>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Paryż - 31.10-06.11.2016

Status
Zamknięty.
B 44

bjerne

Użytkownik
Mahut-Goffin 2 @1.33 :bet365: ✅
W mojej ocenie faworytem spotkania jest Belg, który ma za sobą znakomity sezon. Teraz będzie grał o wszystko, o możliwość bycia w 1-8. Wszystkie gwiazdy na niebie mówią, że powinien dzisiaj wyjść z ręką uniesioną ku górze. Granie z głębi kortu to bez wątpienia będzie jego atut, regularność małego zawodnika który grał w Poznaniu, a Mahuta to dość spora różnica. Szybkość poruszania się na korcie. Dwa plusy stoją za Francuzem, serwis plus publiczność. Jednak to za mało by wygrać
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Thiem - Sock

Thiem @1.73 Unibet ⛔⛔


H2H 2:1 dla Thiema z lat 2014-2016, lecz Sock wygrał ich pierwsze spotkanie gdy Thiem miał jeszcze 21 lat i nie poczynał sobie tak świetnie jak teraz. Teraz 23 letni Dominik jest w pełni dojrzałym tenisistą, TOP 10 na świecie, a on dokładniej rakieta nr 8 świata , Amerykanin też nieźle lecz 24 miejsce.
Ostatni mecz ich to Indian Wells z marca tego roku wygrał go młody Austryjak- 7:5, 6:7, 6:1.

I teraz będzie faworytem, jest wyżej w rankingu, wygrał ich dwa ostatnie bezpośrednie starcia. I to on a nie Jack Sock walczy o przepustkę do turnieju mistrzów w Londynie. Ma o co grać, walczy o to z paroma zawodnikami, a jemu jak chyba nikomu innemu się to po prostu należy za genialny sezon! Kursy dość mocno zawyżone, value! Polecam, powodzenia! Pozdrawiam.


Wynik: 2:6, 4:6

E: no to pograł sobie w turnieju mistrzów ???? jednak nie dorósł do tego jeszcze.
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Mecz rozpocznie się już za chwilę. AKA SHAKAL już wspomniał o tym meczu a mianowicie mam na celu mecz dwóch Chorwatów. Myślę, że Karlovic nie będzie robił dużych problemów Ciliciowi i pozwoli mu wygrać 2:0. Na taki rozwój wypadków UNIBET daje aż 2.04!!! Jak dla mnie jest to bet dnia, grzechem bedzie nie spróbować.

+++ Dziwny mecz, ale kurs 2.04 wbija ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Dubel z rana poszedł dobrze, więc pogram jeszcze na starcie Murray - Verdasco w sesji wieczornej. Tutaj dwie propozycje, obie pograne.
Verdasco - Murray
Verdasco +6 gemów @1,79 PinnacleSports ✅
powyżej 19,5 gemów @ 2,2 PinnacleSports ✅ 3-6 7-6 5-7 łatwo, cały Verdasco ;)

Spotkanie gości, którzy powinni znać się bardzo dobrze. Murray i Verdasco - grali ze sobą wielokrotnie, kilka razy ich starcia były nudne (łatwo wygrywał Murray), często miewali zacięte pojedynki (nawet trzysetowe) a zdarzyło się nawet wygrać Hiszpanowi.
Linia +6 wydaje mi się być dosyć pewna. Verdasco i jego serwis w Paryżu wyglądają fajnie, dobre rotacje i o ile pierwsze podanie będzie funkcjonowało to nawet taki specjalista od returnu jak Murray będzie musiał się trochę nabiegać, aby wywalczyć przełamanie. Dodatkowo +6 gemów pozwala nam na wygraną Murraya 6-4 6-3 czy coś w ten deseń, więc margines błędu jest całkiem spory. Panowie nie grali już ze sobą dobry rok a ich najświeższe mecze to 2013-2015 i trzy pojedynki. We wszystkich handicap by raczej dał radę (musimy wziąć tu poprawkę na to, że grali na Szlemach do trzech wygranych setów w dwóch z tych trzech starć). Wcześniejszych pojedynków nie biorę zbytnio pod uwagę, bo minęło od nich dobre 7 lat. Tenisowa przepaść.
Wracając zatem do tematu. Verdasco jak już pisałem zapewne gdzieś to gość specyficzny. On lubi wielkie mecze, dodatkowo motywuje się (zwłaszcza na Nadala) na takie starcia i potrafi w nich pokazać najlepsze oblicze. Murray wygrywał ostatnio turnieje, na pewno zmobilizowany jak nigdy, aby zdetronizować w tym roku Djokovica i nie odpuści. Starcie zatem na papierze wygląda jak hit tego dnia.
Widziałem mecz Verdasco i Haase i pomimo faktu, że ten drugi ostro ,,kasztanił&#39;&#39; w pierwszej partii to zauważyłem, że Fernando ma w tym turnieju coś, czego nie miał wcześniej - nie naparza tych swoich uderzeń jak głupi. To zawodnik, który czasami nie zwalnia ręki i popełnia multum błędów, waląc aut za autem. Z Holendrem był zdecydowanie bardziej opanowany i skoncentrowany - odejmował trochę od siły, ale uderzenia były precyzyjne. Pierwszy set to najlepsze oblicze Verdasco (w drugim było już nieco gorzej - Haase zaczął grać swoje).
Jako drugi zakład dorzucam, bo linia dosyć niska a kurs wysoki over gemowy. Naprawdę wystarczy tutaj jeden wyrównany set i drugi zagrany od niechcenia (7-6 6-2) i całość zostanie spięta w fajną całość. Pomimo pełnej świadomości tego, że Szkot bierze ten mecz myślę, że Hiszpan tanio skóry nie sprzeda. Tymbardziej, że dla niego będzie to ostatni występ w tym roku i powinien dać z siebie wszystko.
 
S 22

siudinho

Użytkownik
Dimitrov Qureshi -Murray Soares. . 2 kurs 1.40 bet 365
Dla mnie sprawa prosta . murray soares od dawna graja razem i osiagaja dobre wyniki. Niedlugo Londyn wiec to jest ich generalny sprawdzian. Mysle ze nie beda mieli problemu ze sklejka turniejoqa. Dimitrov wybitnym deblistom nie jest a czas quereshiego juz dawno minął. Dla mnie ogromna niespodzianką je to ze wyeliminowali w 1 r matke i inglota. Do dubelk w sam raz. Ktos jakieś opinie o tym typie ?

Np. Dali radę tym deblistOM.
W tym przypadku Dimitrov nie jest wybitnym deblistĄ.
Matkę i Inglota wyeliminował Sock z Monroem. Grigor z Aisamem wygrali z Cabalami.
Analiza w ogóle się nie trzyma kupy.
/Macko18


Wybaczcie za bledy, a Ty co sadzisz o tym typie Macko18 ?

Moim zdaniem, jeżeli zauważa się gdzieś u siebie błędy, to najpierw się je poprawia, a później wraca do dyskusji. Można znaleźć argumenty za Murrayem i Soaresem, chociażby to, że hala jest tutaj wolna i w wymianach lepiej powinna wypaść para rasowych deblistów./Macko18
 
C 230K

czary-mary

Użytkownik
John Isner - David Ferrer @ 1.93 David Ferrer Uno
Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest David Ferrer. Chociaż ten sezon nie jest dla niego najlepszy to i tak aktualną formą przewyższa Isnera. H2H potężnie korzystne dla Ferrera 7:1. Ferrer mistrz defensywy, miejsce rozgrywania też jest bardziej korzystne dla Ferrera. Od lat gra tylko bardzo dobry tenis. Jeżeli chodzi o Isnera to ten sezon także nie należał do niego. Dawno nie było tak, żeby nie sięgnął choćby po jedno zwycięstwo w przekroju całego sezonu. Nawierzchnia niezbyt szybka, co dla servbota także jest złą wiadomością. Do tego dzisiaj Hiszpański zaciąg pożegnał się już z turniejem. Porażki Ramosa, Bautisty i Lopeza. Zwyczajnie czas na zwycięstwo reprezentanta Półwyspu Iberyjskiego. W mojej opinii ten mecz bierze Ferrer.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Cilic vs Goffin ✅✅
typ: 1 kurs:1.50
bet365
To jest w sumie takie granie na przełamanie . 3 mecze między nimi w tym roku i wszystkie wygrane przez Belga. Czym sugeruje się grając na Chorwata ? Ostatnimi turniejami chociaż Tokyo było nie aż tak dawno. Ostatniego turnieju nie oglądałem, oglądałem Belga w Antwerpi i było można znaleźć w jego grze dużo mankamentów co pokazał mecz z Swartzmanem, chociaż Argentyńczyk zagrał dobry mecz to w moim przekonaniu Belg go przegrał. Cilic ostatnio wygrany turniej, determinacja na pewno po obu stronach , jednak wydaje mi się że u Cilica wyjdzie jednak większe doświadczenie. Nie trzeba mówić o co walka. Serwisowo Belg też ostatnio nie wyglądał zbyt dobrze , w meczu z Mahut 3 krotnie łamany . W Antwerpi również dużo błędów przy swoim serwisie. Marin w meczu z Karlovicem i Nishikorim nie stracił ani razu podania, w meczu z Nishikorim przy 50 % pierwszego podania. Wystarczy że Cilic będzie pewnie grał przy swoim serwisie, powiedzmy 65-70 swojego pierwszego i wątpie żeby w tym meczu wygrał Belg.

Do tego również ciekawie wygląda typ na debel który podał Maćko. Nie gram debli, bardzo rzadko ale ten typ wygląda bardzo fajnie. O wiele większe umiejętności deblowe pary Melo/Pospisil, wszystko napisał Maćko, serwis powinien być po stronie MP i to powinno zrobić swoje.✅
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Berdych-Simon 2 @2.1
Wiele czynnikow przemawialoby za Berdychem, ale sadze, ze nei tym razem. Berdych ma jeszcze szanse teoretycznie na ATP World Tour Finals w Londynie, notowal bardzo dobre turnieje w Paryzu, bo od 5 sezonow gra conajmniej w polfinale lub cwiercfinale, juz nie wpsominajac, ze wygrywal ten turniej swego czasui to jedno z jego najcenniejszych trofeow w tenisowym CV, ale wydaje mi sie, ze nie tym razem. Mam wrazenie, ze to jednak nie przypadek, ze Berdych odpadal na dzien dobry w w Szanghaju i Wiedniu i Czech po prostu rozminal sie z forma. Berdych z Sousa byl tragiczny i powiem, ze on nie zasluguje, zeby sie w tych finalach w Londynie znalezc. W wymianach Berdych byl slabiutki, wiele ratowal serwisem, ale czestotliwosc trafiania 1-szym podaniem wynosila mniej wiecej tylko 50%.
Co wiecej, Berdych nawet drugim serwisem tez sporo ryzykowal, bojac sie wymian i w meczu uzbieral az 7 podwojnych bledow. 6-3 3-6 7-5, ale tak naprawde nie wiadomo jakby sie ten mecz zakonczyl gdyby Sousa wykorzystal któras z dwoch szanse na przelamanie przy stanie 5-5 w decydujacym secie. Zreszta Berdych wygral w calym meczu tylko 1 punkt wiecej niz Sousa.
Simon zagral dwa bardzo wymagajace mecze z Benneteau i Bautista. Dzis z Hiszpanem troche dopisalo szczescie, poniewaz Francuz obronil az 3 pilki meczowe na podaniu Bautisty, ale nie zmienia to faktu, ze zagrali bardzo dobry mecz. Uwazam, ze sam fakt walczenia o Londyn to bedzie w tym przypadku zbyt malo z taka dyspozycja i tylko ten fakt walki o wyjazd do Londynu powoduje, ze te kursy lekko ksztaltuja sie pod Berdycha.
Jednak sam taki &quot;fakt&quot; to troche zbyt malo, wiec typuje ze Simon ten mecz wygra. Jezeli mogl wygrac Sousa, to tym bardziej moze wygrac Simon po dwoch kapitalnych meczach. Historia historia, korty zawsze Berdychowi pasowaly, ale potrzebna jest tez forma, ktorej wedlug mnie nie ma, co pokazal mecz Berdycha z Sousa i Simon moze jutro zakonczyl te meczarnie Czecha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Dwa typy na jutro:

Sock - Gasquet
Sock wygra @ 2,10 Bet365 ✅ 6:2 3:6 7:5


Zaczynamy od Jacka, który naprawdę fajnie sobie pogrywa. Ok, dzisiaj Thiem był niemrawy przez cały mecz (drugi set i połamanie z 40-0 to parodia), wcześniej odprawił Kolbę, który też wrócić coś nie może po kontuzji, ale Jankes z pewnością końcówkę sezonu może uznać za udaną. Naprzeciw stanie Gasquet - panowie grali ze sobą do tej pory dwa razy (w 2015 roku) i wygrał Sock i to oba mecze. Tutaj Richard pokonał Johnsona, który praktycznie przez cały mecz prezentował się bezbarwnie poza tie - breakiem w drugim secie. O grze Richarda zatem także wiele nie wiemy.

Gasquet lubi ten turniej - to warto dodać, żeby nie było zbyt kolorowo. Myślę, jednak że gra Socka z głębi kortu ostatnio się całkiem poprawiła (przynajmniej widzę to ostatnio). Gasquet z kolei zdaje się być ostatnio bez formy. Pomijam tu wygrany turniej w Antwerpii (jak na moje słabo obsadzony), Francuz w ogóle mnie nie przekonuje. Do tego jego wyróżniający się backhand jakoś stracił blask (ale to moje odczucie), dlatego idę tutaj w zwycięstwo młodszego Socka, bo jest w tym meczu nawet nieznacznym underdogiem.

Berdych - Simon
Berdych wygra @ 1,88 PinnacleSports ✅ 6-4 6-3 no szkoda Gillesa i tej nogi, ale Czechowi trzeba oddać, że ,,wylewu&#39;&#39; na serwisie dostał tylko raz - jak na niego to forma serwisowa szacun ???? teraz zapewne szybki zjazd do bazy z Murrayem bez historii czyli klasyczny Czech

Idę tutaj zapewne na przekór wielu osobom. Miałem okazję oglądać dzisiejszy mecz Simona z Bautistą Agutem i widzę, że gra Francuza wciąż jest taka sama. Hiszpan bardziej ten mecz przegrał niż go wygrał reprezentant gospodarzy. Simon na serwisie jest mizerny, return robi u niego robotę i ta słynna regularność, z którą też w tym meczu różnie bywało. Ogólnie gdyby dzisiaj mierzył się z kimś dysponującym lepszym podaniem zapewne byłby za burtą tego turnieju i to nawet dość szybko. Tak jednak nie jest, obronił piłki meczowe przy serwisie rywala i to się ceni - brawa dla niego zatem za walkę i godną postawę - ogólnie Gilles to typ walczaka.

Teraz Berdych - zagubił się totalnie w ostatnim czasie. Po Shenzhen w Chinach pasmo totalnych porażek - Mueller, Granollers Pujol i nawet Basilashvili. Tutaj Paryż i paradoksalnie ten fatalny Tomasz ma nadal szansę na Londyn (odpadł nawet Thiem z tego turnieju, Cilic gra z Goffinem i szansa klaruje się wyraźnie). Wydaje mi się, że Czech zrobi wszystko, aby tu wygrać. Nie jednak dla turnieju kończącego sezon (w następnej rundzie czeka Murray i zobaczymy zapewne klasycznie ,,pełne gacie&#39;&#39; Czecha), ale po prostu aby poprawić sobie fatalne zakończenie sezonu.

O ile siedzi mu serwis to potrafi trzymać swoje podanie bardzo dobrze - Simon na pewno da się złamać i to nie raz i to ,,patologiczny mecz rodem z WTA&#39;&#39; będzie tu premiował Francuza, do którego mam nadzieję nie dojdzie.

W tym turnieju Berdych wygrał z Sousą, zawsze groźnym zawodnikiem po trzech setach. Ogólnie Czech miewa przestoje w grze, traci sety - nawet jest może z tego znany. Mam jednak nadzieję, że na dłuższym dystansie nie będzie popełniał seryjnie błędów. Motywację powinien mieć dużą - on co ciekawe także lubi ten turniej. Osiągał tutaj świetne wyniki, półfinały, ćwierćfinały a w odległych latach nawet wygrał. Mam nadzieję, że przypomni sobie o tych najlepszych latach a zapomni o fatalnym wyrzucającym seryjnie piłki wcieleniu, które miewa także obok solidnego grajka top 10. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jutro same petardy w Paryżu praktycznie, mecze warte obejrzenia.
???? Gasquet R. - Sock J.
???? Berdych T. - Simon G.
Sock J. +1,5 seta, Simon G. +1,5 seta ::: 2,05 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 0:2 z 2015 roku. Jack Sock jest ostatnio w gazie, osiąga dobre wyniki, na US Open zlał Cilica 3:0, w Szanghaju poległ po 3 setach z Simonem Gillesem, w Sztokholmie doszedł do samego finału gdzie przegrał z kapitalnie grającym JMDP. Tutaj w Paryżu widać, że forma nadal się utrzymuje. Dwa pewne zwycięstwa nad &quot;Kolbą&quot; i Thiemem.
Gasquet ma na pewno jeden z gorszych sezonów, boryka się często z kontuzjami, ale z tego co pamiętam to w 2016 roku przytulił 2 tytuły ATP, ostatnio w Antwerpii. Jednak poziom przeciwników był tam niezwykle słaby, prawie przegrał z młodym Edmunem Kyle który miał już Richarda na widelcu. Francuz pewnie powalczy u siebie, ale jakoś te jego zwycięstwo ciężko mi się widzi.
H2H 5:7 z lat 2006-2015, znają się jak łyse konie. W tym momencie mają po 31 lat więc można spodziewać się zaciętego meczu. Simon im dłużej gra na turnieju tym lepiej, świetny występ na Mastersie w Szanghaju, ostatnio w Wiedniu urwał set Murrayowi. Dzisiaj obronił 3 piłki meczowe z Agutem, a takie sytuacje niezwykle potrafią pobudować - patrz chociażby na Wawrinkę który z Evansem bronił meczowej, a później łyknął cały turniej US Open. Do tego Gilles gra u siebie.
Berdych sezon ma mocno średni, dużo wpadek i dziwnych porażek w końcówce, jest na pewno zmobilizowany w walkę o turniej kończący sezon, jednak blado to dla mnie wygląda. W 1 rundzie stracił set z Sousą, na to samo liczę z Simonem. Mecz wieczoru dla francuskiej publiczności.
Wynik I: 2:6 6:3 5:7
Wynik II: 6:4 6:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Cilic - Goffin
Goffin @2.50 Bet365 ⛔⛔
Goffin WYGRA pierwszego seta i WYGRA cały mecz @3.0 Bet365 ⛔⛔

H2H 3:0 dla Belga Goffina! Wszystkie z roku 2016!!
Sprawa o tyle ciekawa, że i jeden jak i drugi walczy o przepustkę do turnieju mistrzów ATP wieńczącym sezon 2016. tylko w jednym z tych trzech spotkań Chorwat potrafił urwać seta! Widać jak nie leży mu Belg. Jednego seta wygrał tylko gdy spotkanie toczyło się do trzech wygranych setów w Davis Cupie w marcu, było 3:1 dla Belga.
w Indian Wells Goffin wygrał 2:0 (7:6, 6:2), a w Tokio w październiku równiez Goffin pokonał Chorwata 2:0! Czemu więc teraz miało by być inaczej? Nie rozumiem kursów na Cilicia, nawet jeżeli byłby to mecz 50/50 to wiadomo, że wybieram kurs 2.50 a nie 1.50. Ale nie jest, Goffin potrafi z nim grać co udowadnia za każdym razem, w każdym z tych trzech pojedynków wygrywał również pierwszego seta, tak jak i ja typuję! Pozdrawiam, życzę powodzenia!

Wynik: 6:3, 7:6
 
G 370

golkiper

Użytkownik
Cilić ostatnimi meczami przekonuje. Dobrze serwuje, z głębi też gra całkiem poprawnie, często trafia kończącym uderzeniem. Widać, że jest pewny siebie. Goffin pussy, jak to wczoraj pisali w temacie Na Żywo. ???? Jeśli Cilić utrzyma serwis, to nie przewiduję tu problemów dla Chorwata. Kursy są adekwatne do formy zawodników. Sugerowanie się H2H w tenisie według mnie jest przereklamowane. 1,50 na Cilicia to adekwatny kurs, warty pogrania. Sock też dziś dobrze wygląda po takim kursie. Straszny z niego pyton wyrósł. Taki byk wielki. Rysiek fajny zawodnik, dużo biega i tu widzę dla niego szansę, natomiast Sock wczoraj pomimo ameby Thiema wygląda w ostatnich tygodniach bardzo solidnie.
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Cilic - Goffin
Goffin @2.50 Bet365
Goffin WYGRA pierwszego seta i WYGRA cały mecz @3.0 Bet365

H2H 3:0 dla Belga Goffina! Wszystkie z roku 2016!!
Sprawa o tyle ciekawa, że i jeden jak i drugi walczy o przepustkę do turnieju mistrzów ATP wieńczącym sezon 2016. tylko w jednym z tych trzech spotkań Chorwat potrafił urwać seta! Widać jak nie leży mu Belg. Jednego seta wygrał tylko gdy spotkanie toczyło się do trzech wygranych setów w Davis Cupie w marcu, było 3:1 dla Belga.
w Indian Wells Goffin wygrał 2:0 (7:6, 6:2), a w Tokio w październiku równiez Goffin pokonał Chorwata 2:0! Czemu więc teraz miało by być inaczej? Nie rozumiem kursów na Cilicia, nawet jeżeli byłby to mecz 50/50 to wiadomo, że wybieram kurs 2.50 a nie 1.50. Ale nie jest, Goffin potrafi z nim grać co udowadnia za każdym razem, w każdym z tych trzech pojedynków wygrywał również pierwszego seta, tak jak i ja typuję! Pozdrawiam, życzę powodzenia!

Wynik:
Ty chyba nie oglądałeś w tym turnieju występów Goffina oraz Cilicia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Osobiście również skłaniam się do lekkiego pogrania na Goffina po takim kursie. Po pierwsze przewaga psychiczna po stronie Belga, przy sytuacjach nerwowych dla Cilića (np. BP), Chorwat może mieć w głowie &quot;znowu mnie ma&quot;.

Po drugie hala w Paryżu strasznie wolna (szczególnie w wymianach), a to zapewne premiuje styl gry Goffina.

Po trzecie Cilić wygrał turniej w Basel i w końcu musi przyjść moment na słabszy występ. To nie Djoković, czy Murray, którzy są w stanie wygrywać kilka turniejów z rzędu.

Po czwarte nawierzchnia w Basel, a nawierzchnia w Paryżu to zupełnie inna bajka. Zobaczymy jak sobie poradzi na tym podłożu Cilić, bo jego formy z pierwszej rundy, z meczu z Karloviciem nie ma sensu oceniań. Tam właściwie wszystko rozgrywało się na serwisie i returnie.

Goffin @ 2,5 Bet365 ⛔ Goffin 51% trafiania 1st serwisem.. swoją drogą to po tym co pokazali to lepiej dla londyńskiego turnieju, żeby nikt z nich nie zagrał w ATP Finals.

Po takim kursie po prostu trzeba zagrać.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Po tym co widziałem wczoraj i we wcześniejszych meczach:
Cilić @1,63 pinek ✅✅ izi ????
Jak najbardziej do gry. Za oboma tenisistami jakoś szczególnie nie przepadam, ale Chorwat mi ostatnio imponuje. Super na serwisie, kończące uderzenia, a wczoraj z Ivo jeszcze potrafił niesamowicie zagrać na returnie. Po prostu jest w gazie, a Goffin ostatnimi czasy nieco chimeryczny i to powinno zaważyć. Przewiduję podobny scenariusz do spotkania Belga z Delpo.
Fajnie wczoraj wyglądał Sock. Już pomijając to, że Thiem na kort wyszedł dopiero gdzieś w połowie pierwszego seta to zaintrygował mnie sposób w jaki Sock uderzał piłki, leciały one w bardzo nieprzyjemny sposób. W mojej opinii Gasquet nie lubi zawodników preferujących siłowy styl gry, a biorąc pod uwagę, że w dodatku nie jest w najwyższej formie to powinien mieć dziś sporo problemów. @2,25 to było value, ale @2,05 już mnie zastanawia. Ktoś może się na temat Francuza wypowiedzieć?
(Sam pograłem, mam nadzieję, że przekonałem kogoś)
Myślę też intensywnie nad Simonem. Trochę niski kurs, ale Berdych gdzieś totalnie poza formą, a w dodatku będzie grał z zawodnikiem, który zneutralizuje jego największy atut, czyli serwis. Nie raz już widziałem Czecha, który w momencie, gdy tracił serwis to męczył się sam ze sobą. Francuz wczoraj po pierwszym secie, gdy przestał popełniać masowo UE zaczął naprawdę fajnie grać. Tomek według mnie nie wytrzyma wymian.
Myślę tu jeszcze nad jakąś niespodzianką - zarówno Dimitrov jak i Poulie potrafią zagrać super mecze i nie wiem, czy nie pokuszę się o lekkie zagranie w ich stronę. Ktoś wczoraj z kolei napisał, że Kei może dziś spakować się, aby przygotować się na turniej finałowy. Tsonga u siebie odpuścić nie powinien. Co o tym sądzicie? (ostatecznie Dimitrova i Poulie odpuszczam)
Tyle na razie ode mnie, jeden typ i kilka luźnych przemyśleń. ;)
 
P 4

pro8lem

Użytkownik
Nishikori-Tsonga
H2h: 6:3 dla japonczyka, tsonga zaliczyl ostatnio pare ladnych wystepow, ktore przyjemnie sie ogladalo, potrafil wyratowac przegrane sety, dodatkowo gra u siebie, mysle, ze spokojnie urwie seta.
Nishikori dw: 2-1 4,1 uni
Tsonga +1,5 seta 1,48 uni

Berdych-Simon
Analogiczna sytuacja jak wczesniej, panowie znaja sie jak lyse konie, h2h podobne, simon przed wlasna publicznoscia, ktora go niesamowicie wczoraj poniosla, ogladalem jego wczorajszy mecz, gral bardzo slabo, przeciwnik wygral mu mecz.
Berdych win 1,88 uni
Berdych dw: 2-1 4,3 uni

Sock-Gasquet
Sock win 2,1 uni ✅
Sock dw: 2-1 4,6 uni ✅


Sock +1,5 seta + Tsonga +1,5 seta ako:2,03 uni
Cilic win+ Isner win ako:2,25 uni ✅

Suche typy możesz podawać w swoim temacie z kuponami, bądź z kuponami ze statystykami. Tutaj nie ma na to miejsca i jeżeli dajesz jakąś propozycję, to masz ją poprzeć rzeczowymi i konkretnymi argumentami. Popraw to./Macko18
Wybacz, następnym razem się poprawię.
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Na szybko bo zaraz grają. Melo / Pospisil 2:0 kurs 2.10.
Po wczorajszym meczu Thiema stwierdziłem, że temu chłopakowi potrzebne już wakacje. Nie wierzę, żeby dzisiaj coś się zmieniło w jego stylu gry. Kolba również nie równe meczem. Kompletnie nieprzekonuje mnie ta para. Przeciwieństwem jest Melo, który dopiero w parze z Kubotem wygrali turniej. Pospisil wiadomo uznany deblista. Według mnie kurs warty gry. Pozdrawiam
Pamiętaj zawsze o podaniu bukmachera przy kursie./Macko18
Łatwy ++ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
master. 1K

master.

Użytkownik
Rojer/Tecau vs Monroe/Sock B365
Monroe/Sock @ 2.25
✅ ✅ IGŁA ! Czekam na kursy z dziadzusiami

Po raz kolejny ide w pare amerykańską i po raz kolejny uważam, że kursy są za wysokie. Ja rozumien, że Sock gra dzisiaj singla, ale to nie jest gracz zaawansowany wiekowo, aby nie podołał. Zresztą decyduje się na singiel + debel praktycznie w każdym turnieju i bierze byle jakiego partnera, aby tylko grać i tak jak pisałem ostatnio widać, że ma parcie na tytuly deblowe nie mniejsze niż te w singlu. Ja rozumiem, że Monroe nie jest wybitnym deblistą, ale bez przesady... Od lat jest to przyzwoity zawodnik. Rojer/Tecau oczywiście bardzo uznana para w deblowym tenisie, ale podobnie jak Cabal/Farah nie są w swojej optymalnej formie. Tracą seta z takimi specjalistami od debla jak Delbonis/Pella czy Huey/Mirnyi, którzy są kompletnie bez formy i mają problemy z wygraniem jakiegokolwiek meczu, aż przegrywają ostatni mecz z Lindstedt/Venus co napewno nie są lepszymi zawodnikami od Amerykanów. Kursy zawyżone pewnie ze względu na mecz singlowy Socka + Monroe w parze. Według mojej oceny mimo wszystko para Monroe/Sock bierze ten mecz.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Co myślicie Pouille +1.5 seta u ruską kurs 3.15 jak Verdasco dał radę to czemu nie Pouille Hala widownia Murray też chyba letko podmeczony widziałem że pojawiała się gorąca głowa jakieś opinie dostanę w tej kwestii ???? ?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co myślicie Pouille +1.5 seta u ruską kurs 3.15 jak Verdasco dał radę to czemu nie Pouille Hala widownia Murray też chyba letko podmeczony widziałem że pojawiała się gorąca głowa jakieś opinie dostanę w tej kwestii ???? ?
Grali ze sobą w tym roku 2 razy na Mastersach, Pouille wygrał raz 3 gemy, a raz 4. Verdasco to stary wyga, do tego leworęczny, nigdy nie wiadomo kiedy odpali z formą. W tym roku na AO pokonał Nadala po 5 setach. Andy moim zdaniem miał wczoraj słabszy dzień, on ma za cel zostać #1 tutaj w Paryżu. Lucas to inny kaliber tenisisty. Ja bardziej widzę stratę seta u Djokovica niż Murraya.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom