>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour Rzym, 08-15.05.2011

Status
Zamknięty.
m7arcin 0

m7arcin

Użytkownik
Nie rozumiem czemu wszyscy są tak przekonani o zwycięstwie Nadala. Ja bym tego nie ruszył po takim kursie, a z handi na - to już wgl. Ja rozumiem to, że Djokovic stoczył wczoraj ciężki 3 godzinny pojedynek ze Murrayem, ale ludzie on jest w życiowej formie. Widziałem jak się cieszył wczoraj po zwycięstwie nad Szkotem i widać, że jest bardzo zmotywowany. A Nadal mnie swoją postawą jakoś nie przekonuje i zagram tutaj albo +1,5 seta na Djokovica, albo czysty win ????
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Nie no,wyluzujmy ???? Taki finał co prawda musi generować zbieżne emocje,ale nie ma co się napinać,powiem Wam tak,argumenty o zmęczeniu,możecie sobie wsadzić w najciaśniejszy zakątek Waszego ciała ???? To żaden argument,kiedy na przeciwko siebie staje nr.1 i 2 ATP,kiedy nr.2 ma szansę wprowadzić bezkrólewie na kortach ziemnych,bo do tej pory król był tylko jeden i nawet jeśli Nole pokona dziś Rafę,to nie wierzę,aby potrafił kiedyś odstawić na mączce rywali w taki sposób,jak przez długi czas robił to Hiszpan,ponad 3 godziny meczu,no dobrze,może to długi czas,a Nole wyglądał jak pies bo burzy,ale gwarantuję Wam,że ma takie zaplecze medyczne i w każdej innej sferze,że na dziś wyjdzie świeży jak majtki po praniu.Wszyscy widzieliśmy Madryt,wszyscy gdybaliśmy,czy ta mączka to mączka,czy nie,ale doskonale dało się zauważyć dominację Serba w tamtym spotkaniu,na ziemi Rafy,teraz przewaga mentalna leży po stronie Nole,forma w tym turnieju?myślę,że również Serb prezentuje się lepiej,tak jak wyżej z lekką szyderą pisze Rox,stracony set z Lorenzim chwały Nadalowi nie przynosi,Novak stracił co prawda set z Murray&#39;em,ale Rudzielec zagrał naprawdę super,nie ma się co rozpisywać,biorę po raz kolejny z pocałowaniem ręki kurs na Serba,szansę oceniam w stosunku 40/60 na w stronę Nole,oddsmakerzy jak zwykle,kiedy na przeciwko Rafy staje byle jaki zawodnik,wystawiają kursy z kosmosu,na Novaka rzadko możemy złapać taki kąsek,nie ulegam masowej presji,polegającej na graniu Hiszpana i idę za ciosem wierząc w formę Novaka,Vamos !
Nadal vs Djoković - 2 @2,82✅ izi
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
midel 189

midel

Użytkownik
Powiem tak: meczu wczorajszego nie widziałem, natomiast widziałem Djoka z Wawrinką i Sodą. Wyglądało to bardzo podobnie - obaj się starali, walczyli do pewnego momentu, ale tak jakby odbijali się od ściany, w pewnym momencie padli i już nie mieli szans się podnieść. Zwłaszcza Staszek grał świetne zawody, lecz gdy Nole wszedł na najwyższe obroty, kilka razy pogonił go z rogu w róg było pozamiatane.
Mówicie zmęczenie - możecie. Według mnie od tego sezonu Nole jest zupełnie innym zawodnikiem niż był (może faktycznie przez uczulenie na gluten). W poprzednich 3 meczach z Nadalem to on wytrzymywał kondycyjnie do końca. Jeżeli Nole wygra 1. seta to powinien wygrać to spotkanie = takie jest moje zdanie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Weźcie też pod uwagę fakt, że Nadalowi w Madrycie się nigdy nie grało dobrze, o czym świadczą jego wyniki. Rzym to już inna bajka.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Mój typ:
Czy w meczu będzie set 6:0 ?
Nie.
Kurs: 1.04
Haha biorę ten typ w ciemno, sprzedaje chatę, rodziców i wszystko by to zagrać, i nie ukrywam liczę na spory zysk :]
A tak na prawdę, mecz ciężki do typowania, jak wielu pisało Novak to wojownik, tak na prawdę moim zdaniem jemu nie zależy tak na wygranej z Nadalem co na tym aby po prostu śrubował rekord wygranych bez porażki. Mecz ciężki do wytypowania, za Nadalem idzie to, że świetnie gra na ziemi, być może nie jest w formie ale on bez formy pokonywał najlepszych, do tego jest rządny rewanżu za jego porażki z nim oraz to, że Novak grał wczoraj do późna i nie jestem przekonany czy 18h będzie wystarczające do odpoczynku. Za to Djokovic jest w życiowej formie. Dla mnie też raczej NO BET a bardziej po prostu do oglądnięcia, jednak jeżeli już coś stawiać to zdecydowanie Nadala.

PS. O AKA SHAKAL świetnie to przedstawił i jest to też argument.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Weźcie też pod uwagę fakt, że Nadalowi w Madrycie się nigdy nie grało dobrze, o czym świadczą jego wyniki. Rzym to już inna bajka.
Nadalowi faktycznie grało się gorzej w Madrycie, ale weż pod uwagę, że mączka w Madrycie jest dopiero może trzeci rok. Wczesniej to był indoor hard.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Przeciez Madryt to byl hard halowy ludzie co wy wymyslacie za teorie :/

To sa zupelnie inne warunki gry i nie mozna tego porownywac ze komus nie szlo w hali na innych kortach. Na sile pisanie zeby tylko cos dodac a to nic nie wnosi do analizy a wrecz podaje sie cos nieprawdziwego.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Przeciez Madryt to byl hard halowy ludzie co wy wymyslacie :/
Co nie zmienia faktu, że aktualnie to pseudo mączka ???? .
Wczoraj też gdyby Gasquet miał chłodniejszą głowę to pierwszego seta by wygrał, bo była ku temu duża szansa.
Racja kolego, ale Murray gdyby wczoraj miał chłodniejszą głowę to by wygrał ???? .
 
M 16

misia.marcysia

Użytkownik
pytanie czy Murray z taka gra nie wygralby z Nadalem?
moim zdaniem mialby duze szanse
dla mnie Djokovic i Murray to najbardziej kompletni gracze w tourze, przeciw ktorym ciezko dobrac taktyke pod ich wyraznie slabe strony jak bh Nadala czy Ferdka, do tego kapitalnie returnuja, to co robil Murray w drugim secie w MC z Nadalem i jego serwem ...

@1.73 na +1.5 seta w Pinny dla Djoko wielkie value 4/10 6-4 6-4 ✅
Djokovic bedac na oucie wczoraj i spogladajac pierwszej porazce w oczy jakies cisnienie z niego zeszlo, i dzisiaj bedzie jeszcze grozniejszy,

wczoraj Rysiek mial kilka bp w roznych gemach i potrafil grac swoj tenis do uzyskania mozliwosci zlamania, pozniej jaj mu zabraklo, w 2gim sie posypal zupelnie, nie zmienia faktu, ze przecietnie retournujacy Gasquet (w porownaniu do Djoko) mial duzo szans na przelamanie

ja zycze sobie i dla tenisa, zeby wygral Djoko i pobil stary rekord zwyciestw pod rzad i niesamowicie rozpalil atmosfere przed RG

c&#39;mon Nole!



Co nie zmienia faktu, że aktualnie to pseudo mączka ???? .

Racja kolego, ale Murray gdyby wczoraj miał chłodniejszą głowę to by wygrał ???? .
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Pseudo nie pseudo to sa zupelnie inne warunki gry i kompletnie inne korty. Sprawdz statsy niektorych graczy i sam siebie zaskoczysz, ze niektorzy maja w hali super wyniki a hard otwarty juz nie. A co dopiero clay.

On nie przegrywal z byle kim a Madrycie.

2011 - Nole
2011 - Winner
2009 - Federer
2008 - Simon 6-7 w 3 secie a przypomnijcie sobie jak Francuz grał w 08 i 09
2007 - Nalbandian krol dywanu wspanialy mial ten okres i wygral 2 duze imprezy takie
2006 - Berdych mecz zycia Czecha

Czy dalej tym lepiej statsy z z 06 07 08 nie maja zadnego przelozenia na dzis.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
2008 - Simon 6-7 w 3 secie a przypomnijcie sobie jak Francuz grał w 08 i 09 2007 - Nalbandian krol dywanu wspanialy mial ten okres i wygral 2 duze imprezy takie 2006 - Berdych mecz zycia Czecha
do 2008 nawierzchnia posypana nie byla
 
M 0

mar19

Użytkownik
Prawda jest taka że przed półfinałami wiekszośc tutaj dawała sobie ręce uciąc że wygra Djoko, tak teraz nagle po jednym słabszym meczu uważacie że przegra? Widziałem wczorajszy mecz i miejscami brak koncentracji ale jego klasą było to że potrafił z tych opresji wychodzic ;) wiec dla mnie Rafael Nadal - Novak Djokovic Rome (C)
1 1.45 2 2.65 to jest manna z nieba ;D
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
No wiem dlatego wpadek nie ma od clayu ale podaje wyniki wczesniejsze aby pokazac ze nie gral az tak zle w Madrycie nigdy jak to ktos sugerowal
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Wiadomo, że każdy ma własną wizję co do tego spotkania. Mnie w tej chwili kursy w ogóle nie interesują. Nie patrzę na ten mecz stricte bukmachersko. Prawda jest taka, że w Rzymie może się wydarzyć wszystko. Może faktycznie okazać się, że problemy Serba są poważniejsze i Nadal go zniszczy. A kto wie, może jednak nie okazały się one na tyle groźne i Nole wyjdzie w pełni zdrów i gotowy do kolejnej batalii. Nikt nie przewidzi co się wydarzy. Ja będę kibicował Rafie. Hiszpan ma naprawdę dużo do udowodnienia. Kolejna porażka, czwarta już z rzędu z Novakiem może mieć olbrzymie znaczenie, zwłaszcza przed zbliżającym się wielkimi krokami RG. Nadal musi odzyskać pewność siebie. Zobaczymy pod wieczór kto z nas miał rację.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Takich meczy się nie rusza ! Po co sie napinać gdzie wynik i ostateczne rozwiązania są tak enigmatyczne. Nadal jest pod presją a Djoko jest uniesiony swoim tenisem i tym co się dzieje w jego życiu począwszy od wygranego finału Devis Capa.

W tym meczu jest mozliwy kazdy scenariusz, łącznie z kreczem Djoko. Dla mnie nie warto się napinać bo ten mecz to czysta &quot;ruleta&quot;, kazdy argument mozna zagiąć innym kontrargumentem.

Życze miłego oglądania i wielu wrazen !

Spokojnie, na jednym meczu się swiat nie kończy, jutro ruszają nowe turnieje i można wyszukać spokojniejsze TYPY !


Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
john90 115

john90

Użytkownik
Panowie po co grać finał między tymi zawodnikami i silić się na analizy, które tak naprawdę nie mają żadnego znaczenia ... Obaj są świetnymi, najlepszymi zawodnikami na świecie i może się naprawdę wydarzyć wszystko w tym spotkaniu. Nie ma lepszych od nich w tym momencie na świecie, to nie podlega dyskusji. Mówienie pseudo mączki, nieco słabszy Nadal, 2 porażki w tym roku Rafy czy doszukiwanie się zmęczenia i urazu po stronie Novaka są bez sensu. To będzie na pewno bardzo zacięte spotkanie i wynik jest zupełnie sprawą otwartą.
Polecałbym bardziej zająć się innymi typami, bo tutaj niczego nie można być pewnym ;) Chyba, że stawianie dla emocji, ale trzeba być w pełni świadomym straty pieniędzy.
Zasada: Finałów się nie stawia ;)
Pozdrawiam John
 
A 15

amte

Użytkownik
John90 święta racja. Tutaj typowanie jest wróżeniem z fusów. Ktoś potrzebuje dodatkowych emocji przy oglądaniu meczu niech postawi złotówkę na jednego lub drugiego, bo przekonywanie do swoich racji powoduje to, ze buki w tym momencie zarobią na nas. Mecz no bet
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
nie gral az tak zle w Madrycie nigdy jak to ktos sugerowal
No niby racja, ale spójrz na wyniki z Rzymu i porównaj je do tych z Madrytu. Chyba nie zaprzeczysz, że Nadalowi sądząc po wynikach lepiej się gra we Włoszech.
I tu też mi nie chodziło o sam atut nawierzchni, też są inne czynniki jak gra przed własną publicznością, większa presja itp.
Tyle z mojej strony na ten temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom