>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour Rzym, 08-15.05.2011

Status
Zamknięty.
S 9

sebek2301

Użytkownik
Kubot- Djokovic
Typ dla lubiących ładne kursy. Kubot dzis pokazal dobry tenis, walczyl do konca. O Djoko nie trzeba nic pisac, wygrywa z kazdym pokolei,ale bez sensu grac typ 1,01
Dla ryzykujących kurs na Kubota na betfair 38
Mozna sprobowac na urwanie seta, tez wysokie kursy
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Widzial ktos co dzis zrobil Hanescu? Postawilem na niego po pierwszym secie na live 3.5 kurs, mysle czemu nie rzeciez nie gra zle...
No i nie gral zle az do trzeciego seta a konkretnie tie-braku ... prowadzic 6-3 i przegrac 6-8... to jakis kompletny dramat... ale moim zdaniem winner czyli Stakhovsky odpadnie z koljenym rywalem, bo wygral nie dlatego, ze gral dobrze, tylko dlatego, ze Hanescu sam ogral siebie...
pozdrawiam.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
38 to i tak zdecydowanie za niski kurs. Brawo dla Kubota, że w końcu po rozegraniu dobrego, pierwszego seta wygrał cały mecz. Nie był dzisiaj faworytem, ale już wcześniejsze spotkania pokazywały, że z formą chyba jest nieco lepiej. Szkoda, że trafia na Djoko już teraz, bo może ugrałby coś więcej i uzbierałby nieco punkcików do rankingu. Sensacje się zdarzają, ale bez przesady. Seria Serba pewnie niedługo się skończy. Ja liczę na powtórkę finału z Madrytu.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Chcialem sie was zapytac, potem do usuniecia...
Jak bwin rozlicza, handi w tenisie jak zawodniczka kreczowala w trakcie meczu? jak gralem Ivanovic -1.5 ? zwrot?
EDIT: Kurna... zwrot ... jakby nie mogla Petrova dograc do koncA...
DO USUNIECIA ;)
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Chcialem sie was zapytac, potem do usuniecia...
Jak bwin rozlicza, handi w tenisie jak zawodniczka kreczowala w trakcie meczu? jak gralem Ivanovic -1.5 ? zwrot?
Ja grałem na Petrovą +1,5 w expekt i z tego co czytam, krecz = porażka, a nie zwrot ????
Co do grania na porażkę Djokovicia, można spróbować w expekt, zawsze jest szansa na krecza Serba :p
edit: A jednak jest zwrot w Expekcie :] Dziwne, bo o przepadaniu kasy w takich przypadkach przeczytałem na tym forum.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dzisiaj cała masa ciekawych spotkań, można spróbować kilku typów ;) Wszystkie propozycje picków z turnieju w Rzymie znajdziecie w moim temacie (link w podpisie).
Marin Cilic - Ivo Karlovic 1 @ 1.54 Pinnacle ✅
Na początek dnia bardzo mocny typ w bratobójczym pojedynku. Opieram go przede wszystkim na tym, że widziałem Cilica przed tygodniem i wyglądał całkiem przyzwoicie na tle świetnego Del Potro. Dużo przebijał, nie popełniał głupich błędów, Argentyńczyk wygrał bo po prostu był lepszy. Poza tym Marin i Ivo znakomicie się znają, wiele razy razem trenowali, obaj znają więc swoje mocne i słabe strony (te treningi to choćby wspólne wyjazdy na mecze Pucharu Davisa). Wiadomo też kto jest lepszym tenisistom z głębi kortu... Największy atut Ivo Karlovica - serwis na cegle nie sieje takiego popłochu, a inteligentny na korcie Cilic powinien wiedzieć jak sobie z nim poradzić z głębi kortu, zresztą jego podanie to też wielki atut.
Robin Soderling - Fernando Verdasco 1 @ 1.41 Pinnacle ✅ :razz:
Mimo, że Soda nie robi ostatnio dużych wyników na cegle to jestem spokojny o jego formę. Przejaw poprawy był widoczny już w Madrycie, gdzie odpadł dopiero po walce z Rogerem Federerem. Szwed przed rokiem także nie miał udanego sezonu na clay court, aż do French Open, wcześniej odpadł m.in. w pierwszej rundzie turnieju w Rzymie 10&#39;. Mimo to jestem skłonny postawić na niego, nawet po takim kursie, a to dlatego, że po drugiej strony siatki stanie &quot;niemrawy&quot; Fernando Verdasco, który w niczym nie przypomina już gracza z 2009 roku. Dużo więcej błędów własnych, o wiele mniej przebłysków geniuszu, niestety Hiszpan się posypał. Soderling zjada takich tenisistów &quot;bez pomysłu&quot; na śniadania i myślę, że jutro nie pozostawi wielkich złudzeń rywalowi (nie przekonuje mnie nawet to, że Desco będzie zmobilizowany, bo ma do obrony dużo punktów, to prawda, ale to nie zmieni nagle jego gry).
----
Jest jeszcze wiele innych spotkań, które wyglądają bardzo ciekawie do typowania. Jednak żeby nie łamać pewnych swoich reguł pozostanę już raczej przy tych dwóch typach ;) Radzę uważać na jutrzejsze mecze Włochów (Fognini, Cipolla, Bolelli, Lorenzi), oni nie są faworytami, ale wiadomo że turniej jest u nich i mogą pokazać coś więcej. Zagadką są dla mnie Amerykanie (Isner/Querrey), obaj mają ciężkich rywali, ale boje się postawić przeciwko ich podaniom, dzisiaj Fish odprawił w końcu Giraldo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 16

misia.marcysia

Użytkownik
ciekawe jaka moze miec Cilic motywacje, skoro jesli wygra w nastepnej rundzie dostanie becki od Ferrera, a dla dla Karlovica te 45 punktow dadza skok o jakies 20 miejsc w rankingu, ale ok powodzenia, value bet :]


Dzisiaj cała masa ciekawych spotkań, można spróbować kilku typów ;) Wszystkie propozycje picków z turnieju w Rzymie znajdziecie w moim temacie (link w podpisie).

Marin Cilic - Ivo Karlovic 1 @ 1.54 Pinnacle
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Jeżeli masz w taki sposób komentować każdy &quot;jasny&quot; (rzecz jasna) dla Ciebie typ, to może sobie odpuść ? Gdzie widzisz velue bet ? W tym, że jak ktoś wygra i później MOŻE przegra, to odda komuś mecz żeby podskoczył w rankingu ? Jakby świat się opierał na takim myśleniu jakie prezentujesz to nie byłoby chociażby sportu, bo nikt ni wychodził by na mecz z lepszym przeciwnikiem &quot;bo i tak dostanie lanie&quot;.
Jeżeli już widzisz tutaj jakiś wynik inny niż pozostali to napisz to w trybie przypuszczającym a nie stawiasz sytuacje tak jakbyś był świadkiem smarowania meczu przez Cilic&#39;a, a to F. Gonzalez czy Davydenko nie jest. Pisanie z takim przekonaniem o value bardzo często wybija początkowym graczom ich pomysł na grę albo zaczynają mieć wątpliwości, bez nerwów.
Dla mnie dzisiaj win Cilic&#39;a, Berdycha i Almagro a później może Soda.
Pozdrawiam
 
M 16

misia.marcysia

Użytkownik
jesli wierzysz, ze w kazdym meczu tenisowym zawodnicy graja na maxa swoich obecnych mozliwosci, nie patrzac kto jest po drugiej stronie siatki i nie patrza na draw, to radze odpusc sobie bo nie zarobisz na tym, oczywiscie nigdy nie przewidzisz co zawodnik mysli, jaki ma humor w danym dniu i czy bedzie mu sie chcialo itp, ale mozesz zaobserwowac pewne prawidlowosci, a prawidlowoscia jest niestawianie na faworyta w takim meczu jak Cilic-Karlovic, czy tez Melzer-Petzschner, Petzschner-Kohli, Berrer-Mayer itp itp

Początkowi gracze niech sie boja i niech maja watpliwosci, im szybciej przejrza na oczy tym wiecej kasy zostanie w ich kieszeni.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Nieminen J. - Stakhovsky S. typ 2 kurs 1.83 5dimes , stawka 7/10 , start 16:30
Dzisiaj panowie tak krótko . Bo nie mam zbyt wiele czasu na opis , ale typ jest po głębokiej analizie . W skrócie . Nieminen ostatnio miał problemy ze zdrowiem . Wirus , gorączka itd . odpuścił 2 turnieje i jak sam się wypowiada . Stracił kilka kilogramów i nie jest w najlepszej formie . W Rzymie zagrał 3 spotkania . Pierwsza runda kwal. Schorrel poszło nawet łatwo 64 63 druga runda i już odpadł z Andreev 46 57 dostał jednak szanse i zagrał w turnieju głownym jako LL przzeszedł tą rundę ale spotkał się z drugim LL mianowicie Mannarino . Także miał podwójne szczęście i to byłoby na tyle jego w tym turnieju dzisiaj odpadni .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 28

mitch

Użytkownik
Zgadzam się z misia.marcysia. Na pewno są tenisiści, którzy odpuszczają i na pewno są tacy, którzy walczą do końca.
Ja stawiam głównie na underdogów od przynajmniej 2 lat i wychodzę na tym lepiej, niż kiedy grałem faworytów. Oczywiście, że nie mana to reguły, ale tenis to dyscyplina gdzie trzeba brać znacznie więcej czynników pod uwagę niż aktualna forma i ranking.
 
M 28

mitch

Użytkownik
38 to i tak zdecydowanie za niski kurs. Brawo dla Kubota, że w końcu po rozegraniu dobrego, pierwszego seta wygrał cały mecz. Nie był dzisiaj faworytem, ale już wcześniejsze spotkania pokazywały, że z formą chyba jest nieco lepiej. Szkoda, że trafia na Djoko już teraz, bo może ugrałby coś więcej i uzbierałby nieco punkcików do rankingu. Sensacje się zdarzają, ale bez przesady. Seria Serba pewnie niedługo się skończy. Ja liczę na powtórkę finału z Madrytu.
To nie chodzi o to, że ktoś tutaj realnie wierzy w wygraną kubota.
Chodzi o suzkanie value. Tutaj z pewnością jest value. Kto wie co może się stać? Może djoko dostanie kontuzji? Szczególnie biorąc pod uwage, że rozegrał cały turniej w zeszłym tygodniu. Wszystko jest możliwe.
Ja sam stawiam w tym meczu na Kubota. I oczywiście, że podchodze do tego z pewną dozą dystansu, bo musi się stać prawie cud. Ale mimo to jest tutaj value!
 
M 28

mitch

Użytkownik
Poniekąd w tym turnieju tak może być. Djokovic grał cały tydzień. Teraz gra w Rzymie, gdzie nawierzchnia jest już &quot;zwykłą&quot; mączką. Przypomnę, że w Belgradzie Djokovic wyglądał nieco gorzej niż w Madrycie, gdzie nawierzchnia była szybsza.
Będę w wielkim szoku jeżeli Djokovic wygra ten turniej także.
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Ludzie tak gdybać to można zawsze ... A mówienie, że zdziwisz się jak Joker wygra turniej to rzeczywiście, potwierdza, że W KAŻDYM meczu tj powiedział AKA SHAKAL lepiej stawiać (zgodnie z Waszym myśleniem) przeciwko Jokerowi ... I co ma tutaj mówienie, że są tacy którzy walczą do końca i tacy co kalkulują ... To może Cilic dzisiaj wygrał, bo myślał, że Ferrer go sobie oleje bo na mączce jest dużo słabszy ? Idąc takim tokiem myślenia stawiaj zawsze na UNDERDOGI i zobaczymy kto ile pieniędzy na koniec miesiąca będzie miał ;)
 
M 28

mitch

Użytkownik
Ludzie tak gdybać to można zawsze ... A mówienie, że zdziwisz się jak Joker wygra turniej to rzeczywiście, potwierdza, że W KAŻDYM meczu tj powiedział AKA SHAKAL lepiej stawiać (zgodnie z Waszym myśleniem) przeciwko Jokerowi
Mówienie przeze mnie, że zdziwie się jak wygra turniej djokovic dowodzi temu, że będę grał w każdym meczu przeciwko niemu??
Nie. To dowodzi temu, że uważam, że on tego turnieju nie wygra. A już w pierwszym meczu stawiam przeciw niemu, bo jest moim zdaniem value.
... I co ma tutaj mówienie, że są tacy którzy walczą do końca i tacy co kalkulują ... To może Cilic dzisiaj wygrał, bo myślał, że Ferrer go sobie oleje bo na mączce jest dużo słabszy ? Idąc takim tokiem myślenia stawiaj zawsze na UNDERDOGI i zobaczymy kto ile pieniędzy na koniec miesiąca będzie miał :wink:
Nic nie ma. Nie tego dotyczyła moja wypowiedź a propos róznych mentalności zawodników.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Xavier Malisse - Andy Murray 1 @ 5.28 Pinnacle ⛔
Zdecydowałem się na jeszcze jeden typ. Malisse ograł wczoraj w dobrym stylu Garcię-Lopeza, który może nie grał meczu życia, ale sporo przebijał i sam się na pewno nie wyłożył. Dobrze funkcjonował return Belga, a jeszcze lepiej podanie, które Hiszpan przełamał zaledwie raz. Wiadomo, że żaden z nich nie jest specem od gry na ceglanej mączce, obaj zdecydowanie wolą korty twarde. Szkot w ostatnich tygodniach prezentował się całkiem przyzwoicie. Nie grał porywająco (poza meczem z Nadalem), nie zdarzyła mu się też jednak żadna wpadka. Z Belluccim w Madrycie nie pokazał nic i dziś z podobną grą może mieć dużo problemów z podbudowanym łatwym zwycięstwem, doświadczonym Malisse. Obok takiego kursu nie mogę więc przejść obojętnie.
 
P 161

poozon

Użytkownik

Wawrinka S. - Volandri F. typ 1 kurs 1.85 stawka 10/10 buk bwin
Dla mnie ten kurs jest nie zrozumiały spodziewałem się coś około 1,2 ma 1,4 ale nie 1,85 . Nawet nie ma co porównywać klasy obu zawodników . Jeszcze nie tak dawno spora grupa osób rozpływała się nad formą Wawrinki i co nagle ją stracił nie chce mi się w to wierzyć . Widzę tutaj zdecydowane Value tak samo jak ostatnio w spotkaniu Verdasco - Gil wtedy też wiele osób twierdziło , że Gil jest w gazie a Verdasco cieniuje . Nawet gdyby tak było to jest jednak różnica klas . Tylko 3 - 4 spotkania jeszcze o niczym nie świadczą . Tak samo będzie tutaj . Volandri mimo tego ,że specjalizuje się w grze na clayu i gra w swojej ojczyźnie to jednak za słabe argumenty na Wawrinkę . Zresztą wystarczy spojrzeć na spotkania z zawodnika klasy typu Wawrinka . Bellucci 26 26 Montanes 16 46 Almagro 26 26 Cilic 16 26 .
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Tez widziecie na jutro value w postaci Tsonga +1.5 seta... Widzialem go w ostatnim meczu z Soda i Bagieta i naprawde poprawil swoja gre... atomowy set to chyba najwiekszy atut Tsongi... Mecz z Soda przegral ale gral naprawde super, potem wyzyl sie na Bagiecie... a tym razem Federer ktory przeciez jest daleko od formy... niby wygral set z Nadalem ale nadal nie gral specjalnie super w Madrycie a Roger odpasc mogl juz z F.L. a nawet X.M...+1.5 na Tsonge jak dla mnie super sprawa a nawet odwazniejsze 4.5 na czysto ;)
Fajnie wyglada jeszcze taki sam typ +1.5 na Cilica, ktory juz od kilku meczy sygnalizuje dobra forme, jeszcze nie przeklada sie to na wyniki ale kto wiec juz z Davidem moze byc roznie po przeciez hiszpan swiezo po Madrycie... jak dla mnie drugi typ za naprawde uczciwy kurs...
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik

Wawrinka S. - Volandri F. typ 1 kurs 1.85 stawka 10/10 buk bwin
Dla mnie ten kurs jest nie zrozumiały spodziewałem się coś około 1,2 ma 1,4 ale nie 1,85 . Nawet nie ma co porównywać klasy obu zawodników . Jeszcze nie tak dawno spora grupa osób rozpływała się nad formą Wawrinki i co nagle ją stracił nie chce mi się w to wierzyć . Widzę tutaj zdecydowane Value tak samo jak ostatnio w spotkaniu Verdasco - Gil wtedy też wiele osób twierdziło , że Gil jest w gazie a Verdasco cieniuje . Nawet gdyby tak było to jest jednak różnica klas . Tylko 3 - 4 spotkania jeszcze o niczym nie świadczą . Tak samo będzie tutaj . Volandri mimo tego ,że specjalizuje się w grze na clayu i gra w swojej ojczyźnie to jednak za słabe argumenty na Wawrinkę . Zresztą wystarczy spojrzeć na spotkania z zawodnika klasy typu Wawrinka . Bellucci 26 26 Montanes 16 46 Almagro 26 26 Cilic 16 26 .
Dokładnie tak ... Wawrin teraz gra o niebo gorzej, a niżeli kilka miesięcy temu(męczy się niemiłosiernie i nie widać w jego grze tego zacięcia co zwykle).... 1,2~1,4 byłoby samobójstwem buków. Widziałem jak ciężko Szwajcarowi utrzymać serwis, ile błędów popełnia z bh ? Widziałeś dzisiaj Stasia, jak męczył się w każdym swoim gemie serwisowym ? .... Mam wrażenie, że twoja opinia o tym meczu jest na podstawie statystyk i &quot;wyobraźni&quot; o Szwajcarze a nie na podstawie jego aktualnej formy. Nie wiem w ogóle co to za staty z Bellucci, Montim itd, a pisanie czegoś w stylu 10/10 jest po prostu czystą głupotą...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nadal R. - Zwycięzca ATP Rome 2011 1,61 ⛔

Czemu moim zdaniem Nadal zostanie zwycięzcą tego turnieju ? To proste, bo tu dobrze mu się gra. Wiadomo, że aktualnie jest tylko jeden rywal który może z nim pograć, a jest nim oczywiście Novak Djokovic, który w tym sezonie prezentuje na prawdę piekielną formę. W tym roku jeszcze nie przegrał o czym większość zapewne wie. Pojedynki z Nadalem czyli jego głównym rywalem również wygrywał. Jego seria trwa już bardzo długo Zanosi się nam na koło 40 pojedynków bez porażki (choć mu kibicuję w jak najdłuższej serii to jednak patrząc na to obiektywnie jego seria się zakończy).
Powiedzmy sobie szczerze, że korty w Madrycie miały pseudo mączkę. Dlatego Nadalowi tak się tu dziwnie gra, a jak wszyscy wiedzą uwielbia grać na kortach ziemnych. A w Rzymie są doskonałe korty pod jego styl gry. Wyniki mówią same za siebie. Od 2005 roku jest tu nieustannym zwycięzcą, choć raz z przerwą w 2008 roku gdzie wygrał Djokovic.
Uważam też, że seria Novaka zostanie zakończona właśnie w tym turnieju. Już w Madrycie pokazał, że potrafi roztrwonić 4 gemy z rzędu przewagi. Rzym dla Nadala jest jak woda dla ryby.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom