowanie.

Na zwycięstwo Dodig&#39;a 2.40
+1,5 seta 1.61
 
I 8

ironpl

Użytkownik
Panowie,

Po pierwsze- Simon wykończy Paire. Mecz Paire z Darcisem to męczarnie Francuza, który był o krok od odpadnięcia! Oglądałem cały i serio, nie było nic wybitnego w grze Paire. Simon go powinien wykończyć, niekoniecznie 2:0- polecam over 21,5 lub 22,5 bo trochę się mu może zejść bo nie jest on jakoś wybitnie agresywny ;) Ale wygrać to wygra na bank! Aby pokonać Simona trzeba grać piekielnie mocną zagrywką oraz bezbłędnie na liniach, inaczej można się wykończyć własnymi błędami- nie ten poziom dla Paire

Po drugie- Rychu Gasquet to dla mnie pewniak na dziś do wygrania kolejnego meczu ze swoim rodakiem. Po potyczce z Monfilsem pokazał, że jest w formie i nie powinien mieć problemów aby przejść dalej.

W związku z powyższym proponuję tak:

Gasquet, R - Benneteau, Julien 1 1.37 ✅
Paire, B - Simon, G Total Games Over 22.5 1.87 ✅
AKO 2.56 unibet

Nie do końca miałem rację z Simonem ale ważne że typ wszedł ;)
 
maciaba 2

maciaba

Użytkownik
Jesteście bardzo pewni tego co piszecie odnośnie meczu Paire - Simon. Ale chciałbym tylko zwrócić uwagę, że kursy ostro spadły bo już jest 2,62 na Paire. Co oznacza, że potencjalnie Paire może być zagrożeniem dla Simona. Poza tym dlaczego ten Paire jest taki zły? Chyba po części o to chodzi, żeby mieć trochę farta. Już nie raz widziałem jak bukom nie wchodziły kursy 1.11 na faworyta. Poza tym, no sorry ale jednak statystyki też nam trochę mówią. Ostatnie 7 meczy w tym sezonie Simon męczył się okrutnie, co chwile 3-2, 3-1, 3-1, wtopa z Baghdatisem. Tej z Murrayem nie biorę pod uwagę. Natomiast Paire przegrał z Bautista i Lu Y-H 2-1 (no i z Federerem 3-0 ale to chyba oczywiste). Reszta meczy to 4 wygrane w stosunku 2:2 dla wyników 2-0 i 2-1.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Zagrzeb, 8.02 14:20
Petzschner - Haase
typ: 2-0
3,50
Williamhill
Analiza
Dzis w cwiercfinale turnieju w Zagrzebiu, Niemiec, Petzschner spotka sie z Holendrem Robinem Haase. Bukmacherzy nie sa jednoznaczni w wskazaniu faworyta w tym spotkaniu. Ja po stronie bardziej doswiadczonego Niemca widze spore value. Po pierwsze Holender ma juz tutaj za soba dwa ciezkie spotkania trzysetowe, z reprezentantem gospodarzy, Veicem oraz Martinem Klizanem. Zwyciestwo nad Slowakiem mozna uznac za niespodzianke, biorac pod uwage jego forme w ostatnich miesiacach. Przed tym turniejem Holendrowi udalo sie wygrac zaledwie jedno spotkanie w tym sezonie w Chennai, z reprezentantem Indii. Haase na poczatku tegorocznych rozgrywek ewidentnie nie jest u szczytu swojej formy. Niemiec startowal jak narazie w challengerach, w Niemczech byl w II rundzie. Tutaj przeszedl kwalifikacje i los bardzo sie do niego usmiechnal, postawil na jego drodze dwoch reprezentantow gospodarzy blizej nikomu nieznanych. Dzieki czemu znalazl sie w cwiercfinale. Sily sa jednak dzis po jego stronie. Niemiec dobrze czuje sie na korcie twardym, bardzo dobrze serwuje, ciezko bedzie go przelamac. Swietnie czuje sie rowniez przy siatce, to czolowy deblista swiata. W moim odczuciu wszystko dzis przemawia za bardziej doswiadczonym reprezentantem Niemiec.
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Jesteście bardzo pewni tego co piszecie odnośnie meczu Paire - Simon. Ale chciałbym tylko zwrócić uwagę, że kursy ostro spadły bo już jest 2,62 na Paire. Co oznacza, że potencjalnie Paire może być zagrożeniem dla Simona. Poza tym dlaczego ten Paire jest taki zły? Chyba po części o to chodzi, żeby mieć trochę farta. Już nie raz widziałem jak bukom nie wchodziły kursy 1.11 na faworyta. Poza tym, no sorry ale jednak statystyki też nam trochę mówią. Ostatnie 7 meczy w tym sezonie Simon męczył się okrutnie, co chwile 3-2, 3-1, 3-1, wtopa z Baghdatisem. Tej z Murrayem nie biorę pod uwagę. Natomiast Paire przegrał z Bautista i Lu Y-H 2-1 (no i z Federerem 3-0 ale to chyba oczywiste). Reszta meczy to 4 wygrane w stosunku 2:2 dla wyników 2-0 i 2-1.
Co to ma być? Twoim zdaniem wygrana Simona 3-1 to męczarnie ale już jak Paire wygrał 2-1 to &quot;na lajcie&quot;?
To, że kurs 1,11 na faworyta nie wszedł to faktycznie, największy argument za tym, że Paire dziś wygra.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ATP Vine Del Mar
Kuznetsov/Sa - Lorenzi/Starace @ 2,0 Bet365
Wczoraj nie zdążyłem zagrać typu na debel rosyjsko-brazylijski, a nie było go na live na bet365 i bardzo żałowałem, więc dziś nie popełniam tego błędu.
Bardzo ciekawa para. Deblista Andre Sa i rosyjski talent w singlu Andrey Kuznetsov. Zawodnicy dobrze się uzupełniają i jak na razie na tym turnieju spisują się znakomicie. Słabo wyszedł tylko pierwszy set w turnieju z deblistami Braccialim i Melo, co jest uzasadnione, ponieważ grali ze sobą po raz pierwszy. Potem jednak jak złapali rytm to przejeżdżają się po rywalach. W czasie 2 i 3 seta oddali tylko 5 pkt włosko-brazylijskiemu deblowi, a przecież to typowi debliści! Przypadek? A skąd! Wczoraj bez problemu pokonali parę Robredo/Hidalgo, zdobywając aż 80% pkt przy 2 serwisie! (po pierwszym 76%). Dali tylko jedną szansę na przełamanie, którą wybronili.
Teraz trochę o ich rywalach. O pierwszej grze nie ma co mówić, bo dostali chilijskich małolatów. Wczoraj pokonali Andujara i Ribę, teoretycznie bezproblemowo w 2 setach, ale to złudne wrażenie. Włosi dali swoim rywalom aż 12 bp! I tylko skuteczność w ich bronieniu (10 wybronili) i wykorzystywaniu swoich (5 na 9 szans) pozwoliła im dosyć łatwo wygrać ten mecz. Wynik jednak bardzo fałszuje obraz tego spotkania. 12 bp w deblu w ciągu 2 setów to naprawdę nie lada wyczyn.
Dodatkowa kwestia jest taka, że Lorenzi dalej gra w turnieju singlowym, przeciwko Chardy&#39;emu dziś, a Kuznetsov i Sa mogą w pełni skoncentrować się na deblu. Grają naprawdę znakomicie i nie zdziwię się jeśli dojdą tu do finału. Włosi to żadni wielcy debliści, ich styl gry raczej nie faworyzuje ich w tych rozgrywkach i dziś powinni polec.
Polecam.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Blaise jeśli dla Ciebie Massu to chilijski małolat to odstaw pisanie analiz:-|
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
no to dziadek i jego wnuczek małolat - pasuje? ????

qrchuck: zacytowałeś, a następnie przekręcasz. Włosi to żadni WIELCY debliści. Tak.
tak swoją drogą to patrzysz na zaebisty ranking RACE z tego sezonu. Wystarczyło przejść do 2 rundy AO i już 29 miejsce gwarantowane. Na tej samej pozycji nasz debelek Janowicz/Bednarek - czy to też wielcy debliści?
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- ATP Zagrzeb
Spotkanie: Melzer/Petzschner- Dodig/Pavic
Typ: Dodig/Pavic
Kurs: 2,75
Bukmacher: bwin
Analiza:

Dzisiaj około godziny 18 rozegrane zostanie spotkanie ćwierćfinałowe turnieju ATP w Zagrzebiu gdzie zawodnicy gospdoarzy para Dodig/Pavic podejmie duet niemiecko-austriacki Petzschner/Melzer. Faworytem są właśnie duet niemiecko-austraiacki, jednak ja w tym spotkaniu stawiam na zawodników z Chorwacji. Dobrze się czują na tym turnieju, o czym świadczy finał w tamtym roku właśnie w tym turnieju. W tym roku w pierwszej rundzie turnieju pokonali parę Sijsling/Haase, która w Australian Open była objawieniem, o czym świadczy finał tej imprezy przegrany z braciami Bryan. Jeśli chodzi o debel Melzer/Petzschner to jakoś mnie ostatnio nie przekonuje. W tym turnieju wymęczone zwycięstwo z Elgin/Zelenay wygrane po 3 setach. Wogóle ten debel zszedł jak dla mnie na psy, w tamtym roku jedynie Wimbledon im wyszedł i może turniej w Brinsbane. To nie jest już ten debel co jeszcze dwa lata temu fajnie walczył w turnieju mistrzów czy na kortach w USA. Dlatego jak dla mnie warto skusić się na typ na gracz z Chorwacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis- ATP Zagrzeb
???? B. Paire vs G. Simon dla Mecz (1.559) WYNIK 75 76 ⛔
???? M. Youzhny vs I. Dodig dla Mecz (1.546) WYNIK jeszcze grają ale Rusek tego nie przegra ✅
KURS:
2.410

Dla mnie powyższy DUBELEK bardzo ciekawie się prezentuje.
W spotkaniu Paire z Simon dla mnie jest wszytko jasne, mimo że kursy spadają na Paire i niektórzy na pewno zagrają na niego. Jak dla mnie to PAire już w tym turnieju nie powinno być i sam pewnie Darcis nie wie jak przegrał tamto spotkanie. Darcis był znacznie lepszy tylko w kluczowych momentach albo Paire pomagała taśma (przy piłce meczowej w tiebreaku) albo Darcis popełniał fatalny UE wyrzucając piłkę w sytuacji klarownej. Simon takich błędów popełniać nie będzie i ak zagra na swoim poziomie to jak pisałem wcześniej Paire się sam wykończy popełniając masę niewymuszonych błędów. Strasznie mnie denerwował styl gry Paire w meczu z Darcisem i dziś powinien za to zostać skarcony.
W meczu Youzhnego z Dodigem na pewno będzie walka i raczej w 2 setach się nie skończy ale widząc dyspozycję Rosjanina w meczu z Sijslingiem wątpie, żeby Dodig miał coś do powiedzenia w dzisiejszym spotkaniu. Dodig z Karlovicem aż tak dobrze nie grał, widać nie do końca może był skoncentrowany bo w kluczowych momentach popełaniał fatalne błędy... Po za tym, serv&amp;volley na Youzhnego to może być za mało ...

EDIT:
no dziś Paire zagrał przynajmniej klasę lepiej niż wczoraj i zasłużenie wygrał... Szkoda kuponu bo Youzhny leje Dodiga ...
W zasadzie to był jeden moment w którym jakby Simon miał JAJA to mogłoby się potoczyć troche inaczej - mam tu na myśli stan 5:5 i 30:30 (Simon odrobił przełamanie, był w gazie) gdzie Simon rozrzucił Paire po korcie i miał piłkę na ścięcie - co zrobił ? Asekuracyjnie lekko posłał piłkę na środek kortu, Paire spokojnie doszedł i skończył winnersem. Myślę, że gdyby Simon miał brek pointa przy stanie 5:5 to Paire mógłby delikatnie spanikować i kto wie co by się stało jeszcze w tym meczu...
Czasem takie niuanse decydują o całej partii i w tym przypadku tak właśnie było ...
 
P 0

picekbet

Użytkownik
No i wracający w naprawde dobrej dyspozycji Nadal, był w ostatnim meczu bardzo regularny, dobry % serwisowy, bez błędów podwójnych, 4 asy, 11 szans na przełamania przy tym dając tylko jedną, Traver to nie ta półka, Nadal przejdzie ten turniej jak burza.
Naprawdę ludzie nie widzicie tego co on pisze. oglądałem cały mecz Nadala. i nie grał porywająco wydaje mi się że linia w pinaclu na gimneo +7.5 jak najbardziej do ogarniecia.
 
maciaba 2

maciaba

Użytkownik
Żartujesz prawda? Tenisista znajdujący się na 5 miejscu światowego rankingu ATP po ponad półrocznej spowodowana kontuzja kolana przerwie wraca i gladko (6-2 6-3) rozwala Delbonis&#39;a, który przez cały sezon stracił 3 sety? To jest ten brak porywającej gry?
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Żartujesz prawda? Tenisista znajdujący się na 5 miejscu światowego rankingu ATP po ponad półrocznej spowodowana kontuzja kolana przerwie wraca i gladko (6-2 6-3) rozwala Delbonis&#39;a, który przez cały sezon stracił 3 sety? To jest ten brak porywającej gry?
Kolego nie porównujmy Del Bonisa z Nadalem... O kim my rozmawiamy? O zawodniku grającym w Challengerach? Nadal w swojej normalnej formie oddałby mu może gema. Oglądałem chwilę spotkanie Hiszpana, ale tylko z czystej ciekawości bo za nim nie przepadam i nie grał jakiegoś niesamowitego tenisa. Spokojnie, sam Nadal pewnie celuje z formą w French Open i to jest dla niego główny cel w tym roku.
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
dyscyplina: Tenis, ATP Montpellier
spotkanie: R.Gasquet - J.Benneteau
typ: liczba gemów: powyżej 21,5 gemów ✅ uff
kurs: 1,66 (rano było 1,80 i tak grałem, a nie miałem czasu na wymalowanie analizy)
bukmacher: Bet365

Na pozór spotkanie nie wygląda na wyrównane. Kurs na faworyta czyli 1,36 oraz kilka analiz w dziale sugerują nawet szybki win Gasqueta. Nawet różnica w aktualnym rankingu dość pokaźna, 10 pozycja Ryszarda przy 38 Juliana. Decyduję się na zakład, że pograją co najmniej 22 gemy nie tylko dlatego, że grają w hali, gdzie zazwyczaj dość trudno o przełamania, ale przede wszystkim z uwagi na niezłe tegoroczne dokonania obydwu Francuzów, szczególnie w Melbourne. Kolejnym argumentem na wyrównane spotkanie jest fakt, że muszą się panowie świetnie znać i trudno będzie bawet o drobne elementy zaskoczenia, tak w taktyce jak i technice gry. Myślę, że nie powinno się wykluczać w tym meczu tie-breaka, co praktycznie załatwiłoby pokrycie linii. Jest to opcja dla odważnych za 2,25 ⛔ (a odważny w bukmacherce najczęściej zostaje frajerem ;) )także w Bet365.
 
D 570

duff999

Użytkownik
Kolego nie porównujmy Del Bonisa z Nadalem... O kim my rozmawiamy? O zawodniku grającym w Challengerach? Nadal w swojej normalnej formie oddałby mu może gema. Oglądałem chwilę spotkanie Hiszpana, ale tylko z czystej ciekawości bo za nim nie przepadam i nie grał jakiegoś niesamowitego tenisa. Spokojnie, sam Nadal pewnie celuje z formą w French Open i to jest dla niego główny cel w tym roku.
Oglądałem całe spotkanie i Nadal zagrał po prostu tyle ile musiał. Słabiej wszedł w mecz , a później jak już przyszło Delbonisowi trochę pobiegać wygrał na totalnym luzie. To oczywiste ,że po kontuzji nie będzie od razu strzelał odwrotnym fh w narożniki z taką dokładnością jak kilka lat wstecz na RG. Nie będzie forsował się Bóg wie jak. Wchodzi w sezon dopiero i oby trafił z mega dyspozycją we Francji. Mecz z Gimeno-Traverem , który nawiasem mówiąc jest nieco lepszym clay courterem od Delbonisa pokaże jak Nadal podchodzi do tego przetarcia. Większość hiszpańskich kolegów na cegle nie ma z nim szans nawet jeśli jest pod formą. Ja tam trzymam kciuki za powrót Rafy bo w tej chwili to jedyny gracz obok Murraya* , który może z Djoko powalczyć.

*Oczywiście Murraya w formie bo tak to jest za miękki w głowie.
 
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
no dziś Paire zagrał przynajmniej klasę lepiej niż wczoraj i zasłużenie wygrał... Szkoda kuponu bo Youzhny leje Dodiga ...
W zasadzie to był jeden moment w którym jakby Simon miał JAJA to mogłoby się potoczyć troche inaczej - mam tu na myśli stan 5:5 i 30:30 (Simon odrobił przełamanie, był w gazie) gdzie Simon rozrzucił Paire po korcie i miał piłkę na ścięcie - co zrobił ? Asekuracyjnie lekko posłał piłkę na środek kortu, Paire spokojnie doszedł i skończył winnersem. Myślę, że gdyby Simon miał brek pointa przy stanie 5:5 to Paire mógłby delikatnie spanikować i kto wie co by się stało jeszcze w tym meczu...
Czasem takie niuanse decydują o całej partii i w tym przypadku tak właśnie było ...
[/b][/color]
Zgadzam się. Simon zagrał fatalnie, masa przespanych lub sfrajerzonych okazji w meczu. W 1 secie miał 5-3. W drugim - fatalna skuteczność w różnych sytuacjach na korcie. Marne returnowanie, a to ile razy przegrał punkt po skrócie Paire to nie zdołam zliczyć. Piłki grane przy siatce i te sytuacyjne to widać nie jego domena. Serwis do bani (bardziej nadaje się do WTA). Uważam że mecz był do uratowania własnie w tym gemie 5:5. Zresztą takich gemów było jeszcze dwa w tym secie wcześniej. Totalne rozczarowanie Simonem który potwierdza że nie tylko dziś gra tak jakby miał między nogami co innego ... zawalił mi kupon ????
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Cilic - Kavcic 2(+5gems)@ 2.42 ✅ 6-3,7-6
PINNACLE

W ostatnim ćwrćfinale turnieju w Zagrzebiu zobaczymy Marina Cilica, sklasyfikowanego w rankingu ATP na 12.miejscu oraz Blaza Kavcica, który zajmuje 83. miejsce. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Chorwat, jednak nie wróżę mu łatwego i szybkiego zwycięstwa. Chorwat pod koniec ubiegłego roku miał problemy(chyba rodzinne) i nie grał przez 2 miesiące. W tym roku wystąpił w dwóch turniejach i może zaliczyć je do nieudanych. W poprzedniej rundzie również nie zachwycił, pokonując słabego Zemije(60). Dziś zmierzy się z bardzo dobrze spisującym się w tym sezonie Słoweńcem. Kavic pokonał w pierwszej rundzie dobrze dysponowanego Bedene(78), a wczoraj sensacyjnie wygrał z Baghdatisem(36). Sądzę, że w starciu z Cilicem nie jest bez szans, a jeśli zagra tak jak z Cypryjczykiem, awans do pólfinału będzie bardzo realny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? M. Cilic vs M. Youzhny dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 2.350
Stawka: 70j | Do wygrania: 94.50j

PinnacleSports

???? J. Nieminen vs R. Gasquet dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 4.140
Stawka: 50j | Do wygrania: 157j

PinnacleSports

Zarówno jeden jak i drugi kurs znacznie przesadzony...
Czekałem aż zostaną wystawione kursy na Youzhnego i trochę (pozytywnie) zostałem zaskoczony. Cilic wcale dziś tak dobrze nie grał i w zasadzie miał trochę szczęścia w drugim secie bo jakby Kavcic wygrał drugiego seta to jeszcze mogłoby być różnie ???? Widać, że jeszcze w pełnej formie na pewno nie jest, bo dosyć często przytrafiały mu się proste błędy w dzisiejszym spotkaniu. Youzhny natomiast kontrolował cały czas mecz z Dodigem, który u siebie zawsze jest groźny. Nie dał Chorwatowi nawet cienia nadziei na cokolwiek w tym spotkaniu... H2H może i na korzyść Rosjanina ale w ostatnich dwóch latach to Cilic częściej wygrywał. Jutro moim zdaniem będzie rewanż!!
Gasquet natomiast niby wygrywa te mecze, ale ma takie dziwne przestoje, jakby nie do końca był skoncentrowany. Może jest to spowodowane tym, że i przeciwnicy nie byli za bardzo wymagający ale mimo wszytko to może niepokoić (patrząc od strony &quot;Ryśka&quot;). Taki jeden czy drugi przestój w grze na pewno wykorzysta Jarrko a na odłamanie może być znacznie trudniej, niż w meczu z Monfilsem czy Benkiem. Nieminen lubi grać w Montpellier, w zeszłym roku oraz w 2010 był tutaj w QF, teraz już półfinał, więc czemu nie miałby powalczyć o trofeum ??? Oj na pewno powalczy i po takim kursie warto spróbować!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom