>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - RG 2010 23.05.-06.06.

Status
Zamknięty.
roy. 187

roy.

Forum VIP
Federer wraca do wielkiej formy ale moze miec problemy z dotarciem do finalu ? Przeciez te dwa twierdzenia sie wykluczaja. Czlowieku grasz Federera po 1.25 a piszesz, ze moze byc 5 setow i ze Soda gra zdecydowanie dobry tenis? Maslo maslane, nic z tego nie rozumiem. Jak mozna grac kogos po 1.2 piszac, ze to bedzie zaciety pojedynek.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Nadal - Bellucci over 27,5 gema @1.80 Gamebookers ✅
Dzisiaj ok 15, o ćwierćfinał Rollanda zawalczą Hiszpan Nadal, król ziemnych kortów oraz Brazylijczyk Thomaz Bellucci, istotnym faktem co przemawia za moim typem jest to iż już w 2008 roku, tzw. &#39;złotym roku&#39; Nadala gdzie był na 1 pozycji w rankingu Brazylijczyk wtedy placujący się na ok 90 pozycji w rankingu urwał mu aż 9 gemów, dzisiaj również taka liczba będzie wystarczająca, a przy stylu gry Bellucciego, jego dobrym serwisie i potężnym fh jest to możliwe.. nie zdziwiłbym się gdyby w meczu doszło do Tb lub poprostu do wygrania któregoś seta przez młodego Brazylijczyka, handi jak najbardziej do pokrycia, skoro taki grajek jak Zeballos był w stanie je pokryć tym bardziej zrobi to wiele lepszy Bellucci. Do tego zastanawiam się jak kolana Nadala wytrzymują tą serię meczy i zwycięstw.. Jestem jak najbardziej &#39;za&#39; tym typem, dodam tylko że w ciągu dwóch lat od ich pierwszego meczu Bellucci zrobił ogromny progres i wskoczył do pierwszej &#39;30&#39; męskiego zawodowego tenisa, a Nadal to już nie jest ten Rafa z 2008, mimo iż ciągle wszystko wygrywa.
Co do meczu Verdiego to równiez nie sądzę aby ta rzekoma kontuzja palca miała jakiś wielki wpływ na grę, póki co Magro może się uczyć od swojego starszego kolegi, h2h mówi sam za siebie, gdyby Verdi był w pełni zdrowy grałbym 3-0 przy gorącogłowym Almagro, jednakże ze względu na możliwośc wpływu tego urazu na grę jestem za 3-1.
Co do Fedexa to jeżeli nie zejdzie poniżej swojego normalnego poziomu, to Soda nie będzie miał czego szukać w tym meczu, bilans spotkań mówi sam za siebie. 11-0 dla Szwajcara, a też i nie gra o Pietruszkę, broni tytułu a jego punkty ciągle topnieją na rzecz Nadala, myśle że tutaj ambicja weźmie górę, osobiście nie przepadam za stylem gry sody gdzie po kilku wspaniałych bitych na linię fh czy to niezłych kątowych bh właduje pare razy pod rząd w siatkę, mimo wspaniałych umiejętności jest jak dla mnie zawodnikiem nieregularnym. Wiadomo Fedexowi może być ciężko go złamać, ale tylko do pewnego momentu kiedy Szwed zamieni się w fabrykę UE a nie ulega wątpliwości że nawet jeśli nie to Fedex jest w stanie wygrać większośc wymian bo na pewno jest graczem regularniejszym grającym finezyjny i przede wszystkim skuteczny tenis. Jak dla mnie kurs z pocałowaniem ręki do jakiegoś combo.
 
giggsu 3

giggsu

Użytkownik
Federer wraca do wielkiej formy ale moze miec problemy z dotarciem do finalu ? Przeciez te dwa twierdzenia sie wykluczaja. Czlowieku grasz Federera po 1.25 a piszesz, ze moze byc 5 setow i ze Soda gra zdecydowanie dobry tenis? Maslo maslane, nic z tego nie rozumiem. Jak mozna grac kogos po 1.2 piszac, ze to bedzie zaciety pojedynek.
Ja piszę, że Federrer pewnie (czyli bardzo prawdopodobnie dla wielu) wygra, ale osobiście decyduję się na zagranie overa w tym meczu! A nie zwycięstwo Rogera. Dla mnie będzie to mecz wyrównany i 5 setowy bój bardzo możliwy. Chyba jasno się wyrażam. I nie mówię, że granie tutaj Szwajcara jest dobre, równie Soda może wygrać 3-1 czy 3-2.
PS: Czy ktoś słyszał, że Roger ma kłopoty z lewym nadgarstkiem? Takie info mi się obiło o uszy, ale z mało wiarygodnego źródła...
 
gju 134

gju

Użytkownik
no i siadł melzer i almagro ???? jutro berdych. natomiast na mecz fedzia stawiać nie będę ale zdecydowanie bliżej byłoby mi obstawić fedexa niż sode. szwajcar ma wybitną umiejętność sprężania się na największe turnieje i myśle, że z jego umiejętnościami (nawet pomimo braku szczytowej formy) poradzi sobie ze szwedem. robin w meczu z cilicem mnie nie przekonywał. dla mnie słaby w tym meczu był cilic a nie soda bardzo silny.
puentując - zawsze się łudzę w takich turniejach przy takiej grze szwajcara że odpadnie przy pierwszym lepszym rywalu (jako że go nie lubie ;)) ale zawsze wychodzi bez szwanku i dochodzi do końca, a dalsze powodzenie zależy od tego czy jest rafa czy nie ma więc odsunąłbym wszelkie przesłanki faworyzujące sode na bok bo pewnie skończy się to jak zawsze. ;)
 
antiago 37

antiago

Użytkownik
Ja z kolei przejrzałem ofertę z debla na jutro, po uwzględnieniu wyników wszystkich interesujących mnie meczy moje wnioski są takie :
1) mecz Dlouhy/Paes - Fyrstenberg/Matkowski - ten mecz, moim zdaniem, będzie bardzo wyrównany i gdyby były kursy 1,8 - 1,8 pewnie ominąłbym go szerokim łukiem. Jednak w Fortunie kurs na chwilę obecną na Polaków wynosi 2.37. Ostatni mecz Polaków śledziłem i w telegraficznym skrócie wyglądało to tak, że po dobrym początku i szybkim przełamaniu było 3-1 dla naszych, po czym pół godziny później zrobiło się 3-6 0*-1 (nie pamiętam dokładnie ale baaardzo mało piłek wygranych po drugim serwisie). Od tego momentu zaczęła się dobra i regularna gra Polaków, swoje podania utrzymywali do 0,15 , przy okazji łamiąc rywali. W 3 secie mieli 5*-4 i ...dali sobie odebrać podanie do 0 (trochę szok...), jednak w tie-breaku się ogarnęli i wygrali. Ich rywale z kolei to obrońcy tytułu sprzed roku, jednak w tegorocznym turnieju mnie osobiście nie zachwycają. Pierwsze dwie rundy to 3-setówki, w których popełnili średnio 8 DF, dając rywalom wiele szans na przełamanie. Ostatni mecz z bliżej mi nieznanym deblem Gonzalez/Rettenmayer zakończył się wynikiem 2-0, aczkolwiek statystki też nie zachwycają, a jako że nie mam możliwości oglądania nigdzie debla to właśnie na nich będę się opierał stawiając jutro na Polaków ???? poza tym imho kurs to spore value ????
2) Moodie/Norman - Lopez/Riba - kurs 1,85 na Hiszpanów biorę bez wahania. Dlaczego? Otóż Lopez już w parze z Nadalem pokazał jak dobrym deblistą jest, Pere Riba szybko się &quot;zaaklimatyzował&quot; i idzie im razem całkiem dobrze, nawierzchnia działa zdecydowanie na ich korzyść, do tego w ostatniej rundzie pokonali solidny debel Cermak/Mertinak bez straty seta. Co do ich rywali, garść wybranych statystyk:
mecz 2 rundy, Moodie/Norman vs Fleming/Skupski:
Receiving points won: 20 || 39 (dla niewtajemniczonych - punkty wygrane przy serwisie przeciwnika)
Break point conversions : 0/2 || 1/9 (czyli wykorzystane breaki/szans na przełamanie)
Total points won : 103 || 116
Jak dla mnie po tym meczu powinni dziękować siłom wyższym za sprzyjające szczęście ????
Trzecia runda i mecz z gospodarzami Benneteau/Llodra to z kolei wyrównany mecz, który zakończył się wynikiem 2-0 dla Moodie/Norman, jednak znowu rzuca się w oczy z jaką łatwością można zdobywać punkty przy ich serwisie(mimo, że obaj liczą po 2 metry wzrostu). Francuzi zdobyli ich 27 przy 17 po drugiej stronie, a mimo to przegrali:/ Liczę,że solidni Hiszpanie wyślą ubiegłorocznych finalistów do domu, a kurs zachęcający do podjęcia ryzyka.
Tyle z moich przemyśleń, kto się zgadza niech skorzysta, kto nie - chętnie wysłucham kontrargumentów zanim sam zagram ????
EDIT: Ale urwałem...:/
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
nie oglądałem ostatnich dwóch spotkać Ferdka więc nie wiem czy ta forma się podniosła. Wiem tylko że przed tymi dwoma to on grał kaszanę. Na dłuższych wymianach tracił cierpliwość i chciał kończyć mocnym uderzeniem ale najczęściej kończyło się to na aucie lub na siatce. Na słabych to wystarcza ale czy wystarczy na Soderlinga? niewiem. za 1,20 nie wezme tego

Cd Berdycha to tak jak ktoś pisał może przytrafić się ten gorszy dzień. To się często zdarza. A jak narazie to idzie jak burza... śmierdzi mi ten mecz. Ja jutro okazji będe szukał w wygranej Schiavone no ale to dział pań więc na tym zdaniu kończę
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ja piszę, że Federrer pewnie (czyli bardzo prawdopodobnie dla wielu) wygra, ale osobiście decyduję się na zagranie overa w tym meczu! A nie zwycięstwo Rogera. Dla mnie będzie to mecz wyrównany i 5 setowy bój bardzo możliwy. Chyba jasno się wyrażam. I nie mówię, że granie tutaj Szwajcara jest dobre, równie Soda może wygrać 3-1 czy 3-2.
PS: Czy ktoś słyszał, że Roger ma kłopoty z lewym nadgarstkiem? Takie info mi się obiło o uszy, ale z mało wiarygodnego źródła...
A nie wiesz przypadkiem do czego jest mu potrzebny lewy nadgarstek (nie licząc wyrzutu piłki) ?

Jak dla mnie Federer nie powinien mieć jutro problemów. Jużny też ogromny value, przecież Berdych to jest Berdych - zepsuje parę piłek pod rząd i już po meczu dla niego. Murray w turnieju był beznadziejny i powinien wylecieć z Gasketem, więc stawianie na Czecha sugerując się ostatnim meczem jest jak dla mnie nietrafionym pomysłem.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Berdych T. v Youzhny M. ✅
Wynik: 3-0 Berdych
Typ: 3:0 (Berdych T.)
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Już poprzednim razem stawiałem na Knedlika, który nie dał szans Murrayowi, a w sumie to Murray nie dał sobie szans grając w taki sposób. Nie ulega jednak wątpliwości iż Czech z meczu na mecz pokazuje się z coraz to lepszej strony, jego typowe płasko grane piłki i fizyczny tenis sa bardzo skuteczne na tegorocznym RG. Szczerze mówiąc nie wiem jak jutro z pogodą, ale jeżeli kort będzie chociaż trochę nasiąknięty to daje dodatkowo ogromną przewagę Czechowi który jest silny fizycznie. Rosyjski &#39;Świr&#39; znany jest z tego iz często odpuszcza kiedy mu nie idzie, a Berdych ostatnio wygrywa w zasadzie wszystko z pierwszego serwisu. Ten &#39;cierpliwy slice&#39; Rosjanina którym zazwyczaj gra długie wymiany nie powinien zrobić żadnych szkód Czechowi, który może nie gra zbyt efektownie ale za to efektywnie wg zaleceń trenera co zresztą się sprawdza. Owszem Rosjanin to dobry technicznie zawodnik, jednak jak dla mnie QF to dla niego trochę za dużo, nie od dziś wiadomo że często puszczają mu nerwy, chociażby słynne już bicie się rakietą po głowie, gdzie zrobił sobie z twarzy krwawą siatkę, (filmik mozna znaleźć na YT jak komuś zależy), poprostu nawiązując do tego jeśli skuteczność Berdycha się utrzyma i wygra 1 seta, Ruskiemu bardzo ciężko będzie sie podnieść, bo dyspozycja chociażby i returnów Czecha jest równie niesamowita, nie pamiętam aby ktoś tyle razy przełamał Isnera co on, a to dobitnie pokazuje jak dobrym returnem dysponuje Knedlik w tym turnieju. Umiejętności może i podobnie, jednakże dyspozycja turnieju oraz psychika po stronie Czecha, jeśli kort będzie mokry to nie mam wątpliwości co do 3-0 dla fizycznego tenisa prezentowanego przez mojego faworyta, jednakże i w normalnych warunkach taki wynik jest możliwy a kurs dośc kuszący, Pozdrawiam.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Federer, Roger - Soderling, Robin (16:00)
Typ: 2
Kurs: 4.10
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Dzisiaj w Paryżu odbędą się pierwsze mecze ćwierćfinałowe zarówno u pań jak i panów ja proponuje spróbować zagrać Robina Soderlinga z Rogerem Federerem. Oczywiście wiem, że to Szwajcar jest faworytem, wiem, że h2h również jest zdecydowanie lepsze na korzyść Rogera (12-1) i nikt większych szans Szwedowi nie daje ale ja uważam, że jest wstanie zrobić niespodziankę.
Rok temu Soderling również nie był wymieniany w roli faworytów Roland Garros a zaszedł, aż do finału po drodze dokonał rzeczy niemożliwej czyli pokonał Nadala w Paryżu. W tym roku udowadnia, że korty w Paryżu są jego jedynymi z ulubionych. Wygrał już z Recouderc, Dent, Montanes i Cilic i tylko z Hiszpanem stracił seta. Federer natomiast miał nieco łatwiejszą drogę do półfinału: Luczak, Falla, Reister i Wawrinka ( z nikim nie stracił seta).
Wyniki Szwajcara w Paryżu mogę być jednam mylne ponieważ w tym sezonie Roger nie grał najlepiej na kortach ziemnych. Jedynie w Madrycie był w finale który zresztą przegrał. Myślę, że bardzo dobrze grający Soderling może stawić nie mały opór światowej &quot;jedynce&quot; i liczę na sensacyjne rozstrzygnięcie czyli podobne jak rok temu gdy Szwed wyeliminował Nadala.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Wyniki na maczce i tak sa na korzysc Federera. Soda poza finalem w Barcelonie przegral w 2 rundzie w Rzymie i w pierwszych rundach w Madrycie i Nicei. Mowic, ze Federer gral slabo, a nie wspomniec o jeszcze slabszej grze Sody to zwyczajne zatajanie oczywistosci. Federer jak to Federer w pierwszych rundach Szlemow - wie, ze je wygra, kwestia jego podejscia. A ten final Rogera w Madrycie to nie efekt szczescia - to efekt tego, ze w koncu po kilku miesiacach tatusiowania wzial sie za tenis i solidnie potrenowal - o tym mozna bylo poczytac na forum RF. Soda nie wygra, moze urwie seta, ale mecz padnie lupem Federera.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
3/10
Moodie/Norman - Lopez/Riba @ 1.81 ✅ 6/1 6/4
Nie mogę zgodzić się z tezą że Lopez to wybitny deblista, zrezygnował totalnie z singla jedynie raz w sezonie przeszedł kwalifikacje do Estoril i można powiedzieć że bardziej poświęcił się grze podwójnej ale że jest to ktoś na poziomie to nie, co do debla w IW było dziwne chociaż pokonanie Nestorów budzi podziw to aż tak nie przykładałbym się do tego wyniku, rok temu Lopez też wygrał dosyć ważny turniej z Nadalem w Dausze i później nic nie osiągał. Moodie i Norman najlepiej się czują na trawie zwłaszcza Moodie ich szybkie ręce przy siatce świetnie się komponują, chociaż tracą dużo przy swoim serwisie to nic nie szkodzi ponieważ wygrywają swoje gemy, a returny mają bardzo dobre na nogi rywali, Lopez może poradzi sobie z tym parę razy lecz Riby przy siatce za dużo razy nie widziałem i może jednak mieć z tym problemy. Jestem tutaj z wieżowcami z RPA/Belgii którzy jeszcze do półfinału powinni wejść.
 
czacher 5

czacher

Użytkownik
Spotkanie: J. Melzer - N. Djokovic
Typ: 1 - Set handicap + 2.5 seta
Wynik:
Kurs: 1.58
Bukmacher: Expekt

Analiza:

Przed nami kolejny bardzo ciekawy pojedynek. Faworytem według buków jest rzecz jasna Serb, nr 3 na świecie. Obserwuje wyniki Serba z ostatnich kilku tygdoni i jego gra nie powala na kolana, wyraźnie zgubił gdzieś swoją wysoką formę. Do tego dochodzą jeszcze jego niedawne problemy z płucami. Natomiast Austryjak zadziwia ostatnio swoją wysoką formą, odprawił już Ferrera i rewelacje tego turnieju Gabashviliego. Więc napewno Melzer podejmnie walkę.
Za set handicapem przemawia dodatkowo fakt iż Djokovic w 3 z 4 meczy w RG stracił seta i to grając z o wiele słabszymi od siebie zawodnikami, takimi jak Korolev czy Hanescu. Uważam więc że jest to wmiare pewny typ.

Stawka 8/10. Dla odważnych polecam zagranie na Melzera bez handicapu.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Gratuluję wszystkim, którzy zdecydowali się postawić dziś na Soderlinga. Ja sam przyznam, że byłem bardzo bliski postawienia dużej kwoty na Szwajcara - warunkiem było osiągnięcie kursu 1,30, do czego finalnie, na szczęście nie doszło. Mecz, podobnie jak starcie obu panów podczas US Open był fantastycznym widowiskiem, być może jestem trochę subiektywny, bo grali moi 2 ulubieni zawodnicy, ale z pewnością nikt nie odmówi napięcia i fantastycznej gry, zwłaszcza po stronie Szweda.
Biorąc pod uwagę ostatnie spotkania Nadala z Soderlingiem, Szwed jest dla mnie murowanym faworytem do wygrania całego turnieju.

Roger Federer wygra French Open 7.00 ( postawione po meczu z Wawrinką w Madrycie ).
 
midel 189

midel

Użytkownik
Nie rozumiem jak Federer po tak genialnym pierwszym secie nagle stanął. Miał nawet z tego co pamiętam w drugim secie bp na 1:0, po czym dał się przełamać i posypało się. Berdycha nie doceniałem, a jednak zmiótł z kortu Jużnego. Będzie ciekawy półfinał.
 
D 0

dasiezarabiac

Użytkownik
po prostu:

CUDA-TUSKU-CUDA !!!!


ale kochamy ten Szlem, poniewaz w nim dzieje sie najwiecej SENSACJI, PLACZOW, SZOKOW oraz PRZEKLINIANA.

ten RG ma cos w sobie magicznego, co sprawia, ze staje sie totalnie nieprzewidywalny. nadal bedzie s**l po gatkach, jak spotkach sode w finale.

fredziu niech sie skupi na wimbledonie. :zoltakartka:
 
uub 0

uub

Użytkownik
Dokładam się do tego co napisał filweb. Ogromny szacunek jak ktoś dzisiaj zaryzykował na Szweda, któremu też nie dawałem zbytnich szans z Wielko-Szlemowym Fedexem, wspaniałe gry serwisowe, nieraz serwis powyżej 220 km/h i do tego z dobrym placingiem, tutaj nawet nie pomagał niesamowity refleks Szwajcara. FH bite z niesamowitego pułapu, szybkie poruszanie się po korcie, Szwed zagrał świetnie, trochę szkoda Ferdka ale cóż, nie obejrzymy &#39;wyczekiwanego finału&#39; Federer-Nadal.
Filweb, ja osobiście nie byłbym taki pewny zwycięstwa Sodera nad Berdychem w półfinale, oglądałem prawie wszystkie mecze Czecha na tegorocznym RG i bardzo podoba mi się jego gra, nie szuka na siłę winnersów, proporcja między różnymi zagraniami jest rozłożona bardzo dobrze, a przede wszystkim powtarzalność i solidność, Fedex poza 1 setem miał problemy ze skupieniem przy swoich gemach serwisowych a u Czecha tego widać nie było, nadal wygrywa praktycznie wszystko z pierwszego serwisu, mecz na pewno będzie ciekawy do obejrzenia, gdyż spotka się dwóch tenisistów którzy prezentują atletyczny i fizyczny tenis, jednakże chyba rzeczywiście większe szanse z Nadalem ma Szwed po tym co dzisiaj pokazał, w ogóle nie zakładam aby Rafa odpadł przed finałem, chociażby z taką płaczką jak Almagro ale cóż, jest coś co mnie martwi, a mianowicie jak kolana Nadala wytrzymają tą całą serię meczy, nie ulega wątpliwości że po przebytej kontuzji istnieje jakaś możliwość odnowienia urazu szczególnie jeśli chodzi o zapalenie ścięgien. Póki co wszystko wygląda bardzo dobrze, ale po tym co widziałem w meczu z Belluccim, to dzisiaj Soda zagrał o dwie klasy lepiej od młodego Brazylijczyka i Nadal będzie miał ogromne problemy jesli spotka się z nim w finale, nawet z tak grającym Berdychem może mieć kłopot..
 
S 0

sopel1910

Użytkownik
A ja pozdrawiam wszystkich, którzy twierdzili, że Szwed to drewno, a ubiegłoroczny finał był tylko i wyłącznie dziełem przypadku. ????
Co do dzisiejszego meczu to wydaje mi się, że przełomowy był drugi set, w którym to Federer trochę pokpił sprawę na początku, mając breakpoint w otwierającym gemie pozwolił się rozkręcić Szwedowi. Soderling zagrał koncertowo, jeżeli chodzi o serwis i returny - Szwajcar zupełnie sobie z nimi nie radził.
Czekam na finał Nadal - Soderling i stawiam zdecydowanie na Robina!
 
M 0

milacik79

Użytkownik
Polfinal Soderling - Berdych zapowiada sie ciekawie. Ciekaw jestem kursow na Berdycha. Wprawdzie z dzisiejszego meczu widzialem tylko wynik, ale po tym co pokazal juz wczesniej wcale wedlug mnie nie stoi na straconej pozycji.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Berdych to zawodnik dwie klasy gorszy od Soderlinga i jeśli kiedykolwiek zobaczę go w finale Szlema to zacznę się zastanawiać nad zakończeniem mojej przygody z tenisem. Nadala widziałem z Bellucciem i mogę powiedzieć tylko tyle - dzisiejszy Soders jest poza zasięgiem wczorajszego Nadala. Myślę, że nawet Djokovic urwie seta Hiszpanowi, który finalnie powinien przegrać w 4 z Soderlingiem. A co do Fedexa - macie rację, w momencie, kiedy po świetnym 1 secie miał piłkę na przewagę już na początku 2 seta, byłem niemal pewien, że skończy się 3-0 dla Szwajcara.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom