>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour: Paryż - 29.10-04.11.2018

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Kolba +1,5 seta@1,87 ⛔
Kolba win 2-1@6,9 Fortuna ⛔
W.pierwszy bet wejdę grubo po długiej olewce na tenisa. Marin nic nie gra od dawna i czy to tutaj się zmieni to smiem wątpić. To raczej nie są korty pod Niego. Nie wiem ale ten chłop ma od jakiegoś czasu albo wywalone albo gdzieś buja wysoko w chmurach. Kolba to solidność i jak mu się nic z głową nie stanie(a prędzej się stanie coś u Marina) to wygranie seta jest tutaj jak na patelni a kto wie czy nie meczu a wynik 2-1zagram za drobne. Cilic ma za duże przestoje w grze od długiego czasu. H2H też wygląda obiecująco bo mamy 7-5 dla Niemca. Myślę,.że.dobra opcja też jest tie break w meczu. Ktoś kiedyś podawał statystykę, że właśnie u Cilicia najgorzej się gra gdy kursy są w granicach 1-2 1,3 i tak jest tutaj. Trzeba to koniecznie zaatakować
Chardy@2,2 Fortuna⛔
Jakby kursy były równe albo odwrotne to pewnie bym zagrał na Fernando ale tutaj widzę Value w grze na Francuza. Verdasco sobie trochę ostatnio pograł, nawet ładnie mu szło w Austrii to teraz dają nam mniejsze kursy a chłop być może będzie sobie chciał odpocząć i poszaleć w Paryżu. Za Chardym będzie publiczność a w tenisowych umiejętnościach to za bardzo nie odstaje od bardziej utytułowanego Hiszpana. Liczę na powtórkę z olewki w Cinncinatti. Gdy kursy na verdasco są w okolicach 1,5 przeciwko takim rywalom to.zawsze śmierdzi.
Medvedev-1,5s@1,85 Fortuna✅
Tutaj chyba tylko iqp wyłącznie kwestia wymiaru kary. Pablo raczej nie ma co szukać na turnieju w takim miejscu ze swoim stylem gry. Rusek pozytywnie zaskakuje, zawsze był.dla mnie mega toporem ale coś.tam się rozwija i jego wyniki muszą budzic szacunek. Myślę, że solidnie przegoni jutro Hiszpana swoim forehandem a tamten przecież też gra piach od dawna.
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Raonic vs Tsonga 2 ⛔
Kanadyjczyk od ładnych paru tygodni jest zupełnie bez formy, nawet swoim serwisem już za bardzo nie straszy rywali. W wymianach cała masa błędów, słabo się porusza. Tsonga też bardzo powoli wraca, ale widać już było symptomy jego dobrej gry w meczach z Monfilsem i Querreyem. Moim zdaniem spotkanie dwóch zawodników na bardzo zbliżonym aktualnie poziomie, ale publika będzie za Tsonga. Bardzo możliwe że po 2/3 tie breakach on będzie Górą
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Djokovic vs Sousa
Sousa over 5,5 gema ✅
Pierwszy mecz w turnieju dla Djokovica, a jak wszyscy wiemy Djoko nie spina się na takie mecze. Gra na luzie, i tak wygrywa te mecze więc nie ma sensu grania underow lub ujemnych handicapow. Sousa dobrze zagrał w meczu z Cecchinato i powinien wyserwowac te 6 gemów
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Djokovic vs Sousa
Sousa over 5,5 gema
Pierwszy mecz w turnieju dla Djokovica, a jak wszyscy wiemy Djoko nie spina się na takie mecze. Gra na luzie, i tak wygrywa te mecze więc nie ma sensu grania underow lub ujemnych handicapow. Sousa dobrze zagrał w meczu z Cecchinato i powinien wyserwowac te 6 gemów
Dobre sobie, Novak się nie spina. On jak Nadal, jak jest w formie, to łupie bez litości z mordem w oczach. Czasem jak go słońce przysmaży, to potrafi stracić jakieś sety z ogórami, ale w hali upał mu nie grozi. Dotychczasowa historia gier obu panów, raczej nie zachęca do grania, 14:0 w setach, ani jednego tb, w 4 setach Sousa ugrał 4 gemy, a tak to to średnio do 2-3 przegrywał.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Sousa vs Djokovic . Sousa . ⛔
Troche for Fun. Liczę na to, że Novak odpuści sobie nic nie znaczący turniej . Juz nie takie kursy w tenisie świat widział wiec biore przebijacza Souse.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Przeważnie najlepsi miewają w Paryżu zadyszki albo odpusczaja ten turniej przed finałami jednak to zdanie wyżej zasługuje na miano jednego z najgłupszych od dawna ???? On swoje przeszedl i wrócił na tron. Teraz gość.nic nie będzie na pewno odpuszczać!Sousa dzisiaj to 6 albo mniej gemów zależne od losowania.
 
arass1 172,7K

arass1

Użytkownik
Sousa vs Djokovic . 16.0 Sousa .
Troche for Fun. Liczę na to, że Novak odpuści sobie nic nie znaczący turniej . Juz nie takie kursy w tenisie świat widział wiec biore przebijacza Souse.
W tym &quot;nic nie znaczącym turnieju&quot; Djokovic i Nadal będę rywalizować o pozycję lidera rankingu, no chyba, że ranking też uważasz za nic nie znaczący.
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Panowie na jutro Zverev i Isner wydają się pewniakami. Typowe 2 zdarzenia do zagrania jakiegoś tribla. Isner rok temu ładnie się tu zaprezentował. Tiafoe powinien już polec z Mahutem ale francuz ostatnio w nienajlepszej formie. Myślę że Andre go poskłada. Ciekawą opcją jest też zagranie na win Bailashwiliego z Andersonem. Kevin świerzo po wygraniu turnieju i zakwalifikowaniu się do Turnieju Mistrzów. Gruzin zawsze groźny i wydaje mi się że seta urwie na pewno albo nawet wygra bądź spokojnie jakiś over gemowy. Do tego można dołożyć Julię Goerges na jutro ale to nie ten dział tylko tak wspominam ;)
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Hubert Hurkacz zagra w Next Gen
Denisek się wycofał tylko sam nie wiem czy to dobrze bo Polak zbierze moim zdaniem solidne lanie, ale z drugiej strony będzie można fajnie zarobić grając przeciw niemu.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Sousa vs Djokovic . 16.0 Sousa .
Troche for Fun. Liczę na to, że Novak odpuści sobie nic nie znaczący turniej . Juz nie takie kursy w tenisie świat widział wiec biore przebijacza Souse.
Kiedys typowales jak kozak. Teraz robisz ludzi w... . Nie rozumiem.
Kursy rosna na Nadala. Wiecie dlaczego?
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Zverev - Tiafoe 2 @ 3,60 ForBet ⛔⛔ 6/4 6/4 Amerykanin łamał się jak baba przy średnim poziomie Zvereva. Typ jak kulą w płot!
H2H 2/1, ostatni mecz w sierpniu 2017 wygrał Big Foe. Zdolny młody Amerykanin grał w pierwszej rundzie z Mahutem na jego ziemi. W tym meczu Francuz miał jedną szansę na przełamanie serwisu Tiafoe, której nie wykorzystał. Dla mnie mecz z Niemcem będzie bardzo wyrównany a młodszy Zverev może to przegrać. Ostatnio nie błyszczy . 3 sety mojego faworyta w pażdzierniku, z Andersonem w Tokio i 3 sety z Nishikorim w Wiedniu (jeden i drugi w hali) pokazują, że gość depcze pierwszemu garniturowi po piętach. Wiemy, że gwiazdorowi Zverevovi zdarza się wiele wpadek z niżej notowanymi rywalami i ja na to liczę!
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Roberto Bautista @ 1,76 1xbet ⛔
Trzeba to grać póki nie spadły jeszcze niżej, choć i tak żałuję, że nie złapałem wcześniej po 1,90 Ostatni dobry mecz w wykonaniu Bułgara? Szczerze mówiąc to nie pamiętam. W ostatnim czasie na prawdę jego dyspozycja sięgnęła dna. Od US Open rozegrał cztery spotkania, o których chciał by na pewno jak najszybciej zapomnieć. Widziałem go w Austrii z Kukuszkinem i byłem w ogromnym szoku jak chłop się stoczył, ale w sumie to też ciężko się dziwić bo jak się nie gra to nie może się być w rytmie meczowym, problemy z tajmingiem itd.80% o ile nie więcej piłek z Kazachem, Dimitrov przebijał do znudzenia, żałosnym slajsem, brak pewności w uderzeniach, jeśli już podejmował ryzyko to wszystko kończyło się siatką albo metrowym autem i jutro na pewno nic więcej nie pokaże. Po prostu nie ma z czego.
Hiszpan dobry występ w Chinach, gdzie powalczył z Rogerem, W Szwajcarii ograł tych których miał obowiązek, ale zagrał mimo wszystko słabe spotkanie z Saszą. Tutaj ograł dość łatwo Stiviego, choć mimo to jego gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia, ale na tragicznego Grigora spokojnie wystarczy. Jestem pewien, że znów ogromną ilość slajsów zobaczymy ze strony Bułgara a dla Hiszpana będzie to jak woda na młyn.
Danił Medvedev @ 1,93 unibet ⛔
Jeszcze, podkreślam jeszcze, minimalnym faworytem wg buków jest Chorwat co jest totalną pomyłką, ale jak to zwykle bywa, przyszły &quot;Djokovic&quot; jest ogromnie faworyzowany przez bukamcherów i choć by dla mnie to znakomita sytuacja. Coric dla mnie nigdy nie był i nie będzie zawodnikiem na choć by Top3. Borna dość przyzwoity serwis, którym często się ratuję, w wymianach ala Simon i jak dla mnie to nic po za tym. Na pewno świetny występ w Szanghaju w Austrii kreczował z Kevinem, nie jestem pewien z jakiego powodu, ale chyba coś ze stawem skokowym. W ostatnim czasie w zdecydowanie lepszej dyspozycji jest Rosjanin, który po znakomitym dla oka spotkaniu poległ w trzecim spotkaniu u siebie z Karenem w Szwajacarii z Rogerem ogrywając wcześniej faworyzowanego w starciu z nim Tsitsipasa i tutaj po spacerku ograł Carreno, który po prostu sezon zakończył jeszcze przed tym spotkaniem. Liczę, że Rosjanin znów zamknie wszystkim buzie tak jak to było na Wimbledonie, gdzie kurs na Corica sięgał 1,20 jak by to faktycznie grał Djokovic wtedy przeciw niemu i ogra może nie koniecznie szybko, ale ogra Chorwata z którym nie do końca wiadomo jak jest.
Diego Schwartzman @ 1,66 1xbet ✅
Tutaj uderzam mocno. Obserwuję bacznie od kilku spotkań Hiszpana i niestety koniec kariery zbliża się wielkimi krokami. Nie ten poziom. Cały sezon bardzo a to bardzo słaby w jego wykonaniu, ktoś powie, że tutaj ograł już tego tego i tego, proszę zobaczcie jak wyglądały spotkania a zmienicie zdanie na pewno. Z młodym Australijczykiem wczoraj spotkanie było na poziomie jakiegoś challengera i tutaj wcale nie przesadzam. W wymianach Feliciano nie istniał, ten forhend leciał dobry metr nad siatką, chciał zyskiwać tym trochę czasu aby wrócić i się ustawić, wiele, bardzo wiele prostych slajsów wyrzuconych a to przecież on jest jednym z profesorów tej dziedziny. Mnóstwo razy ratował się podaniem. Niestety pozostało grać tylko przeciwko Hiszpanowi, wszędzie prócz trawy, bo na grassie wiadomo, profesorek jakich mało, choć ten rok pokazał, że mimo chęci to już nie to samo.
Argentyńczyk wiadomo, niesamowicie groźny na cegle i zwykle po za nią omijam grę na niego, ale tutaj po protu jest to obowiązkiem przy obecnej dyspozycji Hiszpana. Feliciano nie zagra niczego innego, niż w poprzednich spotkaniach więc Diego będzie miał mnóstwo czasu na to swoje przebijanie, w którym może z nim rywalizować tylko Simom. Zabiega go tutaj Argentyńczyk i będzie odgrywał wszystko co Hiszpan mu zagra a Lopez sam sporo zepsuje.
Przedstawił bym wam to bardziej szczegółowo i zwięźle, ale niestety czas mnie goni, po za tym nie ma co zbędnie lać wodę, najważniejsze, aby typy były trafne i 2/3 tutaj jak śmierć.
 
miistrz-typow-back 62

miistrz-typow-back

Użytkownik
Nie warto grać czołówki w tym turnieju, w Paryżu zawsze były jaja, warto przypomnieć sezon gdzie nasz Jerzy Janowicz- tak ten od Cs&#39;a a teraz komentator doszedł do finału, odpuścił mu wtedy Murray a cały turniej wygrał Ferrer, warto przypomnieć rok ubiegły taka kaleka jak Jack Sock wygrała turniej w zasadzie samym forhandem i serwisem obiegając oburęczny backhand, radzę nie grać tutaj na faworytów buków, czołówka szykuje się do turnieju Masters w Londynie kończącym sezon i wygra przypadkowy zawodnik albo Djokovic który jest tytanem pracy i on sobie może pozwolić na dłuższe granie bo jak zechce zamiecie tutaj każdego, i warto czychać kiedy Federer tutaj odpadnie bo forma jest cienka jak i gra nie napawa optymizmem a wygrana u siebie w Bazylei to tylko zamydliła oczy bo taki Copil miał go na widelcu.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Roberto Bautista @ 1,76 1xbet
Trzeba to grać póki nie spadły jeszcze niżej, choć i tak żałuję, że nie złapałem wcześniej po 1,90 Ostatni dobry mecz w wykonaniu Bułgara? Szczerze mówiąc to nie pamiętam. W ostatnim czasie na prawdę jego dyspozycja sięgnęła dna. Od US Open rozegrał cztery spotkania, o których chciał by na pewno jak najszybciej zapomnieć. Widziałem go w Austrii z Kukuszkinem i byłem w ogromnym szoku jak chłop się stoczył, ale w sumie to też ciężko się dziwić bo jak się nie gra to nie może się być w rytmie meczowym, problemy z tajmingiem itd.80% o ile nie więcej piłek z Kazachem, Dimitrov przebijał do znudzenia, żałosnym slajsem, brak pewności w uderzeniach, jeśli już podejmował ryzyko to wszystko kończyło się siatką albo metrowym autem i jutro na pewno nic więcej nie pokaże. Po prostu nie ma z czego.
Hiszpan dobry występ w Chinach, gdzie powalczył z Rogerem, W Szwajcarii ograł tych których miał obowiązek, ale zagrał mimo wszystko słabe spotkanie z Saszą. Tutaj ograł dość łatwo Stiviego, choć mimo to jego gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia, ale na tragicznego Grigora spokojnie wystarczy. Jestem pewien, że znów ogromną ilość slajsów zobaczymy ze strony Bułgara a dla Hiszpana będzie to jak woda na młyn.
Danił Medvedev @ 1,93 unibet
Jeszcze, podkreślam jeszcze, minimalnym faworytem wg buków jest Chorwat co jest totalną pomyłką, ale jak to zwykle bywa, przyszły &quot;Djokovic&quot; jest ogromnie faworyzowany przez bukamcherów i choć by dla mnie to znakomita sytuacja. Coric dla mnie nigdy nie był i nie będzie zawodnikiem na choć by Top3. Borna dość przyzwoity serwis, którym często się ratuję, w wymianach ala Simon i jak dla mnie to nic po za tym. Na pewno świetny występ w Szanghaju w Austrii kreczował z Kevinem, nie jestem pewien z jakiego powodu, ale chyba coś ze stawem skokowym. W ostatnim czasie w zdecydowanie lepszej dyspozycji jest Rosjanin, który po znakomitym dla oka spotkaniu poległ w trzecim spotkaniu u siebie z Karenem w Szwajacarii z Rogerem ogrywając wcześniej faworyzowanego w starciu z nim Tsitsipasa i tutaj po spacerku ograł Carreno, który po prostu sezon zakończył jeszcze przed tym spotkaniem. Liczę, że Rosjanin znów zamknie wszystkim buzie tak jak to było na Wimbledonie, gdzie kurs na Corica sięgał 1,20 jak by to faktycznie grał Djokovic wtedy przeciw niemu i ogra może nie koniecznie szybko, ale ogra Chorwata z którym nie do końca wiadomo jak jest.
Diego Schwartzman @ 1,66 1xbet
Tutaj uderzam mocno. Obserwuję bacznie od kilku spotkań Hiszpana i niestety koniec kariery zbliża się wielkimi krokami. Nie ten poziom. Cały sezon bardzo a to bardzo słaby w jego wykonaniu, ktoś powie, że tutaj ograł już tego tego i tego, proszę zobaczcie jak wyglądały spotkania a zmienicie zdanie na pewno. Z młodym Australijczykiem wczoraj spotkanie było na poziomie jakiegoś challengera i tutaj wcale nie przesadzam. W wymianach Feliciano nie istniał, ten forhend leciał dobry metr nad siatką, chciał zyskiwać tym trochę czasu aby wrócić i się ustawić, wiele, bardzo wiele prostych slajsów wyrzuconych a to przecież on jest jednym z profesorów tej dziedziny. Mnóstwo razy ratował się podaniem. Niestety pozostało grać tylko przeciwko Hiszpanowi, wszędzie prócz trawy, bo na grassie wiadomo, profesorek jakich mało, choć ten rok pokazał, że mimo chęci to już nie to samo.
Argentyńczyk wiadomo, niesamowicie groźny na cegle i zwykle po za nią omijam grę na niego, ale tutaj po protu jest to obowiązkiem przy obecnej dyspozycji Hiszpana. Feliciano nie zagra niczego innego, niż w poprzednich spotkaniach więc Diego będzie miał mnóstwo czasu na to swoje przebijanie, w którym może z nim rywalizować tylko Simom. Zabiega go tutaj Argentyńczyk i będzie odgrywał wszystko co Hiszpan mu zagra a Lopez sam sporo zepsuje.
Przedstawił bym wam to bardziej szczegółowo i zwięźle, ale niestety czas mnie goni, po za tym nie ma co zbędnie lać wodę, najważniejsze, aby typy były trafne i 2/3 tutaj jak śmierć.
Nie mam nic do typów bo fajne może i są, ale Coric od dawna nastawia się już mentalnie i fizycznie na te ważniejsze turnieje. Przed Szanghajem odpadł w 1 rundzie z Lopezem w Pekinie, a odpalil w Szanghaju tak, że dopiero Novak go zatrzymał w finale. Dlatego też uważałbym na te spotkanie bo wg.mnie gdy Coric jest zdrowy (Nie wiem jak po ostatnim kreczu z Andersonem, w którym notabene grał do momentu zrezygnowania bardzo dobrze) to ma zdecydowanie większe umiejętności niż starszy Rosjanin. Co pokazał ostatnie US Open, gdzie nie dał szans Miedwiedwiewowi. I proszę nie pisz o Coricu, że ala Simon bo Miedwiedwiew to taki sam męczybuła, albo i gorszy.
Felek Lopez formę serwisowa ma super teraz, więc też nie grałbym na Szwarcmana. Gość jest bez formy, gra na tak szybkiej nawierzchni mu nie pasuje, nie potrafi dobrze returnowac co jest jego kluczem w grze normalnie, ale nie na hali. Lopez może sobie po prostu wyserwowac ten mecz w taju tak jak to miało miejsce we wcześniejszych spotkaniach.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Przecież ta hala to bagno, raj dla usposobionych defensywnie graczy. Szwartzman to jutro super bet, popieram w pełni. Lopez samym serwisem nie wygra, a dodatkowo odczuje ten mecz z Minotaurem.
Od siebie wrzucę. Keia DW2:0 1,6✅
Japończyk ogólnie jest synonimem słowa porażka, w niedzielę przegrał 9 finał z rzędu, to jest poważny wyczyn, ale taki pachołek jak Mannarino będzie mu idealnie leżał. Francuz nie ma żadnych walorów ofensywnych, tylko przebija, a na jego nieszczęście Kei w takiej grze jest od niego zdecydowanie lepszy, więc wynik może być tylko jeden.
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Zverev A. - Tiafoe F. - 2 zawodnika wygra przynajmniej jednego seta 1.95 fortuna ⛔
Niemiec jak to Niemiec gdy przychodzi do wielkich turniejów dostaje jakiegoś ataku i nagle nic mu nie wychodzi. Frances bez większych problemów odprawił wczoraj Mahuta. Zawodnik z USA gdy tylko odczytuje prawidło serwis, to potrafi w stronę przeciwnika posłać niezłe &quot;bomby&quot;. Zverev jest bez formy i pokuszę się przy tak dobrym kursie na secika zawodnika z USA.
Medvedev + Tiafoe set 2.48 Unibet takie ako robię bez podatku :bomb: ⛔
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
Panowie na jutro Zverev i Isner wydają się pewniakami. Typowe 2 zdarzenia do zagrania jakiegoś tribla. Isner rok temu ładnie się tu zaprezentował. Tiafoe powinien już polec z Mahutem ale francuz ostatnio w nienajlepszej formie. Myślę że Andre go poskłada. Ciekawą opcją jest też zagranie na win Bailashwiliego z Andersonem. Kevin świerzo po wygraniu turnieju i zakwalifikowaniu się do Turnieju Mistrzów. Gruzin zawsze groźny i wydaje mi się że seta urwie na pewno albo nawet wygra bądź spokojnie jakiś over gemowy. Do tego można dołożyć Julię Goerges na jutro ale to nie ten dział tylko tak wspominam ;)
Tiafoe już powinien polecieć z mahut ??
Napewno nie oglądałeś meczu bo byś tak nie napisał.to ze Francuz grał w Paryżu to nie oznacza że musiał to wygrać już przed meczem.od pierwszej piłki był skazany na przegraną.gdyby nie kilka spektakularnych skrótów i woleji mahuta rodem z debla to nie doszło by nawet do tbreaka w 1 secie.w drugim już poleciał bez szans.
Tiafoe bardzo dobry mecz, 1 podanie super, ogólnie bardzo dobre spotkanie w jego wykonaniu.
Zverev co turniej przegrywa mecz którego nie.mial prawa przegrać, przynajmniej na papierze.na serwisie nie będzie różnicy, wymiany tez ale za to Tiafoe wydaje się bardziej opanowany i tu widzę znaczną różnicę.bezpueczna opcja set na Amerykanina
Tiafoe +1.5 set ⛔
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Przecież ta hala to bagno, raj dla usposobionych defensywnie graczy. Szwartzman to jutro super bet, popieram w pełni. Lopez samym serwisem nie wygra, a dodatkowo odczuje ten mecz z Minotaurem.
Od siebie wrzucę. Keia DW2:0 1,6
Japończyk ogólnie jest synonimem słowa porażka, w niedzielę przegrał 9 finał z rzędu, to jest poważny wyczyn, ale taki pachołek jak Mannarino będzie mu idealnie leżał. Francuz nie ma żadnych walorów ofensywnych, tylko przebija, a na jego nieszczęście Kei w takiej grze jest od niego zdecydowanie lepszy, więc wynik może być tylko jeden.
Sorry mój błąd. Sprawdziłem przed chwilą. Jest to nawierzchnia zbliżona szybkością do Szanghaju, czyli ten poziom wyższy niż średnia szybkość. No, ale tak czy siak są nawierzchnię od tej wolniejsze w Mastersach i szybsze. Ta jest taka właśnie podobna do Szanghaju.
Ps. Idealne do defensywy z mastersow to są oczywiście ziemne A z hard: Indian weels czy miami.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
20. Kukuszkin(+2,5g) - Isner 1 @ 1,91 ⛔
Uni - 4j

Kukuszkin wczoraj niełatwe spotkanie z Herbertem, ale byłem pod wrażeniem, jak świetnie utrzymywał wymiany technicznie i fizycznie. Dziś czeka go łatwiejsze zadanie, w takim sensie, że będzie to mniej wymagający mecz. Isner ma problemy zdrowotne, coś z kolanami jak dobrze pamiętam, odczuwa spory ból. Niby walczy o Finals, ale będzie mu bardzo ciężko. Na pewno poserwuje, ale nie będzie to gładkie zwycięstwo, zwłaszcza, że Michaił jest w bardzo dobrej formie. Handicap bardzo fajny z dobrym kursem, biorę ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom