>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Nowy Jork, Buenos Aires, Rotterdam - 12.02-18.02.2018

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Medvedev D. - Muller G.
Muller G. +1,5 gema ::: 1,77 ::: 2/3
Medvedev to na pewno młody talent i warto mieć na niego oko, w tym roku wygrał już turniej w Sydney, ale tam w finale zmierzył się z nastolatkiem. Na AO szybko odpadł 3:0 z Chungiem, wcześniej przegrał w Challengerze z Matosevicem i właśnie tak to jest z młodymi zawodnikami, raz coś wygrają, później konkretna wtopa. Rosjanin gra tutaj od kwalifikacji i dwa mecze w tym jeden z Mahutem ma już za sobą.
Muller to zawodnik typowo na korty szybkie, halowe, serwis, siatka i stary styl tenisa. Jest o wiele bardziej doświadczony, w ostatnich latach trafiał tutaj na bardzo solidnych zawodników - Tsonga, Cilic, Wawrinka. Tym razem ktoś z niższej półki. Może Gilles nie przegra seta jak Klizan ze stanu 5:2. Powodzenia!
Wynik: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Khach.,Pouille-Bopan.,Roger V. 2 1.41 milenium
Bez względu jak się skończy trwający mecz Kohlschreiber - Chaczanow to Rusek odczuje ponad 2,5h na korcie gdzie na debel zaplanowany jest już na 14:30. Oczywiście będzie miał dłuższą przerwę ( nie wiem ile jest regulaminowa przerwa ) ale dodając do tego Pouille który w niedziele skończył zwycięsko turniej we Francji to jeżeli w ogóle dojdzie do tego meczu to według mnie podejdą bardzo na luzie. Francuz jutro być może ciężki mecz z Rublovem. Znowu Bopanna/Vasselin solidnie w tym roku, odpadali w Sydney w półfinale ale z nie byle kim bo Kubot/Melo późniejsi zwycięzcy podobnie jak w AO z Marach/Pavic, ale oba mecze to urwane sety i walka, a pozostałe 4 mecze to wygrane bez straty seta.
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Mecz Gillesa z Medwedewem można zobaczyć w we włoskiej telewizji, Super Tennis Hd, platforma Nc+ kanał 306, ogólnie komentuje tam wszystkie mecze ten sam głos chodzi mi komentatora,rzadko kiedy inny, gość ma przesrane siedzieć codziennie od rana do nocy i komentować tych pajaców, wczoraj siedział od rana do 22, dziś tak samo się zapowiada ???? Muller wygląda póki co tragicznie, kwestia czasu aż zostanie złamany ????
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Cabal/Farah - Demoliner/Garcia Lopez
Czas: 21:00
Typ:1
Kurs: 1,37
Fortuna
Cabal i Farah to bardzo doświadczona para, która w tym sezonie doszła do finału Australian Open. Preferują grę na clay, a ten turniej im wybitnie siedzi, gdzie wygrywali go przez ostatnie 2 sezony. Dobra forma w tym sezonie, doświadczenie, zgranie ze sobą, gra na clayu, obrona punktów i brak zgrania u drużyny przeciwnej skłania mnie na pogranie tego typu.
2:0 ✅
Do dubelka idealny typ, do którego można dorzucić over 1,5 City w dzisiejszym meczu.
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Czy tylko ja widzę value w Cuevasie? Monfils jakoś mnie nie przekonuje, tym bardziej na ziemnej, zastanawiam się tylko czy iść w 1 seta czy wygraną spotkania po 2.12. Jak myślicie?
 
znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
Troicki @ 4,40
⛔
Tak jak mieliśmy ogromne value na Medvedeva, podobnie jest jeśli chodzi o kurs na Serba, choć powiedział bym, że aż tak, ale kurs przesadzony. Wiktor nigdy nie był, nie jest i nie będzie zawodnikiem, który może bić się o czołową dziesiątkę. Prosty, wręcz banalny typowy tenis, nic ponad normę. Zawsze traktowałem go jako zwykłego &quot;przebijaka&quot; z bardzo dobrym podaniem. Jeśli ma dobrą piłkę na forhend to potrafi skończyć, z bekhendu dobra gra wzdłuż linii, choć nie raz udowadniał, że w głowie niczym Benua czy Fabio. Od razu przypomina się sytuacja z Wimbledonu w spotkaniu z Ramosem. Póki co Serb wygląda na prawdę solidnie a tutaj serwuje na prawdę klasowo i świetnie czuje kort. Na AO mimo porażki w 3 setach to postawił się Kyrgiosowi. W Bułgarii ograł Istomina i Gulbisa by przegrać ze Stachem w dwóch setach ( w drugim serwując po seta, oddał ). Dziś mimo 6:1 w pierwszym secie dla Niemca, Wiktor zagrał na prawdę solidne spotkanie, świetnie na serwisie, 14 asów 77% pierwszego, punkty po pierwszym 79%. Świetny serwis do środka, nie do wyłapania jakiegokolwiek a tym bardziej solidnego returnu. Jeśli chodzi o Czecha to wiadomo jak jest często u niego z głową, ale nie biorąc tego pod uwagę...AO po tych ostatnich miesiącach Berdycha, można jak najbardziej zaliczyć na plus. Pierwsze jego spotkanie z Miszą, który jest typowy do bólu ze swoim s&amp;v. Żałośnie przegrany pierwszy set z serwisem na 6-4. Tomek słabo zagrał na returnie, przy serwisie zdecydowanie mniej wymagającym, niż posiada Serb. Sporo niewymuszonych po stronie Czecha, widać to wejście w sezon, bo po za 4 spotkaniami w AO to zero gry, nie licząc orażki ze Struffem w Katarze. Jeśli Serb zagra na podaniu tak jak z Niemcem to tajbreki to minimum. Serb zdecydowanie bardziej wymagający niż Niemiec. Tomek jest faworytem, to nie podlega żadnej dyskusji, ale przepraszam bardzo, 1,22 ? nie przesadzajmy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Tenis by Dawid 864,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Buenos Aires
Garcia-Lopez G. – Carreno Busta P.
Typ:
Garcia-Lopez wygra przynajmniej seta
Kurs: 1,62
Bukmacher: milenium
Turniej na cegle w Buenos Aires, gdzie spotkają się zawodnicy z Hiszpanii. Dwa inne style, ponieważ starcie jednoręcznego backhandu z oburęcznym, a pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie. Kursy na Lopeza spadają, co w ogóle mnie nie dziwi, gdyż jest w stanie wygrać te spotkanie. W pierwszej rundzie ograł zazwyczaj mocnego w swoim rodzinnym mieście Berlocqa, lecz ten nie przygotował formy takiej jak rok temu, a Hiszpan zagrał znakomite spotkanie i imponował praktycznie w każdym elemencie gry, szczególnie na serwisie, winnerami, które były często sprowokowane płytką grą Argentyńczyka oraz genialnymi skrótami. Nawet jeśli Carlos byłby w lepszej formie to i tak pewnie by nie starczyło na tak dobrze dysponowanego Guillerme. Z kolei faworyzowany Busta ostatni czas (od US Open 2017) ma słaby i zalicza pewny kryzys w swojej karierze, lecz to normalne – sezon 2017 był zdecydowanie najlepszym w jego karierze. Pablo na Australian Open zaliczył czwartą rundę, więc całkiem nieźle, ale przed sezonem trenował głównie na hardzie, więc prawdopodobnie AO było jego głównym celem na początek tego sezonu. Dlatego też cegłę nieco odpuścił, a skutkiem tego była między innymi zdecydowana porażka z Martinem w Quito, który rozgromił Hiszpana, a przecież jest to zawodnik z pogranicza challengerów i ATP. Co prawda Słowak bardzo lubi grać na cegle, lecz mimo wszystko ten mecz nie powinien skończyć się w taki sposób. Busta grał fatalnie drugim serwisem i przy okazji popełnił kilka podwójnych błędów serwisowych, nie zaliczając żadnego asa na tak szybkiej cegle. Nikogo nie powinna tutaj zdziwić wygrana bardziej doświadczonego Lopeza, który w tym momencie jest w lepszej dyspozycji od swojego kolegi. Panowie na korcie spotkali się tylko raz i to aż 5 lat temu, a lepszy okazał się właśnie Garcia-Lopez, lecz wtedy Busta dopiero zaczynał przygodę w challengerach.

Typ bez analizy:
  • Zverev A. – Seppi A.: Seppi wygra przynajmniej seta @2,11 (fortuna) kurs warty gry, lecz typ głównie na przeczucie i ze względu na bardzo precyzyjną grę Seppiego z Sousą, szczególnie w drugiej części spotkania. Z kolei Zverev nie gra swojego 100% i na pewno stać Włocha na urwanie seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Pierre-Hugues Herbert +1,5 seta 1,75 ZWROT Ryszard przyjechał po wpisowe, dostałby tu 2:0 ale nie chciał się zbłaźnić więc zszedł z kortu ????
Oglądałem mecz panów w Montpellier, tam dosyć szczęśliwie wygrał starszy i bardziej doświadczony Francuz, Gasquet już starawy kondycja nie ta i wyeksploatował się w Montpellier, Herbert gra tutaj od kwalifikacji, nawierzchnia wolniejsza i to mnie trochę martwi, jednak cały czas mam mecz obydwu panów przed oczami z poprzedniego turnieju, Herbert niezłe serwował starał się skracać wymiany chodząc do siatki i mieszał tępo gry slajsując, rozegrał już tutaj dwa mecze gdzie pokonał groźnego na halowych turniejach Berankisa i challengerowca Ignatika i myślę że seta jest w stanie ugrać również na tym turnieju tutaj a jeśli zachowa chłodną głowę jest w stanie pokonać Gasqueta
Marrero/Verdasco 1,90✅
No proszę powrót pary starych mistrzów Mastersa, obaj znają się jak łyse konie, obaj najlepiej czują się na cegle, obaj wygrywali turnieje ATP na cegle, Mektic z Peya są po finale w Sofii gdzie przegrali z Haase/Midellkoopem, myślę że podróż męcząca na inny kontynent, jak i oceniam wyżej parę Hiszpańską na cegle niż Austriaka i Chorwata, duże value w tym kursie
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 243

bede1991

Użytkownik
Rublev + Marrero Verdasco @3.31✅
Odnośnie debla Hiszpańskiego zgadzam się z Wyjaśniatorem - zmiana kontynentu, rozegrany finał vs doświadczenie, powrót do wspólnej gry. Verdasco sam lubi ustawić wynik spotkania, mając partnera w.deblu zwiększa się dla mnie wiarygodność grania w jego kierunku.
Odnośnie pojedynku singlowego, Poullie po zwycięskim finale, powinien odpaść z Tsongą ale francuski turniej zrodził dwa przypadki w których absolutni faworyci na skutek urazów oddawali spotkania przy zdecydowanych prowadzeniach. W finale pokonał Gasqueta którego wynik w turnieju był ponad stan - męki z Herbertem, podejrzane spotkanie.z Goffinem w którym dał się wyzerować w 2 secie - dla mnie to zwycięstwo Lucasa przy jego wchodzeniu w sezon to narazie wystarczy - Rublowovi brakło zimnej głowy w pojedynku z Wilfriedem, tym razem liczę na więcej spokoju i zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ładnie wczoraj Warinka przytankował jak i cała plejada gwiazd z poprzedniego tygodnia, Pouille, Gasquet, Carballes Baena, Copil gra jeszcze itd.
Berdych T. - Troicki V.
Berdych T. -1,5 seta ::: 1,71 ::: 2/3 +1,42
H2H 6:1 z dość dawnych lat, warto odnotować, że pierwsze starcie w 2009 roku wygrał Troicki i od tego czasu nie wygrał ani razu nawet seta. Troicki podobnie jak i z Wawrinką źle mu się gra z Berdychem. Niby ze Szwajcarem w Sofii miał szanse na seta, ale nadal to było dla niego za dużo.
Berdych to jeden z najsolidniejszych graczy w tourze, na hali jest mocny, na AO mógł nawet Federerowi urwać seta itd. Głowa pękła po raz kolejny, ale na niżej notowanych zawodników jest za mocny.
Wynik: 2:0
 
K 0

kamil2911

Użytkownik
HAASE R./MIDDELKOOP M. - ROJER J./TECAU H.
Kusi tutaj mnie zagranie 1. Chłopaki grają dobrze, może i nawet lepiej niż dobrze i mogą ograć przeciwników, a po kursie 2,3 jestem skłonny to zagrać. Niby Rojer i Tecau są faworytami, ale Holendrzy przed własną publicznością będą chcieli się dobrze zaprezentować. Poza tym Haase pokazał w singlu, że jest w formie co pewnie go uskrzydli.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja dzisiaj wybieram dubel Szwarcman i Marinare pomidorowa.
Mannarino to gracz o półkę wyżej od Niemca. Ostatnio przegral w 1 rundzie w Sofii z Baghdatisem, ale widać było że jest &quot;nieświeży&quot; po bojach w Davis Cupie i stad ta porażka w mojej opinii. H2H 1:1, ale w zeszłym roku w czelku góra Marinara 64 64. Tu w tym meczu wielu przełamań pewnie nie będzie, ale czuję że Francuz będzie zmotywowany by zmazać plamę po ostatniej porażce. Serwis obu panów na dobrym poziomie, ale już w wymianach lepszy, dokladniejszy Adrian.
Mannarino @1.80
Do dubla cos pewniejszego, czyli...
Szwarcman. U siebie kort glowny, pewnie sold out cały obiekt, w dodatku rok temu zmiażdżył Bellucciego na ziemi 62 60 i nie zanosi się na rewanż. Gdyby to był pierwszy mecz małego Argentyńczyka na ziemi w tym roku to raczej bym się wstrzymał, ale pierwsze koty za płoty już ma i teraz powinno być jeszcze lepiej.
Schwartzman @1.33
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Bedene A. - Ramos A.
Bedene A. +1 gem ::: 1,92 ::: 2/3 +1,84
H2H 1:2, ale z ponad 4 lat. Ramos rok temu mega forma w Quito, Buenos Aires, Rio i Sao Paulo - półfinał, ćwierćfinał, półfinał, finał. Czy powtórzy taki wyczyn i tym razem? Trudno powiedzieć, liczę na to, że zatrzyma go już dzisiaj Bedene który nie dał najmniejszych szans Vesleyowi, oddał mu tylko 3 gemy. Reprezentant Czech jest tak samo leworęczny jak Ramos, więc to na pewno jakiś plus.
Wynik: 19:12
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Schwartzman-Bellucci 1 @1.3

Biore jednak w kombinacji rzecz jasna. Uwielbiam Argentynczyka i jego gre i w jego tenisie zakochałem sie po jego meczach w tamtym sezonie w Monte Carlo, gdy gral z Ramosem i Nadalem super mecze. To byl przelomowy turniej dla Schwartzmana i od tego momentu zaczal grac jeszcze lepiej. Za chwile tenisisci rusza na najwazniejszy i najbogatszy turniej w cyklu południoamerkanskich turniejach, potocznie zwanych Golden Swing i udadza sie do Rio, wiec warto byloby pokazac troche dobrej gry, a korty w Buenos do grania długich wymian sa akurat super.
Bellucci na pewno sie stara, poniewaz on mial kilkumiesieczna przerwe i stracil sporo i w rankingu i finansowo przeciez. Bellucci akurat w Buenos nigdy dobrze nie grał, a tu prosze gra juz 4-ty mecz. Niemniej jednak Schwartzman tez bedzie sie starac. Schwartzman nigdy tez poki co poza 2-ga runde w buenos nie wyszedł, ale on od ubiegłego maja zrobił taki krok do przody jeszcze, że grając podobnie jest faworytem. Sadzę , że w Buenos kazdy Argentynczyk z duzym nazwiskiem powinien chociaz raz błysnąć. Wielu takich przeciez było w przeszłosci i grali w finałach. Coria, Gaudio, Monaco, Chela, Acasuso, Calleri... Długo by wymieniać. Moze teraz czas na Schwartzmana.
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Dudi Sela 2,05⛔
Po takim kursie grzech nie spróbować na żydka, Sela gracz na twarde i trawiaste korty, gra szybkie wymiany szuka winnerów, kąty z jednoręcznego backhandu jakie potrafi zagrać to to istna poezja, jest doświadczonym graczem i spina się na turnieje trawiaste głównie i słabsze ATP 250, jak wypada za pierwszą setke to grywa czelki aby ponownie wejść do pierwszej setki, balansuje zawsze w miejsach 70-100 niejednemu lepszemu zawodnikowi w swojej karierze potrafił napsuć krwi, w tym turnieju pokonał gładko gruzina Basilaszwiliego mocnego na twardych kortach, co można napisac o jego rywalu, poziom challenger lecz puka do bram ATP, gra niekowencjonalnie częste wypady do siatki jak i agresja w grze serwis niezły, skraca wymiany, w pierwszej rundzie podejrzewam że ustawił 1 seta z jakimś amatorem Kordą po czym wygrał dwa kolejne, wtopy w challengerach z MacDonaldem wtopa z Kecmanovicem czyli zawodnikami gorszymi od Seli, myślę że Żydek sobie poradzi z Tiafoe, jest bardziej doświadczonym graczem posiadającym większy wachlarz ofensywny i widzi szanse tutaj osiągnięcia czegoś więc motywacja będzie duża więc stawiam na Sele
 
K 0

kamil2911

Użytkownik
Federer vs Kohlchreiber -19,5gema w meczu kurs 1,85
To co gra w tym roku kohlchreiber wola o pomstę do nieba, w tym roku wygrał aż JEDEN mecz! I na pewno w meczu z Rogerem w takiej formie się nie ocknie... Sądzę, że Szwajcar, tak jak wczoraj wygra szybko, łatwo i przyjemnie, a Niemiec jak wygra tych 7gemow to szczyt marzeń. Kusi jeszcze zagrać handi -6,5gema po kursu 2.7, ale chyba raczej nie zaryzykuje aż tak
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Rotterdam
Haase R. - Griekspoor T.
Haase R. -1,5 seta ::: 1,76 ::: 2/3 +1,52
Mecz wieczoru dwóch Holendrów w Holandii, kibice zapewne jak i sami organizatorzy liczyliby zapewne na 3 sety, jednak ja idę na przekór i widzę zwycięzcę w dwóch setach Haasa który pokazuje dobrą formę. Na pewno wygrana 21 latka nad Wawrinką mnie jeszcze nie przekonuje.
Wynik: 2:0
Buenos Aires
Elias G. - Delbonis F.
Elias G. +2 gemy ::: 1,99 ::: 2/3
H2H 4:0, Eliasa tutaj nie powinno być co prawda, ale już nie raz była taka sytuacja, że LL zachodził gdzieś daleko. Dwa razy wygrał Elias w Argentynie z Delbonisem.
Wynik: 12:14
Garcia-Lopez G. - Carreno-Busta P.
Powyżej 21 gemów ::: 1,79 ::: 2/3 +1,58

Dokładny wynik 1:2 ::: 4,00 ::: 0,5/3

H2H 1:0 z przed 5 lat. Busta ma tutaj czego bronić bo półfinału, a w następnym tygodniu w Rio finału. Dwóch Hiszpanów, GGL ma tutaj mecz za sobą i ciekawe czy Carreno pokaże taką formę jak rok temu. Mecz powinien być zacięty, liczę na 3 sety.
Wynik: 33, 2:1
Lajovic D. - Monfils G.
Monfils G. -1,5 seta ::: 2,19 ::: 2/3 +2,38

Wielkiej filozofii w tym typie nie ma, Monfils jako naczelny defensor jest bardziej &quot;prestiżowym&quot; zawodnikiem i tyle. Zlał Cuevasa niemiłosiernie to i z Lajovicem powinien sobie poradzić. Chociaż wiadomo, że u Monfilsa to różnie bywa podczas meczu.
Wynik: 0:2
Nowy Jork
Harrison R. - Karlovic I.
Karlovic I. +1 gem ::: 1,81 ::: 1/3
Nie lubię grać na Karlovica, ale w ostatnich latach to on w Stanach Zjednoczonych dobrze radził sobie z tym swoim serwisem. Liczę na podobny mecz jak z Donaldsonem.
Wynik: 0:2
Tiafoe F. - Sela D.
Sela D. +1 gem ::: 1,96 ::: 2/3

Tu klasyk czyli młody vs. doświadczony. Sela dobrze wybiegany, na kortach w Stanach Zjednoczonych nie raz zagrał dobry turniej. W 1 meczu 3 setówka z nastolatkiem Kordą. W ogóle to tych amerykańskich tenisistów talentów to miało być co nie miara. Na razie nie widać nikogo na poziomi Samprasa czy innych McEnroe.
Wynik: 15:10
Anderson K. - Escobedo E.
Escobedo E. ::: 4,85 ::: 1/3
Escobedo E. -1,5 seta ::: 9,16 ::: 0,5/3

Tak po prostu w kościach czuję, typ czysto intuicyjny. Widzę to podobnie jak mecz Isnera który przegrał z Albotem. Teraz gra Anderson który też potrafi w 1 rundzie szybko wylecieć, a teraz turniejów mamy i tak co nie miara. Escobedo gra tutaj od kwalifikacji więc kto wie.
Wynik: 2:1
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Elias-Delboni
Typy:
Delbonis @1,63✅
DW: 2:1 Delbonis @4,3
⛔ 7:6,7:6
Ja przeciwnie, idę w stronę Argetyńczyka. Przegrał z Eliasem 2 właśnie tutaj w Buenos Aires, H2H 0:4 - przewaga psychologiczna po stronie Portugalczyka, ale jednak wątpie, że Federico da się ograć 3 raz z rzędu na swojej ziemii graczowi od którego notabene wcale nie jest gorszym graczem, a w szczytowej formie na mączce potrafi być groźniejszy w przekroju kariery.
Eliasa nie powinno tutaj być - odpadł w kwalifikacjach, następnie ograł zwycięzce turnieju w Quito, który wygrywając turniej w niedzielę, już we wtorek stanął do rywalizacji w Buenos Aires - wynik był do przewidzenia.
Na ten mecz przewiduję - początkowe spięcie pojedynek trzy setowy, jeśli Delbonis nie będzie rozmyślał o h2h i o porażkach na tej ziemii powinien to ugrać ponieważ jest wg mnie po prostu lepszym tenisistą.
 
znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
Witam, zacznę tak na marginesie. Jeśli ktoś przebywa w Anglii a konkretnie w Londynie to chętnie zaproszę na jakieś piwko ;) Zapraszam takowe osoby na pw.
Chardy/Martin @ 3,15 fortuna
Przeglądając ofertę na dzień jutrzejszy, to właśnie kurs na Francuzów to jest spore value, kompletnie nie rozumiem tego kursu. Króciutko przede wszystkim bo obecnie czekam na samolot i mam parę minut. Nic tutaj pisać nie trzeba, bracia wiadome, klasowi debliści, którym już bliżej niż dalej do końca kariery i to widać gołym okiem, iż to nie ten sam tenis i nie ta sama klasa co kilka lat temu. Na AO dość przeciętny występ, grali właśnie panowie ze sobą i górą byli bracia, ogrywając Francuzów w trzech setach. Chardy z Martinem który jest zdecydowanie typowym deblistą, doskonale się znają, obaj są świetnymi deblistami, obaj posiadają bardzo dobry serwis, jeśli chodzi o siłę to oczywiście z braćmi nie porównywalny, ale tu nie o to chodzi. Kompletnie jestem zaskoczony kursem. Pierwszy mecz braciszków od AO i 1,30 na ich zwycięstwo. Przesada. Ogromnie bym żałował jeśli Francuzi wygrają a ja po takim kursie bym tego nie dotknął. Jeśli ktoś woli bezpieczniejszą opcję to set dla nich wydaje się być dość pewną opcją.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Schwartzman-Al.Bedene 1 @1.5

Jezeli Schwartzman chce odegrac tutaj jakas wieksza role w turnieju, to mecz 2 rundy musi wygrac. Nie wiem jak tam wygladał Bedene w swoim pierwsyzm meczu z Ramosem, ale podejrzewam, ze Ramos po finale w Quito zagral srednio. Schwartzman mial trudny mecz z Belluccim. Pierwszy set bez historii oddał Brazylijczykowi i az zaczalem sie martwic, że Schwartzman ze swoi podbitym okiem bedzie grac dobrze. Pozniej jednak bylo coraz lepiej i po dobrej walce wygrsl Schwartzman. Typeuje Argentynczyka. Bedene dobrze gra okresami i sadze, ze tutaj moze miec znaczenie akurat czynnik motywacyjny, że turniej jest w Aregntynie, wiec probuje na malego wrostem, ale duzego sercem Argentynczyka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom