>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rotterdam, San Jose & Sao Paulo, 11-17.02.2013

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Mamy półgodziny do 20, zatem najwyższa pora coś napisać o Sao Paulo. Na tamtejszym korcie spotkają się Nicolas Almagro i David Nalbaldian. Argentyńczyk wrócił po kontuzji, dość długi okres czasu nie grał, ale według mnie wszystko jest w porządku, dodatkowo na tym rodzaju nawierzchni czuje się, jak &quot;ryba w wodzie&quot;.
31-latek z zawodnikami TOP 10 radzi sobie nieźle, a warto wspomnieć, że parę latek temu był chyba czwarty w ATP. Jest urodzonym clay&#39;owcem i według mnie tutaj powinien postawić wysoko poprzeczkę Almagro, który dość nieoczekiwanie stracił wczoraj seta z nieznanym mi Chilijczykiem.
Obaj dysponują dobrym serwisem, który trzymają mocno, zatem opcja z przełamaniem może być tutaj rzadkością, mogą zadecydować naprawdę detale bądź nawet tie-break. Staram się spojrzeć obiektywnie na to spotkanie i widzę następujące typy:
David Nalbandian (+3,5 gema) - Nicolas Almagro 1 @ 1,86
David Nalbandian - Nicolas Almagro (Liczba gemów w 1 secie?) Powyżej 9,5 gema @ 1,68
David Nalbandian - Nicolas Almagro O 22 @ 1,76
Doceniam czas poświęcony na analizę, ale.. Jaki z Nalby clayowiec? Czuję się tu jak ryba w wodzie? Jak już coś to wieloryb. Na poważnie Dawid woli hard, dobrze pykał na trawie. Kiedyś bo teraz gra sporadycznie. Serwis nie jest jego najmocniejszą stroną, potrafi popełniać sporo DF. Po prostu jak ma dzień to trafia, ale w obecnej dyspozycji nie ma co na to liczyć. Capdeville nieznanym Chilijczykiem? Jeśli Almagro zagra chociaż na 70% spokojnie ogarnie Nalbandiana.
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Doceniam czas poświęcony na analizę, ale.. Jaki z Nalby clayowiec? Czuję się tu jak ryba w wodzie? Jak już coś to wieloryb. Na poważnie Dawid woli hard, dobrze pykał na trawie. Kiedyś bo teraz gra sporadycznie. Serwis nie jest jego najmocniejszą stroną, potrafi popełniać sporo DF. Po prostu jak ma dzień to trafia, ale w obecnej dyspozycji nie ma co na to liczyć. Capdeville nieznanym Chilijczykiem? Jeśli Almagro zagra chociaż na 70% spokojnie ogarnie Nalbandiana.
Na razie jest 4:3, zatem idą &quot;łeb w łeb&quot;. Jaki clayowiec ? No z tego co pamiętam szło mu nieźle, oczywiście gwiazdą i nr 1 nigdy nie był, jeśli chodzi o ziemie. Dodatkowo warto zobaczyć statystyki (http://www.atpworldtour.com/Tennis/Players/Top-Players/David-Nalbandian.aspx?t=mr) - wg mnie na clayu czuje się dobrze.

PS. Przepraszam za OT ;)
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Na razie jest 4:3, zatem idą &quot;łeb w łeb&quot;. Jaki clayowiec ? No z tego co pamiętam szło mu nieźle, oczywiście gwiazdą i nr 1 nigdy nie był, jeśli chodzi o ziemie. Dodatkowo warto zobaczyć statystyki (http://www.atpworldtour.com/Tennis/Players/Top-Players/David-Nalbandian.aspx?t=mr) - wg mnie na clayu czuje się dobrze.
PS. Przepraszam za OT ;)
Nalba gdy był w formie potrafił grać dobrze na każdej nawierzchni nie specjalizował się w konkretnej nawierzchni. Nalba to zawodnik , który roztrwonił wielki talent. Potrafił wygrywać z każdym gdy był w formie nawet z Federerem w najlepszej dyspozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Sprawa Nalbaldiana z Almagro wyszła na ✅, zatem teraz dorzucamy mecz z San Jose. Xavier Malisse - John Isner. Z jednej strony doświadczenie, z drugiej mocny, choć nieregularny serwis. Belg w poprzedniej rundzie wyjątkowo długo męczył się z Matthew Ebdenem, którego ostatecznie pokonał po bodajże dwóch tie-breakach, a przypomnę, że ich mecz był wczoraj ... ostatni ! Zatem Malisse, który liczy sobie 32 latka, miał zdecydowanie mniej czasu na odpoczynek niż Amerykanin.
Co przemawia za Isnerem? Na pewno wiek, kondycha i serwis. No i może fakt, że turniej rozgrywany jest w San Jose, czyli w Stanach. W tym turnieju pokonał już młodego Czecha - Pospila, ale w trzech setach. Na pewno jest bardziej wypoczety od rywala, bo grał mniej (jeden mecz 1h 30 min., gdy jego rywal 2 mecze - ok. 4 godzin).
H2H - remis, ostatnie starcie na US Open wygrane przez Isnera.
Co gram?
Kto wygra pierwszy set? John Isner @ 1,48 ✅
Xavier Malisse - John Isner (-2,5 gema) 2 @ 1,76 ✅
Buk: ComeOn
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Benneteau J. - Simon G. @1.75 ✅
Zakład na set (3 sety): 2:0 @3.0 ✅
Po takim kursie po prostu grzech nie spróbować. Benek w bardzo dobrej formie, na koncie w tym sezonie ma gładziutkie zwycięstwo nad Dimitrovem na AO 3:0, do tego wygrana w ostatnim meczu z Ferdkiem. Do tej pory w całym turnieju nie stracił jeszcze seta, gra naprawdę dobrze, choć przeciwników jak do tej pory miał trochę gorszych niż Simon, bo Hanescu i Kamke. Wygrana jednak z Rogerem w ćwierćfinale sprawia ogromnie wrażenie. Simon zaś miał znacznie łatwiejszą drogę do finału: Viola, Brands i teraz Klizan, który mimo że pod formą w tym sezonie urwał seta Francuzowi. Widzę tutaj spore szanse na awans Juliena do finału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Sao Paulo
???? Nalbandian D. - Bolelli S. 6:3 7:5 ✅
1,55 Bet-at-home
Almagro N. - Nalbandian D. (5)6:7 6:3 (3)6:7
Serwuje Nalba! Pierwszy punkt Dawid prosto w siatkę po krótkiej wymianie.
Gem pewnie wygrywa Nalbandian.
Do piłki podchodzi Almagro i kończy swoje podanie do zera.
Szykuje się dobry mecz. W 3 secie Hiszpan zaczął od prowadzenia 40:15 przy serwisie rywala, Nalba serwisem i ryzykiem utrzymuje jednak podanie.
Mecz jak na razie stoi na wysokim poziomie.
Jeżeli tak dalej będzie serwował to Argentyńczyk nie będzie miał nic do powiedzenia przy podaniu Nicolasa.
Niespodziewanie mamy break dla Davida, jest 2:4. Proste błędy w ataku Almagro i kończy swoje podanie podwójnym błędem.
Poprzednie przełamanie było tylko wypadkiem przy pracy Almagro, Hiszpan zaczyna gem od 40:0 przy podaniu Nalbandiana, w końcu przełamuje do 30.
Jest 5:5, coraz więcej nerwowości w grze i prostych błędów po jednej jak i po drugiej stronie kortu.
Dość szybko minęło 12 gemów. Hiszpan ma coraz bardziej nieregularny serwis, potrafi zaserowwać DF, by po chwili zagrać 3 asy.
Nalbandian konsekwentnie przebija i ma mini break point przy stanie 4:6. Pierwszy set kończy się do 5 w tie breku, choć to Almagro wydawał się w tym secie lepszy to dość solidnie wyglądający Argentyńczyk wygrywa pierwszą turę.
Drugi set toczył się od serwisu do serwisu (choć nie oglądałem dokładnie) podobnie jak w 1 secie aż do stanu 5:3 i podania Nalbandiana które przełamał w końcu Hiszpan.
W setach robi się remis, ale to Almagro wydaje się być tą stroną która dyktuje warunki gry.
Trzeci set 2:2 i serwisy do 15 lub 0. Dopiero w dziesiątym gemie trzeciego seta Nalbandian obronił dwa break pointy, ale nadal utrzymał swoje podanie.
Kolejny gem Hiszpan wygrywa do zera, a w 11 gemie David popełnia dwa razy podwójny błąd i daje dwie szanse na przełamanie dla Almagro. Nic z tego Argentyńczyk wygrywa swoje podanie.
6:6... Almagro wygrywa pierwszy punkt i kapitalną wymianę, mamy mini brejka. David odłamuje podanie.
Nalbandian wychodzi na prowadzenie w decydującej partii. Mamy 3 mecz pointy, Hiszpan rzuca rakietą.
Po Nalbandianie nie bez powodu krąży opinia, że jak jest w formie to potrafi pokonać najlepszych. Argentyńczyk wczoraj pokazał, że w kluczowych momentach potrafi się zmobilizować i potrafi wygrać ważne dla niego punkty. Cały mecz prezentował się solidnie, jeżeli David zagra dzisiaj z Włochem choć na 80% tego co pokazał wczoraj to jestem pewny kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Argentyńczyk również ma tutaj publikę za sobą, w finale prawdopodobnie zagra z Rafaelem Nadalem. Rok temu na turnieju w Buenos Aires czyli tym co odbędzie się za tydzień, doszedł do półfinału gdzie przegrał z Ferrerem. To może jest jakiś znak, że w tym okresie roku dobrze mu się gra na jego kontynencie.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Bolelli vs Nalbandian
Typ:1 ⛔⛔⛔ pudło totalne
Unibet
2,4

Zrestartował mi się komp i straciłem całą analizę:p dlatego na szybko. Nalba nie gra od dawna i to jest jego 1. turniej w tym roku i będzie to dziś dla niego 4. mecz dzień po dniu (wczoraj 2,5 h na korcie z Almagro, a wcześniej 2:0 z Pallą i 2:1 z Aguilarem). Najlepsze lata ma już za sobą, a ziemniakiem nie był nigdy. Włoch jest obecnie wyżej w rankingu o 13 pozycji (80. ATP) i gra w Brazylii bardzo solidnie (trzy mecze po 2:0), a grał z Monaco, Montanesem i Robredo, więc wcale nie z leszczami. To dla niego drugi ćwierćfinał w tym roku po Doha i liczę, że wykorzysta możliwe problemy z rytmem meczowym Nalbandiana. Wiadomo, że magia nazwiska Argentyńczyka wciąż działa i potrafi on grać na bardzo wysokim poziomie, ale nie wydaje mi się, by na tym turnieju osiągnął coś więcej.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Ja popieram typ na Benneteau. Na pewno wczoraj skorzystał na słabej grze Federera, ale ograć tych najlepszych w słabszej formie też trzeba umieć. Ogólnie Francuz w mojej ocenie prezentuje dobrą formę na przestrzeni tego sezonu i nie przegrywa z byle kim. Po drugiej stronie siatki inny Francuz Simon, który wczoraj ograł Kilzana w trzech setach. Mecz stał na poziomie WTA (nie obrażając Pań ???? ). Kilzan zagrał na swoim poziomie, wcale nie podwyższył znacząco poziomu. Natomiast Simon jak na niego psuł piłki, które zdecydowanie powinien utrzymać w grze. Dość nerwowa gra i przeciętne dyspozycja serwisowa w TB zaowocowała wtopą w pierwszym secie. Sporą rolę w mojej ocenie w końcowym triumfie Simona odegrały problemy z udem Kilzana. Kursy już trochę pospadały, bo można było dostać 2.00 zaraz po wystawieniu, ale do 1,8 w mojej ocenie kurs jest do wzięcia.
Benneteau 1,89 Maratonbet ✅
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Haas vs Isner
Typ:2 ⛔⛔⛔
Unibet
2,05

Ja dziś znowu (chyba czwarty mecz przeciwko faworytowi) na przekór, wielkie handi dla Isnera za lokalizację. On lubi grać u siebie i to właśnie w USA grał swoje najlepszsze mecze. Haas wygląda OK jak napisał Milko, ale Johnson był już zmęczony, a Levine nic nie pokazał. Wcześniej w Australii bardzo słabo się zaprezentował, no ale coż.... lata lecą. Taki turniej to wymarzone miejsce dla Isnera, by się odbudować. Serwis powinien siedzieć, co było wczoraj widać z Malissem (swoją drogą też zmęczonym), a to 90% sukcesu u Amerykanina. Grali ze sobą w 2009 roku w USA w Cincinatti i wtedy było 2:1 dla Dużego Johna. Dziś powinno być podobnie.
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Raonic-Querrey 1 @1.5
Zmienili buki kursy, zmienili. Trudno sie nie zgodzic. Moze ostatni mecz pomiedzy ta dwojka wygral Querrey, moze jestesmy w USA, ale to Raonic jest tutaj faworytem, patrzac na dyspozycje oraz wyniki z ostatnich dwoch lat, ktore wygral bombardier z Kanady wlasnie. Atutem obydwu jest pierwsze podanie, ale jednak Raonic serwuje lepiej mimo wszystko niz Amerykanin i bedzie tutaj Raonic dodatkowo zyskiwac, bo ta nawierzchnia nie jest znowu az tak szybka jak mi sie wydawalo. Poza tym za bardzo meczy te mecze Querrey, poniewaz z Hewittem Amerykanin mogl odpasc, a z Falla tez, mimo ze doceniam Kolumbijczyka, bylo nieciekawie. Querrey w meczu z Kolumbijczykiem przy drugim podaniu mial cos troche ponad 35 procent skutecznosci, wiec zbyt dobrze to nie wrozy. Dodatkowo uwazam, ze Querrey mialby straszmie trudno wygrac z Istominem, a Kanadyjczyk wykorzystal swoje atuty i zrobil swoje z meczu z Istominem. Szykuje sie tutaj wygrana Raonica moim zdaniem, patrzac w rezultaty jak i aspekty historyczne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Peya/Soares - Cermak/Mertinak @ 1,83 williamhill✅
Czesko słowacki debel doszedł do finału, ale trzeba przyznać, że nie zrobił dobrego wrażenia. Od początku się męczą i mogli już polecieć po pierwszym meczu. Jestem przekonany, że gdyby nie oddali im walkowerem spotkania Fognini/Bolelli to nie oglądalibyśmy ich jutro.
Na przeciwko nich dobra brazylijsko-austriacka para Peya/Soares, którzy grają u siebie bardzo dobrze i pokonali zdecydowanie lepsze pary niż rywale. Fakt, że w ostatnim pojedynku byli, przynajmniej statystycznie, słabsi niż Marrach/Zeballos, ale raz, że ten duet to naprawdę niezły debel, a dwa, że jednak Brazylijczyk i Austriak w decydujących momentach okazali się lepsi i wygrali.
Grają przed własną publicznością, więc to dodatkowy atut. Nawet bez tego argumentu kurs 1,80 traktowałbym jako dobrą inwestycję, dlatego bez wątpliwości stawiam na gospodarzy.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Nadal - Nalba @3 bwin
Żal nie zagrać. Co gra obecnie Nadal? Nic. Krótko, zwięźle i na temat. Na chwilę obecną Rafa jest cieniem samego siebie i nie może siebie odnaleźć. Gra naprawdę bardzo słabo patrząc przez pryzmat tego co ten zawodnik potrafi. Popełnia proste błedy, rzadko kończy akcje przebijając non stop tą piłkę na środek czekając na błąd ... i to kogo? Grał dzisiaj jak równy z równym z Alundem, tragedia. 1 seta wygrał tylko dlatego, że Argentyńczyk w swoim gemie w którym Nadal go złamał popełnił 4UE. Poźniej stracił seta, w 3 się &quot;ogarnął&quot; jeśli tak to można nazwać. Skoro ograł go Zeballos to tymbardziej może go ograć David, który wyeliminował tutaj moim zdaniem faworyta do tytułu - Almagro. No ale skoro nie ma Nico to nic nie staje na przeszkodzie, żeby to Nalba wygrał turniej. Czuje się tutaj dobrze, gra przyzwoicie i z taką grą na takiego Nadala powinno wystarczyć. Miał problemy w 1 rundzie owszem, ale później było już coraz lepiej a dziś też rozegrał dobre spotkanie z będacym tutaj w niezłej formie Bolkiem. Poza tym Nadalowi nigdy Nalbandian nie leżał.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Peya/Soares - Cermak/Mertinak @ 1,83 williamhill
Czesko słowacki debel doszedł do finału, ale trzeba przyznać, że nie zrobił dobrego wrażenia. Od początku się męczą i mogli już polecieć po pierwszym meczu. Jestem przekonany, że gdyby nie oddali im walkowerem spotkania Fognini/Bolelli to nie oglądalibyśmy ich jutro.
Na przeciwko nich dobra brazylijska para Peya/Soares, którzy grają u siebie bardzo dobrze i pokonali zdecydowanie lepsze pary niż rywale. Fakt, że w ostatnim pojedynku byli, przynajmniej statystycznie, słabsi niż Marrach/Zeballos, ale raz, że ten duet to naprawdę niezły debel, a dwa, że jednak Brazylijczycy w decydujących momentach okazali się lepsi i wygrali.
Grają przed własną publicznością, więc to dodatkowy atut. Nawet bez tego argumentu kurs 1,80 traktowałbym jako dobrą inwestycję, dlatego bez wątpliwości stawiam na gospodarzy.
Peya jest Austriakiem,więc troszkę się zagalopowałeś z tymi &quot;gospodarzami&quot; prowadząc całą analizę do tego,że grają u siebie,mały detal,ale patrząc po budowie Twojej analizy - ważny dla grających Twój typ,Pozdrawiam;)
Btw....Typ popieram
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Benneteau-del Porto
over 9,5 1 set✅
kurs 1,77 unibet
Turniej ATP w Rotterdamie, w finale tego turnieju spotkają się ubiegłoroczny finalista tej imprezy del Potro ze znajdującym się bardzo dobrej formie francuzem Benneteau. W półfinale Argentyńczyk pokonał w dwóch setach Dymitrowa (6-4 6-4), a Francuz wyeliminował swojego rodaka Simona (6-4 7-6). Na pewno faworytem tego spotkania jest del Potro, jednak kurs 1,2 jaki oferuje buk jest w mojej ocenie nie warty gry. Myślę że mecz na pewno będzie wyrównany. Obaj trzymają bardzo dobrze swoje serwy, głównie na tym opieram swój typ. Pierwszy set gdzie nie będzie jeszcze większego zmęczenia powinien być zacięty. Benneteau w tym turnieju prezentuje się bardzo dobrze,gra dość równo, nie przegrał jeszcze seta a to też o czymś świadczy. Wygrać pewnie spotkania nie wygra,ale na pewno nie odda go bez walki. Argumenty aby tak było posiada.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Peya jest Austriakiem,więc troszkę się zagalopowałeś z tymi &quot;gospodarzami&quot; prowadząc całą analizę do tego,że grają u siebie,mały detal,ale patrząc po budowie Twojej analizy - ważny dla grających Twój typ,Pozdrawiam;)
Btw....Typ popieram
tfu, tak tak, zawsze mi się myli, że to też Kanarek. Ale tak czy siak - publika wiadomo po ich stronie, a typ grałbym bez względu na miejsce rozgrywania meczu.

Julien Benneteau (+4) @ 2,08 Marathonbet ZWROT
Delpo dobrze się czuje w Rotterdamie, ale come on - 1,18? Benek robi na mnie jeszcze większe wrażenie. Gra naprawdę fantastycznie. Efektownie i co ważniejsze - efektywnie. Na pewno nie będzie łatwym rywalem dla Juana. Wiadomo ciężko będzie przełamywać Argentyńczyka, z jego mocnym serwisem, ale nie jest to niemożliwe. Julek także w tym turnieju doskonale trzyma pierwsze podanie, więc może nie będzie w tej kwestii aż tak wielkiej różnicy. Zobaczymy jak zagra Francuz, ale raczej nie będzie dawał inicjatywy Delpo, żeby ten się sam wystrzelał, tylko będzie też atakował. Martin raczej nie lubi dużo biegać, a jeżeli Benneteau zagra jak w poprzednich spotkaniach to może być do tego zmuszony. Myślę, że value jest niemal w każdym typie na Benka. Francuz nie jest na straconej pozycji i szczerze mówiąc to życzę mu zwycięstwa.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Sao Paulo
???? Nadal R. - Nalbandian D. 6:2 6:3 ⛔
Nalbandian D. +1,5 seta
1,60 Bet-at-home
Wystarczy tylko zgodzić się z opisem roY., ja gram opcję bardziej bezpieczną, bo w końcu Nadal to król mączki.
Zawsze ich mecze były zacięte, jedynie na US Open 2011 Nalbandian nie urwał nawet seta, w innych meczach pomiędzy tymi zawodnikami, zawsze było dużo walki i nie były to jednostronne mecze (mam tu na myśli fakt, że Nalbandian urwał Rafaelowi sety). Jest duża szans na powodzenie z tej racji iż David dobrze tutaj gra, a Rafa poniżej swojego mistrzowskiego poziomu. Przegrana w finale w Chile z Zeballosem, tutaj 3 sety z Alundem, Berlocqiem, a Argentyńczyk jest aktualnie od nich lepszy.
 
hooh34 23

hooh34

Użytkownik
Jeśli ktoś chce dziś zarobić na tenisie to radzę ulokować pieniądze w Nadala. Pan SHAKAL jak zwykle pisze brednie które nie mają żadnego pokrycia z rzeczywistością. Nadal wrócił po kontuzji i pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa oczywiście nie są to wyniki do których nas przyzwyczaił ale nie oczekujmy żeby zawodnik po tak długiej przerwie grał swój najlepszy tenis. Nalba gra dobrze ale na Nadala to dziś z pewnością nie wystarczy i jeśli ktoś chce zarobić polecam grać na Hiszpana.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Jeśli ktoś chce dziś zarobić na tenisie to radzę ulokować pieniądze w Nadala. Pan SHAKAL jak zwykle pisze brednie które nie mają żadnego pokrycia z rzeczywistością. Nadal wrócił po kontuzji i pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa oczywiście nie są to wyniki do których nas przyzwyczaił ale nie oczekujmy żeby zawodnik po tak długiej przerwie grał swój najlepszy tenis. Nalba gra dobrze ale na Nadala to dziś z pewnością nie wystarczy i jeśli ktoś chce zarobić polecam grać na Hiszpana.
Wiem, że kibicujesz Nadalowi, ale nie przesadzaj. Nadal nie gra dobrze, a jak sam pisze kolano mu dalej doskwiera: RAFA: &quot;I didn&#39;t feel well today, it was the worst day for my knee, and if the knee is not well it makes it very difficult to play.&quot; Nalbandian to zawodnik, który niedyspozycję Nadala wykorzysta bezwzględnie. Szkoda tylko, że kursy spadają na Davida.

Nalbandian 3.15 MarathonBet
 
N 31

nazz

Użytkownik
Nadal - Nalba @3 bwin
Żal nie zagrać. Co gra obecnie Nadal? Nic. Krótko, zwięźle i na temat.
Krótko, zwięźle i wbrew faktom. 2 fianły z rzędu po siedmiu miesiącach poza kortem to nic? Obudź się kolego i nie okłamuj ludzi.
1 seta wygrał tylko dlatego, że Argentyńczyk w swoim gemie w którym Nadal go złamał popełnił 4UE
A w poprzednich meczach popełniał takie błędy? Dziwne, że akurat przeciwko Nadalowi różnych graczy łapią dziwne słabości.
nic nie staje na przeszkodzie, żeby to Nalba wygrał turniej.
Na przeszkodzie stoi najlepszy gracz w historii na mączce.
Poza tym Nadalowi nigdy Nalbandian nie leżał.
Nigdy nie leżał, ale i nigdy nie stanowił problemu. Tacy zawodnicy jak Nadal wygrywają zarówno z tymi, którzy im leżą, jak i z tymi, którzy im nie leżą. To właśnie ich odróżnia od reszty.
Ja widzę bardzo małe szanse na jakiś zakład w tym meczu, bo spodziewałem się kursów 1,2 - 5,5. Owszem, Nadal jest do dosiągnięcia, ale trzeba umieć go dosięgnąć. Nalandian to z pewnością gracz, który to potrafi, ale wcale nie musi tak być w tym meczu. Nie tiwerdzę, że Nadal wygra, ale twierdzę, że Twoje stwierdzenia są co najmniej nierzetelne i ignoranckie. Nalbanaidan podniesie pewnie poziom gry, ale Nadal też. Mogą dochodzić tu problemy nierównej nawierzchni oraz przygotowania kondycyjnego, więc jest duużo do ogranięcia. Nie zdziwię się jak będzie 6-3 6-2 dla Nadala. Ale nie zdziwię się jeśli będzie to samo dla Nalbandiana. W Vinal del Mar na Zeballosa był kurs 21 i wtedy był czas by grać przeciwko Nadalowi. Teraz bukmacherzy dali tylko 3 i nagle się posypały analizy jaki to Nadal słaby. Wcześniej żadnej nie widziałem. Jakoś nie mogę się pozbyć wrażenia, że ktoś tu łapie całe stado na jedną przynętę. Przeraża mnie jak łatwo niektórym ignorować wybitność Nadala. Zaś multum emocji w analizach zamiast wyważenia i rozumu mnie ani trochę nie dziwi. Na emocje był czas 14 lutego. W bukmacherce nie ma miejsca na typowanie wg. miłości albo na podstawie jednego meczu. Owobiście polecam nie grać w ogóle tego meczu, bo obejrzenia go bez myślenia o kasie da więcej cannego doświadczenia na przyszłość niż te 5 zł, które się wygra albo nie wygra. Jutro też jest dzień, a Nadal i tak da jeszcze zrobić, bo najlepsi gracze najlepiej dają zarobić.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Krótko, zwięźle i wbrew faktom. 2 fianły z rzędu po siedmiu miesiącach poza kortem to nic? Obudź się kolego i nie okłamuj ludz
Jesli ktos sie interesuje tenisem to wie, ze obecnie Nadal nie gra nic. I NIE LAP MNIE ZA SLOWKA bo wyraznie napisalem, ze Rafa nie gra nic w porownaniu do Nadala z przed kontuzji. Nie probuj na sile zaslynac na forum. 2 finaly z rzedu, nie no super osiagniecie naprawde. Myslisz, ze ktos tutaj spodziewal sie innych wynikow niz 2 finaly ? Nie badz smieszny, najpierw spojrz kim byli przeciwnicy Nadala w drodze do finalu a pozniej zabieraj glos w dyskusji. Jezeli te 2 finaly robia na tobie wrazenie to gratuluje! Wybierasz sobie z mojej wypowiedzi jakies skrawki, do ktorych fajnie jest sie przyczepic nie patrzac na calosc i udajesz wielkiego eksperta. Wiadoma rzecza jest, ze gdyby Nadal byl w formie to nawet przez mysl nie przeszlo by mi zagranie czegos takiego a ja sie tak zastanawiam czy ty w ogole ogladales jakis mecz Rafy w tych turniejach i czy widziales jak slabo sie prezentuje? Bardzo watpliwe. I nie wiem kto tu wedlug ciebie ignoruje wybitnosc Nadala, czlowieku my tu gramy przeciwko FORMIE a nie NAZWISKU, mowi ci to cos? Z tego co widze to ty kierujesz sie jakimis innymi aspektami przy obstawianiu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom