>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour Rzym, 08-15.05.2011

Status
Zamknięty.
mozi 552

mozi

Użytkownik

Internazionali BNL d&#39;Italia


Data:
08.05.2011 - 15.05.2011
Ranga: Masters 1000
Rozmiar drabinki: S-56 D-24
Pula nagród: 2,750,000 € Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: www.internazionalibnlditalia.com
Finał 2010 (singiel): Rafael Nadal - David Ferrer 7:5 6:2
Finał 2010 (debel): Bryan/Bryan - Isner/Querrey 6:2 6:3
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Już dziś rozpoczniemy zawody w Rzymie ;) Od razu rzucają mi się w oczy pierwsze typy:

Albert Montanes - Richard Gasquet 2 @ 1.57 Bet365 ✅
Albert ostatnio w nieco słabszej dyspozycji, nie mówię tu tylko o występie na &quot;dziwnej&quot; nawierzchni w Madrycie. Wcześniej także zdarzyły mu się porażki z tenisistami, z którymi normalnie by nie przegrał. Gasquet natomiast po dwóch udanych eventach w Monte Carlo i Barcelonie, w Madrycie przegrał już w pierwszej rundzie. Przegrał z Gimeno-Traverem, który w Madrycie spisywał się bardzo dobrze. Niemniej jednak spodziewam się normalniejszego turnieju w tym tygodniu, Francuz powinien dzisiaj pewnie wygrać, H2H to 4:0, ostatni mecz w drugiej połowie 2010 roku, wszystkie na cegle i tylko jeden stracony set Ryśka. To pokazuje, że ewidentnie ma patent na Alberta, którego tenis nie wszystkim pasuje. Dziś spodziewam się kolejnego już piątego zwycięstwa z rzędu Gasqueta nad Montenesem ;)
Bardzo ciekawie wygląda też Volandrii, ale coś czuje że De Bakker postawi ciężkie warunki.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Fajny typ na początek Tsonga-Bagdathis typ 1 1.45 Francuz wraca do formy oglądałem jego mecze w Madrycie które były dobre niezły serwis funkcjonuje ale w wymianach też coraz lepiej się czuję natomiast Bagieta jest cały czas bez formy ale to już od dłuższego czasu jak forma nie zwyżkuję od paru miesięcy to jutro będzie wyglądać to podobnie jego przegraną jeszcze parę przegranych i pomyśli o odpoczynku lub o bukmacherze. jak dlamnie 9/10 a nic pewnego w 100% nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Gilles Simon - Andy Roddick @ 1,59 Pinnacle

Roddick na mączce to jest nieporozumienie. Lubi solidne wtopy na tej nawierzchni, ale co się dziwić z jego stylem gry. Rok temu wtopił na French Open z Gabashvilim, kilka dni temu z Cipollą. Teraz zagra na wolniejszej mączce w Rzymie. Największy atut zawodzi, pierwszy serwis na poziomie +60 % jutro tego znacząco nie poprawi. A Simon w porównaniu z Roddickiem na cegle niebo a ziemia. Ostatnio radzi sobie całkiem nieźle, przebił się do TOP20, a w najbliższych tygodniach pójdzie jeszcze w górę, bo do Rolanda Garrosa włącznie nic nie broni. W Casablance zdarzyła mu się wpadka gdy przegrał wygrany mecz ze Starace, potem wtopy z Murrayem i Raonicem, które wstydu nie przynoszą, a na rozkładzie m.in Montanes, Ljubicic czy Bellucci (wszyscy w dwóch setach). Ostatni mecz (Waszyngton 2010) na korzyść Francuza (6/3 6/3) jutro powinien wygrać ponownie, bo ma wszystkie narzędzia by pewnie pokonać Roddicka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Volandri - De Bakker 2 @ 2,27 Pinnacle

Kurs wymarzony, myślałem ze bedzie cos w granicach 1,80. De Bakker ostatnio pokazał się z dobrej strony i w końcu zagrał jak kilka miesięcy temu. Volandri nie przekonuje mnie swoją gra, jest u siebie bedzie chcial sie pokazac, ale nie wróze mu zbyt dobrze. De Bakker chce udowodnić sobie i innym, ze jest w stanie walczyc jak przed rokiem i powienien w koncu zagrac dobry turniej i zajść dalej niż 2 runda.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Verdasco - Raonic
Pinnacle Sports - 1.88✅

Cegla dla Raonica to nie jest dobra nawierzchnia. Bez serwisu chlopak sobie nie radzi. Nigdy bym nie stawial na Dasco (ogolnie omijam tego pusiaka) ale mecz z Raonicem to mecz o honor. Musi mu pokazac co to &quot;prawdziwy tenis&quot;. Mysle ze wyjdzie mega zmotywowany i ogra Raonica ktory na cegle jednak traci wiele atutow. Oczywiscie Dasco forma nie blyszczy, ale ten mecz to jakby taki jego osobisty final i raczej sie postara, a zawodnikiem jest lepszym.
 
fat77 11

fat77

Użytkownik
Verdasco - Raonic
Pinnacle Sports - 1.88
Cegla dla Raonica to nie jest dobra nawierzchnia. Bez serwisu chlopak sobie nie radzi. Nigdy bym nie stawial na Dasco (ogolnie omijam tego pusiaka) ale mecz z Raonicem to mecz o honor. Musi mu pokazac co to &quot;prawdziwy tenis&quot;. Mysle ze wyjdzie mega zmotywowany i ogra Raonica ktory na cegle jednak traci wiele atutow. Oczywiscie Dasco forma nie blyszczy, ale ten mecz to jakby taki jego osobisty final i raczej sie postara, a zawodnikiem jest lepszym.
Raonic na cegle spisuje się coraz lepiej i nie można mówić, że chłopak bez serwisu sobie nie radzi. Mecz o honor/prawdziwy tenis!? Bzdurki. Verdasco ewidentnie pod formą, stawianie na Hiszpana to gra w ruletkę. Typowy no bet ale jeśli miałbym zbędnych parę stówek to over albo hc Raonic.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Raonic na cegle spisuje się coraz lepiej i nie można mówić, że chłopak bez serwisu sobie nie radzi. Mecz o honor/prawdziwy tenis!? Bzdurki. Verdasco ewidentnie pod formą, stawianie na Hiszpana to gra w ruletkę. Typowy no bet ale jeśli miałbym zbędnych parę stówek to over albo hc Raonic.
wiadomo ze gra coraz lepiej bo gorzej niz rok temu byc nie moze (0 meczy na ziemi), dla mnie bez serwisu nie mialby szans na top 60 i tyle, dasco pod forma ale musi sprezyc poslady bo bedzie posmiewiskiem wsrod zawodnikow

EDIT: jedynym argumentem za Raonicem wedlug mnie to ta presja na Dasco oraz irytacja gdy przy bp dostaje bomby do odbioru (a juz kazdy wie co robi Dasco gdy sie denerwuje)
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
wiadomo ze gra coraz lepiej bo gorzej niz rok temu byc nie moze (0 meczy na ziemi), dla mnie bez serwisu nie mialby szans na top 60 i tyle, dasco pod forma ale musi sprezyc poslady bo bedzie posmiewiskiem wsrod zawodnikow
Widzę, że już trochę miękniesz ;) Kiedyś był max na 3 setkę ;) Jak taki Fish może być w drugiej dziesiątce to Kanadyjczyk też może tak się znaleźć ;)
Ja gram Roanica na win 1 set ... Wydaje mi się, że to bardziej prawdopodobne a niżeli win w całym spotkaniu ... Wtedy serwis powinien jeszcze działać na wysokim poziomie, z drugiej strony Verdasco od dłuższego czasu ładuje punkty dla siebie i przeciwnika ....
Już po 3 gemach widać, że ten mecz to pewnego rodzaju czarne/czerwone...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Jak najbardziej popieram typy panów wyżej na Simona i Tsongę i sam do tego dołożyłbym Feliciano Lopeza.Hiszpan gra ostatnio świetnie jak na siebie, dłuzej odpoczął niż Llodra, który zaszedł dość daleko w Madrycie, ale głównie za sprawą szczęśliwej drabinki.
Lopez @1,55 Pinnacle.
E: Ma ktoś info kto i o której jutro gra?
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Lopez + Melzer + Wawrinka = 3.21*
Moim zdaniem są to zawodnicy o klasę lepsi od swoich rywali odpowiednio:
Lopez z Llodrą, Melzer z Mayerem oraz Wawrinka z Fogninim. Każdy z nich miał kilka dni wolnego, bo szybko bądź bardzo szybko odpadli z turnieju w Madrycie, jednak ogólny poziom oraz aktualna forma skłania mnie do złożenia takiego tripple&#39;a. Lopez - typowy ziemniak, za sprawą dobrego serwisu jest trudny do przełamania, natomiast Llodra i jego serv&amp;volley oraz brak rozsądku przy akcjach ofensywnych - nie przekonuje mnie. Melzer kilkanaście dni temu pokonał RF, i przegrał 2razy z Ferrerem - średnio, ale nic ponad to ile powinien, poza wpadką w Gimeno Traverem. Natomiast Mayer po wygraniu turnieju w Bawarii, złapał jakiś krecz z Bellucim, przez co nie jestem dokładnie w stanie określic jego obecnej dyspozycji, lecz twierdze że między tymi graczami jest duża różnica a kurs 1,65 jest lekko przesadzony i w szybkim tempie będzie topniał. Został Wawrinka, który wie co to gra na mączce, mecz przeciwko gospodarzowi Fogniniemu powinien byc szybki i przyjemny - tu moim zdaniem jest największa różnica, człowiek z czołówki kontra niski, biegający Włoch, który ostatnio obijał się po challengerach bez znacznych osiągniec, a w turniejach hiszpańskich odpadał szybko w 1rundach.
* Kursy z Bwin odpowiednio: 1,42 Lopez, 1,65 Melzer, 1,37 Wawrinka
* Warto poczekac na możliwosc złożenia akumulatora w Pinnacle - tam na single kursy odpowiednio: 1,538 Lopez, 1,485 Wawrinka, na kurs na Melzera będzie trzeba poczekac.
PS: Wszystkie wyżej wymienione spotkania odbędą się 10maja we wtorek.
W oczy rzucił mi się także kurs na mecz deblowy pomiędzy E. Butorac/J.J. Rojer a G. Garcia-Lopez/A. Montanes. Kurs na pierwszą parę, która od wygranego turnieju w Estoril nie grała w ostatnim tygoniu wynosi w Bwin 1,65. Natomiast forma przeciwników nie napawa optymizmem, 1wygrana na ostatnie 6spotkań, w tym porażka z Butorac&amp;Rojer w Monte Carlo. Żeby było śmieszniej Fortuna wystawia kurs po 1,8 na ww. pary deblowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
A się przypiepszę.
aktualna forma skłania mnie do złożenia takiego tripple&#39;a
Wawrinka osiągnął dół formy przegrywając z Brownem na clay&#39;u.
Lopez - typowy ziemniak
No tak, bardzo typowy.
niski, biegający Włoch
Śmiechłem. Aż monitor oplułem.
A jeszcze na koniec.
złapał jakiś krecz z Bellucim
Co złapał?
P.S. Nic do ciebie nie mam, czasem sprawia mi przyjemność wypominanie błędów.
P.S.2. kurs na Melzera imo źle oszacowany, ale to typowe w przypadku bwin mają jakiegoś zielonego oddsmakera. Brawa dla ciebie, że wyłapałeś. Wędruje punkt reputacji za info plus poprawienie humoru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
XMan - GGL @ 3.11 1/10 ✅ 75 62, XMan +1.5s @ 1.72 2/10 ✅, XMan +3g @ 2.09 4/10 ✅

Turniej w Rzymie to nawierzchnia wolniejsza oczywiście niż w Madrycie już przypominająca europejskie standardy. Xavier w tym sezonie jak narazie gra na równym poziomie finał w Chennai, III r. IW i III r. w Madrycie, jedyne co mnie dziwi to porażka z Llodrą w Miami ale to już nie ważne bo więcej nieprzyjemnych dla siebie przegranych bojów Malisse nie posiada.

Hiszpan za to gra bardzo dużo i nie ma wyników, chyba sam siebie przecenił po świetnej końcówce tamtego sezonu i jest strasznie nieregularny chociaż styl ma dosyć uniwersalny co jest nietypowe jak na Hiszpana z zaplecza armady.

Widziałem w tym sezonie tych gentlemanów po 3 razy może więcej, XMana i GGL&#39;a ostatni raz właśnie w Madrycie i lepsze wrażenie zostawia po wynikach, grze i wypowiadaniu się Belg który w tym sezonie chcę powalczyć o swoje najlepsze pozycje sprzed wielu, wielu lat może d TOP20 nie wejdzie lecz jednak samo rozstawienie go na jakimś Mastersie lub Szlemie byłoby porządnym wykonaniem roboty przez XMana.

Guillermo chociaż gra bardzo dobrze z końcowej linii, ma świetny płaski fh jak na Hiszpana i operuje jednoręcznym bh to operował nimi bardzo dobrze pod koniec tamtego sezonu teraz sprawia mu to więcej trudności, a w akcjach typu woleje czy coś agresywniejszego niż Hiszpańska rzeźba plus mocne piłki nie jest już tak fajnie.

XMan też dużo walczy z końcowej linii, panuje nad piłką troche lepiej niż GGL jak i w swoim starym stylu czyli przy siatce ma bardzo duży procent powodzenia, myśle że, ze swoją ostatni czasy regularnością i zdolnością zakończenia akcji troche szybciej i przy siatce XMan ma szanse powodzenia, a kursy nie powinny od razu pokładać w nim gościa który w starciach z Hiszpanami na mączce powinien od razu się poddawać.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Dolgopolov O. - Starace P. typ 1 kurs 2.19 Pinnacle , stawka 8/10 , start 19:30
Prawidłowy kurs 1.6 - 2.6 nie wiem skąd się wziął kurs 2.19 - 1.76 . Panowie grali ze sobą w lutym tego roku również na clayu wtedy kurs był wystawiony prawidłowo 1.7 - 2.3 wygrał oczywiście Dolgopolov 63 64 . Co mogę powiedzieć o przebiegu tamtego spotkania . Oglądałem , wiec kilka słów mogę napisać . Generalnie serw Starace na Dolgopolovie nie robił żadnego wrażenia przy 77% skuteczności pierwszego serwu wygrywał tylko 58 % piłek . Serw Dolgopolova jednym słowem niszczył Starace co prawda trafiał 47 % ale jak trafiał to wygrywał 80 % piłek . Jeśli chodzi o poprawę skuteczności Serwu Dolgopolova to nie ma co liczyć ,że będzie lepiej ale gorzej też nie będzie i to wystarczy na Starace . Mimo tego ,że to clay i serw aż tak wielkiej roli nie gra to widać ,że sposób gry Dolgopolova nie siedzi Starace Jedyne co tłumaczy ten kurs to tylko to ,że Starace zagra w swojej ojczyźnie ale ja w tenisie nie przywiązuje do tego wielkiej roli , zresztą widać jakie ma &quot; sukcesy &quot; w Atp Roma 6-8 . Dzisiaj będziemy mieli powtórkę z lutego
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Dolgopolov O. - Starace P. typ 1 kurs 2.19 Pinnacle , stawka 8/10 , start 19:30

Prawidłowy kurs 1.6 - 2.6 nie wiem skąd się wziął kurs 2.19 - 1.76 . Panowie grali ze sobą w lutym tego roku również na clayu wtedy kurs był wystawiony prawidłowo 1.7 - 2.3 wygrał oczywiście Dolgopolov 63 64 . Co mogę powiedzieć o przebiegu tamtego spotkania . Oglądałem , wiec kilka słów mogę napisać . Generalnie serw Starace na Dolgopolovie nie robił żadnego wrażenia przy 77% skuteczności pierwszego serwu wygrywał tylko 58 % piłek . Serw Dolgopolova jednym słowem niszczył Starace co prawda trafiał 47 % ale jak trafiał to wygrywał 80 % piłek . Jeśli chodzi o poprawę skuteczności Serwu Dolgopolova to nie ma co liczyć ,że będzie lepiej ale gorzej też nie będzie i to wystarczy na Starace . Mimo tego ,że to clay i serw aż tak wielkiej roli nie gra to widać ,że sposób gry Dolgopolova nie siedzi Starace Jedyne co tłumaczy ten kurs to tylko to ,że Starace zagra w swojej ojczyźnie ale ja w tenisie nie przywiązuje do tego wielkiej roli , zresztą widać jakie ma &quot; sukcesy &quot; w Atp Roma 6-8 . Dzisiaj będziemy mieli powtórkę z lutego
wszystko piknie ale Dolgo gra teraz piach cos tam ze zdrowiem a i mecz w rzymie skłaniam sie do postawienia na Potito
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
@4,00 na Kubota to lekka przesada,ok,prawda jest taka,że Cuevas w formie i na mączce,jest trochę lepszy od Kubocika,ale czy jest obecnie w dobrej formie?Powiedzmy,że w średniej,dobry występ w Estoril,gdzie osiągnął półfinał i odpadł dopiero z Potro,wcześniej szybko pożegnał się z Barceloną,obydwaj panowie grali ze sobą 3 miesiące temu w Buenos Aires,tam po niezwykle zaciętym 3 setowym spotkaniu wygrał Urugwajczyk,Lukasz w fajnym stylu przeszedł kwale,pokonał solidnego ostatnio Gila,przyznam szczerze,że dawałem małe szanse na zwycięstwo w tym meczu Łukaszowi,wczoraj w ostatniej rundzie dosyć łatwo mimo straty seta rozprawił się z Kavciciem,ja tam mimo wszystko zaryzykowałbym delikatny bet na Ubota,szanse oceniam w stosunku 60/40% dla Cuevasa,zadecyduje dyspozycja dnia,jeśli Łukasza nie zawiedzie serw i return,to jestem dobrej myśli ????

Kubot @4,00
Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Też mi się wydaje że Cuevas to przegra.Czy ja wiem czy on jest taki dobry na mączce?Oglądałem jego mecz z Belluccim(6:4/6:2)jak nie miał serwisu to mało punktów zdobywał.Cuevas wszystko z całej siły wali wydaje się że Kubot jest wszechstronniejszy.A nawierzchnia wolna szanse 50/50 2.0 na to że polak ugra seta wydaje się byc jakimś nieporozumieniem.Cuevas jest słaby bardzo często traci serwis w decydujących momentach.Stawianie na niego to duża loteria bo albo będzie trafiał albo wszystko w siatke.Już w meczu z Nishikorim pokazał że nie warto inwestować w niego większych pieniędzy.Kubot nie ma nic do stracenia i powalczy o wygraną z całą pewnością. Kubot+1.5 seta 2.0 Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mozi 552

mozi

Użytkownik
Potito Starace - Alexandr Dolgopolov 1 @ 1.93 Pinnacle ✅
Bardzo mi się podoba Starace tej wiosny na cegle. Jest waleczny jak zawsze, bardzo dużo przebija, co istotne trzyma pewny poziom serwisowy, nie jest łatwo go przełamać. Po Dolgopolovie na cegle spodziewałem się więcej. Ukrainiec znany z częstego posyłania dropów (przynajmniej kiedyś) zgubił kompletnie formę z początku roku. Nie przegrywał z byle kim, ale na wiosnę nie wygrał nawet jednego seta. H2H 1:1, ostatni mecz na początku sezonu w Brazylii, na cegle, wygrał Dolgo, ale wtedy był w gazie. Teraz jest odwrotnie, w ostatnich tygodniach to Starace gra więcej i lepiej, a w dodatku gra na &quot;swoich&quot; śmieciach. Co prawda tego turnieju nigdy nie zwojował, ale zawsze walczy tu na 150% i przechodzi rundę, dwie... Myślę, że podobnie będzie w tym roku ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Lopez F. - Llodra M. 1,45 2:0 ✅

Lopez ostatnio jest w formie. Na turnieju w Madrycie walczył w 3 setach z trzema tie brekami z Rogerem Federerem. Przegrał z nim w ostatnim gemie, chociaż prowadził już 5:2. Wcześniej w Belgradzie doszedł do finału i grał z kapitalnym Djokovicem w pierwszym secie tie breka. Jutro Llodra który ma bardzo chwiejną formę nie powinien zagrozić Lopezowi który gra ostatnio bardzo solidny tenis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Robin Soderling - Fernando Verdasco
Typ: 1
Kurs: 1,50
Wynik: ✅ 2-1 (2-6, 7-5, 6-4)
Typ: 1 (-3 gemy)
Kurs: 1,81
Wynik: ⛔ 2-1 (2-6, 7-5, 6-4)
Typ: dokładny wynik 2-0
Kurs: 2,25
Wynik: ⛔ 2-1 (2-6, 7-5, 6-4)
Przyzwoity kurs na Sodę, któremu daję bite 70% szans na zwycięstwo. W Estoril przegrał w ćwierćfinale z późniejszym zwycięzcą, Del Potro (a mógł wygrać 2 seta i nie wiadomo jakby się to dalej potoczyło), w Madrycie także w ćwierćfinale, tym razem z Federerem. Nie gra tu nic wielkiego, szału nie ma. To nie on podczas French Open 2009 czy 2010 gdzie docierał do finału (choć do RG &#39;11 może jeszcze forma wzrośnie), ale gra dobry tenis i na Hiszpana powinno wystarczyć. Dlaczego? Verdasco gra beznadziejnie i jest w jednej z gorszych dyspozycji w jakich można go było widzieć od bardzo dawna. W pierwszej rundzie pokonał Raonica, w końcu musiał się przełamać, ale ostatnio przegrywał z Robredo w MC, Del Potro w Estoril (Soda więcej ugrał Argentyńczykowi) i z Lu w Madrycie (można było złapać kurs nawet 11). Prawdopodobnie nie ma mowy o zaciętym spotkaniu. Ogólnie nie przepadam za tenisem Robina, ale tutaj powinien trzymać serwis, więc tb to max na co stać Verdasco w tej chwili w tym meczu. Obstawiam 6:4 6:4. Szybko bierzcie póki ciepłe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom