>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Paryż - 29.10-04.11.2018

Status
Zamknięty.
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Ok panowie wszystko obczaiłem i na dziś takiego dubelka polecam. Basilaszwili win + Tiafoe win set.⛔ Dużo już było tu napisane o Tiafoe także przekonaliście mnie do niego i mam nadzieję że powalczy z niemcem i tego seta ugra. Do tego dokładam gruzina. Gral z Andersonem 9 dni temu w Austrii i tam 2-1 wygrał Kevin jak i cały turniej co dało mu awans do turnieju mistrzów. Turniej za 10 dni, Kevin już najmłodszy nie jest, rok temu tutaj nie zabłysnął także może sobie odpuścić i udać się na odpoczynek. Gruzin, 26 lat ostatnio widać że ma formę i sądzę że będzie mu tutaj bardziej zależeć i będzie żadny rewanżu za ostatnią porażkę.
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Ja dziś po kuszę się o kolejny typ na Fogniniego przeciwko Fucsovicowi. To ich trzeci mecz w przeciągu miesiąca. Pierwszy mecz wygral Włoch w dwóch setach by później przegrać 1-2. Turniej większej rangi niż ten w Wiedniu dlatego mam nadzieję, że Fabio tym razem bęrdziej się postara i będzie górą. Kurs 1.9 kusi
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja dziś po kuszę się o kolejny typ na Fogniniego przeciwko Fucsovicowi. To ich trzeci mecz w przeciągu miesiąca. Pierwszy mecz wygral Włoch w dwóch setach by później przegrać 1-2. Turniej większej rangi niż ten w Wiedniu dlatego mam nadzieję, że Fabio tym razem bęrdziej się postara i będzie górą. Kurs 1.9 kusi
Fabio gra od US Open z kontuzją! Leci na zastrzykach, chce dokończyć sezon. A po zakończeniu idzie na operację i następnie rehabilitacje. Kurs kusi, ale Fabio od dawna jest sto procent zdrowy.
 
P 0

p2mgrup

Użytkownik
a co powiecie zeby grac Kukushina z kaleka Isnerem na win?
John ostatnio mega problemy z kontuzja i jak nie odpali mu serwis to w wymianach jest mega cienki.
Korty w Paryzu wolne wiec mysliscie ze jest realna szansa na zwyciestwo Kazacha?
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Co do kortów to organizatorzy ściągnęli Federera i obiecali mu między innymi szybszy kort - oprócz pokaznej sumy pod stolem( jaki jest ?Tudno ocenić ale myślę,ze dość szybki) Co do pozostałych kortów to są szybsze niż centralny.
 
grszsnb 1

grszsnb

Użytkownik
Ludzie. Wy sami sobie zaprzeczacie, a nikt nie podaje źrodła swoich informacji. Jedni piszą, że korty wolne i dobre do defensywy, a drudzy, że ultraszybkie.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Co do kortów to organizatorzy ściągnęli Federera i obiecali mu między innymi szybszy kort - oprócz pokaznej sumy pod stolem( jaki jest ?Tudno ocenić ale myślę,ze dość szybki) Co do pozostałych kortów to są szybsze niż centralny.
No właśnie tak jest zazwyczaj, że boczne są szybsze. Tylko Federera nie gra na bocznych, więc obietnica raczej &quot;z dupy&quot; Mahut w kwalifikacjach grał na korcie zdecydowanie szybszym niż w pierwszej rundzie z Tiafoe. Ogólnie taki Federer to stracił kilka tytułów, przez masowo zwalniane korty, bo one oczywiście premiowały najpierw Nadala, a potem Novaka, przecież teraz nawet trawa Wimbledonu potrafi być nie wiele szybsza niż mączka w Paryżu. To jest patologia, nie każdy lubi oglądać wymiany na śmierć i życie. Jak ktoś lubi szybki, ofensywy tenis, to musiałby się przerzucić na Challengery, bo w ATP naprawdę szybkie korty twarde to zostały już chyba tylko w Atlancie i Waszyngtonie, do tego trawa w Newport, reszta to albo korty wolne, albo ewentualnie takie średnie jak w Szaghaju czy Cincinnati.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Jezusie kochany no napisałem, że sprawdziłem w indexie. Tutaj macie (już to wklejałem nieraz na tym forum). Nawierzchnia w Paryżu jest średnio szybka, ale jak zwrócimy uwagę bardzo podobna do tegorocznego Szanghaja. Zatem uważam, że jak ktoś tam się dobrze czuł to i tutaj będzie ok.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Jezusie kochany no napisałem, że sprawdziłem w indexie. Tutaj macie (już to wklejałem nieraz na tym forum). Nawierzchnia w Paryżu jest średnio szybka, ale jak zwrócimy uwagę bardzo podobna do tegorocznego Szanghaja. Zatem uważam, że jak ktoś tam się dobrze czuł to i tutaj będzie ok.
Ten wykres jest ogromnie mylący, bo to tylko pace, nie ma tutaj uwzględnionych innych warunków, które decydują o tym czy gra się szybko czy nie, jak choćby ciężar piłek, odskok, warunki geograficzne itd. Przecież ktoś kto ogląda tenis wie doskonale że Madryt to najszybsza mączka w turze, gdzie jest zdecydowanie szybciej niż choćby w Miami czy IW gdzie żeby skończyć piłkę trzeba się ostro napocić. Cincinnati w tym roku mocno zwolnili, ale na wykresach z poprzednich lat wyglądało podobnie, a to był najszybszy Masters, gdzie Roger nie musiał poprawiać każdego winera po 5 razy, żeby Djokovic nie zdążył.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Nadal - Verdasco Paryż ZWROT
Jakby ktos przeoczyl. 1,33-1,36 piechota nie chodzi. Turniejowa jedynka i troche lepszy niz zwykle Verdasco w Mastersie oszczedzac sie nie beda. Ten pierwszy to sie w sumie nigdy nie oszczedza. Jesli nawet zaskoczy Fernando, zabierajac sobie seta, Rafal zepnie sie podwojnie, a wtedy patrzec bedziemy na test wydolnosci turniejowej 27.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Bautista-Agut vs Dimitrov
Długo nad tym myślałem i gram taki typ...
Masówka idzie niesamowita na Hiszpana, patrzę po różnych forach czy to polskich czy zagranicznych i większość określa Hiszpana jako mocny zarobek na dzisiejszy mecz... A ja pójdę pod prąd.
Uważam, że to jest moment na dobry turniej dla Dimitrova i na dobry mecz. Typ trochę życzeniowy, ale myślę że ta zmiana w obozie Dimitrova zmieni coś w jego głowie. Bo u niego to głowa jest najważniejsza. Bautista to taki gość, którego większość czołówki pokonuje i on nie jest przeszkodą nie do przeskoczenia. Dimitrov potrzebuje jednego meczu dobrego na przełamanie. Ostatnio grywał z zawodnikami, którzy znakomicie trafiali z formą w turniej najperw z Lajovicem w Pekinie, a potem z Kukushkinem. Może nie byli to przeciwnicy z pierwszych stron gazet, ale w tamtych okresach mieli super formę. Bautista ostatnio z kim miał wygrać to wygrał, a z lepszymi nie miał nic do powiedzenia. Mecz w 1 r z Johnsonem szczerze powiedziawszy mnie nie przekonał. Bautista grał dobrze na serwisie, ale fatalnie na returnie. Popełniał proste błędy bo chciał kończyć za jednym odbicie po drugim serwisie i dawał tym samym darmowe pkt rywalowi. Typ trochę na przełamanie słabej ostatnio gry Dimy oraz na przekór wszystkim. ???? Uważam, że będzie to ciasny mecz i obaj będą mocno trzymali swój serwis. Grają na tym bocznym korcie, gdzie bardzo ciężko o przełamania. Ja sam wystawiłbym tutaj kursy proporcji 50/50, a mamy 2.15 na Dime i ja z tego korzystam.
Dimitrov, Grigor @2.15 ✅
Betclick

Ps: dostałem pytanie na pw czy aby na pewno gram swoje typy. Odpowiadam: oczywiście, że tak.

 
Otrzymane punkty reputacji: +30
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Bautista-Agut vs Dimitrov
Długo nad tym myślałem i gram taki typ...
Masówka idzie niesamowita na Hiszpana, patrzę po różnych forach czy to polskich czy zagranicznych i większość określa Hiszpana jako mocny zarobek na dzisiejszy mecz... A ja pójdę pod prąd.
Uważam, że to jest moment na dobry turniej dla Dimitrova i na dobry mecz. Typ trochę życzeniowy, ale myślę że ta zmiana w obozie Dimitrova zmieni coś w jego głowie. Bo u niego to głowa jest najważniejsza. Bautista to taki gość, którego większość czołówki pokonuje i on nie jest przeszkodą nie do przeskoczenia. Dimitrov potrzebuje jednego meczu dobrego na przełamanie. Ostatnio grywał z zawodnikami, którzy znakomicie trafiali z formą w turniej najperw z Lajovicem w Pekinie, a potem z Kukushkinem. Może nie byli to przeciwnicy z pierwszych stron gazet, ale w tamtych okresach mieli super formę. Bautista ostatnio z kim miał wygrać to wygrał, a z lepszymi nie miał nic do powiedzenia. Mecz w 1 r z Johnsonem szczerze powiedziawszy mnie nie przekonał. Bautista grał dobrze na serwisie, ale fatalnie na returnie. Popełniał proste błędy bo chciał kończyć za jednym odbicie po drugim serwisie i dawał tym samym darmowe pkt rywalowi. Typ trochę na przełamanie słabej ostatnio gry Dimy oraz na przekór wszystkim. ???? Uważam, że będzie to ciasny mecz i obaj będą mocno trzymali swój serwis. Grają na tym bocznym korcie, gdzie bardzo ciężko o przełamania. Ja sam wystawiłbym tutaj kursy proporcji 50/50, a mamy 2.15 na Dime i ja z tego korzystam.
Dimitrov, Grigor @2.15
Betclick
Ja rozumiem sympatia sympatią bo sam lubię styl gry Bułgara ale granie na niego w obecnej formie to samobójstwo. Przecież on ostatni &quot;przyzwoity&quot; turniej zagrał chyba w kwietniu w Monako, gdzie wymęczył półfinał a tak poza tym to chyba tylko AO miał udane. Utrzymuje się nadal tak wysoko bo pokonał czasem kilku ogórków w 1 czy 2 rundzie. Z czołowej 30 przykładowo w tym sezonie pokonał tylko: Edmunda, Kyrgiosa (obaj w styczniu), Goffina i Verdasa, to chyba dobitnie pokazuje, że Dima to teraz poziom może TOP 50 na świecie. I nie bądź śmieszny z jakimi zawodnikami to on ostatnio przegrał i jaką oni mieli fantastyczną formę bo Lajo odpadł od razu po tym jak go pokonał i sam też nie pokonał tam nikogo wielkiego, a Kukushkin to miał zwyczajnie banalną drabinkę do półfinału nic więcej bo pokonał Rublowa, który przegrywa wszystko jak leci i Fusco po 2 tajach w 2 i 3 secie. To tylko pokazuje jak mierny jest Dima. Bautista ogrywa tego kogo ma ograć a porażki z Thiemem, dwa razy Alexem Zverevem czy Fedexem po walce wstydu nie przynoszą. Nie wiem też o jakiej masówce mówisz, bo kurs od wczoraj jest taki jaki był. Według mnie tutaj powinno być coś około 1.50 na Hiszpana przy obecnej formie Grigora.
Bautista 1.72 Fortuna ⛔ Mecz na poziomie challengerów, przebijanie, przebijanie i zero agresji jeśli serwis nie działa. Jutro Cilić musi go rozwalić po tym co widziałem wczoraj i dzisiaj.
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ✅
Godzina: 15:05
Spotkanie: Gasquet-Sock
Typ: Sock over 4,5 gema w 1 secie
Kurs: 1.77
Bukmacher: fortuna
Analiza:Witam dzisiaj pod lupe wybralem spotkanie z tenisa ziemnego pomiedzy reprezentantem gospodarzy Gasquetem a Sockiem,ktory wygral tutaj rok temu i broni tytulu.Skarpeta ostatnio gra bardzo slabo i przegrywa juz w pierwszych rundach ale licze ze tutaj sie postawi.Lubi grac na tym turnieju i wydaje mi sie ze pierwszy set powinien byc spokojny i nie wydaje mi sie aby Richard dal rade polamac rywala w 1 secie.Wczoraj zagral bardzo dobrze z Shapovaloem ale licze ze Amerykanin wroci dzisiaj do gry i urwie chociaz tego jednego seta.Serwis u Jacka jest na wysokim poziomie i powinien spokojnie go utrzymacPowodzenia!
 
A 498

addam44

Użytkownik
Nadal - Verdasco Paryż
Jakby ktos przeoczyl. 1,33-1,36 piechota nie chodzi. Turniejowa jedynka i troche lepszy niz zwykle Verdasco w Mastersie oszczedzac sie nie beda. Ten pierwszy to sie w sumie nigdy nie oszczedza. Jesli nawet zaskoczy Fernando, zabierajac sobie seta, Rafal zepnie sie podwojnie, a wtedy patrzec bedziemy na test wydolnosci turniejowej 27.
Nie znam sie na tenisie,ale na Majorce gdzie byla nie dawno powodz udzielal sie nie tenisowo Nadal ktory tam sie urodzil i mieszka.Media pokazywaly jak pracowal z innymi przy usuwaniu zniszczen a swoja akademie tenisa zamienil na noclegownie dla tych ktorym powodz zabrala dach nad glowa-r o w n y chlop ????
Ale czy z tych powodow nie zaniedbal sie w treningu i nie dalby....zarobic? ????
 
mike_aveli 190

mike_aveli

Użytkownik
R.NADAL-F.VERDASCO
Typ: 2
Kurs: 3.15 (uni) :stop: cancelled

Witam bardzo serdecznie po przerwie i dziś moją propozycja to ciekawie zapowiadająca się batalia hiszpańskich leworęcznych forehandów.
Rafa nie grał ponad miesiąc, jego dyspozycja jest wielką nie wiadomą a po drugiej stronie siatki ograny w ostatnim czasie i nawet w nie najgorszej formie jego reprezentacyjny kolega.
Zważywszy na fakt że Rafa nie grał dość długi czas dla mnie jest to na ten moment mecz 50/50 więc pobieram value. proste.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Fuscovics vs Fognini
No nic próbuje za mniejszą stawkę niż Dimitrova pograć dzisiaj jeszcze Fogniniego. Czyli typ, który miałem na oku pierwotnie.
Wiem, że problemem Włocha jest ta cholerna kontuzja, ale przeważnie w ostatnich turniejach dawała mu znać w kolejnych spotkaniach. Nie odpadał w 1 rundach. Tutaj niejako widzę klucz do tego typu. Nie oszukujmy sie: gdyby Fognini był zdrowy to by wygrał mecz poprzedni z Fuscovicsem 2:0 W Wiedniu tak samo jak w Pekinie, bo po prostu Różnica umiejętności jest znaczna.
Ja gram Włocha w buku, gdzie krecz=zwrot i tak też polecam i Wam. Teraz trochę buki przystopowaly i kursy na Włocha spadają, A ja złapałem jeszcze równo kurs 2.00.
No i plus to, że jednak Fabio to pamietliwy gość i na pewno będzie chciał się odegrać no i rangą turnieju taka, że raczej nie będzie cyrkòw.
No nic zobaczymy co pokaże Włoch. Jeśli będzie w miarę ruchliwy przez cały mecz i kontuzja mu nie będzie dokuczała za bardzo to myślę, że powinien sobie dac radę.
Fognini, Fabio @2.00 -mecz odwołany-
Betclick
mecz odwołany: Węgier zrezygnował. Aż dziwne, bo wczoraj kapitalny mecz z Paire, a tu nagle walkower przed meczem z Fogninim. ????
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
R.NADAL-F.VERDASCO
Typ: 2
Kurs: 3.15 (uni)

Witam bardzo serdecznie po przerwie i dziś moją propozycja to ciekawie zapowiadająca się batalia hiszpańskich leworęcznych backhandów.
Rafa nie grał ponad miesiąc, jego dyspozycja jest wielką nie wiadomą a po drugiej stronie siatki ograny w ostatnim czasie i nawet w nie najgorszej formie jego reprezentacyjny kolega.
Zważywszy na fakt że Rafa nie grał dość długi czas dla mnie jest to na ten moment mecz 50/50 więc pobieram value. proste.
Mogę zapytać co masz na myśli pisząc leworęcznych backhandów?
 
mike_aveli 190

mike_aveli

Użytkownik
Mogę zapytać co masz na myśli pisząc leworęcznych backhandów?
brawo za spostrzegawczość już poprawione
R.NADAL-F.VERDASCO
Typ: 2
Kurs: 3.15 (uni)
Witam bardzo serdecznie po przerwie i dziś moją propozycja to ciekawie zapowiadająca się batalia hiszpańskich leworęcznych forehandów.
Rafa nie grał ponad miesiąc, jego dyspozycja jest wielką nie wiadomą a po drugiej stronie siatki ograny w ostatnim czasie i nawet w nie najgorszej formie jego reprezentacyjny kolega.
Zważywszy na fakt że Rafa nie grał dość długi czas dla mnie jest to na ten moment mecz 50/50 więc pobieram value. proste.
walkower Rafy, ani backhandów ani forehandów dziś nie będzie.
Tak na szybko mogę zaproponować :
Schwartzmann ✅
Fognini:stop:
Thiem
✅, dużych wygranych życzę ????
 
K 10

kacpersky191

Użytkownik
brawo za spostrzegawczość już poprawione

walkower Rafy, ani backhandów ani forehandów dziś nie będzie.
Tak na szybko mogę zaproponować :
Schwartzmann
Fognini
Thiem
, dużych wygranych życzę ????
fantastyczne typy kolego, może jeszcze jakieś planowe bez ładu i składu ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom