>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour Rzym, 08-15.05.2011

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
2 liderow to wrozenie z fusow a jak gra ktos z miejsca 34 i 35 to juz nikt tak nie napisze a czym sie to rozni, cala masa meczow w tenisie to wrozenei z fusow, ocenia sie rozne argumenty statystyki h2h nawierzchnie i cos z tego wychodzi, jesli sa kursy po 1,80 to rozumiem w takim zacietym meczu nie am value ale jak sie jednego mocno faworyzuje to juz mozna pokombinowac.

Djokovic plus 1,5 seta wyzszy kurs niz wygrana Nadala - interesujace...
 
P 15

panasik

Użytkownik
po 1-2 rundzie mimo, że jestem fanem nadala więcej szans dawałem novakovi, bo grał/gra kapitalnie, ale rafa po 1 meczu się pozbierał i gra swój może nie najlepszy tenis, ale znacząco poprawił formę, seria novaka już wczoraj powinna się zakończyc, ale wyszedł z opresji i plus dla niego.. mączka w madrycie jest dużo szybsza, nadal zwykle robił tam slabsze wyniki też z tego powodu, że był to jego ostatni turniej przed RG (w tym roku Rzym z Madytem w odworotnej kolejności) mimo wsyztsko kursy dobrze wystawione po wczorjaszym wyczeprujacym meczu, tyle, że nie do grania, zgadzam się z poprzednikami. W mojej ocenie nadal dzisiaj przełamie novaka, nie jest to łatwie, tak jak nigdy nie było łatwe ograć nadala bez formy na mączce.. i dzisiaj na novaka potrzeba będzie czegoś szczególnego, skoro murray, który nie oszukumy się nie pokazywał czegoś szczególnego do tej pory był w stanie być tak blisko, to rafael nie powinien mieć problemów. Nie jest to obiektywne bo jestem fanem nadala:) podziwiam run djokovica, ale każda seria się kiedyś kończy.
 
gju 134

gju

Użytkownik
ze względu na częste podróże ostatnimi czasy...oglądam mecze szczątkowo, niektóre, nie w całości. ale Rafie daleko do najlepszej formy. niezależnie czy mówimy o meczu z Lorenzim, efektownym wynikowo początku meczu z Cilicem czy meczu z Djo w Madrycie.
To po prostu widać. i to, że Djo gra na bardzo wysokim poziomie to jedno, ale drugie i niezwiązane z pierwszym to przeciętna gra Rafy.
Postawiłem na Djo, choć jestem wielkim fanem i kibicem Rafy. Stawka nie duża, ale w tym momencie to dla mnie po prostu typ z większą szansą powodzenia. Mam nadzieje, że pomimo wszystko nie siądzie mi on ????
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Kurs na Djokovica atrakcyjny i grzechem byłoby z niego nie skorzystać. Wszyscy wiemy jak poczyna sobie ostatnio Nole więc w tym meczu jest faworytem. Bukom chyba trochę przesłoniły oczy te wczorajsze problemy Djokovica pod koniec meczu półfinałowego. Dzisiaj typuję zwycięstwo Nole, dla mniej odważnych polecam +1,5 seta po kursie 1.55.
Serb seta ugra na pewno.
Pamiętajcie o tym, że Parera wcale nie grał rewelacji w półfinałowym meczu z Riszardem ????
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Panowie jeszcze na kort nie wyszli, więc napisze dwa zdania od siebie. Wydaje mi sie, że ten mecz może mieć tylko jeden scenariusz. Długi, ciężki, ciekawy pojedynek. Nole niesamowity run, życiowa forma, naprzeciw niemu wychodzi chyba wciąż najlepszy zawodnik na clayu ,za którym nawierzchnia będzie dzisiaj przemawiać. Wydaje mi sie, że nie ma takiej opcji aby którykolwiek z nich zdominował mecz, tak jak to było w Madrycie, gdzie mimo wszystko hiszpańska mączka pomogła Djokerovi w wygraniu tego meczu. tutaj ten handicap traci trochę na wadze i szanse są mniej więcej 50-50, co powinno zaowocować 3 setami i dużą ilością gemów. uważam, że najrozsądniejszy typ na ten mecz to over 22 gemów po kursie 1.85. Granica nie jest zbyt wygórowana i nawet 1 TB daje nam w miarę spokojnie conajmniej zwrot. Spodziewam sie dzisiaj jednego z lepszych meczów ostatnimi czasy z dużą ilością gemów i z dużą dozą dramaturgii.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
chyba wszyscy zapomnieli ze Rafa w slabej formie, meczyl te swoje mecze, smecze w kort nie wchodzily, ogolnie sporo bledow. Djoko zyciowka, w Madrycie tez męki w sf i qf zeby w finale nie dac sobie urwac nawet seta. Ale wiadomo juz sie przyzwyczailiscie do wygrywania na clayu Rafy... Forma sie nie liczy - liczy sie nazwisko. Przypominam tez ze kondycyjnie w tym roku Djoko lepiej od Rafy, na zmeczenie nie macie co liczyc. Dzis Murray mial przeswietny difens, Rafa sie chowa. Zreszta ja przed meczem twierdzilem ze mecz z Andym bedzie ciezszy niz z Nadalem i tego sie trzymam.

Moj typ: Djokovic
i jak sie okazalo nazwisko nic nie znaczy, ten wasz krol maki nie ugral nawet seta...

czekam na komentarze w stylu &quot;to nie prawdziwa maka&quot;, &quot;Nadal chory&quot;, &quot;deszcz&quot;, &quot;kibice utrudniali&quot;.

pozdro dla grajacych progresje na porazke Djoka (nawet z Kubotem buhahaha:cool:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 8

dyniek89

Użytkownik
Szkoda tylko, że to był ostatni taki zacny kurs na Novaka.

Djoko mimo zmęczenia ograł Nadala, mimo wszystko, bez poważniejszych problemów.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Nadal niestety nie wytrzymuje presji w decydujących momentach. Gra mniej odwaznie, czasami odnosze wrażenie, że boi sie zaryzykowac, dziwnie to troszke wygląda, tak jakby zatracił to swoje tenisowe &quot;flow&quot;, w które jak wpadał to swoimi forhandami potrafił niszczyć rywali. brawo dla Djokovica, ciekawe jak długo potrwa jego seria, na dzień dzisiejszy chyba tylko jego słabszy dzien moze spowodować, że ktos ogra, jest w niesamowitej formie fizycznej i psychicznej i wątpie aby na RG mu ktoś zagroził, morale Nadala upadło do minimum, Murray na mączce chyba nie da rady, Federer nie te lata...ale nie ma co gadac, za 2tyg bedzie mozna podyskutowac o faktach.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Faktycznie. Tak jak kiedyś Federer dostawał przysłowiowej sraczki przed meczem z Nadalem tak teraz chyba podobne odczucia ma Rafa przed starciem z Djokovicem. Strasznie asekuracyjnie grał Hiszpan. Widać było na kilometr, że boi się zaryzykować. Nole ponownie miażdżył backhandem. Nie ma co usprawiedliwiać Nadala bo nie miał w tych ostatnich pojedynkach nic do powiedzenia. Ach, gdzie ta forma sprzed sezonu ? Djoko wyrasta na głównego faworyta do triumfu w RG. Nawet na tak wolnej nawierzchni jaką był clay w Rzymie spisał się kapitalnie. Spodziewałem się większych emocji, przynajmniej takich jak we wczorajszym spotkaniu z Murrayem.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
A mnie sie wydaje, ze poprostu pojawil sie ktos w tym sezonie taki jak Novak i poprostu nie czuje strachu przed meczem z Nadalem... jak dla mnie Nadal nie jest w tej chwili super zawodnikiem, stracil flow do gry... Mnie sie nie wydaje ze Rafa gral asekuracyjnie ... mnie sie wydaje , ze poprostu to jest tak, ze Nadal gra fajnie widowiskowo, a Novak poprostu skutecznie, a do tego styl gry Rafy pasuje Novakowi w tym sezonie... To troche tak jak w pilke nozna... hiszpanie graja ladnie finezyjnie dla oka, natomiast angole poprostu skutecznie...
To juz znacznie trudniejszym rywalem dla Novaka byl Murray, ktory prezentowal tez poprostu &quot;prosty&quot; jak dla mnie tenis bez wielkiej finezji ... a Rafa wychodzi gra ladnie ale przegrywa ...;)
 
midel 189

midel

Użytkownik
Osobiście nie zgadzam się zupełnie z przedmówcą. Według mnie to właśnie Nadal gra rzemieślniczy tennis, natomiast Djoko z Murrayem potrafią zagrać coś niestandardowego, finezyjnego.
Wracając do tematu - wygląda na to, że Djoko skutecznie wyleczył Nadala z wygrywania. Fakt, że w Paryżu ostatnimi czasy była całkiem szybka cegła stawia Nole w roli faworyta RG. Ach te cross&#39;y bh !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 0

kzysiek

Użytkownik
Nadal w końcu trafił na kogoś kogo nie zamęczy na mączce a wręcz przeciwnie. Jakoś tak za asekuracyjnie, za statycznie musi coś zmienić w swojej grze bo inaczej na RG Djoko go zje.

edit/ w końcówce meczu miałem kłopoty z transmisja ale z tego co zdążyłem zobaczyć to jednak ofensywne akcje Rafy były bardzo skuteczne, fakt, że gra się na tyle na ile przeciwnik pozwala ale mógł moim zdaniem grać bardziej agresywnie
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
,Nadal stracil flow&#39; ????

Rafa zagral dzis swoj najlepszy mecz w roku, mimo to przegral bo poprostu na ten czas jest slabszy. Nie piszcie ze nie jest super zawodnikiem czy cos bo jak narazie same finaly zalicza bez wiekszych problemow, forma poszla lekko w dol w drodze do finalu, ale dzis gral juz o wiele lepiej.

@up nie rozumiem tego ze gral asekuracyjnie. Djoko returnem, swietnym bh i dobra taktyka nie stwarzal duzo mozliwosci Nadalowi, granie caly czas na bh to bylo swietne posuniecie, mialem nadzieje ze tak bedzie robil. Spychal go ladnie do defensywy, oraz sam swietnie sie bronil. Mecz swietny.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
,Nadal stracil flow&#39; ????
uczepili sie ;) nie wiedziałem jakiego słowa użyc zeby wyrazic co chce przekazać.
Djoko returnem, swietnym bh i dobra taktyka nie stwarzal duzo mozliwosci Nadalowi, granie caly czas na bh to bylo swietne posuniecie, mialem nadzieje ze tak bedzie robil.
generalnie się zgadzam, ale było kilka takich momentów i wymian, że Rafa miał Nole głęboko odsuniętego i aż sie prosiło o lekkie ryzyko i kończąca piłkę, ale on tego nie robił, z jakiego powodu? nie wiem. wyglądało mi to własnie na taką małą bojaźń w tych zachowaniach i decyzjach podejmowanych na korcie przez Nadala, stąd wnioskuje, że po prostu w psychice ten mecz przegrał, co nie zmienia faktu, że głównym czynnikiem była po prostu lepsza dyspozycja Serba i to jak taktycznie i skutecznie grał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom