>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Stuttgart, Newport, Bastad & Umag, 09-15.07.2012

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
MercedesCup

Miejsce: Stuttgart (Niemcy)
Data: 09.07.2012-15.07.2012
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: clay
Pula nagród: €358,425
Oficjalna strona: http://www.mercedescup.de/



Campbell’s Hall of Fame Tennis Championships

Miejsce: Newport (USA)
Data: 09.07.2012-15.07.2012
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: grass
Pula nagród: $398,250
Oficjalna strona: http://www.tennisfame.com/atp-tournament



SkiStar Swedish Open

Miejsce: Bastad (Szwecja)
Data: 09.07.2012-15.07.2012
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: clay
Pula nagród: €358,425
Oficjalna strona: http://men.swedishopen.org/en/default.aspx



ATP Vegeta Croatia Open Umag

Miejsce: Umag (Chorwacja)
Data: 09.07.2012-15.07.2012
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: clay
Pula nagród: €358,425
Oficjalna strona: http://www.croatiaopen.hr/tenis/home.aspx
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Guccione - Bloomfield 1 1.83 ✅ 7-6 7-6
Bet365

Mecz z kwalifikacji do turnieju na kortach trawiastych amerykańskiego turnieju w Newport. Wg buka szanse obu graczy są równe, w mojej jednak opinii to Australijczyk ma więcej argumentów by odnieść zwycięstwo. W tym sezonie praktycznie nie grał, w singlu nie widzieliśmy go od 3 miesięcy, ale dla nie znających tematu przypomnę tylko, że jeszcze nie tak dawno Chris zajmował z powodzeniem miejsce w pierwszej setce rankingu. Z całą pewnością zmagał się z jakimś urazem, ale wystąpił nie tak dawno w turnieju deblowym w Wimbledonie w parze z Hewittem. Zanotowali przyzwoity występ, przeszli dwie rundy, nie sprostali jednak deblowi Ram/Lipsky. Zakładam więc, że ze zdrowiem jako tako w porządku i podjął słuszną decyzję biorąc udział w kwalifikacjach do turnieju w Newport. Guccione ma naprawdę przyzwoity serwis, który jak był w formie należał do jego głównych broni. Na trawie rozegrał sporo spotkań, ta nawierzchnia nie jest mu obca. Jego przeciwnikiem jest Bloomfield, który grywa najczęściej w zawodach rangi ITF i Challenger. Na poziomie ATP Guccione bije swojego rywala na głowę. Grass dla Brytyjczyka obcy być nie może, całkiem niedawno udało mu się zakwalifikować do challengera w Nottingham, gdzie w 1/16 finału zebrał baty od Dudi Seli. Umiejętności, doświadczenie, warunki fizyczne zdecydowanie po stronie Australijczyka. Gucio pograł ostatnio na trawce na Wimbledonie, mam nadzieję, że wszystko już ze zdrowiem w porządku, jeżeli tak, to w kolejnej rundzie zamelduje się on, a Brytyjczyk ponownie wróci do grania w turniejach troszkę niższej rangi.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
ATP Stuttgart (GER) - Qualification - Clay, Świat
14:00 8 Lipca 2012
Andrey Golubev (KAZ) - Julian Reister (GER)
Pierwszy set - Zwycięzca
Typ: Julian Reister (GER)
Kurs 2.50
Bukmacher: Bet365

Kursy już lecą w dół , więc warto jak najszybciej zagrać ten zakład. Wcale się nie dziwię ,bo Reister będzie grał przy dopingu własnej publiczności. W rankingu dzieli ich aż ponad 300 pozycji ,ale według mnie to nie ranking tutaj gra. Golubev to 146 gracz rankingu Atp i obecnie nie znajduje się w wysokiej formie. Kazach dochodzi maksymalnie do drugiej rundy turniejów i nie zdziwiłbym gdyby odpadł z Niemcem. Kazach najwyżej był w rankingu atp na 33 pozycji,ale było to w 2010 roku. Reister zadebiutował w wielkim szlemie w 2010 roku podczas Roland Garros pokonując w pierwszej rundzie rozstawionego z 27 numerem Feliciano Lopeza , a w drugiej rundzie wyeliminował Oliviera Rochusa. Jak widać potencjał ma ten tenisista. Mierzący 188cm Reister w tym roku jeszcze nic nie wygrał. Ostatnio w Brunszwiku doszedł do drugiej rundy przegrywając 2-1 z Hajkiem. Tutaj w Stuttgarcie w pierwszej rundzie pokonał Bohliego gładko 2-0 i pewnie zmierza po kolejny triumf , Golubev także w Brunszwiku doszedł do drugiej rundy tam został wyrzucony przez Zeballosa 2-0. Tutaj w Stuttgarcie pokonał w pierwszej rundzie rodaka Niemca Struff J-L. gładko 2-0 (6-4,6-2) . Dziś nie będzie miał łatwego meczu , myślę ,że szanse w tym meczu są 50 na 50 , z tym ,że przewaga publiczności i doping kibiców pomoże Reisterowi w jakimś stopniu by pokonać Kazacha , któremu do życiowej formy sporo brakuje . Warto grać jak najszybciej , gdyż kursy już poleciały w dół ,a obawiam się ,że to dopiero początek i jeszcze mogą się zredukować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Umag
Mecz: Bedene A. - Klizan M.
Data: 09.07.2012 20:00
Typ: Klizan 2:0
Kurs: 2.70
Bukmacher: Betsson
Analiza: Na ostatni mecz podczas turnieju w chorwackiej miejscowości Umag zaplanowano spotkanie Klizana z Bedene. Faworytem bukmacherów jest co prawda Klizan, jednak ja wskazuje tutaj na jego zdecydowne zwyciestwo. Na tyle zdecydowane, że bez straty seta. Kursy spadają u każdego buka, więc radzę się pośpieszyć. Klizan to słowacki tenisista, który w rankingu ATP zajmuje 62 pozycję. Słoweniec Bedene jest 113. Bedene w ostatnim czasie grał dość dużo, a nawet wygrał jeden turniej. Było to w Koszycach, gdzie wygrywał 2:0 z Cervenakiem, 2:0 z Minarem Ivo, 2:1 z Brugues-Davi, 2:1 z Janem Hajkiem oraz 7:6, 6:2 w finale z Niemcem Simonem Greulem. To chyba tyle jeśli chodzi o jego ostatnie sukcesy na korcie. Po tym triumfie, dwukrotnie żegnał się z turniejami w pierwszym meczu. Najpierw odpadł w pierwszej rundzie kwalifikacji do Wimbledonu - uległ 0:2 Jamesowi Duckworthowi. Jego kolejny turniej to porażka w Niemczech (Marburg) w dwóch setach z Greulem (z którym wcześniej wygrał w finale). Bedene widać, że po zwycięstwie nie jest w zbyt wysokiej formie. Klizan odwrotnie. Nie zaszedł niewiadomo jak daleko podczas Wimbledonu, jednak napewno sobie pograł. W pierwszej rundzie wygrał długi bój z Argentyńczykiem Juanem Ignacio Chelą 7:5, 3:6, 7:6, 1:6, 11:9 w decydującym 5. secie. W rundzie drugiej Klizan trafił na Troickiego, z którym przegrał, ale urwał Serbowi 2 sety. Forma wysoka, 2 razy dochodził ostatnio do finałów. Przegrał w Pradze, wygrał w Bordeux. Zobaczymy jak spisze się tym razem, w tym spotkaniu stawiam na 2:0 dla Słowaka!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
duo 303

duo

Użytkownik
Jurgen Zopp - Christian Lindell
Na początek proponuje zagrać zdecydowanego faworyta. W pierwszej rundzie turnieju w Szwedzkim Bastad grać będą Jurgen Zopp (ATP 95) oraz grający na własnej ziemi Christian Lindell (ATP 432). Jak dla mnie nie powinno być tu żadnej niespodzianki i Zopp powinien odnieść gładkie zwycięstwo 2:0. Ostatnim turniejem Lindlla były challenger w Braunschweig, gdzie w pierwszej rundzie pokonał w dwóch setach Weissborna (6:3 6:4 ATP 684), a następnie poległ gładko z Farrukhiem Dustovem (2:6 4:6 ATP 252 ). Wcześniej jego wyniki także nie są powalające. Póki rywal był notowany mniej więcej poniżej 400 miejsca w rankingu to jakoś szło. Z lepszymi Lindell notował porażki w 2 setach. Tak było ze wspomnianym Dustovem, tak było także w Brazylii gdzie dwukrotnie przegrywał z 306 w rankingu Kirche (2-6 1-6, a wcześniej 5-7 3-6) można by tak jeszcze kilka przykładów przytoczyć ale nie widzę sensu. Co do Zoppa to jego ostatnim turniejem był właśnie zakończony Wimbledon, gdzie po przebrnięciu kwalifikacji odpadł po bardzo zaciętym boju z Jazirim. 20-latek ze Szwecji nie powinien stanowić dla niego problemu. Jedynym mankamentem mogłoby być to, że występ u siebie motywuje podwójnie jednak jak pokazują jego dotychczasowe wyniki w Bastad nie powinno to stanowić problemu. Rok temu przegrał tu z Ribą (4-6 2-6), a wcześniej z Jarkko Nieminenem, któremu urwał seta jednak raczej był to wypadek przy pracy Fina, co pokazuje choćby wynik drugiego seta (6-4 0-6 4-6).
Jurgen Zopp - Chrisian Lindell ▶ DW2-0 @1.50


Julian Reister - Farrukh Dustov
Tutaj typ także idzie na reprezentanta gospodarzy. Niemieckie turnieje dobrze wpływają na tutejszych zawodników. Reister niby 500 w rankingu, a przez kwalifikacje idzie jak burza. Pokonał już Bohliego (ATP 293), a także rozstawionego z 3 w kwalifikacjach Golubeva (ATP 142). Więc w tym meczu nie ma co patrzeć na ranking zawodników. Dustov stracił już seta z innym Niemcem - Jeremy&#39;m Jahnem (ATP 926). Dziś rywala będzie miał dużo mocniejszego. Idący za ciosem Reister, napędzany tym, że gra u siebie w Niemczech powinien gładko w dwóch setach wejść do turnieju głównego.
Julian Reister - Farrukh Dustov ▶ DW 2-0 @2.20
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
gju 134

gju

Użytkownik
Soeda +3gemy
Rochus nie jest specjalistą od trawy, a Soeda lubi szybkie nawierzchnie. Dobrze wykorzystuje swój serwis i nie jest łatwy do złamania. Można złapać niezły kurs nawet z handicupem. Rochus nie był w wybitnej formie ostatnimi czasy, więc nic tylko grać.
Mahut
Francuz to trochę inna półka w porównianiu do Szwajcara. Każdy wie, że Mahut na trawie ma naprawdę spore możliwości. Marco miewa dobre okresy gry, ale sądząc po wynikach nie jest to ten okres. Słabe występy na trawie. Zresztą najlepiej to czuje się on ostatnio na twardych nawierzchniach w hali.
Harrison
Bemelmans to nie jest pionek i na trawie czuje się dobrze - co pokazują jego tegoroczne wyniki. Natomiast w gwoli ścisłości nie pokonał on nawet na niej żadnego tenisisty z wyższej półki, bo Berlocqa na trawie czy Jaziriego ciężko kwalifikować jako jakiś wyjątkowo ciężkich przeciwników. Harrison to po prostu zawodnik o zdecydowanie większych możliwościach i umiejętnościach. Ostatnio na trawie dwa razy dosyć gładko pojechał Lu czy Istomina...a to świadczy, że wszystko z Ryanem jest ok i u siebie w Newport powinien walczyć o najwyższe laury.
-------------
Ungur
Widzę, że Robredo ostatnio nieźle sobie poczyna w challengerach i wraca powoli do formy, ale kurs 3,75 na Ungura, który rozbił Nalbę na RG i urwał seta Federerowi i ogólnie świetnie się czuje na clayu to jakieś nieporozumienie. Nie wiem co wpłynęło na ten kurs. Ostatnie wyniki na trawie Ungura? A co one mają do rzeczy, skoro to clayplayer?! Nie posiadam żadnych informacji, żeby coś nie tak było z Rumunem, więc trudno sobie odmówić takiej okazji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 0

liazci

Użytkownik
Ungur
Widzę, że Robredo ostatnio nieźle sobie poczyna w challengerach i wraca powoli do formy, ale kurs 3,75 na Ungura, który rozbił Nalbę na RG i urwał seta Federerowi i ogólnie świetnie się czuje na clayu to jakieś nieporozumienie. Nie wiem co wpłynęło na ten kurs. Ostatnie wyniki na trawie Ungura? A co one mają do rzeczy, skoro to clayplayer?! Nie posiadam żadnych informacji, żeby coś nie tak było z Rumunem, więc trudno sobie odmówić takiej okazji.
Dobrze piszesz. Co prawda Robredo w tym roku 10/10 wygranych spotkań, lecz w rozgrywanym 6 dni temu meczu nabawił się kontuzji stopy, przez którą musiał poddać mecz. Warto spróbować u buka, gdzie krecz to nie zwrot.
 
P 0

papi

Użytkownik
Soeda +3gemy
Rochus nie jest specjalistą od trawy, a Soeda lubi szybkie nawierzchnie. Dobrze wykorzystuje swój serwis i nie jest łatwy do złamania. Można złapać niezły kurs nawet z handicupem. Rochus nie był w wybitnej formie ostatnimi czasy, więc nic tylko grać.
jak możesz człowieku pisac że rochus jest słaby na trawie??!!
widziałeś chociaż chistorie tego turnieju, to jest turniej rochusa
2011 final
2010 final
2009 półfinal
rzeczywiście trawa mu nie lezy a zwłaszcza ten turniej ????
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
ATP - Bastad (SWE), claycourt, Świat
Jan Hajek - Federico Delbonis
2012-07-09 13:00
Jan Hajek - Federico Delbonis H(0 - 3)
Typ: Delbonis +3
Kurs 1.57
Bukmacher Tobet
Kursy strasznie lecą w dół na Delbonisa, nie wiem zbytnio ,dlaczego tak się dzieje ,ale Tobet wystawił bardzo ciekawy handicap. Myślę ,że Delbonis seta ugra i dodatkowo handicap +3 pomoże. Hajek znajduje się dobrej dyspozycji wygrał turniej w Marburgu:
01.07.12 Hajek J. (Cze) Haider-Maurer A. (Aut) 2 : 0
30.06.12 MAR Copil M. (Rou) Hajek J. (Cze) 1 : 2
29.06.12 MAR Hajek J. (Cze) Gabashvili T. (Rus) 2 : 0
27.06.12 MAR Hajek J. (Cze) Crivoi V. (Rou) 2 : 0
26.06.12 MAR Hajek J. (Cze) Ignatik U. (Blr) 2:1
Co ciekawe z łatwymi rywalami strasznie się męczył i wygrywał po 2:1 ,a trudniejszych ogrywał z wielką łatwością 2-0 , także w finale.
Ostatni mecz to jednak solidna porażka z Beluccim 0-6,3-6 . W pierwszej rundzie ograł Reistera ,ale sporo się natrudził , gdyż przegrał pierwszego seta ,a w drugim bodajże przegrywał 3-1 , Niemiec nie zniósł trudu tego spotkania , myślę ,że nie wytrzymał psychicznie, pewnie czuł zbyt wcześnie ,że mecz jest już wygrany ,a tak się nie stało. Dzisiejszym przeciwnikiem jest Delbonis, który także grał w Brunszwiku. W pierwszej rundzie niespodziewanie wygrał z Robredo 7-5, 2-1 i krzecz Hiszpana. W drugiej rundzie podobnie jak Hajek przegrał 0-2 z Bautistą 1-6,6-7 . Myślę ,że w dzisiejszym spotkaniu nie ma faworyta , mecz 50 na 50 ,ale typuję +3 gema dla Argentyńczyka, które powinno wystarczyć w zupełności . W przypadku wyniku 7-6,6-4 otrzymam zwrot ,ale myślę ,że tak się nie stanie i typ jednak bedzie na + . Polecam
 
gju 134

gju

Użytkownik
A czy ja napisałem, że Rochus jest słaby na trawie? ????
Wyniki się zgadzają, ale zawodnicy, których pokonał to Dabul, Klaasen, Bubka, Jones, Yani, Ebden...to raczej niska półka (poza Mahutem).
Oczywiście podtrzymuje typ, a wiadomym jest, że ulubioną nawierzchnią Belga jest hard i on sam to przyznaje. ????
(nie zamierzam syfić tutaj niepotrzebną dyskusją, więc już nie będę dodawał postów na ten temat. odwołując się do komentarza poniżej - Soeda to inny grajek teraz, i 2 lata temu. Japończyk przeskoczył za poziomu challengerowego i wskoczył w środek pierwszej setki. To nie jest typ przeciwko Rochusowi, ale biorąc pod uwagę charakterystykę Go i wiedząc, że Rochus ostatnio nie błyszczał jest to atrakcyjny typ za taką stawkę.)
 
P 0

papi

Użytkownik
A czy ja napisałem, że Rochus jest słaby na trawie? ????
Wyniki się zgadzają, ale zawodnicy, których pokonał to Dabul, Klaasen, Bubka, Jones, Yani, Ebden...to raczej niska półka (poza Mahutem).
Oczywiście podtrzymuje typ, a wiadomym jest, że ulubioną nawierzchnią Belga jest hard i on sam to przyznaje. ????
Nie wprowadzaj ludzi w błąd piszesz kogo pokonał rochus, wymieniasz Dabula to trzeba dodac że ten sam słaby Dabul pokonał w dwóch setach Soede właśnie tutaj w New Port a pużniej dostał od Rochusa 6-3 6-2.
I kogo soeda pokonał na trawie napewno dużo wiekszym specjalista jest rochus który zawsze grał dobrze na trawie, jedyny problem to że lata lecą.
co do reszty typów to w 100 % sie zgadzam.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Sergei Bubka - Charles-Antoine Brezac

Zaskoczył mnie dość wysoki kurs na Bubkę w kwalifikacjach do turnieju w Newport. Brezac co prawda już 2 niespodzianki tutaj sprawił, ale jakoś nie jestem do niego przekonany. W pierwszej rundzie kwalifikacji niespodziewanie pokonał rozstawionego z 7 Warda (5-7 6-2 6-1). Meczu nie oglądałem ani nie śledziłem ale sądząc po wyniku Warda mógł dotknąć jakiś uraz lub coś w tym rodzaju, gdyż po pierwszym wygranym secie dwa kolejne przegrać tak wyraźnie to w ATP dość niecodzienna sytuacja. W kolejnej rundzie Brezac trafił na rywala w swoim zasięgu, a mianowicie Steve&#39;a Johnsona. Faworytem był co prawda Amerykanin ale różnica klas między zawodnikami nie była wielka. Po zaciętej 3-setowej walce wygrał Brezac (6-4 6-7 7-5). We wcześniejszych turniejach Brezac odpadał bardzo szybko i bardzo gładko w pierwszych rundach (oprócz Winnetki, gdzie też odpadł w pierwszej rundzie ale postawił opór Reynoldsowi). Bubka w kwalifikacjach rywali miał bardziej wymagających tj. Grigelisa i Guccione. Obu odprawił w dwóch setach. Dziś wątpię aby było inaczej, gdyż rywala ma sporo łatwiejszego.

Sergei Bubka - Charles-Antoine Brezac ▶ DW 2-0 @2.25
 
adraso 2

adraso

Użytkownik
Według mnie warto dziś pograć na Dudi Sela gra on z Frank Dancevic który w trzech ostatnich swoich występach kreczował z powodu pleców h2h 2-1 dla Sela który powinien być bardziej ograny niż kanadyjczyk borykający się z kontuzją kurs: 1,68
6-0 6-2

Drugie spotkanie Donald Young [USA] vs. Michael Russell [USA] Typ: 2 @1.54 zdecydowanie nie jest to udany sezon Donalda 2/15 przegrywa wszystko jak leci. Russell całkiem dobrze w wimbledonie przebrnął kwal. później pierwsza runda z &quot;wapnem&quot; a w drugiej porażka z Benneteau któremu urwał seta.
6-1 1-6 4-6​

buk: Come on ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
duo 303

duo

Użytkownik
Tim Smyczek - Danai Udomchoke
Tym razem spróbuję poszukać niespodzianki. Bukmacherzy faworyzują Smyczka ale ja jednak za niewielką co prawda stawkę skłaniałbym się ku Tajlandczykowi, który to pokonał swojego dzisiejszego rywala w ostatnią środę 6-4 6-0 (także w USA). Jak widać po wyniku nie był to zbyt wyrównany mecz a czy przez 5 dni może się aż tak wiele zmienić? Postawiłbym może to grubiej gdyby nie niepokojąca postawa Udomchoke w pierwszych setach w tych kwalifikacjach. Nie wiem czym to jest spowodowane ale wygląda dość specyficznie jak na ATP. Może ma problem z wejściem w mecz, a może chce sobie dorobić na boku ale wygląda to tak, że z zawodnikami sporo słabszymi daje się łamać do 0, do 15, a gdy wynik pierwszego seta oscyluje w okolicach 5-1 dla rywala zaczyna gonić (jak do tej pory bezskutecznie), lecz w 2 i 3 secie nie pozostawia złudzeń kto jest lepszy. Udomchoke oddał pierwszego seta z Pavicem, oddał również z Bosselem. Trochę się obawiam, że i dziś może być podobnie z pierwszym setem ale stawiam, że cały mecz wygra jednak Udomchoke, aczkolwiek podkreślam, że nie za mocno.
Tim Smyczek - Danai Udomchoke ▶ Danai Udomchoke @2.50
Mówiłem delikatnie no cóż jednak się nie udało bywa ;)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Guccione Ch./Hewitt L. vs. Cerretani J./Ebden M 1,55

Gucio i Hewitt to zagrana i fantastycznie czująca się na grass&#39;ie para. Dobry start na Wimlbedonie jak i w meczach DC. Tutaj grają ze sobą ponownie i tak już chyba zostanie na dłużej, bo naprawdę dobrze im idzie. Druga para to typowa turniejowa sklejka, grali kiedys ze sobą jeden turniej. Tutaj mecz do jednej bramki, a kurs naprawdę niezły...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Russell M. - Young D. 2,35 2:1 ⛔
Typ na przełamanie, a po drugie panowie grali ze sobą już 7 razy. Za każdym razem wygrywał underdog. Do tego rok temu przegrał tutaj z Tobiasem Kamke w drugim meczu.
 
A 13

augusthwdp

Użytkownik
Russell M. - Young D. 2,35
Typ na przełamanie, a po drugie panowie grali ze sobą już 7 razy. Za każdym razem wygrywał underdog. Do tego rok temu przegrał tutaj z Tobiasem Kamke w drugim meczu.
Pozatym wygrywali na zmianę, teraz jest kolej na Younga :p. A tak na prawdę to Young z ogórkami nie grał ostatnio i dlatego wszystkie mecze w plecy, machać rakietą potrafi i także sądzę, że w dzisiejszym meczu przełamie swoją złą passe.
 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
A co myślicie o ATP Umag (Chorwacja) i jutrzejszym spotkaniu młodego chorwata
M.Pavic - J.C Ferrero
kurs: 7 - kurs 1.08

Oglądałem jego 2 spotkania w tym sezonie (w tym wygraną z Haase) i zastanawiam się, czy tego nie pograć. Pytanie jak z obecną formą Ferrero (patrząc na suche statystyki ciężko to ocenić), w tym sezonie go nie widziałem, natomiast latka lecą, a młody przy swojej publiczności pewnie będzie wyciskał ostatnie poty byle wygrać. Pytanie czy wystarczy umiejętności.

Tenisiści jeszcze ze sobą nie grali, lepsze warunki fizyczne posiada Pavic.

Co o tym sądzicie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Russell M. - Young D. 2,35
Typ na przełamanie, a po drugie panowie grali ze sobą już 7 razy. Za każdym razem wygrywał underdog. Do tego rok temu przegrał tutaj z Tobiasem Kamke w drugim meczu.
Czyli też pora na przełamanie ? ???? . Sorry , ale ta analiza to raczej większego sensu nie ma. Young gra po prostu dno i tyle , poza tym On i trawa? . Pamiętam jak przed Wimbledonem przejechał się po nim Baker 1:6 4:6 . Dla mnie Russell win dziś zdecydowanie , z Benkiem na Wimbledonie i wcześniej w kwalach grał naprawdę bardzo dobrze . Grać na przełamanie to sobie można równie dobrze jeszcze z 10 spotkań , bo Young raczej zwyżki formy nie zapowiada.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Harrison - Bemelmans 1 1.45
Panbet

Bez żadnego kombinowania i szukania niespodzianki, faworytem jest Jankes i to on powinien zameldować się w kolejnej rundzie. Ryan gra u siebie, jest lepszym, bardziej utalentowanym zawodnikiem. Belg troszkę pograł ostatnio na trawce i zanotował całkiem sympatyczne wyniki, ale kogo ograł ? Jaziri, Donskoy, Dustov, Berlocq... Harrison w drugiej rundzie Wimbledonu odpadł z Djokovicem, ale jego gra naprawdę mogła się podobać. U siebie Amerykanie zawsze są groźni, Ryan powinien uporać się z rywalem, i to nawet w dwóch setach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom