>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Moscow, Stockholm, Vienna 13.10-19.10.2014

Status
Zamknięty.
szpil 313

szpil

Użytkownik
Ricardas Berankis v Roberto Bautista-Agut 2 @ 1.33 Bet365 ✅ 7:5 6:3
Oglądałem wczorajszy mecz Raonica z Berankisem i widać było, że Raonic gra na pół gwizdka. Serwis mocny, ale nie bombardujący, sporo błędów. Jak tylko wskakiwał na obroty to Berankis nie miał nic do powiedzenia, ale za chwile znowu ten zaniżony poziom, jakby sobie przypomniał, że on ma sobie dzisiaj odpuścić. Berankis zagrał na przyzwoitym poziomie, dobre podanie, nie za dużo błędów.
Bautisty nie widziałem, ale wiem, że jest to zawodnik, który jak już uczestniczy w turnieju, to nie rezygnuje i walczy z każdym na wysokim poziomie. Jego przegrane to zazwyczaj z graczami najwyższych pułapów (Federer, Simon, Monfils, Lopez, Murray) i to też nie oddaje meczu bez walki. Jego dotychczasowymi przeciwnikami w tym turnieju byli Kuznetsov (doprowadził w tym meczu do 11 BP co na hali nie jest standardem) i Groth (nie oddał ani jednego BP przeciwnikowi a w TB był bezbłędny).
Podsumowując, może w tym meczu zdarzyć się wiele rzeczy, gdyż obydwoje grają dobrze, ale wg. mnie Bautista lepiej.
Adrian Mannarino v Matthias Bachinger 2 @ 2.20 Bet365 ✅
Bachinger gra swoje, bardzo agresywna gra, dobry serwis. Uważam, że Bachingerowi podchodzi ten turniej, czuje się tutaj dobrze. Pokonanie L. Mayera zrobiło na mnie wrażenie (pamiętam jego mecz z Federerem). Oczywiście popełnia błędy, ale przy swoim podaniu bardzo się pilnuje.
Jednakże typ opieram na tym co widziałem wczoraj. Dolgopolov ładne cyrki odstawiał w tym meczu. Oczywiście, Mannarino zagrał poprawnie, jednakże czegoś mi w tej grze brakowało.. takiej właśnie odwagi w grze jaką posiada Bachinger. Bardzo prawdopodobna jest 3-setówka, a więc jakiś over też jest mile widziany.
Tommy Robredo +2.5g v Marin Čilić 1 @ 2.0 Bet365 ⛔
Popieram w przemyśleniach Blaise. Ale dlaczego handi gemowe? Bo Chorwat może wygrać w 2TB, a wtedy to my wygrywamy. Cilić dobrze serwuje, dlatego ciężko o punkty przy jego podaniu. Jeżeli chodzi o grę przy podaniu przeciwnika, to już nie jest tak kolorowo, widziałem jego ostatnie mecze i stał się takim drewniakiem gdy serwuje przeciwnik. Prawdopodobnie ma zakaz przeciążania się przed Paryżem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Murray(-1.5 seta) + Ferrer @2.02 Unibet✅
Obaj ostatnio pokonali swoich rywali bez problemu. Obaj walczą o ATP Tour Finals, wspominałem już ostatnio o nich. Karlović nie zachwyca, gra zwyczajnie solidnie i kurs na Ferrera pobieram od razu. Murray mierzy się z młodym Struffem, który ostatnio o mało co nie odpadł z Stakhovskim. Dzisiaj pewnie wygra w dwóch setach.
Robredo(+3.5 games) - Cilic 1 @1.73 Pinnacle⛔
Uległem masówce... Nigdy więcej ;)
Cilic po sensacyjnym zwycięstwie w US Open spuścił z tonu. Szybkie porażki w Beijing i Szanghaju, tutaj strata seta z Donskoyem. Robredo ostatnio finał w Shenzen, a tutaj już dwie pewne wygrane bez straty seta. W takiej formie jak teraz jest w stanie nawiązać równorzędną walkę z Marinem a może nawet wygrać.
Berdych T. - Copil M. under 21.5 gema @1.86 Pinnacle✅
W tym roku już raz się spotkali i wygrał wtedy Berdych 6:4, 6:3. Copil do turnieju w Moskwie prezentował się bardzo słabo, teraz zaskakująco dobrze mu idzie, pokonał już Sousę i Herberta. Berdych za to nie miał problemów z Dustinem Brownem. Czech w Beijing doszedł aż do finału, przegrywając z Djokoviciem. Walczy o to samo co Murray i Ferrer, więc będzie zmotywowany, by osiągnąć tu dobry rezultat. Powinien odprawić szybko Copila w dwóch setach i przy okazji go nie raz połamać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Sela-Mathieu 2 @1.45
Kwalifikacje Bazylea. Mathieu tenisista po przejsciach, zarowno zdrowowtnych jak i osobistych, mogl osiagnac w tenisie duuuzo wiecej. Niby nie ma jakis oszalamiajacych wynikow ostatnio, ale sa trzy miejsca gdzie Francuz zawsze gra dobrze, niezalezenie od formy, czyli Rotterdam, Gstaad i Bazylea wlasnie. Mysle, ze tym razem bedzie podobnie i PHM nie zatrzyma sie na kwalifikacjach. Dudiusz pieknie ulozona reka, piekny backhand, ale on gra dobrze rownie rzadko, a miejsce rozgrywania turnieju faworyzuje bez wapienia Mathieu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
http://ifotos.pl/zobacz/indeksjpg_wppeaas.jpg/
Cermak F./Vesely J. - Guccione C./Groth S.

Guccione/Groth 1.65 bwin
Kangury to specjaliści od twardych nawierzchni, czy to na świeżym powietrzu, czy w hali. W tym sezonie notują świetne występy, w pewnym okresie mieli kilkanaście zwycięstw pod rząd. Co prawda wiele z nich było odniesionych w turniejach niższej rangi, jednak wygrywali oni z przeciwnikami pokroju Czechów lub nawet lepszymi. Jak wiadomo Groth dysponuje najsilniejszym serwisem na świecie, jego kolega znacznie w tej kwestii nie odbiega, a jak wiadomo jest to jedna z dwóch najważniejszych kwestii w grze deblowej. Oprócz umiejętności czysto technicznych dochodzi zgranie, które jest po stronie Australijczyków. Cermak z Veselym grają w Moskwie po raz pierwszy ze sobą. Ostatnio, jeśli chodzi o grę podwójną, ciułali się po challengerach grając z przypadkowymi partnerami traktując te występy z pewnym dystansem. W Kangurach widzę wyraźnych faworytów i value w kursie na nich. Moim zdaniem jakieś 1.4 byłoby odpowiednie, a buk daje nam tutaj dobre 1.65.
Kangury hala 12/1 hard 23/5
Czesi hala 3/0 hard 0/0​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Berdych T. - Dimitrov G. 1 @1.72 Pinnacle✅
Wynik:5:7, 6:4, 6:4

Kursy na Berdycha lecą, co mnie absolutnie nie dziwi. Tomas gra ostatnio znakomicie, nie licząc finału w Beijing, gdzie ugrał jedynie 2 gemy z Djokoviciem. W Sztokholmie nie stracił jeszcze seta. Dimitrov od Wimbledonu regularnie obniża loty. Teraz w końcu udało mu się dojść do finału, ale po drodze męczył się bardzo, np. z Sockiem. Berdych zdecydowanie lepiej serwuje od Bułgara, return stoi u nich na podobnym poziomie. Berdych powinien wygrać, można się spodziewać zaciętego pojedynku, lecz Tomas powinien dać radę.
Bautista Agut(+5 games) + Murray @1.65 Marathon✅
Wynik: 4:6, 4:6
5:7, 6:2, 7:5


Bautista Agut zmierzy się w finale z Ciliciem. Marin już nie gra tak dobrze jak podczas US Open. W Moskwie tracił sety z takimi &quot;tuzami&quot; jak Kukushkin czy Donskoy. Jedynie Robredo pokonał pewnie 6:3, 6:3. Handi +5 gemów dla Aguta można prawie uznać za lokatę. Hiszpan w Moskwie bez straty sety, jest w stanie nawiązać równą walkę z Chorwatem. Można nawet zaryzykować, i pograć lekko na wygraną Hiszpana, bo nie jest on wcale bez szans.
Co do Murraya, wydaje się oczywistym faworytem pojedynku z Ferrerem. Hiszpan lepiej czuje się na innych nawierzchniach, aniżeli typu hard. Co prawda uległ ostatnio Davidowi, ale po dziwnym meczu. Dzisiaj raczej nie odpuści i będzie chciał wygrać ten turniej. Podobnie zresztą jak Ferrer. Hiszpana atutem z pewnością nie jest serwis, co będzie dużym problemem w obliczu bardzo dobrego returnu Andy&#39;ego. Murray wraca do formy, w Wiedniu jeszcze bez straty seta. Co innego jego rywal - wczoraj męki z Kohlschreiberem i wygrana dopiero po TB w trzecim secie. Dzisiaj wygra Andy.
Wszytko na ✅ Jednak miałem rację co do Berdycha ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP


Melzer J./Petzschner P. - Knowle J./Begemann A.
Knowle/Begemann 2.62 MarathonBet

Myślałem, że jedynym sensownym betem na dzisiaj będą Kangury, ale obok takiego kursu w tym spotkaniu nie można przejść obojętnie. Taka dysproporcja w kursach daje spore value na Juliana i Andre. To oni grają razem od dłuższego czasu osiągając ostatnio dobre rezultaty. Austriacy grają dopiero wspólnie drugi turniej w tym sezonie. Pod względem zestawienia obie pary wyglądają podobnie, są to klasyczne pary leworęczny+praworęczny. Od tej czwórki pod względem poziomu, jak i doświadczenia deblowego odstaje zdecydowanie Petschner, który jeśli występuje w grze podwójnej, to najczęściej w Challengerach z różnymi partnerami. Jego starty kończą się najczęściej na wstępnych fazach. Oprócz samych umiejętności odróżnia go też ranking, jest on sklasyfikowany na 707. miejscu w rankingu deblowym, zaś pozostali notowani są w pierwszej setce. Na koniec napiszę to jeszcze raz. Moim zdaniem kursy są przesadzone, sam wystawiłbym równe kursy lub wręcz uznałbym Juliana z kolegą za faworytów tego finału.​
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Od tej czwórki pod względem poziomu, jak i doświadczenia deblowego odstaje zdecydowanie Petschner, który jeśli występuje w grze podwójnej, to najczęściej w Challengerach z różnymi partnerami.
Abstrahujac juz od samego typu, Mezler z Petzschnerem wygrali wspolnie dwie odslony szlema. Raz Wimbledon i raz US Open. Moze byc jakis lepszy bagaz doswiadczen niz zwyciestwo w szlemach ? To ze Petzschner dlugo musial pauzowac to zupelnie inna bajka, wiec nie przesadzajmy ze Petzschner to jakis grajek challangerowy, nie jednym sezonem zawodnicy zyja. Oczywiscie grywali na World Tour Finals i wygrali na pewno bardziej prestizowe turnieje.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Peczna to może głową odstaje, ale na pewno nie umiejętnościami. Tymi zdecydowanie odstaje z kolei Begemann, który jest właśnie deblistą z poziomu challengera.
 
D 8

dyniek89

Użytkownik
Od tej czwórki pod względem poziomu, jak i doświadczenia deblowego odstaje zdecydowanie Petschner
To bardzo ciekawe stwierdzenie, Petzschner z Melzerem, to zwycięscy deblowego Wimbledonu ( 2010) i US Open ( 2011). Najwyższy deblowy ranking Petzschnera, to nr 9. Jak ktoś tu odstaje, to raczej Begemann, któremu bliżej do challengerów niż do poziomu ATP.
Ranking Petzschnera wynika z kontuzji, niemiec nie grał do czerwca tego roku.
Już nie wspomnę o tym, że Knowle z Begemannem grają ze sobą od tego roku, a Petzschner z Melzerem od wielu lat.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Berdych T. - Dimitrov G. 1 @1.72 Pinnacle

Kursy na Berdycha lecą, co mnie absolutnie nie dziwi. Tomas gra ostatnio znakomicie, nie licząc finału w Beijing, gdzie ugrał jedynie 2 gemy z Djokoviciem. W Sztokholmie nie stracił jeszcze seta. Dimitrov od Wimbledonu regularnie obniża loty. Teraz w końcu udało mu się dojść do finału, ale po drodze męczył się bardzo, np. z Sockiem. Berdych zdecydowanie lepiej serwuje od Bułgara, return stoi u nich na podobnym poziomie. Berdych powinien wygrać, można się spodziewać zaciętego pojedynku, lecz Tomas powinien dać radę.

Bautista Agut(+5 games) + Murray @1.65 Marathon

Bautista Agut zmierzy się w finale z Ciliciem. Marin już nie gra tak dobrze jak podczas US Open. W Moskwie tracił sety z takimi &quot;tuzami&quot; jak Kukushkin czy Donskoy. Jedynie Robredo pokonał pewnie 6:3, 6:3. Handi +5 gemów dla Aguta można prawie uznać za lokatę. Hiszpan w Moskwie bez straty sety, jest w stanie nawiązać równą walkę z Chorwatem. Można nawet zaryzykować, i pograć lekko na wygraną Hiszpana, bo nie jest on wcale bez szans.
Co do Murraya, wydaje się oczywistym faworytem pojedynku z Ferrerem. Hiszpan lepiej czuje się na innych nawierzchniach, aniżeli typu hard. Co prawda uległ ostatnio Davidowi, ale po dziwnym meczu. Dzisiaj raczej nie odpuści i będzie chciał wygrać ten turniej. Podobnie zresztą jak Ferrer. Hiszpana atutem z pewnością nie jest serwis, co będzie dużym problemem w obliczu bardzo dobrego returnu Andy&#39;ego. Murray wraca do formy, w Wiedniu jeszcze bez straty seta. Co innego jego rywal - wczoraj męki z Kohlschreiberem i wygrana dopiero po TB w trzecim secie. Dzisiaj wygra Andy.
Co do Murraya to sie zgodzę Andy zapewne wygra ale Berdych jest w znakomitej formie?
Widziałem właśnie w 3 secie z Simonem...
Piękna forma Tomasza same ogórki w drodze do finału...
Co innego Dimitrov który miał wymagających przeciwników...
Porównywanie jakiś tam serwisów czy returnow to bez sensu.
Wystarczy zobaczyć h2h na korcie twardym.

Grubo w Dmitrov +1.5 seta Pinnacle 1.45
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Tomas Berbych - Gregor Dimitrov @2,2⛔⛔ Bet365 Dobry mecz, bardzo wyrównany, niestety na korzyść Czacha.

Jeśli coś stawiać w tym meczu to tylko w stronę Bułgara. Miał on zdecydowanie lepszych zawodników w drodze do tego finału. Wystarczyło zobaczyć co grał Tomic na tym turnieju, bardzo siłowy tenis,serwis, wygrana z Verdasco, który rozegrał set sezonu 6:0, a i tak Tomic odwrócił losy tego spotkania.
Berdych nie jest w formie, Copil, Bachinger, Brown przecież to poziom Challenge, a z Bachingerem miał ogromne problemy, straty swojego podania, wiele błędów własnych.
Myślę, że dziś Grigor obroni tytuł sprzed roku.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Przyznaje się do błędu. Typ na Juliana i Andre był poparty moją obserwacją obecnego sezonu. Niestety mój horyzont na tenis jest ograniczony, ponieważ skupiłem się tak naprawdę na nim dopiero od początku 2014 roku. Miło mi jednak, że wywołałem dyskusję. Co do samego typu można było skontrować na 2.set dla Knowle i Begemanna po kursie 2.37 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Porażka Kangurów tylko mnie utwierdza w opinii, że 250-tki są słabe do obstawiania. Chris z kolegą nie potraktowali tego spotkania całkiem poważnie, mieli masę bp, a żadnego praktycznie nie wykorzystali(nie liczę tego na odłamanie w pierwszym secie). Najwyraźniej zadowolili się finałem tego turnieju, a ich umiejętności, warunki i zgranie predestynują ich do wyższych osiągnięć, niż finał średnio obsadzonego turnieju. Właśnie z takich okazji powinni korzystać poprawiając znacznie swój ranking. Guccione już raczej nie pogra sporo z Hewittem, więc powinien wykorzystywać w całości występy z Grothem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom