>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Stuttgart, Newport, Bastad & Umag, 09-15.07.2012

Status
Zamknięty.
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
ATP - Bastad (SWE), claycourt, Świat
Filippo Volandri (ITA) - Michael Ryderstedt (SWE)
2012-07-10 12:30
Czy Michael Ryderstedt (SWE) wygra co najmniej jednego seta?
Typ: Tak
Kurs 1.83
Bukmacher Bwin

Mecz 79tego w rankingu atp tenisity Volandriego z 340 Ryderstedtem. Dzieli ich w rankingu wielka przepaść ,ale nie w jutrzejszym meczu. Szwed gra u siebie ponadto w ostatnich 10 meczach ,bo do tylu mam wgląd w każdym z tych 10ciu meczy ugrał seta ! , a więc nawet porażki były 2-1. Bilans nie jest imponujący ,bo spośród tych 10 meczy tylko 4 wygrał ,ale dla mnie przemawia fakt taki ,że w każdym meczu wygrał seta, przejdę może do Volandriego , którego bilans ostatnich 10 meczy jest bardzo kiepski ,bo zaledwie 3 zwycięstwa i byłbym skłonny postawić tu na zwycięstwo Szweda ,ale kurs ,że ugra Michael seta mnie zadowala w zupełności i nie będę aż tak zachłanny także ,dlatego ,że dla Volandriego jest ulubiona nawierzchnia. Co ciekawe w aż 9 meczach na 10 Volandri oddał conajmniej seta , a więc tutaj mamy bilans 90% , a u Ryderstedta 100% co daje nam jakieś 95% prawdopodobieństwa ,że typ okaże się trafny ,tak można wywnioskować ze statystyk. Myślę ,że spokojnie Ryderstedt wygra minimum seta , dla mnie te statystyki są w zupełności przekonujące i myślę ,że was też przekonają do zagrania tego typu, co więcej mecz rozgrywany jest w Bastad w Szwecji ,a więc doping kibiców powinien dać wsparcie Szwedowi i lekko proponował bym nawet grę na zwycięstwo Ryderstedta. Polecam
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Guccione Ch./Hewitt L. vs. Cerretani J./Ebden M 1,55
Gucio i Hewitt to zagrana i fantastycznie czująca się na grass&#39;ie para. Dobry start na Wimlbedonie jak i w meczach DC. Tutaj grają ze sobą ponownie i tak już chyba zostanie na dłużej, bo naprawdę dobrze im idzie. Druga para to typowa turniejowa sklejka, grali kiedys ze sobą jeden turniej. Tutaj mecz do jednej bramki, a kurs naprawdę niezły...
Mecz za chwilę, więc krótko Matthew Ebden to niezły deblista. Zmienia często partnerów, ale mimo to osiąga niezłe wyniki, więc nie można go łatwo skreślić. W zeszłym roku wygrał turniej w Newport w deblu z Ryanem Harissonem, a następnie w Atlancie grając już Alexem Bogomolovem Juniorem.
W tym roku był w finale turnieju w Sydney razem z Jarko Nieminenem, ale tam czekali bracia Bryan, więc to było do jednej bramki.
Nie neguję typu, ale według mnie nie można łatwo skreślać Ebdena i spodziewam się walki.
EDIT: Widzu, zwracam honor ???? Aktualny wynik wskazuje, że skończy się szybko w 2 setach. Teraz żałuję, że nie skorzystałem z typu ????
 
duo 303

duo

Użytkownik
Filippo Volandri - Michael Ryderstedt

Zgadzam się tu z mbmartinem, że warto pograć coś w stronę Szweda. To, że gra u siebie powinno być dla niego ogromnym atutem. Rok temu w Bastad sprawił parę niespodzianek. Wówczas 311 tenisista rankingu który przed turniejem nic nadzwyczajnego nie pokazywał i przegrywał z tenisistami z 4 czy 5 setki rankingu nagle pokonuje 90 Maximo Gonzaleza, 142 Rubena Ramireza Hidalgo i stawia bardzo dzielny opór 14 Almagro (4-6 6-7(4))! Teraz sytuacja jest dość podobna, gdyż wyniki Ryderstedta także nie są powalające, aczkolwiek nie ma jakiejś tragedii. Co ciekawe rok temu po turnieju w Bastad Szwed wrócił do swojej &quot;normalnej&quot; dyspozycji i znowu zaczął przegrywać z zawodnikami poniżej 300 miejsca. To pokazuje jakiego powera daje mu gra u siebie. Pytanie czy i w tym roku będzie podobnie czy był to jednorazowy wyskow? Mam nadzieję, że to pierwsze. Jednakże jest to pierwszy jego mecz w turnieju i zagram bardziej asekuracyjnie. Volandri ostatnio jakichś powalających wyników także niema. Obaj pod koniec czerwca kreczowali. Co do Ryderstedta, to wierzę, że na własnej z ziemi da z siebie 100%, zaś Volandri kreczował podczas Wimbledonu przy stanie 0-6 1-6 0-1 z Chardym. Meczu nie oglądałem ale być może słabą formę (tylko 1 wygrany gem) chciał zwalić na uraz ok może trawa to nie jego ulubiona nawierzchnia ale mimo wszystko taki wynik to wstyd.

Filippo Volandri - Michael Ryderstedt ▶ Michael Ryderstedt +1.5 seta @1.80




Flavio Cipolla - Tobias Kamke

Tutaj bez specjalnego kombinowania, prosty typ na faworyta. Jak już wspominałem Niemcy w Niemczech spisują się bardzo dobrze. Już w zeszłym tygodniu grając w Braunschweig Kamke doszedł do finału gdzie przegrał z bardzo dobrze grającym w tamtym turnieju Belluccim. Teraz czas na imprezę wyższej rangi. Rywal jak najbardziej w zasięgu. Cipolla ostatnio jakby bez formy odpada z turniejów w pierwszych/drugich rundach. Kamke przed Braunschweigiem także miał parę nieciekawych meczy, ale były one grane na trawie. Na clay&#39;u Niemiec prezentuje się ostatnio dużo lepiej. Poza tym dwa ostatnie mecze (2012 rok i listopad 2011 roku) między panami wygrywał właśnie Kamke co prawda na hardzie ale myślę, że i na clay&#39;u da sobie radę (raz wygrał Cipolla ale było to w 2009 roku, we Włoszech i Kamke był wtedy 301 w rankingu, a nie 98 jak teraz).

Flavio Cipolla - Tobias Kamke ▶ Tobias Kamke @1.50




Roberto Bautista-Agut - Ivo Minar

Trochę zaskoczył mnie kurs na Hiszpana. Spodziewałbym się bardziej czegoś w okolicach 1.5 ale nie będę narzekać. Bautista-Agut pokazał się ostatnio z dobrej strony w Braunschweig eliminując gładko w dwóch setach wyżej notowanych Delbonisa i Ramireza Hidalgo, więc dlaczego dziś miałby odpaść z Minarem, który nie prezentuje nic specjalnego? Jego ostatnie turnieje na clay&#39;u to druga runda w Koszycach i porażka z Bedene, krecz w pierwszej rundzie w Furth i porażka w drugiej rundzie kwalifikacji do French Open z Joao Sousą (0-6 3-6). Jakoś nie widzę, żeby jutro Czech miał pokonać dobrze dysponowanego Bautistę-Aguta.

Roberto Bautista-Agut - Ivo Minar ▶ Roberto Bautista-Agut @1.72

???? dla tego pana, Hiszpan powinien ten mecz wygrać, jednak to co dziś zaprezentował woła o pomstę do nieba.



Tommy Haas - Igor Andreev

Kurs może nie powalający ale jak dla mnie typ niemal pewny (choć jak wiadomo wszystko może się zdarzyć). Prześledźmy ostatnie wyniki Haasa. Wimbledon - porażka w pierwszej rundzie ale z nie byle kim bo z Kohlschreiberem, późniejszym ćwierćfinalistą, który stawił dzielny opór Tsondze. I nie była to wcale miażdżąca porażka albowiem Haas przegrał po 5-setowym boju. Wcześniej wygrana w Haale, gdzie w finale pokonał samego Federera! Idąc dalej wstecz Roland Garros i porażka w 3 rundzie z Gasquetem oraz półfinał w Monachium (porażka z Ciliciem). Jak widać w tym przypadku teoria, że niemiecka ziemia Niemcom wybitnie służy jest aż nadto widoczna. Wkońcu Haas to nie byle kto, swego czasu był to numer 2 światowego rankingu. Andreev natomiast nic wielkiego nie pokazuje. Przegrywa we wczesnych rundach i choć jego rywale są z reguły dość mocni (Istomin, Nieminen, Mayer) to jednak dziś napewno nie będzie miał łatwiejszego zadania. Haas napędzany tym, że gra u siebie powinien gładko pokonać przeciętnego Rosjanina.

Tommy Haas - Igor Andreev ▶ Tommy Haas @1.40




Cedrik-Marcel Stebe - Łukasz Kubot

Tutaj będę szukać niespodzianki. Bukmacherzy faworyzują Kubota, jednakże moim zdaniem górą będzie Niemiec. Jednym z głównych argumentów za takim typem jest miejsce rozgrywania turnieju. Stuttgart jest oddalony jedynie o 40km od rodzinnej miejscowości Cedrika - Mühlacker, także jest to dla niego niemalże domowy turniej. Już rok temu Stebe pokazał się tu z bardzo dobrej strony. Ówczesny numer 197 światowego tenisa wyeliminował kolejno Davydenkę (wówczas ATP 29) oraz Fogniniego (wówczas ATP 39). Przegrał dopiero z późniejszym finalistą - Andujarem. Dziś Stebe notowany jest ponad 100 pozycji wyżej niż przed rokiem, poczynił znaczący postęp od tego czasu. Jako ciekawostkę można podać, że i Kubot i Stebe z Wimbledonu zostali wyeliminowani przez Cilica, jednak to Niemiec lepiej zaprezentował się w starciu z Chorwatem przegrywając (4:6 6:3 3:6 2:6), Kubot natomiast przegrał w 3 setach (6:7 2:6 1:6). Oczywiście to inna nawierzchnia i mecz meczowi nie równy ale warto na takie coś spojrzeć czasem. Jak dla mnie zdecydowane value na Niemca.

Cedrik-Marcel Stebe - Łukasz Kubot ▶ Cedrik-Marcel Stebe @2.20
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Istomin Denis vs. Smyczek Tim 1,40

To buki niezle poszalały z kursem, ja myślalem, ze bedzie jakies 1,20. Różnica co najmniej jednej klasy, zwłaszcza w obecnej formie oby zadowników. Denis życiowa forma, fantastyczne wyniki, na trawie czuje się jak ryba w wodzie. Smyczek typowy amerykański challangerowiec, przeszedł tutaj kwale i na tym zakończy kariere w tej imprezie. Dawno nie byłem tak pewny typu a kurs super naprawdę polecam.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Cóż za piękny dzień ! ⛔⛔⛔
Mikhail Kukushkin - Daniel Gimeno-Traver
⛔ Nie dość, że pomyłka w analizie to gra Kukushkina dramat.
Kukushkin 1.62
Może i kazach nie jest mocny na trawie ale jego dzisiejszym rywalem też jest słaby na grassie Gimeno-Traver. Traver odpadł w 1 rundzie kwal do Wimbledonu z... 17 latkiem, zaś kazach też w 1 rundzie ale turnieju głównego z japończykiem Nishikorki więc różnica klas zdecydowana. Kurs na Kazacha według mnie sporo zawyżony, no ale to plus dla nas, w moim odczuciu Mikhail łatwo sobie poradzi w dwóch setach z Hiszpanem, taka mała uwaga jak ktoś ma Cyfrowy Polsat to być może będzie do obejrzenia to spotkanie na kanale Super Tenis (178).

Benjamin Becker - David Goffin ⛔
Goffin 1.72
Kolejny mecz i kolejny świetny kurs, młody Belg chyba każdemu zaimponował w ostatnim czasie, w Wimbledonie odpadł w 3 rundzie z Fishem po zaciętej walce. Imponuje mi ten młody filigranowy Belg swoją mądrością w grze na prawdę może być kimś za kilka lat, a może i już niebawem. Jego dzisiejszym rywalem będzie doświadczony niemiec który do turnieju w Newport musiał się kwalifikować, wczoraj stoczył w 3 setowy pojedynek z Kuznetsovem na grassie gra solidnie, ale mimo tego nie sadzę iż Goffin miałby z nim problem...

Tim Smyczek - Denis Istomin ⛔ dramat
Istomin 1.37
Kolega wcześniej już ten mecz opisał, Istomin świetnie na Wimbledonie w singlu jak i w Deblu, Smyczek nie ta klasa, bezproblemowo powinien sobie poradzić Uzbek w tym meczu (fajny kurs na podbicie AKO).

Igor Sijsling - Kei Nishikori Jedyny dobry człowiek ✅
Nishikorki (-1.5) 1.56
Tu nie ma co się rozpisywać różnica klas bardzo duża, młody Japończyk bardzo dobrze gra w tym sezonie, nie sadzę by miał problemy i spokojnie powinien wygrać w dwóch setach... kursy lecą

Wszystkie kursy Betsafe.


Nie wprowadzaj ludzi w błąd... Z tego co weiem to w Bastad jet nawierzchnia ziemna a tam grają Kukushkin z Gimeno.
Dzisiaj nie będzie to miało dużego znaczenia, który z nich jest mocny, a który słaby na trawie, bo mecz odbędzie się na clayu.
uaa... oczywiscie, pomylilem spotkania moj blad, przyznaje się bez bicia, nie mniej jednak nie zmienia to faktu iż to zepowinni wygrać ;). Jedyne co mogę zrobić to przeprosić ;)
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP
Mecz: Paire B. - Petzschner P.
Data: 10.07.2012 13:30
Typ: 2
Kurs: 2.78
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj o godzinie 14:00 dojdzie do spotkania Niemca Philipha Petzschnera z młodym Benoitem Paire. Faworytem bukmacherów jest właśnie Francuz, jednak ja stawiam zdecydowanie na Petzschnera i uzasadnię swój wybór. Po pierwsze Petzschner ostatnio notuje bardzo dobre wyniki i powraca do swojej wysokiej formy sprzed lat, a że ten zawodnik grać potrafi nikogo nie muszę przekonywać. Po drugie co jest także bardzo ważne, Petzschner gra przed własną publicznością, ponieważ turniej rozgrywany jest w niemieckim Stuttgarcie. Jak już wspomniałem Petzschner gra ostatnio bardzo przyzwoicie, a na potwierdzenie tego przytocze kilka jego ostatnich wyników, jakie odnotowywał. W Roland Garros jeszcze nie grał tego, co teraz i odpadł już w pierwszej rundzie. Następnie także w Niemczech też co prawda odpadł już w pierwszej rundzie, lecz spotkał się z Milosem Raoniciem, z którym przegrał 5:7, 6:7. Jego kolejny turniej to bardzo dobry występ w Holandii, gdzie doszedł aż do finału, a przebijał się przez kwalifikacje. Co też ważne odnotowania to fakt, że Niemiec nie przegrał nawet seta, aż do finału. Na swojej drodze Petzschner pokonywał takich przeciwników jak: John-Patrick Smith 6:2, 7:6, a w turnieju głównym 6:4, 6:2 Dmitriego Tursunova, 6:4, 7:6 Rogera-Vasselina, 7:5, 7:5 Xaviera Malissa. W finale tak już wspomniałem przegrał, lecz tylko 3:6, 4:6 z Davidem Ferrerem, który jest w wyśmienitej formie. W Wimbledonie wygrał 3:0 z Blazem Kavciciem, a w drugiej rundzie ograł go rodak Florian Mayer w 5 setach. Te wyniki mówią same za siebie. Niemiec gra na bardzo wysokim poziomie i nie wiem dlaczego bukmacherzy stawiają na Francuza, podczas gdy turniej odbywa się w Stuttgarcie. Paire to 47 rakieta w rankingu światowym. W Holandii, w tym samym turnieju, gdzie grał Petzschner doszedł do półfinału, gdzie wyeliminował go właśnie Ferrer. Podczas tego turnieju potrafił przegrać z Kubotem nawet 0:6. Podczas jego ostatniego turnieju na wielkim szlemie w Londynie doszedł do trzeciej rundy, gdzie wyeliminował go Brian Baker w 4 setach. W dwóch poprzednich rundach wygrywał z Ebdenem oraz Dolgopolovem. Nie jest zły, jednak porównując klasę obydwu zawodników oraz ich doświadczenie stawiam zdecydowanie na Niemca, który ponadto przed własną publicznością napewno będzie chciał się zaprezentować z jak najlepszej strony.
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Mikhail Kukushkin - Daniel Gimeno-Traver
Kukushkin 1.62
Może i kazach nie jest mocny na trawie ale jego dzisiejszym rywalem też jest słaby na grassie Gimeno-Traver. Traver odpadł w 1 rundzie kwal do Wimbledonu z... 17 latkiem, zaś kazach też w 1 rundzie ale turnieju głównego z japończykiem Nishikorki więc różnica klas zdecydowana. Kurs na Kazacha według mnie sporo zawyżony, no ale to plus dla nas, w moim odczuciu Mikhail łatwo sobie poradzi w dwóch setach z Hiszpanem, taka mała uwaga jak ktoś ma Cyfrowy Polsat to być może będzie do obejrzenia to spotkanie na kanale Super Tenis (178).
Benjamin Becker - David Goffin
Goffin 1.72
Kolejny mecz i kolejny świetny kurs, młody Belg chyba każdemu zaimponował w ostatnim czasie, w Wimbledonie odpadł w 3 rundzie z Fishem po zaciętej walce. Imponuje mi ten młody filigranowy Belg swoją mądrością w grze na prawdę może być kimś za kilka lat, a może i już niebawem. Jego dzisiejszym rywalem będzie doświadczony niemiec który do turnieju w Newport musiał się kwalifikować, wczoraj stoczył w 3 setowy pojedynek z Kuznetsovem na grassie gra solidnie, ale mimo tego nie sadzę iż Goffin miałby z nim problem...

Tim Smyczek - Denis Istomin

Istomin 1.37
Kolega wcześniej już ten mecz opisał, Istomin świetnie na Wimbledonie w singlu jak i w Deblu, Smyczek nie ta klasa, bezproblemowo powinien sobie poradzić Uzbek w tym meczu (fajny kurs na podbicie AKO).
Igor Sijsling - Kei Nishikori
Nishikorki (-1.5) 1.56
Tu nie ma co się rozpisywać różnica klas bardzo duża, młody Japończyk bardzo dobrze gra w tym sezonie, nie sadzę by miał problemy i spokojnie powinien wygrać w dwóch setach... kursy lecą
Wszystkie kursy Betsafe.
Nie wprowadzaj ludzi w błąd... Z tego co weiem to w Bastad jet nawierzchnia ziemna a tam grają Kukushkin z Gimeno.
 
gecko 32

gecko

Użytkownik
Mikhail Kukushkin - Daniel Gimeno-Traver
Kukushkin 1.62
Może i kazach nie jest mocny na trawie ale jego dzisiejszym rywalem też jest słaby na grassie Gimeno-Traver. Traver odpadł w 1 rundzie kwal do Wimbledonu z... 17 latkiem, zaś kazach też w 1 rundzie ale turnieju głównego z japończykiem Nishikorki więc różnica klas zdecydowana. Kurs na Kazacha według mnie sporo zawyżony, no ale to plus dla nas, w moim odczuciu Mikhail łatwo sobie poradzi w dwóch setach z Hiszpanem, taka mała uwaga jak ktoś ma Cyfrowy Polsat to być może będzie do obejrzenia to spotkanie na kanale Super Tenis (178).
Benjamin Becker - David Goffin
Goffin 1.72
Kolejny mecz i kolejny świetny kurs, młody Belg chyba każdemu zaimponował w ostatnim czasie, w Wimbledonie odpadł w 3 rundzie z Fishem po zaciętej walce. Imponuje mi ten młody filigranowy Belg swoją mądrością w grze na prawdę może być kimś za kilka lat, a może i już niebawem. Jego dzisiejszym rywalem będzie doświadczony niemiec który do turnieju w Newport musiał się kwalifikować, wczoraj stoczył w 3 setowy pojedynek z Kuznetsovem na grassie gra solidnie, ale mimo tego nie sadzę iż Goffin miałby z nim problem...

Tim Smyczek - Denis Istomin

Istomin 1.37
Kolega wcześniej już ten mecz opisał, Istomin świetnie na Wimbledonie w singlu jak i w Deblu, Smyczek nie ta klasa, bezproblemowo powinien sobie poradzić Uzbek w tym meczu (fajny kurs na podbicie AKO).
Igor Sijsling - Kei Nishikori
Nishikorki (-1.5) 1.56
Tu nie ma co się rozpisywać różnica klas bardzo duża, młody Japończyk bardzo dobrze gra w tym sezonie, nie sadzę by miał problemy i spokojnie powinien wygrać w dwóch setach... kursy lecą
Wszystkie kursy Betsafe.
Dzisiaj nie będzie to miało dużego znaczenia, który z nich jest mocny, a który słaby na trawie, bo mecz odbędzie się na clayu.
 
L 0

liazci

Użytkownik
Mikhail Kukushkin - Daniel Gimeno-Traver grają w Badstad, gdzie jest clay.
Tim Smyczek - Denis Istomin i Igor Sijsling - Kei Nishikori i Benjamin Becker - David Goffin grają w Newport, gdzie jest trawa.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Vasek Pospisil(+1,5 seta) - Lleyton Hewitt 1 1.59
Spotkanie pierwszej rundy turnieju ATP w Newport na nawierzchni trawiastej. Vasek Pospisil to młody (22-letni) i wysoki (193cm) tenisista reprezentujący Kanadę, który zajmuje od kilku tygodni w rankingu ATP zajmuje miejsce w okolicach setnego. Lleytona Hewitta nie trzeba nikomu przestawiać, to były lider rankingu (z przed 11 lat), który obecnie grywa coraz rzadziej i z coraz słabszymi wynikami, zajmuje miejsce w trzeciej setce rankingu. Vasek Pospisil nie wygrał jeszcze w tym roku pojedynku w turnieju ATP, gra dobrze, potrafi przejść kwalifikacje do dużych imprez, dobrze poczyna sobie w challengerach, ale jednak bilans to 0-9, choć nie jednemu wyżej klasyfikowanemu tenisiście napsuł krwi. Imponuje zwłaszcza jego gra na trawie w tym sezonie, widać że lubi na niej grać i mu służy. Najpierw challenger w Nottingham i po pokonaniu de Voesta (14 asów, 83% piłej wygranych po pierwszym podaniu) przegrał z Berankisem (16 asów, 70% piłek wygranych po pierwszym podaniu), następnie w turnieju ATP w Londynie urwał seta Nalbandianowi (9 asów, 77% piłek wygranych po pierwszym podaniu). Kolejny był turniej w Eastbourne, dostał się do turnieju głównego, znów imponował pierwszym podaniem, dwie pierwsze rundy przeszedł bez problemu z słabszymi rywalami (m.in. Przysiężnym), by w decydującym meczu pokonać Rosola (11 asów, 83% piłek wygranych po pierwszym serwisie), w pierwszej rundzie turnieju głównego odpadł po bardzo wyrównanym boju z Harrisonem, znów świetnie serwował (11 asów i 75% wygranych piłek po pierwszym podaniu). W pierwszej rundzie Wimbledonu trafił na świetnie dysponowanego Querreya, z którym przegrał po walce w czterech setach, a statystyki ze spotkania po raz kolejny prezentowały się bardzo przyzwoicie. Lleyton Hewitt grał w tym roku znów bardzo mało, tylko u siebie w Australii w styczniu, a potem dopiero na Roland Garros (porażka w 1r w czterech setach z Klizanem), w Londynie gdzie był bez szans z Karlovicem, oraz w pierwszej rundzie Wimbledonu w trzech setach przegrał z Tsongą. Wiem że turniej w Newport jest specyficzny, (Pospisil nie grał tu nigdy, Hewitt wraca po... 14 latach) jednak dobre występy podczas czterech tygodni na kortach trawiastych w Europie powinny zaprocentować, nie zdarzył mu się nawet jeden słabszy mecz, zawsze trzymał dobry poziom, może być ciężko wygrać spotkanie z doświadczonym Hewittem, który na trawie od zawsze czuł się świetnie, jednak wygranie seta jest jak najbardziej w zasięgu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Vasek Pospisil(+1,5 seta) - Lleyton Hewitt 1 1.59
W 100% popieram typ. Sam atakuję ten typ trochę bardziej ryzykownie. Hewitt nie dość, że stary to jeszcze bardzo mało gra. A wyniki nie zachwycają. Jedynie na AO 2012 zaprezentował się z dobrej strony. Po AO odniósł same porażki, choć przeciwników nie miał za łatwych.
Z drugiej strony mamy Kanadyjczyka z dobrym serwisem. Samowi Querreowi urwał set, prowadził wyrównany pojedynek, Harissonowi tak samo, do tego grał z nim 2 tie-breki. Wcześniej z Nalbadianem grał i też urwał set, a nie zapominajmy, że Dawid w Londynie doszedł do finału.
Kurs kusi i dla tych co lubią ryzyko moim zdaniem warto postawić na Pospisila.
Hewitt L. - Pospisil V. 2,35 2:0 ⛔
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Newport, 17-00 10.07.2012
Becker, Benjamin - Goffin
typ: 2-0 ✅
3,50
bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju na kortach trawiastych w Newport, Belg, David Goffin spotka sie z Niemcem, Benjaminem Beckerem. Nieznacznym faworytem bukmacherow jest Goffin, ja jednak mam nieco odmienne zdanie na temat tego spotkania. Niemiec aby spotkac sie dzis w turnieju glownym, musial przebijac sie przez trzy rundy kwalifikacji, wygrywal kolejno z Klaasenem, Wolmarnsem oraz Kuznetsovem. Niemiec na Wimbledonie zdolal wygrac jedno spotkanie, z Amerykaninem, Jamesem Blakiem, przegral w II rundzie z Radkiem Stepankiem. Belgowi udalo sie wygrac na Wimbledonie dwa spotkania, ogrywal Tomica oraz Levine i przegral 0-3 w III rundzie z Mardym Fishem. Niemiec na trawie czuje sie jak ryba w wodzie, jego styl gry tak jakby byl idealnie przystosowany do tej nawierzchni kortu. Niemiec znakomicie serwuje, niezle gra przy siatce i zdecydowanie preferuje ofensywny styl gry. Belg, mimo, ze dobrze zaprezentowal sie na Wimbledonie, do gry na trawie jakos mnie nie przekonuje. Jesli Niemiec zagra dzis na swoim normalnym poziomie mysle, ze to on powinien zameldowac sie w kolejnej rundzie turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Moim zdaniem Belg to bardzo utalentowany chlopak co pokazał zarówno na Roland Garros oraz Wimbledonie. Becker to raczej emeryt, który ostatnio nic nie gra . Przeciwnicy z kwalifikacji wrażenia nie robią. Według mnie może być szybciej 2-0 dla Belga.
 
eror26 39

eror26

Użytkownik
Tenis, ATP Newport 10.07.12 21:30
Spotkanie: Vasek Pospisil - Lleyton Hewitt ✅ 1-6,1-6
Typ: Gemy Hc -2.5 Hewitt
Kurs: 1.90
Buk:Pinnacle

Dziś o godzinie 22.30 na kortach trawiastych turnieju w Newport, spotkają się 233 rakieta w rankingu ATP Lleyton Hewitt, z 105 kanadyjczykiem Vaskiem Pospisilem. Obaj panowie nie spotkali się jeszcze ze sobą , ale ostatnie wyniki mogą wskazywać na Pospisila. Ja jednak stawiam w tym meczu na bardziej doświadczonego Australijczyka.
Lleyton jak grać potrafi każdy wie, jednak jego ostatnie spotkania raczej nie należą do udanych, odpadł już w pierwszej rundzie Wimbledonu lecz z nie byle kim bo z pózniejszym półfinalistą Tsongą przegrywająć 0-3. Jego rywal także odpadł w pierwszej rundzie z Samem Querreyem przegrywając 1-3. Hewitt to zawodnik tak doświadczony i przedwszystkim jak dla mnie potrafiący bardzo dobrze grać na kortach trawiastych, że powinien spokojnie ograć młodszego i mniej doświadczonego zawodnika. Jest to dla niego najlepszy przeciwnik na przełamanie, więc zapewne będzie chciał go pewnie i szybko pokonać w dwóch setach. Turniej w Newport jest bardzo specyficzny w którym zazwyczaj dużo do powiedzenia mają zawodnicy starsi i bardziej doświadczenii, a takim nie wątpliwie jest Hewitt, kursy na niego już poleciały dlatego gram ryzkując handicap gemowy dla mniej odważnych opcja na czysty win po kursie 1.55.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Czy naprawdę kurs na Istomina nie wydał się nikomu za wysoki i nikomu to nie śmierdziało szwindelkiem ?
Mądrować się po meczu to każdy umie. Jak dla Ciebie był to za wysoki kurs i czułeś &quot;szwindelek&quot; to trzeba było pisać...
Post do usunięcia
@down
Pseudo czy nie pseudo ale obstawiać idzie jak narazie 5/8 trafionych + zaraz prawdopodbnie Stebe wygra i będzie 6/9 czyli skuteczność nie najgorsza, a wchodzą wcale nie takie małe kursy
@Shearer - a to przepraszam zwracam honor ;)
 
K 0

kurusanwil

Użytkownik
Ja się w ogóle dziwię,że ktoś takie pseudo ,,turnieje&quot; stawia.Głównie gracze skupiają się na wielkich turniejach i głupi byliby,gdyby nie podkładali się na mniejszych.Davydenko jest jednym z nich,który się nie upilnował.Sam robiłbym to samo.
Edit: Co nie zmienia faktu,że ,,Mądry Polak po szkodzie&quot;. ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom