>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rotterdam, Sao Paulo & San Jose, 13-19.02.2012

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@up
No i widać lekkie braki &quot;telewizyjne&quot;
UE Ruska wynikają tylko z tego, że te zagrania co on próbuje są winne późniejszym błędom. On nie ma dużo pomyłek typu - przebijamy i walnę w siatkę, wyrzucę za kort itp. Ok, na pierwszy moment tak to może wyglądać, ale jeśli ogląda się z powtórkami uważnie to zrozumie się jego grę.
W meczu z Gaske wszystko mu wchodziło, choćby po drugiej stronie grał nawet Nadal nie wybroniłby tego. On miał lepsze czucie kortu niż Djokovic, no nie ma słowa którym określiłoby się jego występy.
ALE - nie można trafiać takich zagrań jakich próbował z Fredem, po prostu nie da rady, stąd te UE.
Federer się męczył - na dwa sposoby można to rozumieć. Porównałbym to do straconego seta Novaka z Hewittem, tylko, że tutaj Denko od początku narzucił piekielny poziom i Fred zanim się do niego dostosował, to trwało praktycznie cały mecz. A to jednoręczny w siatkę co często oglądamy, a to proste zagranie w siatkę - a Rusek wali, wali, wali i przestać nie mógł. Tak naprawdę to on powinien być w finale, lecz co poradzić...
Fred w finale nie będzie tak ospały. Rusek wprowadził go na wysokie obroty i wątpię ze jeżeli doszedł do finału to będzie go traktował tak jak grę przy choćby przykładowo: gemach serwisowych Nieminena, czyli na olewkę.
Deklaruje, że chce wrócić na lidera ATP. Możliwe? Zostawmy bez komentarza... Lecz skoro jest w finale pięćsetki to nie przejdzie koło tego obok.
Federer po przegranym US z Potro, każdy mecz traktuje z nim wyjątkowo, co sam podkreślał przed spotkaniem z nim w m.in. Cincinnati.
Fedex już nie te lata. Oczywiście wiem kim jest Roger i nie zdziwi mnie jak wygra 6-4 6-2, ale wątpię.
już zresztą wygrywał ze Szwajcarem (w finale US Open chociażby), nie ma mowy więc o jakimś strachu.
taki argument jak z koziej dupy trąba. Sorry, ale nazywajmy rzeczy po imieniu.
Taki sam argument ludzie stosowali do meczów Tsongi z Federerem. Skosił go na Wimbledonie i Montrealu to już ma patent. Fedex w kolejnych meczach udowodnił ze może mu na razie buty czyścić.
Potro też wygrał po wielkim meczu w 2009, ale H2H to kompletna kompromitacja Argentyńczyka. Na AO również przewidywano ze Roger &quot;nie te lata&quot;, Potro może wygrać i tak dalej. Wg mnie bezsensu to jest.
Roger inaczej traktuje mecze przeciwko Djoko i Nadalowi, a przeciwko JMDP po wspomnianym finale.
Spodziewam się na początku returnów w siatkę, popsutych jednoręcznych, a wgniatania Potro przy własnych podaniach. Nie ukrywam tego i nawet się nie będę irytował, ale jak mecz wejdzie na najwyższe tempo mimo takiej dyspozycji Juana przewiduje przeciwnie.
Roger Federer @1,65
PinnacleSports
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Wiecie co? Szczerze to skusiłbym się na to iż Argentyńczyk wygra pierwszego seta ;) Lecz cały mecz kto wygra to raczej pozostawię chyba bez komentarza. Na pierwszą myśl nasuwa się mi zwycięstw Del Potro, z tego względu że oglądając ten Holenderski turniej to po prostu prezentuje dużo lepszą formę od Szwajcara. Ale Federer ma dalej &quot;to coś&quot; co ciągnie go ku zwycięstwom i jak już podkreślali poprzednicy &quot;nie te lata&quot; to nie jest argument! Finał US bardziej skłania ku Federerowi który ma motywację.
Del Potro na prawdę idzie jak burza co pokazał w meczu z Troickim i Berdychem, ale Szwajcar to inna półka - nie oszukujmy się. Live będzie chyba najlepszym rozwiązaniem jak wspomniał wincent. Jutro jeszcze posiedzę nad tym meczem i podam jakiś typ ;) Na razie na pewno grałbym iż Argentyńczyk ugra seta, bo nie uwierzę w pier... niedowiarków iż Argentyńczykowi się to nie uda ;) To jest po prostu bardziej niż pewne. A czy wygra Del Potro 2:0, czy 2:1, lub Federer 2:1 to już pozostaje niewiadomą i ocenię to w dzień bo teraz &quot;nie jestem w stanie&quot; ;)) Ale Del Potro pokazał swoimi returnami i serwisem chyba swoją moc ;) I moim zdaniem set jest spokojnie wj ego zasięgu więc 10/10j że DEL POTRO UGRA SETA CO NAJMNIEJ! ????
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Jak już miałbym coś grać to właśnie win del Potro conajmniej seta. Ferdek wczoraj z Davim w pierwszym secie grał tak jakby mu wisiało i nie miał specjalnie motywacji. Popełniał dużo błędów, ale z czego one wynikały? Mam wrażenie że Szwajcara najlepiej mobilizują sytuacje ekstremalne, czyli wtedy kiedy już jest bardzo źle. Z tym, że jak już się rozkręcił to gra kapitalnie. Davy pokazał moim zdaniem bardzo dobry tenis. Ten z czołówki światowej. Kwestia podejścia do Del Potro, czy będzie pospinany i będzie chciał coś udowodnić? Jeżeli nie to 3 setówka pewna... Argumentem za Del Potro jest to, że musi być w świetnej formie po tym jak odprawił Troickiego i zwłaszcza Berdycha.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Jak już miałbym coś grać to właśnie win del Potro conajmniej seta. Ferdek wczoraj z Davim w pierwszym secie grał tak jakby mu wisiało i nie miał specjalnie motywacji. Popełniał dużo błędów, ale z czego one wynikały? Mam wrażenie że Szwajcara najlepiej mobilizują sytuacje ekstremalne, czyli wtedy kiedy już jest bardzo źle. Z tym, że jak już się rozkręcił to gra kapitalnie. Davy pokazał moim zdaniem bardzo dobry tenis. Ten z czołówki światowej. Kwestia podejścia do Del Potro, czy będzie pospinany i będzie chciał coś udowodnić? Jeżeli nie to 3 setówka pewna... Argumentem za Del Potro jest to, że musi być w świetnej formie po tym jak odprawił Troickiego i zwłaszcza Berdycha.
Meczu JMDP z Troickiem nie oglądałem,ale z Berdychem owszem.U Czecha bardzo słabo funkcjonował serwis,popełniał df-y,foot-foulty,i miał jakieś pretensje do sędziów przez co był mało skoncentrowany na samej grze.Federer po 1,60 z JMDP to sporo w jakiej by dyspozycji Szwajcar nie był,w dodatku to finał,Ferdek nie odpuści..raczej ;)
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Ile to razy było tak, że Federer [nawet w Szlemach] grał średnio, a jak przychodziły decydujące mecze [poza spotkań z Nadalem xD], decydujące sety, gdzie grał jak z nut? To normalne, że czasem brak motywacji...
Jednak teraz będzie inaczej, po pierwsze finał. Pełna na koncentracja. Po drugie Del Potro. Zawodnik, który Fedexa w pewnym sensie upokorzył trzy lata temu podczas US Open, takich rzeczy się nie zapomina. Po trzecie, grali ostatnio w AO - czy coś od tamtego czasu się zmieniło? Wątpię, jeśli tak to nie wiele. Na pewno nie na tyle, żeby Delpo ograł Mistrza...
Federer 1.65
Wynik setowy ciężko typować, 2-0, 2-1, ale nie byłbym taki pewny tego, że Argentyńczyk ugra seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 3

besty

Użytkownik
Fedex - JMDP
No i mamy finał. Coż, mecz na pewno będzie arcy ciekawy i wpienia mnie fakt iż go nei obejrze, ale nie to to chciałem napisać, oglądałem całą przeprawe DelPo i jestem skłonny powiedzieć ze wraca on do swojej najlepszej dyspozycji, troche się pomęczył z Beckiem, ale poźniej już oddany 1 gem Troickiemu(akurat to jakos mnie nie dziwi bo troicki to chyba gorzej grac nie mógł) dalej piękny mecz z Berdkiem, fakt czechowi nie siedział serwis, jak juz ktoś wspomniał troche błędów było, ale to nie zmienia faktu, ze DelPo, siekał z forhendu jak z armaty, i to nie w środek bezmyślnie tylko kątowo, po liniach. Serwis Delpo oscyluje w granicach 200km.h czasem huknie mocniej, ale ten serwis naprawde jest mądrze kierunkowany. O mistrzu dużo pisać nei trzeba, wie kiedy ma zacząć grać, czasem odpuszcza piłki do ktorych wie ze nei dobiegnie, nic kosztem zdrowia, to jest finał, dla DelPo szansa na odbudowanie mocnej wiary w siebie, dla Fedexa szansa na powiększenie dorobku i wygranie kolejnego trofeum. Moim skromnym zdaniem, Delpo jak zachowa zimna głowe i będzie w stanie łupać takie forhendowe uderzenia jak wczoraj, wygra ten mecz.
JMDP @ 2,20
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Atp Rotterdam, 14-00, 19.02.2012
Del Potro - Federer
typ: 2-0
4.20
Unibet
Analiza
Dziś w spotkaniu finalowym turnieju atp singlistow w Rotterdamie, Szwajcar Roger Federer zagra z Argentynczykiem Juanem Martinem Del Potro. W moim odczuciu Szwajcar tylko ze wzgledu na latwa drabinke i nieco szczescia znalazl sie w dzisiejszym finale. Szwajcar mimo awansu do finalu, prezentuje sie w ostatnich tygodniach przecietnie. Podczas davis cupu, przegral spotkanie singlowe, przed wlasna publicznoscia z Johnem Isnerem, ktory rowniez nie nalezy do graczy bedacych w najwyzszej dyspozycji, co wiecej grali na maczce, znienawidzonej przez Amerykanina. Tu meczyl sie juz od pierwszej rundy, bo przeciez mecz z Mahutem jak i Nieminenem nie byly latwe, mimo, ze konczone w dwoch setach. W polfinale po przegraniu z Davydenką pierwszego seta gral z nozem na gardle, udalo mu sie jednak wyciagnac spotkanie. Rosjanin jednak od miesiecy nie gra na poziomie swiatowej czolowki i porazka z nim w jednym setow chluby Szwajcarowi nie przynosi. Argentynczyk natomiast na tym turnieju z meczu na mecz gra coraz lepiej. W I rundzie z Llodra przegral co prawda seta, w II z Beckiem tez nie bylo latwo, ale od cwiercfinalu Del Potro gra znakomicie, oddal w nim zaledwie jednego gema Troickiemu, a w polfinale zaledwie cztery Czechowi Tomasowi Berdychowi, ktory w tym sezonie prezentuje sie z bardzo dobrej strony. Sadze, ze w kursie na Argentynczyka mamy dzis spore value, gdyz to on jest faworytem tego spotkania.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Butorac/Soares (USA/BRA)-Mertinak/Sa (SVK/BRA) 2 2,06 Milenium

Value na Mertinaka i Sa bez wątpienia.Słowak z Brazylijczykiem prezentuje się w Sao Paulo bardzo dobrze.Do finału doszli bez straty seta ogrywając kolejno Gila z Junquierą 6-3 6-0,Gimeno z Volandrim 6-2 6-1 oraz parę Bracciali/Starace 6-3 6-4.Wyniki Mertinak z Sa robią wrażenie i kurs nieco ponad 2 na nich to według mnie niezła inwestycja.Butorac z Soaresem też wykręcaja tutaj niezłe wyniki (6-3 7-6 z Berlocqiem i Mayerem,7-5 6-3 z Belluci/Melo oraz nieco wymęczone zwycięstwo z Cabalem i Farahem 4-6 7-6 10-2) ale dużo bardziej przemawia do mnie forma pary Mertinak/Sa,która jak narazie spokojnie sobie radziła rywali.Mam nadzieje,że w dzisiejszym finale odniosą kolejne zwycięstwo i sięgną po końcowy tryumf ;) Kurs zachęca.

N.Almagro-F.Volandri under 20,5 1,80 Milenium

Tutaj stawiam na pewne zwycięstwo Hiszpana,jednak bardziej od grania dość wysokiego hc 4,5 przekonuje mnie granie na undera w tym spotkaniu.O ile gra Nicolasa w finale nie jest niespodzianką,o tyle znalezienie się w nim Filippo jest już zaskoczeniem jest.Hiszpan w drodze do finału ograł kolejno Koroleva 20,Hanescu 21,Berlocqa 20 oraz Ramosa 20,Włoch z kolei pokonał Montanesa 20,Hidalgo 21,Nalbandiana 21 oraz Belluciego 21.Ciekaw jestem kondycji Włocha,3 razy zagrał 3 setówki i jestem ciekaw czy wytrzyma fizycznie to spotkanie.Niewątpliwie dużym faworytem jest Almagro i jego przegrana w tym finale będzie sporą niespodzianką.Volandri ugrał już i tak tutaj bardzo dużo,starczy mu już.Dzisiaj powinien gładko w 2 setach przegrać z poprostu lepszym Hiszpanem,któremu na pewno nie zabraknie koncentracji.
 
M 0

mondigo

Użytkownik
dlaczego taki kurs na mecz Raonic Milos (CAN) [3 BYE] - Istomin Denis (UZB)
nie ogladalem zadnego meczu jednak Denis wydaje mi sie faworytem miał trudniejszych rywali po drodze moze i słaby argument ale moze mnie ktos bardziej oswiecic
kurs napeweno warty gry

Denis 3.3 expekt
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Może choćby jeden znaczący aspekt, po stronie Raonica a przeciw Istominowi? ????
Presja na własnym serwisie. Nie może oddać podania bo oznacza to koniec seta, a w TB najprawdopodobniej to samo. Naprawdę to może być banał, ale taka presja podania przerosła m.in. Ferrera z Isnerem w tamtym roku, Federera z Isnerem w roku bieżącym itp.
Natomiast zgadzam się ze Denis gra wyśmienicie. Obaj świetnie czują korty US Series i przy takiej dyspozycji Uzbeka nie wyobrażam sobie szybkiego meczu dla Raonica. Denis narzuci przy swoim serwisie swój styl z poprzednich meczów i powinien walczyć spokojnie przez cały, oby długi mecz.
Over 22,5 @1,70
9/10
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Można spokojnie obstawić TB w meczu Istomin - Raonic. Ale stawianie na Uzbeka nie oglądając meczy jest śmieszne. To samo jesli dla ciebie b. dobrze tu serwujący i grający Anderson jest słabszy od schorowanego Roddicka. Dziś w nocy grał Kanadyjczyk z Harrisonem i grał świetnie. Bardzo ciężko przełamać Raonicia, wątpie, żeby Uzbek tego dokonał a tb ma zabójcze: Kamke, Anderson, Harrison i 3 wygrane. Dodam, że mój faworyt ma bardzo dobrą serie w tym roku 11 meczy i tylko 1 porażka na AO z Hewittem. To pokazuje, że Raonic pnie sie w górę PŚ i dziś nie da za wygraną.

Oczywiście nie ujmuje zasług Istomina w tym turnieju. Gra pewnie, serwis regularny, z głębi kortu też świetnie, pokonał już Roddicka i Benneteau. Myślę, że będzie wyrównany pojedynek ze wskazaniem na Kanadyjczyka.

Raonic, Milos @ 1.43 Pinnacle ✅
Tb w meczu? Tak @ 1.72 bet365 ✅

Edit. Tak jak się spodziewałem ciężko było przełamać Raonicia i wygrana ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Hmmm sądzę iż warto w 2 secie zagrać podobny scenariusz co na 1 (Raonić - Istomin)
Dw 2 set 7:6 Raonić @ 5.0 -&gt; 4.75
W 1 secie kto ogląda to widzi jak wygląda mecz. Nie możesz stracić serwisu, bo to oznacza koniec. Tyle chyba wystarczy ;) Obaj serwują bdb, jednak Raonić ciut lepiej i ciut lepiej radzi sobie z serwisem rywala, co pokazał m.in. w tie breaku 1 seta.
Wynik 2 seta 7:6 @ 4.75 bwin live

e: dodając trochę statystyk żeby sucho nie było to 1 serwis obu panów w 1 secie wyglądał następująco: Raonić 71% , Istomin 56% (I to jest właśnie ten ciut lepszy wynik Kanadyjczyka) . Oraz 19 piłek na 22 wygrane po pierwszym serwisie i UWAGA 9/9 wygrane z drugiego serwisu co pokazuje że Raonić wie jak ważny jest serwis w tym meczu i wykorzystuje swój atut. Uzbekistańczyk natomiast pierwszym serwisem 13/22 piłki wygrane, drugim o dziwo lepiej bo 13/17 ????
Pierwszy return na korzyść Raonicia równierz 9/22 do 3/22, drugi 4/17 do 0/9 wygranych piłek. Więcej nie ma sensu się tu statystycznie kierowac, po prostu oglądam mecz i ten typ wydaje mi się bdb ;) Proponuję Wam to zagrać, bo Tie Break na 99% pewny ;) Na razie w 2 secie mamy wynik 2:2 . Kurs na 7:6 dw 4.20 , natomiast 6:7 o kursie 6.0 aktualnie. Pozdro ;)
 
villa16 32

villa16

Użytkownik
Hmmm sądzę iż warto w 2 secie zagrać podobny scenariusz co na 1 (Raonić - Istomin)
Dw 2 set 7:6 Raonić @ 5.0 -&gt; 4.75
W 1 secie kto ogląda to widzi jak wygląda mecz. Nie możesz stracić serwisu, bo to oznacza koniec. Tyle chyba wystarczy ;) Obaj serwują bdb, jednak Raonić ciut lepiej i ciut lepiej radzi sobie z serwisem rywala, co pokazał m.in. w tie breaku 1 seta.
Wynik 2 seta 7:6 @ 4.75 bwin live
Ja jednak wole zaryzykować i wziość DW 2-1 dla raonica choć serwuje bardzo dobrze to istomin też ugrać seta :razz: a kurs 4.50 na bet 365 jest warty ryzyka.
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
A i oczywiście przepraszam za mój mistake ;) Jest 2:1 w gemach dla Raonica!
Wart zagrania także zakłąd POWYŻEJ 10.5 gemów, więc drugi mój typ
Over 10.5 gemów @ 2.10 również live. No kursy dość wysokie a mecz ciekawy z przewagą ogromną na serwujących ;) przy swoim podaniu

E: No to ciekawie ;) Raonić break 3:1 . A prawdę mówiąc break w wykonaniu Istomina prawie nierealny więc chyba GG moje typy aktualne ;) Pozdro ????
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Tak jak mówiłem, Tb był, bardzo pewna gra z głębi kortu Raonicia i świetny serwis. Naprawdę ciężko go przełamać i na twardych kortach i trawie będzie w tym roku bardzo mocny. 7-6, 6-2 pewna wygrana Kanadyjczyka ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom