>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Stuttgart, Newport, Bastad & Umag, 09-15.07.2012

Status
Zamknięty.
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Sorki za Czecha. :?
Nie chce się wierzyć, że chłop nie zdobył ani jednego punktu w dwóch TB przy własnym podaniu, masakra.
Jeśli ktoś oglądał spotkanie, to jeśli może niech opiszę mi w paru zdaniach jak wyglądało.
Spróbuje jeszcze raz wam coś zaproponować, mam nadzieję że będzie lepiej. ;) Musi być lepiej!
???? D. Gimeno-Traver - A. Giannessi 1 1.719 4/10 Pinnacle
Gdy zobaczyłem Włocha w meczu z Przysiężnym od razu powiedziałem, że chłop nie przejdzie pierwszej rundy. Trafił jednak na dziadka Berrera, który jest już słaby kondycyjnie, praca nóg kompletnie nie działa po prostu brakuje mu sporo, myślę że nawet chelki to już dla nie go za dużo.
Gimeno zagrał w czerwcu wspaniały turniej w Monzie, Właściwie tylko z młodym Eremenim miał łatwo, potem grał już na prawdę dobrze. Zdarzały się błędy, ale było też wiele pozytywnych aspektów. Z Kukushinem znów dobre, równe spotkanie, może po raz kolejny gra nie powalała na kolana, ale było ambitnie i w miarę równo, jak ja to mówię w miarę &#39;czysto&#39; czyli rzadko zdarzały się wyraźne błędy z jego strony.
Z takim przeciętnym &#39;przebijakiem&#39; jak Giannessi powinien sobie poradzić. Myślę, że nawet bez straty seta.
Pozdrawiam ????
Sam to gram. Przysiężnemu głowa nie pozwoliła z nim wygrać. Oglądałem spotkanie Włocha z Berrerem. Berrer również przegrał ten mecz na własne życzenie w 3 secie w Taju prowadził już 5:2 i wtopił.
I uwaga ważnym elementem tego meczu było to że Giannessi ten kto oglądał mecz nabawił się pod koniec 2 seta kontuzji kolana. Pod koniec brakowało przy wyskoku jednego kolana nie dobiegał do piłek. Chodził po boisku. Berrer przegrał przez brak analizy gościu jak na widelcu zamiast go zmuszać do biegania i rozrzucać dawał piły na środek kortu i w niego. Poza tym Włoch ma strasznie słaby backhand toteż jeśli ktoś mu na niego zagra to kopalnia pkt. Berrer niestety nie wyciągał wniosków z meczu i przegrał leciał na pałe i siłowo.
Dlatego polecam grać ten mecz u buka który krecz rozlicza jako wygraną bo Włoch może pograć kilka gemów i odpuścić ze względu na kolano.
Gimeno to już inna liga aktualnie na clayu na pewno dysponuje większym wachlarzem zagrań. Rozjedzie Włocha aż miło.
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Granie na zwycięstwo Ferrera ma dwie strony. Na pierwszy rzut oka nie ma praktycznie w Szwecji godnego przeciwnika toteż kurs na zwycięstwo 1.53 na bet365 trzeba brać z pocałowaniem ręki. Ale z drugiej strony (nie widziałem dzisiejszego meczu, sugeruję się livescorem) prowadząc dzisiaj w 1. secie 4:0 dał się dogonić na 4:4... Nie wiem z czego to wynikało, ale źle to wyglądało na tamtą chwilę. Takiego kursu nie ma co grać za drobne także radzę się zastanowić...
A jak już jesteśmy przy takich długoterminowych to polecam zaryzykować granie na zwycięstwo w Stuttgarcie Tipisarevica po 3.25. Dzisiejszy mecz co prawda mało wymagający ale zaprezentował się dobrze.
I również polecam granie póki kurs sensowny na Gimeno w meczu z Giannessim - w bet365 na razie 1.61 na Hiszpana.
Nie ma jeszcze kursów na mecz Granollersa z Bachingerem, ale sugerując się dzisiejszymi błędami obydwu graczy powyżej 22.5/23.5 gemów warto zagrać.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Bastad
Mecz: Gimeno-Traver D. - Giannessi A.
Data: 12.07.2012 16:30
Typ: Gimeno-Traver
Kurs: 2.05
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Druga runda turnieju ATP w Bastad, turnieju rozgrywanego na kortach ziemnych. Wybrałem z oferty typ na Hiszpana Gimeno-Travera, gdyż jest zawodnikiem znacznie lepszym niż jego przeciwnik, o którym jednak znacznie więcej powiem później. Gimeno-Traver to obecnie 106 tenisita w światowym rankingu, jednak jego miejsce jest znacznie wyżej i potrzba tylko czasu, gdy ponownie znajdzie się w czołowej &quot;100&quot;, a z pewnością nawet o wiele wyżej. W poprzedniej rundzie turnieju Gimeno-Traver trafił na wymagającego przeciwnika - Kukushkina. Wygrał w 3 setach (6:4, 3:6, 6:3). W meczu utrzymywał swoje podanie, serwując 10 asów oraz popełniając 2 podwójne błędy. Znacznie lepiej ten zawodnik czuje się na ziemi, niż chociażby na trawie stąd jego odpadnięcie z pierwszej rundy kwalifikacji podczas Wimbledonu. W czerwcu Gimeno-Traver wygrał turniej w Monzy we Włoszech, pokonując na swojej drodze takich zawodników jak: Eremin, Odesnik, Starace, Maximo Gonzalez a w finale pokonał Alberta Montanesa. Jego forma zdecydowanie rośnie i jest w stanie powalczyć o finał także i w tym turnieju, czyli automatycznie o zwycięstwo w tym meczu, które powinno przyjść bardzo łatwo i przyjemnie. Przecinikiem Gimeno-Travera w drugiej rundzie będzie o dziwo nie Niemiec Berrer, a Włoch Giannessi. Dlaczego o dziwo? A no dlatego, że Niemiec przegral wygrany mecz. Giannessi w decydującym secie grał z kontuzją, na korcie poruszał się utykając i nie był w stanie grać tego, co by chciał. Mimo to, że Berrer miał wiele szans na przełamanie, tego nie zrobił. W tie-breaku w 3 secie Giannessi przegrywał już 5:2 i po kuriozalnych błędach Berrera, wygrał tie-breaka do 5! Przyznam się nieco, że gram przeciwko Giannessiemu, aby odrobić Berrera, lecz jestem też tego pewien, że Hiszpan będzie dominował i gładko wygra swój mecz. Giannessi nie ma jakiegoś szturmującego serwisu, więc będzie łatwiej, chociaż co prawda w długich wymianach się nawet &quot;trzymał&quot;. Giannessi przebijał się do turnieju głównego przez kwalifikacje, w których to pokonał Polaka Michała Przysiężnego 6:3, 6:2. Nie gra na takim poziomie co Hiszpan i nie spotyka się z wymagającymi przeciwnikami. Niewiadomo też jak jego noga, która może dać o sobie znać podczas meczu...Oby. Dlatego też gram na zwycięstwo w całym meczu, a kursy na Hiszpana lecą na łeb, na szyję. Jak dla mnie bardzo dobry mecz.
 
K 127

kwoko

Użytkownik
Gimeno to już inna liga aktualnie na clayu na pewno dysponuje większym wachlarzem zagrań. Rozjedzie Włocha aż miło.
Porownujac &quot;inna liga&quot; z H2H zastanawiam sie o co tu chodzi. Giannessi pyknal go dwa razy w ciagu ostatniego roku, przy czym tak dosc gladko: 64,61 i 61,76(2). Oba mecze na clayu. Od ostatniego meczu minely 3 miesiace w czasie ktorych Daniel zagral jeden dobry turniej (wygrywajac go), a w pozostalych odpadal szybciutko. Wiec gdzie ta inne liga?
Byc moze bet jest dobry, szczegolnie ze wzgledu na te kontuzje, ale nie przesadzajcie z tym hurra optymizmem
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP, Stuttgart
Spotkanie: Bernard Tomic - Thomaz Bellucci
Typ: Bernard Tomic
Kurs: 3,520
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Moim zdaniem Tomic to obecnie jeden z największych talentów w ATP. Ten zawodnik zwrócił moją uwagę po tym jak pokonał Soderlinga na Wimbledonie w zeszłym roku w trzech setach, a Soderling wtedy był jednym z czołowych tenisistów. Potem Tomic nawet urwał seta Djokovicowi. Po tamtym Wimbledonie miałem przeczucie, że Tomic będzie rewelacją roku 2012. Początek sezonu pokazał, że moje przeczucie może się okazać trafne, gdyż Tomic rewelacyjnie grał w Australii, czy to na tunrieju w Brisbane czy to w Australian Open. W Australian Open odpadł dopiero w czwartej rundzie z Federerem, a po drodze pokonał takich zawodników jak Verdasco, Querrey i Dolgopolov. Ten turniej pokazał, że ten młodziutki zawodnik rzeczywiście ma ogromny potencjał. Potem jednak nastąpił jakiś kryzys i Bernard zaczął grać dużo gorzej. Ten kryzys jednak nie będzie trwał wiecznie i uważam, że już ten turniej będzie jego przełamaniem. Bellucci to solidny gracz, ale ja wierzę w talent Tomica, a skoro jest na niego taki piękny kurs, to pięknie.


christopher48 // Następnym razem proszę się bardziej przyłożyć do analizy, ponieważ tak jak napisał w TYM poście użytkownik leszekalar, mamy w tej analizie masło maślane. Pozdrawiam.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Federico Gil - Grigor Dimitrov

W spotkaniu Gila z Dimitrovem stawiam zdecydowanie na Bułgara. Dimitrov uważany jest za jeden z większych talentów w tenisie, więc z takimi zawodnikami jak Gil powinien sobie radzić. W pierwszej rundzie za rywala miał będącego w naprawdę dobrej formie (wygrany challenger w Panamie, gdzie dosłownie miażdżył rywali) Rogerio Dutrę Silvę i pokonał go gładko 6:1 6:4. Teraz jak dla mnie rywala ma słabszego. Gil ostatnio bardzo pod formą. W pierwszej rundzie pokonał Ilhana ale jak Turek w drugim secie przycisnął to Portugalczyk nie miał za wiele do powiedzenia (6:4 1:6 6:3). Wcześniej Federico grał w Braunschweig, gdzie odpadł w drugiej rundzie przegrywając w dwóch setach z Kamke, a także w Mediolanie, gdzie doznał bardzo wstydliwej porażki ze Stephane Robertem (ATP 221) (1:6 1:6). Jakoś dziś nie widzę większych szans dla Portugalczyka. Porównując ich postawę w pierwszej rundzie także korzystnie wypada Bułgar (pamiętajmy, że miał teoretycznie trudniejszego rywala). Gil na 13 swoich gemów serwisowych zagrał 3 asy i miał 2 df oraz musiał 8 razy bronić bp, dla porównania Dmitrov miał 9 swoich gemów serwisowych miał 5 asów, 1 df i raz bronił bp. Jak dla mnie nie ma wątpliwości więc:

Federico Gil - Grigor Dimitrov ▶ DW 0-2 @2.00


Z takich luźnych przemyśleń odnoście Bastad to Almagro powinien łatwiutko ogranąć 2-0 ale kurs malutki i jak dla mnie nie warty ryzyka, Ramos także powinien dać radę z Korolevem, a co do Gimeno-Travera nie byłbym aż takim optymistą, gdyby nie ta wspomniana potencjalna kontuzja to może nawet pograłbym coś w stronę Giannessiego.



Carlos Berlocq - Marco Trungelliti

Mecz drugiej rundy turnieju w Umag pomiędzy Berlocqiem, a Trungellitim ma tylko jednego faworyta. Jest nim oczywiście Berlocq. Trungelliti w Umag już odnotował bardzo dobry wynik bo za taki należy uznać wyeliminowanie wcale nie słabego Lorenziego. Dziś jednak rywal jeszcze trudniejszy. Berlocq na ziemi czuje się jak ryba w wodzie i raczej na clay&#39;u nie zwykł przegrywać z zawodnikami niżej notowanymi. W pierwszej rundzie Carlos dał popis eliminując reprezentanta gospodzarzy Ivana Dodiga 6:4 6:0. Dziś rywal o wiele łatwiejszy i mimo iż Trungelliti wyeliminował tego Lorenziego to wciąż ten sam Trungelliti który przegrywa z zawodnikami z 2 setki czy nawet niżej.

Carlos Berlocq - Marco Trungelliti ▶ DW 2-0 @1.52

???????????? bez komentarza...



Mate Pavic - Andrey Kuznetsov

Przyznam, że na Pavica chciałem grać już w pierwszej rundzie przeciw Ferrero, jednak się nie odważyłem i teraz bardzo żałuję, ale cóż - człowiek uczy się na błędach. Dziś Pavic, młody (19 lat), dość wysoki (188cm), leworęczny reprezentant gospodarzy mierzyć się będzie z rywalem teoretycznie łatwiejszym - Andrey&#39;em Kuznetsovem. Pavic z bardzo dobrej strony pokazał się już w czerwcu, gdzie w s-Hertogenbosch w dwóch setach pokonał grającego u siebie 40 w rankingu ATP Robina Haase. Teraz pokazał, że nie był to jednorazowy wyskok. W meczu z Ferrero zaprezentował się naprawdę przyzwoicie 5 asów 3 df i pierwszy serwis na poziomie 62% (przy 8 gemach serwisowych). Dla porównania Kuznetsov podczas meczu z De La Navą przy 17 gemach serwisowych miał 7 asów 8 df i 64% pierwszego serwisu. Sam mecz Kuznetsov mógł przegrać, gdyż wszystko rozstrzygało się w tie-breaku (6-3 5-7 7-6(5)). Często bywa tak, że u siebie, na własnej ziemi tenisiści anonimowi osiągają naprawdę dobre wyniki. Liczę, że tak właśnie będzie w przypadku Pavica oraz, że dziś wspierany przez publiczność sprawi kolejną niespodziankę.

Mate Pavic - Andrey Kuznetsov ▶ Mate Pavic @3.82
+dodatkowo: Mate Pavic - Andrey Kuznetsov ▶ DW 2-0 @6.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Alex niestety bez konkretnej formy i ostatni dobry rezulat jaki zaliczył to ćwierćfinał mastersa w Rzymie pokonując tam chociażby Tsongę. Od tamtej pory nic wielkiego nie pokazał i w mojej opinii stoi teraz przed nim idealna okazja, by trochę odbić na właściwy tor, tym bardziej że tutaj w UMAG jest triumfatorem sprzed roku, tak więc trochę punktów w zanadrzu jest i pasuje je obronić. Myślę ,że Dolgopolov złapię w końcu jakąś motywacje, wykrzesi swój potencjał i zabierze się do roboty - talent i narzedzia posiada, a kto się zna ten wie jak wielkie. Fogniniego z koleji lekceważyć na cegle nie można, ale uważam że przy odpowiedniej dyspozycji Alex jest w stanie go spokojnie pokonać. Moja propozycja to zwycięstwo Ukrainca i jego ostateczne przełamanie formy.

Alexandr Dolgopolov @ 1,90 Bwin ✅ (6-2, 6-4)
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Ramos-Korolev ✅
11:00 Bastad Singles Men
Typ 1
Kurs 1,6
Pewność 6/10
Spotkanie 1.8 finału an kortach w szwedzkim Bastad. Spotkają się Ramos, który zajmuje 46 miejsce w rankingu oraz Korolev, który gra niemal tylko i wyłącznie turnieje rangi Futures. Obecnie jest on 435, a wiec jak widać prawie czterysta miejsc za Hiszpanem. Kurs myślę, że całkiem zachęcający. Mimo, że Ramos w ostatnim czasie niemal same porażki i jak na razie w tym roku bilans na cegle 15/10 to należy zwrócić uwagę na to, że grał on z dość dobrymi zawodnikami jak Paire, Fognini, Gasquet. Na cegle wygrywał między innymi z Sousą oraz Gimeno Traverem. Po drugiej stronie siatki Korolev, który ma bilans 15/6 i ostatnio w turniejach o wiele niższej rangi pogrywa dość dobrze. Wygrane jednak z anonimowymi zawodnikami nie zmienia tutaj mojej opinii. Wg mnie będzie to doskonała okazja dla Hiszpan, aby się przełamać. Zawodnik do tego wręcz idealny.
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Ramos-Korolev
11:00 Bastad Singles Men
Typ 1
Kurs 1,6
Pewność 6/10

Spotkanie 1.8 finału an kortach w szwedzkim Bastad. Spotkają się Ramos, który zajmuje 46 miejsce w rankingu oraz Korolev, który gra niemal tylko i wyłącznie turnieje rangi Futures. Obecnie jest on 435, a wiec jak widać prawie czterysta miejsc za Hiszpanem. Kurs myślę, że całkiem zachęcający. Mimo, że Ramos w ostatnim czasie niemal same porażki i jak na razie w tym roku bilans na cegle 15/10 to należy zwrócić uwagę na to, że grał on z dość dobrymi zawodnikami jak Paire, Fognini, Gasquet. Na cegle wygrywał między innymi z Sousą oraz Gimeno Traverem. Po drugiej stronie siatki Korolev, który ma bilans 15/6 i ostatnio w turniejach o wiele niższej rangi pogrywa dość dobrze. Wygrane jednak z anonimowymi zawodnikami nie zmienia tutaj mojej opinii. Wg mnie będzie to doskonała okazja dla Hiszpan, aby się przełamać. Zawodnik do tego wręcz idealny.

uważałbym na ten mecz, Korolew buduje ranking po kontuzji w koncowce 2010 roku, gdzie był nawet 46 bodajże, ogladałem 2 jego mecze w tym turnieju,owszem przeciwnicy z kwalifikacji,ale zrobił z nich miazge,wszystko mu siadało, moim zdaniem jest w wysokiej formie, stad pewnie kurs na Hiszpana okazały. Natomiast Ramos ma chyba nieco ostatnio problem z wygraniem meczu. Uważam potencjał tych zawodników na podobnym poziomie.
 
L 10

leszekalar

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP, Stuttgart
Spotkanie: Bernard Tomic - Thomaz Bellucci
Typ: Bernard Tomic
Kurs: 3,520
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Moim zdaniem Tomic to obecnie jeden z największych talentów w ATP. Ten zawodnik zwrócił moją uwagę po tym jak pokonał Soderlinga na Wimbledonie w zeszłym roku w trzech setach, a Soderling wtedy był jednym z czołowych tenisistów. Potem Tomic nawet urwał seta Djokovicowi. Po tamtym Wimbledonie miałem przeczucie, że Tomic będzie rewelacją roku 2012. Początek sezonu pokazał, że moje przeczucie może się okazać trafne, gdyż Tomic rewelacyjnie grał w Australii, czy to na tunrieju w Brisbane czy to w Australian Open. W Australian Open odpadł dopiero w czwartej rundzie z Federerem, a po drodze pokonał takich zawodników jak Verdasco, Querrey i Dolgopolov. Ten turniej pokazał, że ten młodziutki zawodnik rzeczywiście ma ogromny potencjał. Potem jednak nastąpił jakiś kryzys i Bernard zaczął grać dużo gorzej. Ten kryzys jednak nie będzie trwał wiecznie i uważam, że już ten turniej będzie jego przełamaniem. Bellucci to solidny gracz, ale ja wierzę w talent Tomica, a skoro jest na niego taki piękny kurs, to pięknie.
Masło maślane. Dziś grają na ziemi a to inna bajka. Tomić marne szanse na wygranie tego meczu
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Tomic jest dużym talentem, ale gra na clayu to zupełnie inna bajka, a na tej nawierzchni to Australijczyk zazwyczaj za dużo do powiedzenia nie ma. Więcej atutów, argumentów ma Brazylijczyk, na ziemi ten specyficzny styl Tomica nie ma racji bytu. Spowalniając grę na i tak najwolniejszej nawierzchni nie jest dobrym pomysłem. Faworytem zdecydowanym Bellucci, problem w tym, że Thomaz od czasu do czasu lubi sobie odpaść z zawodnikiem, którego w normalnych warunkach powinien wciągać nosem. Zaraz zacznie się sezon gry na hardzie, a tam już Bernard będzie miał więcej do zaoferowania.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Hanley/Knowle + Mertinak/Sa =2,19 Bet365 ✅

Oba deble lepsze od swoich rywali,Zeballos z Souzą dużo mniej doświadczeni od Hanleya oraz Knowle co powinno być widać w dzisiejszym pojedynku.Hanley z Knowle nieźle zaczęli ten turniej gładko wygrywając,oby tak było i dziś.Mertinak z Sa według mnie niedoceniani przez bukmacherów i 1,61 i na nich to według mnie prezent.Kamke z Marxem wymęczyli zwycięstwo w pojedynku ze słabym deblem Cipollą oraz Ramirezem Hidalgo i nie widzę ich po prostu w tym pojedynku.

Elgin/Kukushkin-Peya/Soares 2 1,66 Bet365 ✅
Na singla jak najbardziej.Peya z Soares jak dla mnie dużo lepsi deblowo od Elgina i Kukushkina,Rosjanin z Kazachem raczej na szybsze nawierzchnie aniżeli na clay.
Kohlmann/Petzschner+Dimitrov =1,75 Bet365 ⛔✅
Gospodarze dużo lepsi deblowo od swoich rywali,nawet &quot;spory&quot; kurs ale to pewnie ze względu na clay,ale mimo,że preferują szybsze nawierzchnie to deustchlandy dadzą radzę.Motti i Paire to nie jest debel,który może zagrozić takim wyjadaczom jak Kohlmann i Petzschner,nie widzę inne wyjścia jak pewne zwycięstwo gospodarzy.Dimitrov powinien zjeść słabego Gila,kurs nie powala ale na lajcie powinien Bułgar to wygrać.Portugalczyk męczył ze słabym Ilhanem a co dopiero będzie z dobrym Dimitrovem?
Co Kohlmann z Petzschnerem odwalili to nie mam pytań...
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Tym pisaniem i Gimeno faktycznie mnie zmieszaliście, ale jak dla mnie nadal nie ma opcji aby tego nie wygrał - przeciwnik nie dosyć, że kontuzjowany i bez formy, to jednak wydaje mi się, że dodatkowo ustępuje umiejętnościami. Do tego kursy już lecą...
Gimeno - Giannessi 1 1.57 bet365 ✅✅✅
Do tego tak na szybko:
Minar - Almagro powyżej 18.5 gemów 1.80 bet365 ✅
Haas - Cervenak 2:0 1.40 bet365 ⛔
I z tych mniej możliwych:
Verdasco - Gulbis 2 3.00 bet365 ⛔
Kuznetsov - Pavic 2 3.50 bet365 ⛔
 
M 135

mhm

Użytkownik
Do tego kursy już lecą... Gimeno - Giannessi 1 1.57 Bet365
granie tego po takim kursie jak na poczatku bylo 2.05 mija sie z celem. Zwlaszcza w takich turniejach gdzie jest walek na walku. Kursy skacza na live jak serce 80 latka a faworyci prowadza 5:1 i wtapiaja 5:7. Ostrzegam. Nie ma sensu grac turniejow przed IO po kursach 1,57
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, 14-10, ATP Debel Stuttgart
Emrich/ Phau - Brown/KAs
typ: 0-2
2,20
expekt
Analiza
Dzis w spotkaniu drugiej rundy turnieju deblowego atp w stuttgarcie bedziemy swiadkami pojedynku niemieckiego. Kas i Dustin Brown zmierza sie z rodakami, Emrichem i Phauem. Brown i Kas to para rozstawiona w tym turnieju z numerem pierwszym. Dziwia mnie troche kursy zaproponowane na to spotkanie przez bukmacherow. Wydaje sie bowiem, ze Niemiec o jamajskich korzeniach, Dustin Brown wraz ze swoim partnerem sa zdecydowanymi faworytami dzisiejszego pojedynku. Maja oni na swoich kontach o wiele wiecej sukcesow deblowych od swoich dzisiejszych przeciwnikow. Obaj swietnie serwuja, bardzo dobrze czuja sie w grze na male pola i w grze pod sama siatka jak i przy niej. W pierwszej rundzie ograli oni bez wiekszych problemow, Struffa i Kerna. Ich dzisiejsi przeciwnicy pokonali z kolei Schwanka i Bellucciego. Para rozstawiona z numerem pierwszym w tym turnieju jest dla mnie para deblowa duzo lepsza, o wiekszym potencjale deblowym i mimo, ze moze im nieco przeszkadzac brak zgrania ze soba, to mysle, ze nie powinni oni miec wiekszych problemow z awansem do kolejnej rundy.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
David Ferrer – Tommy Robredo 2 +1,5 seta
3.60 Interwetten

Zastanawiam się nad pobraniem handicap azjatycki w postaci +1,5 seta dla Robredo który w ostatnim czasie prezentuje dość dobry tenis a Ferrer może być zmęczony występami w ostatnich turniejach – zaopiniujcie co o tym myślicie bo kurs całkiem przyzwoity i w ogóle spada na czystą wygraną Robredo.
2:1 ✅
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Gimeno-traver-Almagro 1 3,75 bwin
ostatni ćwierćfinał z udziałem dwoch hiszpanów zapowiada sie bardzo ciekawie, H2H 2;2,mecze na styku,duzo walki, nie podobała mi sie dzisiaj gra almagro...albo minar grał tak cudownie,juz myslalem ze to kolejna &quot;przypadkowa&quot; niespodzianka tego tygodnia,do tego Almagro wzywał kilka razy sztab medyczny, igrzyska tuz tuz i wydaje mi sie ze nie bedzie forsował organizmu. To jedyny powod mojego typu.
krecz=wygrana
Brown-Garcia-lopez 1 3,25 bet365
Mecz bardzo podobny to wczesniejszej potyczki jamajczyka,o tyle ze hiszpan jest bardziej doswiadczony od francuza,a takze spokojniejszy...wiec wieksze ryzyko.ale Lopez kompletnie bez rewelacji ostatnie 2 miesiace, natomiast licze znowu na złote strzały Browna.
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
✅✅Tenis - Umag ATP
Granollers M. - Bachinger M. 18.45
Milenium
Wygra seta Bachinger M. kurs 2.00

Chciałbym sie zapytac co myslicie o tym typie? Ja mysle ze ma on szanse powodzenia z tego wzgledu ze Granollers stracil juz seta ze Starace Potito który zajmuje 95 miejsce w rankingu co prawda BAchinger jest pare miejsc nizej od wczesniejszego rywala Granollersa ale wydaje sie byc w dobrej dyspozycji na tym turnieju. Ze statystyk wynika ze Granollers jak i Bachinger spotkali sie ze soba juz 2 krotnie za kazdym razem wygral Granollers 2-0 i 2-1. W poprzedniej rundzie Bachinger pokonał Klizana czym prawde mowiac mnie zaskoczyl, ale jednoczesnie pokazal ze jest w dobrej dyspozycji. Według mnie ten typ ma duze szanse powodzenia. Ewentualnie jakis handicap z gemami. Co wy na to?

Do tego typu dołożyłbym Debla✅✅ Lindstedt, Tecau- Ebelthite, Murray J. Typ 1 kurs 1.3 Bukmacher: Milenium
Tutaj po prostu moim faworytem jest ta para, mysle ze za wiele nie trzeba tutaj komentowac, powinni sobie gładko poradzic z nizej notowanymi przeciwnikami.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Soeda/Nishikori-Flrming/Hutchins
22:30 Newport Doubles Men
Typ 2
Kurs 1,45
Pewność 8/10
Trawiaste korty w Newport i spotkanie w fazie ćwierćfinałowej. W pierwszym spotkaniu ku mojemu zdziwieniu Japończycy pokonali Balla/Shamaschdina w 3 setach. Na pewno jednak Nischikori nie będzie tego spotkania zbyt dobrze wspominał i będzie miał nauczkę na przyszłość ponieważ dwa mecze w środę zaraz po sobie poskutkowały tym, że we wczorajszym pojedynku z Ramem w grze singlowej przegrał 2-0 mimo, że był zdecydowanym faworytem. Warto takie dodać i to, je jest to para, która w debla gra tylko sporadycznie. Po drugiej stronie siatki jak najbardziej debliści pełną gębą. Z pewnością są oni podrażnieni tym, że już w pierwszej rundzie odpadli na własnej ziemi na kortach w Wimbleonu. Co za tym idzie także sporo punktów stracili w tej imprezie ponieważ w 2011 byli tam w ćwierćfinale. Czas więc zacząć odrabiać straty bo pod koniec sierpnia zaczynamy grę w US Open. Bardzo dobra pierwsza runda w ich wykonaniu kiedy to 7-6 7-5 pokonali Pospisila/Querreya, którzy jak wiemy dysponują bardzo dobrym serwisem. Anglicy bardz9o pewnie na trawie trzymają swój serwis. Z pewnością będzie dziś sporo okazji do przełamań Japończyków i powinni ten mecz wygrać bez problemu.
Odesnik(+5,5)-Cilic
17:30 Umag Singles Men
Typ 1
Kurs 1,9
Pewność 7/10
Ćwierćfinał w Umag.Zagra 130 Odesnik z 15 Cilicem. Faworyt gospodarzy na pewno nie powinien mieć tutaj większych problemów. Należy jednak pamiętać o tym, że już w poniedziałek zaczyna się Masters w Hamburgu, gdzie nie tylko jest o wiele większa pula, ale także i Cilic broni 90pkt za udział w ćwierćfinale tej imprezy sprzed roku. Jak więc widać na pewno turniejem priorytetowym jest występ na kortach w Hamburgu. Na pewno Cilic będzie chciał wygrać te spotkanie(jeśli je wygra) jak najmniejszym nakładem sił. Jak pokazał jednak Amerykanin w poprzednich rundach nie powinno to być łatwe spotkanie dla Chorwata.
Cervenak(+6,5)-Monaco
12:00 Stuttgart Singles Men
Typ 1
Kurs 1,65
Pewność 5/10
Ćwierćfinał w Stuttgarcie, gdzie zmierzy się 206 w rankingu ATP Cervenak z Monaco, który na światowych listach jest 14. Na pewno zdecydowanym faworytem jest tutaj Argentyńczyk jednak jak widać mączka w Stuttgarcie służy także i Słowakowi. Trzeba wspomnieć, że także i rok temu dotarł tutaj do QF kiedy to odpadł z innym Argentyńczykiem 1-6 2-6. Z pewnością handi jak najbardziej do pokrycia. Cervenak gra tutaj dość dobry tenis i co najważniejsze jest bardzo skuteczny w najważniejszych momentach. Mimo, ze wczoraj Monaco wygrał dość pewnie z Kamke to mecz miał dość wyrównany przebieg. Doświadczenie decydowało w najważniejszych momentach spotkania i wynik był jaki był. Dziś spodziewam się także wyrowannego spotkania dlatego takie handi pobieram jak najbardziej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Daniel Gimeno Traver – Nicolas Almagro
Typ: Danie Gimeno-Traver
Kurs: 3,30
Bukmacher: Expekt

Analiza: Spotkanie pomiędzy 106. w rankingu ATP Gimeno-Traverem, a 10. Almagro. Niżej sklasyfikowany Hiszpan prezentuje w ostatnim czasie dość solidną formę. Tutaj, w Bastad, pokonał już Kukushkina i Gianessiego, niedawno wygrał challengerowy turniej w Monzie, gdzie w pokonanym polu pozostawił Montanesa, Starace czy Odesnika. Mój typ podyktowany jest jednak ostatnią dyspozycją Nicolasa Almagro. Już wczoraj stawiałem przeciwko niemu w pojedynku z Ivo Minarem i mało co, a bym zaksięgował kurs 13,00.Almagro bardzo długo wchodził w mecz, w 1. secie z Czechem jego serwis praktycznie nie istniał, Nicolas popełniał bardzo dużo prostych błędów, nie było widać żeby gra w tenisa w tym dniu sprawiała mu jakąkolwiek przyjemność. Ponadto brał 2 razy medicala, narzekał na ból prawego barku. W związku z nieoptymalną dyspozycją lepszego z Hiszpanów oraz jego problemami zdrowotnymi stawiam na zwycięstwo Daniela Gimeno-Travera, w Expekcie, gdzie krecz = porażka. H2H: 2-2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom