>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rotterdam, Sao Paulo & San Jose, 13-19.02.2012

Status
Zamknięty.
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
Berlocq-Starace typ: 2 2,20

Buk: Fortuna
Rozegrali razem 8 spotkań, z czego wszystkie wygrał Starace. W setach 15-1 dla Włocha. Wiadomo było to dość dawno, ale jakiś patent na Berlocqa ma Włoch. Obecnie sklasyfikowany na 76 miejscu natomiast Argentyńczyk plasuje się na 42 pozycji. Carlos gładko rozprawił się z Prodonem( który zazwyczaj gra w challengerach), natomiast Starace trochę się męczył z Capdevillą. Śmiało obstawiam na Włocha, choć w szczytowej formie to on nie jest.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Michael Russell - Denis Istomin @ 1,57 bet365 ✅ [2/6 2/6]
Kontynuuję stawianie na Uzbeka. Co pokazał we wczorajszym meczu z Querreyem (5/7 6/3 7/5)? Sporo trafiał pierwszym podaniem, choć jego wpływ na wynik był stosunkowo niewielki (bardzo dobra dyspozycja Querreya na returnie). W ważnych punktach, szczególnie w pierwszym secie, potrafił jednak łatwo nim zapunktować. W kolejnych dwóch setach nie miał generalnie problemów z utrzymaniem podania, był lepszym zawodnikiem i jedynym pytaniem było czy zdoła wygrać przed tie-breakiem. Ogólnie rzecz biorąc bardzo solidny występ Uzbeka. W R2 czeka popularny Mussell, czyli Michael Russell. Grali tu rok temu, też w drugiej rundzie (7/6 7/6 wygrał Istomin). Iron Mike w tym sezonie rzeźbi co może. W europejskich turniejach odpadł po meczu z Meffertem w Heilbronn i pozytywnie zaskoczył pokonując Mannarino w Montpellier (choć tylko tych którzy nie widzieli fragmentów meczu [krótko mówiąc: Francuz był fatalnie dysponowany]). Powrót do Stanów zapewnił Russellowi w następnej rundzie Monfils. We wtorek wygrał z Youngiem, ale nie przeceniałbym zwycięstwa z zaliczającym regres formy Donaldem. Russell to zawodnik, który może jeszcze powalczyć o TOP100, ale z będącym przynajmniej level wyżej Istominem nie powinien sobie dziś poradzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Mertinak/Sa-Gimeno Traver/Volandri 1 1,40 ✅

Obie pary to tzw &quot;sklejki&quot;,zrobione na potrzebę turnieju,nie grywają regularnie ze sobą.Mertinak/Sa to debliści przynajmniej o klase lepsi od Gimeno i Volandriego,wczoraj gładko wygrali z Gilem i Junquierą,dzisiaj również powinni wygrać z parą hiszpańsko-włoską i to w 2 setach ;)
 
jasmin_bogow 3,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Steve Darcis - Radek Stepanek(-1,5 seta )✅✅
Typ 1 kurs 1.63 Pinnacle
Stawka 4/10


Darcis ostatnio ładnie: Dotarł do finału w Dallas, gdzie wyeliminował m.in Berankisa. Stepanek na hali w ostatnich latach zbyt fenomenalnie sobie nie radzi, rok temu odpadl tu w dwóch prostych setach z Malisse. Darcis już po pierwszej rundzie, więc na pewno będzie lepiej czuł nawierzchnię. Wygrać może byc mu ciężko, ale seta powinien urwać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Czy ktoś z bardziej obeznanych jest w stanie powiedzieć dlaczego na Simona jest tak wysoki kurs? Jakoś sobie nie przypominam żeby miał kontuzję czy coś. Forma też raczej jest (półfinał we Francji i porażka dopiero w półfinale bodajże z Monfilsem). Notowany też jest przecież dużo wyżej w rankingu nią jego dzisiejszy przeciwnik.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Przestańcie zwracać uwagę na ranking, on nic nie mówi - spójrz na takiego Bogomolova - jest w top50, a jak nie ma formy to spokojnie od niejednego zawodnika z drugiej setki. Querrey jest 100, a bez problemu ograłby połowę zawodników będących wyżej od niego w rankingu. Nalbandiana realny ranking to druga dziesiątka i jeśli ominie kontuzje to bez problemu w tym roku zakończy sezon przed Feli Lopezem czy Simonem.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Volandri-Nalbandian
Typ: 2
Kurs:1.22
Bukmacher:Expekt
Do stosunkowo łatwego do przewidzenia spotkania dojdzie dziś w Brazylii, Włoch zmierzy się z dobrze dysponowanym Argentyńczykiem, nie daje mu żadnych szans nie dlatego że rozegrał wczoraj b.męczący pojedynek z beznadziejnym Hiszpanem(przegrał z nim 2seta prawie do zera)ale ogólnie jest w gorszej dyspozycji od Argentyńczyka, dodatkowo klimat na korzyść tego drugiego, pewny typ.
Seppi-Berdych
Typ: Berdych (-1,5 seta)
Kurs: 1.35
Bukmacher:Expekt
Nie ma co za wiele się rozpisywać nie daje żadnych szans Włochowi wygrał wczoraj dzięki darmowemu oddawaniu piłek od strony Niemca,wszystkie argumenty, umiejętności na korzyć Czecha, pewny typ.
Granollers/Lopez-Schoorel/Sijsling
Typ:1
Kurs:1.40
Bukmacher:Expekt
Bardzo dobrze znająca się Hiszpańska para zagra dziś z gospodarzami turnieju którzy znależli się w tej rundzie dzięki odpuszczeniu poprzedniego meczu przez parę Nieminen/Troicki którzy grają w singlu, stosunkowo dobry kurs, pozdrawiam.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Może warto dodać ze David jest ogólnie dużo lepszy, a Simon prócz efektywnego przebijania niczym nie zaskoczy czołówki. Piszę czołówki bo Argentyńczyk przed problemami grał naprawdę dobrze i wraca do tej dyspozycji.
dzisiaj z Rotterdamu nie widzi mi się żadna niespodzianka.
Choć dobry mecz powinien być u Federera. Grali z Finem niedawno i było to dobre starcie. Słyszysz Nieminen, myślisz tenis bez większej defensywy, lewa - szybka ręka. Mimo ze jest na razie 12:0 dla championa to te mecze nie były złe, zwłaszcza ostatnie.
ja dzisiaj preferuje:
Berdych + Almagro @1,51
Potro + Fedex + Gaske @1,77
Oba po mocnej stawce, więc faworyci jazda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 14

bartek0386h

Użytkownik
Rufin to druga setka, w tym samym turnieju Rufin ograł F.Lopeza a to robi juz wrazenie. Simon nie gral tak źle w tamtym turnieju, dopiero w pófinale przegrał z Moinfilsem po wyrównanym pojedynku. Co do meczu Nalbandiana, to jest w bardzo dobrej formie i nic dziwnego ze poradził sobie gładko z Simonem. Włocha Volandriego powinien również ograć, ale kurs 1,20-1,25 chyba mija sie z celem bo Volandri czasami potrafi zagrac niesamowity mecz, clay to jest jego ulubiona nawierzchnia, to na niej osiaga najwieksze swoje sukcesy, śledze jego wyniku juz od dłuzszeg czasu, czesto na niego grałem bo czesto nie był doceniany przez buków i były wysokie kursy na niego a on dał zarabiac. Nie musze daleko szukac przykładu 3 dni temu: Volandri-Montanes 6:2 6:3 kurs w okolicach 3,00 na Włocha.
Tak jak juz ktos wyzej pisał D. Nalbandian to teraz poziom drugiej dziesiatki a moze i nawet blisko pierwszej dziesiatki. Jezeli nie beda go trapic kontuzje to mysle ze bedzie to dla niego dobry sezon.
Co do dzisiejszych spotkan padł mi jedynie w oko Safarova +1,5 1,55 i Allmagro z Berlocqu 1,30. Ciekawy typem wydaje sie równiez Phau 1,4 i Becker 1,4 w chalangerowych rozgrywkach.
Nie bede pisał analiz do tych meczow bo nawet nie wiem czy je zagram z racji tego ze kursy nie powalaja na kolana. Z reszta cała oferta na tenis jest dzis dosc uboga.
Forum śledze juz od jakiegos czasu, teraz postanowiłem ze od czasu do czasu bede sie udzielał na forum. Gram w bukmacherke i obstawiam praktycznie tylko tenis z małymi wyjatkami. Mam nadzieje ze wspołnymi siłami ogramy buka.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Simon nie gral tak źle w tamtym turnieju, dopiero w pófinale przegrał z Moinfilsem po wyrównanym pojedynku.
To chyba inny turniej oglądałeś - ja oglądałem praktycznie cały tamten turniej i Simon spisywał się kiepsko, a półfinał z Monfilsem to była po prostu paraolimpiada. Więc nie wprowadzajmy tutaj dziwnych pojęć, że Nalba musiał zagrać jakoś super, aby ograć Gillesa, bo pewnie się nawet nie spocił.
Najciekawszy typ dla mnie to over 9.5 games w pierwszym secie w spotkaniu Raonicia z Andersonem. Obaj dobrze serwuja, powinno siasc, kurs 1.50.
 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Witam. Jest to mój pierwszy post w dziale tenisa, piszę dziś dlatego, iż uważam, że dzisiejsi faworyci mogą mieć bardzo ciężkie mecze, być może zakończone porażkami, ale wolę zabezpieczyć się handicapami setowymi i tak po dobrych kursach. Nie szalejąc ze stawkami oczywiście. Nie mówię, że pewność tych typów wynosi 9/10 ale przestrzegam przed lokowaniem pieniędzy na faworytów buków w tych meczach.

1) David Nalbandian - Filippo Volandri
Zacznijmy od suchych statystyk. Obaj zagrali w tym turnieju po dwa mecze. Średnia trafialność pierwszego serwisu wygląda tak: DN 57,5% vs. FV 72,5%. Punkty zdobyte po trafionym 1S: DN 70% vs. FV 68,5%. Po 2S: DN 58,5% vs. FV 67,5%. Jeśli chodzi o breaki to tu także mamy zbliżone statystyki u obu panów. To samo z punktami z returnów ( 46% vs. 44,5% ). Matematyka matematyką, wiadomo, że mecz wszystko zweryfikuje. Nalbandian jest tenisistą bardziej uniwersalnym, ale nawierzchnia na której obecnie grają zdecydowanie jest lepsza dla Volandriego. Włoch schodzi z kortów ziemnych tylko gdy zbliżają się turnieje Wielkiego Szlema. Na swojej nawierzchni jego szanse wzrastają, tym bardziej, iż pokonanie przez Nalbandiana takiego zawodnika jak słabszy ostatnim czasem Simon, czy wyrównany mecz z dobrze spisującym się, lecz nie ma co mówić, ale słabszym Paire nie są przekonującymi osiągnięciami. Volandi trafił na tenisistę podobnie jak on sam preferującego korty ziemne, czyli Rubena Ramirez-Hidalgo, oraz Alberta Montannesa. Muszę wrócić jeszcze raz do statystyk, gdyż to one mówią wszystko. Duża przewaga wchodzenia serwisu jest po stronie Włocha. Nalbandian gra bardzo dobrze drugim serwisem, ale trafił na zawodnika grajacego jeszcze lepiej i to dość zauważalnie. Myślę, iż ugranie seta przez Volandriego nie będzie problemem, spodziewam się wyrównanego meczu, może z TB.

Mój typ:
Volandri +1,5 seta po kursie 2,10 w bah; 2,30 w bwin
///Ed:Rzeczywiście, napisałem tak jakbym chciał powiedzieć, iż Volandri ma silniejszy 2S od Nalby. Pryznaje się do głupiej pomyłki. Ding, jednak chyba zauważyłeś, iż swoją analizę oparłem na wynikach i statystykach dwóch rund turnieju, gdzie Włoch drugi serwis miał skuteczniejszy. To nie znaczy oczywiście, iż był on mocniejszy. Jeszcze raz przepraszam, najważniejsze dla mnie, że się nie pomyliłem z typem.


2) Juan-Martin Del Potro - Viktor Troicki
Kolejny mecz, w którym statystyki przeciwnika faworyta meczu są imponujące a także lepsze niż zawodnika stawianego na pozycji potencjalnego zwycięzcy tego meczu. Viktor zaczął sezon fatalnie. Nie pograł za dużo, iż odpadał we wczesnych fazach turniejów (1R Sydney, 2R AO). Obecna forma Serba jest znacznie lepsza. Oczywiście JMPD jest strasznie trudnym rywalem i nie mogę się dziwić, iż jest tak faworyzowany przez bukmacherów. Spójrzmy na statystyki: Trafialność 1S: DP 63,5% vs. VT 67%. Punkty wygrane po trafionym 1S: DP 78,5% vs. VT 73%. Jak widać Serb trafia częściej, choć niewiele, za to Argentyńczyk wygrywa więcej punktów po 1S, ale również różnica nie jest wielka. Zobaczmy z innej strony: na 50 piłek DP trafiłby 32, VT 34. Z tego DP ugrałby 25 punktów, tak samo wygląda to u Troickiego. W związku z tym, iż 1 serwis wygląda tak samo u obu skupić należy się na returnie i drugim serwisie. Tu widzę znaczną przewagę Serba. 2S wygrane: DP 51,5% vs. VT 70%. Przewaga jest bardzo duża, pomimo tego, iż 51% to i tak świetny wynik. Teraz return. DP 37,5% vs. VT 46%. Przewaga nie duża, ale też nie taka mała. Wydaje mi się, iż ten mecz nie skończy się na 2:0 ze strony Argentyńczyka i proponuję:

Troicki +1,5 seta po kursie 2,00 w bah i bwin
///Ed: Nie wiem co to było, analiza tego meczu nie wypaliła. Troicki chyba i tak za dużo ugrał w tym meczu.


Jak powiedziałem wcześniej, nie mówię, iż są to typy 9/10. Chcę jednak abyście nie liczyli na milionowe zyski pochodzące z inwestycji w Nalbandiana i Del Potro. Osobiście nigdy nie szukam niespodzianek, te typy wymyśliłem szukając plusów u faworytów obu meczów. Widząc bardzo dobrze pkazujących się przeciwników myślę, iż kursy 1,20 i 1,25 są zdecydowanie nie warte jakiegokolwiek ryzyka. Pozdrawiam i życzę powodzenia. NafaelRadal.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Z tego co napisałeś wynika, że Volandri miał bardziej wymagających rywali od Nalby, co jest kompletną brednią i mam nadzieję, że wszyscy typujący tenis to wiedzą.
Nalbandian gra bardzo dobrze drugim serwisem, ale trafił na zawodnika grajacego jeszcze lepiej i to dość zauważalnie.
To forum jest jakie jest, kwiatki się zdarzają nierzadko, ale takie stwierdzenia należałoby kolekcjonować.
Volandri ma jeden z najsłabszych drugich serwisów w top100 i naprawdę nie jest trudno to zauważyć. Siostry Williams mocniej ładują...
 
gju 134

gju

Użytkownik
Benneteau
Nie wyobrażam sobie innego scenariusza. Oglądałem Darcisa 2 razy w Dallas i wczoraj ze Stepankiem i jego gra naprawdę nie porywa. Oczywiście na tle Van der Merwe, który jedyne co potrafi to zaserwować, jest bardzo dobrym graczem. Jednak tutaj inny turniej, inni tenisiści, inny level. Stepanek wczoraj kompletnie bez pomysłu. Nawet po słabych serwisach biegł do siatki i liczył na błędy Darcisa. Czech bez pomysłu, zbyt pasywny. Bardzo słabo to wyglądało u Radka. Julien to będzie inny poziom. Wczoraj rozprawił się gładko i przyjemnie z Mullerem. Jest właściwie w każdym aspekcie lepszym tenisistą niż Belg. Będzie dobrze.
+Becker(challenger)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 18

darkk7

Użytkownik
Co do wczorajszych meczow: Troicki wczoraj mi zawalil kupon na duza wygrana;/ Z 9 zdarzeń tylko on mi nie wszedł a obstawilem ze wygra chociaz jednego seta ! Ale gral jakby dopiero uczyl sie grac. Del Potro bardzo dobrze. Chociaz jezeli chodzi o mecz z Berdychem mysle ze nie wygra. Berdych jest lepszy na twardym korcie i typuje ze moze byc 2:1 dla Berdycha ! Ogladalem wczoraj mecz Gasqueta. Szkoda bo tez mi zawalil drugi kupon;/ Davydenko chyba mial szczyt swojej formy niestety i gral fenomenalnie, aczkolwiek pierwszego Gasquet mial szanse wygrac.
http://imageshack.us/photo/my-images/826/bqin.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/31/aaafb.png/

Ale jezeli chodzi o typy na dzis to mozna obstawic.

Del Potro - Berdych Typ Berdych kurs 1.65
Raonic - Ryan Harrison Typ Raonic 1.26
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Co do wczorajszych meczow: Troicki wczoraj mi zawalil kupon na duza wygrana;/ Z 9 zdarzeń tylko on mi nie wszedł a obstawilem ze wygra chociaz jednego seta ! Ale gral jakby dopiero uczyl sie grac. Del Potro bardzo dobrze. Chociaz jezeli chodzi o mecz z Berdychem mysle ze nie wygra. Berdych jest lepszy na twardym korcie i typuje ze moze byc 2:1 dla Berdycha ! Ogladalem wczoraj mecz Gasqueta. Szkoda bo tez mi zawalil drugi kupon;/ Davydenko chyba mial szczyt swojej formy niestety i gral fenomenalnie, aczkolwiek pierwszego Gasquet mial szanse wygrac.
http://imageshack.us/photo/my-images/826/bqin.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/31/aaafb.png/

Ale jezeli chodzi o typy na dzis to mozna obstawic.

Del Potro - Berdych Typ Berdych kurs 1.65
Raonic - Ryan Harrison Typ Raonic 1.26
To nie jest temat &quot;Użalanie się nad wtopionymi kuponami&quot;, czy też &quot;współczujcie mi bo się rozpłaczę&quot;, a temat stworzony po to aby analizować, typować mecze turniejów ATP, które odbywają się aktualnie w Holandii, Brazylii i USA...
Dziś bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Federera z Davydenką. Rosjanin pokazuje w tym turnieju iż nie jest chłopcem do bicia. W pokonanym polu pozostawił już w tym turnieju Francuzów: Gasqueta(2:0 wczoraj), Mathieu(2:1) oraz reprezentanta gospodarzy : Haase(2:0). Półfinał skojarzył go z utytułowanym tenisistą Rogerem Federerem, który pokazał ostatnio na twardej nawierzchni w Pucharze Davisa że jest do ogrania(vs Isner 1:3). Kursy na Rosjanina są bardzo wysokie, więc sam zagram coś na to spotkanie, a mianowicie +1.5 seta na Davydenko. Kurs tego zdarzenia to 3.20, warty złapania ???? . Davydenko we wczorajszym meczu z Gasquetem trzymał pierwszy serwis na poziomie 72% skuteczności, z czego z 44 piłek zaserwowanych pierwszym razem ugrał 30(68%). Serwis Federera w meczu z Nieminenem to 62% skuteczności pierwszego. Wrażenie może robić procent ugranych piłek po 1 serwisie bo aż 86(36/42) oraz 8 asów w spotkaniu, przy 1 podwójnym błędzie. Jednak wynik 7:5,7:6 z nienajlepiej dysponowanym ostatnio finem nie powala na kolana i liczę iż Davydenko sprawi dziś niespodziankę ogrywając Szwajcara, albo chociaż ugra seta.
???? Davydenko wygra przynajmniej 1 seta? - Tak @ 3.20 bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 18

darkk7

Użytkownik
To nie jest temat &quot;Użalanie się nad wtopionymi kuponami&quot;, czy też &quot;współczujcie mi bo się rozpłaczę&quot;, a temat stworzony po to aby analizować, typować mecze turniejów ATP, które odbywają się aktualnie w Holandii, Brazylii i USA...
Nie uzalam sie, lecz jest to czesci opisu do nastepnych meczy. Napisalem przeciez co sadze o tych meczach ???? Aczkolwiek szkoda tego Troickiego, ale co zrobic. A co do Davydenko masz racje, jezeli zagra tak jak wczoraj to ma szanse nawet i wygrac mecz. Wiec warto tez tu zaryzykowac.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
To nie jest temat &quot;Użalanie się nad wtopionymi kuponami&quot;, czy też &quot;współczujcie mi bo się rozpłaczę&quot;, a temat stworzony po to aby analizować, typować mecze turniejów ATP, które odbywają się aktualnie w Holandii, Brazylii i USA...

Dziś bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Federera z Davydenką. Rosjanin pokazuje w tym turnieju iż nie jest chłopcem do bicia. W pokonanym polu pozostawił już w tym turnieju Francuzów: Gasqueta(2:0 wczoraj), Mathieu(2:1) oraz reprezentanta gospodarzy : Haase(2:0). Półfinał skojarzył go z utytułowanym tenisistą Rogerem Federerem, który pokazał ostatnio na twardej nawierzchni w Pucharze Davisa że jest do ogrania(vs Isner 1:3). Kursy na Rosjanina są bardzo wysokie, więc sam zagram coś na to spotkanie, a mianowicie +1.5 seta na Davydenko. Kurs tego zdarzenia to 3.20, warty złapania ???? . Davydenko we wczorajszym meczu z Gasquetem trzymał pierwszy serwis na poziomie 72% skuteczności, z czego z 44 piłek zaserwowanych pierwszym razem ugrał 30(68%). Serwis Federera w meczu z Nieminenem to 62% skuteczności pierwszego. Wrażenie może robić procent ugranych piłek po 1 serwisie bo aż 86(36/42) oraz 8 asów w spotkaniu, przy 1 podwójnym błędzie. Jednak wynik 7:5,7:6 z nienajlepiej dysponowanym ostatnio finem nie powala na kolana i liczę iż Davydenko sprawi dziś niespodziankę ogrywając Szwajcara, albo chociaż ugra seta.

???? Davydenko wygra przynajmniej 1 seta? - Tak @ 3.20 bwin
grali na cegle, to primo, ale to akurat działa na korzyść twego typu..o dziwo
Denko widziałem z Matje i jakoś nie porwała mnie jego gra, kilka piłek jak za dobrych czasów, ale mimo wszystko dość przeciętnie
Gaske widziałem ostatni z Kohlim i grał dość słabo, aczkolwiek w tym turnieju nie widziałem go
Jarko na hali grać lubi i potrafi, więc przeceniasz troszkę ten wynik
a jeśli tak walisz statami, Roger z Finem 69% po 2. podaniu (lepiej jak Denko po 1.) i ani jednego bp podarowanego

wydaje mi się, że jedyna szansa to TB dla Rosjanina i jedynym czynnikiem jest chyba kurs (h2h 15-2, a ostatnie 4 spotkania to 4-0, 9-1 w setach)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Butorac/Soares(USA/BRA) - Cabal/Farah(COL/COL)1 1,70 Milenium

Amerykanin z Brazylijczykiem dużo bardziej mnie przekonują.Butorac wcześniej z Rojerem potrafił wykręcić niezły wynik,Soares z Sa również,teraz połączyli siły i idzie im to całkiem,całkiem.Tutaj ograli już Berlocqa z Mayerem 2-0 oraz Belluciego z Melo,również 2-0.Cabal/Farah to niezły debel,ale nie sądze by starczyło na Butoraca i Soaresa.Już wczoraj mieli sporo problemów (wygrana dopiero po STB) z Chardym i Simonem,którzy typowymi deblistami nie są.Teraz para z Kolumbii spotyka na swej drodze do finału typowych deblistów,bardzo doświadczonych deblistów,którzy z pewnością się postarają o zwycięstwo w tym pojedynku (Soares gra u siebie,więc na pewno się postara ;) ) .Kurs zachęca

Warto też według mnie spróbować na parę Mertinak/Sa,którzy jak narazie gromią swych rywali w Brazylii,Bracciali/Starace zdecydowanie do ogrania przez nich a kurs koło 2 z pewnością zachęca ;)

W Rotterdamie również interesujące spotkanie Lindstedt/Tecau vs Granollers/M.Lopez.Hiszpanie ograli już w Holandii parę Mirnyi/Nestor 2-0 oraz rozgromili 6-1 6-1 Sijslinga i Schoorela,kurs również ponad 2 wydaję się value,bo Szwed i Rumun jakoś nie przekonują na tym turnieju ;)
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Roger Federer - Juan Martin Del Potro
Typ: 2
Kurs: 2,50
Del Potro wraca do formy, gra tutaj wyśmienicie, a Federer już był jedną nogą out, przegrywał z Davydenko już 4-6 1-3, potem w trzecim secie było *3-4 0-40!! a już wcześniej Denko miał szanse na breaka, ogólnie męczył się i wiele wskazywało, że przegra. Delpo solidniejszy od Ruska, mniej UE, już zresztą wygrywał ze Szwajcarem (w finale US Open chociażby), nie ma mowy więc o jakimś strachu. Fedex już nie te lata. Oczywiście wiem kim jest Roger i nie zdziwi mnie jak wygra 6-4 6-2, ale wątpię. Na pewno nie będzie to walenie do jednej bramki, a zacięta walka. To po prostu valuebet, chociaż kurs stosunkowo mały. Liczyłem, że na +1,5 seta będzie te 1,8 i chciałem grubiej pocisnąć. Na live się trzeba będzie zaczaić.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Roger Federer - Juan Martin Del Potro
Typ: 2
Kurs: 2,50

Del Potro wraca do formy, gra tutaj wyśmienicie, a Federer już był jedną nogą out, przegrywał z Davydenko już 4-6 1-3, potem w trzecim secie było *3-4 0-40!! a już wcześniej Denko miał szanse na breaka, ogólnie męczył się i wiele wskazywało, że przegra. Delpo solidniejszy od Ruska, mniej UE, już zresztą wygrywał ze Szwajcarem (w finale US Open chociażby), nie ma mowy więc o jakimś strachu. Fedex już nie te lata. Oczywiście wiem kim jest Roger i nie zdziwi mnie jak wygra 6-4 6-2, ale wątpię. Na pewno nie będzie to walenie do jednej bramki, a zacięta walka. To po prostu valuebet, chociaż kurs stosunkowo mały. Liczyłem, że na +1,5 seta będzie te 1,8 i chciałem grubiej pocisnąć. Na live się trzeba będzie zaczaić.
Federer grał ostatnio z argentyńczykiem ile? miesiąc temu? i rozjechał go z góry na dół. Dodatkowo po pamiętnym (ekhem...) finale USO szwajcar traktuje te mecze dość osobiście :cool: A &quot;nie te lata, stary zgrzybiały fedex&quot; słyszę już od paru lat ... i nic - dalej światowa czołówka jeśli chodzi o wyniki i światowy numer 1 jeśli chodzi o styl. I jeśli coś tu jest valubetem to 1,6 (!!!) na Rogera. No ale najlepiej czaić na live ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom