>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach - 20.02 - 26.02.2017

Status
Zamknięty.
S 68

skoti96

Użytkownik
Kurs na Estrellę naprawdę zachęca. Carreno wg mnie nie prezentuje dobrej formy. Oczywiście Victor nie powinien mieć podejścia do Hiszpana, ale kurs 1.25 wg mnie jest nie opłacalny.
Sock - Johnson 1.41
Oczywiście Johnson to potężny forehand i dobry serwis, ale Sock ma to samo,a na dodatek szczyptę polotu i talent. Steve pograł fajnie w Auckland, gdzie przegrał i tak z Sockiem 2:0..a potem bardzo słabe wyniki... męczarnie ze Smyczkiem, gdzie powinien już polecieć, czy gładka porażka z Kukushkinem to naprawdę fatalne informacje na temat stanu jego formy. Wawrinka mu nie dał powąchać nawet tie breaka na AO, gdzie wiadomo, że Stan nie trzymie najwyższego poziomu przez 100% meczu w 2. rundzie jakiegokolwiek turnieju, a Steve odpowiednio serwując powinien chociaż to osiągnąć.
Sock odprawił tutaj dość gładko Albota i Garcię Lopeza, oczywiście nie są to mocarze, ale śmiem twierdzić, że Johnson męczył by się z oboma w tym momencie. Wcześniej solidny występ na AO i porażka z Tsongą. Wcześniej zwycięstwo w Auckland.
Oczywiście nie wykluczam tego, że Steve wygra seta, ale w ostatecznym rozrachunku młodszy &quot;Jankes&quot; powinien okazać się górą!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Fritz T. - Young D.
Young D. ::: 1,78 ::: 2/3 ✅ +1,56

Taylor Fritz to bez wątpienia talent, tylko takich talentów mieliśmy już kilka. Na razie nie przypominam sobie za bardzo jego dobrego wyniku, poza tym finałem z przed roku w Memphis. Wszystko niby przed nim, jednak z tymi młokosami to już nie raz pisałem, nigdy nic nie wiadomo. Zverev czy Thiem bardzo często tracą sety, Kyrgios ma piekielnie dobre warunki do gry, ale jego podejście czasami jest szokujące.
Dziś stawiam na leworęcznego Younga który nie raz potrafi zaskoczyć dobrą grą. W Memphis ograł Isnera, Opelkę, Mannarino tutaj Karlovica. Rok temu kilka niezłych wyników typu urwany set w Bazylei w Wawrince czy w Tokio Nishikoriemu. Nie wyszedł mu początek sezonu, jednak w 2017 może być zupełnie inaczej.

Wynik: 1:2 @Edit: Frtiz w 2 secie 10 niewykorzystanych BP.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
czy wszyscy widzieli jak można po mistrzowsku ustawic mecz jak to przed chwilą zrobii Mahut z Gombosem??? zastanawiam sie nad tym że to są naprawde dobrzy aktorzy oprócz tego że grają w tenisa . ale wazne w moim odczuciu jest to zajwisko ze praktycznie dzisiaj wygrywali sami faworyci do tej pory wiec musiał byc ustawiony taki mecz co nikt by nie pomyslał ze Mahut po odprawieniu moze przyszłego nr 1 czyli Zverewa przegra z chalengerowcem Gombosem i to jesczze u siebie;) jestem strasznie ciekawy jaka kasaa poszła na live( tak wogóle w całosci na wszystkich rynkach) na Mahuta że wygra tie break po tym jak obronił meczową i przełamał Gombosa w ostatnim secie

zeby nie robic za bardzo spamu dokładam to co dzisiaj zagram: TYP na Dzisiaj
czyli bedeącego po zyciowym osiagnieciu Belluciego który gra z countrymenem Monteiro mysle że Belluci moze po wyeliminowaniu Nishikoriego jeszcze bardziej uwierzyc w siebie w koncu bo potencjał do gry na ziemi ma niesamowity.jak zagra w połowie tak dobrze i regularnie odwaznie jak z nishikorim to bedzie 2:0 . z grajacych tutaj dotąd Belluci mi zaimponował najbardziej. Kto wie moze bedzie nawet finał dla niego

THOMAZ Belluccci wygra mecz 1.37 Pinnacle
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Bellucci T. - Monteiro T.
???? Dzumhur D. - Del Potro J.
???? Gombos N. - Kyrgios N.
Bellucci T., Del Potro J., Kyrgios N. ::: 1,79 ::: 2/3 ⛔
Pierwszy mecz to prawdziwa gratka dla brazylijskich kibiców, dwóch gospodarzy w Rio de Janeiro, jednak nie ma co ukrywać, że leworęczny Bellucci jest lepszy. Pokonanie Nishikoriego już o tym samym świadczy. Pamiętam jego mecz z Djokovicem w Rzymie gdzie miał szanse nawet go pokonać. Monteiro to talent, nie da się ukryć, ale jeszcze dużo przed nim. Nie wykluczam tutaj trzech setów, jak ktoś nie lubi mniejszych kursów łączyć z okolic 1,10 to polecam z Sockiem połączyć jutro.
Dwa pozostałe mecze typowe na podbicie kursu. JMDP pokazał z Andersonem, że wszystko gra u niego, a Kyrgios rok temu wygrał ten turniej, był to jego pierwszy tytuł w ATP, lał przeciwników aż miło, a jego serwis był nie do złamania.
Wynik I: 1:2
Wynik II: 1:2
Wynik III: 0:2
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Monfils - Gasquet ::: 1 ⛔
Pinnacle @1,704
W starciu Francuzów obecnie wolę zdecydowanie Monfilsa. Jestem wielkim fanem Gasqueta ale jego gra mnie martwi ostatnio. Nie porusza się tak dobrze jak w ostatnich sezonach. Na French Open odpalił wszystkie moce z Nishikorim, a potem już jakoś nie widać wyników. Jak przychodzi do gry z lepszymi graczami to nie wytrzymuje poziomu gry. A Monfils w dobrej formie, w takich turniejach, gdzie nie ma dużej stawki częściej dobrze się prezentuje. Nie pali się i gra swoje na takich etapach.
Carreno Busta - Dolgopolov ::: 2 ⛔
Pinnacle @2,04
Bałbym się, że Dolgopolov może się nie zregenerować ale wydaję mi się, że ten dzień przerwy między Ferrerem, a Zeballosem mu wystarczy. To porządny sportowiec, nie sądzę, żeby zmęczenie było dzisiaj problemem. A pokazał w ostatnim meczu, że jest graczem o półkę wyższym dlatego kurs mnie zachęca. Mnie Carreno dalej nie przekonuje. To jest gość, który może sobie walczyć z średniakami. Znowu nie będzie miał kontrargumentów na oryginalną grę Ukraińca.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Zdziwil mnie troche ten kurs na Dolgo. Widzial ktos mecz z Zeballosem, jakies oznaki zmeczenia? On chyba zagral tylko jeden mecz wiecej niz Carreno w Buenos, ktory dodatkowo gra duble wiec dlaczego po ostatnim meczu robi sie z Carreno faworyta?
 
arass1 172,7K

arass1

Użytkownik
Carreno Busta - Dolgopolov ::: 2
Pinnacle @2,04
Bałbym się, że Dolgopolov może się nie zregenerować ale wydaję mi się, że ten dzień przerwy między Ferrerem, a Zeballosem mu wystarczy. To porządny sportowiec, nie sądzę, żeby zmęczenie było dzisiaj problemem. A pokazał w ostatnim meczu, że jest graczem o półkę wyższym dlatego kurs mnie zachęca. Mnie Carreno dalej nie przekonuje. To jest gość, który może sobie walczyć z średniakami. Znowu nie będzie miał kontrargumentów na oryginalną grę Ukraińca.
- Mam dużo wiary w siebie, ale nie myślę o kolejnym finale. Aby wygrywać mecze, muszę być w pełni formy fizycznej. A od kilku dni mam problemy z nogą - powiedział Dołgopołow, finalista Rio Open z 2014 roku.
Taka informacja dla tych, którzy chcą grać coś w kierunku Dolgopolova.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
- Mam dużo wiary w siebie, ale nie myślę o kolejnym finale. Aby wygrywać mecze, muszę być w pełni formy fizycznej. A od kilku dni mam problemy z nogą - powiedział Dołgopołow, finalista Rio Open z 2014 roku.

Taka informacja dla tych, którzy chcą grać coś w kierunku Dolgopolova.
Czyli krótko mówiąc Dolgo będzie grał sobie, a jak tylko poczuje , że z nogą coś nie tak jest, to odpuszcza i odpoczywa.
 
arass1 172,7K

arass1

Użytkownik
Kolejnym ważnym aspektem jest fakt, że Dolgopolov w przyszłym tygodniu broni punktów z zeszłoroczny półfinał w Acapulco, więc może chcieć odpocząć kilka dni przed startem w kolejnym turnieju.
 
P 0

penczus

Użytkownik
Cabal J. / Farah R.-Peralta J. / Zeballos H. ::: 1
Unibet @1,45
Dzisiaj o 21 odbędzie się w Rio de Janeiro mecz obrońców tytułu, którzy są bardzo blisko do wygrania dwóch turniejów z rzędu jak przed roku. Rio de Janeiro bardzo sprzyja duetowi z Kolumbii, gdyż może być to 3 wygrana na tym turnieju w przeciągu 4 lat. Są w bardzo wysokiej formie, odpadli z AO po bardzo wyrównanym meczu (3 TB) z triumfatorami i stracili od tego momentu 1 seta.
Na przeciwko stanie duet, który jeszcze niedawno doszedł do finału Quito, lecz jak wiadomo turniej ten rządzi się swoimi prawami. Dzisiaj w nocy udało im się wyeliminować duet Kubot/Melo dla których był to pierwszy turniej na ziemnej w tym zestawieniu. Zbliża się również turniej w Brasil Open, gdzie para ta będzie broniła tytułu, więc uważam, że będą chcieli odpocząć zamiast grać finał.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Rio de Janeiro (Brazylia), ziemna
Godzina: 23:30
Spotkanie: Thiago Moura Monteiro - Casper Ruud
Typ: 1
Kurs: 1,42
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Nie będzie tutaj długiej wypowiedzi, po prostu uważam, że na własnej ziemi Monteiro nie da się ograć młodemu Norwegowi. Wprawdzie Casper to bardzo perspektywistyczny i utalentowany tenisista i jeżeli będzie się tak rozwijał dalej to z pewnością będziemy o nim słyszeć coraz częściej ale na ten moment Monteiro jest dla niego na cegle za mocny. Takie jest moje zdanie. Oczywiście to nie będzie dla Brazylijczyka spacerek ale powinien to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść jednak w 2 setach. Ruud wyeliminował w tym turnieju już nieoczekiwanie Brazylijczyka Dutrę da Silva i Hiszpana Carballesa Baena ale 3 niespodzianki nie będzie i myślę, że dzisiaj odpadnie. Monteiro to zdecydowanie lepszy tenisista niż ta wymieniona dwójka i na turnieju we własnym kraju nie powinien tutaj dać większych szans rywalowi. On już grał tutaj z mocniejszymi tenisistami jak Ruud czyli z Eliasem i Belluccim i pokazał, że na te rozgrywki jest mocny. Myślę, że bez większych problemów awansuje do półfinału wygrywając to spotkanie 2-0 w setach.
⛔ 0-2 (2-6 , 6-7)
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Pouille-Medvedev 2 @2.62 &lt;bylo do wygrania od biedy, chociaz Medvedev nie wytrzymal cisnienia w koncowce&gt;
Mam watpliwosci co do dyspozycji Pouille&#39;a wciaz. Mlody Francuz mial znakomity ubiegly sezon, ale w tym roku slabo. Chyba jeszcze nie jest nauczony grania na wysokich obrotach przez dluzszy czas. Medvedev zagral dwa horrory, ktore wygral po dwoch tie-breakach w decydujacych trzecich setach. Rywali mial niezlych. Paire w calkiem dobrej formie. Wczoraj mecz ze Struffem. Tam Niemiec byl nawet troche lepszy i wygral o punkt wiecej w meczu. Na pierwszy rzut oka srednie odczucia, ale Struff w glownym tourze zagral tylko raz w polfinale turnieju i bylo to w Marsylii, wiec Niemcowi wyjatkowo te korty leza. Mam wrazenie, ze bedzie to zaciety mecz i dlatego sprobuje po tak wysokim kursie zagrac na Rosjanina. Stawka niewielka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Carreno-Busta P. - Dolgopolov A.
Dolgopolov A. ::: 2,13 ::: 1/3 ⛔

Z takiego kursu to aż nie sposób nie skorzystać. Grali dosłownie jakiś tydzień temu w Buenos Aires, wygrał 2:0 Ukrainiec i to bez tie-breaka. Teraz znowu się spotykają i niby czemu miałoby być inaczej? Już rok temu Cuevas przytulił dwa tytuły ATP więc może i zrobi to Dolgopolov.
Pokonał Ferrera, Nishikoriego, Cuevasa, Bustę z którym dzisiaj ponownie zagra i dopiero wczoraj stracił set z Zeballosem który już go 2 razy pokonał. Forma dopisuje i pewnie gdyby nie kontuzje Dolgopolova to obaj Panowie byliby o wiele bliżej siebie w rankingu.

Wynik: 1:1 i krecz
???? Schwartzman D. - Thiem D.
Powyżej 21 gemów ::: 1,70 ::: 1/3 ⛔
H2H 0:2 z lat 2015-2016 i w obu przypadkach została pokryta linia. Dosłownie rok temu na tym samym turnieju padło 7:5 7:5 dla Austriaka. Dzieli ich tylko rok, obaj grają dość podobnie bo często zagraniem jednoręczny backhand, na mączce potrafią grać. Schwartzman już w Buenos Aires urwał seta Nishikoriemu, a wczoraj pokonał leworęcznego Delbonisa. Thiem w mojej opinii jak większość młodzików często traci sety.
Wynik: 2:6 3:6
???? Johnson S. - Sock J.
???? Monteiro T. - Ruud C.
Sock J., Monteiro T. ::: 2,19 ::: 1/3 ⛔
H2H 3:4, grali już w tym roku ze sobą w Auckland i wygrał Sock którego uważam za lepszego zawodnika. Steve Johnson w ciągu sezonu ma wyskoki dobrej gry, ale nie trwa to zbyt długo. Socka bardziej cenię za grę w deblu, rok temu wygrał turniej w Houston, w 2017 już Auckland zapisał na swoim koncie. Niewykluczony tie-break w tym meczu bo obaj potrafią dobrze serwować, a pierwsze swoje mecze wygrali bez większych problemów. Mecz do AKO w sam raz.
Pisałem o tym, że Monteiro może urwać seta Bellucciemu, ale nie sądziłem szczerze, że go pokona. Skoro tak się stało to 22-letni Brazylijczyk powinien awansować do półfinału turnieju. Przeciwnik wręcz idealny z poza reszty zawodników. Thiago już rok temu pokonał Tsongę, teraz na rozkładzie ma Bellucciego, Robredo, urwany set Berlocoqi. Ruud też fajnie zaczął &quot;karierę&quot; z wysokiego C, ale w tym momencie uważam, że Monteiro w Rio to zdecydowanie za dużo.
Wynik I: 0:2
Wynik: II: 0:2
 
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Kolejnym ważnym aspektem jest fakt, że Dolgopolov w przyszłym tygodniu broni punktów z zeszłoroczny półfinał w Acapulco, więc może chcieć odpocząć kilka dni przed startem w kolejnym turnieju.
Dolgopolov nie będzie grał w przyszłym tygodniu. Przynajmniej na tę chwilę nie ma go na listach startowych.

Wygrał tydzień temu w Buenos Aires, obronił już punkty za ćwierćfinał w Rio także na dwoje babka wróżyła dzisiejszy mecz z Carreno. Dolgo ma większy potencjał, jest graczem nieobliczalnym, ale przy problemach z nogą ciężko ocenić, czy mając w perspektywie wolny przyszły tydzień, da z siebie dużo czy też nie będzie ryzykował kontuzji i odpuści mecz z Hiszpanem. Ja tego nie ruszam. Może sam Dolgo jeszcze nie wie co z tym zrobi i okaże się w trakcie meczu w zależności od zdrowia Ukraińca i postawy Carreno-Busty.

Tak od siebie bez wchodzenia w lanie wody to bardziej jestem przekonany do potencjalnych dzisiejszych zwycięstw Ramosa, Thiema i Monteiro w Rio oraz Raonicia i Brianów w Delray Beach.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Zastanawiam się nad deblem Busty. W Buenos Aires przed meczem z Dolgo odpuścił i nie grali, czy w Rio też tak zrobi? Nie wiem. Jak wygra to będzie się chciał zregenerować przed SF niby, ale zaś debel tyle nie wymaga. Jak zagra to i tak myślami raczej przy półfinale będzie, więc można spróbować na Murraya i Soaresa. Tenisowo są lepsi, Soares u siebie, a 1,5 można złapać. Proponuję raczej buka gdzie krecz = lose.
Po kreczu Dolgopolova sądzę, że zagra w deblu. Jednak w głowie będzie raczej półfinał, zwłaszcza, że tam albo Ruud albo Monteiro, więc naprawdę realna szansa na finał ATP 500. Rozegrał kawał solidnego spotkania, dużo się nabiegał i tak szybko się nie zregeneruje. Potrafią razem z Cuevasem grać debla, ale jednak Murray/Soares to lepsza para, bardziej zgrana i to też ma znaczenie.
Murray/Soares @ 1,51 ⛔
Marathon

Jednak porażka 10-12 w STB.
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Gasquet-Pouille 1 @1.5
Gasquet Monfilsem wczoraj pokazali duzo super tenisa. Generalnie przed dwa sety z malym hakiem tzn. do pierwszego przelamania w decydujacym trzecim secie, bylo co ogladac. Pozniej Monfils stracil zdrowy rozsadek i we frustracji zaczal ryzykowac i popelniac seryjnie bledy. Nie zmienia to jednak faktu, ze bylo troche tego super tenisa. Pouille samym serwisem tego nie nagra, to jeszcze wciaz nie jest to co mlodszy Francuz gral w tamtym sezonie. Gasquetowi Marsylia do tej pory nie sluzyla jakos wybitnie i nie udalo mu sie zagrac w finale w swojej karierze (najdalej osiagnal polfinal i nie zawsze startwoal w tym turnieju), ale po wczorajszym meczu powinien sie tam znalezc.
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
ATP Rio 22:30
Ruud C. - Carreno-Busta P. 1 3.75 Bet365
W dzisiejszym półfinale idę w stronę Norwega, który do tej pory spisuje się bardzo dobrze. Po wczorajszych meczach zarówno jednego jak i drugiego pana można wyciągnąć następujące wnioski : Hiszpan męczył się z KULAWYM Dolgo, który co chwila pomagał jak mógł , było widać, że to co mówił Ukrainiec przed meczem odnośnie swojej dyspozycji fizycznej sprawdziło się w 100 %, natomiast Pablo oddawał punkty tak banalnymi błędami, że aż momentami przypominało to WTA. Drugi set to w ogóle była komedia, w której główną rolę grał właśnie Hiszpan. Na spokojnie mógł zamknąć mecz w dwóch setach, ale.. pełne gacie no i tiebreak który jeszcze przegrał ???? Gdyby Dolgo był &quot;świeży&quot; zamknął by Hiszpana 2:0 jak bodajże tydzień temu. Jak sie skonczyło wszyscy wiemy, natomiast pobieranie go za 1.28 to jest jak strzał w kolano. Dyspozycja Hiszpana nie jest na tyle dobra jak oceniają to buki.
Co do Norwega to wczorajszy mecz z Monteiro łatwo wygrany, o dziwo bo liczyłem na lepsze widowisko szczerze mówiąc. Być może Monteiro był zajechany trochę po brazylijskie wojnie z zeszłej rundy, co nie zmienia faktu, że Ruud grał naprawdę dobrze. Bardzo fajnie funkcjonuje jego bh po linii , zagrania kończące są głębokie no i serwis skuteczny. Być może jest to jego turniej i znajdzie się w finale tej imprezy jeśli nie spuści z tonu i pokaże przynajmniej ten poziom co wczoraj. Stawka jest wysoka, ale widać, że z meczu na mecz Norweg czuje się pewniej na brazylijskich kortach. W jego grze jest również dużo spokoju i wiadomo, czasami się podpala i chce efektownie skończyć ( co nie zawsze oznacza zdobycie punktu) , ale kiedy przychodzą ważne momenty meczu - takie jak np. wczoraj : TB 2 seta to pokazuje klasę. Wydaje mi się również, że jest bardziej &quot;świeży&quot; i głodny gry. Jak dobrze wiadomo Hiszpan gra jeszcze na drugim froncie co może mieć wpływ na jego formę fizyczną - nie mówię, że jest to jeden z głównych czynników, które mają pomóc zwyciężyć Norwegowi, ale może mieć to znaczenie przy zaciętym, długim meczu - a takiego się chyba wszyscy spodziewamy . W nocy kursy wynosiły 4.00 do 1.25 , obecnie na Bet365 jest 3.75 do 1.28 , myślę , że może jeszcze spaść, także powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom