>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rotterdam, San Jose & Sao Paulo, 11-17.02.2013

Status
Zamknięty.
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Nadal-Nalbandian
typ:eek:ver 21,5⛔
kurs:1.65 unibet
O tym meczu zostało już na tym forum powiedziane bardzo wiele, nie podlega dyskusji fakt że Nadal w obecnej formie jest do pokonania przez Nalbandiana. Czy tak się stanie trudno powiedzieć. Nadal wraca po kontuzji,ale potencjał w dalszym ciągu ma, widać u niego mocną mobilizację. O zaletach Nalbandiana napisano tutaj bardzo dużo,więc nie będę się powtarzał. Ja uważam,ze ten mecz będzie bardzo zacięty, pierwsze podanie jest mocną stroną obu zawodników, nie spodziewał bym się wielu przełamań. Liczę że pojedynek może zakończyć się w 3 setach, co dla mojego typu było by mile widziane. Aby pokryć moją linie być może wystarczy dwa zacięte sety, co w przypadku tych zawodników jest bardzo możliwe. Zagrałem typ trochę asekuracyjny, ponieważ planuję zagrać za większą stawkę.:razz:
 
hooh34 23

hooh34

Użytkownik
roY. piszesz że Nadal nie gra nic to co takiego wielkiego gra Nalba żeby na niego stawiać? Bo ograł Almagro po 2 TB? Ogólnie to gdyby nie grał nic nie doszedł by do 2 finału w 2 tygodniu swojej gry fakt oczywiście przeciwnicy nie byli aż nadto wymagający ale jednak finał to finał a i przetarcie przed dzisiejszym spotkaniem ma dużo większe niż Argentyńczyk który po za tym turniejem ostatnie swoje mecze grał w sierpniu. Z pewnością dużo lepszą opcją jest granie na win Nadala niż bawienie się w jakieś handi na korzyść tego drugiego bo jeśli Nadal zagra na swoim wysokim poziomie nie będzie czego zbierać.

Almagro i Bolellim, którzy są lepszi od Souzy, Berlocqua Alunda..
No sory ale w czym makaron jest lepszy niby od tego drugiego? :cool:
 
mouris 38

mouris

Użytkownik
Oglądałem mecz Nadala ćwierćfinałowy z Berloqiem i zagrałem na livie po przegranym pierwszym secie na livie złapałem 1,7 więc stwierdziłem: &quot;Nadal wtf?, gram grubo!&quot; i powiem szczerze drżałem. Hiszpan widać nie wrócił do dobrej dyspozycji. W półfinale też go oglądałem i mocniej się utwierdziłem, że jeszcze czegoś mu brakuje. Na pewno mocno w niego wierzy Brazylijska publiczność i w ciężkich momentach potrafi się zmotywować i zagrać coś genialnego. Nalba może zaskoczyć Rafe ale nie musi.
Jak dla mnie to NO BET w tym spotkaniu.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
roY. piszesz że Nadal nie gra nic to co takiego wielkiego gra Nalba żeby na niego stawiać? Bo ograł Almagro po 2 TB? Ogólnie to gdyby nie grał nic nie doszedł by do 2 finału w 2 tygodniu swojej gry fakt oczywiście przeciwnicy nie byli aż nadto wymagający ale jednak finał to finał a i przetarcie przed dzisiejszym spotkaniem ma dużo większe niż Argentyńczyk który po za tym turniejem ostatnie swoje mecze grał w sierpniu. Z pewnością dużo lepszą opcją jest granie na win Nadala niż bawienie się w jakieś handi na korzyść tego drugiego bo jeśli Nadal zagra na swoim wysokim poziomie nie będzie czego zbierać.
Moj typ jest glownie skierowany przeciwko Nadalowi niz na Nalbandiana tak jak zauwazyles. Nie ma szans, zeby Nadal wzniosl sie na wyzyny z dnia na dzien i raptem dzisiaj odstawil koncert swoich najlepszych zagran. Oczywiscie faworytem tutaj jest Rafa ale ja bardzo, bardzo dawno nie widzialem go w tak slabej dyspozycji dlatego pobieram kurs na Nalbe i tyle, kropka. Piszesz, ze gdyby nic nie gral to nie doszedl by do 2 finalow - no blagam po raz kolejny musze pisac - nie przesadzajmy to jest Nadal i nawet bez formy nie wypada mu zatrzymywac sie na takich przeciwnikach z jakimi grał, przeciez do cholery nie gral z top20 tylko z pionkami tenisowymi wiec nie wyobrazam sobie porazki Nadala z jakims Jao Souza czy Alundem, Nalbandian to juz inna półka.
 
N 31

nazz

Użytkownik
Nadal powiedział, że kolano znów go boli. Do tego sam przyznaje, że faworytem nalezy uznac Nalbandiana. Test trudnych przeciwników póki co zdał Nalby, bo grał z Almagro i Bolellim, którzy są lepszi od Souzy, Berlocqua Alunda. Do tego Nalbandian gra prawieże u siebie. Ostatecznie chyba najlepszym zakładem będzie Nalbandian 2-0 @ 5,5, bo jek ma wygrać, to raczej zdecydowanie, a kurs pozwoli zagrać za mniejsza stawkę.
 
borys_91 1

borys_91

Użytkownik
Oglądał ktoś Haas&#39;a w San Jose? Zastanawiam się nad graniem w stronę Raonic&#39;a, który spisuje się w amerykańskim turnieju świetnie. Serwis wchodzi mu jak w masło, ale to zawsze było podstawą jego gry, a poza tym naprawdę dobrze wygląda w wymianach. Co prawda wczoraj Querrey nie postawił mu wygórowanych warunków, ale dla mnie jest kandydatem do wygrania turnieju. Jedyny problem to to, że Niemca nie widziałem, a na samych statystykach typu opierać nie chcę tym bardziej, że utopiłem sporo kasy na kwalifikacjach Buenos Aires i Capdeville trafia od dziś na moja czarną listę;)
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Ja wczoraj oglądałem mecz Isnera z Haasem, Niemiec na prawdę prezentuje się w tym turnieju świetnie, wczoraj w meczu z Isnerem, mimo całkiem dobrej dyspozycji Isnera jak na ostatnie tygodnie, grał przynajmniej dobrze, żeby nie powiedzieć bardzo dobrze!! Sporo punktów z wymian, dobry return, serwis mega, mało UE - same plusy!! Rodzina na trybunach z piękną córką Haasa ;) spiera Niemca. Będzie miał trudne zadanie Kanadyjczyk z pokonaniem Niemca, wg. mnie OVER gemowy bardzo prawdopodobny bo pewnie jakiś tie break się pojawi... Jak wiadomo przełamanie serwisu Raonica to zadanie dla najlepszych w tourze, a Haas też nie powinien dać się przełamać za często, więc mecz powinien trwać dość długo
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ef81 138

ef81

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś oglądał mecz Nadala z Nalbandianem.. ale Nalbandian ze swoją gorącą główką przegrał drugiego seta z prowadzenia 3:0 i swoje podanie i doprowadzając do stanu 3:6 .. to jest efekt rozluźnienia ???? inaczej mówiąc ********** :?
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Ja ogladalem tylko kawalek pierwszego seta i juz wiedzialem, ze to byl blad widzac Nalbe jako zwyciezce tego meczu. Mnostwo bledow, slaba glowa i chyba strach przed tym, ze mial jednak szanse cos w tym meczu zdzialac ????. Czekam az Nadal trafi w koncu na jakiegos klasowego gracza typu Magro czy Ferrer, moze wtedy zepnie sie bardziej i zobaczymy go w swoim prawdziwym obliczu.
 
K 18

koptek

Użytkownik
Tenis,ATP - SINGIEL: San Jose (USA), twarda (w hali)
Raonic M. (Can) -Haas T. (Ger)
Typ ???? W 2:0(wygrana dla Raonic M.(Can))
Kurs:2.50
Buk:Unibet

Dziś o 00:00 odbędzie się spotkanie Raonic M. - Haas T..Faworytem jest Raonic M. na co wskazują buki.Najlepszym kortem do gry dla niego jest kort o powierzchni twardej.Dobrze się to składa gdyż dzisiejszy pojedynek zostanie rozegrany na korcie o powierzchni twardej.Na tej odmianie kortu gra teraz wyśmienice.Natomiast dla Haas T. kort twardy nie służy do dobrej gry.Jest to nagorszy kort na jaki mógł tylko trafić.Raonic M..Ostatnie spotkania Raonic M. są bardzo zadowalające,ostatni jego przegrany mecz miał miejsce 21.03.12 z Federer R.,więc to tak jakby przegranej tej nie było,nie ten poziom gry.Teraz ma pięć wygranych meczy pod rząd.Haas T. ma teraz trzy wygrane mecze pod rząd,ale patrząc na to z jakimi przeciwnikami przegrał przed tymi wygranymi wiadomo,że nie jest teraz w formie(przegrana z Nieminen J. i Monfils G.).To były spotkania w których był faworytem,ale przegrał.Raonic M. zajmuje miejsce trzynaste w rankingu ATP a Haas T. dwódzieste drugie.Będzie to bardzo łatwa wygrana dla Raonic M..Powinien uporać się z przeciwnikiem w dwóch setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szpil 313

szpil

Użytkownik
Raonic M. (Can) - Haas T. (Ger) 1 2:0 @ 2.37 Bet365 ✅
Popieram typ kolegi wyżej. Raonic gra fenomenalnie, swoim serwisem miecie przeciwników. Ostatni mecz w którym zagrał, po prostu zmiótł przeciwnika, a był nim nie byle kto - Querrey. W żadnym gemie przy swoim podaniu nie był zagrożony jego utratą, tylko w jednym gemie udało się dojść do granicy punktowej 40:30, reszta kończyła się do 0 lub 15. Oczywiście tie break lub nawet 2 są wielce prawdopodobne, jednakże w tych tie breakach widzę tylko jednego zwycięzcę Raonica.
Raonic M. 2:0 @ 2.37 2j Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom